Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-21, 20:18   #61
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Cytat:
Napisane przez InTheSun Pokaż wiadomość
Pan Ryszard napisał mi, ze jeśli zgłosi się odpowiednia ilość osób to stworzą jeszcze jedną zaoczną grupę dziewczyny! zapisujcie się
ooo to ciekawe...no tka bo zaoczne sa co 2 tyg wiec moga byc dwie grupy naprzemiennie
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 20:54   #62
InTheSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 39
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Kurcze lepiej żeby utworzyła się ta kolejna grupa... :/ bo inaczej będę musiała iść do Beauty Art albo do Dziewulskich (stworzyli teraz roczną - wizaż i stylizacja), żeby rok nie być w plecy :/
__________________
"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące" ...Coelho
InTheSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 13:41   #63
InTheSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 39
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Potrzebni chętni do drugiej zaocznej grupy do szkoły Make Up Star!!!
__________________
"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące" ...Coelho
InTheSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 13:07   #64
Panna Karolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Za dużo tych szkół! Ja się już na kurs w Select zdecydowałam i znów niepochlebne opinie słyszałam i sama nie wiem.... dziewczyny, dlaczego Make Up Star? poprostu nie wiem, co wybrać będę wdzięczna za podpowiedzi
Panna Karolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 15:07   #65
Swinging_Charlize
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Cytat:
Napisane przez Panna Karolina Pokaż wiadomość
Za dużo tych szkół! Ja się już na kurs w Select zdecydowałam i znów niepochlebne opinie słyszałam i sama nie wiem.... dziewczyny, dlaczego Make Up Star? poprostu nie wiem, co wybrać będę wdzięczna za podpowiedzi
Ja idę do beauty art i na pytanie dlaczego akurat ta szkoła trudno jest tak naprawdę odpowiedzieć, ponieważ teraz na rynku obecnych jest tak wiele placówek tego typu że trudno wybrać tą "najlepszą". Na temat każdej szkoły mozna przeczytać dobre jak i te nienajlepsze opinie a wybór i tak należy do nas. Każdy w wyborze szkoły kieruję się tak naprawdę innymi kryteriami dlatego jednemu pasuję to a drugiemu co innego. Tak więc życzę właściwych i trafionych decyzji Pozdrawiam
Swinging_Charlize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 19:20   #66
Panna Karolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Cytat:
Napisane przez Swinging_Charlize Pokaż wiadomość
Ja idę do beauty art i na pytanie dlaczego akurat ta szkoła trudno jest tak naprawdę odpowiedzieć, ponieważ teraz na rynku obecnych jest tak wiele placówek tego typu że trudno wybrać tą "najlepszą". Na temat każdej szkoły mozna przeczytać dobre jak i te nienajlepsze opinie a wybór i tak należy do nas. Każdy w wyborze szkoły kieruję się tak naprawdę innymi kryteriami dlatego jednemu pasuję to a drugiemu co innego. Tak więc życzę właściwych i trafionych decyzji Pozdrawiam
Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. Dopiero od kilku dni zaczęłam przeglądać szkoły, ale im dłużej czytam tym mnie wiem a trzeba szybko się zdecydować. Najchętniej poszłabym do FAM, ale tam w Warszawie nie ma weekendowej szkoły. Teraz w sumie decyduję między Make Up Star a Beauty Art. W to drugiej miejsce jeszcze nie dzwoniłam. Ale dylemat jest ogromny, bo szkoda później być niezadowolonym i rezygnować w trakcie trwania roku. A o wszystkich szkołach, dokładnie tak, jak piszesz, są tak samo dobre, jak i złe opinie
Panna Karolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 07:58   #67
InTheSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 39
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Cytat:
Napisane przez Panna Karolina Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. Dopiero od kilku dni zaczęłam przeglądać szkoły, ale im dłużej czytam tym mnie wiem a trzeba szybko się zdecydować. Najchętniej poszłabym do FAM, ale tam w Warszawie nie ma weekendowej szkoły. Teraz w sumie decyduję między Make Up Star a Beauty Art. W to drugiej miejsce jeszcze nie dzwoniłam. Ale dylemat jest ogromny, bo szkoda później być niezadowolonym i rezygnować w trakcie trwania roku. A o wszystkich szkołach, dokładnie tak, jak piszesz, są tak samo dobre, jak i złe opinie
No to masz taki sam problem jak ja :p przeczytałam wszystkie wątki w necie na różnych forach i jestem w punkcie wyjścia. Popisałam wiadomości na nk do absolwentów/uczniów danych szkoł i przekaże Ci info, które zdobyłam...
1) Make Up Star i Beauty Art uczą bardziej podstaw makijażu.... jeśli stawiasz pierwsze kroki. Znacznie więcej dobrych opinii absolwentów ma ta pierwsza (jakieś 95% osób, które ją ukończyły ją chwali), Beauty Art bardzo wiele osób odradza nawet pewna wizażystka powiedziała mi, że widziała makijaże absolwentek tej szkoły i średnio.... :/
2) jest we Wrocławiu Akademia Wizażu i Stylizacji no i cieszy się naprawde dobrymi opiniami, dużo osób owszem narzeka, ze jest dużo zajęć ze stylizacji, ale pomimo tego kończąć tą szkołę nie żałują (a to już coś ) i jak wejdziesz na nk na profil tej szkoły to spójrz ile absolwentek bierze czynny udział w zawodzie (czyli szkoła daje pewność no i umiejętności skoro sobie radzą) no i tam już uczą bardziej zaawansowanych technik makijażu, dazy do mody i makijazu w stylu Vouge (nieraz opłaca się 2 razy w tyg dojeżdżać dalej do szkoły)

Wiem to bardzo ciężki wybór.... mnie teraz jeszcze ktoś bardziej poplatał plany, bo powiedziano mi, że roczna szkoła wizazu to strata czasu lepiej ze dwa dobre kursy, dobrze wyposażony kufer i praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka..... także sama też już nic nie wiem :/
__________________
"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące" ...Coelho
InTheSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 09:22   #68
Panna Karolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Cytat:
Napisane przez InTheSun Pokaż wiadomość
No to masz taki sam problem jak ja :p przeczytałam wszystkie wątki w necie na różnych forach i jestem w punkcie wyjścia. Popisałam wiadomości na nk do absolwentów/uczniów danych szkoł i przekaże Ci info, które zdobyłam...
1) Make Up Star i Beauty Art uczą bardziej podstaw makijażu.... jeśli stawiasz pierwsze kroki. Znacznie więcej dobrych opinii absolwentów ma ta pierwsza (jakieś 95% osób, które ją ukończyły ją chwali), Beauty Art bardzo wiele osób odradza nawet pewna wizażystka powiedziała mi, że widziała makijaże absolwentek tej szkoły i średnio.... :/
2) jest we Wrocławiu Akademia Wizażu i Stylizacji no i cieszy się naprawde dobrymi opiniami, dużo osób owszem narzeka, ze jest dużo zajęć ze stylizacji, ale pomimo tego kończąć tą szkołę nie żałują (a to już coś ) i jak wejdziesz na nk na profil tej szkoły to spójrz ile absolwentek bierze czynny udział w zawodzie (czyli szkoła daje pewność no i umiejętności skoro sobie radzą) no i tam już uczą bardziej zaawansowanych technik makijażu, dazy do mody i makijazu w stylu Vouge (nieraz opłaca się 2 razy w tyg dojeżdżać dalej do szkoły)

Wiem to bardzo ciężki wybór.... mnie teraz jeszcze ktoś bardziej poplatał plany, bo powiedziano mi, że roczna szkoła wizazu to strata czasu lepiej ze dwa dobre kursy, dobrze wyposażony kufer i praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka..... także sama też już nic nie wiem :/

hah no to dokładnie jesteśmy na takim samym etapie mi się początkowo wydawało, że lepsze kursy,a le szkoły dają możliwość zrobienia portfolio, no i uczą od podstaw systematyzując wiedzę - tak mi się wydaje - nie wiem, czy dobrze? ja się malować umiem, maluję koleżanki, stylizuję, ale to nie to samo co fachowa wiedza i na tym mi zależy. Z kursów fajnie wygląda Select, ale fachowcy mi ją odradzali... Jest jeszcze beauty box - podobno bardzo dobra. Zastanawiam się, czy rok czasu na naukę to nie za długo, czy właśnie nie lepiej kilka kursów zaliczyć, tylko, że znów - żeby na kursach nie powielać wiedzy... Gdybym mogła dojejżdżać do Wrocławia co 2 tygodnie, wybrałabym pewnie tą szkołę, o której mówisz. Tak samo, gdyby FAM miał weekendową szkołę w Warszawie. A tak to nie mam do końca przekonania. I jeśli miałabym pracować w zawodzie, a zakładam, że tak będzie, to potrzebne jest dobre portfolio i praktyki i ewentualna pomoc szkoły...
Panna Karolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 10:08   #69
InTheSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 39
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Cytat:
Napisane przez Panna Karolina Pokaż wiadomość
hah no to dokładnie jesteśmy na takim samym etapie mi się początkowo wydawało, że lepsze kursy,a le szkoły dają możliwość zrobienia portfolio, no i uczą od podstaw systematyzując wiedzę - tak mi się wydaje - nie wiem, czy dobrze? ja się malować umiem, maluję koleżanki, stylizuję, ale to nie to samo co fachowa wiedza i na tym mi zależy. Z kursów fajnie wygląda Select, ale fachowcy mi ją odradzali... Jest jeszcze beauty box - podobno bardzo dobra. Zastanawiam się, czy rok czasu na naukę to nie za długo, czy właśnie nie lepiej kilka kursów zaliczyć, tylko, że znów - żeby na kursach nie powielać wiedzy... Gdybym mogła dojejżdżać do Wrocławia co 2 tygodnie, wybrałabym pewnie tą szkołę, o której mówisz. Tak samo, gdyby FAM miał weekendową szkołę w Warszawie. A tak to nie mam do końca przekonania. I jeśli miałabym pracować w zawodzie, a zakładam, że tak będzie, to potrzebne jest dobre portfolio i praktyki i ewentualna pomoc szkoły...

Portfolio możes zbudować sama, kwestia znalezia fotografa, który też chętnie stworzy swoje . Fajny pomysł, współpraca i już coś masz Z tego co się oreintowałam to żadna szkoła nie pomaga w dalszej karierze, trzeba radzić sobie samemu i pukać do wielu drzwi :/ o Beauty Box też próbowałam się czegoś dowiedzieć, ale znalazłam w necie opinie b.dobre pisane tylko przez jedną osobe na różnych forach (tekst pisany na zasadzie kopiuj-wklej, wszedzie taki sam), a inni pisali, ze to strata kasy także sama nie wiem.... :/ (wiem, ze między innymi ukończyła tam kurs Wiola Uzarowicz)
No fakt roczna szkoła systematyzuje wiedzę, ale nie wiem czy to nie jest takie "rozciągnięcie na rok" wiadomości, które kursy przekazują w ciągu 2-3 miesięcy :/ AWiS z tego co wiem wymaga, a ja uważam, ze to fajnie, bo po prostu trzeba się starać, minus tylko taki, że tam jest też duuuużo stylizacji kosztem wizazu chociaż jak patrze na portfolia absolwentek to umiejętności co do wizażu mają fantastyczne... Ja jestem z Lodzi i jak coś też bym kawałek musiała dojeżdżać (dochodzą koszta dojazdu i noclegu), ale jeśli warto to chyba lepiej się poświęcić?
__________________
"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące" ...Coelho
InTheSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 11:55   #70
Panna Karolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Cytat:
Napisane przez InTheSun Pokaż wiadomość
Portfolio możes zbudować sama, kwestia znalezia fotografa, który też chętnie stworzy swoje . Fajny pomysł, współpraca i już coś masz Z tego co się oreintowałam to żadna szkoła nie pomaga w dalszej karierze, trzeba radzić sobie samemu i pukać do wielu drzwi :/ o Beauty Box też próbowałam się czegoś dowiedzieć, ale znalazłam w necie opinie b.dobre pisane tylko przez jedną osobe na różnych forach (tekst pisany na zasadzie kopiuj-wklej, wszedzie taki sam), a inni pisali, ze to strata kasy także sama nie wiem.... :/ (wiem, ze między innymi ukończyła tam kurs Wiola Uzarowicz)
No fakt roczna szkoła systematyzuje wiedzę, ale nie wiem czy to nie jest takie "rozciągnięcie na rok" wiadomości, które kursy przekazują w ciągu 2-3 miesięcy :/ AWiS z tego co wiem wymaga, a ja uważam, ze to fajnie, bo po prostu trzeba się starać, minus tylko taki, że tam jest też duuuużo stylizacji kosztem wizazu chociaż jak patrze na portfolia absolwentek to umiejętności co do wizażu mają fantastyczne... Ja jestem z Lodzi i jak coś też bym kawałek musiała dojeżdżać (dochodzą koszta dojazdu i noclegu), ale jeśli warto to chyba lepiej się poświęcić?
masz rację co do portfolio. z tym, to nie będzie problemu, fotografów znam ja z dojazdów rezygnuję, bo pracuję i wiem, że miałabym z tym problem, już widzę te dojazdy zimną, w piątek po pracy lecę na pociąg, a połączenia są wyjątkowo niekorzystne także napewno szukam w Warszawie. jutro mam rozmowę w Make Up Star, więc zobaczę to na własne oczy.
myślę i myślę, co lepsze - rok nauki czy kursy...
Panna Karolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 12:31   #71
InTheSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 39
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Cytat:
Napisane przez Panna Karolina Pokaż wiadomość
masz rację co do portfolio. z tym, to nie będzie problemu, fotografów znam ja z dojazdów rezygnuję, bo pracuję i wiem, że miałabym z tym problem, już widzę te dojazdy zimną, w piątek po pracy lecę na pociąg, a połączenia są wyjątkowo niekorzystne także napewno szukam w Warszawie. jutro mam rozmowę w Make Up Star, więc zobaczę to na własne oczy.
myślę i myślę, co lepsze - rok nauki czy kursy...


hehehe to i ja chciałabym wiedzieć czy kursy czy szkoła.... na pewno bardzo wazna jest praktyka i budowanie portfolio!
Ja też miałam być jutro na tej rozmowie,ale póki co zrezygnowałam.
__________________
"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące" ...Coelho
InTheSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 13:57   #72
Panna Karolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Cytat:
Napisane przez InTheSun Pokaż wiadomość
hehehe to i ja chciałabym wiedzieć czy kursy czy szkoła.... na pewno bardzo wazna jest praktyka i budowanie portfolio!
Ja też miałam być jutro na tej rozmowie,ale póki co zrezygnowałam.
tak właśnie widziałam, że też interesowałaś się tą szkołą zgadzam się, że najważniejsze jest malowanie i portfolio, więc trzymam za nas kciuki mam nadzieję, że się uda z MUS, bo jak nie, to jestem w punkcie wyjścia :P
Panna Karolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 10:13   #73
Evelinaaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

hej ja bylam w szkole rocznej wizazu i charakteryzacji rok temu obronilam prace dyplomowa na temat lat 20' jestem zadowolona mam klientki dostalam propozycje pracy na lotnisku w f. kosmetycznej Aelia Polska mam tez propozycje z M.A.C nie wiem jeszcvze co wyboire bo zawsze chcialam byc stewardessa i to wlasnie moj cel a nawet jako stewrdessa musisz wiedziec jak sie malowac studiuje filologie angielska z hiszpańskim a to jest moj poboczny zawod wiec jakos to jest atmosfera w szkole spoko zajecia tez wiec jesli chcesz isc to smialo
Evelinaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 10:36   #74
Ewelina5Ewelina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 14
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Hej dziewczyny.
Ja podobnie jak mówczyni wyżej
Założyłam tu konto po to żeby móc z Wami popisać

Mam pytanie.
Bo też chciała bym zacząć od października naukę w tej szkole(make up star), wiecie może czy są jeszcze wolne miejsca ??
Chodzi mi o kurs dzienny - poniedziałkowy ??
Ewelina5Ewelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 17:37   #75
InTheSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 39
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Cytat:
Napisane przez Panna Karolina Pokaż wiadomość
tak właśnie widziałam, że też interesowałaś się tą szkołą zgadzam się, że najważniejsze jest malowanie i portfolio, więc trzymam za nas kciuki mam nadzieję, że się uda z MUS, bo jak nie, to jestem w punkcie wyjścia :P

byłaś tam dzisiaj? opowiedz jak wrażenia!
__________________
"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące" ...Coelho
InTheSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 19:52   #76
Panna Karolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Cytat:
Napisane przez InTheSun Pokaż wiadomość
byłaś tam dzisiaj? opowiedz jak wrażenia!
byłam było bardzo fajnie. naprawdę bardzo fajna rozmowa, jestem podekscytowana i tylko mam nadzieję, że utworzy się ta kolejna grupa, bo wszystko mi się podoba

i nie mogę się doczekać już zajęć, mam nadzieję, że będzie mi dane
Panna Karolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 20:30   #77
InTheSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 39
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Cytat:
Napisane przez Panna Karolina Pokaż wiadomość
byłam było bardzo fajnie. naprawdę bardzo fajna rozmowa, jestem podekscytowana i tylko mam nadzieję, że utworzy się ta kolejna grupa, bo wszystko mi się podoba

i nie mogę się doczekać już zajęć, mam nadzieję, że będzie mi dane
a czego się ciekawego dowiedziałaś? widziałaś sale itd?
__________________
"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące" ...Coelho
InTheSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 21:58   #78
Ewelina5Ewelina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 14
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Cytat:
Napisane przez Ewelina5Ewelina Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Ja podobnie jak mówczyni wyżej
Założyłam tu konto po to żeby móc z Wami popisać

Mam pytanie.
Bo też chciała bym zacząć od października naukę w tej szkole(make up star), wiecie może czy są jeszcze wolne miejsca ??
Chodzi mi o kurs dzienny - poniedziałkowy ??
ZNACZY CHODZI MI O SZKOŁĘ DZIENNĄ..
z góry dzięki za odpowiedzi
Ewelina5Ewelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 09:31   #79
pipi007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Szkoła kosmetyczna

hej ja wybieram sie do szkoly poniedziałkowej.Szczerze to tez jestem ciekawa i nie mogę się doczekać pierwszych zajęć

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Hej ja do szkoły poniedziałkowej zapisywałam się w czerwcu, więc nie wiem czy mogą być jeszcze wolne miejsca najlepiej bezpośrednio napisać e- mail do p.Beaty lub skontaktować się ze szkołą telefonicznie.Pozdrawiam
pipi007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 13:16   #80
piny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Cześć dziewczyny Również poszukuję szkoły wizażu w Warszawie .... naczytałam się o różnych szkołach, ale chyba zdecydowała bym się na MakeUp Star. Interesuje mnie rozpoczęcie nauki w systemie zaocznym ... ale na stronie jest komunikat ze rekrutacja na rok 2010/2011 jest zakończona
piny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 16:10   #81
olivvvcia
Raczkowanie
 
Avatar olivvvcia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 50
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

No niestety... z tego co zauważyłam szkoła cieszy się sporą popularnością i wrzesień to już miesiąc pod znakiem "braku wolnych miejsc". Niemniej jednak życzę powodzenia w znalezieniu innej szkoły
olivvvcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 23:14   #82
katjam01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Witam Forumowiczki
Jestem tu pierwszy raz. Mam pytanie a'propos Make Up Star: Czy jest jakaś zasadnicza różnica między szkołą a kursem? Oczywiście zdaję sobie sprawę z rożnic godzinowych, ale czy coś poza tym? Jakie szanse na pracę po szkole i kursie?
Pozdrawiam
katjam01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 07:31   #83
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

A że tak spytam, z kim spotkam się w grupie weekendowej?
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 12:57   #84
olivvvcia
Raczkowanie
 
Avatar olivvvcia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 50
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

A ze mną )
olivvvcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 18:26   #85
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

To bardzo mi miło, jesteś z Warszawy czy nie? Ja mam do Wawki 230km, więc w sobotę pobudka 5 rano i w auto
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 12:05   #86
evelina86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

I ze mną również heh.. .ups troche sie podbudowałam bo wychodzi na to, że nie tylko ja będę rodzynkiem z drugiego końca Polski... ja jestem z Bełchatowa niedaleko Częstochowy zresztą . To dziewczyny widzimy się w sobotę i dajemy czadu !
evelina86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 14:21   #87
olivvvcia
Raczkowanie
 
Avatar olivvvcia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 50
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

To ja tak przy Was bardzo licho wypadam bo ja spod Warszawy. Mam jakies 30 km ( w porywach). Ale tak czy siak już cieszę się przeogromnie )!!
olivvvcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 14:27   #88
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Ubierać się elegancko na rozpoczęcie czy jak?
Bo ja nie mam pojęcia czy wygodnie, czy elegancko jak przysstało na rozpoczęcia roku xD
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 11:44   #89
evelina86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Ja tam się przyodziewam normalnie.. na luzie to nie balety co by wieczorowo trzeba było by się odstawić
evelina86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 09:42   #90
kinia1302
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

cześć dziewczynki
Ja właśnie skończyłam weekendowy zawodowy kurs wizażu, tak wam zazdroszczę że to wszystko przed Wami , zobaczycie jak szybko mija czas i jak bardzo będzieci czekały na kolejne zajęcia a tu już trzeba będzie się pożegnać, ja miałam super grupę. Pani Beata cudowna kobieta, Pan Ryszard fantastyczny fotograf. Jak ktoś ma wątpliwości co do wyboru szkoły to mogę je rozwiać
Pozdrawiam
Kinga
kinia1302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-01 19:56:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:02.