Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-24, 16:06   #1291
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Lekko plamiasta witaj. Dochodzą jeszcze koszty wysyłki bliżej nieokreślone z Francji i rozsyłki po Polsce. Kaskę zbierze chyba Ane, jeszcze to bliżej nieokreślone. Może zostaw Ane numer telefonu na PW bo nie bywasz codziennie.

Buczka czemu myślisz, że jaja będą z tymi filtrami. jakiego typu?
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-11-24 o 16:08
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 16:12   #1292
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Lekko plamiasta witaj. Dochodzą jeszcze koszty wysyłki bliżej nieokreślone z Francji i rozsyłki po Polsce. Kaskę zbierze chyba Ane, jeszcze to bliżej nieokreślone. Może zostaw Ane numer telefonu na PW bo nie bywasz codziennie.

Buczka czemu myślisz, że jaja będą z tymi filtrami. jakiego typu?
ta ilosc jest podejrzana,moze Wam clo narzuca?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 16:16   #1293
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

wydaje mi się że w ue cła nie ma
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 16:17   #1294
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cła nie powinni narzucic bo kosmetyki nie podlegaja cłu chyba ale tak na truskawkowym dziewczyny pisały, w unii jesteśmy to vat został zapłacony - ale oni moga dziwnie sobie pomyslec w tej aptece ja bym maila napisała czemu tyle i zeby paczke ubezpieczyli czy co bo sporo tego tfu tfu jakby miala zginać. A Casata sie chwaliła ze pojechala na zakupy do Londynu i nie pomyslała ze mogla by je tam kupic te filtry bo Wlk. Brytanii je maja - zamroczylo ja chyba....ja bym tej drogi kupna tez szukala ;-)
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 16:36   #1295
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
wydaje mi się że w ue cła nie ma
Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Cła nie powinni narzucic bo kosmetyki nie podlegaja cłu chyba ale tak na truskawkowym dziewczyny pisały, w unii jesteśmy to vat został zapłacony - ale oni moga dziwnie sobie pomyslec w tej aptece ja bym maila napisała czemu tyle i zeby paczke ubezpieczyli czy co bo sporo tego tfu tfu jakby miala zginać. A Casata sie chwaliła ze pojechala na zakupy do Londynu i nie pomyslała ze mogla by je tam kupic te filtry bo Wlk. Brytanii je maja - zamroczylo ja chyba....ja bym tej drogi kupna tez szukala ;-)

oj dajcie mi troche pokrakac.
Jedyna radosc mi odbieracie
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 16:46   #1296
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Z filtrami spoko. Aneczka wcale się nie wycofała. Ja robię listę, przy pomocy Iv, która udziela niezbędnych informacji. Wstępnie zapisy do jutra do wieczora. Potem liste przekazuje Ane i ona robi zamówienie meilem. Płacimy dopiero jak dostaje odzew z Francji, nie wczesniej. Powinnyśmy znać wtedy wszystkie szczegóły odnośnie kosztów, Ane poda nam numer swojego konta i jej prześlemy kase. Trudno zeby ona zakładała kase za wszystkich i to tyle sztuk. Ane puści przelew ze swojego konta. Paczka jest podobno rejestrowana.

Nowa lista dla Ane na ROC-i:

ROC: MINESOL 50+ SOIN ANTI-TACHES BRUNES 50ML 12,29 euro

1. Masima
2. Cassatta
3. Mylda
4. Megi72
5. Anturium
6. Etna021
7. Lekko plamiasta

ROC: MINESOL 50+ CREME TEINTEE FLUIDE 50ML12,90 euro

1. Masima
2. Mylda
3. Ivonako
4. Anturium
5. Jelly
6. Etna021
7. Lekko plamiasta

plus Ane.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-11-24 o 16:49 Powód: lista
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 16:57   #1297
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Słuchajcie, ten transport z Francji to do każdej z nas osobno będzie szedł czy najpierw do Ane, a później już po krajowej stawce? Jeśli Ane nie ma nic przeciwko oczywiście, to ta druga opcja byłaby finansowo korzystniejsza. Ane wypowiedz się
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 17:05   #1298
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Słuchajcie, ten transport z Francji to do każdej z nas osobno będzie szedł czy najpierw do Ane, a później już po krajowej stawce? Jeśli Ane nie ma nic przeciwko oczywiście, to ta druga opcja byłaby finansowo korzystniejsza. Ane wypowiedz się

Co prawda ja nie Ane, ale zabiore głos w tej kwestii. Robimy zamówienie zbiorcze po to żeby obniżyć koszty wysyłki. Jeśli ma filtr z Francji iśc do każdej z nas z osobna to zamówienie traci sens. Koszt wysyłki jednorazowy jest wyższy niż wartosc samego filtra, bo wynosi 17 euro, a filtr 13.

Wyślemy zamówienie i poczekamy aż nam skalkulują to.
Ane oczywisćie powinna się wypowiedzieć jak z przesyłką od niej czy się zgadza zapakowac nam te filtry i rozesłać. Oczywiscie koszty trzeba pokryć, ale myślę że nie będą większe niż 5 zł od przesyłki.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 17:18   #1299
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

A ja tak z innej beczki.IV ,denna co stosujecie pod filtr na wasze tłuste paszcze?
Ja kupiłam dzisiaj nawilżający krem Roc dla cery mieszanej.
Zastanawiam się nad tym barwionym filtrem.Boję się,że będzie za jasny.
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 17:23   #1300
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Dzięki Masi Ja właśnie zadaję to pytanie z myślą o dodatkowej pracy Ane, która będzie musiała przepakować i rozesłać po kraju nasze zakupy.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 17:25   #1301
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
A ja tak z innej beczki.IV ,denna co stosujecie pod filtr na wasze tłuste paszcze?
Ja kupiłam dzisiaj nawilżający krem Roc dla cery mieszanej.
Zastanawiam się nad tym barwionym filtrem.Boję się,że będzie za jasny.
Meguś ja się boję, że będzie za ciemny. W razie czego możemy odkupić od siebie wzajemnie.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 17:31   #1302
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Meguś ja się boję, że będzie za ciemny. W razie czego możemy odkupić od siebie wzajemnie.
To będzie najlepsze wyjście .W takim razie ja sobie kolorowy odpuszczam.

Antek jak dzisiaj twoja twarzyczka ?
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 17:39   #1303
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
A ja tak z innej beczki.IV ,denna co stosujecie pod filtr na wasze tłuste paszcze?
Ja kupiłam dzisiaj nawilżający krem Roc dla cery mieszanej.
Zastanawiam się nad tym barwionym filtrem.Boję się,że będzie za jasny.
Ja nic nie stosuję. A powinnam? Nawet nawilżającego nic nie daję, bo to tylko spływa. JA mam okropnie tłustą skóre i nie da rady posmarować czegoś na nią, a potem jescze ten tłusty filtr. To by u mnie wyglądało jak kostka masła posmarowana smalcem
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 17:50   #1304
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Ja nic nie stosuję. A powinnam? Nawet nawilżającego nic nie daję, bo to tylko spływa. JA mam okropnie tłustą skóre i nie da rady posmarować czegoś na nią, a potem jescze ten tłusty filtr. To by u mnie wyglądało jak kostka masła posmarowana smalcem
Kochana powinnaś coś stosować .Filt to nie jest pielęgnacja cery.Pisałam ci wcześniej,że testowałam tego roc-a i wydaje mi się,że dla naszych tłustych cer jest dardzo dobry.Nawlża,wchłania się do matu i jest z listy dr.Chlebuś.
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 18:06   #1305
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Kochana powinnaś coś stosować .Filt to nie jest pielęgnacja cery.Pisałam ci wcześniej,że testowałam tego roc-a i wydaje mi się,że dla naszych tłustych cer jest dardzo dobry.Nawlża,wchłania się do matu i jest z listy dr.Chlebuś.
Hmm, no to faktycznie pomyslę. Rozejrze sie za jakąs próbką w aptece.
Chociaz jak byłam ostatnio u mojej lekarki i powiedzialam, ze nie używam żadnych kremów, to stwierdziła, ze nie mam odwodnionej cery i jesli skóra tego nie potrzebuje, to nie trzeba jej smarowac na siłe. A jako, ze mi taka opinia pasowała, to sie jej posłuchałam
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 18:10   #1306
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
A ja tak z innej beczki.IV ,denna co stosujecie pod filtr na wasze tłuste paszcze?
Ja kupiłam dzisiaj nawilżający krem Roc dla cery mieszanej.
Zastanawiam się nad tym barwionym filtrem.Boję się,że będzie za jasny.
Megi- czy to znaczy ze ten drugi filtr ma jakiś kolor?- skoro tak to jak go dobrac do koloruy skóry
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 18:25   #1307
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
To będzie najlepsze wyjście .W takim razie ja sobie kolorowy odpuszczam.

Antek jak dzisiaj twoja twarzyczka ?
Wczoraj na noc dwukrotnie złuszczałam i nakładałam cos2 w odstępie kilku godzin - z konieczności. Dziś rano cos2 w nadziei na kompletne zabicie dziadów, skóra mi intensywnie schodzi. Na noc znów zamierzam zastosować cos2. Strupki w większości mi poodpadały, nowych wykwitów nie widzę. Do ludzi się nie nadaję. Plam generalnie nie widzę, została mi jedna bardzo jasna, natomiast mam "plamy" innego rodzaju tj. różowe pozostałości po strupkach. Na razie żadna rewelacja.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 18:38   #1308
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Megi- czy to znaczy ze ten drugi filtr ma jakiś kolor?- skoro tak to jak go dobrac do koloruy skóry
Ja bym sie tego koloru nie bala.....tylko avenka dla mnie była za jasna, a te wszystkie pozostałe tonujace to raczej sie wtapiaja w skore i wydaje mi sie, ze kolorek sie dopasowuje. Jeśli ci np nie spasuje to ja chetnie go odkupie....teraz się nie dopisuje bo mam zapas. Moje dzisiejsze wrażenia po tym RoCu anty plamowym sa taki ze trzeba odczekać zeby cos na to polozyc, tylko ja mam sucha albo mieszaną w kierunku suchej skóre to jest OK.nie bieli troche ciężkawy na początku ale trzeba mu dac czasu. Czyli zrobic to przed sniadaniem a potem sie kolorować. Ja dzis na to kladłam podkład heleny R Clone..i dobrze było, nie moglam przypudrowac bo wszystkie odstające-łuszczące się skórki było by widać....ale od rana do teraz w sumie jakieś szczególnego swiecenia nie ma. Clarins daje lepszy mat...ale chyba nie stabilny jest i ta jego cena ......powala w sumie.

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2008-11-24 o 18:39
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 18:53   #1309
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Choroba napisałam i zeżarłoWitam i informuję że zakładam za wszystkie i roześlę jak przyjdą .Ja biorę obydwa.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 18:58   #1310
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Dzięki Madziu, ja w sumie bardzo mało uzywam pudrów etc i kolorowanek- oczy i usta- nie używałam podkładów a puder to prawie od swieta. Musze wiec na spokojnie to wszytsko przetrawic- bo normalnie przy was to strasznie nie douczona jestem w tych kwestaich
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 19:02   #1311
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Dzięki Madziu, ja w sumie bardzo mało uzywam pudrów etc i kolorowanek- oczy i usta- nie używałam podkładów a puder to prawie od swieta. Musze wiec na spokojnie to wszytsko przetrawic- bo normalnie przy was to strasznie nie douczona jestem w tych kwestaich
Myślę, ze Ci spasuje mnie oprócz avenki wszystkie tonujace pasowały ale jakby co to pamietaj o mnie
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 19:13   #1312
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Z filtrami spoko. Aneczka wcale się nie wycofała. Ja robię listę, przy pomocy Iv, która udziela niezbędnych informacji. Wstępnie zapisy do jutra do wieczora. Potem liste przekazuje Ane i ona robi zamówienie meilem. Płacimy dopiero jak dostaje odzew z Francji, nie wczesniej. Powinnyśmy znać wtedy wszystkie szczegóły odnośnie kosztów, Ane poda nam numer swojego konta i jej prześlemy kase. Trudno zeby ona zakładała kase za wszystkich i to tyle sztuk. Ane puści przelew ze swojego konta. Paczka jest podobno rejestrowana.

Nowa lista dla Ane na ROC-i:

ROC: MINESOL 50+ SOIN ANTI-TACHES BRUNES 50ML 12,29 euro

1. Masima
2. Cassatta
3. Mylda
4. Megi72
5. Anturium
6. Etna021
7. Lekko plamiasta

ROC: MINESOL 50+ CREME TEINTEE FLUIDE 50ML12,90 euro

1. Masima
2. Mylda
3. Ivonako
4. Anturium
5. Jelly
6. Etna021
7. Lekko plamiasta

plus Ane.

Masima,ja przez te zęby nie wiem teraz czym one się różnią.Czy ten fluide to koloryzujący,a który z nich nie świeci?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 19:13   #1313
mylda
Raczkowanie
 
Avatar mylda
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 134
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

używałam i mam zamiar używać estee lauder double wear, przynajmniej do wykończenia 2ch opakowań, które zachomikowałam, później może coś lżejszego i w związku z tym pytanie, czy mogę się nim maziać po avence, lub rocu?
mylda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 19:14   #1314
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Dziewczyny pamietacie jak pisałam że stosuje cosmelan (to znaczy stosowałam) raz - dwa w tygodniu. Ale prześladowało mnie ciągle złuszczanie. Normalnie skóra z całej twarzy schodziła przez trzy dni, potem sie smarowałam znowu cosmelanem i znowu po paru godzinach się zaczynało.Z czymś takim makijaż to szkoda gadać. To wogóle nie makijaż, bo co z tego ze sie popudrowałam, jak po dwóch godzinach szukałam już czegoś tłustego żeby skórki przyklepać. Dlatego też żeby uniknąć tego łuszczenia, stwierdziłyśmy wspólnie że musze stosować częściej. Postanowiłam więc używac co drugi dzień i słuchajcie łuszczenie rzeczywiście mikroskopijne ae ja tak nie dam rady. Pysk czerwony jak u prosiaka, to sie nawet zmatowić niczym nie da. Zrobiłam zdjęcia ale nawet mi to wstyd jest zamieścić żeby wam pokazać. I co ja mam robić. ****a mać już nie wiej co lepsze ta czerwień czy to łuszczenie. Nie ma złotego środka.

Pomocy
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 19:15   #1315
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Podobno żaden się nie świeci co do wybielania to ja miałam żel 15%
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 19:16   #1316
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez mylda Pokaż wiadomość
używałam i mam zamiar używać estee lauder double wear, przynajmniej do wykończenia 2ch opakowań, które zachomikowałam, później może coś lżejszego i w związku z tym pytanie, czy mogę się nim maziać po avence, lub rocu?
mozesz myldzia czym dusza zapragnie
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 19:19   #1317
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Masi a może maziaj tylko te podejrzane miejsca?
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 19:19   #1318
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Castrolek wiem, nic sie nie martw trzymam ręke na pulsie. zaraz ci poodpisuje tylko pogrzebie w wiadomosciach bo tyle tego mam że nie panuje już prawie nad sytuacją.

A te Roc-i to ten brunes to "antyplamowy" niby, a teintee to ten koloryzujący lekko. Zaraz sprawdze bo mi sie samej pieprzy juz.

Ane ty nic nie musisz zakłądac, dziewczyny wiedza że ci przesyłamy kase jak odpiszą z tej Francji.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 19:19   #1319
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Masimko czasami sie luszcze,ale buraka juz od dawna nie mam.Moze czasami lekki roz na gebie,ale nie burak.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 19:20   #1320
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Z filtrami spoko. Aneczka wcale się nie wycofała. Ja robię listę, przy pomocy Iv, która udziela niezbędnych informacji. Wstępnie zapisy do jutra do wieczora. Potem liste przekazuje Ane i ona robi zamówienie meilem. Płacimy dopiero jak dostaje odzew z Francji, nie wczesniej. Powinnyśmy znać wtedy wszystkie szczegóły odnośnie kosztów, Ane poda nam numer swojego konta i jej prześlemy kase. Trudno zeby ona zakładała kase za wszystkich i to tyle sztuk. Ane puści przelew ze swojego konta. Paczka jest podobno rejestrowana.

Nowa lista dla Ane na ROC-i:

ROC: MINESOL 50+ SOIN ANTI-TACHES BRUNES 50ML 12,29 euro

1. Masima
2. Cassatta
3. Mylda
4. Megi72
5. Anturium
6. Etna021
7. Lekko plamiasta
8.Castrol
ROC: MINESOL 50+ CREME TEINTEE FLUIDE 50ML12,90 euro

1. Masima
2. Mylda
3. Ivonako
4. Anturium
5. Jelly
6. Etna021
7. Lekko plamiasta
8.Castrol
plus Ane.
Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Masima,ja przez te zęby nie wiem teraz czym one się różnią.Czy ten fluide to koloryzujący,a który z nich nie świeci?
Dopisałam
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.