Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek! - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-25, 16:35   #2641
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Moja kocica na widok mojego psa wchodzącego do kuchni jest w stanie w ułamkach sekund zbiec z szafki. A co najlepsze to biegnie się z nim przywitać, mizia się o niego i miauczy
Są zdecydowanie najlepszymi przyjaciółmi, mójemu Maxowi już nie zostało dużo czasu, ona chyba czuje to i tak się nim pięknie opiekuje...
jakie kochane
kurcze, czemu zwierzęta tak krótko żyją... wystarczająco długo żeby się bardzo przywiązać, ale zdecydowanie za krótko...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 17:01   #2642
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Ale Śniegowa ma usta... Dziżas

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ja zawyczaj maluję sie na jeden stonowany kolor (brąz, beż, fiolet, szarości) plus kreska.
Ale czasem jak mam więcej czasu to robię rózne kolorowe. Wstawię Wam wieczorkiem. Miałam to juz zrobić ileś czasu temu, zeby Śniegowa i wy z reszta tez, oceniła które kolorki mi pasuja do oczek.
Mgieła potrafi dać czadu

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
to tak jak ja Preziu!

hi, ja się oparłam pokusie, za to kupiłam kredkę do oczu i dwie odzywki do włosów
Siostro!

Ja za to zanabyłam drogą kupna ten żel słynny. W N. była przecena, ale tego nie było Znalazłam w R. 3 zeta droższy Ale mam i ja
I płytkę do stempelków z nowości

Chciałam ten topper holo z Essence. Wchodzę, patrzę... są! Biorę - woda do połowy Biorę drugi - woda, trzeci - woda, przy czwartym zaczęłam toczyć pianę. Kurcze, one weszły z miesiąc temu?! Capnęłam tylko płytkę na pocieszenie i migiem do kasy.


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Mam też zarówiasta czerwień po tym jak zobaczyłam dziewczynę na ulicy ubrana na czarno, czarne kreski i tylko ta czerwona szminka - piękna była - dziewczyna, nie szminka.. Tzn obie. Ale w dziewczynie sie zakochałam... i tez tak chciałam... ale mi gdzies nie pasuje chyba
No ładne kwiatki

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a tu moje okulary, denka, szminka, usta ( nie mówcie że ładne i do całowania, bo w porównaniu z dziewczynami są fu :brzudal: ) i kredka.
bawię się w fotografa po przebojach z kalkulatorem
Ale fu usta

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
wywijasków mówisz?
a ja się z nimi dopiero zaprzyjaźniam, bo jak się uśmiecham to mi się taka ,,szparka'' robi na środku, normalnie w jednym miejscu mi się wargi rozłączają
Wybacz, ale tak to fajnie napisałaś

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
DMka, Zła- mam dla Was Irreplaceable. Prześlijcie mi na PW swoje adresy.
Doczekały się

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Kiciaczek
Chyba muszę moje zacząć nagrywać, czuję, że Nowacki zrobiłby karierę
Skąd Ty bierzesz te imiona? Fajne są.

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Przez Was naszło mnie na Maru
http://www.youtube.com/watch?v=w-iIb...feature=relmfu
1:20
6:29
Leżę i nie wstanę

Edit: Ale linka już nie wstawiłam...:glupek:
Padłam

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Okropny do uchwycenia jest ten kolor.. Ostrość też sobie poszła..
Na żywo musi być piękny...

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Moja kocica na widok mojego psa wchodzącego do kuchni jest w stanie w ułamkach sekund zbiec z szafki. A co najlepsze to biegnie się z nim przywitać, mizia się o niego i miauczy
Są zdecydowanie najlepszymi przyjaciółmi, mójemu Maxowi już nie zostało dużo czasu, ona chyba czuje to i tak się nim pięknie opiekuje...
To jednak nie ma już nadziei?

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
jakie kochane
kurcze, czemu zwierzęta tak krótko żyją... wystarczająco długo żeby się bardzo przywiązać, ale zdecydowanie za krótko...
Dokładnie
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 17:07   #2643
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Chciałam ten topper holo z Essence. Wchodzę, patrzę... są! Biorę - woda do połowy Biorę drugi - woda, trzeci - woda, przy czwartym zaczęłam toczyć pianę. Kurcze, one weszły z miesiąc temu?! Capnęłam tylko płytkę na pocieszenie i migiem do kasy.



Dokładnie
Hmm ale czasem lakiery się tak rozwarstwiają.. ja np mam sporo takich starych z Sally, ale malują jak nówki
nie wiem jak to określić niektóre lakiery się brzydko rozwarstwiają a inne tak, że to nie przeszkadza w malowaniu. Te drugie mają taką tłustą wodę która jest wyraźnie oddzielona, ale wystarczy zmieszać

__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 17:12   #2644
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Ale jakoś mnie to zniechęciło. Mogłam zapytać czy mają w szufladzie więcej. Ahh ta miłość, gdzie ja mam głowę?
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 17:16   #2645
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ale jakoś mnie to zniechęciło. Mogłam zapytać czy mają w szufladzie więcej. Ahh ta miłość, gdzie ja mam głowę?
No na pewno to zniechęca, rozumiem. Co innego taki kupić, a co innego jak juz po jakimś czasie leżenia w domu tak się zrobi...
I wątpię żeby w szufladzie były lepsze, jeśli w ogóle
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 17:27   #2646
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Dzień dobry, ile treści na temacie!
Ja chyba ograniczę się do czytania (zamiast pisać), bo Wasze posty są po prostu super, nie dość, że o lakierach, to jeszcze i o innych kosmetykach można się sporo dowiedzieć

Paznokcie Czarnej Kawy (te niebieskie) i frenczyk Amelijji (jaka dłuuuuuga płytka!!!) mnie zachwyciły Na razie podobnie jak na wątku włosowym robię notatki, żeby łatwiej ogarnąć temat. Przyjmuję do wiadomości, że Inglot to samo zło i szatan i nie będę już tego kupować



Hej hej Znam Cię kochana w włosów, a przywędrowałam tu po nitce do kłębka i już chyba zostanę, bo ciekawie tu bardzo

PS. Melduję przy okazji, że poszłam spać cała ślicznie nasmarowana kremikiem W ciągu dnia kremować dłoni nie mogę, bo nie włożę do akwarium tak natłuszczonej ręki - szorowanie z kremów byłoby chyba bardziej szkodliwe, niż zostawianie "suchych" rąk. Ale: Postanowiłam jednak wyznaczyć sobie "dni całkowicie wolne od akwarystyki", co oznacza, że w inne dni będę musiała bardziej spiąć się w tym temacie, a w pozostałe nadrobić zabiegami pielęgnacyjnymi. To chyba rozsądny kompromis.

Dziękuję, dzielcie się dalej swoimi skarbami, ja notuję
Aby każda która tu wchodzi była taka miła jak Ty....
Niestety trolki się zdarzały .

Myślę, że "wolne" to dobry pomysł.
Po zabawie z wodą, może powinnaś nakładaś grubo kremu i rękawiczki na to

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a widzisz, pewnie stąd moje odczucia
Zalega u mnie w zasadzie. Rzadko używana

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość


a który polecisz jeszcze?
Na pewno niebieski i zielony. Sa mocno napigmentowane. Srebrną też lunie. Fiolet jest niestety słaby

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Koootyyyyy

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Przez Was naszło mnie na Maru
http://www.youtube.com/watch?v=w-iIb...feature=relmfu
1:20
6:29
Leżę i nie wstanę

Edit: Ale linka już nie wstawiłam...:glupek:
Coon... Popłakałam się i boli mnie brzuch. Ze śmiechu.
Młoda z wanny pyta z czego ja tak ryję...

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Śnieguś, w Naturze w Centrum. Mam wrażenie, że tam cały czas dokładają te ostatki. Aczkolwiek te stare, używane, porozwalane i wyciapane kosmetyki mogliby już sobie darować. Na pewno cieni, pomadki, tuszu czy kredki na wyprzedaży bym w N. nie kupiła.
Swoją drogą- byłaś w tej nowej na Stokłosach? Niebo a ziemia w porównaniu do N. w Centrum.
No właśnie nie znosze tej natury... Na Stokłosach nie byłam. Moze to nie jest zły pomysł, co by tam chodzić. W kocy odwiedzając tę w centrum też przerywam podróż metrem....

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Okropny do uchwycenia jest ten kolor.. Ostrość też sobie poszła..

Podobny na zdjęciu do Lubu heels

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Ale usta

A gdyby kupić konturówkę w naturalnym kolorze ust? Nadawałaby się pod każdą szminkę?
.
Dzięki

Teoretycznie tak, ale musisz pamiętać, ze ona zmieni kolor szminki.
Wolę jednak konturówki zbliżone do szminek.

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ale Śniegowa ma usta... Dziżas

:
Dzięki Preziu

Połowa sukcesu to dobre ujęcie
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 17:37   #2647
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Skąd Ty bierzesz te imiona? Fajne są.



To jednak nie ma już nadziei?

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------


Dokładnie
Ha Z każdym imieniem wiąże się historia
Julian Nowacki jest podrzutkiem, Buzia ma wiecznie głupi wyraz pyszczka, Ślizgacz to ten niepełnosprawny, nie chodzi ale się ślizga


Nadziei na całkowite wyleczenie już nie ma, cieszymy się tym czasem jaki nam został...

Ryczeć mi się chce na samą myśl, ten pies to ostatnia "rzecz" jaka mi została po mojej babci, tyle wspomnień... Obiecałam jej, że zaopiekuję się jak tylko umiem, a mam wrażenie, że jeszcze nie zrobiłam wszystkiego co można, żeby go ratować
Dobra, ja temat kończę bo się poryczałam tylko o tym myśląc
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 17:45   #2648
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Dzięki Preziu

Połowa sukcesu to dobre ujęcie
Taak, ujęcie, dzień tygodnia, wyż baryczny...

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Ha Z każdym imieniem wiąże się historia
Julian Nowacki jest podrzutkiem, Buzia ma wiecznie głupi wyraz pyszczka, Ślizgacz to ten niepełnosprawny, nie chodzi ale się ślizga


Nadziei na całkowite wyleczenie już nie ma, cieszymy się tym czasem jaki nam został...

Ryczeć mi się chce na samą myśl, ten pies to ostatnia "rzecz" jaka mi została po mojej babci, tyle wspomnień... Obiecałam jej, że zaopiekuję się jak tylko umiem, a mam wrażenie, że jeszcze nie zrobiłam wszystkiego co można, żeby go ratować
Dobra, ja temat kończę bo się poryczałam tylko o tym myśląc
Cooone, jesteś niesamowita.

Niestety, czasami mimo najszczerszych chęci bardziej pomóc się nie da. Nawet nie wiesz jak Cię rozumiem.
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 18:04   #2649
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Taak, ujęcie, dzień tygodnia, wyż baryczny...
Chwila. Nie powiedziałam cały sukces. Ale chodzi o to, ze każdą nawet najpiękniejszą kobietę da się oszpecić złym zdjęciem. Na odwrót także. Ze zwyczajnej myszkimożena zrobić gwiazdę.

KLIK
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 18:28   #2650
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

To prawda. Masz rację
Mnie by się przydała taka metamorfoza szarej myszki
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 18:35   #2651
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a, Mgiełko, miałam Ci mówić jak Bingo!
właśnie wymoczyłam łapki w kąpieli mandarynkowej zaraz napiszę co i jak
no no

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

No ładne kwiatki
ja nigdy nie twierdziłam, ze jestem hmmm hetero..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 18:40   #2652
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Jak obiecałam tak zrobiła i mam dla Was tysiąc odsłoń Mgiełki

Moje makijażowe, hobbystycznie tylko i wyłącznie. Niektóre starsze inne nowsze.
Zdjęcia nie powalają, ale pamiętamy, że robię je kalkulatorem w telefonie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg makijaze.jpg (41,5 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaże3.jpg (30,9 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaze2.jpg (44,8 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wariacje na temat kreski.jpg (24,8 KB, 43 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-10-25 o 18:44
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 18:49   #2653
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
To prawda. Masz rację
Mnie by się przydała taka metamorfoza szarej myszki
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Jak obiecałam tak zrobiła i mam dla Was tysiąc odsłoń Mgiełki

Moje makijażowe, hobbystycznie tylko i wyłącznie. Niektóre starsze inne nowsze.
Zdjęcia nie powalają, ale pamiętamy, że robię je kalkulatorem w telefonie
To robi wrażenie. Makijaże sa bardzo staranne, przemyślane i czyściutkio wykonane.
Masz dość wąsko osadzone oczka, więc lepiej prezentujesz się w tych makijażach, w których jasny cień nakłdałaś od wewnętrznej strony oka.
Czerwono czarny z paskami.... Oblędny. Świetny pomysł i wykonanie.
Niekoniecznie lubię u ciebie całe oko obrysowane czarnę kreską- jak ten pomarańczowo żółto zielony. Cienie nałożone fenomenalnie, a kreska obciąża niepotrzebnie oko.
Szkoda, ze nie widać brwi.. One dają ramę makijażowi. Jak następnym razem zrobisz zdjęcie- koniecznie z brwiami chociaż

Prosze powiedz mi, ze w tym różowo srebrzystym doklejałaś rzęsy.....
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 19:12   #2654
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

A teraz:

Dla naszej solenizantki moje lekko spóźnione mani! Prosto z serduszka
Wszystkiego najlepszego, samej lakierowej szczęśliwości, paznokciowego zadowolenia, wzorkowej różnorodności, brokatowej błyskotliwości, kolorowej różnorodności

To są - wszystkie odcienie różu jakie miałam w domu, całe 11 :brzyda l: To mani specjalnie dla ciebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03445.jpg (71,1 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03450.jpg (81,2 KB, 32 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 19:22   #2655
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To robi wrażenie. Makijaże sa bardzo staranne, przemyślane i czyściutkio wykonane.
ojej dzięki nie zawsze bywało to do końca przemyślane, czasem makijaż wychodził w trakcie. Ale zawsze takie makijaże pochłaniają mi trochę czasu jednak..

Cytat:
Masz dość wąsko osadzone oczka, więc lepiej prezentujesz się w tych makijażach, w których jasny cień nakłdałaś od wewnętrznej strony oka.
obecnie rzadko to praktykuję, blendowanie tego jednak nie jest dla mnie najłatwiejszym zadaniem, a o 6 rano jak coś nie daj boże nie wyjdzie... to nie ma czasu na poprawki. Więc niestety praktykuję jeden cień na całą powiekę..

Cytat:
Czerwono czarny z paskami.... Oblędny. Świetny pomysł i wykonanie.
to konkursowe cudo, tak na prawdę było różowo czarne, ale widocznie kalkulator zrobił z tego czerwien

Cytat:
Niekoniecznie lubię u ciebie całe oko obrysowane czarnę kreską- jak ten pomarańczowo żółto zielony. Cienie nałożone fenomenalnie, a kreska obciąża niepotrzebnie oko.
ta kreska akurat w tym pomatańczowym makijazu owszem... trochę przesadziłam... ale tak ogólnie nie musze z niej rezygnować prawda?
Uwielbiam kreskę...
Tylko teraz raczej nie dotykam nią linii wodnej, nieładnie z tym wyglądam. Robię górę i czasem dolną linię rzęs. Cieniem albo czarną kredką..

Cytat:
Szkoda, ze nie widać brwi.. One dają ramę makijażowi. Jak następnym razem zrobisz zdjęcie- koniecznie z brwiami chociaż
nie znoszę moich brwi... to dlatego ich nie ma na zdjęciach... przechodziłam fazę chyba każdego zepsutego kształtu jaki można sobie wymarzyć... swoją córkę kiedyś wyślę do kosmetyczki w podstawówce!
Bo oczywiście ja sama sobie krzywdę zrobiłam kiedyś, a potem to droga do "czegokolwiek" w miarę wyglądającego..

Do dzisiaj mi się nie podoba.. a kosmetyczka mi powiedziała że przeciez jest w sumie równo

No cóż moze wkońcu dojdę do czegoś znośnego, ale raczej na zdjęcia z brwiami nie macie co liczyć

Cytat:
Prosze powiedz mi, ze w tym różowo srebrzystym doklejałaś rzęsy.....
nigdy w zyciu nie doklejałam rzęs... nie umiem...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 19:23   #2656
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A teraz:

Dla naszej solenizantki moje lekko spóźnione mani! Prosto z serduszka
Wszystkiego najlepszego, samej lakierowej szczęśliwości, paznokciowego zadowolenia, wzorkowej różnorodności, brokatowej błyskotliwości, kolorowej różnorodności

To są - wszystkie odcienie różu jakie miałam w domu, całe 11 :brzyda l: To mani specjalnie dla ciebie
ooooo mój dzień paszteta ma milutkie zakończenie
bardzo sympatyczne to zdobienie a na moim telefonie wcale nie wyglądają kolory na różowe
śliczne, cudowne
dziękuję Ci bardzo
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 19:28   #2657
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Mnie tu tak dawno nie było, że chyba wypadałoby jakieś znów wkupne wrzucić Nadrabiania, nawet gdyby, byłoby na kilka dni o ile nie tygodni. Odkąd zaczął się semestr mam małe urwanie głowy. Pozdrawiam i ściskam ciepło wszystkie i każdą z osobna
__________________
Awake With Music
^moje spojrzenie na muzykę^

News (14.09.2012):
Album: Song of the Day:
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 19:34   #2658
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Szyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy szeeeeeeek!!!!!! Kupe lat chłopie!Jak fajnie że jesteś!
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 19:39   #2659
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Też się z tego cieszę Aktualnie próbuję się uczyć słówek na niemiecki ale jakoś tak strasznie opornie to idzie - wszystko jest ciekawsze od nauki. Wypadałoby też coś przeczytać na laborki na jutro ale... jakby mi się tak chciało jak mi się nie chce...
__________________
Awake With Music
^moje spojrzenie na muzykę^

News (14.09.2012):
Album: Song of the Day:
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 19:43   #2660
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Ja próbuje ogarnąć geografie turystyczną,ale tak mi się spać chce że chyba zostawię to na rano.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 19:43   #2661
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
ooooo mój dzień paszteta ma milutkie zakończenie
bardzo sympatyczne to zdobienie a na moim telefonie wcale nie wyglądają kolory na różowe
śliczne, cudowne
dziękuję Ci bardzo
Nooo to chociaż moje sympatyczne mani ci trochę osłodziło
Wierz mi wszystko to jest różowe, ten mani az ocieka rózowością
heheheh ale baze wybrałam taką przybrudzony, jasny róż a nie ku.rewski - żeby jednak mani ci się podobał a nie zebys straciła wzrok

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Mnie tu tak dawno nie było, że chyba wypadałoby jakieś znów wkupne wrzucić Nadrabiania, nawet gdyby, byłoby na kilka dni o ile nie tygodni. Odkąd zaczął się semestr mam małe urwanie głowy. Pozdrawiam i ściskam ciepło wszystkie i każdą z osobna
o kogo my tu mamy... hmmm no tak był tu kiedys taki nasz facet
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 19:50   #2662
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Mgiełka - tadaaam
__________________
Awake With Music
^moje spojrzenie na muzykę^

News (14.09.2012):
Album: Song of the Day:
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 20:09   #2663
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Aluś - nie wyszły mi pazurki dla Ciebie, a byle czego Ci nie podaruję. Siąde do tego w weekend i zrobie porzadnie przepraszam!

A skoro sie tu kreci temat szminek to pokaze moja ostatnia ulubiona. W ogole prawie cały czas teraz noszę czerwone/jasnomalinowe usta i jak zrobię sobie kolorowe oczy i sięgam po nude pomadkę to za tą czerwienią tęsknię

Wstawiałam już zdjęcie z czerwoną szminą na klub, ale nie wszyscy mają dostęp to wrzucę i tutaj.

Szminka to Catrice Kiss Kiss Hibiskiss
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 20:09   #2664
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Amelja, śliczny jest ten lakier! Odkąd przyszła jesień to podobają mi się tylko takie ciemne, tajemnicze kolory

Mgiełko, ja się kompletnie nie umiem malować, w ogóle nie wiem, o co cho, a na dodatek niedowidzę na lewe- także znawca ze mnie pirwsza klasa Ale też mi się wydaje, że, zwłaszcza przy tych kolorowych makijażach, czarna kreska strasznie ciężko wygląda. Niemniej jednam jestem pełna podziwu
Swoją drogą- jest coś, co robisz niedokładnie, na "odwal się"?

Szysz, Zgubo nasza

Loliś będzie pokazywać swe pikne usteczka
Lizaku, a jak się ustosunkujesz do propozycji Nailboxa?

Edytowane przez Mmedeah88
Czas edycji: 2012-10-25 o 20:11
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 20:27   #2665
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

WTF, czemu nie wstawiło załączników

Edit: no nie mogę, znowu, grrrrrr

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Co do nailboxa to dajcie mi czas do listopada na ogarnięcie się chociaż mniej więcej i mogę to koordynować, jeśli wyrazicie zgodę.

Edytowane przez lolli_pop
Czas edycji: 2012-10-25 o 20:26
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 20:27   #2666
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Okropny do uchwycenia jest ten kolor.. Ostrość też sobie poszła..

uroczy na taką pogodę


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Siostro!

Ja za to zanabyłam drogą kupna ten żel słynny. W N. była przecena, ale tego nie było Znalazłam w R. 3 zeta droższy Ale mam i ja
I płytkę do stempelków z nowości
u mnie też w Naturze go nie było
ale jest! Preziu, daj znać i fotki jak się spisuje



Cytat:
Ale fu usta



Wybacz, ale tak to fajnie napisałaś
fu usteczka ze szaprką


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Aby każda która tu wchodzi była taka miła jak Ty....
Niestety trolki się zdarzały .
trolki to łagodne określenie. ciekawe pod jakim nickiem to trollisko tu wróci znowu...


Cytat:
Na pewno niebieski i zielony. Sa mocno napigmentowane. Srebrną też lunie. Fiolet jest niestety słaby
a róż i brąz? te mnie kuszą


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
no no
nie zdążyłam już wtedy, ale już już! po rozpuszczeniu przybiera woda fajny kolorek, przejrzysty pomarańczowy, milej pachnie, pomoczyłam kilka minut palce i były mięciutkie i pazurki normalnie jakby nie moje, takie... no wow. gładkie i przyjemne w dotyku. około 4-5 g rozpuszczałam w ... 100-150 ml ciepłej wody


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Jak obiecałam tak zrobiła i mam dla Was tysiąc odsłoń Mgiełki

Moje makijażowe, hobbystycznie tylko i wyłącznie. Niektóre starsze inne nowsze.
Zdjęcia nie powalają, ale pamiętamy, że robię je kalkulatorem w telefonie
wow ! jedne widzę podobne do moich - zieleń w niebieski, ale Twój makijaż milion razy piękniejszy! brokat z różem taki subtelny - śliczny a ten róż/czerwień -perfekcyjny i boski w każdym milimetrze. WOW!


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A teraz:

Dla naszej solenizantki moje lekko spóźnione mani! Prosto z serduszka
Wszystkiego najlepszego, samej lakierowej szczęśliwości, paznokciowego zadowolenia, wzorkowej różnorodności, brokatowej błyskotliwości, kolorowej różnorodności

To są - wszystkie odcienie różu jakie miałam w domu, całe 11 :brzyda l: To mani specjalnie dla ciebie
krooopeczki!



Szyszeeeeek! hellou!
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 20:30   #2667
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!





lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 20:33   #2668
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Aluś - nie wyszły mi pazurki dla Ciebie, a byle czego Ci nie podaruję. Siąde do tego w weekend i zrobie porzadnie przepraszam!

A skoro sie tu kreci temat szminek to pokaze moja ostatnia ulubiona. W ogole prawie cały czas teraz noszę czerwone/jasnomalinowe usta i jak zrobię sobie kolorowe oczy i sięgam po nude pomadkę to za tą czerwienią tęsknię

Wstawiałam już zdjęcie z czerwoną szminą na klub, ale nie wszyscy mają dostęp to wrzucę i tutaj.

Szminka to Catrice Kiss Kiss Hibiskiss
Lolli farmazony gadasz, zawsze tworzysz cuda na pazurkach więc ja nie wierzę że nie wyszło
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 20:34   #2669
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

helouu A kolor szminki Lolli... strasznie mi się podoba, a na żywo robi jeszcze większe wrażenie.
__________________
Awake With Music
^moje spojrzenie na muzykę^

News (14.09.2012):
Album: Song of the Day:
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 20:44   #2670
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

ładny kolor, ale ja dla siebie wolę delikatniejsze odcienie, mniej podkreślają moje ząbki
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.