Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2014! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-25, 19:09   #31
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

Żeby dotrzymać Ci towarzystwa przyznam się , że dzisiaj też zobaczyłam 2 kreski na teście Także nieśmiało się witam. W przyszłym tygodniu pójdę na betę, żeby się upewnić, ale mam nadzieję, że będę tą październikową mamą 2014
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-25, 20:20   #32
pyrtolinka
Raczkowanie
 
Avatar pyrtolinka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 179
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Żeby dotrzymać Ci towarzystwa przyznam się , że dzisiaj też zobaczyłam 2 kreski na teście Także nieśmiało się witam. W przyszłym tygodniu pójdę na betę, żeby się upewnić, ale mam nadzieję, że będę tą październikową mamą 2014
Cześć!

Ja za półtora tygodnia idę do ginekologa, dzisiaj mam 5 tydzień, więc mam nadzieję, że zobaczę już fasolkę

To będzie Twoje drugie maleństwo? Widzę jakąś ślicznotke na avatarze
pyrtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-25, 21:03   #33
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

U mnie też 5 tydzień trwa. Jak tylko się upewnię to umówię lekarza. Mam nadzieję, że nie będzie długich terminów.
Tak, mam już 3,5-letnią królewnę/diabełka Jeszcze coś tam jak przez mgłę pamiętam z pierwszej ciąży, więc w razie czego służę radą
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 17:25   #34
milako
Rozeznanie
 
Avatar milako
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 995
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

Witajcie,

od dłuższego czasu śledziłam fora ciążowe z nadzieją, że w końcu uda mi się zobaczyć dwie kreski i będę mogła dołączyć do wizażowej społeczności
W piątek zrobiłam test, a nawet dwa. Nie mogłam uwierzyć, co widze, więc wczoraj rano zrobiłam kolejne dwa testy (inne). I wszędzie dwie krechy jak nic!
Najchętniej skakałabym po sam sufit i opowiedziała wszystkim, ale póki co, wie tylko TŻ
Jutro mam wizytę u lekarza, a póki co, z kalkulatorów internetowych wychodzi mi 5 tydzień.

Ściskam Was mocno Dziewczyny i mam nadzieję, że mnie przyjmiecie
milako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 18:31   #35
pyrtolinka
Raczkowanie
 
Avatar pyrtolinka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 179
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

farminka O to pewnie będę Cię zamęczać pytaniami



milako Cześć! Fajnie, że nas przybywa! Wiem, co czujesz, ja też najchętniej całemu światu oznajmiłabym nowinę póki co trochę się obawiam, to przecież sam początek ale Tż już wie i dzisiaj powiedzieliśmy Rodzicom
pyrtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 19:33   #36
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

Witaj milako Ja zrobiłam tylko jeden test (po tym jak wyszedł pozytywny ), ale już na długo przed nim czułam, że jestem w ciąży, więc nie mam wątpliwości. Żeby upewnić się, że beta jest wystarczająco duża to pójdę na badanie z krwi, a potem to już tylko do gina i mam nadzieję, że za najdalej 3 tygodnie usg

U mnie wie tylko TŻ na razie. Chociaż oboje nas kusi żeby komuś powiedzieć... Nie wiem jak długo wytrzymamy, ale chciałabym żeby chociaż do wizyty u lekarza. Poprzednim razem też mieliśmy plany zaczekać, ale nie daliśmy rady Cóż poradzić jak to jest nowina, którą aż się prosi żeby się dzielić z bliskimi
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 20:05   #37
pyrtolinka
Raczkowanie
 
Avatar pyrtolinka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 179
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Witaj milako Ja zrobiłam tylko jeden test (po tym jak wyszedł pozytywny ), ale już na długo przed nim czułam, że jestem w ciąży, więc nie mam wątpliwości. Żeby upewnić się, że beta jest wystarczająco duża to pójdę na badanie z krwi, a potem to już tylko do gina i mam nadzieję, że za najdalej 3 tygodnie usg

U mnie wie tylko TŻ na razie. Chociaż oboje nas kusi żeby komuś powiedzieć... Nie wiem jak długo wytrzymamy, ale chciałabym żeby chociaż do wizyty u lekarza. Poprzednim razem też mieliśmy plany zaczekać, ale nie daliśmy rady Cóż poradzić jak to jest nowina, którą aż się prosi żeby się dzielić z bliskimi
Dlaczego najpierw beta i usg dopiero za 3tygodnie? ja ide za półtora, czy to za wcześnie? I zaczęło się, he he mówiłam, że będzie pytanie za pytaniem
Ja testów zrobiłam w sumie 7 pierwsze 4 to był taki cień cienia dopiero jakieś 2 dni po spodziewanej miesiączce wyszła gruba kreska Ja Tż powiedziałam na drugi dzień, jak się dowiedziałam ale wytrzymalam tak długo tylko dlatego, że był w szpitalu...
pyrtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 20:55   #38
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

hej

Życzę Wam powodzenia i pięknych 9 miesięcy. To cudowny czas dla Was na przygotowanie się do przyjścia na świat Waszego maluszka

Pozdrawia,
Mamusia październikowa 2013
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.

rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 21:07   #39
papuga_69
Zakorzenienie
 
Avatar papuga_69
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 3 326
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

Ależ ten czas gna
Życzę Wam spokojnych 9 miesięcy!

Wrześniowa mama 2013
__________________
08.09.2013 Antoś, mój Skarb

"Beztroski uśmiech dziecka to jak promyk słońca w szarym życiu"
papuga_69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 21:35   #40
milako
Rozeznanie
 
Avatar milako
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 995
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

Dziękuje za tak miłe powitanie
Dziewczyny, powiedzcie jak się czujecie? Przyznam, że ja paskudnie. Brzuch mnie niesamowicie boli, głównie wieczorami, a rano mam mdłości. Nie spodziewałam się, że tak słabo będę to znosić. Nie mgę się doczekać jutrzejszej wizyty, żeby lekarz sprawdził czy wszystko jest tak,,jak powinno być.
To moja pierwsza ciąża, wyczekana, wypragniona, mam 28 lat.
milako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 21:47   #41
nena_milka
Wtajemniczenie
 
Avatar nena_milka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 2 660
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

Cytat:
Napisane przez pyrtolinka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Chyba będę pierwszą Mamusią październikową, po 3cs dzisiaj rano zobaczyłam II kreseczkę Test robiłam też wczoraj i przedwczoraj ale był tylko cień cienia. Termin według kalkulatora mam na 1 października To moja pierwsza ciąża i jestem strasznie szczęśliwa ale też troszkę zagubiona...

Pozdrawiam Was ciepło
Hej. 24 stycznia 2013 zrobiłam test ciążowy i miałam termin na 1 października choć Nina wyskoczyła dopiero 9-go. życzę Ci, oraz reszcie mamus wspaniałej bezproblemowej ciąży i porodu. Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
09 października 2013 18:45 Ninka
nena_milka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 08:20   #42
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

Cytat:
Napisane przez pyrtolinka Pokaż wiadomość
Dlaczego najpierw beta i usg dopiero za 3tygodnie? ja ide za półtora, czy to za wcześnie? I zaczęło się, he he mówiłam, że będzie pytanie za pytaniem
Mnie też trochę kusi żeby zrobić jeszcze jeden, ale lepsze wydaje mi się jednak zrobienie tej bety z krwi niż kolejnego testu "sikanego" Tak sobie tłumaczę, że wtedy będę pewniejsza. Usg myślałam, że pewnie za taki okres czasu, bo wtedy byłoby już słychać serduszko. Nie ma przeszkód żeby wcześniej, ale może być mało widać jeszcze. Ja się tak spodziewam, bo z tego co kojarzę u mnie lekarz nie ma usg w gabinecie i umawia osobno, więc zanim umówię się na normalną wizytę, a potem na usg to pewnie tyle zleci
Cytat:
Napisane przez milako Pokaż wiadomość
Dziękuje za tak miłe powitanie
Dziewczyny, powiedzcie jak się czujecie? Przyznam, że ja paskudnie. Brzuch mnie niesamowicie boli, głównie wieczorami, a rano mam mdłości. Nie spodziewałam się, że tak słabo będę to znosić. Nie mgę się doczekać jutrzejszej wizyty, żeby lekarz sprawdził czy wszystko jest tak,,jak powinno być.
To moja pierwsza ciąża, wyczekana, wypragniona, mam 28 lat.
Mnie mdłości czasem łapią,ale póki co niezbyt mocne. Pomaga jedzenie Brzuch pobolewa i robi się duży wzdęty wieczorami, rano jest normalny. Ogólnie na razie jest dobrze. Nie ma jeszcze tej paskudnej zgagi, która towarzyszyła mi praktycznie całą pierwszą ciążę i uniemożliwiała spanie
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 08:22   #43
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

Ech... skoro jest tu Farminka, to i ja dołączę Mnie co prawda z kalkulatorów wypada termin na 29 września, ale jakoś czuję, że zostanę mamą październikową.

Milako, myślę, że skoro jesteś w piątym tygodniu, poczekałambym 1, 5 -2 tyg na usg. Ja czuję dobrze, bolą mnie tylko piersi i jakieś takie duże się zrobiły.... ale mdłości nie mam. Raz tylko było mi niedobrze, ale to teżbez dramatu. Ja jestem 5t6d. Jutro zaczynam 6t0d .
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 08:27   #44
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

Agatkia właśnie miałam Cię zapraszać, jak zobaczyłam na pasku, że podczytujesz
No właśnie te piersi to mogłyby mi już urosnąć Takie fajne były poprzednio, ale potem niestety z powrotem zmalały
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 08:41   #45
pyrtolinka
Raczkowanie
 
Avatar pyrtolinka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 179
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

Cytat:
Napisane przez milako Pokaż wiadomość
Dziękuje za tak miłe powitanie
Dziewczyny, powiedzcie jak się czujecie? Przyznam, że ja paskudnie. Brzuch mnie niesamowicie boli, głównie wieczorami, a rano mam mdłości. Nie spodziewałam się, że tak słabo będę to znosić. Nie mgę się doczekać jutrzejszej wizyty, żeby lekarz sprawdził czy wszystko jest tak,,jak powinno być.
To moja pierwsza ciąża, wyczekana, wypragniona, mam 28 lat.
Hmmm mnie póki co strasznie boli brzuch, tak ściska troche jak na okres. I jest mi niesamowice zimno a za chwile gorąco i trochę czasem mdli... ale nie ma tragedii na szczęście licze, że tak będzie już cały czas Koniecznie napisz, jak było na wizycie! Ja już nie mogę doczekać się swojej Długo straliście się o dzidzi?

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
Hej. 24 stycznia 2013 zrobiłam test ciążowy i miałam termin na 1 października choć Nina wyskoczyła dopiero 9-go. życzę Ci, oraz reszcie mamus wspaniałej bezproblemowej ciąży i porodu. Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Mnie też trochę kusi żeby zrobić jeszcze jeden, ale lepsze wydaje mi się jednak zrobienie tej bety z krwi niż kolejnego testu "sikanego" Tak sobie tłumaczę, że wtedy będę pewniejsza. Usg myślałam, że pewnie za taki okres czasu, bo wtedy byłoby już słychać serduszko. Nie ma przeszkód żeby wcześniej, ale może być mało widać jeszcze. Ja się tak spodziewam, bo z tego co kojarzę u mnie lekarz nie ma usg w gabinecie i umawia osobno, więc zanim umówię się na normalną wizytę, a potem na usg to pewnie tyle zleci

Mnie mdłości czasem łapią,ale póki co niezbyt mocne. Pomaga jedzenie Brzuch pobolewa i robi się duży wzdęty wieczorami, rano jest normalny. Ogólnie na razie jest dobrze. Nie ma jeszcze tej paskudnej zgagi, która towarzyszyła mi praktycznie całą pierwszą ciążę i uniemożliwiała spanie
Ja będę miała wizyte w 6t4d, mam nadzieje, że już się czegoś dowiem...

Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
Ech... skoro jest tu Farminka, to i ja dołączę Mnie co prawda z kalkulatorów wypada termin na 29 września, ale jakoś czuję, że zostanę mamą październikową.

Milako, myślę, że skoro jesteś w piątym tygodniu, poczekałambym 1, 5 -2 tyg na usg. Ja czuję dobrze, bolą mnie tylko piersi i jakieś takie duże się zrobiły.... ale mdłości nie mam. Raz tylko było mi niedobrze, ale to teżbez dramatu. Ja jestem 5t6d. Jutro zaczynam 6t0d .
Cześć!

Dziewczyny bierzecie jakieś suplementy? Ja poki co tylko kwas foliowy i tak się zastanawiam, czy nie powinnam czegoś jeszcze łykać?
pyrtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 08:51   #46
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

Cytat:
Napisane przez pyrtolinka Pokaż wiadomość

Dziewczyny bierzecie jakieś suplementy? Ja poki co tylko kwas foliowy i tak się zastanawiam, czy nie powinnam czegoś jeszcze łykać?
Ja tylko kwas foliowy i magnez, bo poprzednio miałam niedobory i teraz też już czuję twardniejący brzuch, więc wolę od początku brać. Wręcz zastanawiam sie czy nie zwiększyć sobie dawki, ale może skonsultuję to najpierw z lekarzem. Nie musisz na razie nic więcej brać. Zdrowe odżywianie wystarczy,a jakieś zestawy witamin to ewentualnie lepiej od 2 trymestru. Tak przynajmniej najczęściej zalecaja lekarze
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 10:06   #47
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

Ja też tylko kwas foliowy. W pierwszej ciąży brałam witaminy, zobaczę, co mi lekarz powie na wizycie tym razem. Idę we wtorek za tydzień, to będzie 7t1d
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 10:12   #48
kujon001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 130
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

hej dziewczynki co prawda od jakis 2 tyg naleze do mam wrzesniowych ale cos czuje ze bede mama pazdziernikowa dlatego do was dołacze jezeli mozna?
w 2012r urodziłam corke termin mialam na 18 wrzesnia a urodzilam 29wrzesnia, teraz pewnie tez bedzie po terminie a termin wypada mi na 25-27wrzesien
na pierwsza wizyte ide w srode i nie moge sie juz doczekac bo nawet nie wiem czy jest wszystko ok
kujon001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 10:21   #49
lolitka888
Rozeznanie
 
Avatar lolitka888
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 878
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

Od dopiero robiłam test w sierpniu a tu już nowy wątek Mamuś październikowych
Mamusie życzę spokojnych i bez przykrych objawów ciąż i wspaniałych przeżyć związanych z bycia w ciąży
Mama Kwiecień 2014
lolitka888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 11:07   #50
pyrtolinka
Raczkowanie
 
Avatar pyrtolinka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 179
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

Cytat:
Napisane przez kujon001 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki co prawda od jakis 2 tyg naleze do mam wrzesniowych ale cos czuje ze bede mama pazdziernikowa dlatego do was dołacze jezeli mozna?
w 2012r urodziłam corke termin mialam na 18 wrzesnia a urodzilam 29wrzesnia, teraz pewnie tez bedzie po terminie a termin wypada mi na 25-27wrzesien
na pierwsza wizyte ide w srode i nie moge sie juz doczekac bo nawet nie wiem czy jest wszystko ok

Cześć na pewno bedzie wszystko ok!

Poki co widze, że tylko 2 z nas będą świerzynkami, reszta już obeznane w temacie Mamusie i dobrze, co bardziej doświadczone będą nas uspakajały
Ile macie lat? będziemy robiły jakąś rozpiske na początku wątku?
pyrtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 11:39   #51
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

Cytat:
Napisane przez pyrtolinka Pokaż wiadomość
Cześć na pewno bedzie wszystko ok!

Poki co widze, że tylko 2 z nas będą świerzynkami, reszta już obeznane w temacie Mamusie i dobrze, co bardziej doświadczone będą nas uspakajały
Ile macie lat? będziemy robiły jakąś rozpiske na początku wątku?
jeśli nam się udało to będzie dla nas też pierwsza ciąża) jeszcze 5 dni niepewnosci
__________________
31.01 IIkreseczki

20.02 bijące serduszko

Fabian 20.09.2014r
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 12:26   #52
pyrtolinka
Raczkowanie
 
Avatar pyrtolinka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 179
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
jeśli nam się udało to będzie dla nas też pierwsza ciąża) jeszcze 5 dni niepewnosci
Przepraszam Trzymam kciuki za Was!
pyrtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 12:41   #53
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

Cytat:
Napisane przez pyrtolinka Pokaż wiadomość
Przepraszam Trzymam kciuki za Was!
w porządku) tak sie stresuje i boje tego testowania ehh… byle do soboty:P
__________________
31.01 IIkreseczki

20.02 bijące serduszko

Fabian 20.09.2014r
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 14:22   #54
pyrtolinka
Raczkowanie
 
Avatar pyrtolinka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 179
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
w porządku) tak sie stresuje i boje tego testowania ehh… byle do soboty:P
Rozumiem Cię, sama niedawno tak się stresowałam... jeszcze pierwsze wyszły mi takie bardzo blaadziutkie... Długo sie staracie?
pyrtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 14:23   #55
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

gratulacje dziewczyny

Farminko wlasnie sie zastanawialam czy jest mozliwe twardnienie brzucha w tak wczesnej ciąży, ja jak chodze to ok, ale jak sie poloze to czuje taka twardosc i napinanie sie brzucha, chyba wybiore sie po magnez do apteki.

Agatkia mamy wizyty prawie jednoczesnie, ja 4 lutego, bedzie 7t2 dni
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 15:26   #56
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

Cytat:
Napisane przez pyrtolinka Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię, sama niedawno tak się stresowałam... jeszcze pierwsze wyszły mi takie bardzo blaadziutkie... Długo sie staracie?
zazdroszczę Ci że masz już to za sobą) dla jednych długo dla innych to nic dla mnie cała wieczność 23miesiące… z czego 1cykl po odnalezieniu przyczyny niepowodzeń (mam taka nadzieje że ich wiecej nie ma) No i stąd ten stres
__________________
31.01 IIkreseczki

20.02 bijące serduszko

Fabian 20.09.2014r
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 15:54   #57
BieniekI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 276
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Ja tylko kwas foliowy i magnez, bo poprzednio miałam niedobory i teraz też już czuję twardniejący brzuch, więc wolę od początku brać. Wręcz zastanawiam sie czy nie zwiększyć sobie dawki, ale może skonsultuję to najpierw z lekarzem. Nie musisz na razie nic więcej brać. Zdrowe odżywianie wystarczy,a jakieś zestawy witamin to ewentualnie lepiej od 2 trymestru. Tak przynajmniej najczęściej zalecaja lekarze
Ja jeszcze musiałam obowiązkowo przyjmować jod ze względu na niedoczynność tarczycy.
BieniekI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 18:12   #58
pyrtolinka
Raczkowanie
 
Avatar pyrtolinka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 179
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
zazdroszczę Ci że masz już to za sobą) dla jednych długo dla innych to nic dla mnie cała wieczność 23miesiące… z czego 1cykl po odnalezieniu przyczyny niepowodzeń (mam taka nadzieje że ich wiecej nie ma) No i stąd ten stres
Współczuję, to na prawdę długo. Oby się udało!
pyrtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 19:44   #59
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

Cytat:
Napisane przez pyrtolinka Pokaż wiadomość
Ile macie lat? będziemy robiły jakąś rozpiske na początku wątku?
Przydałoby się zrobić ściągawkę żebyśmy się nie pogubiły Z tym, że wątek nie był założony przez przyszłą mamę i teraz nie damy rady w pierwszym poście Macie jakieś pomysły co z tym zrobic?
Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
Farminko wlasnie sie zastanawialam czy jest mozliwe twardnienie brzucha w tak wczesnej ciąży, ja jak chodze to ok, ale jak sie poloze to czuje taka twardosc i napinanie sie brzucha, chyba wybiore sie po magnez do apteki.
No jest niestety. Ja jak długo jestem w jednej pozycji siedzącej bądź leżącej to mi się tak robi, zwłaszcza popołudniu/wieczorem. Dzisiaj w pracy też mi tak brzuch stwardniał Poprzednio brałam Asmag forte, ciężarne często biorą też Magnezin. Ja póki co kończę ten co miałam w domu
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 21:06   #60
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Październik- piękny miesiąc narodzin pięknych bobasów! Mamusie październikowe 2

spokojnych 9 miesięcy.
Ale to leci


mamusia październikowa 2013
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-30 21:04:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.