Jak polubic rozpuszczone wlosy ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-28, 18:26   #31
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Re: Jak polubic rozpuszczone wlosy ?

rozpuszczaj włosy wtedy kiedy Ci wygodnie.
Ja mam włosy po pas więc siłą rzeczy do pracy czy na zakupy muszę zaplatać bądź spinać. Ale w domu, czy jak wychodzę gdzieś ze znajomymi to rozpuszczam.
Trzeba się po prostu przyzwyczaić do rozpuszczonych.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 14:37   #32
Renia8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 19
Dot.: Jak polubic rozpuszczone wlosy ?

Ja chodzę tylko w rozpuszczonych włosach i nie wyobrażam sobie ich wiązać. Praktycznie nikt mnie nigdy nie widział w związanych włosach
Renia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 14:03   #33
Dommii877
Raczkowanie
 
Avatar Dommii877
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 54
Dot.: Jak polubic rozpuszczone wlosy ?

Ja bym chętnie związywała, ale przeważnie jakieś kosmyki stercza i dlatego stawiam na rozpuszczone. A czasu na warkocze czy koczki jakoś nigdy nie potrafiłam znaleźć
Dommii877 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-22, 08:08   #34
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak polubic rozpuszczone wlosy ?

Ja chodzę tylko w wysoko upiętych, bo chcę je zapuścić daleko za pas (na razie są do pasa). Włosy mam gęste i mocno kręcone, co utrudnia ich rozczesywanie, zapobieganie ich plątaniu się przyspiesza porost, bo końcówki mniej się niszczą i nie muszę przez godzinę stać ze szczotką i ich rozczesywać.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-22, 11:52   #35
paterianka
Przyczajenie
 
Avatar paterianka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 29
Dot.: Jak polubic rozpuszczone wlosy ?

Można spinać niecałe, tylko na przykład grzywkę i wtedy to co zostaje niespięte sobie jest na plecach i aż tak nie przeszkadza, ja tak często robię, chociaż najwygodniejszy jest koński ogon lub różnego rodzaju plecionki, w nich podobno włosy najmniej się niszczą .
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich - Andrzej Sapkowski
paterianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 13:52   #36
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Jak polubic rozpuszczone wlosy ?

Właśnnie miałam napisać, że od kiedy noszę włosy w koczku (bez gumek, same wsuwki) to zauwazyłam, że włosy mam grubsze.zazwyczaj końce miałam coraz cieńsze i nawet w warkoczu było widać jak ku dołowi staje się coraz cieńszy. A od kiedy je zbieram i nie noszę spiętych gumką poprawiły się. Choć z zazdrością patrzę na okładki gazet czy nawet w telewizji, gdzie dziewczyny noszą długie rozpuszczone włosy np. po prostu luźno pokręcone kilka pasm z lokówki...Może włosy tak zrobione po 2 minutach na zewnątrz się prosują a po drugie wiatr i już wygląda się jak szczotka/mop....Zastanawiam się, że one chyba wszytskie zwyczajnie mają tyle doczepionych włosów, że stają się ciężkie i po prostu ani drgną i to stąd. Druga rzecz to tapirs. Wszyscy na ten sposób psioczą , a nie wierzę, że komukolwiek włosy odstają od nasady 10 cm bez tapirowania. Popatrzcie choćby na kożuchowską - dobra, ona ma krótkie włosy ale same z siebie tak nie stoją na pewno!
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.

Edytowane przez SaraSara
Czas edycji: 2017-09-23 o 13:55
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 13:44   #37
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: Jak polubic rozpuszczone wlosy ?

Ja odkąd mam wyprostowanie keratyną inoar cały czas noszę rozpuszczone jedynie na noc wiąże wysoko w kucyk
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-01, 18:34   #38
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Jak polubic rozpuszczone wlosy ?

Cytat:
Napisane przez SaraSara Pokaż wiadomość
Właśnnie miałam napisać, że od kiedy noszę włosy w koczku (bez gumek, same wsuwki) to zauwazyłam, że włosy mam grubsze.zazwyczaj końce miałam coraz cieńsze i nawet w warkoczu było widać jak ku dołowi staje się coraz cieńszy. A od kiedy je zbieram i nie noszę spiętych gumką poprawiły się. Choć z zazdrością patrzę na okładki gazet czy nawet w telewizji, gdzie dziewczyny noszą długie rozpuszczone włosy np. po prostu luźno pokręcone kilka pasm z lokówki...Może włosy tak zrobione po 2 minutach na zewnątrz się prosują a po drugie wiatr i już wygląda się jak szczotka/mop....Zastanawiam się, że one chyba wszytskie zwyczajnie mają tyle doczepionych włosów, że stają się ciężkie i po prostu ani drgną i to stąd. Druga rzecz to tapirs. Wszyscy na ten sposób psioczą , a nie wierzę, że komukolwiek włosy odstają od nasady 10 cm bez tapirowania. Popatrzcie choćby na kożuchowską - dobra, ona ma krótkie włosy ale same z siebie tak nie stoją na pewno!
gwiazdy mają doczepy, to raz.
Nie ma co patrzeć na teledyski, okładki, tam nie ma wiatru, wilgoci, nie trzeba tej fryzury nosić cały dzień.

ja się podpinam do tematu. Podziwiam kobiety, które noszą rozpuszczone włosy cały dzień. Moje po godzinie splątują się w strąki, więc musiałabym je co godzinę rozczesywać co już w połowie dnia skutkowałoby łojem na głowie (bo mam przetłuszczające się włosy).

Generalnie mam włosy do zapięcia stanika, do pracy gładko zaczesane i tylko na wyjścia jerozpuszczam, po 2 godzinach na imprezie i tak je spinam ale długie muszą być

podziwiam te laski, które na wycieczki rowerowe noszą rozpuszczone, długie włosy.. niejednokrotnie takie widziałam... Ja po takiej wyprawie nie rozczesałabym włosów już nigdy
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-01, 18:56   #39
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak polubic rozpuszczone wlosy ?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
gwiazdy mają doczepy, to raz.
Nie ma co patrzeć na teledyski, okładki, tam nie ma wiatru, wilgoci, nie trzeba tej fryzury nosić cały dzień.

ja się podpinam do tematu. Podziwiam kobiety, które noszą rozpuszczone włosy cały dzień. Moje po godzinie splątują się w strąki, więc musiałabym je co godzinę rozczesywać co już w połowie dnia skutkowałoby łojem na głowie (bo mam przetłuszczające się włosy).

Generalnie mam włosy do zapięcia stanika, do pracy gładko zaczesane i tylko na wyjścia jerozpuszczam, po 2 godzinach na imprezie i tak je spinam ale długie muszą być

podziwiam te laski, które na wycieczki rowerowe noszą rozpuszczone, długie włosy.. niejednokrotnie takie widziałam... Ja po takiej wyprawie nie rozczesałabym włosów już nigdy
Nie wszystkie włosy sie tak samo szybko placzą. Jako nasolatka nosiłam zawsze rozpuszczone, a miałam prawie do pasa i co więcej właściwie nie musiałam ich czesać, po prostu się nie plątały. W ogóle niewiele z nimi robiłam poza myciem (bez odżywki) . Z czasem jednak moja głowa stała się tłusta i musiałam się pożegnać z rozpuszczonymi jak i z grzywka czy w ogóle fryzurami, gdzie włosy stykają się ze skorą. Teraz jest mi w rozpuszczonych przeważnie niewygodnie, bo się po prostu odzwyczaiłam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-01 19:56:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.