Wesele - sukienka i garnitur - pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-12-11, 16:50   #1
blabla92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8

Wesele - sukienka i garnitur - pomocy!


Cześć!
Potrzebuje pomocy!
1. Byłabym wdzięczna, gdybyscie doradziły mi jakie dodatki (tj. biżuterie, torebke, bolerko/żakiet) dobrać do delikatnie połyskującej czarnej sukienki, ze złotym zamkiem z tyłu.
Jest to sukienka tego typu: http://stylio.pl/kolekcje/hm-dzienne-czarna-sukienka-hm-42662.png . Dodam także, że jestem brunetką, a do sukienki planuje zalozyć czarne rajstopy i czarne buty - bez żadnych wzorków. Wiem, że wszystko wydaje sie strasznie ciemne, ale w innym stroju nie czułabym się dobrze. Chciałabym w jakiś sposób rozjaśnić tą kreacje, ale tak żeby nie rzucała sie w oczy
2) Moim drugim problemem jest moja osoba towarzysząca, a mianowicie też ubiór tej osoby. Chciałabym, żeby mój facet do mnie pasował, ale wiem że sam nie jest w stanie wymyślić czegos "sensownego". Garnitur ma czarny i jedyne co mi przychodzi do głowy, to żeby krawat był z jakimiś złotymi wstawkami - tak żeby chociaż odrobinkę pasował do mnie. Jednak nie wiem co z koszulą i jej detalami oraz co dalej z tym krawatem.

Dziewczyny, pomocy! Do wesela zostały 4 tygodnie, ale wolałabym zakupy mieć z głowy jeszcze przed świętami!
blabla92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 20:13   #2
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Wesele - sukienka i garnitur - pomocy!

nie zakladaj czarnych rajstop bo sie zleja. zaloz jasne, a moze jasne z jakims ozdobnym wzorem?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 07:10   #3
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Wesele - sukienka i garnitur - pomocy!

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
nie zakladaj czarnych rajstop bo sie zleja. zaloz jasne, a moze jasne z jakims ozdobnym wzorem?

Dokładnie, jak już musisz w tej sukience to załóż do niej dość mocną biżuterię np. złotą. Długie kolczyki, duży wisior.. Jeśli chodzi o Twojego partnera niech założy białą doszule i do tego taki krawat jak piszesz czarno-złoty.
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 21:11   #4
blabla92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Dot.: Wesele - sukienka i garnitur - pomocy!

No dobra.
A co z jakimś żakietem albo bolerkiem? Stawiać na jakiś kolor? Jaki?
blabla92 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.