Cudowne herbatki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-02-13, 14:06   #1
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440

Cudowne herbatki


Czy uzywałyście kiedyś takich cudownych herbatek w różnych kolorach? Czerwona jest na odchudzanie, pasiasta na niedobór mikroelementów, jakaś tam na zachowanie młodości...
Ja pije. Mają bardzo oryginalne smaki [img]icons/icon7.gif[/img] No i liczę na jakieś spektakularne efekty [img]icons/icon7.gif[/img]
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-13, 14:06   #2
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Cudowne herbatki

Czy uzywałyście kiedyś takich cudownych herbatek w różnych kolorach? Czerwona jest na odchudzanie, pasiasta na niedobór mikroelementów, jakaś tam na zachowanie młodości...
Ja pije. Mają bardzo oryginalne smaki [img]icons/icon7.gif[/img] No i liczę na jakieś spektakularne efekty [img]icons/icon7.gif[/img]
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-13, 15:15   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cudowne herbatki

W Amstrdamie w Coffee Shop'ach sprzedaja tez rozne takie w kolorowych papierkach i folijkach. Efekty niektorych mozna (skromnie) okreslic jako spektakularne.

Ale parzenie tego i picie wywaru uwazam za skrajne marnotrawstwo [img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-13, 15:15   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cudowne herbatki

W Amstrdamie w Coffee Shop'ach sprzedaja tez rozne takie w kolorowych papierkach i folijkach. Efekty niektorych mozna (skromnie) okreslic jako spektakularne.

Ale parzenie tego i picie wywaru uwazam za skrajne marnotrawstwo [img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-25, 10:44   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cudowne herbatki

Cześć Dominiko
Też jestem entuzjastką herbatek ziołowych (a tak, złośliwcze..... bo o herbatkach mowa a nie o czym innym !!!!) Od kilku lat piję zieloną herbatę i pomaga mi utrzymać stałą wagę. Od roku okresowo eksperymentuję z herbatą czerwoną, choć jej smak i zapach przywodzi na myśl dafnie którymi karmię mojego welonka [img]icons/icon12.gif[/img]. Dominiko, próbowałaś może herbatek firmy Boku ?! Są rewelacyjne, nawet ta czerwona, aromatyzowana cytrynką. Jakich firm herbat używasz ?!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-25, 10:44   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cudowne herbatki

Cześć Dominiko
Też jestem entuzjastką herbatek ziołowych (a tak, złośliwcze..... bo o herbatkach mowa a nie o czym innym !!!!) Od kilku lat piję zieloną herbatę i pomaga mi utrzymać stałą wagę. Od roku okresowo eksperymentuję z herbatą czerwoną, choć jej smak i zapach przywodzi na myśl dafnie którymi karmię mojego welonka [img]icons/icon12.gif[/img]. Dominiko, próbowałaś może herbatek firmy Boku ?! Są rewelacyjne, nawet ta czerwona, aromatyzowana cytrynką. Jakich firm herbat używasz ?!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-25, 11:03   #7
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: Cudowne herbatki

Witam [img]icons/icon40.gif[/img]
Ja również od jakiegoś roku popijam sobie dość regularnie zieloną herbatkę. Jedynym jak dotąd pozytywem jest ... rozrzedzenie krwi (dla mnie to super, bo odkąd pamiętam miałam z tym mocne problemy). Innych zmian nie zanotowałam [img]icons/icon12.gif[/img]
Herbatę czerwoną zaczęłam pić 3 tygodnie temu (ciężka sprawa - ten zapaszek ...). Mimo, że wypijam 4-5 kubków dziennie na razie nic się nie dzieje ... Hmmmmmmm, mam nadzieję, że to dlatego, że zbyt krótko jej "używam" [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-03-25, 11:03   #8
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: Cudowne herbatki

Witam [img]icons/icon40.gif[/img]
Ja również od jakiegoś roku popijam sobie dość regularnie zieloną herbatkę. Jedynym jak dotąd pozytywem jest ... rozrzedzenie krwi (dla mnie to super, bo odkąd pamiętam miałam z tym mocne problemy). Innych zmian nie zanotowałam [img]icons/icon12.gif[/img]
Herbatę czerwoną zaczęłam pić 3 tygodnie temu (ciężka sprawa - ten zapaszek ...). Mimo, że wypijam 4-5 kubków dziennie na razie nic się nie dzieje ... Hmmmmmmm, mam nadzieję, że to dlatego, że zbyt krótko jej "używam" [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-25, 14:18   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cudowne herbatki

Kiedyś piłam tylko czarną herbatę(tą tradycyjną), ale ostatnio przerzuciłam się na zieloną. Uwielbiam ją! Uspokaja ( i to jak!!!), jest przepyszna i pomaga zachować zdrowie. Jest to herbatka firmy Boku o nazwie Gun Powder ekpresowa. Rewelacyjna, szkoda,że mi się konczy, będę musiała kupić nową. Może jeszcze skuszę się na inną...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-25, 14:18   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cudowne herbatki

Kiedyś piłam tylko czarną herbatę(tą tradycyjną), ale ostatnio przerzuciłam się na zieloną. Uwielbiam ją! Uspokaja ( i to jak!!!), jest przepyszna i pomaga zachować zdrowie. Jest to herbatka firmy Boku o nazwie Gun Powder ekpresowa. Rewelacyjna, szkoda,że mi się konczy, będę musiała kupić nową. Może jeszcze skuszę się na inną...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-25, 19:22   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cudowne herbatki

[img]icons/icon7.gif[/img] też uważam, że lepszy wpływ niż cudowne herbatki, mają na nas "różne takie", szczególnie konsumowane w doborowym towarzystwie [img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-03-25, 19:22   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cudowne herbatki

[img]icons/icon7.gif[/img] też uważam, że lepszy wpływ niż cudowne herbatki, mają na nas "różne takie", szczególnie konsumowane w doborowym towarzystwie [img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-25, 19:38   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cudowne herbatki?

Ja od dosc dawna pije tylko zielona herbate (jest ich mnostwo).. choc zastanawiam sie, czy te z fusow nie sa lepsze tzn nie pod wzgledem smakowym ale skladnikowym? Dziewczyny mam pytanie co do tej herbatki.. ja zaczelam ja pic, bo slyszalam, ze jest to zdrowa herbata w przeciwienstwie do czarnej, no i wiekszosc gatunkow nie zawiera kofeiny...choc ostatnio kupilam niby zielona herbate z cytryna,a po zaparzeniu ma kolor czerwony i zawiera minimalna dawke kofeiny,az sie zastanawiam czy nie pomyslili sie pakujac herbate [img]icons/icon7.gif[/img]..ale przejde do pytania...w koncu [img]icons/icon7.gif[/img]...na co tak naprawde dziala zielona herbata? Wiem, ze na uspojkojenie....ale co dalej? Na odchudzanie? Jesli tak, to dlaczego?
I co z czerwona herbatka? Przyznam sie, ze dopiero tutaj dowiedzialam sie o jej istnieniu? Na co ona ma wplywac?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-25, 19:38   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cudowne herbatki?

Ja od dosc dawna pije tylko zielona herbate (jest ich mnostwo).. choc zastanawiam sie, czy te z fusow nie sa lepsze tzn nie pod wzgledem smakowym ale skladnikowym? Dziewczyny mam pytanie co do tej herbatki.. ja zaczelam ja pic, bo slyszalam, ze jest to zdrowa herbata w przeciwienstwie do czarnej, no i wiekszosc gatunkow nie zawiera kofeiny...choc ostatnio kupilam niby zielona herbate z cytryna,a po zaparzeniu ma kolor czerwony i zawiera minimalna dawke kofeiny,az sie zastanawiam czy nie pomyslili sie pakujac herbate [img]icons/icon7.gif[/img]..ale przejde do pytania...w koncu [img]icons/icon7.gif[/img]...na co tak naprawde dziala zielona herbata? Wiem, ze na uspojkojenie....ale co dalej? Na odchudzanie? Jesli tak, to dlaczego?
I co z czerwona herbatka? Przyznam sie, ze dopiero tutaj dowiedzialam sie o jej istnieniu? Na co ona ma wplywac?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-25, 21:01   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cudowne herbatki?

Zielona herbata to taka której liście nie poddano procesowi fermentacji, czerwona to taka której liście sfermetntowano tylko w niewielkim stopniu, zaś czarna ma ciemny kolor, gdyż jej liście zostały całkowicie sfermentowane. Czerwona i zielona są zdrowsze bo tak jak piszesz zawierają trzy razy mniej kofeiny niż czarna herbata. Poza tym zawierają one najwięcej bioflawonoidów, czyli związków które są bardzo skutecznymi antyutleniaczami, walczącymi z wolnymi rodnikami w naszym orgaznizmie. I to jest właśnie główne działanie zielonej herbaty czyli jest ona świetnym antyutleniaczem, a przez to zapobiega wielu chorobom, w tym zapobiega także rakowi zwłaszcza płuc, piersi, jelita grubego, żołądka, prostaty. Poza tym pomaga ona usuwać toksyny i oczyszczać nasz organizm. Nie można powiedzieć, że ma działanie odchudzające, pomagając usuwać toksyny przyczynia się na pewno do lepszego samopoczucia, ułatwia walkę z cellulitem, może dlatego łączy się ją z odchudzaniem, ale takiego typowego działania odchudzającego nie ma. Lepszej jakości jest herbata sypana, a nie ekspresowa, a najlepsza jest orginalna chińska.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-25, 21:01   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cudowne herbatki?

Zielona herbata to taka której liście nie poddano procesowi fermentacji, czerwona to taka której liście sfermetntowano tylko w niewielkim stopniu, zaś czarna ma ciemny kolor, gdyż jej liście zostały całkowicie sfermentowane. Czerwona i zielona są zdrowsze bo tak jak piszesz zawierają trzy razy mniej kofeiny niż czarna herbata. Poza tym zawierają one najwięcej bioflawonoidów, czyli związków które są bardzo skutecznymi antyutleniaczami, walczącymi z wolnymi rodnikami w naszym orgaznizmie. I to jest właśnie główne działanie zielonej herbaty czyli jest ona świetnym antyutleniaczem, a przez to zapobiega wielu chorobom, w tym zapobiega także rakowi zwłaszcza płuc, piersi, jelita grubego, żołądka, prostaty. Poza tym pomaga ona usuwać toksyny i oczyszczać nasz organizm. Nie można powiedzieć, że ma działanie odchudzające, pomagając usuwać toksyny przyczynia się na pewno do lepszego samopoczucia, ułatwia walkę z cellulitem, może dlatego łączy się ją z odchudzaniem, ale takiego typowego działania odchudzającego nie ma. Lepszej jakości jest herbata sypana, a nie ekspresowa, a najlepsza jest orginalna chińska.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-25, 21:37   #17
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cudowne herbatki?..do Basi

Basiu jestes kopalnia wiedzy!!! Dziekuje Ci za odpowiedz. Juz kiedys slyszalam, ze zielona herbata nie ma wlasciwosci odchudzajacycha ale chcialam sie upewnic. I domyslalam sie, ze herbata sypana jest lepszej jakosci ale dziekuje za potwierdzenie moich domyslow. Tutaj sa sklepy chinskie i z cala pewnoscia wlasnie tam kupi sie orginalna chinska herbate... widzialam nawet taka sypana i ona kosztowala 15$ a takie ekspresowe to przewaznie w okolicach 2, 3$. No i powszechnie wiadomo, ze chinska herbata jak prawie wszystko co jedza Chinczycy jest duzo zdrowsze niz to co my preferujemy [img]icons/icon7.gif[/img]Ale nie wiem, czy potrafilabym zjesc to co oni tutaj jedza [img]icons/icon7.gif[/img]...wiekszosc jedzonka sie jeszcze rusza [img]icons/icon7.gif[/img] albo ma nieciekawy sliski wyglad [img]icons/icon7.gif[/img] nie to co niezdrowa, chrupiaca skorka z kurczaczka [img]icons/icon7.gif[/img]..
dziekuje za fachowa odpowiedz Basiu... [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-25, 21:37   #18
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cudowne herbatki?..do Basi

Basiu jestes kopalnia wiedzy!!! Dziekuje Ci za odpowiedz. Juz kiedys slyszalam, ze zielona herbata nie ma wlasciwosci odchudzajacycha ale chcialam sie upewnic. I domyslalam sie, ze herbata sypana jest lepszej jakosci ale dziekuje za potwierdzenie moich domyslow. Tutaj sa sklepy chinskie i z cala pewnoscia wlasnie tam kupi sie orginalna chinska herbate... widzialam nawet taka sypana i ona kosztowala 15$ a takie ekspresowe to przewaznie w okolicach 2, 3$. No i powszechnie wiadomo, ze chinska herbata jak prawie wszystko co jedza Chinczycy jest duzo zdrowsze niz to co my preferujemy [img]icons/icon7.gif[/img]Ale nie wiem, czy potrafilabym zjesc to co oni tutaj jedza [img]icons/icon7.gif[/img]...wiekszosc jedzonka sie jeszcze rusza [img]icons/icon7.gif[/img] albo ma nieciekawy sliski wyglad [img]icons/icon7.gif[/img] nie to co niezdrowa, chrupiaca skorka z kurczaczka [img]icons/icon7.gif[/img]..
dziekuje za fachowa odpowiedz Basiu... [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-25, 21:48   #19
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cudowne herbatki?..do Basi

Tak myślę, że herbatę tą wiąrze się z odchudzaniem, może dlatego, że ponieważ pomaga usuwać toksyny, to w dużej mierze pomaga usprawnić metabolizm, chodzi mi, że może pomóc osobom mającym np problem z zaparciami, a z kolei regulrane "wypróżnianie" jest pomocne w utrzymaniu dobrej wagi.
Nineczka, chińska herbata jest rzeczywiście droga, najlepsza jest w takich blaszanych puszkach, ale naprawdę dobra, miałam okazję kiedyś spróbować.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-03-25, 21:48   #20
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cudowne herbatki?..do Basi

Tak myślę, że herbatę tą wiąrze się z odchudzaniem, może dlatego, że ponieważ pomaga usuwać toksyny, to w dużej mierze pomaga usprawnić metabolizm, chodzi mi, że może pomóc osobom mającym np problem z zaparciami, a z kolei regulrane "wypróżnianie" jest pomocne w utrzymaniu dobrej wagi.
Nineczka, chińska herbata jest rzeczywiście droga, najlepsza jest w takich blaszanych puszkach, ale naprawdę dobra, miałam okazję kiedyś spróbować.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 07:51   #21
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Re: Cudowne herbatki?..do Basi

no to moze czas powrocic do tego watku -jakie herbaty lubicie? moze jakies egzotyczne smaki?
Ja uwielbiam herbate o nazwie AFTER EIGHT-czarna herbata z dodatkiem mielonych lupkow kakaowca i listkow miety-pycha!!!
Nastepna to RUM&IRISH COFFEE-czarna herbata z dodatkami migdalow o wyczuwalnym smaku kawy
PINA COLADA-czarna z dodatkiem ananasa wiorkami kokosowymi
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 08:35   #22
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Cudowne herbatki

ja od roku jestem wierną fanką zielonej herbaty
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 10:09   #23
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: Cudowne herbatki

ja od paru dobrych lat jest fanką czerwonej herbaty
ostatnio piłam Sage z jabłkami i różą - pyyyycha
__________________
A/78/83 173cm/62kg
20.11 mentor 350cc hp
J&J 07r i J 09r
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 08:37   #24
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Cudowne herbatki

Cytat:
Napisane przez bb-m Pokaż wiadomość
ostatnio piłam Sage z jabłkami i różą - pyyyycha
noo, dobra jest też, z miętą, różą i cytryną
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 13:08   #25
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Cudowne herbatki

witajcie, dobra herbatka to jest to o czym najbardziej marzę gdy jestem zmęczona i przygnębiona.. Lubie i zieloną i czarną (oczywiście bez cukru) , także te aromatyzowane chociaż nie wszystkie smaki mi odpowiadają.W aromatyzowanych herbatkach interesuje mnie smak, nie tylko zapach. Jakoś nie przekonują mnie herbaty ze smakiem .... kawy itp, natomiast uwielbiam wszelkie korzenne dodatki, i sama często wrzucam sobie do czajniczka kawalek cynamonu,mmmmm. Może znacie jakieś mieszanki o korzennych smakach poza adwentową i świąteczną?? prosze podajcie tez jakich firm sa te herbatki
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 16:26   #26
nowa16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 294
Dot.: Cudowne herbatki

Polecam Saga czarna porzeczka+dzika róża, Bio-active Malina z Hibiskusem oraz Malwa Malina z żurawiną. Natomiast z odchudzających uwielbiam (za jej smak brzoskwiniowo-ananasowy) La Karnitę firmy Bio-active.
nowa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 17:44   #27
vibeke
Przyczajenie
 
Avatar vibeke
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 29
Dot.: Cudowne herbatki

Ja również polecam wszystkie smakowe Sagi Są bardzo dobre. Pije je przeważnie wieczorkiem kiedy chce mi się herbatę a jest już późno. Czasami nie mogę spać po herbacie Więc pije herbatki owocowe SAGA. Najlepsze są te najnowsze: cytrynowa i czarna porzeczka
vibeke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 13:36   #28
one_shot
Zadomowienie
 
Avatar one_shot
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 1 186
GG do one_shot
Dot.: Cudowne herbatki

Nie pije kawy wcale a za to zapijam się herbatką

Uwielbiam herbatke czarną i zielona i czerwona i owocowe.. więc chyba wszystkie...
Z racji tego że jestem teraz w ciąży nie moge pić czerwnej - moja ulubiona to taka z cynamonem i suszonym jabłuszkiem ( skórka z jabłka ), co do zielonej mam sprzeczne inforamacje pic wolno czy nie wolno..
na razie odstawiłam choc mi ciężko bo wczesniej piłam ze 3 kubeczki zielonej z miętą ( akurat Lipton przypadł mi najbardziej do gustu). Teraz piję dużo owocowych - saga wszystkie rodzaje. Ostatnio najbardziej mi smakuje herbatka jabłkowo-miętowa oraz melisa z gruszką, ograniczyłam picie mięty.
__________________
ALBUMY


Zarobiona mama pracująca



Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy.




Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez
następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły !!!
one_shot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 13:05   #29
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Cudowne herbatki

wczoraj kupilam pyszna herbatke Teekanne irish cream polecam kosztuje ok 4zl za 20 torebeczek
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 11:14   #30
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Re: Cudowne herbatki

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
W Amstrdamie w Coffee Shop'ach sprzedaja tez rozne takie w kolorowych papierkach i folijkach. Efekty niektorych mozna (skromnie) okreslic jako spektakularne.
Ale parzenie tego i picie wywaru uwazam za skrajne marnotrawstwo [img]icons/icon12.gif[/img]
Dlaczego spektakularny? Dlaczego marnotrastwo?


A ja mam takie patanko...Otóz w sklepach gdzie sprzedaja herbate i kawe na wage, widzialam rozne takie, ktore wlasciwie nic mi nie mowia
Nawet nazw teraz dokladnie nie przytocze, ale byl np.chyba czerwony kapturek, gun power...itd
Ceny sa dosc wysokie- od ok.10zl wzwyz za 100gram
W zwiazku z tym ciekawi mnie, czy ktoras z Was pila jakas z tych herbatek?O ile wiem, nie ma ich w torebeczkach, tylko na wage...I to sa herbatki z calego swiata!!
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.