U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-18, 09:40   #301
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
jestem zla bo nadal nie mam ampulki Mizona a dwa zamowienia zlozone pozniej o tydzien juz sa u mnie
ja dostałąm nr paczki do trackingu, ale jak chcę ją śledzić, to wyskakuje mi, że nie ma takiej paczki... pisać do sprzedawcy, czy poczekać, bo koreańska poczta może mieć opóźnienie w wklepywaniu danych w komputer?

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
pewnie dostałaś próbkę BB od MISSHY - chyba jeszcze w poprzednim wątku wrzucałam zdjęcia. Dziewczyny rozszfrowały, że to Missha Bo Yang. Wczoraj nałożyłam - paskudnie różowe to to.
o tak! to jest właśnie to. wiedziałam, że gdzieś widziałam swatche tego bb.
pewnie nie będzie na mnie pasować...
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 09:41   #302
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

metice skoro odpowiada CI ślimor to moze kup do niego HA i wpuszczaj kropelkę?

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Dziewczyny a nie boicie się tak mieszać ze sobą i nakładać jeden na drugi kwasowych produktów z azjatyckimi z różnymi substancjami aktywnymi? Bo ja mam ciągle jakieś obawy że wypali mi twarz albo jakieś reakcje zajdą między tymi kosmetykami i tylko mi to zaszkodzi.
Sama używam raz Effaclaru Duo a raz sleeping packa jabłkowego od metice i muszę powiedzieć, że do rozjaśniania cery, zaczerwienień i śladów po pryszczach nie miałam nic lepszego od tego jabłuszka. Po pierwszym razie aż się przestraszyłam co się stało z moją cerą nigdy nic tak szybko nie zadziałało.
Ale teraz jest mega gładka i dawne niespodzianki i ślady po nich zniknęły z prędkością światła.
A nos taki ładny miałam raz dawno temu kiedy używałam jeszcze pierwszej wersji Effaclaru K, który teraz ulepszyli i już w ogóle nie działa
nie boje sie
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 09:42   #303
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
tekila triple nie jest jasny
nawet tak nie mów
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 09:43   #304
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ja dostałąm nr paczki do trackingu, ale jak chcę ją śledzić, to wyskakuje mi, że nie ma takiej paczki... pisać do sprzedawcy, czy poczekać, bo koreańska poczta może mieć opóźnienie w wklepywaniu danych w komputer?


o tak! to jest właśnie to. wiedziałam, że gdzieś widziałam swatche tego bb.
pewnie nie będzie na mnie pasować...
Poczekac
tracking czasami wskakuje 2-3 dni po

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
nawet tak nie mów
Tzn nie jest mega ciemny ale jasny też nie. Ciemniejszy np od mizona snail, od skin79 oriental
I zoltawy
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 09:43   #305
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Dziewczyny a nie boicie się tak mieszać ze sobą i nakładać jeden na drugi kwasowych produktów z azjatyckimi z różnymi substancjami aktywnymi? Bo ja mam ciągle jakieś obawy że wypali mi twarz albo jakieś reakcje zajdą między tymi kosmetykami i tylko mi to zaszkodzi.
Sama używam raz Effaclaru Duo a raz sleeping packa jabłkowego od metice i muszę powiedzieć, że do rozjaśniania cery, zaczerwienień i śladów po pryszczach nie miałam nic lepszego od tego jabłuszka. Po pierwszym razie aż się przestraszyłam co się stało z moją cerą nigdy nic tak szybko nie zadziałało.
Ale teraz jest mega gładka i dawne niespodzianki i ślady po nich zniknęły z prędkością światła.
A nos taki ładny miałam raz dawno temu kiedy używałam jeszcze pierwszej wersji Effaclaru K, który teraz ulepszyli i już w ogóle nie działa
cieszę się jabłuszko ci służy
Ja się mieszać, nie boję, wydaje mi się, że wystarczy zachować jakiś odstęp między nakładaniem jednego kosmetyku a drugiego. Chociaż z drugiej strony jakiś silnych kwasów nie stosuję. Dzisiaj będzie teścik, bo nałożę effector VC a na niego krem z kwasami z BU, więc dam znać jutro rano, czy nadal mam twarz
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 09:45   #306
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
cieszę się jabłuszko ci służy
Ja się mieszać, nie boję, wydaje mi się, że wystarczy zachować jakiś odstęp między nakładaniem jednego kosmetyku a drugiego. Chociaż z drugiej strony jakiś silnych kwasów nie stosuję. Dzisiaj będzie teścik, bo nałożę effector VC a na niego krem z kwasami z BU, więc dam znać jutro rano, czy nadal mam twarz
Ja nakladam krem z kwasami na oczyszczoną twarz i to pol godziny po myciu, nie nalozylabym nic po ani przed
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 09:45   #307
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
tint Tony Moly (nie mogłam się powstrzymać i od razu wypróbowałam - na razie króciutko, fajniutki jest, kolor super i wydaje mi się, że z trwałością też nie będzie większego problemu, a nie wżera się w usta do suchości, tylko wydają się być nawilżone
Mi sie wlasnie wzera ale ja mam od zimy wysuszone usta >< Teraz juz powietrze sie robi b. wilgotne, wiec jest lepiej... ja juz chce nakladac tinty!

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
czekam jeszcze tylko na śmierdolący cytrynowym domestosem Innisfree No Sebum Sun Block - przez ten smrodek bym nie kupiła, ale jak sobie wyobraziłam siebie w pracy przez cały dzień od bladego świtu na Saharze to chyba tylko ten filtr da radę nie zjechać razem z bb (w warunkach teraźniejszych tak mnie matowi, że wręcz wysusza )
Lol, ja mam probke i jak zaczelam sie nim smarowac..... jaki on jest dziwny!!!! Jakbym rozsmarowywala czysty silikon przyproszony pudrem I prawie natychmiast zaczac mi okropnie sciagac skore O_O Wiec go zmylam olejem i zostawilam tylko w miejscu, gdzie okulary siedza na nosie i faktycznie trzymal mat, ale pod koniec dnia zauwaylam w tym miejscu bolace czerwone gule @.@ Na szczescie przez noc zniknely ale teraz az sie boje go testowac....

Przyszly dzis probki Skin79 Sue nawilzajacych zelu i fluidu Dzieki Wam dziewczyny zamowilam, bo nie slyszalam o tym wczesniej a potrzebuje teraz cos nawilzajacego.... zelu raczej nie kupie bo ma alkohol w skladzie ale ciekawam, jak sie fluid spisze
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 09:48   #308
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
metice skoro odpowiada CI ślimor to moze kup do niego HA i wpuszczaj kropelkę?


nie boje sie
co to jest HA

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
nawet tak nie mów
no niestety triple jest bardzo ciemny super się na buzi zachowuje, ale jeżeli jesteś naprawdę blada, to Ci nie podejdzie

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Ja nakladam krem z kwasami na oczyszczoną twarz i to pol godziny po myciu, nie nalozylabym nic po ani przed
a czemu?
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 09:49   #309
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
do naczynkowej i mega wrazliwej: Dermalogica Daily Exfoliant-rodzaj proszku do mycia buzi mieszanym z wodą<w systemie Kanebo,ale znacznie lepszy> no i czarne mydło Savon Noir,jako codzienny oczyszczacz i jako peeling enzymatyczny.
Mam savon noir i bardzo nie lubię; nie dość, że zapach i konsytencja smaru, to jeszcze pozostawia buzię ściągniętą. Może i dobrze oczyszcza i nie podrażnia, ale wszystkie zaczerwienienia po nim są bardzo widoczne, zawsze po użyciu unikam patrzenia w lustro...

Peach Sake Pore Powder - brzmi zachęcająco. Też się nie zgodzę, że puder sie kłóci z bebikami, używam miniaturki mineralnego z Sana Pore Putty i pięknie współgra; zamiennie mam sypkie pryzmy z Givenchy, też się lubią (tylko razem z zielonym Lioele dają efekt wampirzej bladości ;p)

Oj, ja też poszalałam
Czekam na ryżową piankę do mycia ze Face Shopu + próbki Skinfoodowego bebika winogronowego, leci zestaw miniatur Lioele, krem i cellulitowy pogromca z Bio Essence, hm... co tam jeszcze... zapomniałam xD A, jabłkowy sleeping pack Baviphat (dobrze sobie listę zrobić, żebym pamiętała, na co czekam ;p)
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 09:51   #310
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
co to jest HA



no niestety triple jest bardzo ciemny super się na buzi zachowuje, ale jeżeli jesteś naprawdę blada, to Ci nie podejdzie



a czemu?
....
sory,ze wejde w słowo...taka jest zasada nakładania kwasów...na suchą skórę,wilgoc przewodzi cząstki kwasu zbyt głeboko do środka...nic na wierzch ,żeby nie zakłócać procesu exfoliacji i oczyszczania.... coś nawilżającego jeżeli trzeba mozna nałożyć conajmniej po pół godzinie
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 09:53   #311
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
co to jest HA



no niestety triple jest bardzo ciemny super się na buzi zachowuje, ale jeżeli jesteś naprawdę blada, to Ci nie podejdzie



a czemu?
kwas hialuronowy

bo czytalam, ze sie nie powinno
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 09:53   #312
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

[QUOTE=sonea8;40368548]Mam savon noir i bardzo nie lubię; nie dość, że zapach i konsytencja smaru, to jeszcze pozostawia buzię ściągniętą. Może i dobrze oczyszcza i nie podrażnia, ale wszystkie zaczerwienienia po nim są bardzo widoczne, zawsze po użyciu unikam patrzenia w lustro..
....
a z jakiej firmy używałaś,niektóre są bardziej uciążliwe od innych w stosowaniu
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 10:09   #313
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Poczekac
tracking czasami wskakuje 2-3 dni po
to czekam
Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Tzn nie jest mega ciemny ale jasny też nie. Ciemniejszy np od mizona snail, od skin79 oriental
I zoltawy
Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
no niestety triple jest bardzo ciemny super się na buzi zachowuje, ale jeżeli jesteś naprawdę blada, to Ci nie podejdzie
no to ładne zakupy zrobiłam.
dobrze, że tylko próbki...
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
sory,ze wejde w słowo...taka jest zasada nakładania kwasów...na suchą skórę,wilgoc przewodzi cząstki kwasu zbyt głeboko do środka...nic na wierzch ,żeby nie zakłócać procesu exfoliacji i oczyszczania.... coś nawilżającego jeżeli trzeba mozna nałożyć conajmniej po pół godzinie
dobrze wiedzieć, ja zawsze nakładam wszystko od razu, żeby nie biegać co chwilę do lustra i się maziać. wydawało mi się, że nałożenie kosmetyku zaraz po myciu sprawi, że skóra wchłonie najwięcej dobroczynnych składników.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 10:14   #314
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
sory,ze wejde w słowo...taka jest zasada nakładania kwasów...na suchą skórę,wilgoc przewodzi cząstki kwasu zbyt głeboko do środka...nic na wierzch ,żeby nie zakłócać procesu exfoliacji i oczyszczania.... coś nawilżającego jeżeli trzeba mozna nałożyć conajmniej po pół godzinie
Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
kwas hialuronowy

bo czytalam, ze sie nie powinno

ahaaa - muszę spróbować, chociaż mam lotion z Hada Labo i jego kładę w pierwszej kolejności, ale potem ślimak i tak mnie ściąga

a co do nakładania kwasów to, dziękuję za uświadomienie mnie nie miałam o tym pojęcia.
Czyli nawet jeżeli to są bezpieczne kwasy, przy których normalnie można się opalać, to i tak mi nie wolno nakładać effectora pod nie i lotionem z Hada Labo też nie powinnam się smarować? Ten krem z BU nie jest tak mocny jak effeclar. Ma zupełnie inną konsystencję - jesy bardzo treściwy i tłustawy, zresztą wrzucę skład:

Organic Argania Spinosa (Argan) Nut Oil, Organic Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Oil, Potassium Azeloyl Diglycinate (10%), Niacinamide (4.5%), Zagęstnik/emulgator (Sodium acrylate / acryloyldimethyl taurate copolymer / isohexadecane/ polysorbate 80), Salicylic Acid (1.2%), Mixed Tocopherols (wit. E), Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract + konserwant: Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate (2%)
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 10:20   #315
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
a z jakiej firmy używałaś,niektóre są bardziej uciążliwe od innych w stosowaniu
O, ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...avon-noir.html
Popełniłam zresztą o nim pochlebną recenzję na wizażu i będę ją musiała mocno edytować, bo finalnie produkt okazał się zbyt, no... zbyt

Hm, jeśli dobrze rozumiem to, co piszecie, to nie powinnam na SHAL nic kłaść nawilżającego przez pół godziny? Oj, toż umrę ze ściągnięcia ;/
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 10:21   #316
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
to czekam



no to ładne zakupy zrobiłam.
dobrze, że tylko próbki...

dobrze wiedzieć, ja zawsze nakładam wszystko od razu, żeby nie biegać co chwilę do lustra i się maziać. wydawało mi się, że nałożenie kosmetyku zaraz po myciu sprawi, że skóra wchłonie najwięcej dobroczynnych składników.
....
właśnie chodzi o to ,żeby kwas nie dostał się tam gdzie nie powinien
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 10:33   #317
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Co do tych kwasów - to w takim razie maseczki z kwasami też powinno się nakładać pół godziny po umyciu twarzy? Np zamian ma kwasy owocowe....

Moje nowe chciejstwa - obczaiłam, że są jasne i beżowe:

http://www.ebay.pl/itm/TONYMOLY-Expe...ht_4592wt_1159

http://www.ebay.pl/itm/Holika-Holika...ht_4777wt_1159

http://www.ebay.pl/itm/THE-FACE-SHOP...ht_5375wt_1159

http://www.ebay.pl/itm/ETUDE-HOUSE-P...ht_6470wt_1159
__________________
Wymianka

Edytowane przez metice
Czas edycji: 2013-04-18 o 10:34
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 10:44   #318
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Dziewczyny a nie boicie się tak mieszać ze sobą i nakładać jeden na drugi kwasowych produktów z azjatyckimi z różnymi substancjami aktywnymi? Bo ja mam ciągle jakieś obawy że wypali mi twarz albo jakieś reakcje zajdą między tymi kosmetykami i tylko mi to zaszkodzi.
Sama używam raz Effaclaru Duo a raz sleeping packa jabłkowego od metice i muszę powiedzieć, że do rozjaśniania cery, zaczerwienień i śladów po pryszczach nie miałam nic lepszego od tego jabłuszka. Po pierwszym razie aż się przestraszyłam co się stało z moją cerą nigdy nic tak szybko nie zadziałało.
Ale teraz jest mega gładka i dawne niespodzianki i ślady po nich zniknęły z prędkością światła.
A nos taki ładny miałam raz dawno temu kiedy używałam jeszcze pierwszej wersji Effaclaru K, który teraz ulepszyli i już w ogóle nie działa
oo to może to jabłuszko zerknąć, ja mam przebarwienia potrądzikowe, na razie trądzku brak, cera gładka tylko te przebarwienia.... myslisz że pomógłby mi sie ich pozbyć i je rozjaśnić? Teraz smaruje sie no-scarem, znasz go?
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 11:13   #319
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
Wybieram sie do sefory - może tam mi dobiora jakies kosmetyki w sensie doradza czy rozświetlac czy matowić. Kupie tez nowy pędzel.

Wczoraj widziałam z oriflame takie kulki jedne brązujące drugie rozświetlające ( z dodatkiem rózu) ale baba nie umiała powiedzieć w którym było by mi lepiej a próbki żeby sie pomiziac nie było

mi się strasznie podoba ten rozświetlacz
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,19271,high-beam.html
ale nie wiem czy maja próbki. Popytam przez weekend

no to mnie o tyle pocieszyłyście że nie ma reguły moge bronzowic moge róż 9ale ciemny) mogę rozświetlać.
pomyśl o pędzlach Hakuro sa polskie, niedrogie i bardzo dobrej jakości. mam je od dwóch lat i bardzo sobie chwalę,najlepsze są te do twarzy jesli chodzi o kulki to ja osobiście mam Guerlain. Są rożświetlająco matujące a nr 3 też delikatnie brązowi. Po wyjęciu kilku kulek brokatowych okazał się najlepszym pudrem matującym jaki miałam lepszy od Maca blot powder jeśli chodzi o róz to Sleek ma róż rozświetlający z drobinami złota, nie miałam go ale na swatchach jest piękny

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
Mam cere naczynkowa i z peelingow moge stosowac tylko enzymatyczne ale one jakos mi bardzo nie pomagaja(Floslek,Perfecta ).A moze poleci mi kots i jakis dobry azjatycki peeling enzymatyczny?
Bardzo bede wdzieczna
ja mam zielone jabłko od tonymoly i bardzo sobie chwalę chociaż ma bardzo różne opinie trzeba też wiedzieć jak go używać z polskich enzymatycznych dobry jest Dermika Pure, sa dwa rodzaje do mieszanej i tłustej oraz suchej i normalnej. kosztuje ok29 zł. Ja mam ten pierwszy

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
siedzę właśnie z tomatoxem na twarzy. może rozjaśni i rozświetli mi cerę bardziej niż ślimak. nałożyłam wczoraj maść apteczną na twarz, bo ślimak nie daje jednak takich efektów i dzisiaj skóra jest miło nawilżona
lubie tomatoxa u mnie zostawia piękna rozjaśnioną skórę
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
do naczynkowej i mega wrazliwej: Dermalogica Daily Exfoliant-rodzaj proszku do mycia buzi mieszanym z wodą<w systemie Kanebo,ale znacznie lepszy> no i czarne mydło Savon Noir,jako codzienny oczyszczacz i jako peeling enzymatyczny.
to mydło u mnie w uzyciu raz na tydzien nieżle polerowało twarz ze wszystkiego. Mam mieszaną skóre i dla mnbie efekt był fajny ale za mocny na codzienne stosowanie...

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Ja narazie odpoczywam od zakupów, będę za to szalała w Polsce, aż sama siebie się boję.
a ja szaleję i zamawiam maski ze skinfood napewno kiwi i ryżową zastanawiam sie nad papaya jeszcze

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ja dostałąm nr paczki do trackingu, ale jak chcę ją śledzić, to wyskakuje mi, że nie ma takiej paczki... pisać do sprzedawcy, czy poczekać, bo koreańska poczta może mieć opóźnienie w wklepywaniu danych w komputer?..
poczekaj ja dostałam nr trackingu od ruby i zaczął działać po2-3 dniach dopiero..

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
oo to może to jabłuszko zerknąć, ja mam przebarwienia potrądzikowe, na razie trądzku brak, cera gładka tylko te przebarwienia.... myslisz że pomógłby mi sie ich pozbyć i je rozjaśnić? Teraz smaruje sie no-scarem, znasz go?
mi i Aszuelce skórę rozjaśnie sleeping pack z TonyMoly Intense Care Dual Effect
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 11:15   #320
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

ja sie przekonalam do peelingu jabluszka TonyMoly! jest swietny nawet do codziennego uzywania! duzo lepszy niz enzymatyczny peeling z Ziaja Pro, on mnie szczypie.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 11:16   #321
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.I

Niestety nie dostałam bebika

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 11:20   #322
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

czy ktoś ma skład tego BAVIPHAT Apple AC Therapy Sleeping Pack?
edit: znalazłam tu http://cake-pie.com/baviphat-apple-a...k-review/1757/ ale podobno nie jest na 100% dokładny
szcerze mówiąc nie zachwyca...ekstrakt jabłkowy prawie na końcu
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)


Edytowane przez miss natasha
Czas edycji: 2013-04-18 o 11:24
miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 11:22   #323
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

pomaziałam się próbką it's skin ślimakowego.
boshe jak cudownie nawilża
szkoda, że tylko jedną próbkę dostałam
jedyny minus - ma ostry zapach, ale o wiele bardziej mi pasuje od mizona
muszę zamówić więcej próbek

edit: przeszukałam ebaya - jezuu, jakie to potwornie drogieeee
__________________
Wymianka

Edytowane przez metice
Czas edycji: 2013-04-18 o 11:30
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 11:33   #324
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Niestety nie dostałam bebika

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
przyjdzie, spokojnie...
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 12:10   #325
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: Dot.: Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielę

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
przyjdzie, spokojnie...
Mam nadzieję że będzie jutro. Dzisiaj już w akcie desperacji pomazialam się skin79 orange i nie podobam się sobie...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 12:15   #326
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Odp: Dot.: Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka

mi chyba jednak Dollish bardziej odpowiada niz Mizon snail bb. Jest duzo lzejszy, fakt mizon ma lepszy kolor jak dla mnie. Ale kryja tak samo
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 12:24   #327
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

a ja za to ubóstwiam już innisfree waterproof i skinfood berry berry lekko przypudrowane kulkami trzymaja się cały bozy dzień i kolor jest super dopasowany chyba trafiłam na swoje kwc a zamawiałam oba w ciemno ta kobieca intuicja
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 12:36   #328
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
a ja za to ubóstwiam już innisfree waterproof i skinfood berry berry lekko przypudrowane kulkami trzymaja się cały bozy dzień i kolor jest super dopasowany chyba trafiłam na swoje kwc a zamawiałam oba w ciemno ta kobieca intuicja
czy ten innisfree serio jest waterproof? jakie ma podtony?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 13:04   #329
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
do naczynkowej i mega wrazliwej: Dermalogica Daily Exfoliant-rodzaj proszku do mycia buzi mieszanym z wodą<w systemie Kanebo,ale znacznie lepszy> no i czarne mydło Savon Noir,jako codzienny oczyszczacz i jako peeling enzymatyczny.

Dzieki wielkie,zainteresowal mnie ten proszek ,musze poszukac ,co do mydelka to sama nie wiem ,kieds mialam mydlo alepo i cos mi nie za bardzo podeszlo.Boje sie ,ze mi bedzie skore sciagac
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 13:09   #330
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
Dzieki wielkie,zainteresowal mnie ten proszek ,musze poszukac ,co do mydelka to sama nie wiem ,kieds mialam mydlo alepo i cos mi nie za bardzo podeszlo.Boje sie ,ze mi bedzie skore sciagac
....
mi Alepo tez nie służyło,uczulało mnie chyba przez ten olej laurowy....i z obawą kupiłam Savon Noir....ale jest świetne,uzywam co 2- 3 mycie ,nie codziennie,lub co kilka dni jako maskę..mam konkretnie mydło z firmy AVEBIO.
Proszek ryżowy z Dermalogic to jest jedyny peeling jaki moge używać ...zapłacze się jak kiedys przestaną go produkowac,albo przestanie mnie na niego stac
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.