Proszę o pomoc - moja biedna buźka..! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-21, 14:23   #1
beata78
Raczkowanie
 
Avatar beata78
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 72

Proszę o pomoc - moja biedna buźka..!


Kochane Wizażantki!
Wiem, że pomogłyście swoimi poradami już niejednej, dlatego proszę o pomoc - niby nic ale...
Otóż chodzi o moją buźkę a raczej nos.
Nie jestem już nastolatką ale 26 letnią, starającą się dbać o siebie kobietką. Mam mieszana cerę, przynajmniej raz w tyg. robię peeling twarzy, używam stosownych kremów. Niestety mój nos przypomina skórkę pomarańcza. Pomimo zwężających pory kremów oraz wspomnianego już peelingu nochal wygląda okropnie. Szczególnie widać to po nałożeniu podkładu (który niestety jest w moim przypadku koniecznością)- tam gdzie por tam podkładowa kropeczka, tam gdzie nie ma pora - nawet podkład się nie trzyma. Dodam, że używam raczej dobrych, kryjących podkładów (Lumena i Max Factora) - myśłałam, że "zamalują" całkowicie zakryją nos a tu niespodzianka...
Kochane, ratujcie, tymbardziej, że za przeszło miesiąc czeka mnie ślub i chciałabym dobrze wyglądać.
Pozdrawiam!
beata78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 14:32   #2
dormonka
Raczkowanie
 
Avatar dormonka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 105
Re: Proszę o pomoc - moja biedna buźka..!

kochana, a czym ty się przejmujesz? Skoro masz ślub, to znaczy, że masz faceta. A skoro masz faceta, który cię akceptuje, to znaczy, ze mu sie podobasz. A skoro mu się podobasz, to po co wydziwiać?? Ja już przestałam się przejmować, chociaż też potrzebowałam duuużo czasu (mam 30 lat). Wszystkiego NAj na nowej drodze życia (a czy to Twój ślub, tak w ogóle..?)
dormonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 17:09   #3
beata78
Raczkowanie
 
Avatar beata78
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 72
Re: Proszę o pomoc - moja biedna buźka..!

Dormonko - w zasadzie masz rację. Ale ja to robie (naprawdę!!!!) dla siebie. Gdybyś zobaczyła o czym ja mówię (ten mój nieszczęsny nosek), sama bys zrozumiała...
A ślub - to mój własny.
beata78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 17:36   #4
tomek_rz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 89
Wyślij wiadomość przez ICQ do tomek_rz
Re: Proszę o pomoc - moja biedna buźka..!

Ja jestem przeciwnego zdania - lepiej wygladac w ten wspanialy dzien jak najpiękniej sie tylko da. W koncu tyle osob Cie wyściska i ucałuje . Lepiej zeby nikt nie mial zarzutu do makijazu - np. przedobrzenia z podkladem. Co do wlasciwego pytania to nie pomoge - bo sie na tyle nie znam... Chociaz moze podklad w plynnej konsystencji(a jest wogole taki ? ) i puderek o ton ciemiejszy.
tomek_rz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-23, 15:02   #5
beata78
Raczkowanie
 
Avatar beata78
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 72
Re: Proszę o pomoc - moja biedna buźka..!

Baaardzo proszę o radę!
Gdzie, jak nie tu moge zasięgnąć porady.
beata78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-24, 07:29   #6
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Re: Proszę o pomoc - moja biedna buźka..!

Nie wiem, jakich kremów zwężających pory używasz, ale może spróbuj z maseczkami z glinkami np. Argiletz. Zmniejszają pory i oczyszczają cerę. Może parówkę i oczyszczanie? A co do makiażu to spróbuj pomaziać lekko nos jakimś korektorem .. a dopiero potem podkład i puderek

Powodzenia!
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-24, 07:45   #7
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Proszę o pomoc - moja biedna buźka..!

Droga Beato, na temat porów było tu już tyle napisane że hoho... Generalnie pory niechętnie poddają się róznym zabiegom mającym na celu ich zwężenie (no chyba że są to bardzo inwazyjne zabiegi lekarskie typu dermabrazja!). To co pomaga to glinka zielona, kwasy, retinol. No ale tu też potrzeba czasu i cierpliwości - w miesiąc raczej nie zdążysz.
Myśle że kluczem do sukcesu jest tu podkład - nie wiem dokładnie czego uzywasz, ale jeśli są to trwałe, zastygające i mocno kryjące podkłady - Double Stay czy Lasting Performance - to zawsze będą one podkreślać pory. Powinnaś moim zdaniem przerzucić się na lekkie, transparentne beztłuszczowe podkłady, które nie będą wnikać w pory. Same nie kryją raczej więc będzisz musiała użyć korektora.

Pozdrawiam,
Smoczyca
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-24, 23:47   #8
beata78
Raczkowanie
 
Avatar beata78
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 72
Re: Proszę o pomoc - moja biedna buźka..!

Baaaardzo Wam dziekuje!
Pozdrawiam!
beata78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.