Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-15, 21:47   #3991
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Agatu
Ja to mysle ze nie wczwsniej niz w poniedzialek po swietach. No chyba ze jakims cudem uda mi sie przed swietami. Przyjezdzam w czwartek a w piatek juz swieto. Nie dam rady w jeden dzien zrobic kapieli i polozyc farby. Szkoda mi wlosow. Widz chyba zrobie po swietach. Te pare dni mo juz nie zrobi wielkiej roznicy.
Kurcze a tak chcialam sie zalapac na wspolne farbowanie tego 20-go. No nic moze na wielkanoc mi sie
Nie mow o Wielkanocy bo mi się zaraz kojarzy że kurczaczek Ci wyjdzie
Wtedy bedziesz "farbowana Wielkanocną"
Chociaż w Twoim przypadku nie ma obaw-masz dość jasne włosy.
Tylko bialych nie rob-potem bedziesz płakała nad kondycja wloskow Poziom 10 Ci wystarczy

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że jakbym teraz położyła 10,13 na moje 9,13 to by nic nie wyszło. Bunny napisała że jak by robić farbą to trzeba położyc poziom 11, 12 z wodą 12 %

może garnier nutrisse z wodą 12% tak jak Kotka robi, sobie dał rade? ale sama sobie nie zrobie



yy..ja wydrukuje na drukarce a jak chcesz na miescie wydrukować to zgraj na pena i potem do kafejki internetowej albo na ksero jak mówisz

dziekuje no ciekawe ciekawe..ja mam chyba troche jasniejsze
No tak zrobię z tym penem, jak pisałam.
Nie mam kolorowej drukarki, ale w mieście wydrukują. Moze tez pokaże mojej fryzjerce, gdybyś dała takie zdjęcie z ton jasniejsza bazą na pewno bym go zaniosła do salonu.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 22:03   #3992
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

No tak zrobię z tym penem, jak pisałam.
Nie mam kolorowej drukarki, ale w mieście wydrukują. Moze tez pokaże mojej fryzjerce, gdybyś dała takie zdjęcie z ton jasniejsza bazą na pewno bym go zaniosła do salonu.
to powiedz, że efekt ma byc mniej wiecej jak na fotce, ale baza ton jasniejsza

Ja swoje miałam sukcesywnie rozjasniane co miesiac(niestety nie mam fotek tych jasniejszych włosow na laptopie)
delikatnie i stopniowo, dzieki czemu mając w czerwcu już mega jasny blond podchodzący pod platynę, miałam włosy w równie dobrej kondycji co na początku drogi rozjasniania-z ciemnego brązu
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 22:25   #3993
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Czesc blondasy


Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
baardzo zadowolona!!!! nareszcie tak, jak lubię

a najlepsze jest to, ze się włoski rozjasniły znacznie! I jest prawdziwy poziom 8, a nie jakas ciemnota

infatuated, ja nie chciałam zmieniac poziomu, tylko wypchnac zimny brawnik, dlatego piszę, ze do kitu, bo tego nie zrobiła. Moze jakbym miała włosy tak ajsny, jak Ty, to cos byłoby widac, ale w tym wypadku nie wyszło dobrze.

co do studiów, to widocznie na prawie jest inaczej. Podejrzewam, ze to sie rózni nawet miedzymiastowo

zdjecie 1,2 przed- wczoraj , zdjecie 3,4-po
no i masz z powrotem swoj zlocisty blond

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
mysia, no i super cieplutko już

wklejam fotke grzywki made by me to jest teraz taka długość ze jak dam na bok to ostatnie pasmo mogę za ucho dać, a jak na prosto to mi zachodzi na oczy. Narazie nie ruszam bo muszę się przyzwyczaić po zapuszczaniu został mi nawyk brania włosów za ucho

Agatko, na refleksy jestem umówiona na 20ego godzina 16
sliczna ta Twoja grzyweczka i kolor tez

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość

i w ogóle jestem zła, bo powinnam mieć wczoraj wypłate na koncie a jeszcze dziś jej nie ma
a ja dzis dostalam

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja mam na ręke 800zł + prowizja wiec najniższa krajowa 1100 albo 1200 mi wychodzi... a ta dziewczyna to przej*** ma... ja 8godz pracuje a w soboty 4godz więc nie jest tak źle a ty bunny na pazurkach dorabiasz??
kurde jak tam czytam co piszecie to zaczynam doceniac swoja prace za 5godz dziennie od poniedzialku do piatku mam na reke 1200zl + alimenty 300zl ale nie wiem ile jeszcze bede je dostawac.
TZ na szczescie troche lepiej zarabia

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ale sie zdziwiłam, popatrzcie, przymiezryłam fryzurkę z tej strony pirolam i pasuje jak ulał nawet mój kolor

kotka, kurcze ja mam inna, zobacze do łązienki jaka to jest, ale na tej stronie, co podałas to sa całkiem inne, nawet inaczej się nazywają..

agatau, moze sie troche wypłukiac, bo w słonku to rudawa jestem, ale i tak bedzie o niebo lepiej

---
znalazłam w necie, mam takie cos. Odzywki nie polecam, ale mleczko jest ekstra.
uzywalam tego szamponu i bardzo lubilam rzeczywiscie wygladzal wlosy

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki wstawiam foty i zaraz przeczytam co tam nabazgrałyście z moją koleżanką pokrzywką

a więc MAJIBLOND 901S powiem tak,jest jasno,nie ma rudości, farbka trochę szczypała w glowe i troche mi jej jeszcze zostalo wiec chcialam zrobic kolezance pasemka,ale na jej brazowych wlosach nie chwycilo kompletnie nic

wloski miekkie,gladkie, na wszystkich fotkach wygladaja na rude
wstawie wam jutro normalne zdjecie w swietle dziennym

1 i 2 przed farbowaniem,drugie po
no mi wyglada to juz jak super jasny blond super!

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Princesska - śliczny kolorek Ci wyszedł

Nikola - jakie maści stosujesz na krostki? i jakie one są? zwykłe czerwone a'la uczuleniowe czy coś typu trądzikowego?? takie czerwone to może być zwykłe uczulenie, wiec wapno, tabletki claritine albo allertec a na te 2 maść brevoksyl-chyba najlepiej likwiduje..no i acnederm

a co do kombinowania, to ja nic nie kombinuje spokojnie poczekałam aż Islande mi się sprał i po 3 tyg połozyłam z powrotem excellkę 9.13

tak odnośnie moich przyszłych refleksów to się dziś bliżej chciałam dowiedziec co i jak i podjechałam do salonu, fryzjerka mi obejrzała włosy i stwierdziła, że samą farbą to nic nie będzie widac i ze trzeba będzie troche pomieszać z rozjasniaczem ja na hasło "rozjaśniacz" zrobiłam widocznie przerażoną minę bo zaczela mnie zapewniać, że to dobry rozjasniacz bez amoniaku (loreal platinium) i że chwilkę tylko potrzyma
nie wiem, jakoś odechciało mi się...ale jak mówi że po tej farbie 'ton w ton' nic nie będzie widac to jestem rzeczywiscie skazana na rozjasniacz??

Bunny, co o tym myslisz??
ja mialam robiony lorealem platinium zawsze balejaz u fryza Jednak widze roznice w kondycji wlosow odkad zaczelam sama robic farba
to jest normalny rozjasniacz ale fakt kolor po nim byl zawsze idealny! i nie zolkl a wiem co mowie bo wtedy nie uzywalam jeszcze plukanek i szamponow joanny

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Princeska bardzo ladny kolor.
Tylko ze Ty masz juz prawie białe włosy, juz nie kombinuj jak nie chcesz czystej platyny Roznica przed i po spora

infatuated może ta fryzjerka mysli o pasemkach a nie refleksach?
Czy ona wie na czym polegaja refleksy?
Dzis widzialam Excelke 9,13-normalnie uciekałam ze sklepu

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------



A czym farbujesz?

Ja kiedys mialam manię chłodnych, białych wręcz włosow, a teraz nie - podobają mi się sloneczne kolory, ciepłe z jasnymi refleksami, czyli blizej natury.
Nie uzywam juz płukanek-jak mam cieplejszy kolor to super-byle nie jajeczno zolty
hehehehe

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ale czy mozna samemu robic kolor i refleksy?
Jakbym chciala całość jak Excell 9,13 i na to refleksy to co byś polecała?
Robiłabym odrost i potem na tym refleksy bo nie umiałabym naraz tego robić, jak pisalas.
Znasz jakieś farbki nakładane po Excellu 9,13 coby dały mleczne refleksy,a nie wychodziły zielono, szaro itd?
mozna robic samemu - patrz snowhitee apropo chyba wywolalyscie dzis te refleksy bo zrobilam sobie dzis kilka stockholmem iii jestem bardzo zadowolona jak to jest farba farby nie rozjasnia a mi stockholm na excell'ce wyszedl
Ja nigdy nie robilam na raz, tylko najpierw farbowalam odrosty, czekalam kilka dni az sie wlosy przetluszcza i dopiero dorabialam refleksy, zawsze tylko kilka z wierzchu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8864.jpg (33,5 KB, 61 załadowań)
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-12-15 o 22:37
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 22:37   #3994
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Snoww
Oj ty cwaniaro. Ledwo wyplata na kacie i juz znikasz na caly dzien i pol nocy. O ktorej to sie dolacza do kolezanek co?
Przyznaj sie ile przepuscilas????
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 22:40   #3995
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Snoww
Oj ty cwaniaro. Ledwo wyplata na kacie i juz znikasz na caly dzien i pol nocy. O ktorej to sie dolacza do kolezanek co?
Przyznaj sie ile przepuscilas????
ahahahahahahaha nie no Adzi jestes moja ulubienica Kochana pensja jest ale jutro jej nie bedzie jak kupie klika rzeczy jeszcze pod choinke A dzis to moja babcia przyjechala i musialam sie nia troszke zajac, pogadac bo dluuugo sie nie widzialysmy Ale dostalam od niej fajne perfumki baaardzo mi sie podobaja ach te babcie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 22:47   #3996
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

No dziewczyny jeszcze 20 minut i koncze prace. Ale fajnie jak zaraz wskocze pod kolderke hmmmmm.
Dobrze chociaz ze do domu blisko az 37 sekund bo jak bym miala marznac na tym dworze o bryyyyyyy

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Snoww
oj tak babuszki sa takie kochane.
No to jestes usprawiedliwiona. W koncu babci sie nie odmawia
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 22:54   #3997
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No dziewczyny jeszcze 20 minut i koncze prace. Ale fajnie jak zaraz wskocze pod kolderke hmmmmm.
Dobrze chociaz ze do domu blisko az 37 sekund bo jak bym miala marznac na tym dworze o bryyyyyyy

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Snoww
oj tak babuszki sa takie kochane.
No to jestes usprawiedliwiona. W koncu babci sie nie odmawia
ojj to zazdroszcze, ze masz tak blisko do pracy ja niby tez daleko nie mam, autobusem 15min ale jednak do autobusu musze dojsc

No tak oczywiscie babci sie nie odmawia tym bardziej jak sie ma taka klawa babcie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 23:13   #3998
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ojj to zazdroszcze, ze masz tak blisko do pracy ja niby tez daleko nie mam, autobusem 15min ale jednak do autobusu musze dojsc

No tak oczywiscie babci sie nie odmawia tym bardziej jak sie ma taka klawa babcie
Zazdroszcze CI babci. Ja juz nie mam ani jednej. Ale mialam to szczescie ja poznac jak bylam mala za to moj brat to wogole nie widzial zadnych dzidkow. A szkoda.

No ja juz wykapana nakremowana w lozeczku. Uciekam spac bo. Jutro ranna zmiana i o 7 musze wstac. Do jutra blondiny.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 00:54   #3999
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Mysia jednak się zdecydowałaś na farbowanie przed świętami i wyszło Ci to na dobre, super kolorek :brawo:
Infatuated oglądam te Twoje włoski i mnie ta 9,13 kusi, ale chyba sobie daruje bo po pierwsze mojego odrostu pewnie nie rozjaśni,a po drugie u mnie ni ma jej w sklepach, ale dzisiaj jak przeglądałam amazon w poszukiwaniu absolut repair to znalazlam ale sie powstrzymałam przed zamówieniem
Agata dobrze, że uciekłaś przed ta 9,13 szkoda by było, jak już tyle wytrwałaś w oczekiwaniu na fryzjera
Princesska bardzo ładnie Ci wyszło! ja tam żadnych rudości już nie widzę
Snow Twoje włoski jak zwykle super i te refleksy jak od fryzjera, ja bym sobie sama nie dała rady :p
Dziewczyny, bo wiem, że dużo tu fanek psów w temacie, słyszałyście o tej tragedii? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=487441 ja dopiero dzisiaj się dowiedziałam,mam nadzieje,że akcja pomoże i te potwory dostaną zasłużoną kare...
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 01:45   #4000
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dawno się nie udzielałam, ale starałam się zaglądać do Was w miare możliwości, więc chyba jestem na bieżąco już Teraz w pracy siedze, więc mam możliwość popisać troszke, szkoda tylko, że Wy już śpicie


Infatuated zazdroszcze tak sprawnej ręki też bym chciała sobie samodzielnie podciąć tu i ówdzie, ale znając moje zdolności wyszedł by jakiś deltoid z tego czy coś, wole nie próbować
A excellka na island'dzie wyszła przepięknie! niezbyt jasno, nie za ciemno! super! Śliczne zdjęcie w tej morskiej bluzeczce. Szkoda, że buźka zasłonięta, ale pewnie pasuje Ci taka grzyweczka na bok


Yattamanka U mnie też Casting już się wypłukuje, a może już całkiem go brak? jaśniejsze się te włosy zrobiły i te odrosty traktowane wcześniej XXLką nabrały bardziej ciepłego koloru czas na maske Mariona do blondu, albo płukanke, może coś zdziała?
Już odrost na niecały centymetr się pojawił i właśnie myśle, czy by nie zrobić przed Świętami, czy dać spokój narazie i dopiero po działać? Myślałam nad Wbisem 8.1 L'Oreala Albo tak jak Ty do fryz się wybiore 3mam kciuki, abyś zadowolona była i mogła z clipkami chodzić bez obawy, że widać różnice


Paulcia zaśliniłam się na widok tych kulek puszystych ja bym chyba się zapłakała oddając je. Miejmy nadzieje, że trafią do dobrego domku
A włosy nie wyglądają źle, nie wiem co chcesz od nich? Duuużo gorsze rzeczy widziałam Zdrowiej


Adzi Ty też się kuruj ale jak już dzis po sklepach latałaś to chyba lepiej, co? Dziewczynki na Święta zdrowe macie być!
A włoski masz teraz zupełnie inne niż od razu po excellce. Bardzo się ocieplił kolor. Teraz je wykąpaj i c12 połóż. Czuje, że fajnie będzie 3mam


Ewcia żółciutko i to dość ale mam nadzieje, że po Syossie jest już tak jak być powinno
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 01:47   #4001
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

kedud86 a mi sie bardziej podobało po szamponetce


LifUnia ja bym nie narzekała na kolor. Ładnie wyszło


mysia gratulacje teraz już nikt nie powie, że szare czy popielate gdzieś są I jaka tafla gładka pozazdrościć. Ładny cieplutki kolor.


marejta ładne pazurki, i jakie długie, wyglądają jak zażelowane


Princesska widać, że rozjaśniło, wygląda jednolicie jaśniutko pokaż jutro zdjęcia z dnia


bunny gratuluje osiągniętego celu 60cm toż to prawie 2razy tyle co ja wyhodowałam w sumie to mi moja długość starcza, w dłuższych nie czuje się komfortowo i chyba niebardzo mi pasują takie długaśne Jak na nie stosowanie żadnych wspomagaczy to te Twoje włosy kopa mają niesamowitego!


Agatko dobrze, że się powstrzymałaś. Już tak długo wytrzymałaś, że szkoda by było teraz to zaprzepaścić. 5 dni, szybko zleci i bedziesz zrobiona jak trza oczywiście po wizycie koniecznie chcemy sesje zobaczyc


Snow faktycznie klawa babcia moje chyba by z perfumami nie trafiły A stockholm ładnie Ci pojaśnił


rabbitka wstrząsające to, aż włos się jeży! Ludzie potrafią być okrutni, bezlitośni, sadystyczni :/ miejmy nadzieje, że tam na dole spotka ich za to słuszna i sprawiedliwa kara.


Se avatar dałam świąteczny
W ogóle Dziewczyny, przerażona jestem. Święta za tydzień z hakiem a ja jeszcze nic nie mam co by pod choinką położyć jutro wybieram się na wstępne łowy

Sorki za dwa posty, ale tyle naskrobałam, że do jednego nie wlazło
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 07:58   #4002
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

-eNchaNetd-
Oj dziekuje bardzo u mnie juz lepiej. Dostalam atybiotyk i juz jest ok. Juz bym go najchetniej odstawila bo czuje sie dobrze i szkoda mi to dziadostwo wpychac w siebie ale musze brac przez siedem dni.
No wlosy troszke cieple i ciemne. Ale juz nie dlugo sie z nimi rozprawie.
A ty tak po nocach mozesz nam towarzyszyc jak my juz w trzecim wymiarze sie znajdujemy
Ale zawsze sie cieszymy ze wszystkich wypowiedzi. Prawda dziewczynki
No ja juz w pracy i na razie to taka nuda.
Wiecie co wymyslilam ze zaczynam walke z celulitisem Jak wiadomo kofeina to najlepsze lekarstwo no i teraz to bede robic piling z fusow. Zawsze mi bylo szkoda pol kawy parzyc tylko dla fosow. Ale teraz w pracy to mam tyle filtrow z fusami ze moge co dziennie barac do domu i sie tym mazac. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 09:24   #4003
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mysia z daleka myslalam ze to ty tzn twoje wlosy
pasujaca fryzurka
bardzo mi sie ta grzyweczka podoba- taka długa z jednej tylko strony, to bardzo do mojej buzi pasuje. Pozapuszczam sobie , zeby takie cuś wyciąc
a kolorek prawie identyczny jak mam teraz moze moj odrobinke cieplejszy.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dla zainteresowanych dodam ze odzywka ds fructisa nutri repair triple nutrition posiada taki sam sklad jak ta garniera karite a dodatkowo wzbogacona jest w olej z oliwek i ekstrakty owocowe bez parabenow oczywiscie oraz alkoholu(poza tluszczowym pewnie)
aktualnie czekam na jej ocene na skladowym
a na wlosach sprawuje sie pachnaco i slisko ...jeszcze nie splukalam bo trzymam dlugo niech sobie wloski pojedza
hmm.. dzis to przesledze, juz dawno nie byłam w drogerii
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kobitki właśnie coś mnie podkusiło i z tz zmierzylismy moje włoski i osiągnęłam magiczne 60cm! Więc zaczynam nowy cel...
W ten weekend na zjeździe chyba podetnę troszkę końcówki, w sumie jeszcze nie jestem pewna czy tego chcę...
Mój porost w tym miesiącu przekroczył 2 cm a nic nie robiłam!
jest 3 tyg. od farbowania a ja mam 1,5cm odrostu... ale wytrzymam do 20
ech, jak Ci dobrze. Pewnie po dopalaczach miałabys miesiecznie z 4 cm Gratuluje sześćdziesiątki

BLOND_PRINCESSKA
bardzo błyszczące, bardzo blond i chłodny kolor 100% jasniutkiego blondu

Agatau88 prawie nie widac tego złotego pasma, a odrost łądnie Ci się komponuje z resztą włosków. Dobrze, że wytrzymałas, jeszcze kilka dni i bedzies zmiała elegancko


infatuated jak zawsze piękne włoski.. czy to z lutego, czy to z grudnia Jak ja Ci tej długości zazdroszcze! I taka mas zfajna fryzurke- lekko cieniowaną.

snowhitee
jest ok

rabbitka
zrobiłam, bo nie mogłam patrzec na ten szary. popielaty blond jest dla mnie bardzo nietwarzowy. od razu jestem jakas taka chora.

a teraz kolorek jest dobry, cieplejszy, bardzo naturalny. Troszke dla mnie jednak za ciemny i nastepnym razem, to bede chciała poziom 9, no chyba ze ta 8 sie wypłucze. Tzn jak swieci słonko, jak jest jasny dzine, to ten kolor wydaje mi sie dobry, ale w pomieszczeniu to jakis taki ciemny. Ale kwestia przyzwyczajenia. Ten schwarzkopf niexle mi sie wżarł. Jets jednak duzy plus tej pianki, mam włosy równe w odcieniu na całej długosci, tzn jak wezme szerokie pasmo pod światło, to ono całe jest rowne, a nie że pierwsze 7cm jest ciemniejsze niz dalszy odcinek, a tak miałam- od słonka.


Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość


mysia gratulacje teraz już nikt nie powie, że szare czy popielate gdzieś są I jaka tafla gładka pozazdrościć. Ładny cieplutki kolor.
dziękuję
jak widac nie wszytskie myszki musza byc szare
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 09:25   #4004
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

A co tu tak cisza? Cyzby dziewczynki pozasypialy w sen zimowy? Wastajemy moje panny
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 09:33   #4005
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziewczynki no macie rację, dobrze że uciekłam przed 9,13. Teraz pojdę do fryzjera a 9,13 zawsze mogę kupić i nałożyc.

snowhitee a jak robiłaś refleksy sama, na folię?
Z tyłu tez robiłas?
Ja jestem lewa w tych sprawach, sama bym sobie pewnie farbę na głowę rozlała
Fajne perfumki dostałaś? To fajną masz babcię

Adzi jak Ty wytrzymasz zniefarbowaniem do po Swietach?
No ale jak wczesniej nie zdążysz, to bez gadania, jak się nie da to nie.

infatuated
powiem oczywiście że chcę ton jasniej niż na zdjęciach, ale czy ona zrozumie o co mi chodzi?
Jak byłam w lipcu na balejażu wyszło zielono-szaro, ratowalam sie Castingiem, potem we wrzesniu miałam super jasny zolty, masakra
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 09:36   #4006
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Oj mysiu wybacz zapomnialam dodac ze te twoje wlosy to super teraz wygladaja. Widac roznice i tak by sie az smialy tak promieniuja. To fajnie ze jestes zadowola i ze ta trauma sie juz dla Ciebie skonczyla
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 09:40   #4007
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczynki no macie rację, dobrze że uciekłam przed 9,13. Teraz pojdę do fryzjera a 9,13 zawsze mogę kupić i nałożyc.

snowhitee a jak robiłaś refleksy sama, na folię?
Z tyłu tez robiłas?

Ja jestem lewa w tych sprawach, sama bym sobie pewnie farbę na głowę rozlała
Fajne perfumki dostałaś? To fajną masz babcię

Adzi jak Ty wytrzymasz zniefarbowaniem do po Swietach?
No ale jak wczesniej nie zdążysz, to bez gadania, jak się nie da to nie.

infatuated
powiem oczywiście że chcę ton jasniej niż na zdjęciach, ale czy ona zrozumie o co mi chodzi?
Jak byłam w lipcu na balejażu wyszło zielono-szaro, ratowalam sie Castingiem, potem we wrzesniu miałam super jasny zolty, masakra
tez jestem ciekawa jak robi sie samemu refleksy

po takich wpadkach balabym sie pojsc do fryzjera obys tym razem byla zadowolona

ja dzis bede sie farbowac
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 09:43   #4008
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Agatu
No kochana chyba nie mam wysjcia na razie. Przyjade dzien przed wigija do domu to wole siedziec przy stole z odrostem gdzie obecnie nie widac go tak bardzo bo sie wtapia w reszte a nizeli z wlosami po kapieli rozjasniajacej,to dopiero by po oczach dawalo. A nie chce w jednym dniu robic kapieli i nakladac farby bo i tak juz sa suche te moje wlosy od tych kaloryferow.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 09:57   #4009
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Infatuated
Wiesz kochana na tefleksy mi to nie wyglada z wypowiedzi tej panny. Ja juz nie raz mialam robione refleksy i nigdy moja frycia nie jechala po nich rozjasniaczem. Takze kochana dowiedz sie doklanie albo daj sobie na wstrzypamie. Teraz masz tak sliczne i zdrowe wloski ze az szkoda je niszczyc. Acha no i ta grzyweczka Przepiekna.

Yatta
To sa opakowania litrowe tego anti age?
A gdzie kupowalas i za ile jesli moge spytac?

Agatu
To odrost jest spory
Ale juz nie dlugo sie go pozbedziesz.
Ja to mam juz tak ponad 2cm i dzis liczylam to minelo 5 tyg od mojego farbowania. Teraz widze efekty
po przyjmowaniu tych szystkich zielsk do siebie.


Bunny
Dziekuje za porade co do masek.
Dzis kupilam maske Jonh Frida doglebnie regenerujaca. I juz dzis ja uzylam. Ale bylo moje zdziwienie jak wzielam ja na palce. Jak takie miekkie maselko. Wlosy takie super po niej ,zobaczymy jak sie bedzie sprwowc dalej. Kurcze przyjade do pl tylko na pare tydz. W tym swieta a bardzo bym chciala ta anti age zamowic na allegro ale boje sie ze nie dojdzie w czasie. Dziewczyny macie jakis zaufanych sprzedawcow od tej maski.
Adzi ja kupowałam swoją anti-age u tego sprzedawcy, wprawdzie kupiłam sobie od razu duża, ale widzę, ze teraz nie mają wystawionej, ale możesz do nich napisać bo naprawdę polecam, paczka przyszła tak szybko że aż sama się zdziwiłam, że już jest. To jest sklep fryzjerski czy hurtownia wiec na pewno będą mieli dużą.
http://allegro.pl/maska-dolce-anti-a...354407861.html
A do kiedy będziesz w Polsce? może zamów teraz to akurat dojdzie jak będziesz
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 09:58   #4010
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

jestem
nadrobilam was przy kawuni

bunny tak mi sie przypomnialo bo ty i tz jestescie fryzjerami prawie nie mysleliscie zeby wziasc kredycik na otworzenie wlasnego biznesiku saloniku fryzjerskiego...niewiem jak teraz czy daja te doplaty na swoj biznes jeszcze w pl z unii?
ty i tz i wspolny salon to naprawde dobry pomysl na z czasem niezly zarobek u mnie w pl w moim miescie jest sporo fryzjerow ale wszyscy chodza do jednej bo najlepiej robi wlosy otworzyla swoj salon razem z mezem tez fryzem i maja niezly z tego zarobek no i juz renome dodatkowo sprzedaje perfumy org kosmetyki do wlosow produkty jak spinki grzebienie i inne fryzjerskie *******ki....wszyscy lataja do nich od starych po mlodych naprawde za****y interes
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 10:04   #4011
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

adzio, dziękuję słonko
trauma to jeszcze się pewnie nie skonczyła, bo nie wiem czym bede robic nastepnym razem, ale jest naprawde juz nieźle. Na wiosne, to nie zostane przy paletce, bo za bardzo bede rudawa, ale teraz jest ok. Wiecej czasu spedzam w pomieszczeniach niz na dworze, wiec w porządku.

snowhite, a ja zapomniałam pochwalic Twoje samodzielnie robione refleksy- pieknie!
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 10:17   #4012
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mialaś rację


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
InfatuatedYatta
To sa opakowania litrowe tego anti age?
A gdzie kupowalas i za ile jesli moge spytac?
Ja byłam zmuszona kupić na allegro bo u siebie w mieście byłam w dwóch fryzjerskich i co pytałam o tą maskę to się na mnie jak na kosmitę patrzyły A, że pojemności były różne to pomyślałam, że żeby za chwilę znów nie kupować i nie wydawać 2 raz na przesyłkę to już duże opakowanie kupiłam

Nie pamiętam ile zapłaciłam, bo moja aukcja już poszła do archiwum, ale kupowałam u tego sprzedawcy:

http://allegro.pl/dolce-anti-age-mas...348485558.html

No i okłamałam was, bo maska ma skład Tylko ja jakoś zawsze łapałam ją z łysej strony gdzie nie było akurat naklejki i nie zauważyłam

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a to moje włosy z lutego ubiegłego roku

robiłam u tej fryzjerki, co teraz mam isc do niej-był wtedy robiony chyba kolor jako baza plus REFLEKSY. chyba ok było ? delikatnie...
Bardzo fajnie Faktycznie jakby muśnięte słoneczkiem

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No tak zrobię z tym penem, jak pisałam.
Nie mam kolorowej drukarki, ale w mieście wydrukują. Moze tez pokaże mojej fryzjerce, gdybyś dała takie zdjęcie z ton jasniejsza bazą na pewno bym go zaniosła do salonu.
To najlepszy pomysł, bo na migi to ciężko się dogadać Ja jak szłam właśnie obciąć się na krótko - to te fryzurki co wam pokazywałam wydrukowałam i jej zaniosłam i powiedziałam, że chcę coś takiego Ach.. żeby ta moja w koloryzacji była taka świetna jak w cięciu ...

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Mozna robic samemu - patrz snowhitee apropo chyba wywolalyscie dzis te refleksy bo zrobilam sobie dzis kilka stockholmem iii jestem bardzo zadowolona
Nie oglądałam zdjęcia ale i tak pewnie wyszło pięknie jak zawsze, to po co mam patrzeć i się


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Zazdroszcze CI babci. Ja juz nie mam ani jednej. Ale mialam to szczescie ja poznac jak bylam mala za to moj brat to wogole nie widzial zadnych dzidkow. A szkoda
No babcia to jest jednak babcia. Najbardziej chyba dba Ja nawet swojej kiedyś dałam taki magnes na lodówkę z napisem (mniej więcej, bo mogę przekręcić), że "Bóg nie mógł być wszędzie więc stworzył babcię"....

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Yattamanka U mnie też Casting już się wypłukuje, a może już całkiem go brak? jaśniejsze się te włosy zrobiły i te odrosty traktowane wcześniej XXLką nabrały bardziej ciepłego koloru czas na maske Mariona do blondu, albo płukanke, może coś zdziała?
Już odrost na niecały centymetr się pojawił i właśnie myśle, czy by nie zrobić przed Świętami, czy dać spokój narazie i dopiero po działać? Myślałam nad Wbisem 8.1 L'Oreala Albo tak jak Ty do fryz się wybiore 3mam kciuki, abyś zadowolona była i mogła z clipkami chodzić bez obawy, że widać różnice
Ja zawsze jak mi się zażółcało i w taki niefajny kolor wpadałam to miziaiałm dosłownie pare sekund włosy szamponem fioletowym i to wystarczyło
No ja idę do fryzjera bo w tej chwili nie mam już żadnych pomysłów na przyciemnienie i to moja ostatnia deska ratunku - tym bardziej mam nadzieję, że wyjdzie ładnie bo jak nie to ja już nie wiem..
Może i mogłabym robić Excellką same odrosty, ale to najpierw musiałabym przyciemnione włosy mieć - a excelka tu nie pomoże na przyciemnianie..
Poza tym raz już ścinałam włosy i teraz boję się, że jak będę tak kombinować to znów się zniszczą, więc lecę do fryzjera.
Ale Ty póki masz jakąś koncepcję która może wypalić to ja bym się jeszcze wstrzymała
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 10:30   #4013
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Hejka dziewczyny! ale sie od rana zdenerwowałam na mojego psiaka!! rano wypuściłam go na dwór przed blok bo zawsze tak robie a tu z 30 min patrze szukam a jego nie ma!!! to ja już przerażona ze uciekł!!! a sąsiadka zaraz do mnie puka ze mój pies polecial na wioche za inna sąsiadkA i już kolo apteki naszej jest.... no to ja w panike biegne z górki szukam go wolam... ale na szczęscie sie znalazł... już go więcej nie wypuszcze samego a sąsiadcze czekolade kupie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-12-16 o 10:31
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 10:30   #4014
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

blond bunny a powiedz mi jeszcze jedną rzecz- z tego zdjęcia co infatuated wstawiała (wstawiam go ponownie) jaka jest baza (poziom i to co po przecinku)?To jest popielato-złocisty?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ashley_Tisdale_Long_Hairstyle.jpg (4,2 KB, 93 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 10:31   #4015
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny! ale sie od rana zdenerwowałam na mojego psiaka!! rano wypuściłam go na dwór przed blok bo zawsze tak robie a tu z 30 min patrze szukam a jego nie ma!!! to ja już przerażona ze uciekł!!! a sąsiadka zaraz do mnie puka ze mój pies polecial na wioche za inna sąsiadko i już kolo aptek naszej jest.... no to ja w panike biegne z górki szukam go wolam... ale na szczęscie sie znalazł... już go więcej nie wypuszcze samego a sąsiadcze czekolade kupie
Nieźle Ale musiałaś się stracha najeść, ja swoich samych nie wypuszczam, za głupie sa, nie wrócilyby
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 10:42   #4016
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

mysia dziewczyny zrobily juz analize tej odzywki https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1074

a ja wczoraj uzylam 1 raz zazwyczaj uciekam od tych produktow typu dove elseve fructis ale widac ze fructis troche zaczyna sie zmieniac jesli chodzi o sklad kosmetykowna plus to dobrze bo to kosmetyki latwo dostepne i niedrogie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 10:59   #4017
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Adzi ja kupowałam swoją anti-age u tego sprzedawcy, wprawdzie kupiłam sobie od razu duża, ale widzę, ze teraz nie mają wystawionej, ale możesz do nich napisać bo naprawdę polecam, paczka przyszła tak szybko że aż sama się zdziwiłam, że już jest. To jest sklep fryzjerski czy hurtownia wiec na pewno będą mieli dużą.
http://allegro.pl/maska-dolce-anti-a...354407861.html
A do kiedy będziesz w Polsce? może zamów teraz to akurat dojdzie jak będziesz

O dziekuje bardzo za pamiec i pomoc. No wlasnie chce powiedzie bratu aby mi zamowil i zeby nanie juz czekala jak przyjade do domku. Ale wiesz co troche drogo placilas za ta maske ja teraz zaczelam szukac i znalazlam sprzedawce co za 1 litr mam zaplacic 39 zl i jest promocja na kurjera za 10 zl. Wiedz w sumie wychodzi 50 zl. Czyli suma sumara za dwie male mam jedna duza w cenie. Ale dziekuje bardzo.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Yatta
kochana juz znalazlam takie litrowe opakowanie dzieluje i na pewno zamowie a raczej braciszek.
A co do tej babci to jak czytalam co napisala o tym magnesie na lodowke to az mi ciarki przeszly i sie wzruszylam. Takie cieple kluchy ze mnie

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Kotka
Ale cale szczescie ze sie znalazl. To nie dobry no. Zachcialo mu sie spacerku.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:11   #4018
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
O dziekuje bardzo za pamiec i pomoc. No wlasnie chce powiedzie bratu aby mi zamowil i zeby nanie juz czekala jak przyjade do domku. Ale wiesz co troche drogo placilas za ta maske ja teraz zaczelam szukac i znalazlam sprzedawce co za 1 litr mam zaplacic 39 zl i jest promocja na kurjera za 10 zl. Wiedz w sumie wychodzi 50 zl. Czyli suma sumara za dwie male mam jedna duza w cenie. Ale dziekuje bardzo.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Yatta
kochana juz znalazlam takie litrowe opakowanie dzieluje i na pewno zamowie a raczej braciszek.
A co do tej babci to jak czytalam co napisala o tym magnesie na lodowke to az mi ciarki przeszly i sie wzruszylam. Takie cieple kluchy ze mnie

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Kotka
Ale cale szczescie ze sie znalazl. To nie dobry no. Zachcialo mu sie spacerku.
to weź z tej mojej, jest tanio, a sprzedawca sprawdzony.

no a magnes był super..

Ja kiedyś z moim sierściuchem wyszłam na przystanek po męża. Autobus się już zatrzymał no i ja tak do psa - zobacz kto przyjechał, zobacz.. a ten głupol wbiegł do autobusu... Słysze już, że drzwi pikają i zaraz się zamkną a ja go nie widzę - serce mi prawie stanęło Ale chyba poczuł zapach i wybiegł tym wyjściem co mąż wysiadał.. Od tej pory jak zdarzy mi się wychodzić po niego na przystanek to pies uwiązany krótko przy nodze
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:25   #4019
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Yatta
Roznica 1.5 zlotego w cenie z przesylka wiedz nie ma tragedi. A ten sprzedawca co znalazlam nie ma ani jednego negatywa.
No to sie macie z tymi pociechami.
Moj kochany Siesio odeszedl ode mnie rok temu i do dzis jak o nim pomysle to mi bardzo zle. Na razie nic go nie zastapilo. I chyba tak zostanie na razie. Jakos nie moge sie zmoc.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:37   #4020
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Yatta
Roznica 1.5 zlotego w cenie z przesylka wiedz nie ma tragedi. A ten sprzedawca co znalazlam nie ma ani jednego negatywa.
No to sie macie z tymi pociechami.
Moj kochany Siesio odeszedl ode mnie rok temu i do dzis jak o nim pomysle to mi bardzo zle. Na razie nic go nie zastapilo. I chyba tak zostanie na razie. Jakos nie moge sie zmoc.
Mhm to ok
No tak się mówi, że to "tylko" pies. Ale z psem to jak z małym dzieckiem.. no może nie zupełnie do końca - dziewczyny pewnie by mi zaraz wymieniły kilka istotnych różnic ale też trzeba dawać jeść, dbać o niego, wymyślać zabawy, chodzić z nim do lekarza (my jak idziemy do weterynarza to ja chyba jestem bardziej zestresowana bo on taki panikarz, ledwo się go dotknie i już płacze - trauma z dzieciństwa- więc ja od razu też, szklane oczy ) itd..- no i przez tyle lat to jest jak członek rodziny - to nie tak łatwo zapomnieć
Mój już staruszek jest i czasem martwię się co to będzie, ale wolę sie na razie tym nie przejmować
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.