Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-25, 18:49   #3331
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Castrol wszystkie moje

A Hydrovital i dla mnie bedzie dobry, bo ja mam paszcze wrazliwa i naczynkowa. To lepiej zeby byl, no nie
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 18:59   #3332
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Castrol wszystkie moje

A Hydrovital i dla mnie bedzie dobry, bo ja mam paszcze wrazliwa i naczynkowa. To lepiej zeby byl, no nie
Zdecydowanie tak. Tym bardziej, że jeżeli po cos2 będziesz miała uczucie ściagnięcia ( a będziesz miała ), to ów hydra możesz kłaść na cos 2 . Ja poza hydra za radą Buczusia kładłam go na zmianę z bepanthenem.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 19:58   #3333
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Eche dla ciebia Contax
Ane korci mnie chyba kreski na powiekach zrobię -chyba czarne.Nie wiem co z brwiami też czarne ?Jestem jasną blądynką a teraz z blądynką z białą twarzą.


Buczuś jaka w Dojczlandzie pogoda ?Wybieram się do Monachium i nie wiem czy dużo 50+ wziąć co by plamiska nie wyszły
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 20:06   #3334
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kamilia buziaczki za bukiet

Ivonako tak właśnie potraktuję cosmelan, niech będzie moim prezentem, teraz kiedy jestem przygotowana na obdzieranie ze skóry wiedząc i jaki będzie tego finał, sądzę że lepszego nikt mi nie wręczy. Nie obawiam się przerażenia na twarzach rodziców innych dzieci lecz boję się czy to mojej twarzy nie zaszkodzi

Ane120 - jak tylko się z Tobą zaprzyjaźnię, to na bank zerknę na Ciebie rówieśniczko moja A może - krasnoludku ze starszaków Ależ ja już się z Tobą przyjaźnię!!!

Castrolku nie zdecydowałam się na maskę bez hydravitalu. Do szkoły będę jeździć otulona szalem i w muszych okularach, nie ma rady. Twarzy na pewno nie pomaluję przez pierwsze dwa miesiące. Howk. A permanenty rób jak tylko będziesz mogła ale upewnij się, że wybrana przez Ciebie osoba (nie gabinet) jest w tym naprawdę dobra. Jak Ci ktoś spartaczy sprawę, to trudno będzie to zamaskować, a wiem, że i z poprawkami bywa różnie.

Domcia przed laserem mogła być zabiegana ale po - jak już pożegna własną mamę - przybiegnie i nam wszystko wyśpiewa. Ja jestem bardzo ciekawa tego laserowanka.


No właśnie, czyżby Buczka odjechała bez pożegnania?! Nieeee pewnie wpadnie do nas z walizkami w rękach albo z lotniska będzie się łączyć z forum Tylko mnie już więcej nią nie straszcie

Ponieważ oglądałam Wasze albumy, to dla przyzwoitości stworzyłam dziś mój własny (pożal się Boże) gdzie wkleiłam moje aktualne plamy, mam nadzieję, że kiedyś będę na to patrzeć jak na odległą historię.

W plebiscycie na najlepszy filtr biorę udział jako uważny obserwator i skanduję "jeszcze! jeszcze!", ponieważ z racji sędziwego wieku (powinien iść w parze z mądrością) muszę zacząć porządnie chronić swoją twarz, po masce rzecz jasna

Po edycji:

Castrolku
, broń Boże czarne brwi!!! Jeśli jesteś popielatą blondynką, to możesz grafit, jeśli zaś masz ciepły blond, to raczej beż - brąz, jest cała gama, dobra kosmetyczka powinna Ci doradzić. Czerń dobrze wygląda tylko na brunetkach i niektórych szatynkach. A jeśli brwi są za ciemne, to potwornie postarzają i negartywnie wyostrzają rysy twarzy.

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2008-09-25 o 20:15 Powód: dopisek dla Castrolka
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 20:31   #3335
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Anturium,dzięki za rady ale jak wybrać tą właściwą osobę na co zwrócić uwagę.Wczoraj byłam u jedne(chodzę do niej na hennę) i pokazywała mi swoje dzieła na zdjęciach-wyglądało nie najgożej,robiła już całkiem sporo ale czy dla mnie bedzie dobra ? o co pytać?Co powinnam wiedzieć?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 21:04   #3336
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

kilka dni bez dostępu do sieci i tyle zaleglości ...jak wy to robicie cosmelanki?
ivonako-będę Tobie wiernie kibicować ,bo mimo że mój zestaw leży w domku to teraz nie mam odwagi go zastosować
dziewczyny jesteście pozytywnie zakręcone i chętnie bym się z wami zakumplowała,ale rzadko mogę wieczorem swobodnie pisać no i wiedza u mnie marna, ale czytam i uczę się dzięki WAM
no ale tych filtrów chyba nie rozgryzę t.z na jakiej firmy mogę stosować fluid?i czy ma znaczenie jaki to fluid,rozumiem że puder ma być bez talku lub miki
dobrze rozumujeczy nie
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 21:08   #3337
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Castrolku to Ty nie masz żadnej pewności jak faktycznie wygląda efekt, zdjęcia można tak pięknie obrobić, że nawet sobie nie wyobrażasz. Moim zdaniem tylko z polecenia. Jeśli nie znasz nikogo, kto ma permanenty to konieczniej poszperaj na lokalnych forach. Może nawet na Wizażu znajdziesz jakieś namiary. Ty nie jesteś z Warszawy? Może zastanów się nad przyjazdem tutaj i zrobieniem makijażu w Sharley, to naprawdę jest inwestycja na kilka lat trochę jak cosmelan). Mnie makijaż robiła pani Joanna Andrzejewska-Laskowska, jest rewelacyjna, odwiodła mnie od kilku pomysłów, jej naprawdę zależy na utrzymaniu renomy własnego nazwiska. W Sharleyu panie sobie nawzajem pomagają, na moją konsultację przyszła jeszcze druga kosmetyczka (nie wiem czy prawidłowe określenie) i razem debatowałyśmy jak to ma wyglądać. Na konsultacji robiony jest próbny makijaż. Terminy są bardzo odległe ale tu nie warto oszczędzać pieniędzy, pośpiech też nie jest wskazany.

Moja mama była zachwycona moim makijażem i zdecydowała się go zrobić w lokalnym gabinecie, bo miała zaufanie do swojej pani. Niestety, nie dość że brwi nie są na równej wyskości i nie mają takiego samego łuku, to w dodatku kolor zmienił się na czerwony!! po niespełna roku. Usta zniknęły po miesiącu - robiła pełne. Właśnie na tym polega różnica, pamiętaj że płacisz także za barwniki, których używa Twoja kosmetyczka. W znanym zakładzie jest większa rotacja, kładzie się większy nacisk na jakość, taki zakład ma lepsze ceny barwników bo ten kupuje ich znacznie więcej lecz w zamian żąda super jakości.

Napisz w jakim mieście możesz zrobić permanentny, może wspólnie znajdziemy kogoś kto pokaże Ci jak wyglądał przed i jak jest teraz (na żywo).

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2008-09-26 o 00:01 Powód: poprawiłam literówkę w nicku Castrol
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 22:00   #3338
Alesjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Anturium jak masz wybór to rób maskę tam gdzie dostaniesz hydravital. Ja nie dostałam i pojawiły mi sie naczynka pod oczami Co do wyglądu po masce to ja przez prawie dwa tygodnie byłam buraczkowa i błyszcząca od wazeliny wiec raczej mało do ludzi

Aaaaa i ja też jestem Wagą z tym że z ostatniego jej dnia wiec mam jeszcze troche czasu do urodzinowego doła
Alesjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 22:50   #3339
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Moje kochane plameczki i ex plameczki!!! Kocham Was
Mam Tyle roboty,ze zapominam jak sie nazywam.Boze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam juz dosc!!!!!!!!!!!!!Wy takie madrosci pisujecie!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
Co ja sie dowiaduje!!!!!!!!!!!!!! Bedzie niebawem impreza urodzinowa,a mnie nie bedzie
Aniolki cosmelanskie mam nadzieje,ze jutro sie do Was odezwe.Pa ,buczek mial ciezki dzien.I LRP nie znalazl,ale za to inne cuda.Jutro Wam napisze co.
KARALUCHY DO PODUCHY ,A .............
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 00:16   #3340
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Alesjaa Pokaż wiadomość
Anturium jak masz wybór to rób maskę tam gdzie dostaniesz hydravital. Ja nie dostałam i pojawiły mi sie naczynka pod oczami Co do wyglądu po masce to ja przez prawie dwa tygodnie byłam buraczkowa i błyszcząca od wazeliny wiec raczej mało do ludzi

Aaaaa i ja też jestem Wagą z tym że z ostatniego jej dnia wiec mam jeszcze troche czasu do urodzinowego doła
Alesjaa w nova-dermie pani była zaskoczona moim pytaniem o hydravital, prosiła o powtórzenie nazwy bo nigdy nawet jej nie słyszała Czyli tam bez zmian. Zdecydowałam się na zabieg w bella-dermie z hydravitalem.
A na doła to Ci tu chyba nikt nie pozwoli

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Moje kochane plameczki i ex plameczki!!! Kocham Was
Mam Tyle roboty,ze zapominam jak sie nazywam.Boze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam juz dosc!!!!!!!!!!!!!Wy takie madrosci pisujecie!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
Co ja sie dowiaduje!!!!!!!!!!!!!! Bedzie niebawem impreza urodzinowa,a mnie nie bedzie
Aniolki cosmelanskie mam nadzieje,ze jutro sie do Was odezwe.Pa ,buczek mial ciezki dzien.I LRP nie znalazl,ale za to inne cuda.Jutro Wam napisze co.
KARALUCHY DO PODUCHY ,A .............
Oj Buczuś, przybywaj jutro jak się obrobisz z nawałem obowiązków i opowiadaj co my w końcu mamy kupować. Imprezą się nie martw, wypijemy i za Twoją pomyślność

Hurra moje pierwsze wielocytowanie
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 07:08   #3341
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczka Ty se jaj nie rób, gdzie poranne całusy


Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Buczka teraz robie naleweczkę z pigwy, i nie oranżada nie nie.Szykuje już naleweczki na urodzinki Anturium, na jedną noge bedzie malinowa, na drugą pigwowa, - ależ mam urozmaicenie
Ivonako- a jak toja wyszła? próbowałaś już?
Pewnie, że pigwówke próbowałam. Na Twoim panieńskim była premiera Jeszcze mam 1,5 buteleczki. Pychota.

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Dziewczyny robić ten permanentny czy nie?
Rób Castrolku rób. Tylko czy nie za wcześnie od maski? Może jeszcze troszke poczekaj żeby niespodzianek nie było. Jak oceniasz stan swojej skóry?
Castrolku koniecznie obejrzyj jakieś dzieło takiego makijażu na żywo. Zazwyczaj po 2 tygodniach panie przychodzą do kontroli i na ewentualne uzupełnienie. Umów się z kosmetyczką i przyjdź zobacz to dzieło. Często w gabinecie można spotkać klientki już z makijażem. Często kosmetyczki, jak jest ich kilka w gabinecie, mają ten makijaż już zrobiony. Musisz ocenić to na żywym organiźmie. Najlepiej byłoby gdyby to była osoba, która tylko takim makijażem się zajmuje, a nie mydło i powidło. Castrolku to poważna decyzja na lata. A co nagle to po
Ja się na permanentny zdecydowałam po obejrzeniu klientki typu lala malowana tańcząca na rurze. Była jak dla mnie przerysowana, nienaturalnie przerysowana, ale to taki jej styl, to cała ona, począwszy od butów, skończywszy na czubku głowy. Makijaż pomimo, że przerysowany, wyglądał cudnie, wszystko idealnie równe, kolor idealnie dobrany, kocica taka. To nie mój styl, ale skoro makijażystka potrafiła takie cudo wyrysować równo i pięknie, to moje skromne wymagania to pestka. Castrolek, pobiegaj do gabinetu i pooglądaj, popytaj.

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Ivcia - a powiedz no kochana, ten słoik, co trzymaś w lodówce, to pod zakrętką przykryłaś tym takim jakby gumowym kapslem??
Bo mi własnie tak koncówka pierwszego słoika cosmelana podeschła CAŁKIEM przez to, że gdzieś zawieruszyłam to takie wieczko-kapsel i tylko samą zakrętką zamykałam...
Kapselek mam, wszystko pięknie zakryte.

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Megi - JA sobie WYPRASZAM STARĄ PROCĘ!!! No jeszcze proce bym wybaczyła, ale kurrrrrcze -STARĄ????????????!?!?!?!? !?
Babo, popatrz w lustro - my piekne, młode, urocze, wiotkie, słodkie i powabne jestesmy!!!
Że o przymiotach umysłu nie wspomne
Denna, gdzie Wy takie lustra kupujecie? Jak ja patrzę w swoje to starą procę widzę i tyle


Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
kilka dni bez dostępu do sieci i tyle zaleglości ...jak wy to robicie cosmelanki?
ivonako-będę Tobie wiernie kibicować ,bo mimo że mój zestaw leży w domku to teraz nie mam odwagi go zastosować
dziewczyny jesteście pozytywnie zakręcone i chętnie bym się z wami zakumplowała,ale rzadko mogę wieczorem swobodnie pisać no i wiedza u mnie marna, ale czytam i uczę się dzięki WAM
no ale tych filtrów chyba nie rozgryzę t.z na jakiej firmy mogę stosować fluid?i czy ma znaczenie jaki to fluid,rozumiem że puder ma być bez talku lub miki
dobrze rozumujeczy nie
Etna cosmelań się a nie o kibicowaniu mi tu opowiadasz. Bądź moją towarzyszką niedoli. Jeśli o filtry to tu takie małe zawirowanie mamy, więc krótko:
na avene i klorane możesz kłaść wszystko co chcesz
na inne filtry apteczne tylko rzeczy z tej listy KLIK

Masimka od Kazika przyjechała.
Masimko pozwoliłam sobie dodać do podpisu Twoją cosmelanowa listę niezbędniczkę. Niniejszym czuj się zobowiązana do ewentualnego jej poprawiania, uzupełniania itp itd w miarę rozwoju naszej cosmelańskiej wiedzy. Trochę Cię wrobiłam Skarbie Dodaj ją też do swojego podpisu. Dostanę lanty czy nie?

Megi Kochanie wreszcie masz godzien Ciebie avaterek






__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-09-26 o 07:29
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-26, 07:39   #3342
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzien dobry:zie wam:Moje diablatko zafundowalo mi pobudke 5.15Czy male dzieci nie potrzebuja snuPadam na moja cosmelanska twarz

Megi czy to Twoje slawne nogi?
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 07:57   #3343
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzień dobry Kochane dzeń bez was jest dniem starconym

Ivonka w moim lustrze też siedzi stara proca dlatego patrzcie lepiej na nogi

Saga tak , to moje prawdziwe nogi ale czy słynne

Buczka gdzie się podziewasz żono ?

Masima jak udały się wojaże ? Idziesz dzisiaj do pani doktor?

Dome co z tym laserem? Dzieciaki już zdrowe ?

Kamilia teraz kolej na ciebie .Dobij nas swoimi fotkami
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 08:09   #3344
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Saga tak , to moje prawdziwe nogi ale czy słynne

Megi ja moge zrobic tylko jedno:slina : W kolejce po nogi stalam daleeeeeko za Toba
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 08:16   #3345
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dziewczyny zgłasza się Baran

Troche mi zeszło z przeczytaniem kilku stron nowych postów coście natłukły przez te 3 dni.

Kamilia najwyższe znane mi PPD 40 !!!! ma SVR 100 ultra max. Nie ma go na twojej liscie.

"Pamietajmy, ze wysoki faktor SPF jeszcze nie stanowi gwarancji ochrony przed przebarwieniami, gdyz okresla on tylko stopien ochrony przed UVB, zas przebarwienia to glownie efekt dzialania UVA. Liczy sie wysoki faktor PPD czyli majac do wyboru krem o faktorach SPF 60/PPD 30 lub SPF 100/PPD 30 nie wazne ktory wybierzemy, gdyz oba oferuja podoban ochrone UVA, zas roznica miedzy SPF 60 a 100 nie jest tak znaczaca."


Iv super że listę wkleiłaś sama bym na to nie wpadła.

Megi idę dzisiaj do kontroli znowu, ciekawe co lekarka znowu wymyśli. Teraz używam cos2 co drugi dzień, mam nadzieje ze nie będzie tego bardziej ograniczać, bo troche sie tego obawiam. Co ona mi powiedziała ostatnim razem ? ze wystarczy ile razy w tygodniu go stosować zeby uniknąć nawrotu plam ? Zapomniałam

Megi Hauschki nadal brak. Może teraz listonoszka testuje

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-09-26 o 08:35 Powód: uzupełnienie
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 08:32   #3346
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Masimka - dodałam do listy SVR 100 ultra max. PPD 40
poszukiwania idealnego filtra trwają. Karamba
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 08:38   #3347
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Krem ochrony SPF 25/PPD 10 Iwostin Solecrin


Emulsja ochronna SPF 40/PPD 20 Iwostin Solecrin


Krem ochronny SPF 50+ /PPD 25 Iwostin Solecrin
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 08:50   #3348
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witajcie poranne cosmelańskie ptaszki

Dzień bez Was to dzień stacony.

Jak Wy to robicie tzn wstawiacia awarciki? Też bym coś chciała sobie wstawić, ale ja sierota techniczna nie doszłam jeszcze jak to sie robi. Pomożecie?

Megi- ulalala fiu fiu co zaaaaaaaa nogi do samej podłogi.

a tak wogóle to babeczki chłodzidzie już napoje wyskokowe na jutrzejsze świeto naszego Kwiatuszka?

madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 08:57   #3349
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Witajcie poranne cosmelańskie ptaszki

Dzień bez Was to dzień stacony.

Jak Wy to robicie tzn wstawiacia awarciki? Też bym coś chciała sobie wstawić, ale ja sierota techniczna nie doszłam jeszcze jak to sie robi. Pomożecie?

Megi- ulalala fiu fiu co zaaaaaaaa nogi do samej podłogi.

a tak wogóle to babeczki chłodzidzie już napoje wyskokowe na jutrzejsze świeto naszego Kwiatuszka?


taaaa, mnie tez się zaczynają nogi przy samej podłodze, tylko moje się szybciej kończą...
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-26, 09:09   #3350
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Megi idę dzisiaj do kontroli znowu, ciekawe co lekarka znowu wymyśli. Teraz używam cos2 co drugi dzień, mam nadzieje ze nie będzie tego bardziej ograniczać, bo troche sie tego obawiam. Co ona mi powiedziała ostatnim razem ? ze wystarczy ile razy w tygodniu go stosować zeby uniknąć nawrotu plam ? Zapomniałam


No tak .....poszła baba do lekarza Masima nie spodziewałam się tego po tobie Jak mogłaś zapomnieć najważnieszą rzecz Może idź dzisiaj na wizytę z dyktafonem ?

Megi Hauschki nadal brak. Może teraz listonoszka testuje
Niemożliwe Wysłałam w poniedziałek jak tylko dostałam przesyłkę od Buczki.Wsypałam do podwójnej torebeczki takiej w jakich sprzedaje się prochy Może sprawdzają co to jest


[quote=madziusia777;914837 6]Jak Wy to robicie tzn wstawiacia awarciki? Też bym coś chciała sobie wstawić, ale ja sierota techniczna nie doszłam jeszcze jak to sie robi. Pomożecie?

Madziusia musisz przenieśc się do innej bajki o Sierotko Marysi Ivonako pomóż jej Kochanie bo ty zarządzasz Krasnoludkami


Megi- ulalala fiu fiu co zaaaaaaaa nogi do samej podłogi.
Stanęłam w kolejce po ładne nogi .Nie pytajecie po co innego się nie dopchałam
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 09:11   #3351
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=ivonako;9147775]Buczka Ty se jaj nie rób, gdzie poranne całusy





Denna, gdzie Wy takie lustra kupujecie? Jak ja patrzę w swoje to starą procę widzę i tyle


Ivcia, lustra kupujemy w zwyklym sklepie - ale rzadko je myjemy i wycieramy z kurzu)))))
Znaczy sie - zostawiamy na nich taki NATURALNY FILTR UV
Bo filtry baaaaaaaardzo przeciez ważne są. I przez taki filtr sie podziwiamy)))))))))
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 09:15   #3352
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzien dobry aniolki
Zaraz lece szukac filtrow,duzo czasu mi nie zostalo.Stracha mi narobilyscie,ze hej!!!!!!!!!!!!
Aaaaaa pani aptekarka odlala mi fluidy hauschki .Uwaga sa 4 odcienie,a nie 3.Doszedl nr 0.
Lancome magi matt jest do d...
Megi zmien avatarka prosze,bo ja tu kompleksy kochanie dostaje!!!!!!!!!!
Castrolku Ty chcialas wiedziec jaka u okupanta pogoda,prawda?
PRZECUDNA,slonko swieci bardzo mocno.Cudowne blekitne niebo.Takze zabieraj ze soba filtr 50 plus
Lece na zakupy,zaraz wracam
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 09:24   #3353
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cześć Kropki Kochane
Próbowałam do Was wczoraj napisać, ale wizaz tak mulił, że mało laptopa przez okno nie wyrzuciłam

Jestem po laserze ... wczoraj wieczorem dopiero otworzyłam oczy - spuchłam tak, że TŻ wrócił z wojaży i mnie do lekarza zawiózł ( ponoć to normalna reakcja- po laserze , nie TŻ-ta ).
Laserem potraktowałam zarówno część skóry pod oczami, jak i bliznę ( po niechcianej cesarce i po wyrostku) Zabieg należy powtórzyć czterokrotnie, z przerwami ok. 4 tygodnie. Czyli po laserze będę w STYCZNIU I wtedy będą widoczne efekty. Najlepiej działa on na blizny - powiem Wam jak zobaczę pierwsze zmiany. Ogólnie to ja na własne życzenie zrobiłam sobie AKUKU - ponieważ posmarowałąm się filtrem SPF 50+...ziaji, w ramach eksperymentów codziennych, oczywiście nawaliłam też do oka i ... posiurać się mogłam z bólu.
Ciekawie kiedy ja się nauczę nie wpychać kremu do gały a moje życie nie będzie odmierzane czasem OD SPUCHNIĘCIA DO SPUCHNIĘCIA
Kocham Was i tęsknie za Wami : list:

Buczka: Viva la Vida - zamówiłam dopiero w merlinie i czekam z utęsknieniem !!!
Megulec - no nogi to masz takie, że można pęc z zazdrości A moja dzieciarnia przechodzi na kolejny etap zatkanych nosów, jednak jest duuuuuuużo lepiej
kamilia - my love
Iv: i co z oprawkami ?
masiunta:
A gdzie jest Galaretka nasza???????
madzia - do Hollyyywwwwooood
denna - kiedy na grzybki się wybierasz
saga i lidzia - zdrowe jesteście
anturium - a jak Twoje samopoczucie wewnętrzne - lepiej?
etna: no to my sister of mercy Ja mam też cosmo cud w lodówce, czekałam na niego na taborecie przed domem, a teraz się laseruje i nie mogę zastosować mojego marzenia
castrolek : rób permanentny - ja też kiedyś zrobię

A jestem PANNA z domieszką LWA
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-09-26 o 10:08 Powód: buczka i megulec i iv i kamilia i anturmium i etna i castrol i madzia i masimka i CAŁA RESZTA:)
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 10:10   #3354
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

No i musze pisac jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Cześć Kropki Kochane
saga i lidzia - zdrowe jesteście
Domciu
Cosmelanisz sie dopiero w styczniu
Siedze od kilku dni w domu,zasmarkana i zwalonaDzisiaj zebralo mi sie jeszcze na sprzatanie,ale mi nie idzie wogole.Caly czas mam przed oczami nogi Megi:mdle je:
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 10:18   #3355
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Domciu
Cosmelanisz sie dopiero w styczniu
Siedze od kilku dni w domu,zasmarkana i zwalonaDzisiaj zebralo mi sie jeszcze na sprzatanie,ale mi nie idzie wogole.Caly czas mam przed oczami nogi Megi:mdle je:
Chyba dopiero w styczniu Zobaczę za trzy tygodnie jaki efekt dał pierwszy laser, jeśli będzie już tak jak chcę - to nakładam cosmelan on my face Bo oczy będą już pięknościowe Styczeń, to najdalsza z możliwych dat
Szoda, że jesteś tak daleko - pomogłabym Ci w sprzątaniu A Twój Skarb umówił się z moim i tak razem 5.15 Idealnie o tej samej porze - gadziny kochane
Wiesz co liptonku - każ sobie kupić COLDREX MAXIGRIP - czyni cuda ( nie wierzyłam) jednak postawił mnie na nogi w ciągu 4 godzin.
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-09-26 o 10:21 Powód: COLDREX MAXIGRIP
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 10:22   #3356
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
A Twój Skarb umówił się z moim i tak razem 5.15 Idealnie o tej samej porze - gadziny kochane

:rot fl:A to malpiszony male


Mam juz tak dluga liste zyczen aptecznych,ze jedna pozycja nie zrobi mi juz roznicy,a moze pomoc.Musze dzis usiasc na czterech literach i kupic wszystko.Dziekuje
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 11:22   #3357
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Mam juz tak dluga liste zyczen aptecznych,ze jedna pozycja nie zrobi mi juz roznicy,a moze pomoc.Musze dzis usiasc na czterech literach i kupic wszystko.Dziekuje
Saguś: naprawdę byłąm rano denat: płuca, gardło, kaszel, fever i łamanie w kościach - po 4 godzinach po COLDREXMAXGRIP, aż mi było głupio, że tak rano narzekałam- byłam jak ta jutrzenka bagienna
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 11:23   #3358
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Cześć Kropki Kochane
Próbowałam do Was wczoraj napisać, ale wizaz tak mulił, że mało laptopa przez okno nie wyrzuciłam

Jestem po laserze ... wczoraj wieczorem dopiero otworzyłam oczy - spuchłam tak, że TŻ wrócił z wojaży i mnie do lekarza zawiózł ( ponoć to normalna reakcja- po laserze , nie TŻ-ta ).
Laserem potraktowałam zarówno część skóry pod oczami, jak i bliznę ( po niechcianej cesarce i po wyrostku) Zabieg należy powtórzyć czterokrotnie, z przerwami ok. 4 tygodnie. Czyli po laserze będę w STYCZNIU I wtedy będą widoczne efekty. Najlepiej działa on na blizny - powiem Wam jak zobaczę pierwsze zmiany. Ogólnie to ja na własne życzenie zrobiłam sobie AKUKU - ponieważ posmarowałąm się filtrem SPF 50+...ziaji, w ramach eksperymentów codziennych, oczywiście nawaliłam też do oka i ... posiurać się mogłam z bólu.
Ciekawie kiedy ja się nauczę nie wpychać kremu do gały a moje życie nie będzie odmierzane czasem OD SPUCHNIĘCIA DO SPUCHNIĘCIA
Kocham Was i tęsknie za Wami : list:

Buczka: Viva la Vida - zamówiłam dopiero w merlinie i czekam z utęsknieniem !!!
Megulec - no nogi to masz takie, że można pęc z zazdrości A moja dzieciarnia przechodzi na kolejny etap zatkanych nosów, jednak jest duuuuuuużo lepiej
kamilia - my love
Iv: i co z oprawkami ?
masiunta:
A gdzie jest Galaretka nasza???????
madzia - do Hollyyywwwwooood
denna - kiedy na grzybki się wybierasz
saga i lidzia - zdrowe jesteście
anturium - a jak Twoje samopoczucie wewnętrzne - lepiej?
etna: no to my sister of mercy Ja mam też cosmo cud w lodówce, czekałam na niego na taborecie przed domem, a teraz się laseruje i nie mogę zastosować mojego marzenia
castrolek : rób permanentny - ja też kiedyś zrobię

A jestem PANNA z domieszką LWA

dome- a co ty laserem na oczach robisz, chyba czegoś nie doczytałam.


Ciągle zrzera mi posty czy wkońcu cos dzisiaj wyśle do Was
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 11:42   #3359
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
dome- a co ty laserem na oczach robisz, chyba czegoś nie doczytałam
Część Królewno nasza - Masz najlepsze miejsce w naszej Rodzinie
no tak a propo's lasera, to ja tam robię takie pitu pitu i pierdu pierdu, co by się nie zestarzeć i nie zwiotczeć
Tak naprawdę, laser który posiada moja ukochana dr Osadowska, to laser frakcyjny- mozaika, który powoduje upiększanie blizn (najbardziej spektakularne efekty) oraz spowodowanie zwiększonej produkcji kolagenu oraz naprawę naskórka- o efektach na mnie - powiem jak wyjdą mi całkiem na wierzch moej gały, ja znowu jak Mike Tyson wyglądam, nawet gorzej teraz
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 12:00   #3360
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

wy tu o laserach,a ja kupilam LRP 50 plusKre m.
Ciekawa jestem jaki on? Mam nadzieje,ze po nim mi plamy nie wyjda.
Zmyje tapete i sie nim mazne,a na to hauschka
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.