Clinique - kolorówka - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-14, 09:14   #391
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Clinique - kolorówka

Drugi dzień testuje podkład Supermoisture Makeup. I, nie chciałabym zapeszać, ale chyba się zakochałam

Genialnie sie rozprowadza nie zostawiając najmniejszej suchej skórki i ani jednej smugi, zadnej nierówności, nakłada się po prostu jak krem. Wbrew nazwie pozostawia satynowe wręcz wykończenie (porównujac do LRP po którym mam wrażenie, ze jestem mokra). Te drobinki, które sa bardzo widoczne w kosmetyku jako takim, na twarzy w swietle dziennym dają wrażenie trójwymiarowości bez błysku, a sztucznym świetle faktycznie są zauważalne - ale, o dziwo, wyglada to bardzo ładnie i wcal nie wieczorowo.

Ach
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 10:32   #392
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Pakosta, co za zachecajacy opis Az zaluje, ze podkladow nie uzywam...
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 10:55   #393
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Clinique - kolorówka

potwierdzam słowa pakosty, mi tez się podkład bardzo spodobał, szkoda, że wszystkie kolory za ciemne dla mnie

PS> podczytuję was od pewnego czasu - jeśli chodzi o Clinique, to również używam i lubię, mam słabość do szachownic, ukochanego High Impact'a oraz konturówek Cream Shaper For Eyes

cienie lubię, ale nie mam zbyt wielu, bo jestem maniaczką sypańców wszelkiej maści
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 15:19   #394
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Clinique - kolorówka

a ja mam pytanie...
Na stronie Cliniqua jest pedzel, na ktorego mam juz ochote od dawna.Jest to pedzelek na krotkiej nozce, kosztuje 32$- czyli sporo. W opisie jest jednak zaznaczone, ze jest to pedzel do pudrow sypkich brazujacych lub rozswietlajacych. Ja chcialybym uzywac go do normalnych sypkich- nie bardzo wiem, o co biega
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 15:40   #395
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Clinique - kolorówka

Mad, Vril - ja mam próbkę odcień nr 09, vanilla: troszkę za ciemny dla mnie neutralny beż. Wydaje mi się że odcień 06 neutral byłby dla mnie idealny Muszę ostro potestować bo w zasadzie zdecydowałam się na zakup
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 20:24   #396
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
To jest fotka moich maczków.W kolejności 01,02,03.
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5383579

Dość dobrze kolory oddaje,przynajmniej u mnie.
Bardzo dziękujęco nie zmienia faktu, że i tak najchętniej wzięłabym wszystkie A do tematu to czekam na moją mozaikę i mam nadzieję, że to nie będzie mój ostani zakup jeśli chodzi o Clinique
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 22:43   #397
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Agunia, to do czego bedzie ci sluzyl pedzel zalezy wylacznie od Ciebie ale faktem jest, ze zazwyczaj sa one "wyspecjalizowane" pod konkretne produkty kosmetyczne. W tym przypadku, jest to pedzel "kabuki", czyli gesty, zwarty pedzel, czesto o nieco sztywniejszym wlosiu niz tradycyjne pedzle do pudru sypkiego - dzieki takiej konstrukcji lepiej nim nakladac wlasnie brazery i rozswietlacze modelujace twarz, mozesz jednak bez problemu uzywac takiego do zwyklych pudrow wykanczajacych makijaz, zarowno sypkich, jak i prasowanych. Zazanaczam tylko, ze akurat ten pedzel jest dosc duzy i moze byc uzywany nawet do ciala, wiec moze byc trudny w operowaniu w malym opakowaniu pudru sypkiego.

Pakosta, Madlain - ogladalam na stronie klinikowej odcienie tego nowego podkladu - postarali sie, jest duzo wieksza gama kolorystyczna niz w innych mazidlach i odcien Pure Porcelain wydaj sie naprawde jasny, z tym, ze chyba zbyt rozowy dla mnie - kolejny powod do ulgi
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-14, 23:06   #398
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: Clinique - kolorówka

Chciałam zapytać czy puder brązujący w szachownicę można jeszcze dostac czy była to limitowanka..........tak sie zastanawiam
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 23:09   #399
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez strzyga77 Pokaż wiadomość
Chciałam zapytać czy puder brązujący w szachownicę można jeszcze dostac czy była to limitowanka..........tak sie zastanawiam
W Łodzi w Douglasie są 3 odcienie szachownicy dostępne
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 23:13   #400
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Clinique - kolorówka

Dziewczyny przyłączam się jako początkująca kolekcjonerka cudeniek Clinique. Jestem posiadaczką pudru sypkiego Blended FP i pudru brązującego True Bronze. z obydwu jestem zadowolona, no a puder sypki powalił mnie na kolana. Po raz pierwszy od lat zrezygnowałam całkowicie z fluidu. Juz nie muszę go stosować, wyglądam nawet lepiej. Buźka zmatowiona idealnie przez cały dzień, koloryt delikatnie wyrównany..miodzio. A to wszystko z zachowaniem stu%naturalności. Tego pudru po prostu nie widać na mojej twarzy cudny kolor 03.

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2007-11-15 o 10:50
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 06:03   #401
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Clinique - kolorówka

Nech ktos mi powie jakie sa mniej wiecej cyn tych kosmetykow Clinique?
I czy mozna je dostac np.w Rossmanie?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 06:32   #402
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Nech ktos mi powie jakie sa mniej wiecej cyn tych kosmetykow Clinique?
I czy mozna je dostac np.w Rossmanie?
Kosmtyków Clinique nie ma w Rossmanie Są w perfumeriach typu Sephora, Douglas, Marionnaud. Ceny: od 60 zł w górę.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 08:31   #403
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Clinique - kolorówka

vril, dzieki za info. nie wiedzialam, ze jest to duzy pedzel, (chodzilo mi o taki maly, poreczny), a Kabuki juz mam, wiec sobie ten daruje...
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 11:56   #404
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: Clinique - kolorówka

Dziękuję Pakostochyba się już na jakimś wątku spotkałyśmymam problem nie wiem czy zakładać nowy temat..........mam szczupłą buzię i troche boje się, że puder brązujacy jaszcze ją wychudzi......czy mam rację....czy można ciemniejszy kolor np zaakcentować na policzkach poziomo czy to będzie zbrodniadziewcz yny ratujcie.....
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 19:17   #405
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez strzyga77 Pokaż wiadomość
Dziękuję Pakostochyba się już na jakimś wątku spotkałyśmymam problem nie wiem czy zakładać nowy temat..........mam szczupłą buzię i troche boje się, że puder brązujacy jaszcze ją wychudzi......czy mam rację....czy można ciemniejszy kolor np zaakcentować na policzkach poziomo czy to będzie zbrodniadziewcz yny ratujcie.....

.... własnie tak jak mówisz...brązer,bądz róz nakładaj poziomo <brązer w niewielkiej ilości w celu wymodelowania i róz niezbyt ciemny w zywym kolorze dla nadania świeżosci i uwypuklenia kości policzkowych >
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 22:05   #406
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

No to zdaję relację po dwóch użyciach paletki cieni Forget Me Not: nie ma dużej różnicy w wyglądzie tych cieni na powiece z bazą i bez - chcę powiedzieć, że i bez bazy trzymają się przyzwoicie i tak też nakładają.

Wg mnie to cienie do dziennego makijażu - zwolenniczki demonicznego looku lepiej niech sobie je odpuszczą. Idealne na co dzień do pracy, bo kolory są stonowane i niekrzyczące. Ja do tej pory używałam cieni mocniej napigmentowanych (Guerlain), więc przy pierwszym użyciu Clinique zdały mi się być zbyt subtelne, ale dziś już nie miałam tego odczucia.

Kolory ładnie przechodzą jeden w drugi, nawet taka lebiega makijażowa jak ja będzie umiała dokonać nimi cieniowania.

Jedyna moja uwaga dotyczy fioletu - mógłby być bardziej wyrazisty.
Już wpadłam na pomysł, że mogę przecież kupić Crushed Plum i wzmacniać nim nieco efekt
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 13:04   #407
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Joasiak ja mam prawdopodobne Crushed Plum w quadzie Cherry Blossom i nie jest to kolor ciemniejszy od fioletu z Niezapominajek, moze odrobine ale tez nie demoniczny, do tego matowy.
Jak wroce wieczorem albo jutro przy dziennym swietle zrobie test i pomaze oba fiolety jeden na drugim i napisze ci, czy wzmacniaja swoj efekt
Mam dzisiaj te czworki na sobie - podobaja mi sie, mimo zroznicowania kolory pasuja do siebie, czerwien nie gryzie sie z rozem i brudnym fioletem. Wygladam dzis jak swieza, lekko rumiana sniezynka

Zadowolona jestes z trio czy bedziesz mnie klnela w zywe kamienie
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 14:27   #408
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Joasiak ja mam prawdopodobne Crushed Plum w quadzie Cherry Blossom i nie jest to kolor ciemniejszy od fioletu z Niezapominajek, moze odrobine ale tez nie demoniczny, do tego matowy.
Jak wroce wieczorem albo jutro przy dziennym swietle zrobie test i pomaze oba fiolety jeden na drugim i napisze ci, czy wzmacniaja swoj efekt
Mam dzisiaj te czworki na sobie - podobaja mi sie, mimo zroznicowania kolory pasuja do siebie, czerwien nie gryzie sie z rozem i brudnym fioletem. Wygladam dzis jak swieza, lekko rumiana sniezynka

Zadowolona jestes z trio czy bedziesz mnie klnela w zywe kamienie
To w takim razie czekam na naręczne efekty testów fioletów Clinique
Chętnie zobaczę, jak się one maja do siebie - gdybyś mogła, to maźnij też na dłoni oba bok siebie, ok?

A kląć nie będę - trzy dni z rzędu maluję oczy tymi cieniami, znaczy sie jest dobrze

A czym różowisz policzki do oczu pomalowanych tymi cieniami...? Pytam, bo mnie wszystkie znane mi róże wydają się być zbyt ciepłe
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 16:12   #409
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Clinique - kolorówka

Upolowalam wlasnie FOXY (pojedynczy soft shimmer) na allegro !

Od wizazanki

Jeszcze beige shimmer i ten kocurowaty mi brakuje

Na fotce jeszcze w wersji high impact
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foxy.jpg (78,4 KB, 26 załadowań)
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-16, 17:47   #410
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Przyszła kolej na mnie zaprezentowac swoje zbiory
Dziewczyny, z góry przepraszam za jakość zdjęć...niestety jeszcze przez 1,5 tyg. będe dysponować jedynie komórką
Później zdjęcia podmienię ....nooo i jeszcze muszą do mnie pozostałe skarby dolecieć (jedna trójka i jedna czwórka cieni )

Zdjęcie pierwsze.... próba ujęcia zbioru w całości, cienie ułozyłam blisko siebie, aby móc porównać odcienie.

Zdjęcie drugie: czwórka 102 spicy
Zdjęcie trzecie: czwórka 110 plum seduction
Zdjęcie czwarte: jedynka cs velvet 103 bewitched
Zdjęcie piąte: clinique blended kolor 03
Zdjęcie szóste: (dla porównania koloru) clinique blended kolor 02
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cl1.JPG (115,0 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cl2.JPG (111,1 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cl3.JPG (111,5 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cl5.JPG (81,3 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cl6.JPG (71,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cl7.JPG (100,0 KB, 36 załadowań)
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 17:55   #411
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Małgosiu, jak ta Twoja czwórka Plum Seduction pięknie wygląda Normalnie lepiej niż podczas testów w perfumerii. Ostatnio doszłam do wniosku, że nie dla mnie ona, ale jak patrzę na Twoje zdjęcia, to znowu jej pragnę. Napisz coś więcej o tych dwóch kolorach fioletowych i czy te szarości mocno trącą brązem...?

I jeszcze mam pytanie odnośnie tego cienia z serii Velvet: czy on jest mocno napigmnetowany....?

A gdzie upolowałaś te skarby?
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 18:17   #412
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Upolowalam wlasnie FOXY (pojedynczy soft shimmer) na allegro !


Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Przyszła kolej na mnie zaprezentowac swoje zbiory
Ale piękne, dziewczyny gratulacje.
Mulier, aż jęknęłam
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 18:20   #413
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Małgosiu, jak ta Twoja czwórka Plum Seduction pięknie wygląda Normalnie lepiej niż podczas testów w perfumerii. Ostatnio doszłam do wniosku, że nie dla mnie ona, ale jak patrzę na Twoje zdjęcia, to znowu jej pragnę. Napisz coś więcej o tych dwóch kolorach fioletowych i czy te szarości mocno trącą brązem...?

I jeszcze mam pytanie odnośnie tego cienia z serii Velvet: czy on jest mocno napigmnetowany....?

A gdzie upolowałaś te skarby?
Joasiu, wiesz co, te testery w perfumeriach w ogóle zachęcająco nie wyglądają
Po kolei
- fiolety....Joasiu, ja bardzo bałam sie fioletów, zawsze wydawało mi sie że one nie są dla mnie...nie widziałam się w sino-fioletowych kolorach....ale w tym przypadku jest zupełnie inaczej. Joasiu, fiolety sa rewelacyjne...one na powiekach tylko "trącą fioletem"...to nie jest fioletowo oko... . One moim zdaniem mają sporą domieszkę szarości. Ten ciemniejszy fiolet wygląda na oku jak ciemna stal przełamana fioletem właśnie, ten jaśniejszy z kolei ma w sobie domieszkę popielu (jasnego), delikatnego różu i kapkę fioletu. Bardzo bezpiecznie to wygląda, naprawdę.
- szarości: powiem Ci Joasiu, że nie wiem jak to się dzieje, ale te dwa cienie z zestawu plum seduction po prostu zyja własnym zyciem Jak ubiore sie na brązowo....one pasuja do brązów....jak jestem ubrana na czarno/szaro....one leżą idealnie . Są przełane brązem, ale to jednak szarości. Ciemniejszy: mocno opalizujący, stal z 30 % domieszką brązu, ale zimnego...ta domieszka ozywia ten kolor...rewelacja !!! Jasniejszy....tu mamy z kolei jasny opalizujący popielo-beż....ale beż tez moim zdaniem w chłodnej tonacji. Mozna wszystkie te kolory ze soba łączyc, mieszać, zestawiać...zawsze wyglada to pieknie i można stworzyć praktycznie wszystko.

Joasiu nie miałam nigdy cieni Guerlaina, więc nie potrafie porównać, natomiast color surge velvet sa bardzo mocno nasycone pigmentami. Nieporównywalnie bardziej niż high impact ... chyba, tak mi się zdaje.

A wszystkie te skarby upolowałam na truskawce cena 4 (o ile uda sie ja ustrzelić, bo znika z prędkością światła ) na truskawce waha sie w granicach 60 zł...więc rozumiesz....

majade pięknie dziękuję
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 18:29   #414
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Joasiu, wiesz co, te testery w perfumeriach w ogóle zachęcająco nie wyglądają
Po kolei
- fiolety....Joasiu, ja bardzo bałam sie fioletów, zawsze wydawało mi sie że one nie są dla mnie...nie widziałam się w sino-fioletowych kolorach....ale w tym przypadku jest zupełnie inaczej. Joasiu, fiolety sa rewelacyjne...one na powiekach tylko "trącą fioletem"...to nie jest fioletowo oko... . One moim zdaniem mają sporą domieszkę szarości. Ten ciemniejszy fiolet wygląda na oku jak ciemna stal przełamana fioletem właśnie, ten jaśniejszy z kolei ma w sobie domieszkę popielu (jasnego), delikatnego różu i kapkę fioletu. Bardzo bezpiecznie to wygląda, naprawdę.
- szarości: powiem Ci Joasiu, że nie wiem jak to się dzieje, ale te dwa cienie z zestawu plum seduction po prostu zyja własnym zyciem Jak ubiore sie na brązowo....one pasuja do brązów....jak jestem ubrana na czarno/szaro....one leżą idealnie . Są przełane brązem, ale to jednak szarości. Ciemniejszy: mocno opalizujący, stal z 30 % domieszką brązu, ale zimnego...ta domieszka ozywia ten kolor...rewelacja !!! Jasniejszy....tu mamy z kolei jasny opalizujący popielo-beż....ale beż tez moim zdaniem w chłodnej tonacji. Mozna wszystkie te kolory ze soba łączyc, mieszać, zestawiać...zawsze wyglada to pieknie i można stworzyć praktycznie wszystko.

Joasiu nie miałam nigdy cieni Guerlaina, więc nie potrafie porównać, natomiast color surge velvet sa bardzo mocno nasycone pigmentami. Nieporównywalnie bardziej niż high impact ... chyba, tak mi się zdaje.

A wszystkie te skarby upolowałam na truskawce cena 4 (o ile uda sie ja ustrzelić, bo znika z prędkością światła ) na truskawce waha sie w granicach 60 zł...więc rozumiesz....

majade pięknie dziękuję
Małgosiu, zaprzestań proszę tej propagandy, bo ja bardzo podatna jestem ostatnio na Klinikowe kuszenie

Tym zimnym odcieniem tych brązowych szarości i ich zdolnością dopasowywania się do koloru ubrań już całkiem rozłożyłaś mnie na łopatki

Przecież ja już jestem uzależniona od perfum, buuu
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 18:33   #415
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Małgosiu, zaprzestań proszę tej propagandy, bo ja bardzo podatna jestem ostatnio na Klinikowe kuszenie

Tym zimnym odcieniem tych brązowych szarości i ich zdolnością dopasowywania się do koloru ubrań już całkiem rozłożyłaś mnie na łopatki

Przecież ja już jestem uzależniona od perfum, buuu
Joasiu...jak widzisz mi sie rzuciło i na clinique... a flaszki nadal kocham nieziemsko

My po prostu mamy duże mozliwości i wszechstronne kobiety jesteśmy
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 18:39   #416
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Joasiu...jak widzisz mi sie rzuciło i na clinique... a flaszki nadal kocham nieziemsko

My po prostu mamy duże mozliwości i wszechstronne kobiety jesteśmy
Oj tak, możliwości w tym zakresie to ja duże mam

Szkoda, że to nie Kate kupiła te Plum Seduction, bo byłaby szansa na ich odziedziczenie

(brakuje mi tego szaleńca na wizażu )
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 18:49   #417
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Oj tak, możliwości w tym zakresie to ja duże mam

Szkoda, że to nie Kate kupiła te Plum Seduction, bo byłaby szansa na ich odziedziczenie

(brakuje mi tego szaleńca na wizażu )
no szkoda, że to ja a nie Ona

prawda....ona taką iskrę radości i szaleństwa zawsze potrafiła nam zaaplikować
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 21:38   #418
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Clinique - kolorówka

Gosiu , gratuluję pięknych nabytków
Piszesz o Plum Seduction, a ani słowa o Spicy. Czy jeszcze nie zdążyłaś przetestować ?
Ja bardzo lubię w Spicy ten słoneczny, najjaśniejszy szczególnie w połączeniu z pojedyńczym Kittykat.
Mam nadzieję , że równie zadowolona będziesz z Polar Blue, bo w tym zestawie kolory są równie zaczarowane co w Plum S.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 21:58   #419
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Gosiu , gratuluję pięknych nabytków
Piszesz o Plum Seduction, a ani słowa o Spicy. Czy jeszcze nie zdążyłaś przetestować ?
Ja bardzo lubię w Spicy ten słoneczny, najjaśniejszy szczególnie w połączeniu z pojedyńczym Kittykat.
Mam nadzieję , że równie zadowolona będziesz z Polar Blue, bo w tym zestawie kolory są równie zaczarowane co w Plum S.
Lola, a Ty wciąż chcesz się pozbyć swojego Crushed Plum...?
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 22:01   #420
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Clinique - kolorówka

Raczej tak , leży biedaczysko nieużywane
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.