Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-27, 16:50   #2251
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Mozna sciagnac sitko Poza ym dystrybutorzy sami moga nasypywac do opakowan poszczegolne podklady, a nie sam producent. Takze wiesz...
tak, tak wiem, napisałam wyżej za gorąco, człowiek nie myśli racjonalnie i polecałam z pierwszym skojarzeniem.

a propos ściągania sitka, ja z annabelle minerals do tej pory nie umiem...
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 19:17   #2252
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
faktycznie nie myślę dzisiaj, za gorąco

Nie przejmuj sie, ja tez nie zawsze tak blyszcze myslowo
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 19:24   #2253
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
W moim jest tyle samo, a mam go z wymianki (napisane bylo ze zuzycie niewielkie)
U mnie dokładnie tak samo jak na zdjęciu - użyłam 3 czy 4 razy, kupiłam niedawno. Tak więc jesteśmy już 4, myślę, że to standard, skoro u wszystkich jest tak samo.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 22:02   #2254
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
tak, tak wiem, napisałam wyżej za gorąco, człowiek nie myśli racjonalnie i polecałam z pierwszym skojarzeniem.

a propos ściągania sitka, ja z annabelle minerals do tej pory nie umiem...
AM otwiera się od dołu, gdzieś kiedyś w wątku AM była instrukcja co i jak, ale chyba już nie znajdę Nie robiłam tego jeszcze, ale do tej pory czytałam raczej same narzekania, że jest to problematyczne
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 15:38   #2255
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

A ma ktoś zestaw do brwi ?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 19:00   #2256
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;52565370]AM otwiera się od dołu, gdzieś kiedyś w wątku AM była instrukcja co i jak, ale chyba już nie znajdę Nie robiłam tego jeszcze, ale do tej pory czytałam raczej same narzekania, że jest to problematyczne [/QUOTE]

wzięłam pęsetę i dobrałam się do anabelle od dołu pojemnika.
dzięki za wskazówkę, bo nie wpadła bym na to. wszystkie inne pojemniki otwieram od góry, tam gdzie sitko
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 20:26   #2257
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

No to skoro wszystkie, we 4, mialysmy tak wypelnione to nie czekam dluzej i jutro otwieram podklad
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-29, 08:26   #2258
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
A ma ktoś zestaw do brwi ?
Ja mam
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 21:53   #2259
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Konczac temat polowy podkladu w pudelku - dostalam odpowiedz od producenta:
Cytat:
Thanks for your e-mail regarding your recent Foundation purchase.

The recent delivery you have received will definitely contain at least the 10g stated on the product label/box and this has not changed from your last purchase as the actual fill weight has remained at 10g for a number of years now.

We recently became aware of a filling issue with our supplier where the jar was being slightly overfilled, so this has now been addressed, and there is slightly less powder in the jar than before.

Below is an image showing the fill of the product before (left) and after (right), but its important to reconfirm the fill weight of the product has not been reduced from the stated 10g at any point.

We hope this clarifies any confusion, but do feel free to let us know if you have any other questions.



Best Regards


Samantha Frith
Customer Service/Sales Executive
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 21:22   #2260
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

No i wszystko jasne. Ja bym się tam nie obrazila na "jars slightly ovetfillefd" :-D
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 16:23   #2261
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja mam
Który kolor ? Mnie interesuje Dark ;P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-03, 20:21   #2262
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Który kolor ? Mnie interesuje Dark ;P
Ja mam Light, najjasniejszy. Ale powiem Ci, zebys nie dala sie zwiesc kolorze w opakowaniu. Dlatego, ze w opakowaniu kolor jest jasny, a na brwiach juz niekoniecznie.

Nawet gdzies czytalam, ze do ciemnych wlosow lepiej jest wybrac ten sredni wariant, bo tej najczarniejszy bedzie dawal zbyt teatralny efekt.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 05:54   #2263
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja mam Light, najjasniejszy. Ale powiem Ci, zebys nie dala sie zwiesc kolorze w opakowaniu. Dlatego, ze w opakowaniu kolor jest jasny, a na brwiach juz niekoniecznie.

Nawet gdzies czytalam, ze do ciemnych wlosow lepiej jest wybrac ten sredni wariant, bo tej najczarniejszy bedzie dawal zbyt teatralny efekt.
No właśnie ja mam włosy hebanowa czerń,brwi też czarne blada cera oczy niebieskie.
Używam pudru z Golden rose w odcieniu 106 i nikt niestety nie ma porównania do tego z L
A boję się, że ten średni będzie za rudy...
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 06:01   #2264
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
No właśnie ja mam włosy hebanowa czerń,brwi też czarne blada cera oczy niebieskie.
Używam pudru z Golden rose w odcieniu 106 i nikt niestety nie ma porównania do tego z L
A boję się, że ten średni będzie za rudy...
A patrzylas na farbki do brwi Inglota? Niedawno chyba pojawily sie jako nowosc i kolorow jest duzo.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 08:03   #2265
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
A patrzylas na farbki do brwi Inglota? Niedawno chyba pojawily sie jako nowosc i kolorow jest duzo.
A propos tych farbek to chyba maxineczka na YouTube robiła jakąś recenzje i ona ma czarne włosy i nie używa czarnych farbek do brwi, tylko jaśniejsze, żeby nie uzyskać przerysowanego efektu. A brwi ma też czarne.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 08:15   #2266
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
A patrzylas na farbki do brwi Inglota? Niedawno chyba pojawily sie jako nowosc i kolorow jest duzo.
Widziałam zapomniałam o nich :P





Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
A propos tych farbek to chyba maxineczka na YouTube robiła jakąś recenzje i ona ma czarne włosy i nie używa czarnych farbek do brwi, tylko jaśniejsze, żeby nie uzyskać przerysowanego efektu. A brwi ma też czarne.
O dzięki idę patrzeć

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Widziałam zapomniałam o nich :P







O dzięki idę patrzeć
Też czarnych nie używam, tylko ciemny brąz.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 20:06   #2267
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Może jestem ignorantką, ale napiszcie, po co takie "farbki" do czarnych brwi? Zawsze myslałam, że tylko naturalnie jasne i niewidoczne brwi się przyciemnia/zaznacza. Sama mam czarne, brwi i jakoś nie wyobrażam sobie pokrywania im czymkolwiek - po pierwsze wyglądało by to u mnie nienaturalnie (jasniejsze na ciemniejszym), a po drugie -po co?
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 00:13   #2268
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Może jestem ignorantką, ale napiszcie, po co takie "farbki" do czarnych brwi? Zawsze myslałam, że tylko naturalnie jasne i niewidoczne brwi się przyciemnia/zaznacza. Sama mam czarne, brwi i jakoś nie wyobrażam sobie pokrywania im czymkolwiek - po pierwsze wyglądało by to u mnie nienaturalnie (jasniejsze na ciemniejszym), a po drugie -po co?
Wiesz, przeciez kobiety maluja sobie brwi nie tylko dla uzyskania koloru czy podkreslenia ich glebi. Czasami ktos moze miec rzadkie brwi albo np. przeswity czy niejednolity koloryt.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 06:26   #2269
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Wiesz, przeciez kobiety maluja sobie brwi nie tylko dla uzyskania koloru czy podkreslenia ich glebi. Czasami ktos moze miec rzadkie brwi albo np. przeswity czy niejednolity koloryt.
Ja maluje bo obrazu się lepiej wygląda po prostu
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-05, 06:31   #2270
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Może jestem ignorantką, ale napiszcie, po co takie "farbki" do czarnych brwi? Zawsze myslałam, że tylko naturalnie jasne i niewidoczne brwi się przyciemnia/zaznacza. Sama mam czarne, brwi i jakoś nie wyobrażam sobie pokrywania im czymkolwiek - po pierwsze wyglądało by to u mnie nienaturalnie (jasniejsze na ciemniejszym), a po drugie -po co?
Ja mam czarne brwi, ale przy zewnętrznych końcach są rzadkie i przez to 'niewyraźne' .
Do ich malowania najczęściej sięgam po cień do brwi z Silk Naturals Medium Ash.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 16:36   #2271
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja zaczelam malowac, bo z wiekiem mi sie przerzedzily i co coraz czestsze plowieja. Wczesniej te siwki wyrywalam, ale ze juz przez to takie geste nie sa to przestalam i maluje. najchetniej maskara, wczesniej jak jeszcze byly gesciejsze to cieniem domalowywalam w tych miejsach gdzie troche ich mniej bylo( jak np skublo mi sie przy regulacji za duzo i poki wlosek nie odrosl to doprawialam sobie to co sama spapralam). od kiedy stwierdzilam ze siwych juz nie wyrywam, bo brwi ogolem juz nie sa takie opulentne jak byly , to przyciemniam je maskara. Poza tym zawsze potrzebowalam utrwalenia moich niesfornych wloskow, teraz mam 2 w jednym. Henny nie przewiduje bo czesto wyglada przez pierwsze dni nachalnie, a ja nie chce lazic z takim przerysowanymi brwiami. maskara umozliwia mi naturalny wyglad i siwki sa pokryte, wloski lekki usztywnione
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 20:30   #2272
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Wielkie dzięki za wyjaśnienia. Faktycznie, jakoś nie pomyślałam o tym, ze można mieć brwi czarne, ale rzadkie albo nierównomierne. Sama mam czarne, regularne, gęste i jedyny problem na razie to to, ze jest ich za dużo i raczej są za ciemne - mam włosy ciemny blond/jasny brąz i jak je rozjaśniałam nawet o ton dwa to te brwi wyglądaly nienaturalnie, nawet je czasem przypudrowywałam
Jeszcze pytanie do Moniki - w jakim wieku Ci zaczęły siwieć? Ja ostatnio postanowiłam wrócić do naturalnych włosów i na odroście widzę już kilka pojedynczych siwków. Może i brwi to też niedługo czeka?
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 21:04   #2273
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki za wyjaśnienia. Faktycznie, jakoś nie pomyślałam o tym, ze można mieć brwi czarne, ale rzadkie albo nierównomierne. Sama mam czarne, regularne, gęste i jedyny problem na razie to to, ze jest ich za dużo i raczej są za ciemne - mam włosy ciemny blond/jasny brąz i jak je rozjaśniałam nawet o ton dwa to te brwi wyglądaly nienaturalnie, nawet je czasem przypudrowywałam
Jeszcze pytanie do Moniki - w jakim wieku Ci zaczęły siwieć? Ja ostatnio postanowiłam wrócić do naturalnych włosów i na odroście widzę już kilka pojedynczych siwków. Może i brwi to też niedługo czeka?
Z tym siwieniem, to jednak decyduja geny. Mam kolezanke, ktora w wieku 19 lat miala juz siwki. Z kolei moja ciotka, lat 75, ma niewiele siwych wlosow, a wlosy naturalne ma ciemne.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 12:01   #2274
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Jeszcze pytanie do Moniki - w jakim wieku Ci zaczęły siwieć? Ja ostatnio postanowiłam wrócić do naturalnych włosów i na odroście widzę już kilka pojedynczych siwków. Może i brwi to też niedługo czeka?
niedawno. Za pare dni skoncze 39 lat i siwki zaczely pojawiac sie pare lat temu, czyli bylam juz po 30-tce. Duzo ich nie ma, ale ze 2-3 sa i co zaczelo mi sie pojawiac, to wloski jak wypadna i odrastaja( bo brwi tez co jakis czas wypadaja jak rzesy czy wlosy na glowie) to nie zawsze odrasta taki mocny i silny wlos jak wczesniej, tylko czesto delikatny i on jest czesto jasniejszy, wiec pewnie za pare lat pojawi mi sie troche wiecej siwych wloskow na brwiach. Widze po mojej mamie( dobiega 60-tki) ze tez coraz wiecej siwkow ma, tylko u niej to one rosna dlugie i tez przestala je wyrywac, bo przez to przezedzila sobie brwi( jak sie dobrze wyrwie z cebulka to wlosek juz nie odrosnie). Obcina je do dlugosci jak inne , bo inaczej to ma takie anteny jak to czasami starsze chlopy maja, takie krzaki dlugie. Mnie jeszcze takie krzaki nie rosna i nie musze obcinac. Czasami nawet sobie przyciemnianie daruje i uzyje bezbarwnej maskary do brwi, ale jak mocniej oko podkresle, to wole ta barwiona.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 13:39   #2275
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny, wiecie może czy cień Greyzie Daze jest wycofany? Dorwałam go po taniości na jednym portalu (w starym opakowaniu), a na stronie w ogóle nie widzę tego odcienia Kolor jest przepiękny i wściekłabym się chyba, gdybym go już nie mogła dostać, bo co ja zrobię kiedy opakowanie mi się skończy A jeśli go nie ma, kojarzycie może czy inne firmy mają kolor tego typu? W razie gdyby zdjęcia z internetów nie mówiły za wiele - Greyzie Daze to grafit podbity chłodnym, zgaszonym granatem.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 14:50   #2276
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie może czy cień Greyzie Daze jest wycofany? Dorwałam go po taniości na jednym portalu (w starym opakowaniu), a na stronie w ogóle nie widzę tego odcienia Kolor jest przepiękny i wściekłabym się chyba, gdybym go już nie mogła dostać, bo co ja zrobię kiedy opakowanie mi się skończy A jeśli go nie ma, kojarzycie może czy inne firmy mają kolor tego typu? W razie gdyby zdjęcia z internetów nie mówiły za wiele - Greyzie Daze to grafit podbity chłodnym, zgaszonym granatem.
Z tego co widze na zagranicznej stronie LL ten cien jest dostepny, wiec trudno mowic o wycofaniu go ze sprzedazy. Wiec moze warto napisac do costasy czy beda mieli go w swojej ofercie, ewentulnie czy bylaby mozliwosc sprowadzenia tego odcienia, w koncu sa dystrybutorami
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 19:16   #2277
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Z tego co widze na zagranicznej stronie LL ten cien jest dostepny, wiec trudno mowic o wycofaniu go ze sprzedazy. Wiec moze warto napisac do costasy czy beda mieli go w swojej ofercie, ewentulnie czy bylaby mozliwosc sprowadzenia tego odcienia, w koncu sa dystrybutorami
Hm, na to nie wpadłam. Spróbuję, dzięki!
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 20:50   #2278
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

No niestety, napisałam do Costasy, pani (notabene bardzo miła, jeśli to czyta to pozdrawiam ) odpisała, że Greyzie Daze został wycofany i nie jest planowane ponowne wprowadzenie go do sprzedaży. Poleciła mi Sidewalk jako najbliższy odpowiednik, ale mi wydaje się zupełnie szary, bez tej nutki granatu. Cóż, może przejadę się najwyżej do Costasy i zobaczę jak ten kolor wygląda na żywo
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 21:29   #2279
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
No niestety, napisałam do Costasy, pani (notabene bardzo miła, jeśli to czyta to pozdrawiam ) odpisała, że Greyzie Daze został wycofany i nie jest planowane ponowne wprowadzenie go do sprzedaży. Poleciła mi Sidewalk jako najbliższy odpowiednik, ale mi wydaje się zupełnie szary, bez tej nutki granatu. Cóż, może przejadę się najwyżej do Costasy i zobaczę jak ten kolor wygląda na żywo
Oj to szkoda. A ten cien z zzagranicznej strony? Widzialam, ze jest dostepny. Skoro tak Ci zalezy na tym kolorze, to moze warto zamowic kilka sztuk ? Albo glosic sie na wymiankowym ewentualnie sledzic Allegro, bo czasami tez mozna utrafic.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 16:32   #2280
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

na ecco-verde tez go nie widzi, jest wlasnie tylko ten sidewalk i on jest ciemnoszary. mam odsypke.

A tak wogole dziewczyny. na jesien zachialo mi sie cos jesiennego, ale nadal naturalnego, nie krzyczacego i wyciagnelam moj cien mystery, jeszcze w starym opakowaniu z bialym wieczkiem. No przesliczny ten odcien jest. szara zielen, taki burasek i niby mat ale nie plaski. W sloiczku powiedzialabym ze to satyna, a na oku bardziej mat , ale wlasnie nie plaski. Dla mnie idealny odcien, mnie dobrze w takich chlodnych buraskach. Dostaje komplementy
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.