Krem do prostowania włosów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-06, 20:25   #1
feanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 57

Krem do prostowania włosów?


Czesc dziewczyny Znacie moze jakieś dobre (ale tez nie bardzo drogie) żele, kremy czy coś do prostowania włosów ( tzn. takie zamiast prostownicy), słyszałam o sunsilku- efekt żelazka ,ale zdanie jest co do niego podzielone. Włosy mam raczej poddatne , wywijające sie na końcówkach chociaz nieraz mam z nimi straszne problemy
feanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 20:36   #2
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Krem do prostowania włosów?

Ja proponuję odżywkę Sunsilk Satin proteins - wygladzająca wlosy. Moje "falowane" wlosy po niej byly gladsze, bardziej proste. Za taką cene, jest niezla Moze ewentualnie przygotowac je do prostowania, lub innego preparatu.

Sunsilk efekt zelazka bez prostownicy jest bezuzyteczny
ajali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 21:21   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Krem do prostowania włosów?

Witaj , ja polecę Ci jedwab FAROUK CHI, buteleczka 15 ml( wbrew pozorom niesamowicie wydajny, kolejny nastepca słynnego Biosilk) kosztuje na allegro ok 8 zł.Jest bardzo mocny, mocniejszy w działaniu niz jego poprzednicy. Ta seria została stworzona do pracy z prostownicami, ale sama w sobie wspomaga prostowanie. Jesli masz włosy podatne może bc przydatny.
Mozesz jeszcze spróbować z odzywka FAROUK CHI INFRA TREATMENT ( butla 300 ml za ok 36 zł) , także bardzo wydajna, powiem szczerze , że moim zdaniem ta odzywka i jedwab + włosy podatne na układanie może wyelminowac prostownicę, w moim przypadku po zastosowanu tych produktów prostownica służy tylko do ujednolicenia fryzury , ale może dlatego , że mam włosy cienkie i bardzo podatne ( ale gęste).
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 22:49   #4
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Krem do prostowania włosów?

Dobry krem do prostowania włosów jest z Schockwaves
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 10:17   #5
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Krem do prostowania włosów?

Cytat:
Napisane przez Kadunia
Dobry krem do prostowania włosów jest z Schockwaves
A ja się nie zgodzę! Ten krem z Shockwaves to najgorsze świństwo do prostowania jakie miałam!! Nałożyłam zgodnie z instrukca (a nawet mniej) i miałam tłuste, poklejone, straszliwe w dodtyku i przyklapnięte włosy! Nigdy więcej!
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 10:25   #6
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Krem do prostowania włosów?

Cytat:
Napisane przez feanka
Czesc dziewczyny Znacie moze jakieś dobre (ale tez nie bardzo drogie) żele, kremy czy coś do prostowania włosów ( tzn. takie zamiast prostownicy), słyszałam o sunsilku- efekt żelazka ,ale zdanie jest co do niego podzielone. Włosy mam raczej poddatne , wywijające sie na końcówkach chociaz nieraz mam z nimi straszne problemy
Jeżeli chodzi o sunsilk to sama nie wiem co o nim sądzić. Mam w domu i czasami nawet ładnie wyprostuje, innym razem wogóle, a często włosy sa po nim takie jakby tłuste. Zawsze jak zrobię sunsilkiem to i tak potem jadę po włosach prostownicą.
A do prostowania włosów najkepiej podobno używać akrylu. Ale jeszcze nie kupiłam. Moja fryzjerka polecała. Ale efekt i tak nie ten co prostownica.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 10:25   #7
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Krem do prostowania włosów?

To szkoda no ale na kazdego działa inaczej. Ja zuzyłam 2 albo 3 opakowania był bardzo fajny wyciskałam ze 2 - 3 porcje ( a nie jak pisze na opakowaniu 5-7 ) i dawałam od połowy długości włosow ku dołowi lepiej sie prostowały były miękkie i pachnące Teraz nie używam bo wogole zrezygnowałam z kosmetyków do prostowania bo zmieniłam prostownice na lepsza
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-07, 10:26   #8
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Krem do prostowania włosów?

Cytat:
Napisane przez AneciaG
Jeżeli chodzi o sunsilk to sama nie wiem co o nim sądzić. Mam w domu i czasami nawet ładnie wyprostuje, innym razem wogóle, a często włosy sa po nim takie jakby tłuste. Zawsze jak zrobię sunsilkiem to i tak potem jadę po włosach prostownicą.
A do prostowania włosów najkepiej podobno używać akrylu. Ale jeszcze nie kupiłam. Moja fryzjerka polecała. Ale efekt i tak nie ten co prostownica.
Mogłabys zdradzic co to ten akryl?
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 10:34   #9
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Krem do prostowania włosów?

Cytat:
Napisane przez Kadunia
Mogłabys zdradzic co to ten akryl?
Ja właśnie nie za bardzo nie wnikałam co to jest. Fryzjerka stwierdziła że nie wyprostuje mi prostownicą tylko akrylem właśnie. Faktycznie jakiś efekt był, ale wydaje mi się że nadaje się do włosów tylko lekko falowanych, bardziej skręconych moim zdaniem nie wyprostuje. Wiem że mogłam to u niej kupić, ale co to była za firma, jaka cena i co to był za specyfik to nie mam pojęcia. Nawet nie wiem czy to można dostać w drogeriach czy tylko u fryzjera. Trzeba by się było popytać.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 10:37   #10
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: Krem do prostowania włosów?

sunsilk krem do włosów "efekt żelazka" prostuje włosy pod wpływem ciepła z suszarki
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 10:41   #11
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Krem do prostowania włosów?

a ja polecam L'oreal Hot Liss, kosztuje okolo 16-18zl.
Od kiedy go uzywam moje wloski sa boskie. Po wysuszeniu sa o wiele gladsze, nienapuszone jak to bywalo zwykle, ale mimo wszystko uzywam jeszcze prostownicy - ktora przejezdzam zaledwie pare razy.
Wlosy sa delikatne sypkie, zadne tluste czy posklejane.
Polecam (choc nie wiem czy efekt bez prostownicy bedzie tak zadawalajacy).
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-07, 10:46   #12
feanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 57
Dot.: Krem do prostowania włosów?

dzieki dziewczyny moze jednak zainwestuje w prostownice zobaczymy
feanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 10:50   #13
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: Krem do prostowania włosów?

moja siostra uzywa fluidu prostujacego Joanny (taki niebieski) i musze przyznac, ze nir jest zle, ale zalezy jakie masz wlosy-bo za duza ilosc moze je troche obciazac.Ale moim zdaniem prostownicy jednak nic nie zastapi
jami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.