Finanse i rachunkowość - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-27, 12:37   #151
zana191
Przyczajenie
 
Avatar zana191
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 20
Dot.: Finanse i rachunkowość

Czy któraś z Was byłaby tak dobra i pomogła mi w zadaniach na zaliczenie mikroekonomii? W obu zestawach mam problem z zadaniami nr 1,2 i 4. Mikroekonomia nie jest moją mocną stroną, nic nie kminię :P

http://img402.imageshack.us/img402/2491/skanuj0036j.jpg

http://img193.imageshack.us/img193/9858/skanuj0001y.gif

Byłabym bardzo wdzięczna
zana191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 15:32   #152
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Finanse i rachunkowość

ja mam tylko wykłady z mikro ...
jak tam sesja?
ja jeszcze tylko 4 egzaminy w ten weekend oby się udało
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 21:27   #153
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Finanse i rachunkowość

Dziewczyny, mam pytanie.
Zastanawiam sie nad pojsciem na FiR do szkoly prywatnej (nie zdawalam odpowiednich przedmiotow na maurze). Matematyka w liceum nie stala na zbyt wysokim poziomie, totez boje sie, czy rzeczywiscie sobie poradze. Jak to bylo u Was? Jak szerokie trzeba miec "podstawy" wiedzy, by cokolwiek zrozumiec? Czy wystarczy ogolna orientacja a reszty uczy sie na cwiczeniach?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 20:34   #154
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: Finanse i rachunkowość

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie.
Zastanawiam sie nad pojsciem na FiR do szkoly prywatnej (nie zdawalam odpowiednich przedmiotow na maurze). Matematyka w liceum nie stala na zbyt wysokim poziomie, totez boje sie, czy rzeczywiscie sobie poradze. Jak to bylo u Was? Jak szerokie trzeba miec "podstawy" wiedzy, by cokolwiek zrozumiec? Czy wystarczy ogolna orientacja a reszty uczy sie na cwiczeniach?
poszłam na te studia nie wiedząc, co to jest logarytm - a matmę zaliczyłam. jednak nie da się ukryć, że pracy sporo.
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 12:02   #155
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Finanse i rachunkowość

ja matmy nie umiem ale myślę że ona jest do zaliczenia .. ja na maturze zdawałam biologie .. teraz mam poprawkę z matmy ale dam radę :P

jak umiesz mnożyć i robić takie podstawowe rzeczy .. wiesz że jak przysiądziesz to jesteś w stanie zrozumieć to sobie poradzisz

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2010-02-17 o 12:04
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 11:57   #156
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Finanse i rachunkowość

Chwalę się ze pierwszy semestr zaliczony a matmę której nie umiem zaliczona na 5 więc jak ktoś nie umie niech się nie boi wszystko jest do nauczenia i spokojnie możecie wybrać ten kierunek
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 10:59   #157
Moniczuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Finanse i rachunkowość

Wiiitaam!
Ja z kolei mam inne pytanie..w sumie to jestem dopiero w 2 klasie liceum ale jestem już niemal pewna, że FiR to kierunek na który się wybiorę. Stąd mpje pytanie do Was-już siedzacych w temacie:
trzebaaa sie sporo uczyc? tak solidnie codziennie przysiasc? bo kurde moge siedziec i sie uczyc ale tak caly czas to nie bardzo mi sie chce..;d
ii ogolnie co do materialu..trzeba miec duzy zasób wiedzy z liceum, czy raczej wszystko na wykładach jest od podstaw i spokojnie da sie wszystko opanować?;>
Moniczuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 15:28   #158
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Finanse i rachunkowość

W Katowicach uczymy się tylko podczas sesji, przez całą resztę semstru tak naprawdę nie ma zbyt wiele do roboty.

Co do wiedzy z LO to chyba najbardziej przydatna jest na matmie
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 17:21   #159
kamcia199
Raczkowanie
 
Avatar kamcia199
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 209
GG do kamcia199
Dot.: Finanse i rachunkowość

Hej
A wiecie może jak wygłada sprawa z jezykami na FiR w Katowicach?
Podobno ciężko idzie hiszpański. A jak inne języki?
__________________
Studentka

hula-hop
łyżwy
kamcia199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 17:51   #160
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Finanse i rachunkowość

Cytat:
Napisane przez kamcia199 Pokaż wiadomość
Hej
A wiecie może jak wygłada sprawa z jezykami na FiR w Katowicach?
Podobno ciężko idzie hiszpański. A jak inne języki?
Ja mam hiszpański Jest spoko, może dlatego, że miałam hiszp w LO ale u nas sprawdziany z tekstów są masakryczne. Tak naprawdę zalezy na kogo trafisz A! Wybór języków na deklaracji to jedno a jak Cię przydzielą to drugie. Więc traktuj go z przymrużeniem oka bo nagle z zaawansowanego niemieckiego i angola A1 wyjdzie Ci angol B2 i włoski
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 11:52   #161
SandraMJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Finanse i rachunkowość

mógłby mi ktoś napisać jaka jest ilość godzin wszystkich zajęć, ćwiczeń itp. w tygodniu?
byłabym wdzięczna
SandraMJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 13:20   #162
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Finanse i rachunkowość

Cytat:
Napisane przez SandraMJ Pokaż wiadomość
mógłby mi ktoś napisać jaka jest ilość godzin wszystkich zajęć, ćwiczeń itp. w tygodniu?
byłabym wdzięczna
ale na ktorym roku? na jakiej uczelni, jakiej specjalizacji...
różnie to wygląda
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."



Stysik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 18:08   #163
SandraMJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Finanse i rachunkowość

no np na pierwszym roku
uczelnia uniwersytet warszawski na zarządzaniu
specjalność finanse i rachunkowość

chodzi mi o ogólny zarys
zastanawiam sie czy to są studia na zasadzie ze wykłady i zajęcia od 8
do 18 czy wygląda to troche luźniej....
SandraMJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 19:09   #164
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Finanse i rachunkowość

Jak jest w Warszawie to nie mam pojęcia ale w Katowicach miałam najdłużej od 8 do 15 (przy założeniu, że każde zajęcia się szło )
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 19:09   #165
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Finanse i rachunkowość

to ja nie pomoge bo z innej jestem
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."



Stysik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 19:59   #166
SandraMJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Finanse i rachunkowość

to napiszcie jak jest u was, w waszych szkołach
ile jest ogólnie godzin w tyg?
w sumie wyjde na maxymalnie ciemną... ale nie mam praktycznie znajomych na studiach i sie zastanawiam jak to wszystko wygląda
są jakieś podziały na praktyki ćwiczenia wykłady tak?
interesuje mnie wszytsko jak to wygląda u was
SandraMJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 20:24   #167
Ola86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Nibylindia
Wiadomości: 48
Dot.: Finanse i rachunkowość

Witam!
Ja tez studiuję finanse i rachunkowość.
Kierunek wybrałam "przypadkiem"---2 latka zwlekałam ze studiami, przez wyjazd do Anglii.
Jestem na III roku, jako specjalność wybrałam finanse przedsiębiorstw.
Studia mam niestacjonarne. Na swojej uczelni płacę 280 zł czesnego (przez pierwsze 2 latka było 250 zł, dopiero teraz nam podnieśli).
Na pierwszym roku jest matematyka (moja zmora) i ja miałam filozofię (ponieważ mój rektor wykłada filozofię--nie wiem jak jest na innych uczelniach o tym kierunku). Prawo jest na każdym roku(gospodarcze, administarcyjne itd.). Mikroekonomia na pierwszym-później makroekonomia, statystyka na II roku, ekonometria, informatyka (na pierwszych II), później komputer w decyjzach finansowych, czyli "symfonia"-program do księgowania, ryzyko finansowe, rynek międzynarodowy,komunikacj a interpersonalna, dokumentacja podatkowa na III roku. Na tą chwilę tyle sobie przypominam(nie mam przy sobie indeksu, ale jak ktoś będzie chciał wszystkie przedmioty, to piszcie na pw).
Ogólnie to nie jest źle, chociaż trzeba się uczyć. Z niektórych przedmiotów wystarczy wiedza z zajęć, niektóre wymagają nauki (a na niektórych fartem przejdzie i się ściągnie), lub napisze referat.
Bardzo dużo zależy też od wykładowców-ja trafiłam na wmiarę fajnych, chociaż niektórzy dali nam mocno w kość--a do tego jestem starostą, także nie narzekam
Ola86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 13:09   #168
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Finanse i rachunkowość

Ja studiuje w Warszawie na SWSPIZ FiR i polecam. Uczyć się trzeba podczas sesji no i na matmę :P

w I semestrze miałam takie zajęcia:
język ang ( proste )
Psychologia ćwiczenia i wykłady ( proste, refereaty itp)
technologia informacyjna ćwiczenia ( proste jak dla mnie bo z infy jestem bardzo dobra )
mikroekonomia wykłady ( do nauczenia )
Matematyka wykłady i ćwczenia ( heh stres był ale się udało )
Prawo wykłady ( dużo wkuwania na pamięć )
Finanse wykłady i ćwiczenia ( ciężko było opanować i zaliczyć )

a to plan z drugiego semestru :
informatyka
socjologia
matematyka finansowa
matematyka statystyczna
mikroekonomia
ubezpieczenia
finanse publiczne
angielski

na wykłady przychodzą wszystkie grupy na raz. Na ćwiczenia około 30 osób
U mnie szkoła jest dosyć zorganizowana. Trafiłam na wspaniałą grupę ludzi. Nie ma żadnych pustych lasek. Wszyscy są pomocni. Na naszym mailu podajemy sobie materiały itp. Studia są straszne tylko na początku za nim się ogarnie jak to funkcjonuje. Ja studiuje zaocznie i to jest mniej więcej od 8-9 do 16-18 zajęcia co dwa tygodnie w sobotę i niedziele. I o tyle mam dobrze że znam już terminy zajęć na ten rok i na przyszły.

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2010-05-19 o 13:14
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 15:01   #169
dansmapeau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 39
Dot.: Finanse i rachunkowość

To ja może odpowiem na pytanie odnośnie FiR'u na wydziale zarządzania UW w Warszawie

W pierwszym semestrze są 3 wykłady (mikroekonomia, instytucje ustrojowo-prawne i do wyboru jeden z geografii/logiki/historii -> polecam geografię - większość osób zwolnione z wykładów, a sama ich treść jest niezwykle interesująca) i 3 ćwiczenia (matematyka, mikroekonomia, podstawy funkcjonowania przedsiębiorstwa)
Zajęcia są w poniedziałki i środy - przynajmniej tak było w tym i w poprzednim roku akademickim (co do godzin - ja miałam w poniedziałek od 8-14 ćwiczenia, w środy dwa wykłady do 12, plus do tego w któryś dzień jeden z wykładów do wyboru). We wtorek i w czwartek są dni przeznaczone tylko na lektoraty dla pierwszego roku na WZ UW - można oczywiście wybrać inne dni. I piątki były wolne od wszelkich zajęć. Oprócz tego trzeba było jeszcze zapisać się na wf

Więc jeżeli ktoś orientował się na początku mógł mieć zajęć tylko w poniedziałki i środy - co prawda od rana do wieczora (bo taka geo na przykład była raz na dwa tygodnie w pon. od 16-20) ale za to 3 dni pozostałe wolne, co spokojnie umożliwiało pracę i studiowanie.

W semestrze letnim jest więcej zajęć. Wt i czw -> znowu przeznaczone na lektoraty. I tak są 4 ćwiczenia (makroekonomia, informatyka, system finansowy gospodarki i rachunkowość) - które można mieć albo tylko w poniedziałek rano, albo rozłożone część w pon popołudniu,część w piątek po wykładach. Wykładów jest 6 (makroekonomia, system finansowy gospodarki, rachunkowość, prawo cywilne i handlowe, prawo pracy, informatyka) - w środę od 10 do 18 i pt 8-12.

Godziny są identyczne (tak mi się wydaję) co miał aktualny II rok - więc pogląd w tą sferę studiowania jest.

Czy poleciłabym studia na WZ UW?
Poleciłabym, chociaż sama się chyba minęłam z powołaniem. W pierwszym semestrze łatwo (chociaż wtedy sądziłam, że jest ciężko). Jeżeli trafi się na odpowiednich wykładowców i grupę to studiowanie jest nawet przyjemne Z drugiej jednak strony FiR na WZ istnieje dopiero drugi rok, więc wszystko się może zmienić.
dansmapeau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 19:34   #170
SandraMJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Finanse i rachunkowość

to nie wygląda tak całkiem strasznie
bo ja na bank bede musiała pracować i sie zastanawiałam czy na tym kierunku bede w stanie z czasem sie wyrobić...
a czy te wykłady i lektoraty to mają jakiś określony czas (jak np. godzina lekcyjna w szkole) np. 2 godziny? czy to zalezy już tylko od wykładowcy i przedmiotu?

___________
teraz zostaje się tylko dostać...
tak na oko to bede mieć
60%z polskiego
86% z matmy
96% z angola
teraz są brane tylko te przedmioty pod uwage na UW
ktoś moze wie jakie są progi bo szukałam ale nie wiem...
już sie tak przekonałam do tego kierunku ze boje sie wielkiego rozczarowania jak sie nie dostane
SandraMJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 20:11   #171
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Finanse i rachunkowość

u mnie wszystko jest po 1,5 h i przerwa
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 18:28   #172
dansmapeau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 39
Dot.: Finanse i rachunkowość

nie jest takie straszne
co do godzin to każde zajęcia trwają 1,5 godziny.
Lektoraty i wf jako jedyne mają ustaloną godzinę rozpoczęcia i zakończenia.
Reszta jest np. od 12 do 14 i to zależy już od wykładowcy/ćwiczeniowca o której zajęcia się będą rozpoczynać i kończyć - tak aby było 1,5 godziny. Czasem jest przerwa po 45 minutach.
Czasami jest tak, że zajęcia są dłużej niż 1,5 godziny. Czasami po niecałej godzinie wychodzi się z zajęć. Trudno jest określić dokładnie ile będą trwały.

a jakie są progi to tego nie wie nikt - w końcu w tym roku jest nowy przelicznik i na wydziale wszyscy komentują to w ten sposób, że dużo będzie zależało od polskiego.
I ten wydział jest o tyle dziwny, że tutaj jest tylko jedna tura (w przeciwieństwie do większości wydziałów na uw - po prostu biorą dużo więcej od razu studentów, niż jest miejsc), dlatego nawet kiedy człowiek się nie dostanie, a zabrakło mu kilku pkt trzeba pisać odwołanie (chociaż w liście o nieprzyjęciu jest napisane, że można to zrobić, kiedy ma się ku temu powodu związane z przeliczeniem pkt). W tym roku ponoć wszystkich z odwołania przyjęli - ja znam osobiście jeden taki przypadek, gdy zabrakło 5pkt.
dansmapeau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 16:08   #173
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Finanse i rachunkowość

u mnie zawsze jest 1,5 h i 15 minut przerwy. Jedna przerwa obiadowa trwa 30 minut
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 16:17   #174
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Finanse i rachunkowość

no i sesja się zbliża a ja nic nie rozumiem z matmy finansowej i mikroekonomii ... dziewczyny z czego się tego uczyłyście poza notatkami ?
niby z matmy umiem to co robiliśmy na ćwiczeniach ale jak są kolokwia to tam zadania z kosmosu których nie mam pojęcia jak zrobić
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 16:24   #175
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Finanse i rachunkowość

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
no i sesja się zbliża a ja nic nie rozumiem z matmy finansowej i mikroekonomii ... dziewczyny z czego się tego uczyłyście poza notatkami ?
niby z matmy umiem to co robiliśmy na ćwiczeniach ale jak są kolokwia to tam zadania z kosmosu których nie mam pojęcia jak zrobić
ja mikroekonomie miałam na pierwszym semestrze, na zaliczeniu ćwiczeń miałam same zdania do liczenia + wykresy do opisania i narysowania. Z kolei na egzaminie miałam 50 zagadnien do nauki. W sumie mikro moim zdaniem była przystępna i taka w miarę do nauki, z kolei teraz mam makro i wcale mi się nie podoba :P
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 17:42   #176
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Finanse i rachunkowość

ooo to pocieszające :P

a jak poza tym u was sesja ?

ja w ten weekend : ubezpieczenia, socjologia, informatyka i ćw z matmy finansowej
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 14:01   #177
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 216
Dot.: Finanse i rachunkowość

Też się wybieram na FiR na UW Składam na WZ i WNE Co prawda mam nadzieję ze dostane się na WNE, ew, na Ekonomię Nie wiecie jakie są progi punktowe ?? W tym roku liczy się tylko matma rozsz. i boję sie ze mi nie wystarczy pkt. Trzymajcie kciuki
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajdą jakiś powód żeby nas nienawidzic zwłaszcza jeśli jesteśmy piękne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 19:08   #178
onaaa333
Raczkowanie
 
Avatar onaaa333
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: Finanse i rachunkowość

Cytat:
Napisane przez Kinga04 Pokaż wiadomość
Też się wybieram na FiR na UW Składam na WZ i WNE Co prawda mam nadzieję ze dostane się na WNE, ew, na Ekonomię Nie wiecie jakie są progi punktowe ?? W tym roku liczy się tylko matma rozsz. i boję sie ze mi nie wystarczy pkt. Trzymajcie kciuki
a ile masz pkt?
Ja też się wybieram na WNE na UW a jak się nie dostanę to albo SGGW na finanse albo WZ na UW.
Boję się, że jak dostanę się na WNE to się nie utrzymam... słyszałam, że ciężko tam i poziom matematyki wysoki... Może jest tu jakaś studentka co mogłaby powiedzieć coś o tych studiach? Naprawdę tyle nauki?
onaaa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 21:17   #179
SandraMJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Finanse i rachunkowość

no ja w tej punktacji na FiR na UW mam 78/100 punktów a wy?
zastanawiam sie czy mam szanse...
SandraMJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 10:48   #180
little_bad_girl
Raczkowanie
 
Avatar little_bad_girl
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 299
Dot.: Finanse i rachunkowość

.
__________________

Edytowane przez little_bad_girl
Czas edycji: 2010-07-07 o 20:29
little_bad_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-10 20:49:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.