Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-20, 14:03   #4201
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Potwierdzam, sliczne pazurki
Dzisiaj zmieniam mani więc jak nie zapomne to wrzuce aktualizacje golasków
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 14:13   #4202
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Hej. Poszłam dziś stoisko z Golden Rose, oczywiście wszystkie odżywki do paznokci wykupione. Będą za tydzień dopiero... Ale za to kupiłam w Naturze serum Evree, które jest mieszanka różnych olejów. Załączam zdjęcia stosował ktoś?
O, a jaka cena?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 14:14   #4203
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Hej. Poszłam dziś stoisko z Golden Rose, oczywiście wszystkie odżywki do paznokci wykupione. Będą za tydzień dopiero... Ale za to kupiłam w Naturze serum Evree, które jest mieszanka różnych olejów. Załączam zdjęcia stosował ktoś?
Ciekawa rzecz. Ja nie stosowałam, a ile to kosztuje?
Z takich cudaczków to liczę, że wkrótce odwiedzę Rossmanna i kupię olejkowy mazaczek Czterech Pór Roku.

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Smerfetko, Twoje paznokcie zawsze miały potencjał, a teraz są naprawdę konkretne Nadanie kształtu boskie, no i na pierwszym zdjęciu golaski, a reszta z lakierem, więc tunel się chyba zrobił
Super ten kształt pasuje do Twoich palców I widzę duży przyrost, zwłaszcza na serdecznych
A Twoje paznokcie to gdzie, ja się pytam?

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Potwierdzam, sliczne pazurki
Dzisiaj zmieniam mani więc jak nie zapomne to wrzuce aktualizacje golasków
Czekam.

Ja wczoraj maznęłam swoje lakierem Bell Glam Wear 402-różowy frenchak, nawet na krótkich się ładnie prezentuje. Strasznie dziwnie mi się nosi takie króciuteńkie.
Najnowszy odcinek Fairy Tail, więc będę oglądać i masować paznokcie olejkiem. Oglądając filmy masuję paznokcie mimochodem i potrafię tak kwadrans je miziać.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 14:16   #4204
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

To serum 15 zł, wydaje się fajne

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51814580]Ciekawa rzecz.
Najnowszy odcinek Fairy Tail, więc będę oglądać i masować paznokcie olejkiem. Oglądając filmy masuję paznokcie mimochodem i potrafię tak kwadrans je miziać. [/QUOTE]

Ja też najbardziej lubię wcierac w czasie oglądania
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 14:37   #4205
gosielax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 363
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Najbardziej mnie deneruwje to, ze na telefonie nie wyswietlaja mi sie zdjecia i nie moge ogladac waszych slicznych pazurow Moim okropnie duzo brakuje
gosielax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 14:49   #4206
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51814580]A Twoje paznokcie to gdzie, ja się pytam? [/QUOTE]


A moje się chwilowo wstydzą Trzy dni temu wróciłam z działki, gdzie ostro grillowałam Pył z węgla wpadał mi notorycznie pod paznokcie i zmasakrował przyrost Musiałam je wypłukać strumieniem wody i troszkę wygrzebać papierem, bo inaczej miałam dziury w skórce pod płytką :/ Dochodzą do siebie. No i mam pomalowane odżywką Wibo Calcium, której nie lubię - używam od jakichś dwóch miesięcy i nie jestem zadowolona, bo rozlewa się okropnie przy malowaniu, przy jednej warstwie słabo błyszczy, a przy dwóch wygląda okropnie wręcz. Nie kupię jej więcej.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 15:11   #4207
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez gosielax Pokaż wiadomość
Najbardziej mnie deneruwje to, ze na telefonie nie wyswietlaja mi sie zdjecia i nie moge ogladac waszych slicznych pazurow Moim okropnie duzo brakuje
Też mnie to wkurzało. Widać jedynie fotki poniżej tam jakiegoś rozmiaru i wagi. Jak czytam na telefonie to musze zawsze pamiętać żeby wrócić obejrzec fotki pazurków...
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-20, 15:39   #4208
Elle88dw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 459
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Olelujuę paznokcie jakoś od półtora miesiąca i ok są twarde, ale nadal strasznie się rozdwajają Nie mam już pomysłu jak je ratować
Elle88dw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 15:53   #4209
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Hej. Poszłam dziś stoisko z Golden Rose, oczywiście wszystkie odżywki do paznokci wykupione. Będą za tydzień dopiero... Ale za to kupiłam w Naturze serum Evree, które jest mieszanka różnych olejów. Załączam zdjęcia stosował ktoś?
Mam kupione, ale jeszcze nie używałam, czekam aż skończy mi się olejek z L'occitane. Daj znać, jak wrażenia
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 16:04   #4210
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
A moje się chwilowo wstydzą Trzy dni temu wróciłam z działki, gdzie ostro grillowałam Pył z węgla wpadał mi notorycznie pod paznokcie i zmasakrował przyrost Musiałam je wypłukać strumieniem wody i troszkę wygrzebać papierem, bo inaczej miałam dziury w skórce pod płytką :/ Dochodzą do siebie. No i mam pomalowane odżywką Wibo Calcium, której nie lubię - używam od jakichś dwóch miesięcy i nie jestem zadowolona, bo rozlewa się okropnie przy malowaniu, przy jednej warstwie słabo błyszczy, a przy dwóch wygląda okropnie wręcz. Nie kupię jej więcej.
Mi się ciągle dostaje jakiś brudek pod paznokcie podczas pracy i nawet rękawice nie pomagają. Mam bardziej męskie dłonie niż niejeden facet. Odciski po wewnętrznej stronie, krótkie paznokcie, ale za to pomalowane! I wierzchy dłoni mam miękkie i zadbane. Tyle dobrego.

Cytat:
Napisane przez Elle88dw Pokaż wiadomość
Olelujuę paznokcie jakoś od półtora miesiąca i ok są twarde, ale nadal strasznie się rozdwajają Nie mam już pomysłu jak je ratować
Ja teraz mam problemy z paznokciami mimo olejowania. Dzisiaj odkryłam nadłamanie paznokcia wskazującego prawej ręki-przy paznokciach obciętych na bardzo krótko(!), więc coś jest źle z nimi wyjątkowo. Na szczęście udało mi się to spiłować, aby nie było zagrożenia dla pozostałej części paznokcia i żeby to wszystko jakoś wyglądało.

Może dieta? Może jesz za mało białka? Może warto wprowadzić do diety więcej pełnoziarnistych produktów oraz pełnowartościowe chude mięsa oraz jajka?

Ostatnio słyszałam o moczeniu paznokci w żelatynie, co o tym sądzicie?
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 16:19   #4211
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Jedzenie mięsa raczej na paznokcie nie pomoże.. Jak juz to ryby czyli kwasy tłuszczowe omega trzy. A jeszcze zdrowiej będzie pić świeżo zmielone siemię lniane i herbatę ze skrzypu i pokrzywy zamiast moczyć w zekatynie nożna tez jeść galaretki
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-20, 16:42   #4212
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Radzę poczytać wątek bo rad ma rozdwajanie itp itd jest tutaj mnóstwo

Potem tylko trzeba próbować co najlepiej zadziała.
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 16:44   #4213
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Hej. Poszłam dziś stoisko z Golden Rose, oczywiście wszystkie odżywki do paznokci wykupione. Będą za tydzień dopiero... Ale za to kupiłam w Naturze serum Evree, które jest mieszanka różnych olejów. Załączam zdjęcia stosował ktoś?
Oo, to i serum wypuścili! Nawet nie wiedziałam..
Ciekawe jak się sprawdzi, ale ich kremy do rąk i balsam do ciałą, świetne są więc myślę, że warto spróbować, daj znać jak efekty
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez Loonita
Czas edycji: 2015-06-20 o 16:47
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 16:48   #4214
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Smerfetko, Twoje paznokcie zawsze miały potencjał, a teraz są naprawdę konkretne Nadanie kształtu boskie, no i na pierwszym zdjęciu golaski, a reszta z lakierem, więc tunel się chyba zrobił
Super ten kształt pasuje do Twoich palców I widzę duży przyrost, zwłaszcza na serdecznych
Dziękuję dziękuję dziękuję
Czekamy na Twoje pazurki :P





Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Potwierdzam, sliczne pazurki
Dzisiaj zmieniam mani więc jak nie zapomne to wrzuce aktualizacje golasków

Dziękuję :P
Wrzucaj wrzucaj!




Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
A moje się chwilowo wstydzą Trzy dni temu wróciłam z działki, gdzie ostro grillowałam Pył z węgla wpadał mi notorycznie pod paznokcie i zmasakrował przyrost Musiałam je wypłukać strumieniem wody i troszkę wygrzebać papierem, bo inaczej miałam dziury w skórce pod płytką :/ Dochodzą do siebie. No i mam pomalowane odżywką Wibo Calcium, której nie lubię - używam od jakichś dwóch miesięcy i nie jestem zadowolona, bo rozlewa się okropnie przy malowaniu, przy jednej warstwie słabo błyszczy, a przy dwóch wygląda okropnie wręcz. Nie kupię jej więcej.

Powodzenia dla paznokci śle
Dobrze wiedzieć, żeby tej odżywki nie kupować.
Nadal chwalili keratynową Sensique?




Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Też mnie to wkurzało. Widać jedynie fotki poniżej tam jakiegoś rozmiaru i wagi. Jak czytam na telefonie to musze zawsze pamiętać żeby wrócić obejrzec fotki pazurków...

Ja tak samo xd




Cytat:
Napisane przez Elle88dw Pokaż wiadomość
Olelujuę paznokcie jakoś od półtora miesiąca i ok są twarde, ale nadal strasznie się rozdwajają Nie mam już pomysłu jak je ratować
Mi tylko pomaga całkowicie ich skrócenie i olejowanie intensywnie.
Przekonałam się o tym nie raz nie dwa CHOCIAŻ jak mnie pamięć nie myli moja koleżanka mówiła juz spory czas temu, że odżywka Inglot z keratyną ta co się wchłania "zakleiła" jej rozdwojenie i sama to widziałam a odżywkę miałam non stop w piorniku i koleżanki co chwile na lekcji mi ją kradly
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 16:48   #4215
Rigore
Raczkowanie
 
Avatar Rigore
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 130
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Elle88dw Pokaż wiadomość
Olelujuę paznokcie jakoś od półtora miesiąca i ok są twarde, ale nadal strasznie się rozdwajają Nie mam już pomysłu jak je ratować
Pamiętaj, że to jest nadal "stara" płytka. Więc nie dziwne że się rozdwajają. Musisz poczekać trochę więcej niż 2 miesiące. Olejowanie wpływa na macierz i nową płytkę która tam powstaje. Tak naprawdę o efektach można mówić dopiero po kilku miesiącach, jak to co zniszczone zostanie zastąpione nowym paznokciem.
Rigore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 19:24   #4216
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

To serum Evree jest o tyle fajne, że wszędzie można je ze sobą zabrać i używać gdzie się da
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 19:56   #4217
Elle88dw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 459
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Martwi mnie tylko to, że miałam ładne, długie paznokcie które się nie łamały i nie przypominam sobie momentu w którym bym je zniszczyła (jednorazowa hybryda rok temu już nie powinna mieć znaczenia). Piję pokrzywa, łykam witaminę B i staram się jeść różnorodnie, teraz wiosna to każdy chyba je więcej warzyw i owoców, więc tym bardziej przerażają mnie te paznokcie. Tym bardziej że już ze dwa razy ścinałam je tak na bardzo króciótko a te dalej rozdwojone No ale nic, nie stracę nadziei i będę dalej uparcie olejować
I właśnie jestem po moczeniu w siemieniu lnianym
Elle88dw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 19:58   #4218
PannaB
Raczkowanie
 
Avatar PannaB
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 402
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51815653]
Ostatnio słyszałam o moczeniu paznokci w żelatynie, co o tym sądzicie? [/QUOTE]

Mi to zniszczyło paznokcie. Zrobiły się miękkie i papierowe, musiałam je bardzo mocno skrócić i miałam problem z wykonywaniem normalnych czynności, bo odczuwałam ból. Nawet jak trochę odrastały to zaraz się rozdwajały i znowu musiałam skracać. Moczyłam je jakoś pod koniec stycznia/początek lutego i jeszcze nie wróciły do stanu jaki miałam przed, także nie polecam.
PannaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 21:29   #4219
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Elle88dw Pokaż wiadomość
Martwi mnie tylko to, że miałam ładne, długie paznokcie które się nie łamały i nie przypominam sobie momentu w którym bym je zniszczyła (jednorazowa hybryda rok temu już nie powinna mieć znaczenia). Piję pokrzywa, łykam witaminę B i staram się jeść różnorodnie, teraz wiosna to każdy chyba je więcej warzyw i owoców, więc tym bardziej przerażają mnie te paznokcie. Tym bardziej że już ze dwa razy ścinałam je tak na bardzo króciótko a te dalej rozdwojone No ale nic, nie stracę nadziei i będę dalej uparcie olejować
I właśnie jestem po moczeniu w siemieniu lnianym
a jak masz ze skórkami? suszą się mimo olejowania?
pytam, bo jeśli tak to oznacza to, że to łamanie i rozdwajanie jest spowodowane niedoborem snu, za małą ilością ruchu, ewentualnie jakimś przewlekłym stresem / smutkiem, życiem w biegu, piciem dużej ilości kawy

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

jeśli dzieje się coś z paznokciami to znaczy, że dzieje się coś z całym organizmem, nie rozdwajałyby się tak bez przyczyny (no chyba, że stukasz nimi o klawiaturę czy coś)
paznokcie od razu odzwierciedlają stan organizmu
a jak z twoją cerą? jest ziemista, jakby zmęczona?
wbrew pozorom to na paznokciach odbija się zmęczenie albo nieaktywny tryb życia (za dużo leżenia, siedzenia, niskie dotlenienie)
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-20, 21:40   #4220
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;51819004]a jak masz ze skórkami? suszą się mimo olejowania?
pytam, bo jeśli tak to oznacza to, że to łamanie i rozdwajanie jest spowodowane niedoborem snu, za małą ilością ruchu, ewentualnie jakimś przewlekłym stresem / smutkiem, życiem w biegu, piciem dużej ilości kawy

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

jeśli dzieje się coś z paznokciami to znaczy, że dzieje się coś z całym organizmem, nie rozdwajałyby się tak bez przyczyny (no chyba, że stukasz nimi o klawiaturę czy coś)
paznokcie od razu odzwierciedlają stan organizmu
a jak z twoją cerą? jest ziemista, jakby zmęczona?
wbrew pozorom to na paznokciach odbija się zmęczenie albo nieaktywny tryb życia (za dużo leżenia, siedzenia, niskie dotlenienie)[/QUOTE]

Dokładnie tak - coś się musiało stać.
Przeanalizuj swoje nawyki i dni od tamtego czasu i spróbuj znaleźć przyczynę.
Rutynową morfologię warto zrobić - tylko taką rozszerzoną która może jakieś niedobory pokazać.
Powinno się zresztą robić ją raz w roku.
Jak jest dobra to przynajmniej coś wykluczysz.
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 22:04   #4221
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_6559502 6836b4;51808271]mała aktualizacja macie prawą i lewą łapkę
podrosły, bo niecały miesiąc temu było tak: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1432591902 (co musiałam je ściąć po tej oliwie)

zmierzyłam i.. kciuki bez zmian, pozostałe - różowa część większa o 1 mm, ale to chyba przez odpychanie skórek

przypominam, że wyglądają na postrzępione, bo tak dziadowo aparat łapie kontury...[/QUOTE]

Paznokcie identyczne jak moje tylko twoje bielsze no różnica jest może nie jakaś wielka ale jest,pasują Ci migdałki .

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
1.10 listopad 2014 łopaty jak nic masakra XD
2.13 kwietnia od razu po zdjęciu hybrydy, której skutki są do dziś (nie mowie, ze jest zła po prostu mi nie posłużyła) i nie są takie białe końcówki jakie miałam od zawsze ;( beczeeeeee!
paznokcie masz piękna i ta niesamowicie długa płytka tylko pozazdrościć.
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 22:09   #4222
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez PannaB Pokaż wiadomość
Mi to zniszczyło paznokcie. Zrobiły się miękkie i papierowe, musiałam je bardzo mocno skrócić i miałam problem z wykonywaniem normalnych czynności, bo odczuwałam ból. Nawet jak trochę odrastały to zaraz się rozdwajały i znowu musiałam skracać. Moczyłam je jakoś pod koniec stycznia/początek lutego i jeszcze nie wróciły do stanu jaki miałam przed, także nie polecam.
W takim razie zrezygnuję z tego.

Może ja powinnam łączyć fakt pogorszenia stanu paznokci z pogorszeniem stanu cery oraz nieco zwiększoną ilością wypadających włosów? Tylko dlaczego-żadnych stresów, dietą staram się wszystkiego dostarczyć, dotleniam się, codziennie jakiś wysiłek fizyczny(nie za ciężki), pielęgnuję, wysypiam się.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 22:32   #4223
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51819484]W takim razie zrezygnuję z tego.

Może ja powinnam łączyć fakt pogorszenia stanu paznokci z pogorszeniem stanu cery oraz nieco zwiększoną ilością wypadających włosów? Tylko dlaczego-żadnych stresów, dietą staram się wszystkiego dostarczyć, dotleniam się, codziennie jakiś wysiłek fizyczny(nie za ciężki), pielęgnuję, wysypiam się. [/QUOTE]

tak, to zawsze idzie ze sobą w parze. wybierz się na badania krwi i wykluczenie właśnie jakiś niedoborów czy coś
może przyjmujesz jakieś leki, które to mogą powodować? jeśli zażywasz coś na jakąś chorobę to też mogą te leki pogarszać stan paznokci, cery, włosów
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 01:05   #4224
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziękuję dziękuję
Czekamy na Twoje pazurki :P

Powodzenia dla paznokci śle
Dobrze wiedzieć, żeby tej odżywki nie kupować.
Nadal chwalili keratynową Sensique?
No to wrzucę aktualizację 30 czerwca, bo wtedy stuknie pół roku olejowania Dziękuję
Keratynowa jest całkiem całkiem, ale witaminowa (różowa) bije ją na głowę - pięknie się błyszczy, jak żel i jest trwalsza Ale ma śmieszną rzecz - jak troszkę odpryśnie, to nie odpada kawałkami, tylko zrywa się całym płatem, jak się za takowy pociągnie

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51815653]Mi się ciągle dostaje jakiś brudek pod paznokcie podczas pracy i nawet rękawice nie pomagają. Mam bardziej męskie dłonie niż niejeden facet. Odciski po wewnętrznej stronie, krótkie paznokcie, ale za to pomalowane! I wierzchy dłoni mam miękkie i zadbane. Tyle dobrego. [/QUOTE]

Pomagając mamie przy sprzedaży drewna (ładowałam bale na śmierdzący gnojem ciągnik ) dostałam ochronne rękawice, ale w środku miały mnóstwo pyłu i ścinek, więc wpadłam z deszczu pod rynnę Czekam na to, kiedy wszystkie paznokcie będę miała za opuszek i te cholerne paprochy będą mogły mi natrukać, o.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-06-21 o 01:07
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 08:45   #4225
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
No to wrzucę aktualizację 30 czerwca, bo wtedy stuknie pół roku olejowania Dziękuję
Keratynowa jest całkiem całkiem, ale witaminowa (różowa) bije ją na głowę - pięknie się błyszczy, jak żel i jest trwalsza Ale ma śmieszną rzecz - jak troszkę odpryśnie, to nie odpada kawałkami, tylko zrywa się całym płatem, jak się za takowy pociągnie
Oooooo, czuję się skuszona.

Lavender
-nie biorę żadnych leków. To osłabienie wzięło się, ni z tego, ni z owego.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 11:08   #4226
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
Paznokcie identyczne jak moje tylko twoje bielsze no różnica jest może nie jakaś wielka ale jest,pasują Ci migdałki .

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------



paznokcie masz piękna i ta niesamowicie długa płytka tylko pozazdrościć.
Dziękuje
Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
No to wrzucę aktualizację 30 czerwca, bo wtedy stuknie pół roku olejowania Dziękuję
Keratynowa jest całkiem całkiem, ale witaminowa (różowa) bije ją na głowę - pięknie się błyszczy, jak żel i jest trwalsza Ale ma śmieszną rzecz - jak troszkę odpryśnie, to nie odpada kawałkami, tylko zrywa się całym płatem, jak się za takowy pociągnie



Pomagając mamie przy sprzedaży drewna (ładowałam bale na śmierdzący gnojem ciągnik ) dostałam ochronne rękawice, ale w środku miały mnóstwo pyłu i ścinek, więc wpadłam z deszczu pod rynnę Czekam na to, kiedy wszystkie paznokcie będę miała za opuszek i te cholerne paprochy będą mogły mi natrukać, o.
To kupię tą witaminową jak będzie w promocji bo na razie nie muszę jej mieć na już
A to dziwne, nie musisz zmywać przynajmniej ahha
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 13:31   #4227
Elle88dw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 459
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;51819004]a jak masz ze skórkami? suszą się mimo olejowania?
pytam, bo jeśli tak to oznacza to, że to łamanie i rozdwajanie jest spowodowane niedoborem snu, za małą ilością ruchu, ewentualnie jakimś przewlekłym stresem / smutkiem, życiem w biegu, piciem dużej ilości kawy

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

jeśli dzieje się coś z paznokciami to znaczy, że dzieje się coś z całym organizmem, nie rozdwajałyby się tak bez przyczyny (no chyba, że stukasz nimi o klawiaturę czy coś)
paznokcie od razu odzwierciedlają stan organizmu
a jak z twoją cerą? jest ziemista, jakby zmęczona?
wbrew pozorom to na paznokciach odbija się zmęczenie albo nieaktywny tryb życia (za dużo leżenia, siedzenia, niskie dotlenienie)[/QUOTE]

Skórki są brzydkie, bo wciąż uczę się nimi odpowiednio zajmować- ale i tak jest lepiej odkąd kupiłam preparat do zmiękczania SH. Cery nigdy ładnej nie miałam więc nie potrafię ocenić. Ale masz rację, nie pomyślałam wcześniej, że to rozdwajanie może być wynikiem stresu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150621_005.jpg (62,6 KB, 69 załadowań)
Elle88dw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 18:48   #4228
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Ja testuje olejek 4 Pory Roku. Bo w Rossku promocja byla. Konsystencja mi sie podoba
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 19:17   #4229
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Ja testuje olejek 4 Pory Roku. Bo w Rossku promocja byla. Konsystencja mi sie podoba
Kuuurde, a ja nie wiedziałam :C Skończyła się już?
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 19:26   #4230
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Wydaje mi sie ze jeszcze jest bo w piatek kupowalam.
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.