Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-05-04, 20:38   #601
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 7 390
Dot.: Do¶wiadczone Blondynki proszone o pomoc! :)

Polecam wyszukiwarkê

Przydatne w±tki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219266

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=397100
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-04, 20:50   #602
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: Do¶wiadczone Blondynki proszone o pomoc! :)

Cytat:
Napisane przez LittleCrow Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie
Przejdê od razu do rzeczy.
Przez wiele lat farbowa³am w³osy ciemnymi br±zami, ostatni raz 8 miesiêcy temu, od pó³ roku sukcesywnie rozja¶nia³am pasemkami u fryzjera gdy¿ marzy mi siê BLOND
Dzi¶ postanowi³am wzi±æ sprawy w swoje rêce i:

--rozja¶ni³am ca³± g³owê rozja¶niaczem Joanny (odrosty oczywi¶cie ja¶niutkie, reszta p³on±cy rudy)
-- po³o¿y³am na to Garnier Color Naturals 8 Jasny Blond

.... i niestety, jakkolwiek na czubku g³owy kolor mi siê podoba, to dolna czê¶æ w³osów wci±¿ jest do¶æ rudawa.


Szukam ju¿ od kilku godzin producenta, którego farba bêdzie jednocze¶nie trwa³a i nada³a moim w³osom STONOWANY, POPIELATY BLOND

My¶la³am o Schwarzkopf Natural&Easy 542 Srebrzysty ¦redni Popielaty Blond, ale jest podobno bardzo nietrwa³a. CZEGO MAM U¯YÆ?? Chcê pozbyæ siê rudo¶æi, ale nie chodzi mi te¿ o bardzo jasny blond, jak np. Garnier CN 111. Chcia³abym co¶ deczko ciemniejszego.

Co polecacie???
Liczê na Wasze sugestie, bo w blondach nie mam rozeznania
Joanna srebrny py³, lub go³êbi popiel na pewno zgasi rudo¶ci. Na pocz±tku mo¿e wyj¶æ szaro¶æ jak u babci, ale po kilku myciach na pewno wyp³ucze siê do stonowanego koloru.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-04, 21:01   #603
LittleCrow
Raczkowanie
 
Avatar LittleCrow
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Francja, Pary¿
Wiadomo¶ci: 163
GG do LittleCrow
Dot.: Do¶wiadczone Blondynki proszone o pomoc! :)

Namietne_Usta uwierz mi, ¿e z wyszukiwarki korzystam niezmiernie czêsto, jak widaæ po liczbie postów nie odzywam siê prawie wcale je¶li sytuacja tego nie wymaga.
Chodzi³o mi g³ównie o to, by nie czytaæ o tym by pój¶æ do fryzjera, bo nie o takie rady proszê, a niestety czêsto obecne

rockandrollqueen bardzo dziêkujê za podpowied¼, krótko zwiê¼le i na temat
__________________
Prawda o prawdzie jest taka, ¿e boli, wiêc k³amiemy...

Dbam o pazurki
... i zapuszczam w³osy 22.01.2009 - 9cm...
... 20.02.2011 - 45cm --> 70cm

LittleCrow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-04, 21:45   #604
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 7 390
Dot.: Do¶wiadczone Blondynki proszone o pomoc! :)

Rozumiem,ale przecie¿ s± w±tki o tym, jakie k³a¶æ odcienie w takiej sytuacji

A tak ode mnie:
polecam Garnier 111,ale je¶li wolisz ciemniejsze to mo¿e z L'oreala - Viking i Islande
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-04, 22:20   #605
LittleCrow
Raczkowanie
 
Avatar LittleCrow
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Francja, Pary¿
Wiadomo¶ci: 163
GG do LittleCrow
Dot.: Do¶wiadczone Blondynki proszone o pomoc! :)

O o o! W³a¶nie o taki kolorek jak Islande mi chodzi, dziêkujê Jednak w innych, podobnych w±tkach ( ) Dziewczyny pisz±, ¿e Recital Preference bardzo wysusza wlosy... I nie jest te¿ najtañsza.
__________________
Prawda o prawdzie jest taka, ¿e boli, wiêc k³amiemy...

Dbam o pazurki
... i zapuszczam w³osy 22.01.2009 - 9cm...
... 20.02.2011 - 45cm --> 70cm

LittleCrow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 08:06   #606
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomo¶ci: 3 498
Dot.: Do¶wiadczone Blondynki proszone o pomoc! :)

Cytat:
Napisane przez LittleCrow Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie
Przejdê od razu do rzeczy.
Przez wiele lat farbowa³am w³osy ciemnymi br±zami, ostatni raz 8 miesiêcy temu, od pó³ roku sukcesywnie rozja¶nia³am pasemkami u fryzjera gdy¿ marzy mi siê BLOND
Dzi¶ postanowi³am wzi±æ sprawy w swoje rêce i:

--rozja¶ni³am ca³± g³owê rozja¶niaczem Joanny (odrosty oczywi¶cie ja¶niutkie, reszta p³on±cy rudy)
-- po³o¿y³am na to Garnier Color Naturals 8 Jasny Blond

.... i niestety, jakkolwiek na czubku g³owy kolor mi siê podoba, to dolna czê¶æ w³osów wci±¿ jest do¶æ rudawa.


Szukam ju¿ od kilku godzin producenta, którego farba bêdzie jednocze¶nie trwa³a i nada³a moim w³osom STONOWANY, POPIELATY BLOND

My¶la³am o Schwarzkopf Natural&Easy 542 Srebrzysty ¦redni Popielaty Blond, ale jest podobno bardzo nietrwa³a. CZEGO MAM U¯YÆ?? Chcê pozbyæ siê rudo¶æi, ale nie chodzi mi te¿ o bardzo jasny blond, jak np. Garnier CN 111. Chcia³abym co¶ deczko ciemniejszego.

Co polecacie???
Liczê na Wasze sugestie, bo w blondach nie mam rozeznania

czas i cierpliwosc.

byc moze te, ktore nie chca wejsc w blond - a byly poprzednio ciemne -trzeba bedzie z czasem sciac.
wlosy wielokrtotnie farbowane na ciemno - sa tak napigmentowane,
ze bardzo ciezko je wyprowadzic z tego "stanu".
co innego wlasny kolor -ten zawsze wczesniej czy pozniej osiagnie oczekiwany odcien.
wlosy farbowane maja duzo dluzsza droge do pzrebycia - najpierw pzredzrec sie pzrez wartwy ciemniejszego koloru i dojsc do koloru "naturalnego" a potem dopiero zaczac wchodzic w ten "oczekiwany blond".

a jeszcze poza tym wszystkim - sklad farb fryzjerskich jest calkiem inny od tych domowego uzytku, to samo dotyczy utleniaczy.
wiec wiesz, skorygowanie tych "rozjasniaczowych "kolorow nie bedzie latwe
__________________

laudik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 13:06   #607
LittleCrow
Raczkowanie
 
Avatar LittleCrow
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Francja, Pary¿
Wiadomo¶ci: 163
GG do LittleCrow
Dot.: Do¶wiadczone Blondynki proszone o pomoc! :)

Oczywi¶cie rozumiem, ¿e z ciemnych w³osów nie wyczarujê platynowego blondu w jeden dzieñ. I w³a¶nie próbujê to podkre¶liæ, ¿e mi nie zale¿y w³a¶nie na platynowym blondzie ani innym z jasnych popieli, a bynajmniej jeszcze nie teraz. Marzê o takim kolorku jak na zdjêciu, jednak wyczyta³am w KWC, ¿e farba ta jest bardzo nietrwa³a

Mam czas do koñca tygodnia by jako¶ pokazaæ siê ludziom, a dzi¶ nasz³a mnie my¶l i pytanie: CO JE¦LI PO£O¯Y£ABYM NA W£OSY JESZCZE RAZ ROZJA¦NIACZ??? Tylko na te nieugiête rudawe. Czy bêdzie jakikolwiek efekt??

Wiem, ¿e najlepszym wyj¶ciem by³oby pój¶cie do fryzjera, ale ja proszê o domowe sposoby, bo na fryzjera biednej studentki nie staæ

Do³±czam te¿ zdjêcie swoich w³osków stan obecny, coby wiedzieæ o czym rozmawiamy ¦wie¿o po myciu.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg farba-schwarzkopf-natural-easy-542-srebrzysty-sredni-popielaty-blond.jpg (57,5 KB, 36 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC02621.jpg (59,1 KB, 122 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC02620.jpg (57,6 KB, 82 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC02618.jpg (37,9 KB, 124 za³adowañ)
__________________
Prawda o prawdzie jest taka, ¿e boli, wiêc k³amiemy...

Dbam o pazurki
... i zapuszczam w³osy 22.01.2009 - 9cm...
... 20.02.2011 - 45cm --> 70cm

LittleCrow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 14:21   #608
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Do¶wiadczone Blondynki proszone o pomoc! :)

a ja jestem pewna,ze zadne popiel tak od razu ci nie wyjdzie,chociaz... to zalezy od pigmentu twojego wlosa
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 14:26   #609
LittleCrow
Raczkowanie
 
Avatar LittleCrow
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Francja, Pary¿
Wiadomo¶ci: 163
GG do LittleCrow
Dot.: Do¶wiadczone Blondynki proszone o pomoc! :)

W takim razie co by¶ z nimi teraz zrobi³a Kaguya? Mo¿esz pu¶ciæ wodze wyobra¼ni Jaki kolor na to po³o¿yæ?
__________________
Prawda o prawdzie jest taka, ¿e boli, wiêc k³amiemy...

Dbam o pazurki
... i zapuszczam w³osy 22.01.2009 - 9cm...
... 20.02.2011 - 45cm --> 70cm

LittleCrow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 14:41   #610
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 1 151
Dot.: Do¶wiadczone Blondynki proszone o pomoc! :)

moze spróbuj tego rozja¶niacza w spreyu joanny, a pozniej poloz farbe.
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 14:41   #611
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Do¶wiadczone Blondynki proszone o pomoc! :)

bojê siê cokolwiek pisaæ, bo masz d³ugie w³osy, ja mia³am krótkie i nie szkoda mi by³o rozja¶niaæ 2 razy, bo potem i tak zamierza³am ¶ci±æ nie znam sposobu na pozbycie siê rudo¶ci ot tak, od razu i na sta³e, ale mo¿e pomóg³by ciemny blond? próbowa³am na rudo¶ci w³a¶nie popielaty ciemny blond z Londy bodaj¿e, na marchewie wyszed³ mi taki jak w za³±czniku, tylko spra³ siê do jasnej rudo¶ci, ale ju¿ potem by³o ³atwiej.

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-03 o 21:04
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 14:53   #612
LittleCrow
Raczkowanie
 
Avatar LittleCrow
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Francja, Pary¿
Wiadomo¶ci: 163
GG do LittleCrow
Dot.: Do¶wiadczone Blondynki proszone o pomoc! :)

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
bojê siê cokolwiek pisaæ, bo masz d³ugie w³osy, ja mia³am krótkie i nie szkoda mi by³o rozja¶niaæ 2 razy, bo potem i tak zamierza³am ¶ci±æ nie znam sposobu na pozbycie siê rudo¶ci ot tak, od razu i na sta³e, ale mo¿e pomóg³by ciemny blond? próbowa³am na rudo¶ci w³a¶nie popielaty ciemny blond z Londy bodaj¿e, na marchewie wyszed³ mi taki jak w za³±czniku, tylko spra³ siê do jasnej rudo¶ci, ale ju¿ potem by³o ³atwiej.
Taki by³ mój kolor wyj¶ciowy, przed rozja¶nianiem, ciemny blond Castinga
Fakt, wola³abym unikn±æ radykalnego ¶cinania, bo zapuszczam w³oski... Powiedz wiêc jak zareagowa³y Twoje w³oski na drugie rozja¶nianie?
__________________
Prawda o prawdzie jest taka, ¿e boli, wiêc k³amiemy...

Dbam o pazurki
... i zapuszczam w³osy 22.01.2009 - 9cm...
... 20.02.2011 - 45cm --> 70cm

LittleCrow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 15:04   #613
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Do¶wiadczone Blondynki proszone o pomoc! :)

spra³ siê szybko, dlatego da³am zdjêcie jako przyk³ad. mo¿e wyj¶æ jasniejszy.
moje w³osy i tak nie by³y w najlepszym stanie, ale postanowi³±m - raz kozie smierc - i tak chcia³am sie przefarbowaæ na bia³o i ¶ci±æ jak agyness, ale na razie mam nieco d³u¿sze.
oczywi¶cie po 2 rozja¶nianiu sta³y siê cieñsze, ale jeszcze nie gumowe, tylko koñce musia³am mocno ¶ci±æ, i ogólnie mia³am poceniowane, wiêc znowu¿ musia³am cieniowaæ...
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 15:18   #614
LittleCrow
Raczkowanie
 
Avatar LittleCrow
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Francja, Pary¿
Wiadomo¶ci: 163
GG do LittleCrow
Dot.: Do¶wiadczone Blondynki proszone o pomoc! :)

Ale odbarwi³o Ci w³oski mocniej?
__________________
Prawda o prawdzie jest taka, ¿e boli, wiêc k³amiemy...

Dbam o pazurki
... i zapuszczam w³osy 22.01.2009 - 9cm...
... 20.02.2011 - 45cm --> 70cm

LittleCrow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 15:34   #615
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Do¶wiadczone Blondynki proszone o pomoc! :)

|Nezsumi --

LittleCrow - tak,odbarwi³a doda³am zdjêcia do albumu, jest tak te¿ ¿ó³æ po 2 rozja¶nianiu
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 15:40   #616
LittleCrow
Raczkowanie
 
Avatar LittleCrow
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Francja, Pary¿
Wiadomo¶ci: 163
GG do LittleCrow
Dot.: Do¶wiadczone Blondynki proszone o pomoc! :)

Cytat:
Napisane przez Nezsumi Poka¿ wiadomo¶æ
A ja poleci³abym Ci w³a¶nie Londê ciemny popielaty blond. Na pocz±tku wyjdzie ciemny ale dobrze pokrywa rude. Jak siê zmyje to chocia¿ ³atwiej we¼mie Ci np Loreal Island. D³ugo walczy³am z rudo¶ciami, Islandem te¿ robi³am, ale nie pokrywa³o rudych. Nawet u fryzjera ciemny popielaty blond i potem toner nie zakry³ rudo¶ci, a Londa ca³kiem nie¼le. Tylko naprawdê ciemna wychodzi na pocz±tku.
Bojê siê ciemnych blondów, bo z do¶wiadczenia wiem ¿e naprawdê wychodz± bardzo ciemne, i nie chcê zapêdziæ siê w b³êdne ko³o

Kaguya faktycznie, nawet po drugim zostaj± ¿ó³te.. W ogóle bardzo pomocne zdjêcia tam masz
__________________
Prawda o prawdzie jest taka, ¿e boli, wiêc k³amiemy...

Dbam o pazurki
... i zapuszczam w³osy 22.01.2009 - 9cm...
... 20.02.2011 - 45cm --> 70cm

LittleCrow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 19:51   #617
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: Do¶wiadczone Blondynki proszone o pomoc! :)

Cytat:
Napisane przez LittleCrow Poka¿ wiadomo¶æ
Oczywi¶cie rozumiem, ¿e z ciemnych w³osów nie wyczarujê platynowego blondu w jeden dzieñ. I w³a¶nie próbujê to podkre¶liæ, ¿e mi nie zale¿y w³a¶nie na platynowym blondzie ani innym z jasnych popieli, a bynajmniej jeszcze nie teraz. Marzê o takim kolorku jak na zdjêciu, jednak wyczyta³am w KWC, ¿e farba ta jest bardzo nietrwa³a

Mam czas do koñca tygodnia by jako¶ pokazaæ siê ludziom, a dzi¶ nasz³a mnie my¶l i pytanie: CO JE¦LI PO£O¯Y£ABYM NA W£OSY JESZCZE RAZ ROZJA¦NIACZ??? Tylko na te nieugiête rudawe. Czy bêdzie jakikolwiek efekt??

Wiem, ¿e najlepszym wyj¶ciem by³oby pój¶cie do fryzjera, ale ja proszê o domowe sposoby, bo na fryzjera biednej studentki nie staæ

Do³±czam te¿ zdjêcie swoich w³osków stan obecny, coby wiedzieæ o czym rozmawiamy ¦wie¿o po myciu.
Wiesz, w³osy po rozja¶niaczu na pewno nie uzyskaj± zimnego odcienia. Po drugim rozja¶nianiu na pewno bêd± ja¶niejsze, ale ¿ó³to-pomarañczowe.

Powiem Ci, ¿e uzsykaæ popielaty blond jest naprawdê ciê¿ko z farbowanych wcze¶niej w³osów. Te popiele z Joanny, które Ci poleca³am na pewno och³odzi³by trochê, ale niestety pigment popielaty szybko siê wyp³ukuje i rudo¶ci bêd± wychodziæ na wierzch, ale bêd± bardziej stonowane.

Dlatego je¶li by¶ chcia³a popielaty blond bez rudych refleksów musia³aby¶ najpierw wybiæ ten miedziany pigment. Fajnie rozja¶niaj± i och³adzaj± kolor rozja¶niaj±ce blondy z serii cool blonds z Palette (np. A10, C12). Pó¼niej mo¿naby na w³osy potraktowane czym¶ takim po³o¿yæ farbê o docelowym odcieniu tak¿e d³uga droga....
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-05-05 o 19:53
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 20:54   #618
LittleCrow
Raczkowanie
 
Avatar LittleCrow
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Francja, Pary¿
Wiadomo¶ci: 163
GG do LittleCrow
Dot.: Do¶wiadczone Blondynki proszone o pomoc! :)

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz, w³osy po rozja¶niaczu na pewno nie uzyskaj± zimnego odcienia. Po drugim rozja¶nianiu na pewno bêd± ja¶niejsze, ale ¿ó³to-pomarañczowe.

Powiem Ci, ¿e uzsykaæ popielaty blond jest naprawdê ciê¿ko z farbowanych wcze¶niej w³osów. Te popiele z Joanny, które Ci poleca³am na pewno och³odzi³by trochê, ale niestety pigment popielaty szybko siê wyp³ukuje i rudo¶ci bêd± wychodziæ na wierzch, ale bêd± bardziej stonowane.

Dlatego je¶li by¶ chcia³a popielaty blond bez rudych refleksów musia³aby¶ najpierw wybiæ ten miedziany pigment. Fajnie rozja¶niaj± i och³adzaj± kolor rozja¶niaj±ce blondy z serii cool blonds z Palette (np. A10, C12). Pó¼niej mo¿naby na w³osy potraktowane czym¶ takim po³o¿yæ farbê o docelowym odcieniu tak¿e d³uga droga....
Tyle ¿e ja w³a¶nie nie chcê jasnego blondu, chodzi mi bardziej o co¶ ze ¶redniego, popielatego blondu/jasny szatyn. Nie d±¿ê do platynowego blondu. Dlatego nie upieram siê te¿ ju¿ przy jeszcze wiêkszym rozja¶nieniu w³osów tylko raczej spopieleceniu tego co ju¿ mam, by mieæ szatynoblond, ¿e tak to ujmê Chcê zniwelowaæ ten krzykliwy pomarañcz, zastanawiam siê ju¿ nawet nad jakim¶ ciep³ym jasnym br±zem - ¿eby to pokryæ, nie rozja¶niæ ani nie przyciemniæ. Do³±czam zdjêcie sprzed rozja¶niania, po ju¿ widzia³a¶ A chcia³abym taki jak na zdjêciu Kardaszian
My¶lisz, ¿e to dobry pomys³ z tym ciep³ym jasnym br±zem? Czy jednak i¶æ w poszarzanie tego koloru popielami? Mam ju¿ totalny mêtlik w g³owie, a jutro muszê pój¶æ ju¿ po jakie¶ farby..
Zastanawiam siê czy nie za³±czyæ te¿ zdjêcia twarzy w obecnych w³osach , ¿eby¶ mog³a oceniæ... Ale do tylko dla tych ¿±dnych mocnych wra¿eñ

Aaaaa... Postanowi³am za³±czyæ. Raz kozie..
__________________
Prawda o prawdzie jest taka, ¿e boli, wiêc k³amiemy...

Dbam o pazurki
... i zapuszczam w³osy 22.01.2009 - 9cm...
... 20.02.2011 - 45cm --> 70cm


Edytowane przez LittleCrow
Czas edycji: 2011-05-08 o 21:20
LittleCrow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-09, 21:13   #619
kamsonxoxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Z br±zu na blond - W¡TEK ZBIORCZY.

Witajcie
Mój naturalny kolor w³osów to ¶redni br±z i taki obecnie mam na g³owie.
Jest to raczej ch³odny odcieñ. Powa¿nie zastanawiam siê nad przej¶ciem do blondu. Oko³o 2 lata temu zabra³am siê za to sama i efekty by³y do¶æ mierne. Kolor by³ ¿ó³ty, a w³osy zniszczone.
St±d moje pytanie do Was, a szczególnie do Wiza¿anek, które farbuj± w³oski na blond i równie¿ maj± naturalny kolor podobny do mojego.
1. Czy fryzjer da rade rozja¶niæ moje w³osy tak, ¿eby nie pojawi³a siê ta paskudna, ¿ó³ta po¶wiata? Zale¿y mi na jak najbardziej naturalnym wygl±dzie i raczej ch³odnym kolorku.
2. Czy farbowane odrosty bêd± siê ró¿niæ od reszty, gdy bêdê je "robiæ" ci±gle w tym samym salonie?
3. By³am na wstêpnej konsultacji. Jedn± z metod, które fryzjerka mi zaproponowa³a by³o tonowanie. Obawiam siê jednak, ¿e takie d³ugotrwa³e schodzenie z obecnego koloru bêdzie wi±za³o siê z wieloma wizytami i du¿o wiêkszym nak³adem finansowym. No i skoro teraz fryzjerka chce tonowaæ moje w³osy, które wcale nie s± takie ciemne, to jak poradzi sobie z odrostami, które trzeba bêdzie zlikwidowaæ po jednej wizycie?

Proszê o odpowiedzi
kamsonxoxo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 23:10   #620
AgusiaGda
Raczkowanie
 
Avatar AgusiaGda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 373
Dot.: Z br±zu na blond - W¡TEK ZBIORCZY.

Dziewczyny - jeste¶cie specjalistkami od rozja¶niania/dekoloryzacji

niestety przy ma³ym dziecku nie mam czasu na dok³adne przeszukanie forum


otó¿ - przez ostatnie 2,5 roku farbowa³am w³osy ró¿nymi ciemnymi farbami (gorzka lub mleczna czekolada, mahoñ, wi¶nia itp.)

2 tygodnie temu by³am u super fryzjera pracuj±cego na L'orealach - zrobi³ dekoloryzacjê bez amoniaku, jak±¶ od¿ywkê, na koniec farbê i ¶cinanie siedzia³am 5,5 godziny, zap³aci³am 277z³ i wysz³am z w³osami w kolorze bursztynowego blondu(lekki refleks rudego)





nie staæ mnie(nie pracuj±cej mamu¶ki) na systematyczne zostawianie u fryzjer 170z³ za farbowanie

chcê kupiæ na allegro zestaw L'oreal INOA http://allegro.pl/loreal-farba-inoa-...586545540.html i samej farbowaæ w³osy :P


i teraz moje pytanie - chcia³abym zej¶æ do jasnego blondu ogólnie mam br±zowe oczy, lekko ¶niad± karnacjê - jaki odcieñ blondu wybraæ? i czy nie pogryzie siê z tym co mam na g³owie w wyniku czego mog± wyj¶æ zielone w³osy?

a mo¿e polecicie inn± firmê? nie chcê zniszczyæ moich 5 piórek

mam w³osy delikatne i cienkie jednak okaza³y siê bardzo trudne je¶li chodzi o ¶ci±ganie koloru
AgusiaGda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-28, 11:10   #621
softnells
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Z br±zu na blond - W¡TEK ZBIORCZY.

cze¶æ dziewczyny bardzo prosze o radê ; )

otó¿ chci±³abym zejsæ z br±zu w blond mam juz troche odrosty ale boje sie ¿e wyjdzie jakis rudy czy bed± jakie¶ komplikacje . chcia³abym na blond zejsæ baleja¿em .
pierwszy raz farbowalam wlosy na blond baleja¿ potem na rudo potem na br±z i teskni mi sie ten blond wszyscy mówi± ¿e w blondzie bylo najlepiej.

mia³am zapuszczaæ w³osy a¿ odrosn± moje ale nie moge juz wytrzymaæ poniewa¿ odrosty sa b. widoczne.

co s±dzicie? na pierwszym za³±czniu s± moje w³osy z ok. 8 cm odrostami a na 2 i 3 kolor w³osów jaki chcia³abym mieæ.

dodam ¿e mam delikatne cienkie i juz troszke zniszczone w³osy.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled 3.jpg (20,5 KB, 75 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg bar-rafaeli.jpg (30,2 KB, 105 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 0526a0f9fbdb2e5b907c77f48d84cb6e.jpg (41,1 KB, 59 za³adowañ)
softnells jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-28, 20:02   #622
qeres
Zadomowienie
 
Avatar qeres
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1 027
Dot.: Z br±zu na blond - W¡TEK ZBIORCZY.

dziewczyny ratunku!
mia³am rude w³osy, takie ju¿ troche sprane, na³o¿y³am dzisiaj go³êbi popiel bo rzekomo mia³ je trochê przygasiæ ale zamiast tego wyszed³ mi jasny br±z.
I tu moje pytanie, za tydzieñ mam wizytê u fryzjera, czy bêdzie on w stanie doprowadziæ je do blondu czy nie ma takiej mo¿liwo¶ci i lepiej samemu w domu rozja¶niaæ co jaki¶ czas?
__________________
Karmimy psiaki klik


wymianka ciuchowa
qeres jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-29, 12:01   #623
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: Z br±zu na blond - W¡TEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez qeres Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny ratunku!
mia³am rude w³osy, takie ju¿ troche sprane, na³o¿y³am dzisiaj go³êbi popiel bo rzekomo mia³ je trochê przygasiæ ale zamiast tego wyszed³ mi jasny br±z.
I tu moje pytanie, za tydzieñ mam wizytê u fryzjera, czy bêdzie on w stanie doprowadziæ je do blondu czy nie ma takiej mo¿liwo¶ci i lepiej samemu w domu rozja¶niaæ co jaki¶ czas?
My¶lê, ¿e doprowadzi je do blondu Ja w domu sama rozja¶nia³am ca³e w³osy rozja¶niaczem z joanny i wysz³o w sumie spoko tylko ¿e miejscami mia³am je lekko pomarañczowe, ale s±dzê, ¿e to efekt tego ¿e za ma³o go na³o¿y³am, chocia¿ kupi³am 3 opakowania Ale my¶lê ¿e fryzjer zrobi Ci z twoich w³osów blondzik;P
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-29, 13:12   #624
qeres
Zadomowienie
 
Avatar qeres
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1 027
Dot.: Z br±zu na blond - W¡TEK ZBIORCZY.

w sumie to podjê³am decyzjê ¿e jednak sama je rozja¶niê, ju¿ kiedy¶ schodzi³am z ciemnego br±zu do jasnego blondu i nie by³o tak ¼le

zastanawia mnie tylko ile czasu powinnam odczekaæ od wczorajszego farbowania i po¼niej po rozja¶nianiu do kolejnego rozja¶niania
__________________
Karmimy psiaki klik


wymianka ciuchowa
qeres jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-29, 18:52   #625
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 781
Dot.: Z br±zu na blond - W¡TEK ZBIORCZY.

Hej,jako¶ dwa dni temu pofarbowa³am w³osy szamponetk±-br±zem wyszed³ bardzo bardzo ciemny.No jest ona do 24myæ wiêc mam nadziejê,¿e bêdzie schodziæ,a co mam zrobiæ potem aby otrzymaæ taki s³oneczny blond,wystarczy na³o¿yæ farbê czy rozja¶niæ rozja¶niaczem?
Gosia_14 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-29, 21:21   #626
qeres
Zadomowienie
 
Avatar qeres
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1 027
Dot.: Z br±zu na blond - W¡TEK ZBIORCZY.

nak³ada³a¶ szamponetkê na rozja¶niane ju¿ w³osy czy na naturalne?
z do¶wiadczenia wiem ¿e nigdy siê do koñca nie wyp³ukuj±
__________________
Karmimy psiaki klik


wymianka ciuchowa
qeres jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-30, 12:35   #627
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 781
Dot.: Z br±zu na blond - W¡TEK ZBIORCZY.

Na naturalne.
Gosia_14 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-31, 19:39   #628
Agatka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Z br±zu na blond - W¡TEK ZBIORCZY.

Cze¶æ dziewczyny, mam problem, kompletnie nie wiem co robiæ. Obecnie moje w³osy maj± kolor ciemnego br±zu, farbujê je od jakich¶ 3 lat, chcia³abym wróciæ do swojego naturalnego koloru, o matulu jasnego blondu.. By³am w kilku salonach fryzjerskich i ka¿da z pañ mówi³a mi, ¿e to niemo¿liwe, bo albo bêdê mia³a w³osy w kilku kolorach albo zielone albo w ogóle nic mi nie wyjdzie i tylko stracê pieni±dze (pan "wyceni³a" dekoloryzacjê na 300-350 z³) Nie chcê mieæ ju¿ ciemnych w³osów po tym wszystkim co us³ysza³am jednak zastanawiam siê czy nie zostawiæ ich w spokoju i nadal farbowaæ na br±z, od 2 miesiêcy chodzê z jasnymi odrostami, naiwna my¶la³am, ¿e pójdê sobie na dekoloryzacjê i wszystko bêdzie cudownie. co robiæ? pomoooocy my¶licie, ¿e mog³oby siê udaæ?
__________________
"..Jestem optymist± bycie kimkolwiek innym zapewne nic nie daje.."


..A od 21.07.2009 kierowca bombowca!


Agatka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-31, 21:25   #629
LittleCrow
Raczkowanie
 
Avatar LittleCrow
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Francja, Pary¿
Wiadomo¶ci: 163
GG do LittleCrow
Dot.: Z br±zu na blond - W¡TEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Agatka_ Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny, mam problem, kompletnie nie wiem co robiæ. Obecnie moje w³osy maj± kolor ciemnego br±zu, farbujê je od jakich¶ 3 lat, chcia³abym wróciæ do swojego naturalnego koloru, o matulu jasnego blondu.. By³am w kilku salonach fryzjerskich i ka¿da z pañ mówi³a mi, ¿e to niemo¿liwe, bo albo bêdê mia³a w³osy w kilku kolorach albo zielone albo w ogóle nic mi nie wyjdzie i tylko stracê pieni±dze (pan "wyceni³a" dekoloryzacjê na 300-350 z³) Nie chcê mieæ ju¿ ciemnych w³osów po tym wszystkim co us³ysza³am jednak zastanawiam siê czy nie zostawiæ ich w spokoju i nadal farbowaæ na br±z, od 2 miesiêcy chodzê z jasnymi odrostami, naiwna my¶la³am, ¿e pójdê sobie na dekoloryzacjê i wszystko bêdzie cudownie. co robiæ? pomoooocy my¶licie, ¿e mog³oby siê udaæ?
A przeczyta³a¶ choæ troszkê tego w±tku? Bo "co robiæ" to pytanie, na które odpowiedzi to studnia bez dna
__________________
Prawda o prawdzie jest taka, ¿e boli, wiêc k³amiemy...

Dbam o pazurki
... i zapuszczam w³osy 22.01.2009 - 9cm...
... 20.02.2011 - 45cm --> 70cm

LittleCrow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-02, 12:11   #630
aliily
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 2
Smile Z jasnego br±zu na blond, pomo¿ecie? :)

Witam was sserdecznie!
Bez ogródek, chodzi za mn± od roku przefarbowanie w³osów z br±zu na blond. Czyta³am ju¿ co nieco, pyta³am kole¿anek, ale sama nie wiem: czy kupiæ lepsz± farbê w sklepie, np. L'Oreal Recital Preference Bardzo jasny blond Y - HOLLYWOOD, czy kupiæ farbê profesjonaln± w salonie fryzjerskim [jak tak to jak± i dlaczego akurat t±?] czy mo¿e i¶æ najwyczajniej do fryzjera.
Wiadomo fryzjer ³±czy siê z du¿ymi kosztami, na które nie mogê sobie pozwoliæ co miesiac: 150z³. Student = ciê¿kie zycie

Bojê siête¿ odrostów. Mam co prawda d³ugie w³osy,ale wiaodmo: potem ciemne odrosty, mog± mi wyj¶æ ¿ó³te, albo co gorsza rude.

No i oczywi¶cie kwestia jak± t± farbê kupiæ: rozumiem ¿e bez amoniaku siê nie obejdzie? Czy drastycznie os³abi moje w³osy? Czy wcze¶niej u¿yæ jakiego¶ rozja¶niacza, czy p³ukanki? Nie za bardzo siê jeszcze w tym temaci orientuje

Poni¿ej mój kolor w³osów, i kolor o jakim marze. To stare zdjêcie, ale jest w ¶wietle dziennym i taki mam kolor w³osów. Dodam, ¿e teraz moje w³osy s± tej samej d³ugo¶ci, lecz bez grzywki, i w zdecydowanie lepszej kondycji

Da sie Kochane?

009_Jessica_Alba_j46.jpg

1638013860_2.jpg

20091005716.jpg
aliily jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.