Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-06, 20:44   #2221
vessa
Raczkowanie
 
Avatar vessa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 166
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Korzystam z poczty INPOST od 1,5 roku, jak POCZTA POLSKA wkurzyła mnie z realizowaniem warunków umowy wysyłkowej.Niestety przesyłki kilka razy zagubili, więc nadaję tylko z ubezpieczeniem. Zwrot kosztów ubezpieczenia po zagubieniu w INPOST trwał 3 miesiące z 2 pismami w sprawie, natomiast POCZTA POLSKA zwróciła koszty ubezpieczenia w dwa tygodnie od zgłoszenia zaginięcia.
Myślę, że opcja ALLEGRO LIST POLECONY INPOST niestety nie będzie ubezpieczona.
vessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 20:59   #2222
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Może inpost chce na razie zwiększyć udział w rynku, a zyski przyjdą potem. Gdyby został głównym doręczycielem listów w Polsce to na pewno nieźle by zarobił bo odbierając list od ciebie jednocześnie doręczałby coś twojemu sąsiadowi oraz obsługiwał pobliski paczkomat. Listonosze PP kursują codzień po wszystkich blokach i wsiach tylko nie przyjmują przesyłek no ale poczcie nie zależy na żadnych innowacjach bo jest prawie monopolistą, a my jako konsumenci na tym tracimy.
Wysłałam zapytanie do inpostu co z tym nadawaniem listów, jak mi odpiszą to wkleję.
Daj znać, co odpisali.

Myślę, że akcja Alle-gro + InPost oraz wszelkie promocje z aplikacją mobilną to dobre posunięcie. Mają szansę odzyskać część klientów, których podebrał np. OLX.

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
W czwartek miałam niedoręczoną z Inpostu, zadzwoniłam i okazało się, że następne doręczenie dopiero we wtorek... mała miejscowość i robią kłopoty... niestety.
otóż to... ja listy zwykłe InPostem (zazwyczaj wyciąg z karty i rachunki) dostaję ze znacznym opóźnieniem i to zwykle sob wieczór-niedziela.
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 08:38   #2223
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Fajny zestaw z tuszem Diora w D.:
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000073717.html
w końcu ładne kolorki cieni w tamtym roku były chyba niebieskie

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Nie oparłam się pokusie i zamówiłam ten zestaw mobilnie ze zniżką -15%

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Odpisali mi wczoraj z Paybacka ws. tajemniczego zniknięcia punktów z mojego konta. Twierdzą, że zwróciłam zamówienie z S. za ponad 40000 (może nie wstawili przecinka w tej kwocie ). Tak mnie wk..., że skończyłam z miłym tonem korespondencji czekam teraz na ich reakcję. To są jakieś kpiny jak nie naprawią naliczania punktów z D. to rezygnuję z PB, żenada...
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 09:08   #2224
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Odp z inpostu- kurier odbierze za darmo przy zleceniu na min 40zł

Cytat:
Witam,

Dziękuje za kontakt ze Wsparciem Technicznym Paczkomaty InPost.

W przypadku listu poleconego forma nadania to oddział, POK i kurier.
„Maksymalne gabaryty to: suma 3 boków przesyłki nie może być większa niż 650 mm gdzie najkrótszy z boków nie będzie dłuższy niż 60 mm.
Maksymalna waga brutto przesyłki to: do 1 000 g.”
Istnieje możliwość zamówienia kuriera za darmo w przypadku jeśli wartość przesyłek brutto wynosi więcej niż 40 zł.
A co to jest POK?
Czyli suma summarum, dobre jak się ma oddział w pobliżu, albo dla tych którzy faktycznie prowadzą jakiś sklep na alllegro

Cytat:
Fajny zestaw z tuszem Diora w D.:
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000073717.html
w końcu ładne kolorki cieni w tamtym roku były chyba niebieskie
Wow, chyba też muszę kupić bo czaję się na tusz i na paletę earth reflection a tu widzę coś podobnego .Ty zawsze coś fajowskiego wyhaczysz

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2014-11-07 o 09:10
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 09:16   #2225
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
A co to jest POK?
Punkt Obsługi Klienta

Dzięki za info.
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 09:20   #2226
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość

Wow, chyba też muszę kupić bo czaję się na tusz i na paletę earth reflection a tu widzę coś podobnego .Ty zawsze coś fajowskiego wyhaczysz
szpieg z krainy deszczowców
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 09:30   #2227
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Odp z inpostu- kurier odbierze za darmo przy zleceniu na min 40zł

A co to jest POK?
Czyli suma summarum, dobre jak się ma oddział w pobliżu, albo dla tych którzy faktycznie prowadzą jakiś sklep na alllegro


Wow, chyba też muszę kupić bo czaję się na tusz i na paletę earth reflection a tu widzę coś podobnego .Ty zawsze coś fajowskiego wyhaczysz
no ale jesli jest prog 40zl, to pewnie sprzedawcy beda robic tak, ze beda wysylac np raz w tygodniu....
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-07, 09:40   #2228
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
no ale jesli jest prog 40zl, to pewnie sprzedawcy beda robic tak, ze beda wysylac np raz w tygodniu....
Jeśli ktoś faktycznie ostro handluje to 40zł dziennie powinno mu się zebrać, przecież do listów dochodzą paczki za 7,99. Tylko dostawa listu do 3 dni roboczych czyli faktycznie długo. Chociaż to pewnie na wsiach- u mnie co krok mam paczkomaty i kurierzy jeżdzą codzień więc listy pewnie będę miała szybko - i tak będę z tego korzystać
W każdym razie dobrze, że pojawiła się jakaś konkurencja dla poczty poza drogimi kurierami

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2014-11-07 o 09:43
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 09:46   #2229
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Troche trudno sie malowac z takiej miniaturki, mi nie miesci sie pedzel ale czaje sie, coby tu sobie zamowic na Mikolaja i nic narazir nie wpadlo mi w oko
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 09:58   #2230
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Troche trudno sie malowac z takiej miniaturki, mi nie miesci sie pedzel ale czaje sie, coby tu sobie zamowic na Mikolaja i nic narazir nie wpadlo mi w oko
Moja mama dostała 2 lata temu taki zestaw Diora z paletką cieni (to były jakieś ciemne brązy), może nie grzeszą wielkością, ale da się nimi pomalować (fakt, że trzeba mieć mniejszy pędzelek ) i są bardzo wydajne
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 10:00   #2231
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś faktycznie ostro handluje to 40zł dziennie powinno mu się zebrać, przecież do listów dochodzą paczki za 7,99. Tylko dostawa listu do 3 dni roboczych czyli faktycznie długo. Chociaż to pewnie na wsiach- u mnie co krok mam paczkomaty i kurierzy jeżdzą codzień więc listy pewnie będę miała szybko - i tak będę z tego korzystać
W każdym razie dobrze, że pojawiła się jakaś konkurencja dla poczty poza drogimi kurierami
no "giganci" mogą zamawiaz codziennie, ale i tak boje sie dlugiego oczekiwania. wszystko sie okaze 'w praniu"
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-07, 10:11   #2232
vessa
Raczkowanie
 
Avatar vessa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 166
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Właśnie wypełniłam etykietę na 1 list "allegro polecony inpost" - i zamówienie kuriera kosztuje 10 zł, hihi, czyli drałuję do oddziału....
vessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 10:18   #2233
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Fajny zestaw z tuszem Diora w D.:
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000073717.html
w końcu ładne kolorki cieni w tamtym roku były chyba niebieskie

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Nie oparłam się pokusie i zamówiłam ten zestaw mobilnie ze zniżką -15%

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Odpisali mi wczoraj z Paybacka ws. tajemniczego zniknięcia punktów z mojego konta. Twierdzą, że zwróciłam zamówienie z S. za ponad 40000 (może nie wstawili przecinka w tej kwocie ). Tak mnie wk..., że skończyłam z miłym tonem korespondencji czekam teraz na ich reakcję. To są jakieś kpiny jak nie naprawią naliczania punktów z D. to rezygnuję z PB, żenada...
Kolejny piękny zestaw chyba zbankrutuję, jak będę ciągle zaglądać na ten wątek

maarthusia a zamówiłaś w S. ten kufer EL?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 10:19   #2234
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez vessa Pokaż wiadomość
Właśnie wypełniłam etykietę na 1 list "allegro polecony inpost" - i zamówienie kuriera kosztuje 10 zł, hihi, czyli drałuję do oddziału....
Na jeden list sie nie oplaca musze sprawdzic gdzie ja mam oddzialy :p
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 10:27   #2235
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Kolejny piękny zestaw chyba zbankrutuję, jak będę ciągle zaglądać na ten wątek

maarthusia a zamówiłaś w S. ten kufer EL?
Nie zamówiłam, za drogi i taki "biedny" dobrze zrobiłam, bo wolę ten diorowy, tańszy i śliczne cienie uwielbiam takie nudne nudziaki

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Na razie czuje się zaspokojona zestawowo czekam jeszcze na boxa z D, może będzie w grudniu
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 11:32   #2236
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Od wczoraj w Douglasie nie mogę w historii zamówień wejść w -sprawdź lub zmień swoje zamówienie, wyskakuje błąd techniczny, czy u Was dzieje się to samo? Nie mogę anulować zamówienia a chciałam je zmodyfikować
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 11:50   #2237
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Od wczoraj w Douglasie nie mogę w historii zamówień wejść w -sprawdź lub zmień swoje zamówienie, wyskakuje błąd techniczny, czy u Was dzieje się to samo? Nie mogę anulować zamówienia a chciałam je zmodyfikować
Też nie mogę sprawdzić historii zamówień często im się to ostatnio zdarza...

Dotarło moje wczorajsze zamówienie z D. Ta gratisowa kosmetyczka Clarinsa jest ogromna i śliczna Zestawy będa prezentem od TŻ, więc odpakuję dopiero w święta (są zapakowane w miętowy papier z miętową wstążką ). Nie wiem, jak wytrzymam to oczekiwanie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 12:11   #2238
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Też nie mogę sprawdzić historii zamówień często im się to ostatnio zdarza...

Dotarło moje wczorajsze zamówienie z D. Ta gratisowa kosmetyczka Clarinsa jest ogromna i śliczna Zestawy będa prezentem od TŻ, więc odpakuję dopiero w święta (są zapakowane w miętowy papier z miętową wstążką ). Nie wiem, jak wytrzymam to oczekiwanie
Ciągle coś grzebią na stronie, to mnie
Zestawy Clarinsa oglądałam ostatnio stacjonarnie są fajne, ale się powstrzymałam przed zakupem, wolę nowe limitowane meteorki
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 12:12   #2239
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Ma ktoras z was moze na wymianke kilka meteorytow chce wyprobowac przed zakupem
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-07, 12:27   #2240
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Ciągle coś grzebią na stronie, to mnie
Zestawy Clarinsa oglądałam ostatnio stacjonarnie są fajne, ale się powstrzymałam przed zakupem, wolę nowe limitowane meteorki
Pudełeczko mają cudne, w moim stylu, z kokardką ale kolor kulek jakiś ceglasty
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 12:38   #2241
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Pudełeczko mają cudne, w moim stylu, z kokardką ale kolor kulek jakiś ceglasty
Najpierw je przetestuję organoleptycznie (oczywiście nie będę ich słuchać ani jeść ) ale znając siebie i tak je kupię mam małego bzika na punkcie limitowanek.
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 12:41   #2242
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Najpierw je przetestuję organoleptycznie (oczywiście nie będę ich słuchać ani jeść ) ale znając siebie i tak je kupię mam małego bzika na punkcie limitowanek.
Znam ten ból
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 13:19   #2243
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Odpisali mi wczoraj z Paybacka ws. tajemniczego zniknięcia punktów z mojego konta. Twierdzą, że zwróciłam zamówienie z S. za ponad 40000 (może nie wstawili przecinka w tej kwocie ). Tak mnie wk..., że skończyłam z miłym tonem korespondencji czekam teraz na ich reakcję. To są jakieś kpiny jak nie naprawią naliczania punktów z D. to rezygnuję z PB, żenada...
Nie wiem co za geniusze odpisują na te maile. Odrzucili trzecią z rzędu reklamację. O co chodzi, co się zmieniło? Od września cyrki z naliczaniem. Nie opłaca się im już?

Twoja kwota zwrotu rzeczywiście ciekawa. U mnie jest sytuacja podobna, punkty najpierw naliczyli, potem odjęli.

Kupiłabym sobie coś ładnego, ale nie wiem co.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 13:29   #2244
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Nie wiem co za geniusze odpisują na te maile. Odrzucili trzecią z rzędu reklamację. O co chodzi, co się zmieniło? Od września cyrki z naliczaniem. Nie opłaca się im już?

Twoja kwota zwrotu rzeczywiście ciekawa. U mnie jest sytuacja podobna, punkty najpierw naliczyli, potem odjęli.

Kupiłabym sobie coś ładnego, ale nie wiem co.
Odpisali, że źle podali kwotę, chodziło o ponad 40 zł, ale ja nie mam takiego zamówienia z S. mam na inne kwoty nie chce mi się z nimi pisać. Jestem mega wkurzona, po cholerę jest ten program
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 13:45   #2245
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Odpisali, że źle podali kwotę, chodziło o ponad 40 zł, ale ja nie mam takiego zamówienia z S. mam na inne kwoty nie chce mi się z nimi pisać. Jestem mega wkurzona, po cholerę jest ten program
Dlatego ja się nie bawię w żadne programy lojalnościowe o prócz Sephory bo Vipy.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 13:46   #2246
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Nie wiem, czy było, ale na FB The Body Shop oglosił promocję:

"Chciałybyście otrzymać nasze nowe świąteczne masło do ciała o zapachu kandyzowanego jabłuszka? Wystarczy, że przyjdziecie do salonu, zrobicie zakupy za 20 zł i podacie hasło, którym jest... MASŁO.
Zapraszamy! "
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 14:36   #2247
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 221
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy było, ale na FB The Body Shop oglosił promocję:

"Chciałybyście otrzymać nasze nowe świąteczne masło do ciała o zapachu kandyzowanego jabłuszka? Wystarczy, że przyjdziecie do salonu, zrobicie zakupy za 20 zł i podacie hasło, którym jest... MASŁO.
Zapraszamy! "
A do kiedy ta promocja? Nie mam fejsbuka
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 14:50   #2248
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Ala_73 Pokaż wiadomość
A do kiedy ta promocja? Nie mam fejsbuka
Nie wiem niestety.

Wiem tylko, że masełko ma poj. 50 ml.
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 15:03   #2249
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nie zamówiłam, za drogi i taki "biedny" dobrze zrobiłam, bo wolę ten diorowy, tańszy i śliczne cienie uwielbiam takie nudne nudziaki

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Na razie czuje się zaspokojona zestawowo czekam jeszcze na boxa z D, może będzie w grudniu
Na facebooku D. odpisał komuś, że w grudniu ruszają z kolejnym boxem, w listopadzie nie było bo był kalendarz adwentowy. Jest więc nadzieja .
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 16:05   #2250
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

na pat&rub -20 %a na niektore zestawy PAT&RUBOWE MUST HAVE Z RABATEM -30% - PROMOCJA DO 12/11/2014

[
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Odpisali, że źle podali kwotę, chodziło o ponad 40 zł, ale ja nie mam takiego zamówienia z S. mam na inne kwoty nie chce mi się z nimi pisać. Jestem mega wkurzona, po cholerę jest ten program
to się nadaje na sprawe do rzecznika konsumenta



Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Fajny zestaw z tuszem Diora w D.:
[Nie oparłam się pokusie i zamówiłam ten zestaw mobilnie ze zniżką -15% Odpisali mi wczoraj z Paybacka ws. tajemniczego zniknięcia punktów z mojego konta. Twierdzą, że zwróciłam zamówienie z S. za ponad 40000 (może nie wstawili przecinka w tej kwocie ). Tak mnie wk..., że skończyłam z miłym tonem korespondencji czekam teraz na ich reakcję. To są jakieś kpiny jak nie naprawią naliczania punktów z D. to rezygnuję z PB, żenada...
Marthusia, przekopiuj tego maila do S i wystąp do nich o zwrot tych 40000 jak sugeruje payback. Bo jesli zwrocili na Twoje konto a nie dotarlo to u kogo jest? moze to jakis sposob zeby tych baranów ....



Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
szpieg z krainy deszczowców
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-11 11:16:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.