Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-11-04, 10:22   #4351
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Kochana doczytaj dalej. MorganLeFay nawet tej farby chyba nie u¿yje, bo w ¶rodku jest rozja¶niacz Niby ma próbowaæ na pasemku sam± farb± z oxy, ale nie wiadomo czy co¶ z tego wyjdzie.
Czyta³am, czyta³am. Jestem na bie¿±co
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-04, 10:32   #4352
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
A jak ju¿ jeste¶my przy "muskaniu" w³osów ja¶niejszym kolorem, to podobaj± mi siê operacje (nie wszystkie) na g³owie Jessici Biel. Fajny pomys³ dla osoby, której znudzi³ siê ju¿ ciemny kolor, ale z drugiej strony wie, ¿e najlepiej wygl±da i najbardziej kocha ciemny
To z ostatniego zdjêcia mi siê podoba, 2 pierwsze foty - niekoniecznie

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Czyta³am, czyta³am. Jestem na bie¿±co
A ju¿ my¶la³am, ¿e gdzie¶ utknê³a¶ i jeszcze do tego nie dotar³a¶
Ja jak czyta³am, co MorganLeFay napisa³a o tej farbie po kolei, to my¶la³am, ¿e posikam siê ze ¶miechu
A jej tekst: "posz³am po pomidory i wysz³am z Palette e20" przebija nawet moje "sama zrobiê t± zasran± k±piel rozja¶niaj±c±"
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-04, 11:11   #4353
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
To z ostatniego zdjêcia mi siê podoba, 2 pierwsze foty - niekoniecznie
Dobór koloru "w³a¶ciwego" oraz "rozja¶niaj±cego", ich proporcje, miejsce aplikacji etc. to ju¿ kwestia gustu (albo przypadku ) ale sam pomys³ na chwilow± zmianê, która nie masakruje wszystkich w³osów i pozwala na szybki powrót do tego, co by³o wcze¶niej, my¶lê, ¿e dobry.

Natomiast jak wrzuci³am w Google'a zapytanie, aby znale¼æ zdjêcia J. Biel, to te same w³osy u³o¿one (czyli "z czerwonego dywanu") tak aby wyeksponowaæ te rozja¶niane partie wygl±daj± ³adnie, natomiast na zdjêciach "Jessica wysiada z samolotu" albo "Jessica po joggingu", ju¿ du¿o gorzej

Chyba na co dzieñ ³atwiej ogarn±æ równe ombre (=wszystkie w³osy rozja¶niane w dó³), ni¿ takie "pasemkowo-ombrowe". Choæ te pasemka wygl±daj± naturalniej.

Cytat:
A ju¿ my¶la³am, ¿e gdzie¶ utknê³a¶ i jeszcze do tego nie dotar³a¶
Ja jak czyta³am, co MorganLeFay napisa³a o tej farbie po kolei, to my¶la³am, ¿e posikam siê ze ¶miechu
A jej tekst: "posz³am po pomidory i wysz³am z Palette e20" przebija nawet moje "sama zrobiê t± zasran± k±piel rozja¶niaj±c±"
Czyta³am w±tek codziennie wiêc upaja³am siê na bie¿±co
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-04, 11:11   #4354
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 1 136
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Wrzucam zdjêcie w ¶twietle dziennym Zobacze jeszcze za jaki¶ tydzieñ, po kilku myciach jak kolor bêdzie wygl±da³.
Ale z farby jestem zadowolona, w³osy miêciutkie i b³yszcz±ce. Nic nie szczypa³o, nie ¶mierdzia³a.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³osy2.jpg (180,1 KB, 21 za³adowañ)

Edytowane przez Figlak
Czas edycji: 2013-11-04 o 11:12
Figlak jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-04, 11:26   #4355
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Dobór koloru "w³a¶ciwego" oraz "rozja¶niaj±cego", ich proporcje, miejsce aplikacji etc. to ju¿ kwestia gustu (albo przypadku ) ale sam pomys³ na chwilow± zmianê, która nie masakruje wszystkich w³osów i pozwala na szybki powrót do tego, co by³o wcze¶niej, my¶lê, ¿e dobry.

Natomiast jak wrzuci³am w Google'a zapytanie, aby znale¼æ zdjêcia J. Biel, to te same w³osy u³o¿one (czyli "z czerwonego dywanu") tak aby wyeksponowaæ te rozja¶niane partie wygl±daj± ³adnie, natomiast na zdjêciach "Jessica wysiada z samolotu" albo "Jessica po joggingu", ju¿ du¿o gorzej

Chyba na co dzieñ ³atwiej ogarn±æ równe ombre (=wszystkie w³osy rozja¶niane w dó³), ni¿ takie "pasemkowo-ombrowe". Choæ te pasemka wygl±daj± naturalniej.


Czyta³am w±tek codziennie wiêc upaja³am siê na bie¿±co
Có¿, wszystko wygl±da ³adniej od stylisty, który wie co robi.

A w ombre-baleja¿u mi w³a¶nie najbardziej podoba siê ten efekt pasemek / roz¶wietlenia ca³o¶ci. Nie lubiê zbyt mocnego rozja¶nienia i kontrastu
Dla mnie to jest idealne dobranie kolorów:

l.jpg
http://media-cache-ak0.pinimg.com/73...7ce6cba56b.jpg

Takie co¶ bym chcia³a mieæ na swoich w³osach, ale wiem, ¿e moja fryzjerka nie da rady /nie bêdzie jej siê chcia³o.../, a nie pójdê do nikogo innego w ciemno, ¿eby wywaliæ 100 z³ za farbowanie

Cytat:
Napisane przez Figlak Poka¿ wiadomo¶æ
Wrzucam zdjêcie w ¶twietle dziennym Zobacze jeszcze za jaki¶ tydzieñ, po kilku myciach jak kolor bêdzie wygl±da³.
Ale z farby jestem zadowolona, w³osy miêciutkie i b³yszcz±ce. Nic nie szczypa³o, nie ¶mierdzia³a.
No teraz widzê te bordo wyra¼nie. Ale i tak jest lepiej ni¿ by³o.
Tylko tak siê zastanawiam, co mia³a¶ za kolory wcze¶niej na g³owie po kolei, ¿e da³o ci taki efekt
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-04 o 11:29
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-04, 11:30   #4356
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, przypadkiem trafi³am na jaki¶ w³osowy fanpage na facebooku i wpad³am w zachwyt

Za³±cznik 5465955 Za³±cznik 5465956 Za³±cznik 5465957 Za³±cznik 5465958


A tutaj te kolory s± boskie, mimo ¿e zupe³nie nienaturalne

Za³±cznik 5465960
Tak sobie my¶lê ¿e jak jeszcze raz walnê farbê rozja¶niaj±c± to bêdê mieæ identyczny kolor, taki ciep³y w³a¶nie
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A mia³a¶ nie szaleæ jak ja
Apropo E20... Na w±tku blondowym to tym rozja¶nia³y sobie odrosty z br±zu...
No przeciez nie szalejê Pisa³am ¿e nie u¿yjê tej farby, ale mo¿liwe ¿e zrobiê test pasemkowy, bez proszku. Wiesz spieszy³o mi siê (no bo na szybko wlecia³am do sklepu , po pomidory ) i wziê³am ta farbê, spojrza³am na pude³ko, patrze farba, oxy plus co¶tam wiêc pomy¶la³am ¿e to pewnie od¿ywka po farbowaniu, jak w garnierach
Ale wiesz co, niedawno pisa³a¶ o kolorze w³osów i makija¿u... i jestem w szoku bo coraz lepiej siê czujê jak patrzê rano w lustro w tych ja¶niejszych kud³ach a nie s±dzi³am ¿e to mo¿liwe nawet siê zastanawiam czy wogóle jeszcze rozja¶niaæ.... Nawet moje pojedyncze siwki siê nie rzucaj± w oczy przy tym kolorze
Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
To z ostatniego zdjêcia mi siê podoba, 2 pierwsze foty - niekoniecznie



A ju¿ my¶la³am, ¿e gdzie¶ utknê³a¶ i jeszcze do tego nie dotar³a¶
Ja jak czyta³am, co MorganLeFay napisa³a o tej farbie po kolei, to my¶la³am, ¿e posikam siê ze ¶miechu
A jej tekst: "posz³am po pomidory i wysz³am z Palette e20" przebija nawet moje "sama zrobiê t± zasran± k±piel rozja¶niaj±c±"
No w³a¶nie co z t± Twoj± zasran± k±piel±? Widzê ¿e zmieni³a¶ plan na ombre?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-04, 11:36   #4357
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Tak sobie my¶lê ¿e jak jeszcze raz walnê farbê rozja¶niaj±c± to bêdê mieæ identyczny kolor, taki ciep³y w³a¶nie

No przeciez nie szalejê Pisa³am ¿e nie u¿yjê tej farby, ale mo¿liwe ¿e zrobiê test pasemkowy, bez proszku. Wiesz spieszy³o mi siê (no bo na szybko wlecia³am do sklepu , po pomidory ) i wziê³am ta farbê, spojrza³am na pude³ko, patrze farba, oxy plus co¶tam wiêc pomy¶la³am ¿e to pewnie od¿ywka po farbowaniu, jak w garnierach
Ale wiesz co, niedawno pisa³a¶ o kolorze w³osów i makija¿u... i jestem w szoku bo coraz lepiej siê czujê jak patrzê rano w lustro w tych ja¶niejszych kud³ach a nie s±dzi³am ¿e to mo¿liwe nawet siê zastanawiam czy wogóle jeszcze rozja¶niaæ.... Nawet moje pojedyncze siwki siê nie rzucaj± w oczy przy tym kolorze

No w³a¶nie co z t± Twoj± zasran± k±piel±? Widzê ¿e zmieni³a¶ plan na ombre?
Moja ewentualna k±piel gdzie¶ w okolicach koñca grudnia/pocz±tek stycznia dopiero.
A odno¶nie tego konkretnego ombre:

http://media-cache-ak0.pinimg.com/73...7ce6cba56b.jpg

To takie co¶ bym chcia³a, ale nie ma mi kto zrobiæ (w rozs±dnej cenie). Gdybym by³a w stanie sama sobie ten efekt uzyskaæ, to bym siê nie zastanawia³a nad k±piel±, tylko robi³a ombre a odrost ju¿ np. poziomem 6.
Ale to zbyt skomplikowane do robienia samemu, a ¿adnej kole¿anki nie mam pod rêk± w moim mie¶cie Wiêc mo¿liw± opcj± dla mnie jest ta k±piel, bo to jeszcze mo¿e dam radê nie zepsuæ (za bardzo)
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-04 o 11:38
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 11:55   #4358
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Takie co¶ bym chcia³a mieæ na swoich w³osach, ale wiem, ¿e moja fryzjerka nie da rady /nie bêdzie jej siê chcia³o.../, a nie pójdê do nikogo innego w ciemno, ¿eby wywaliæ 100 z³ za farbowanie
U mojej fryzjerki taki zabieg to koszt ~240-300 PLN (w zale¿no¶ci od d³ugo¶ci w³osów). Na szczê¶cie mi nie jest ³adnie w ró¿nokolorowych w³osach, muszê mieæ jeden kolor i to zdecydowany. Inaczej moja twarz jest "rozmazana".

Aczkolwiek gdybym chcia³a diametralnie zmieniæ kolor, a w³osy mia³abym zniszczone, to pewnie bym siê zdecydowa³a na co¶ takiego na tzw. "okres przej¶ciowy".
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-04, 12:01   #4359
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
U mojej fryzjerki taki zabieg to koszt ~240-300 PLN (w zale¿no¶ci od d³ugo¶ci w³osów). Na szczê¶cie mi nie jest ³adnie w ró¿nokolorowych w³osach, muszê mieæ jeden kolor i to zdecydowany. Inaczej moja twarz jest "rozmazana".

Aczkolwiek gdybym chcia³a diametralnie zmieniæ kolor, a w³osy mia³abym zniszczone, to pewnie bym siê zdecydowa³a na co¶ takiego na tzw. "okres przej¶ciowy".
Niestety moje w³osy, siêgaj±ce obecnie ³opatek, wed³ug fryzjerów s± "d³ugie". Dlatego te¿ ceny za cokolwiek na moich w³osach s± kosmiczne...

Takie ombre z baleja¿em jest genialne, je¶li nie chce siê rozja¶niaæ od razu ca³o¶ci. Z reszt± to ty to napisa³a¶.
Ja sama nigdy nie mia³am czego¶ takiego, wiêc chcia³abym spróbowaæ. Ale na pewno nie za cenê >100 z³ kiedy efekt mo¿e byæ za mocny od oczekiwanego...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-04, 12:31   #4360
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja sama nigdy nie mia³am czego¶ takiego, wiêc chcia³abym spróbowaæ. Ale na pewno nie za cenê >100 z³ kiedy efekt mo¿e byæ za mocny od oczekiwanego...
Zawsze mo¿na samemu pokombinowaæ
Tylko tak po trochu, subtelnie Kroczek po kroczku.

Ombre to te¿ rewelacyjne rozwi±zanie, jak kto¶ farbowa³ w³osy na bardzo jasny blond, a teraz chce wróciæ do natury, natomiast boi siê, ¿e platyna z³apie na czarno, rudo, niebiesko, bêdzie siê ¼le spieraæ, a w³osy s± w tragicznym stanie i lepiej ich nie ruszaæ.

Nie do koñca podoba mi siê efekt ze zdjêcia (za du¿o kontrast), natomiast na pewno jest to dobre rozwi±zanie jak kto¶ nie chce ju¿ katowaæ w³osów a musi/chce wygl±daæ jak zadbana kobieta (na pewno wygl±da to lepiej ni¿ klasyczny 15 odrost).

Reasumuj±c, moda na ombre ma swoje plusy.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg bedfb09feaf528b9c155a16a474b215a.jpg (104,4 KB, 18 za³adowañ)
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-04, 12:48   #4361
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Zawsze mo¿na samemu pokombinowaæ
Tylko tak po trochu, subtelnie Kroczek po kroczku.

Ombre to te¿ rewelacyjne rozwi±zanie, jak kto¶ farbowa³ w³osy na bardzo jasny blond, a teraz chce wróciæ do natury, natomiast boi siê, ¿e platyna z³apie na czarno, rudo, niebiesko, bêdzie siê ¼le spieraæ, a w³osy s± w tragicznym stanie i lepiej ich nie ruszaæ.

Nie do koñca podoba mi siê efekt ze zdjêcia (za du¿o kontrast), natomiast na pewno jest to dobre rozwi±zanie jak kto¶ nie chce ju¿ katowaæ w³osów a musi/chce wygl±daæ jak zadbana kobieta (na pewno wygl±da to lepiej ni¿ klasyczny 15 odrost).

Reasumuj±c, moda na ombre ma swoje plusy.
Ja wiem jak± technik± jest robione to ombre co mi siê podoba, nawet filmik instrukta¿owy znalaz³am na YouTube. Niestety tego sama sobie z ty³u g³owy nie machnê, bo przód to jeszcze od biedy bym da³a radê.

Zgadzam siê, ¿e efekt na "twoim" zdjêciu jest ³adny, ale kontrast miêdzy gór± i do³em te¿ o wiele, wiele za du¿y jak dla mnie

Mi siê podoba tylko efekt kolorystyczny i ró¿nica w poziomach na tym jednym zdjêciu, które wkleja³am ju¿ kilka razy (a które, na moje nieszczê¶cie, pokaza³a mi Kachula ).
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-04 o 12:49
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 13:42   #4362
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
(...) ale kontrast miêdzy gór± i do³em te¿ o wiele, wiele za du¿y jak dla mnie
Bo to wygl±da na ombre na okres przej¶ciowy przy pozbywaniu siê platyny i jednoczesny powrót do natury. S±dzê, ¿e specjalnie kto¶ by sobie a¿ takie ró¿nicy nie zafundowa³. Choæ co ja tam wiem
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-04, 14:14   #4363
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Bo to wygl±da na ombre na okres przej¶ciowy przy pozbywaniu siê platyny i jednoczesny powrót do natury. S±dzê, ¿e specjalnie kto¶ by sobie a¿ takie ró¿nicy nie zafundowa³. Choæ co ja tam wiem
No ¿eby¶ siê nie zdziwi³a, co "modnisie bez rozumku" potrafi± zrobiæ, brrr... A¿ ciarki przechodz±
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-04, 14:52   #4364
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No ¿eby¶ siê nie zdziwi³a, co "modnisie bez rozumku" potrafi± zrobiæ, brrr... A¿ ciarki przechodz±
Tu akurat perfekcyjna robota i w³osy wygl±daj±ce na zdrowe oraz zadbane, wiêc nawet je¶li nie jest to stan przej¶ciowy a finalny efekt to... "co kto lubi". Ale wiem co potrafi± zrobiæ modnisie
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-04, 15:50   #4365
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Hej lasencje! Wpadam dzi¶ po farbê dla mamy do Super Pharm i co? I wysz³am te¿ z farb± dla siebie No ale jak nie wyj¶æ gdy komu¶ mach³o siê i zrobi³ przecenê zamiast 30% na ok 70% Kupi³am do tego zrobienia ombre Loreal Preference ciemny blond za 9z³!!! Normalnie sza³.
Mamie bêdê robiæ te¿ Loreal ale Excelence (zaszala³a kobieta). Obie zdecydowa³y¶my o¿ywiæ w³osy na zimê fioletem Wybra³am jej kolorek 4,16: http://www.chempro.com.au/WebRoot/St.../07C0/4.16.jpg
I zmieszamy z numerem 4: http://www.verzorgmarket.nl/contents...%20%209.50.jpg
Chcemy mieæ br±z z nut± fioletu i chyba bêdzie piêknie. Widzia³am foty po samej tej 4: http://farm5.staticflickr.com/4012/4...b8b2707e29.jpg Idealny br±z
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-11-04 o 15:51
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-04, 15:56   #4366
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej lasencje! Wpadam dzi¶ po farbê dla mamy do Super Pharm i co? I wysz³am te¿ z farb± dla siebie No ale jak nie wyj¶æ gdy komu¶ mach³o siê i zrobi³ przecenê zamiast 30% na ok 70% Kupi³am do tego zrobienia ombre Loreal Preference ciemny blond za 9z³!!! Normalnie sza³.
Mamie bêdê robiæ te¿ Loreal ale Excelence (zaszala³a kobieta). Obie zdecydowa³y¶my o¿ywiæ w³osy na zimê fioletem Wybra³am jej kolorek 4,16: http://www.chempro.com.au/WebRoot/St.../07C0/4.16.jpg
I zmieszamy z numerem 4: http://www.verzorgmarket.nl/contents...%20%209.50.jpg
Chcemy mieæ br±z z nut± fioletu i chyba bêdzie piêknie. Widzia³am foty po samej tej 4: http://farm5.staticflickr.com/4012/4...b8b2707e29.jpg Idealny br±z
Kachula, to j czekam na fotki twojej mamy, bo od kilku dni chodzi za mn± br±z mieni±cy sie na fioletowo, ale ma³o mam odwagi. Mo¿e jak zobacze efekt u twojej mamy, to ja tez siê zdecydujê
A w ogóle, to co sie sta³o, ¿e twoja mama chce tak ciemno? Mia³a chyba poziom 5?
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-04, 16:02   #4367
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula, to j czekam na fotki twojej mamy, bo od kilku dni chodzi za mn± br±z mieni±cy sie na fioletowo, ale ma³o mam odwagi. Mo¿e jak zobacze efekt u twojej mamy, to ja tez siê zdecydujê
A w ogóle, to co sie sta³o, ¿e twoja mama chce tak ciemno? Mia³a chyba poziom 5?
To nie mama tylko firma uzna³a, i¿ ciemny br±z to numer 4. Poza tym na próbniku poziom 5 by³ tak jasny ( http://www.lipres.com/images/Urun/th...stane48068.jpg ), ¿e pomy¶la³am o tych jej bia³ych siwkach i wziê³am 4. No i ona i tak po tej Inebryi ma ciemno br±zowo czarnawe
A i fotki po weekendzie
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-11-04 o 16:04
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-04, 16:13   #4368
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula skad az taka promocja na farby??!!

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
To nie mama tylko firma uzna³a, i¿ ciemny br±z to numer 4. Poza tym na próbniku poziom 5 by³ tak jasny ( http://www.lipres.com/images/Urun/th...stane48068.jpg ), ¿e pomy¶la³am o tych jej bia³ych siwkach i wziê³am 4. No i ona i tak po tej Inebryi ma ciemno br±zowo czarnawe
A i fotki po weekendzie
mi dokladnie ta 5 wyszla kiedys prawie czarno!
no ale z mojego marudzenia juz wiecie, ze mi wiekszosc farb lapie duuuuzo ciemniej niz powinny. Ciekawe skad sie to bierze
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-04, 16:26   #4369
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej lasencje! Wpadam dzi¶ po farbê dla mamy do Super Pharm i co? I wysz³am te¿ z farb± dla siebie No ale jak nie wyj¶æ gdy komu¶ mach³o siê i zrobi³ przecenê zamiast 30% na ok 70% Kupi³am do tego zrobienia ombre Loreal Preference ciemny blond za 9z³!!! Normalnie sza³.
Mamie bêdê robiæ te¿ Loreal ale Excelence (zaszala³a kobieta). Obie zdecydowa³y¶my o¿ywiæ w³osy na zimê fioletem Wybra³am jej kolorek 4,16: http://www.chempro.com.au/WebRoot/St.../07C0/4.16.jpg
I zmieszamy z numerem 4: http://www.verzorgmarket.nl/contents...%20%209.50.jpg
Chcemy mieæ br±z z nut± fioletu i chyba bêdzie piêknie. Widzia³am foty po samej tej 4: http://farm5.staticflickr.com/4012/4...b8b2707e29.jpg Idealny br±z
Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula, to j czekam na fotki twojej mamy, bo od kilku dni chodzi za mn± br±z mieni±cy sie na fioletowo, ale ma³o mam odwagi. Mo¿e jak zobacze efekt u twojej mamy, to ja tez siê zdecydujê
A w ogóle, to co sie sta³o, ¿e twoja mama chce tak ciemno? Mia³a chyba poziom 5?
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
To nie mama tylko firma uzna³a, i¿ ciemny br±z to numer 4. Poza tym na próbniku poziom 5 by³ tak jasny ( http://www.lipres.com/images/Urun/th...stane48068.jpg ), ¿e pomy¶la³am o tych jej bia³ych siwkach i wziê³am 4. No i ona i tak po tej Inebryi ma ciemno br±zowo czarnawe
A i fotki po weekendzie
Ja nie mogê Promocje i pomidory skutkuj± kupnem farb, zmian± marki i po¿±danego odcienia

To ja te¿ czekam na fotki, bo tylko ciekawa jestem efektu
Sama fioletu sobie nie r±bnê (chyba), bo na razie ³azi za mn± k±piel rozja¶niaj±ca (któr± jeszcze dam rade sama zrobiæ) kontra ³agodne ombre/baleja¿ w stylu Guy'a Tang (którego sobie sama nie zrobiê ).

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula skad az taka promocja na farby??!!

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------


mi dokladnie ta 5 wyszla kiedys prawie czarno!
no ale z mojego marudzenia juz wiecie, ze mi wiekszosc farb lapie duuuuzo ciemniej niz powinny. Ciekawe skad sie to bierze
Pech, albo taka budowa w³osa?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 16:49   #4370
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula skad az taka promocja na farby??!!
Okaza³o siê, ¿e pude³ko jako ostatnie mia³o star± szatê graficzn±. Reszta (te nowe) by³y po 22z³ Wziê³am bo nie mog³am sobie odmówiæ Poza tym lepiej dro¿sz± farb± cudowaæ ni¿ tanim niewiadomym czym¶.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-04, 16:54   #4371
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Okaza³o siê, ¿e pude³ko jako ostatnie mia³o star± szatê graficzn±. Reszta (te nowe) by³y po 22z³ Wziê³am bo nie mog³am sobie odmówiæ Poza tym lepiej dro¿sz± farb± cudowaæ ni¿ tanim niewiadomym czym¶.
Jak to ja mówiê "trafi³o siê ¶lepej kurze ziarno"

Mam nadziejê, ¿e tym razem NA PEWNO wyjdzie jak chcesz i ¿eby ta zieleñ w koñcu przesta³a ci wy³aziæ.
Kiedy planujesz swoje cudowanie? Te¿ w weekend razem z mamusi±?


A ja w³a¶nie dosta³am potwierdzenie, ¿e dosta³am siê na studia podyplomowe na UW i w tym lub przysz³ym tygodniu bêdê siê musia³a do Wa-wy chyba pofatygowaæ. Eh... PKP ju¿ mnie wprawia w zachwyt wspomnieniami dojazdów...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-04 o 16:55
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-04, 17:00   #4372
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie mogê Promocje i pomidory skutkuj± kupnem farb, zmian± marki i po¿±danego odcienia

To ja te¿ czekam na fotki, bo tylko ciekawa jestem efektu
Sama fioletu sobie nie r±bnê (chyba), bo na razie ³azi za mn± k±piel rozja¶niaj±ca (któr± jeszcze dam rade sama zrobiæ) kontra ³agodne ombre/baleja¿ w stylu Guy'a Tang (którego sobie sama nie zrobiê ).



Pech, albo taka budowa w³osa?
O ja zawsze chcia³am sobie fiolet na ³epek strzeliæ jak mia³am ciemne w³osy i nigdy nie by³am na tyle odwa¿na. Moja mama zawsze jaki¶ burgund mia³a i by³ boski!! Ech... http://ckallday.files.wordpress.com/...9/img_0765.jpg

A czy my¶my przypadkiem rok temu na taki fiolet nie chorowa³y? Co¶ mi siê wydaje, ¿e o fiolecie wkleja³am foty. Chyba Metaxa co¶ wtedy têskni³a do takiego, albo ja ju¿ stara i dobrze nie pamiêtam

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Jak to ja mówiê "trafi³o siê ¶lepej kurze ziarno"

Mam nadziejê, ¿e tym razem NA PEWNO wyjdzie jak chcesz i ¿eby ta zieleñ w koñcu przesta³a ci wy³aziæ.
Kiedy planujesz swoje cudowanie? Te¿ w weekend razem z mamusi±?


A ja w³a¶nie dosta³am potwierdzenie, ¿e dosta³am siê na studia podyplomowe na UW i w tym lub przysz³ym tygodniu bêdê siê musia³a do Wa-wy chyba pofatygowaæ. Eh... PKP ju¿ mnie wprawia w zachwyt wspomnieniami dojazdów...
O to bêdziesz mia³a dostêp do wiêkszej ilo¶ci kusz±cych farbami drogerii Jak trzeba bêdzie podjadê i w przerwie miedzy zajêciami ci w³osy pacne na to ombre

Ja cudowaæ my¶lê... ju¿? Nie no nie ju¿ ale jutro lub w ¶rodê.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-04, 17:04   #4373
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
O ja zawsze chcia³am sobie fiolet na ³epek strzeliæ jak mia³am ciemne w³osy i nigdy nie by³am na tyle odwa¿na. Moja mama zawsze jaki¶ burgund mia³a i by³ boski!! Ech... http://ckallday.files.wordpress.com/...9/img_0765.jpg

A czy my¶my przypadkiem rok temu na taki fiolet nie chorowa³y? Co¶ mi siê wydaje, ¿e o fiolecie wkleja³am foty. Chyba Metaxa co¶ wtedy têskni³a do takiego, albo ja ju¿ stara i dobrze nie pamiêtam
Wiesz co, nie mam pojêcia. Mog³a¶ mi kilka miesiêcy temu wklejaæ efekt po Matrixie SoColor 5AV (albo 5A ), bo ja sama taki odcieñ potem bra³am i faktycznie lekko fioletowawo wychodzi³, ale finalnie by³ czarno-br±zowy i wysusza³. Wiêc po nim przerzuci³am siê na Inebryjê w odcieniu 5/0. A teraz chcê nie wiadomo co, bo siê gubiê w moich "chcieniach"

A burgundy mi siê bardzo podobaj± na ciemnych w³osach, tylko we¼ pó¼niej wybij t± czerwonaw± po¶wiatê
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-04, 17:05   #4374
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 1 136
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ


No teraz widzê te bordo wyra¼nie. Ale i tak jest lepiej ni¿ by³o.
Tylko tak siê zastanawiam, co mia³a¶ za kolory wcze¶niej na g³owie po kolei, ¿e da³o ci taki efekt
Po kolei to mia³am matrix sync który¶ z poziomu 6 i z niego by³am najbardziej zadowolona bo wychodzi³ identycznie jak mój naturalny, potem nadal matrix sync ale poziom 5, tutaj wysz³o bardzo ciemno, ale nadal by³am zadowolona bo kolor siê zmywa³ i po kilku myciach by³o super. No i tutaj spróbowa³am tego nieszczêscnego color&soin wydaje mi siê ¿e kolor
6N czyli ciemny blond, po tym wysz³a tragedia w³a¶nie. Dalej próbowa³am to zakry¶ matrixem so color 6 ale nie pamiêtam literki, na pewno co¶ zimnego by³o. No i ostatnio zrobi³am t± 5 LeCher
Figlak jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-04, 17:05   #4375
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Moja mama zawsze jaki¶ burgund mia³a i by³ boski!! Ech... http://ckallday.files.wordpress.com/...9/img_0765.jpg
cudowny kolorek taki w³a¶nie za mn± chodzi.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-04, 17:44   #4376
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
O to bêdziesz mia³a dostêp do wiêkszej ilo¶ci kusz±cych farbami drogerii Jak trzeba bêdzie podjadê i w przerwie miedzy zajêciami ci w³osy pacne na to ombre

Ja cudowaæ my¶lê... ju¿? Nie no nie ju¿ ale jutro lub w ¶rodê.
Zajêcia siê zaczn± od stycznia dopiero, a ¿e to podyplomówka to w systemie zaocznym bêdzie. Czyli co który¶ weekend zjazd.
Teraz bêdê musia³a pewnie jechaæ podpisaæ umowê i wzi±æ jaki¶ ¶wistek, ¿e mnie przyjêli, ¿eby dostaæ dofinansowanie z PUP-u.

I we¼ z tymi drogeriami. ja nie mam kasy, ¿eby po nich lataæ. No i ju¿ siê nalata³am po Z³otych Tarasach w ci±gu 3 lat jak doje¿d¿a³am codziennie na studia dzienne. W koñcu jako¶ trzeba by³o zabijaæ czas czekaj±c na opó¼nione PKP

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Figlak Poka¿ wiadomo¶æ
Po kolei to mia³am matrix sync który¶ z poziomu 6 i z niego by³am najbardziej zadowolona bo wychodzi³ identycznie jak mój naturalny, potem nadal matrix sync ale poziom 5, tutaj wysz³o bardzo ciemno, ale nadal by³am zadowolona bo kolor siê zmywa³ i po kilku myciach by³o super. No i tutaj spróbowa³am tego nieszczêscnego color&soin wydaje mi siê ¿e kolor
6N czyli ciemny blond, po tym wysz³a tragedia w³a¶nie. Dalej próbowa³am to zakry¶ matrixem so color 6 ale nie pamiêtam literki, na pewno co¶ zimnego by³o. No i ostatnio zrobi³am t± 5 LeCher
Czyli teoretycznie nie mia³a¶ nic, z czego mog³oby wyj¶æ to czerwono-bordowe co¶.... Dziwne, bardzo dziwne
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-04, 18:05   #4377
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Zajêcia siê zaczn± od stycznia dopiero, a ¿e to podyplomówka to w systemie zaocznym bêdzie. Czyli co który¶ weekend zjazd.
Teraz bêdê musia³a pewnie jechaæ podpisaæ umowê i wzi±æ jaki¶ ¶wistek, ¿e mnie przyjêli, ¿eby dostaæ dofinansowanie z PUP-u.

I we¼ z tymi drogeriami. ja nie mam kasy, ¿eby po nich lataæ. No i ju¿ siê nalata³am po Z³otych Tarasach w ci±gu 3 lat jak doje¿d¿a³am codziennie na studia dzienne. W koñcu jako¶ trzeba by³o zabijaæ czas czekaj±c na opó¼nione PKP
Nie obra¼ siê ale z³ote tarasy to jaka¶ pora¿ka, chyba w³a¶nie tylko dla przyjezdnych (maj± gdzie pochodziæ w czasie czekania na poci±g, dok³adnie jak pisa³a¶) lub dla gimbusów lubi±cych siê lansowaæ. By³am raz, za³ama³am sie cenami, potem lud¼mi i na koniec p³atnym parkingiem.
Chyba by³am tam zaraz po otwarciu. Nie dla mnie to.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-04, 18:10   #4378
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie obra¼ siê ale z³ote tarasy to jaka¶ pora¿ka, chyba w³a¶nie tylko dla przyjezdnych (maj± gdzie pochodziæ w czasie czekania na poci±g, dok³adnie jak pisa³a¶) lub dla gimbusów lubi±cych siê lansowaæ. By³am raz, za³ama³am sie cenami, potem lud¼mi i na koniec p³atnym parkingiem.
Chyba by³am tam zaraz po otwarciu. Nie dla mnie to.
A o co mam siê obra¿aæ? Czy¿bym gdzie¶ wyrazi³a zachwyta dla tego tworu z kosmicznymi cenami?

Ja zwiedzi³am wzd³u¿ i wszerz ZT, ale to nie znaczy, ¿e co¶ tam kupi³am poza jakim¶ sokiem/batonikiem w Carrefourze, Detektywem w Empiku i cieniem do oczu dla mamu¶ki w Inglocie

Niestety ZT to jedyne co jest na tyle blisko dworca i o tyle ciekawsze ni¿ peron, ¿e chcia³o siê tam le¼æ.
No i toaleta w ZT darmowa i w o wiele lepszym standardzie ni¿ te dworcowe
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-04 o 18:12
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-04, 18:15   #4379
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Toalety Ale kurde to prawda...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-04, 18:19   #4380
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Toalety Ale kurde to prawda...
Ano, taka prawda
Nawet jak koledzy ze mn± zostawali, ¿eby pó¼niej zrobiæ przypa³ przy "¿egnaniu" mnie, to pierwsze do odwiedzenia by³y toalety
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.