Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz. 2 :D - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-12, 19:03   #4981
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Jeśli tylko jest akt małżeństwa to można załatwiać (a akt jest czasem w poniedziałek już, jak obrotny USC ).
Asiulka ma rację, sam akt małżeństwa nie wystarczy, jeszcze muszą jakieś dane przejść przez system - mnie odesłano z kwitkiem, mimo że akt miałam. Nie ma natomiast problemu z paszportem.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 19:23   #4982
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

a widzisz... Ja miałam akt szybciutko (i zaraz załatwiałam wszystko) - nie napotkałam żadnych problemów (poza oczywistym "pani wcale nie ma oczu brązowych, ani zielonych, ani szarych. Ja nie wiem jakie pani ma oczy!" ).
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 20:21   #4983
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

ooo Paula to może gdzieś się spotkamy na szlaku
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 20:24   #4984
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

może (tyle, że my byśmy chcieli jechać motocyklem - jeśli pogoda pozwoli, więc możemy gdzieś jedynie przemknąć a szlak sobie odpuścić
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 20:25   #4985
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
a widzisz... Ja miałam akt szybciutko (i zaraz załatwiałam wszystko) - nie napotkałam żadnych problemów (poza oczywistym "pani wcale nie ma oczu brązowych, ani zielonych, ani szarych. Ja nie wiem jakie pani ma oczy!" ).
może u ciebie szybciej przeszły te dane bo ja w tygodniu zaraz po ślubie byłam tzn w piątek i niestety ponieważ te jakieś dane nie przeszły to nie złożyłam, a tego samego dnia wyjeżdżałam. U mnie jeszcze dodatkowo było Boże Ciało więc może to troszkę opóźniło.
Sam akt też miałam szybko.

Edytowane przez Malgos_12
Czas edycji: 2012-09-12 o 20:30
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 20:26   #4986
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

może, różnie to bywa. Zresztą nasza administracja wciąż jeszcze nie jest dobrze unowocześniona i nie wszyscy ogarniają cyfryzację
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 20:28   #4987
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

asia - tak, Marek

paula - mój TŻ też mówił mi , że chyba moją koleżankę Paulę widział, ale nie był pewny, więc nie chciał się wychylać

co do dowodu - ja załatwiłam bez problemu... Rzeczywiście jakies dane nie były jeszcze przesłane, ale wygoniono mnie po odpis aktu małżeństwa i wszystko przeszło cieszę się, bo już mam z głowy i nie muszę za chwilę zowu jechac specjalnie

Zdjęć będzie więcej jak tylko dostanę. Koleżanka ma przesłać coś, ale dopiero za kilka dni , bo teraz nie ma dostępu do neta. A oficjalne za miesiąc dopiero

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Właśnie wróciłam do Krk.. Padam
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 20:29   #4988
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

a widzisz, to dobrze mi się zdawało czyli może by nie uciekł jakbym wyskoczyła spomiędzy mrożonek z życzeniami

czekamy na zdjęcia

ps. jeszcze 11 postów
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 20:36   #4989
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

hahaha myślę, że nie, ale moja wyobraźnia działa zbyt bujnie i wyobraziłam sobie Ciebie centralnie wyskakującą z mrożonek... Bosh.... mój umysł jest chory
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 20:48   #4990
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

o patrz, czyżbym znów trafiła na jakąś niekompetentną babę w biurze, ja nie mogłam złożyć bez tych danych nawet mimo tego, że miałam akt małżeństwa... "kocham" polskie urzędy
fajnie, że sobie to załatwiłaś, mój dowód pewnie na mnie czeka... ale na razie do PL nie lecę więc nie wiem kiedy go wybiorę

Dziewczyny musimy skończyć dzisiaj wątek!
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:23   #4991
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
hahaha myślę, że nie, ale moja wyobraźnia działa zbyt bujnie i wyobraziłam sobie Ciebie centralnie wyskakującą z mrożonek... Bosh.... mój umysł jest chory
z paczką mrożonego groszku na głowie.

Dawać dawać, do końca wątku co raz bliżej
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 21:31   #4992
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

no to piszemy kobitki i zaczynamy nowy wątek raz, dwa....
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:31   #4993
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

ja się staram a wy? pięknie produkuję posty
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:33   #4994
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

hehe małgoś czy ty też widzisz jedno małe " zastrzeżenie" odnosnie Kalendarza na 1 stronie???? który moderuje talk??
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:33   #4995
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

ja też. Jak założymy nowy wątek to idę zaraz ćwiczyć z Ewką. Więc się spinać!
ps. co Wy na to, żeby założycielką była autorka 5000 posta

Edytowane przez paula54
Czas edycji: 2012-09-12 o 21:38
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:34   #4996
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

ja błąd widze!!! i to duży

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

a ja się opuściłam w cwiczeniach , @ mi się zbliża i jakos tak mi sie nie chce
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:35   #4997
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

ja też widzę błąd...
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:36   #4998
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

paula tylko my spostrzegawcze jesteśmy ???
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:39   #4999
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

ja nie zaglądałam do kalendarza wieeeeki, ale pewne rzeczy muszą się tam zmienić
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 21:39   #5000
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

nooo.... chyba tylko my. Ja ostatnio jakoś weszłam przypadkiem na pierwszą stronę zamiast na ostatnią i zauważyłam
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:40   #5001
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

no to Paula - DZIAŁAJ!
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:44   #5002
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

ZAPRASZAM DO KOLEJNEJ CZĘŚCI PLOTEK I PLOTECZEK:

TU JESTEŚMY (KLIK)



Edytowane przez paula54
Czas edycji: 2012-09-14 o 16:32
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:48   #5003
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

5000 postów nam stuknęło,
stary wątek już żegnamy, choć w pamięci zawsze mamy...
tylko Paula nosem kręci..... nie chce jej się dodać nowej części :/
hehe
========================= ============
ooooo to ja się spózniłam , Paula wierszyk nieaktualny
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 07:20   #5004
agniecha_17
Zadomowienie
 
Avatar agniecha_17
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 009
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

talk nie wiem jak można być tak nieodpowiedzialnym (chodzi mi o makijazystke) ma 3 osoby w jednym domu do pomalowania w tym panna młoda i w takim dniu wystawic, mogłabym jeszcze zrozumiec ze zwykłego goscia weselnego sobie odpusciła bo sie nie wyrobi a PM musi pomalowac no masakra nie wiem co ja bym zrobiła.... dobrze że iza mnie nie wystawiła choc wybrałam ją sugerując sie paroma opiniami na forum

asiulka
my z Tż też lubi chodzić po górach, szczególnie lubimy Bieszczady
agniecha_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 07:36   #5005
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

Nowy wątek, tyle postów, że nawet nie wiem od czego zacząć

Talk- po pierwsze chyba powinnaś zostać weteranką w przezwyciężaniu trudności, z tą kosmetyczką to chyba bym wyszła z siebie, a nie dzwoniłaś do niej dzień lub kilka dni wcześniej żeby wszystko potwierdzić czy nic się nie zmieniło? Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i fajnie, że jesteś zadowolona z wszystkiego

Cytat:
Napisane przez agniecha_17 Pokaż wiadomość
pawie oczko znam ten ból jak po przyjściu z pracy trzeba siąść do książek, nie mówiać o weekendach spędzonych na uczelni jak znajomi griluja czy imprezuja ale mówie sobie ze to juz ostatni rok i jakos zleci

a jak tam budowa domu? moze kiedys podrzucisz jakies fotki na poczte ale ci zazdroszcze my dopiero bedziemy zaczynac ale narazie formalnosci przepisanie działki itp ale to zaczniemy jak juz sie całkiem przeniose do tz i urządzimy u teściów

co do ćwiczeń to przez zime chodziłam na fitness jak byłam na zajęciach to cwiczyłam bo wstyd było odpuścic jak kobitki po 40 dawały rade
teraz zabieram sie za hula hop kiedys kręciłam i były efekty. Mi chodzi o zrzucenie brzuszka a brzuszków robic nie lubie a przy hula hop to można włączyć film oglądać i kręcic kiedys tak prawo wkuwałam notatki w rece i non stop krecenie
Co do nauki to niestety czasem wszystko ciężko pogodzić, ale pocieszam się, że została mi tylko obrona, więc pewnie wcześniej czy później się obronię..
Zdjęcia naszego domku postaram się później wrzucić na pocztę to ocenicie efekty, na razie jest to wersja robocza więc pewnie efekt końcowy będzie wyglądał całkowicie inaczej, ale już widać chałupę przebrnięcie przez formalności u mnie przebiegło dość kiepsko, bo mieliśmy dużo załatwień z tym związanym, po 1wsze mieliśmy zakręcone babki w urzędach (stare matrony, którym ciężko cokolwiek wytłumaczyć), po 2gie mieliśmy 2 łączone działki od dwóch różnych właścicieli w sumie 43ary, a dom stał na ich środku co też jak się później okazało było problemem, tym bardziej, że my budowę zaczęliśmy jeszcze przed ślubem, więc wg urzędów byliśmy dwiema różnymi/obcymi dla siebie osobami, no i musieliśmy przekwalifikować jedną z działek bo jedna była budowlana a druga rolnicza, ale tu bez "prezentów" dla pań i panów z urzędów by się nie obyło, albo zeszło by z tym wieku... Ale jak już uporacie się z urzędami to jakoś zleci ,a jaki dom planujecie budować, macie już projekt? chętnie popatrzę

Małgoś nasz dom ma 170m plus garaż, w sumie wychodzi niecałe 200. Są domki po 120 a mają ludzie i po 300, więc dla nas taka wielkość jest w sam raz
Tu jest projekt naszego domu :

http://www.projektyzwizja.pl/projekt-domu/stylowy3.html

A tu zdjęcia z realizacji prawie identycznego do naszego:

http://www.projektyzwizja.pl/realiza...lizacja-1.html
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:58   #5006
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
Z pracodawcą to nigdy nie wiadomo, moja siostra chodziła w ciązy do pracy dotąd aż to było możliwe (aż nie musiała leżeć) a nawet wtedy robiła różne projekty itd nie dość że nigdy nie dostała za to premii (stwierdzili że jak jest na wolnym to jej się nie należy mimo że to ona wykonała robotę) i tylko jak chciała wrócić do pracy- a chciała szybko bo jej zależało na pracy to ją na wstępie zwolnili.
Pomijając fakt że w Polsce jest takie chore prawo że pracodawca może Cię zwolnić w dniu porodu.
No raczej nie mogą w dniu porodu, ale pierwszego dnia po maciezyńskim to już mogą.

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Bolerioza to nieciekawa choroba kiedyś czytałam więcej na jej temat i z tego co pamiętam to nawet kilkuminutowy kontakt z kleszczem może prowadzić do zachorowania,
Paula to lepiej że jak na razie nie masz żadnych problemów i niech tak zostanie
No mi się wydaje że Tż ma nawrót tym bardziej że dziś dorwałam na badaniach ulotkę i część objawów się pokrywa. Musze go na siłę wysłać do lekarza.

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
melduje, że żyję opowiem wszystko jak najprędzej

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

aaaaalbo naskobie dziś czekajcie

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

No to tak ogólnie zaczęło się tragicznie a skończyło magicznie 

Otóż:
W noc prze ślubem nie spałam prawie w ogóle. Cały dzień się nie denerwowałam , ale jak się połozyłam w nocy to masakra… Myślałam o tysiącu rzeczy – to nawet nie były nerwy ale tysiące myśli i emocji. Pamiętam, że ostatni raz patrzyłam na zegarek i była 3.40 a później obudziłam się o 6 i nie mogłam zasnąc. Wstałam wściekła , bo myślałam, że spadne tam przy ołtarzu a poza tym , że będę miała wory pod oczami, ale nic takiego się nie stało – czułam się śpiąca, ale było i tak bardzo ok. jak na nieprzepsaną noc.
Nie skończyły się moje niespodzianki… Wystawiła mnie makijażystka … :/ w dniu ślubu dzwoniłam do niej czy wszystko aktualne i czy będzie na 11 jak się umawiałyśmy. Stwierdziła, że będzie o 12 , bo wcześniej nie zdąży. Trochę się wkurzyłam, bo chciałam mieć czas na wszystko, ale machnęłam reka bo już nie chciałam się niczym przejmowac. No i dodatkowo wkurzylam się ze sama nie zadzwoniła mnie poinformować, tylko dopiero jak ja zadzwoniłam to mi powiedziała co i jak… Wróciłam od fryzjera (fryzura rewelacja!) i czekam na make-up. 12:15 , a babka nie ma. Mówię mamie, że dzwonie. Odebrała telefon i mówi mi , że będzie po 13 :/ Wkurzyłam się na maxa! Mówię jej, że miała być 11 a nagle 13. Że o 14 ma być błogosławieństwo a o 13 foto i ubieranie sukni. A ona , że nic mi nie zrobi  Więc podziękowałam i na gwałt zaczęłam szukac czegos innego. Udało mi się pod blokiem uprosic makijaż na szybko – między jednym klientem a drugim – i wyszedł nawet ok., ale byłam już tak wsciekla i zdenerwowana , że myślałam, że cały czar pryśnie…

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

O 14 przyjechał fotograf – facet mega genialny! – Zaczęło się ubieranie sukni itd. Itp. No i przyjechał TŻ, było błogosławieństwo i hura do kościoła 
Odpadły mi paski od pończoch i poszłam za kościół je ściagnąc poszłam bez nich Przywitalam się z goscmi – wszyscy „och-ali” i „ach-ali” i mówili jak to ślicznie wyglądam Później podpisaliś my dokumenty.
Do momentu przysięgi nie wiedziałam co się dzieje nerwy straszne. Przysięga wyszła nam ok. – patrzyłam TŻowi cały czas w oczy , a TŻ za to patrzył w dużej części w książkę, z której ksiądz czytał
Wyszliśmy z kościoła – rzucili w nas pieniążkami, wystrzeliły tuby , a ja – dostałam tak w nos monetą, że mi się lekko rozciął ale już nic mnie nei obchodziło , stres opadł , przyłożyłam do nosa chusteczkę i ruszyliś my na salę 
Tam przywitanie chlebem i solą i przeniesienie przez próg. Pierwszy taniec podobno wyszedł nam super  Siostra mówiła, że wiele osób przy nim płakało 
DJ spisał się tak rewelacyjnie, że moja rodzina, która tak krytykowała podchodziłą do niego na koniec i dziękowała, a mnie przepraszała . Impreza była prowadzona genialnie! Muzyka dl wszystkich, ¾ gości poznał po mieniu i mówił do nich prze mikrofon – no MEGA! Do tego światła i dymy! Magia!
JA nie czułam w ogóle zmęczenia. Bawiłam się całą noc i miałam uśmiech od ucha do ucha! Jedzenie było ok., dostaliśmy mnóstwo win, w tym 10 letnie Porto 
Niespodzianką był koncert – dwaj kuzyni TŻ zagrali dla nas ok. 5 piosenek na gitarach – świetnie to wyszło.
W ogóle było to najlepsze wesele na jakim byłam, wszystko poszło tak, jak sobie tego wyśniłam. Wjazd tortu był mega – efekciarski i do tego DJ puścił super muzykę. Co było bardzo miłe, to nie tylko moje wrażenia – wiele osób, żegnając się dziękowało i mówiło, że na lepszym weselu do tej pory nie byli – tak więc wynagrodzone mi zostało wszystko, co złego mnie spotkało wcześniej 
Mam kilka zdjęć ale takich średnich, no ale coś tam zobaczycie.
W poniedziałek byliśmy na sesji i zdjęcia będziemy mieć naprawdę nieziemskie! Cudne! Ale to za jakiś miesiąc 
No wreszcie Talk jakies ślady życia
Super że wszystko ostatecznie się udało, i gratulacje nowego stanu
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 13:33   #5007
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

kochane ten watek zamykamy... piszcie na nowym link do niego wyzej zamiescila Paula
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 10:50   #5008
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

ale jesteście szybkie nie sądziłam że będę miała tyle nadrabiania przez praktycznie jeden dzień
Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
co do dowodu - ja załatwiłam bez problemu... Rzeczywiście jakies dane nie były jeszcze przesłane, ale wygoniono mnie po odpis aktu małżeństwa i wszystko przeszło cieszę się, bo już mam z głowy i nie muszę za chwilę zowu jechac specjalnie
no to fajnie miałaś, ja byłam z 2 tyg po ślubie i odeszłam z kwitkiem. A że mieszkam daleko od domu to dowód dopiero teraz załatwiałam i dostanę dopiero w październiku.

Iwka z tego co wiem to właśnie w dniu porodu. Bo moją koleżankę tak szef załatwił.

Olifcia piękne relacja ze ślubu



nunny witaj
Ja zaproszenia miałam robić sama ale przy mojej ilości (ok 20 zaproszeń) nie opłacało się. Zależy kiedy kupujesz, ja kupowałam jakoś chyba w lutym (ślub w czerwcu) i za zaproszenie daliśmy 1,2 zł. Ale jeśli masz 80 zaproszeń to może będzie Ci się bardziej opłacało. Kwestia gdzie będziesz to drukować, czy masz swoją drukarkę czy będziesz musiała kupować tusz itd.
Winietki sama robiłam i wyszło mi chyba 12 gr za sztukę. Papier kupowałam w zwykłej księgarni (papier na wizytówki 70 gr za jedną), ale wiem że jak się kupuję całą ryzę papieru to wychodzi o WIELE taniej. Wstążkę kupowałam na all 50m za jakieś 10zł (w pasmanterii za metr płaciłam 2 zł).
Jak dla mnie o wiele taniej wychodzi jak się robi to samemu. Zwłaszcza zawieszki na wódkę i winietki bo ceny za to są bardzo wygórowane.

Alejka takie wieszaki widziałam ostatnio w biedronce w naprawdę niskich cenach.
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 17:49   #5009
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

Prosimy jakąś dobrą moderatorską duszyczkę o zamknięcie tego tematu

a wszystkie byłe, obecne i przyszłe PMki z Podkarpacia zapraszam do nowego wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post36490528
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 18:12   #5010
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Tu Podkarpackie PMki się jednoczą, dalej ślubne boje toczą- długo oczekiwana cz

Duszyczka zamknęła wątek
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.