Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY! - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-19, 20:33   #3541
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Dziewczyny widziałyście gdzieś może skład tego nowego żelu do twarzy białego jelenia z oczarem wirginijskim ?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,40719,hipoalergic zny-zel-do-mycia-twarzy-z-oczarem-wirginijskim.html&next=1
Chciałam zobaczyć czy ma sls
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 21:16   #3542
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

tu analiza Korah :
http://213.218.125.34/forum/showpost...postcount=3591
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 22:41   #3543
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
Dzięki piękne za link
Czyli jednak z SLS..
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 12:54   #3544
amedaheda
Raczkowanie
 
Avatar amedaheda
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 161
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Halo Dziewczyny (i chłopcy,jeśli tu się pojawiają:P)
Powrocilam po tygodniowej nieobecnosci. Chcialabym powiedziec,ze jestem wykonczona i mam serdecznie dosc. Jak juz pisalam (a moze nie pisalam,sama nie wiem)odkad zaczelam uzywac kremu i zelu do mycia twarzy z serii Ziaja med plus bratek poprawilo mi sie znacznie. Na kilka dni,doslownie. Naprawde piekna buzie mialam przez3 dni!Tetralysal biore dalej,dostalam jeszcze na 16 dni,ale kompletnie mi nie pomaga. Teraz mam taki wysyp,ze... Juz sama nie wiem co to jest,bo i ropne (nagle)i te male biale i zaskorniaki,wszystko,wszy stko naraz. Jestem zalamana. Jutro ide zrobic badania-hormony i podstawowe z krwi i tu jest moja prosba-czy mozecie mi dokladnie powiedziec jakie badania robilyscie przezd np.Izotekiem?TSH,FT3,FT4 i czy cos jeszcze? W sobote jade do Bialegostoku do lekarza mojej kuzynki,podobno jest cudotworca..jade,lapie sie juz wszystkiego. Ona podpowiedziala mi zebym zrobila te badania,moze sie przydadza. Mam tez w planach zajsc do mojej dermatolog i powiedziec,ze Tetra nie dziala..
Dno dno dno.Znowu zmknelam sie w domu.
__________________
walka z kilogramami wygrana
teraz toczę bój o ładną cerę
no i tę najtrudniejszą-zaakceptować samą siebie..
amedaheda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 13:05   #3545
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Mam pytanie odnośnie picia bratka czy on oczyszcza twarz tylko z krostek czy zaskórników też? Warto go pić?
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 17:08   #3546
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Ja piłam bratka rok temu. Nie dość, że dostałam po nim wysypu coś jakby takiej drobnej kaszki ala wysypka i miałam problemy z pęcherzem. Na okrągło musiałam chodzić do toalety bo wydawało mi się, że pęcherz mam pełny co 10 minut a jednak nie mogłam oddać moczu normalnie. Miałam wrażenie, że w brzuchu coś mi zaraz pęknie także zrezygnowałam. Nie dla mnie taka kuracja. Dodam, ze próbowałam też urynoterapii ale to działa ewentualnie tylko na jakieś ropne stany zapalne, które już są a to co ma wyskoczyć to i tak wyskakuje więc trądzik dalej jest. Już dałam sobie spokój z tymi domowymi sposobami bo na mnie to nie działa. Jak ktoś chce to może spróbować ale w obu przypadkach potrzeba dużej cierpliwości.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 17:12   #3547
yasminuuum
Zakorzenienie
 
Avatar yasminuuum
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 8 981
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Bratek jest moczopędny i daltego tak wyszło. Ja też co chwilę chodziłamd o toalety ale musiałam skończyć kurację bo nerki zaczęły mnie boleć. A wysyp to normalna rzecz bo organizm się oczyszcza
ale widocznie Tobie ta metoda nie służy.
__________________

wymień się ze mną ciuchem >klik<


handmade blog
yasminuuum jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 17:20   #3548
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Niekoniecznie, różne wahania hormonów mogą powodować trądzik, najlepiej zbadać sobie wszystkie.
Ale jeśli masz łojotok, to pewnie Izotek pomógłby. Chociaż z drugiej strony też może być od hormonów... Zresztą, przed retinoidami i tak trzeba zbadać sobie wszystko i dobrać antykoncepcję hormonalną (nawet jeśli nie współżyjesz), więc i tak na pewno się dowiesz, jak tam hormony
Jak to jest właśnie z tymi tabletkami antykoncepcyjnymi przed leczeniem retoniodami? Jak rozmawiałam na ten temat z dermatolożką to tłumaczyła, że trzeba dobrać jakieś tabletki anty przed ta kuracją. Ja jej odparłam, że po co skoro i tak teraz nie współżyję a ona na to, że to nie ma znaczenia dlatego, ponieważ i hormony i retinoidy podczas leczenia u kobiet jakoś współgrają i to wszystko się jakoś łączy ale jak to już nie pamiętam. W sumie to nic z tego nie rozumiem. Skoro w przyszłości zdecydowałabym się np. na Izotek to po co jednocześnie męczyc organizm i ładować w siebie hormony nawet jeśli nie miałabym chłopaka?
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 19:07   #3549
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Jak to jest właśnie z tymi tabletkami antykoncepcyjnymi przed leczeniem retoniodami? Jak rozmawiałam na ten temat z dermatolożką to tłumaczyła, że trzeba dobrać jakieś tabletki anty przed ta kuracją. Ja jej odparłam, że po co skoro i tak teraz nie współżyję a ona na to, że to nie ma znaczenia dlatego, ponieważ i hormony i retinoidy podczas leczenia u kobiet jakoś współgrają i to wszystko się jakoś łączy ale jak to już nie pamiętam. W sumie to nic z tego nie rozumiem. Skoro w przyszłości zdecydowałabym się np. na Izotek to po co jednocześnie męczyc organizm i ładować w siebie hormony nawet jeśli nie miałabym chłopaka?
Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy
Dlatego jest taka procedura, że musisz brać anty i podpisać oświadczenie, że bierzesz i że zdajesz sobie sprawę z konsekwencji nie brania antykoncepcyjnych. Nie spotkałam się, żeby dermatolog wypisał receptę bez tego papierka.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 20:50   #3550
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

ja generalnie słyszałam,że dermatolog chce papierek że nie jesteś w ciąży i że jesteś świadoma ryzyka ,bla bla bla ,nie zawsze wypisuje anty. A też mnie to zastanawia... bo niby dobrze dobrane tabletki mogą sporo pomóc jeżeli chodzi o cerę... no ale z drugiej strony jak się przestaje brać anty to może być gorzej,dużo gorzej... Więc jeżeli ktoś bierze anty tylko dlatego,że bierze Izotek i kończąc kurację odstawia też anty to czy wahania hormonów nie mogą się przyczynić/spowodować wręcz powrotu problemów z cerą?
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 12:44   #3551
asiek1989
Rozeznanie
 
Avatar asiek1989
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 720
GG do asiek1989
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Posiadam Tetralysal 300 mg. Zostało mi 9 sztuk tych tabletek z kuracji plus kilka tabletek osłonowego Linexu. Jeśli ktoś byłby chętny, to priv ZA drobną opłatą lub coś na wymianę, jakiś drobiazg.
__________________


Edytowane przez asiek1989
Czas edycji: 2011-08-23 o 12:46
asiek1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 17:07   #3552
amedaheda
Raczkowanie
 
Avatar amedaheda
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 161
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Dziewczyny mam pytanie. Zrobilam dzis rano badania i hormony mam ok. Jedyne co mam ponad norme to ten odczynnik odpowiedzialny za alergie(norma jest chyba 100,a ja mam ponad 300),oczywiscie bede robila dalsze,szczegolowe testy,ale czy to mozliwie,ze nie mam tradziku,ale alergie,ktora ma "postac"tradziku? Czy to tradzik plus alergia i takie oto efekty mam,ze nawet tetra nie dziala?
__________________
walka z kilogramami wygrana
teraz toczę bój o ładną cerę
no i tę najtrudniejszą-zaakceptować samą siebie..
amedaheda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 09:28   #3553
mhm_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 288
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez amedaheda Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Zrobilam dzis rano badania i hormony mam ok. Jedyne co mam ponad norme to ten odczynnik odpowiedzialny za alergie(norma jest chyba 100,a ja mam ponad 300),oczywiscie bede robila dalsze,szczegolowe testy,ale czy to mozliwie,ze nie mam tradziku,ale alergie,ktora ma "postac"tradziku? Czy to tradzik plus alergia i takie oto efekty mam,ze nawet tetra nie dziala?
a co to dokładnie za badanie? może być tak, że możesz mieć alergię na jakiś produkt i ona wywołuje trądzik. alergia bardzo często powoduje zmiany skórne
mhm_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 10:23   #3554
amedaheda
Raczkowanie
 
Avatar amedaheda
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 161
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Robiłam badania ogólne: mocz,glukoza,alan,aspat,c pr,morfologie krwi i immunologie(TSH, fT3,fT4 i IGE) i wlasnie to IGE mam nawet nie ponad 300,a rowno 400;]
__________________
walka z kilogramami wygrana
teraz toczę bój o ładną cerę
no i tę najtrudniejszą-zaakceptować samą siebie..
amedaheda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 18:47   #3555
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Mi lekarka mówiła odnośnie tych retinoidów doustnych i tabletek antykoncepcyjnych, że oprócz pewności, że nie zajdę w ciążę to jeszcze ma to jakiś związek. Podobno te dwa leki jakoś oddziałują na siebie i wtedy skuteczność leczenia jest lepsza.
Ja sama byłam zdziwiona bo myślałam, że nie muszę się faszerować dodatkowo antykoncepcją skoro i tak wiem na bank, że nie będę w ciąży w najbliższym czasie. Nadal mnie to troche dziwi. W moim przypadku nie brałam jeszcze ani tego ani tego więc chyba i tak lepiej na początku byłoby się przekonać jak działają na mnie tabletki anty a dopiero potem myśleć ewentualnie o dalszym leczeniu.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 18:58   #3556
millllenka
Przyczajenie
 
Avatar millllenka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 26
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

o jeny ;/ już sama nie wiem co robić bo niektóre polecają a niektóre że może być gorzej i blizny chodzi mi o cynamonową maseczkę

Edytowane przez millllenka
Czas edycji: 2011-08-25 o 19:03 Powód: niedokładność
millllenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 22:22   #3557
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Mi lekarka mówiła odnośnie tych retinoidów doustnych i tabletek antykoncepcyjnych, że oprócz pewności, że nie zajdę w ciążę to jeszcze ma to jakiś związek. Podobno te dwa leki jakoś oddziałują na siebie i wtedy skuteczność leczenia jest lepsza.
Ja sama byłam zdziwiona bo myślałam, że nie muszę się faszerować dodatkowo antykoncepcją skoro i tak wiem na bank, że nie będę w ciąży w najbliższym czasie. Nadal mnie to troche dziwi. W moim przypadku nie brałam jeszcze ani tego ani tego więc chyba i tak lepiej na początku byłoby się przekonać jak działają na mnie tabletki anty a dopiero potem myśleć ewentualnie o dalszym leczeniu.
Nigdy nie słyszałam o innym związku, ale rzeczywiście coś może być na rzeczy.
I skoro i tak będziesz brać anty, to rzeczywiście warto najpierw poobserwować, jak działają. Tyle, że moja gin mówi, że efekty na skórze tak naprawdę są widoczne po pół roku :/

I tak btw zmieniłam tabletki z Diane na Marvelon, zobaczymy, czy te będą lepsze
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 07:45   #3558
Ewuska_90
Raczkowanie
 
Avatar Ewuska_90
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Ooo Jyyli i jak sie na nich czujesz? Cera sie pogorszyla? Ile masz je brac i od kiedy bierzesz? One są zwykle anty, bez leku (antyandrogenu, cyproteronu) tak?
Ja musze za 2 miechy przejsc na inne... A teraz biore Syndi czyli odpowiednik Diany
Ewuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 12:42   #3559
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Ewuska_90 Pokaż wiadomość
Ooo Jyyli i jak sie na nich czujesz? Cera sie pogorszyla? Ile masz je brac i od kiedy bierzesz? One są zwykle anty, bez leku (antyandrogenu, cyproteronu) tak?
Ja musze za 2 miechy przejsc na inne... A teraz biore Syndi czyli odpowiednik Diany
Jeszcze nie zaczęłam brać, ale na pewno napiszę, jak coś zaobserwuję
I zacznę jakoś niedługo, jak tylko zacznie mi się nowy cykl, co najmniej pół roku muszę brać, ale pewnie sporo dłużej będę, bo się lepiej czuję na tabsach. I to są zwykłe anty Teraz niby badania nie wykazują u mnie żadnych nieprawidłowości w hormonach, więc nic innego niby nie potrzebuję, ale sama widzę, że coś jednak jest z moimi hormonami nie tak :/

Dodam, że przez miesiąc nie brałam nic, odstawiłam Dianę w połowie cyklu bo musiałam mieś badania hormonalne jak najszybciej i czułam się strasznie. Przed okresem wysypało mnie jak nigdy, w trakcie dosłownie umierałam z bólu i miałam najobfitsze krwawienie od paru lat. Także będę
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 13:53   #3560
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

jyyli dobrze pamiętam, czy to Ty wspominałaś kiedyś o demakijażu za pomocą olejków? Jeśli tak to mam pytanie, nada się olej z pachnotki do demakijażu?
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:55   #3561
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
jyyli dobrze pamiętam, czy to Ty wspominałaś kiedyś o demakijażu za pomocą olejków? Jeśli tak to mam pytanie, nada się olej z pachnotki do demakijażu?
Nada się, ale mi by było go szkoda Taniej wychodzi zmywanie oliwką Hipp, też same naturalne oleje
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 14:21   #3562
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Nada się, ale mi by było go szkoda Taniej wychodzi zmywanie oliwką Hipp, też same naturalne oleje
Tylko w rossmanie ją kupię? Jak prawidłowo powinno się zmywać? Nakładasz na wacik tak jak mleczko czy od razu na wilgotną twarz jak żel?
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 14:58   #3563
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
Tylko w rossmanie ją kupię? Jak prawidłowo powinno się zmywać? Nakładasz na wacik tak jak mleczko czy od razu na wilgotną twarz jak żel?
Tak, w Rossmannie Nakładam na suchą twarz, masuję, potem moczę wodą i zmywam 2 razy żelem
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 06:51   #3564
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Tak, w Rossmannie Nakładam na suchą twarz, masuję, potem moczę wodą i zmywam 2 razy żelem
kiedys po prześledzeniu wątku o trądziku natknełam sie na post o myciu twarzy oliwka Hipp - zakupiłam i uzywałąm!
TRAGEDIA! miałam taki strrrraaaasssszzzny wysyp ropnych gul i zaskórników ze musiałam brać antybiotyk i smatowac się preparatami wszelakimi przez ponad 3 miesiace zanim mi to poznikało!


Dlatego Jakichkolwiek olei, oliwek i tym podobnych do skóry tradzikowej NIEEEEEE POLECAMMMM!!!!!

kto to wymyslił wogóle? Na wielu watkach widziałam właśnie ten bum na oleje! kilka moich koleżanek próbowało - jedna ma taką cere jak ja - tradzikową - poozstałe maja mieszaną - j edna suchą - u większości był wysyp - mniejszy lub większy - po tej cud oliwce Hipp i innych cudach!
A to moja wina bo ja je namówiłam - po znalezieniu watku na wizażu o uzywaniu oliwki do zmywania twarzy!

TO był najgorszy BŁĄD mojego Życia - Tego wysypu nie zapomnę niGDy!!!!!!
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 06:56   #3565
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Czy ten płyn faktycznie jest naturalny i nie zrobi krzywdy w postaci wysypu? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ny.html&next=1
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 07:03   #3566
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
Czy ten płyn faktycznie jest naturalny i nie zrobi krzywdy w postaci wysypu? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ny.html&next=1
Ja na składach wybitnie się nie znam,ale jak na moje oko nie jest zły,choć nie super naturalny.
Emulgator,oczyszczacz,póź niej na trzecim miejscu gliceryna,wiec wysuszać raczej nie będzie.
Następnie ekstrakt z rokotnika,kwas hialuronowy...
Fajnie że te rzeczy dość wysoko w składzie.
Niektóre dziewczyny uważają na "PEG-i" w składach,ale to zależy od osoby.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-08-27 o 07:06
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 07:59   #3567
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Witam!

Czytałam ostatnio dużo o serii przecitrądzikowej firmy amerykańskiej DCl, wszyscy na forum wychwalają owe kosmetyki...
Ja chyba skuszę się na cały zestaw (niestety nie jest tani:/) - 300 zł.
Ale podobno jest wydajny i co najważniejsze skuteczny, więc mimo wszystko wolę używac takich kosmetyków na co dzień do pielęgnacji niż masę innych, które średnio lub w ogóle nie pomagają.

Używała któraś z Was jakiegoś kosmetyku z serii przeciwtrądzikowej firmy DCL?
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________


Edytowane przez Wizazanka492
Czas edycji: 2011-08-27 o 08:00
Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 09:31   #3568
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez PinkyDoll Pokaż wiadomość
kiedys po prześledzeniu wątku o trądziku natknełam sie na post o myciu twarzy oliwka Hipp - zakupiłam i uzywałąm!
TRAGEDIA! miałam taki strrrraaaasssszzzny wysyp ropnych gul i zaskórników ze musiałam brać antybiotyk i smatowac się preparatami wszelakimi przez ponad 3 miesiace zanim mi to poznikało!


Dlatego Jakichkolwiek olei, oliwek i tym podobnych do skóry tradzikowej NIEEEEEE POLECAMMMM!!!!!

kto to wymyslił wogóle? Na wielu watkach widziałam właśnie ten bum na oleje! kilka moich koleżanek próbowało - jedna ma taką cere jak ja - tradzikową - poozstałe maja mieszaną - j edna suchą - u większości był wysyp - mniejszy lub większy - po tej cud oliwce Hipp i innych cudach!
A to moja wina bo ja je namówiłam - po znalezieniu watku na wizażu o uzywaniu oliwki do zmywania twarzy!

TO był najgorszy BŁĄD mojego Życia - Tego wysypu nie zapomnę niGDy!!!!!!
Ja oliwką nie odważyłabym się umyć twarzy, zdarzyło mi się jedynie kilka razy zmyć wodoodporny tusz tym preparatem.
Za to jeśli chodzi o oleje to nie można ich całkiem skreślać.
Są takie do mieszanej cery. Najlepiej je mieszać z HA (oleju nie max 20% całości).
Oleje lekkie, nie zapychające (przynajmniej mnie) to olej z pestek arbuza i konopny.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 12:05   #3569
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Ja oliwką nie odważyłabym się umyć twarzy, zdarzyło mi się jedynie kilka razy zmyć wodoodporny tusz tym preparatem.
Za to jeśli chodzi o oleje to nie można ich całkiem skreślać.
Są takie do mieszanej cery. Najlepiej je mieszać z HA (oleju nie max 20% całości).
Oleje lekkie, nie zapychające (przynajmniej mnie) to olej z pestek arbuza i konopny.
Oliwka zwykła, parafinowa, to faktycznie zuo, ale generalnie olejki są super

Cytat:
Napisane przez PinkyDoll Pokaż wiadomość
kiedys po prześledzeniu wątku o trądziku natknełam sie na post o myciu twarzy oliwka Hipp - zakupiłam i uzywałąm!
TRAGEDIA! miałam taki strrrraaaasssszzzny wysyp ropnych gul i zaskórników ze musiałam brać antybiotyk i smatowac się preparatami wszelakimi przez ponad 3 miesiace zanim mi to poznikało!


Dlatego Jakichkolwiek olei, oliwek i tym podobnych do skóry tradzikowej NIEEEEEE POLECAMMMM!!!!!

kto to wymyslił wogóle? Na wielu watkach widziałam właśnie ten bum na oleje! kilka moich koleżanek próbowało - jedna ma taką cere jak ja - tradzikową - poozstałe maja mieszaną - j edna suchą - u większości był wysyp - mniejszy lub większy - po tej cud oliwce Hipp i innych cudach!
A to moja wina bo ja je namówiłam - po znalezieniu watku na wizażu o uzywaniu oliwki do zmywania twarzy!

TO był najgorszy BŁĄD mojego Życia - Tego wysypu nie zapomnę niGDy!!!!!!
A zmywałaś oliwkę żelem? Myłaś dokładnie wcześniej ręce? Bo jeśli musiałaś brać antybiotyk, to żadne zapchanie, tylko bakterie.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 14:52   #3570
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Oliwka zwykła, parafinowa, to faktycznie zuo, ale generalnie olejki są super



A zmywałaś oliwkę żelem? Myłaś dokładnie wcześniej ręce? Bo jeśli musiałaś brać antybiotyk, to żadne zapchanie, tylko bakterie.
Kobieto! leczę się na tradzik 12 lat!!! Wiem o nim baaardzo duzo! Stosowałam wiekszość leków oprócz retinoidów doustnie.

Mam obsesję ciągłego mycia rak przed dotknięciem twarzy, nałożeniem na nią czegokolwiek! Nie dotykam jej w ciągu dnia i nie wyciskam pryszczy!!! nawet nie śpie twarzą w poduszce! Dezynfekuje telefon komórkowy, domowy, domofon, klawiaturę, umywalkę, wszystko absolutnie wszystko co ma kontakt z twarzą i wogóle wszystko dookoła preparatem do dezynfekcji sprzetu medycznego!!! ( kupionym w hurtowni kosmetycznej )

Jak śmiesz mi zarzucać że miałam brudne ręce!!

Antybiotyk brałam dlatego, iż w chwili gdy powychodziły mi zaskórniki po tej oliwce!! zapchane, zrobiła się w jego miejscu krosta wypełniona ropą! ( jak to krosta!) A to już mówi samo za siebie!! Dlatego dostałam antybiotyk!! W inny sposób nie mogłam sie ich pozbyć!
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.