Kosmetyki mineralne MEOW - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-08, 09:03   #2941
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cienie z EDM czy LL są fajne, nie chodzi o ich proszkowość, ale z MEOW nie udaje mi się współpracować.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 09:04   #2942
Flicka
Rozeznanie
 
Avatar Flicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 689
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

mnie też próbki cieni nie zachwyciły, ale tragedii nie było
__________________

„Wierzę w kolor różowy. Wierzę, że najlepszym sposobem na spalanie kalorii jest śmiech. Wierzę w pocałunki. Wierzę, że można być silnym, kiedy wszystko wydaje się iść źle. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro będzie kolejny dzień i wierzę w cuda.”
Audrey Hepburn
Flicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 23:35   #2943
gabiG4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 108
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

mam wielką ochotę na wypróbować w końcu Meow, zamawiacie swoje próbki u producenta czy pozostaje allegro?
gabiG4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 07:50   #2944
rozdwojona
Raczkowanie
 
Avatar rozdwojona
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 389
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Próbki najlepiej zamówić w zamówieniu wspólnym na Wizażu. Meow ma często promocje na darmową przesyłkę od określonej kwoty do Polski plus 10-20% zniżki na produkty. Organizatorki próbki wysyłają za 6 zł, pełnowymiarowe produkty są za 8 zł. Jeśli zależy ci na 2-3 próbkach to może lepiej wybierz allegro.
rozdwojona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 16:03   #2945
gabiG4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 108
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez rozdwojona Pokaż wiadomość
Próbki najlepiej zamówić w zamówieniu wspólnym na Wizażu. Meow ma często promocje na darmową przesyłkę od określonej kwoty do Polski plus 10-20% zniżki na produkty. Organizatorki próbki wysyłają za 6 zł, pełnowymiarowe produkty są za 8 zł. Jeśli zależy ci na 2-3 próbkach to może lepiej wybierz allegro.
dziękuję za info, zależy mi na czasie więc chyba wybiorę all
gabiG4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 12:19   #2946
brakxdsdsac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny, kupiłam za jasny odcień podkładu FF!
Mam Frisky 02 Manx

Chciałaby któraś wymienić się na Naughty 03 Manx lub Naughty 03 Angora?

Ew. mogę odsprzedać. Poratujcie mnie! : (

PS Chciałam Wam pokazać jak to wygląda, ale nie mam odpowiedniego sprzętu i w ogóle na zdjęciach nie wygląda to tak tragicznie jak w rzeczywistości.
Myślę jednak, że śmiało możecie zobaczyć różnicę między moją wybitnie żółtą karnacją (tutaj: szyja), a twarzą w podkładzie.. Nie dość, że podkład jest za jasny (na żywo wyglądam jak posypana mąką), to jeszcze z założenia ma posiadać te żółte tony, które po prostu giną przy naturalnym kolorze cery...
Zdjęcie zrobiło się jakieś ciemne, gdy je tu wrzuciłam..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (17,4 KB, 109 załadowań)

Edytowane przez brakxdsdsac
Czas edycji: 2013-12-23 o 12:52
brakxdsdsac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 16:39   #2947
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Nie pomogę niestety, ale również się nacielam w ten sam sposób

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-23, 23:07   #2948
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ja też hie hie. Teraz mam nauczkę, że test paskowy, to za mało. Zawsze należy zużyć próbkę malując całą twarz. Frisky wydawało się ok, a naughty za ciemne. Mało tego, myślałam nawet o jedynce! :P. Fakt, że pierwszy mój zakup to był odcień, który nie dość, że wydał się za ciemny, to jeszcze za żółty, a teraz do niego wracam, ale to był zakup w ciemno. Potem chciałam się przygotować, zamówiłam próbki itd... i wybrałam źle. Też wyglądałam jak posypana mąką .
W dobieraniu ważna jest nie tylko twarz, ale i dekolt. Paseczki mogą służyć jedynie wstępnemu doborowi. Mam nadzieję, że więcej się tak nie pomylę. Na szczęście podkład udało się odsprzedać.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 20:50   #2949
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez kaka2106 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupiłam za jasny odcień podkładu FF!
Mam Frisky 02 Manx

Chciałaby któraś wymienić się na Naughty 03 Manx lub Naughty 03 Angora?

Ew. mogę odsprzedać. Poratujcie mnie! : (

PS Chciałam Wam pokazać jak to wygląda, ale nie mam odpowiedniego sprzętu i w ogóle na zdjęciach nie wygląda to tak tragicznie jak w rzeczywistości.
Myślę jednak, że śmiało możecie zobaczyć różnicę między moją wybitnie żółtą karnacją (tutaj: szyja), a twarzą w podkładzie.. Nie dość, że podkład jest za jasny (na żywo wyglądam jak posypana mąką), to jeszcze z założenia ma posiadać te żółte tony, które po prostu giną przy naturalnym kolorze cery...
Zdjęcie zrobiło się jakieś ciemne, gdy je tu wrzuciłam..
Niestety z Meow jest tak, że niby one są żółte, ale na twarzy jakoś ten odcień zanika i staje się bardziej neutralny. Sama mam FF Manx 02 i nawet mógłby być (stopień jasności jest ok), ale za mało żółty. A nie powiedziałabym, że mam nie wiadomo jak bardzo żółtą cerę. Tak normalnie. Nie wybijają się zbytnio...
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 21:24   #2950
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Niestety z Meow jest tak, że niby one są żółte, ale na twarzy jakoś ten odcień zanika i staje się bardziej neutralny. Sama mam FF Manx 02 i nawet mógłby być (stopień jasności jest ok), ale za mało żółty. A nie powiedziałabym, że mam nie wiadomo jak bardzo żółtą cerę. Tak normalnie. Nie wybijają się zbytnio...
Być może na ciemniejszym bardziej ta żółć się wybija, ja mam teraz 03 Naughty i ten jest dość żółty, chociaż teraz jakoś się przyzwyczaiłam i słabo ją widzę niemniej ze skórą stapia się idealnie, chociaż mógłby zapewnić trochę lepsze krycie. Niby jest to formuła "heavy coverage" a tak średnio to wychodzi.
Pewnie jak za jakiś czas skończę munchkina to rozejrzę się za czymś bardziej kryjącym, a jak nie to spróbuję dokładać drugą warstwę.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 23:55   #2951
brakxdsdsac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

A macie może porównanie Manx 3, Angora 3 i Abysinian 3? Albo chociaż jakieś dwa z tych trzech (odcienie, poziom jasności)..
brakxdsdsac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-25, 01:23   #2952
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Mam manx i abysinian, ale tylko oddzielnie, na twarzy- nie obok siebie. Mogę wrzucić.
Im ciemniejszy odcień, tym kolor bardziej intensywny. Te jaśniejsze, są jakby "bielone".
Mogę też zrobić zdjęcie próbkom w torebkach. Jakieś tam już wrzucałam wcześniej.
Abysinian jest bardziej oliwkowy, dla mnie aż za zółty.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 13:25   #2953
brakxdsdsac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Mam manx i abysinian, ale tylko oddzielnie, na twarzy- nie obok siebie. Mogę wrzucić.
Im ciemniejszy odcień, tym kolor bardziej intensywny. Te jaśniejsze, są jakby "bielone".
Mogę też zrobić zdjęcie próbkom w torebkach. Jakieś tam już wrzucałam wcześniej.
Abysinian jest bardziej oliwkowy, dla mnie aż za zółty.
Oj, byłabym bardzo wdzięczna za zdjęcia!
brakxdsdsac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 19:25   #2954
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Być może na ciemniejszym bardziej ta żółć się wybija, ja mam teraz 03 Naughty i ten jest dość żółty, chociaż teraz jakoś się przyzwyczaiłam i słabo ją widzę niemniej ze skórą stapia się idealnie, chociaż mógłby zapewnić trochę lepsze krycie. Niby jest to formuła "heavy coverage" a tak średnio to wychodzi.
Pewnie jak za jakiś czas skończę munchkina to rozejrzę się za czymś bardziej kryjącym, a jak nie to spróbuję dokładać drugą warstwę.
Pewnie tak. Tylko znów ciemniejsze są zbyt ciemne Idealna kolorystycznie jest dla mnie mieszanka Abyssianian 2 i 3 FF w stosunku tak mniej więcej 70:30 (może nawet ciut więcej A3...). No ale aż tak mi sie nie chce bawić z tymi minerałkami
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 22:02   #2955
milon
Rozeznanie
 
Avatar milon
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 518
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny czy któraś z Was ma może porównanie podkładów Meow z Lumiere?
Kupowałam zawsze FF Light Medium Warm i nie wiem w co celować w Meow?
__________________



milon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 22:42   #2956
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez milon Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was ma może porównanie podkładów Meow z Lumiere?
Kupowałam zawsze FF Light Medium Warm i nie wiem w co celować w Meow?
Ja mam Lumiere, ale VV Fair Warm. Także niezbyt mogę pomóc.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 01:03   #2957
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ja z Lumiere biorę light medium, z Meow Naughty czyli 3. Tyle w kwestii głębi- z odcieniem nie pomogę.

kaka, nie wiem, kiedy się wyrobie ze zdjeciami, ale tutaj znalazłam całkiem sensowne porównanie:
http://iampandaa.blogspot.com/2013/1...cs-formua.html

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2013-12-26 o 01:14
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 11:28   #2958
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez milon Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was ma może porównanie podkładów Meow z Lumiere?
Kupowałam zawsze FF Light Medium Warm i nie wiem w co celować w Meow?
Według mnie jeżeli chodzi o formułę to w Meow nie ma odpowiednika, inne krycie i wykończenie na twarzy, niestety
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 14:28   #2959
sharonth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Nie zamawia ktoś przypadkiem w najbliższym czasie u źródła? Byłabym chętna, bo przesyłka trochę droga
sharonth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-01, 14:31   #2960
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez sharonth Pokaż wiadomość
Nie zamawia ktoś przypadkiem w najbliższym czasie u źródła? Byłabym chętna, bo przesyłka trochę droga
Kilka dni temu było składanie jedno zamówienie. Sprawdzaj regularnie w zbiorowych zamówieniach. Może niedługo będzie kolejne.

Chyba jednak trafiłam na swój kolor w Meow FF. Jest to Manx 2. Mógłby być ciut żółtszy, ale ujdzie. Może jak będzie mi się chciało to pobawię się z pigmentami z kolorówki, żeby zażółcić

Edytowane przez Sabriel_
Czas edycji: 2014-01-01 o 14:34
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 17:08   #2961
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ja tez miałam podobny problem, dopóki...nie dostałam manx 3 naughty ale formuła PP.Zawsze myślałam że naughty sa b.ciemne.. i to nie dla mnie, a jednak...Nie jest wcale dużo ciemniejszy, wg mnie ma po prostu bardziej nasycony kolor i nie bieli, ma te żółte, promienne tony i cera wygląda naturalnie i świeżo, koloryt jest wyrównany. W manx 3 te ciepłe, żółto-złociste podtony nie giną tylko pięknie ożywiają cerę-to dotyczy formuły PP.. W FF nawet manx 4 dawał taką trupią poświatę mimo koloru:-(Mnie formuła FF nie odpowiada niestety..zawsze jest taka biała poświata, kolory są mocno rozbielone (ale nie jasne) i widać podkład na twarzy:-(

Cytat:
Napisane przez kaka2106 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupiłam za jasny odcień podkładu FF!
Mam Frisky 02 Manx

Chciałaby któraś wymienić się na Naughty 03 Manx lub Naughty 03 Angora?

Ew. mogę odsprzedać. Poratujcie mnie! : (

PS Chciałam Wam pokazać jak to wygląda, ale nie mam odpowiedniego sprzętu i w ogóle na zdjęciach nie wygląda to tak tragicznie jak w rzeczywistości.
Myślę jednak, że śmiało możecie zobaczyć różnicę między moją wybitnie żółtą karnacją (tutaj: szyja), a twarzą w podkładzie.. Nie dość, że podkład jest za jasny (na żywo wyglądam jak posypana mąką), to jeszcze z założenia ma posiadać te żółte tony, które po prostu giną przy naturalnym kolorze cery...
Zdjęcie zrobiło się jakieś ciemne, gdy je tu wrzuciłam..
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2014-02-13 o 13:23
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 19:22   #2962
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Kilka dni temu było składanie jedno zamówienie. Sprawdzaj regularnie w zbiorowych zamówieniach. Może niedługo będzie kolejne.

Chyba jednak trafiłam na swój kolor w Meow FF. Jest to Manx 2. Mógłby być ciut żółtszy, ale ujdzie. Może jak będzie mi się chciało to pobawię się z pigmentami z kolorówki, żeby zażółcić
Dobra dla z żółtków jest Angora2.Jest nieco żółciejsza od manxa2 i u mnie bardzo ladnie wyglądała(jak mniemam mamy podobne odcienie cery, mi manx 2 tez dobrze pasował).

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez milon Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was ma może porównanie podkładów Meow z Lumiere?
Kupowałam zawsze FF Light Medium Warm i nie wiem w co celować w Meow?
Ja mam porównanie.Ale akurat mój odcień z Lumiere to mniej więcej Light neutral/Light Golden.Myślę,że dla ciebie dobre by były z Meow 3 intensywność, ale jaki odcień niestety nie pomogę.
A czy testowałaś już w ogóle formułę podkładów Meow?
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 20:34   #2963
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Dobra dla z żółtków jest Angora2.Jest nieco żółciejsza od manxa2 i u mnie bardzo ladnie wyglądała(jak mniemam mamy podobne odcienie cery, mi manx 2 tez dobrze pasował).
Mogłabym sprawdzić, ale już tak bardzo nie chce mi się bawić z próbkami Ciągle testuję manx 2 i coraz bardziej mi się podoba na twarzy. Może początkowo źle go oceniłam? Ale właśnie mogłabym porównać z angorą 2....
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 14:26   #2964
zetakpowiem
Wtajemniczenie
 
Avatar zetakpowiem
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: raz tu, raz tam
Wiadomości: 2 437
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny, przychodzę do Was po pomoc, jestem poniekąd zmuszona zacząć przygodę z minerałami(stan cery jak widać;/). Chciałam Was prosić o pomoc w doborze koloru podkładu. Chcę zamówić próbki ale ilość kolorów mnie przeraża i nie bardzo wiem w jakie odcienie strzelać. Przepraszam za odrzucający stan cery na zdjęciach ale niestety problemy ze skórą plus 'te dni' i efekt jest jaki jest.
Pierwsze zdjęcie z lampą, dwa kolejne przy świetle dziennym, lekko pochmurny dzień przy oknie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2743.jpg (39,8 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2742.jpg (54,6 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2740.jpg (62,0 KB, 40 załadowań)
__________________

Edytowane przez zetakpowiem
Czas edycji: 2014-01-11 o 14:28
zetakpowiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 17:53   #2965
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez zetakpowiem Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przychodzę do Was po pomoc, jestem poniekąd zmuszona zacząć przygodę z minerałami(stan cery jak widać;/). Chciałam Was prosić o pomoc w doborze koloru podkładu. Chcę zamówić próbki ale ilość kolorów mnie przeraża i nie bardzo wiem w jakie odcienie strzelać. Przepraszam za odrzucający stan cery na zdjęciach ale niestety problemy ze skórą plus 'te dni' i efekt jest jaki jest.
Pierwsze zdjęcie z lampą, dwa kolejne przy świetle dziennym, lekko pochmurny dzień przy oknie.
Ja nie jestem dużym znawcą Meow, ale masz niemalże identyczny odcień cery co mój (sugeruje się zdjęciami w świetle dziennym)-taki promienny żólto/złoty odcień i mi idealnie pasuje odcień manx na poziomie 3 naughty formuła PP-Tobie pewnie tez by pasował ale w formule Flawless (kryjącej) - jest ciut jaśniejszy więc tez 3 poziom naughty-jaśniejsze poziomy sa naprawdę jasne i bielą mocno.
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 18:48   #2966
zetakpowiem
Wtajemniczenie
 
Avatar zetakpowiem
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: raz tu, raz tam
Wiadomości: 2 437
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

zgadza się, w innym świetle czasami widzę troszkę żółtych tonów, a czy manx ma ich bardzo dużo? Bo typowym żółtkiem nie jestem.
__________________
zetakpowiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 19:07   #2967
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Używam FF Manx 3-naughty i widać w nim żółte tony, jednak w niektóre dni wybijają się bardziej, w inne mniej, nie wiem od czego to zależy Jednak 2 może być za jasna, bo przeskok kolorystyczny między 2 i 3 jest spory. Z mojej obserwacji wynika, że im ciemniejszy Manx, tym więcej wybija się żółtych tonów, w 3 nie ma ich mocno dużo, ale są widoczne. Najlepiej kup sample 2 i 3 i testuj, możliwe że dobrym rozwiązaniem będzie mieszanie tych dwóch odcieni
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 19:23   #2968
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Mogłabym sprawdzić, ale już tak bardzo nie chce mi się bawić z próbkami Ciągle testuję manx 2 i coraz bardziej mi się podoba na twarzy. Może początkowo źle go oceniłam? Ale właśnie mogłabym porównać z angorą 2....
Angora jest jakby troszkę bardziej żółciejsza,żywsza.Bo Manx jest taką jakby bardziej zgaszoną żółcią, ale szczerze mówiąc Manx2 I Angora2 drastycznie się nie różnią
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 20:25   #2969
Mikulinka17
Rozeznanie
 
Avatar Mikulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez zetakpowiem Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przychodzę do Was po pomoc, jestem poniekąd zmuszona zacząć przygodę z minerałami(stan cery jak widać;/). Chciałam Was prosić o pomoc w doborze koloru podkładu. Chcę zamówić próbki ale ilość kolorów mnie przeraża i nie bardzo wiem w jakie odcienie strzelać. Przepraszam za odrzucający stan cery na zdjęciach ale niestety problemy ze skórą plus 'te dni' i efekt jest jaki jest.
Pierwsze zdjęcie z lampą, dwa kolejne przy świetle dziennym, lekko pochmurny dzień przy oknie.
Ja proponowałabym Tobie odcień na poziomie 2 formułę Pampered Puss,( jest dla cer wrażliwych ) odcień Manx oraz Angorę + korektory na poziomie 1-2
Jeśli chcesz spróbować formuły FF bardziej kryjącej wybierz z poziomu 3 , są trochę jaśniejsze , patrząc na zdjęcia szukałabym właśnie w odcieniach żółci , mam podobny odcień cery i mieszanka tonów 2/3 dobrze się sprawdza
__________________
Wymienię perfumy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269655
Mikulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 20:27   #2970
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

No i manx jest taki...promienny:rolley es:
Cera wygląda w nim bardzo świeżo a żółć jest taka jak promień słońca-idealnie stapia się z cerą, a policzki w końcu nie są czerwone
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 00:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.