Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-14, 14:45   #2911
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Woooww! Dziękuję Wam za taki odzew! Nie wiedziałam, że zastanę tutaj tyle odpowiedzi po powrocie Jesteście super Z każdym problemem się będę teraz do Was zwracać

black-bubu a jak Ty robisz takie dołeczki bo też chciałabym takie
lepiej w długich rudych a te dołeczki to jest konturowanie, pamiętam nawet że się pytałaś na którymś wątku o to i laski przysyłały zdjęcia jak to sie robi, i właśnie podpatrywałam bo szalenie mi się to podoba. Brązer pod kości policzkowe i rozcieramy w stronę skroni, tylko zawsze mam problemy z roztarciem i potem wydaje mi się, że mam take dwe pomaranczwe plamy
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 18:10   #2912
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
lepiej w długich rudych a te dołeczki to jest konturowanie, pamiętam nawet że się pytałaś na którymś wątku o to i laski przysyłały zdjęcia jak to sie robi, i właśnie podpatrywałam bo szalenie mi się to podoba. Brązer pod kości policzkowe i rozcieramy w stronę skroni, tylko zawsze mam problemy z roztarciem i potem wydaje mi się, że mam take dwe pomaranczwe plamy

No wiem właśnie, ja to ćwiczyłam i jakoś mnie to nie wychodzi! Zwłaszcza tym ciemniejszym, podrasować kości policzkowe, żeby było widać te takie podłużne dołki w pulikach Myślałam, że masz jakąś metodę kropek czy coś... aaa tam sobie wymyślałam

antoninne0216 no właśnie z moją twarzą cokolwiek chyba trudno wybrać bo ona jest ni okrągła, ni kwadratowa... No nic, będę próbować
A co do czarnego... chyba odpada bo nie lubię jednak tego "sztucznego efektu"
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 18:55   #2913
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość

antoninne0216 no właśnie z moją twarzą cokolwiek chyba trudno wybrać bo ona jest ni okrągła, ni kwadratowa... No nic, będę próbować
A co do czarnego... chyba odpada bo nie lubię jednak tego "sztucznego efektu"
czarny na pewno odpada, bo w rudym wyglądasz świetnie
poza tym, nie wiem, jak tobie, ale mi się kojarzy z emo albo innymi nieszczęśliwymi dziewczynami- wiem, stereotypy, ale co za to mogę i tak jak mówisz, na kilometr widać, że ktoś się pofarbował na czarno.
tak na szybko ci nie powiem, ale są takie krótkie fryzury, które świetnie modelują twarz...
ktoś mi raz powiedział, że każdy ma twarz do krótkiej fryzury. jedni mają twarz typowo do krótkich fryzur, a inni muszą znaleźć odpowiednią.
a więc "szukajcie, a znajdziecie"
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 18:59   #2914
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Taak? Jesteś podobnym? "Prawieczarne" włosy, dość czerwone naturalnie usta i tam oczy piwne czy zielone - who care? Ja zielone mam raz mniej, raz bardziej - zależy od pogody chyba
A i o loczkach mogę zapomnieć - włosy sztywne jak druty, którym nawet fryzjer nie dał rady ze sztabem kosmetyków do kręcenia
mhm, wszystko potwierdza, że faktycznie jestem podobnym typasem do Ciebie, bo moje druciane włosy "prawieczarne" (z rudawymi refleksami patrząc pod światło ) również nie poddają się absolutnie żadnym zabiegom fryzjerskim, z loczkowaniem na czele. A tak lubię loczki...

Co do Twoich propozycji "krótkofryzurowych", to ja jestem za tymi dłuższymi. O kolorze się nie wypowiadam, bo nie wiem
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 18:59   #2915
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

a ja jeszcze z innej beczki. kończy mi się podkład, jestem bledziochem i szukam dobrego podkładu nawilżającego, takiego lekkiego. a jak wiadomo, są świetne podkłady, ale kolorystyka pozostawia wiele do życzenia- pomarańcz z solarium rulez
możecie mi doradzić jakiś dobry podkład o szerokiej gamie kolorystycznej?
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 20:14   #2916
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
No wiem właśnie, ja to ćwiczyłam i jakoś mnie to nie wychodzi! Zwłaszcza tym ciemniejszym, podrasować kości policzkowe, żeby było widać te takie podłużne dołki w pulikach Myślałam, że masz jakąś metodę kropek czy coś... aaa tam sobie wymyślałam

antoninne0216 no właśnie z moją twarzą cokolwiek chyba trudno wybrać bo ona jest ni okrągła, ni kwadratowa... No nic, będę próbować
A co do czarnego... chyba odpada bo nie lubię jednak tego "sztucznego efektu"

no moja buźka jest okrągła jak księżyc w pełni niestety nie mam żadnej metody, nakładam troszeczkę brązera i rozcieram, ale najlepsze są do tego brązery w musie
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 12:31   #2917
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
no moja buźka jest okrągła jak księżyc w pełni niestety nie mam żadnej metody, nakładam troszeczkę brązera i rozcieram, ale najlepsze są do tego brązery w musie
Ja mam jeszcze zaznaczone dość widocznie kości żuchwy... i jest ok Zawsze zależało mi żeby stworzyć taki efekt "wklęsłości" między chomiczkami a tą żuchwą... hehe no może kiedyś mi się uda


antoninne0216 dla każdej z nas pojęcie "dobry podkład" będzie oznaczał coś innego, więc radę Ci samej udać się na poszukiwania. Może skup się na jakimś Revlonie do odpowiedniego typu cery albo Goshu... wiele razy temat się przewijał tutaj. Może przypasowałby Ci jakiś True Match? Nie jest jakoś specjalnie nawilżający, ale z drugiej strony dziewczyny nie narzekały żeby wysuszał... Osobiście jestem zadowolona
Zależy też w jakim stopniu szybkości kończy Ci się podkład i na kiedy ewentualnie potrzebujesz nowego Bo przecież jest jeszcze allegro...
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 14:36   #2918
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A ja sobie urządziłam wczoraj rundkę po drogeriach i perfumeriach w poszukiwaniu idealnego podkładu na większe wyjścia, bo po minerałach się zaczynam bardzo szybko świecić A na imprezy potrzebuję czegoś naprawdę trwałego. Tak więc zajrzałam do: Sephory, Marionaudu, Super Pharmu i jeszcze jakieś perfumerii. Sprawdziłam niemal wszystkie najjaśniejsze odcienie i oczywiście niczego nie znalazłam Przez chwile bylam zachwycona Guerlainem, ale ściemniał mi na ręku w mgnieniu oka. Gdy poprosiłam o pomoc w doborze czegoś usłyszałam, że ,,aż tak jasnego nic nie mamy" :} Wróciłam z pomarańczowymi łapskami jak zwykle ; ) Także pozostaje mi znowu allegro. Dermacol mi włazi w pory za bardzo i też się po nim świecę, Gosh za różowy, Loreal za żółty... masakra, drogie Panie ^^
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 16:33   #2919
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość

antoninne0216 dla każdej z nas pojęcie "dobry podkład" będzie oznaczał coś innego, więc radę Ci samej udać się na poszukiwania. Może skup się na jakimś Revlonie do odpowiedniego typu cery albo Goshu... wiele razy temat się przewijał tutaj. Może przypasowałby Ci jakiś True Match? Nie jest jakoś specjalnie nawilżający, ale z drugiej strony dziewczyny nie narzekały żeby wysuszał... Osobiście jestem zadowolona
Zależy też w jakim stopniu szybkości kończy Ci się podkład i na kiedy ewentualnie potrzebujesz nowego Bo przecież jest jeszcze allegro...
allegro to moja deska ratunkowa. jak mi się nie chce szukać torebki i się wkurzać to włączam allegro
głównie chodzi mi o to, jakie podkłady mają w swojej palecie kolorystycznej jasne odcienie. bo łażenie po drogeriach i testowanie pięknie pomarańczowych kolorów już mnie znudziło.
haha, właśnie mi się coś przypomniało. byłam w drogerii i proszę o korektor maybeline, najjaśniejszy odcień. ekspedientka mi podaje, a ja czytam opakowanie i dla niej najjaśniejszy odcień to : opalony
spojrzałam na nią i co widzę? pięknie spaloną twarz pokrytą makijażem, jak ściana tapetą.
szkoda, że w drogeriach tak mało jest bladolicych ekspedientek, bo tylko one wiedzą, jaki to problem znaleźć w polsce jasny odcień jakiegoś kosmetyku.

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Przez chwile bylam zachwycona Guerlainem, ale ściemniał mi na ręku w mgnieniu oka. Gdy poprosiłam o pomoc w doborze czegoś usłyszałam, że ,,aż tak jasnego nic nie mamy" :} Wróciłam z pomarańczowymi łapskami jak zwykle ; ) Także pozostaje mi znowu allegro. Dermacol mi włazi w pory za bardzo i też się po nim świecę, Gosh za różowy, Loreal za żółty... masakra, drogie Panie ^^
co do ciemniejących podkładów... clinique i estee lauder- tragedia.
w sephorze odcienie wydawały się cud, miód i malina. miła pani zrobiła mi próbę i dostałam testerki. wracam do domu, otwieram pojemniczki, a tam co widzę? odcień dla mulata. pomyłka nie wchodzi w rachubę, gdyż widziałam, który odcień mi nakładała do pojemniczka, a poza tym, na twarzy też mi wszystko pociemniało.
dobrze, że miałam szalik i nikt nie zobaczył, że mam białą szyję i włoską twarz
basiulek, szukasz pięknego beżu?

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

* Raboussamai *, widzę zmianę avataru ładny
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 17:22   #2920
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

juuuupi dziś przyszedł revlon, 110 ivory, jak na razie nałożyłam troszeczke na buźkę w celu wypróbowania koloru i ideał !! nawet troszke jesniejszy. Większa próbę zrobię jutro idę na uczelnię i zdam relacje
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 17:48   #2921
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
juuuupi dziś przyszedł revlon, 110 ivory, jak na razie nałożyłam troszeczke na buźkę w celu wypróbowania koloru i ideał !! nawet troszke jesniejszy. Większa próbę zrobię jutro idę na uczelnię i zdam relacje
a kupiłaś revlon do suchej/ mieszanej? bo właśnie waham się nad revlonem... jeśli możesz to powiedz coś więcej o nim
oby ci służył jak najdłużej
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 19:00   #2922
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A tak, beżu potrzebuję Jaśniutkiej, neutralnej porcelanki
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 20:36   #2923
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

kupiłam do tłustej, mieszanej. Z allegro, nie wiem czy kolor dostępny w Polsce bo jak na razie w Polsce najjaśniejszy widziałam tylko buff, a ten jest jeszcze o stopień jaśniejszy, nie mogę się doczekać jutrzejszej próby generalnej
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 20:47   #2924
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
A tak, beżu potrzebuję Jaśniutkiej, neutralnej porcelanki
och, kochaniutka, prędzej kura kogutem zostanie, niż w polskich drogeriach dostaniesz dobry, jasny podkład
jedynie internet albo na lotniskach czy gdzieś za granicą...
a jakiego szukasz podkładu? w sensie matujący, kryjący, rozświetlający...?

black-bubu, to zdaj relację, zdaj bo ja miałam buff i się odznaczał dopóki nie wyszłam na słońce:/
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 20:48   #2925
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Antoninne0216- kryjącego pragnę

Kupiłam dzisiaj podkład w musie Golden Rose Odcień 01 jest naprawdę bardzo jasny i idealnie mi pasuje Problem tylko w tym, że kiepawo kryje... a ja potrzebuję czegoś na rumieńce na imprezy właśnie, ale może z korektorem będzie ok. Ale odcień jest super, więc polecam Konsystencja też, taka delikatna
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 20:53   #2926
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Basiulek kupilaś ten w musie ale w tubce? jeżeli chodzi o ten... to też go kiedyś kupilam,nawet pisalam w tym wątku... zapchal niemilosiernie! po 3 dniach...
__________________
ODWYK KOSMETYCZNY,mam:
próbki: bylo18,jest 5 dąże do 0
kolorowe: bylo27,jest 28 dąże do 15
pielęgnacja: bylo54,jest 46 dąże do 35

Wkręcam się w mineraly

WYMIANA :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411397
tynas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 21:22   #2927
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Nie, w słoiczku Może tam zapychać, ja tylko na imprezy potrzebuję Tak to only minerals
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 08:34   #2928
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
kupiłam do tłustej, mieszanej. Z allegro, nie wiem czy kolor dostępny w Polsce bo jak na razie w Polsce najjaśniejszy widziałam tylko buff, a ten jest jeszcze o stopień jaśniejszy, nie mogę się doczekać jutrzejszej próby generalnej
Ivory jest dostępny w Polsce, o dziwo
Udanych prób życzę i oby nie zrobił Ci z twarzą tego, co mnie...
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 09:18   #2929
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ostatnio strasznie się zdziwiłam gdy zobaczyłam Revlona Colorstaya w Rossmannie! Oczywiście ułożone w nieładzie obok Rossmannowskich kosmetyków, paleta kolorów pozostawiała wiele do życzenia, ale były... Ktoś też może się natknął?
Ja widziałam je w Kaliszu


A co do korektora... Za "namową" Basiulka kupiłam sobie ten w musie, w słoiczku z maybelline i póki co jestem z niego baaaaaaaardzo zadowolona! Pod oczy jest idealny no i jednak kolor 02 jest najjaśniejszy... nie mogłam pokumać tych połówek z wersji UK, ale w końcu dorwałam jakiś Polecam!
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 12:59   #2930
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Ostatnio strasznie się zdziwiłam gdy zobaczyłam Revlona Colorstaya w Rossmannie! Oczywiście ułożone w nieładzie obok Rossmannowskich kosmetyków, paleta kolorów pozostawiała wiele do życzenia, ale były... Ktoś też może się natknął?
Ja widziałam je w Kaliszu
W Ross Revlona nie widziałam, ale spora gama odcieni była w płockiej Urodzie - aż sama się zdziwiłam

Dziewczyny, ma któraś z Was może Bourjois HM odcień 51? Szukam czegoś lżejszego od Colorstaya i chyba padnie na Burżuja, ale odcień wydaje mi się być strasznie żółty...
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 13:52   #2931
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

;( ;( za ciemny, masakra, w buteleczce jaśniutki a nałożyłam na twarz i mam wrażenie, że jest ciemniejszy od pan sticka, wieczorem napisze jak z trwałością ale na chwilę obecną się załamałam
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 15:04   #2932
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Bardzo dobrym, jaśniutkim podkładem jest Deborah Milano Colour Copy. Niestety ma za słabe krycie dla mnie. Polecam osobom nie mającym problemów z cerą.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 16:42   #2933
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Rabu-ja również widzialam Revlona w Rossm,o ile pamiętam na szewskiej we Wrocławiu,a co do Burżuja 51... owszem żóltek-71 z seri 10 h snu też żóltek... mi się ostatnio podobał Revlona custom cośtam-ten że można kolory regulować.ale kosztuje 70 zł... a tam byl tylko polowe wykorzystala :/
__________________
ODWYK KOSMETYCZNY,mam:
próbki: bylo18,jest 5 dąże do 0
kolorowe: bylo27,jest 28 dąże do 15
pielęgnacja: bylo54,jest 46 dąże do 35

Wkręcam się w mineraly

WYMIANA :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411397
tynas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 17:01   #2934
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Jakby któraś Bladolica była z Olsztyna albo okolic, to mogę powiedzieć, gdzie mają Revlona, ale niestety nie mogę powiedzieć, czy mają jasne kolory. Byłam tam raz, miałam mało czasu i tylko weszłam się rozejrzeć.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 17:20   #2935
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość

Kupiłam dzisiaj podkład w musie Golden Rose Odcień 01 jest naprawdę bardzo jasny i idealnie mi pasuje Problem tylko w tym, że kiepawo kryje... a ja potrzebuję czegoś na rumieńce na imprezy właśnie, ale może z korektorem będzie ok. Ale odcień jest super, więc polecam Konsystencja też, taka delikatna
te musowe w ogóle nie kryją, są takie, żeby ściemę walić

a co do rosmanna... byłam dzisiaj w poszukiwaniu pięknej, klasycznej i matowej czerwieni do ust, bo mam ochotę na makijaż a' la dita
a pani mi pokazuje jakieś pomarańcze czy róże:/ tylko się wkurzyłam i muszę pójść do sephory.

Basiulek, a co do dobrego kryjącego... a chcesz taki z średniej półki cenowej?
może astor albo max factor?
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 17:52   #2936
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Do mnie dziś przybyło moje mineralne Pixie-zamówienie: flat-top ( )i podkłady do testowania: Ailive 0 i 1 Próby "twarzowe" przeprowadzę dopiero jutro, ale tak z pierwszego rzutu okiem, to wydają się porządnie jasne i neutralne Mimo to mam wrażenie, że Ailive 1 będzie troszkę za ciemny, ale z ochotą oba wypróbuję
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 18:04   #2937
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

natrix, to miłego testowania eh, jak coś dostaję do potestowania to jestem taka happy, jak dziecko w sklepie ze słodyczami

mam takie pytanie:
na you tubie znalazłam filmik z makijażem a'la dita. wykonanie oczywiście nieprofesjonalne i niechlujne.
ale babka coś przebąkiwała o rozjaśniaczu do twarzy(?). mam nadzieję, że dobrze przetłumaczyłam
bo chcę zrobić taki makijaż, a dita ma zawsze taką cudną cerę... i czy ten rozjaśniacz wyrówna koloryt?
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 18:15   #2938
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
Basiulek, a co do dobrego kryjącego... a chcesz taki z średniej półki cenowej?
może astor albo max factor?
Sprawdzałam kiedyś najjaśniejsze z Astora i MF, ale wszystkie są pomarańczowe

Ech, szkoda, że ten Burżuj rzeczywiście jest żółty... Potrzebuję czegoś neutralnego albo różowego. Ale dzięki, Valie -przy najbliżej wizycie w drogerii sprawdzę Deborah i dam znać
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 18:55   #2939
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
natrix, to miłego testowania eh, jak coś dostaję do potestowania to jestem taka happy, jak dziecko w sklepie ze słodyczami

mam takie pytanie:
na you tubie znalazłam filmik z makijażem a'la dita. wykonanie oczywiście nieprofesjonalne i niechlujne.
ale babka coś przebąkiwała o rozjaśniaczu do twarzy(?). mam nadzieję, że dobrze przetłumaczyłam
bo chcę zrobić taki makijaż, a dita ma zawsze taką cudną cerę... i czy ten rozjaśniacz wyrówna koloryt?
Dzięki Ja też lubię testować, zwłaszcza jak się okazuje, że produkt mi pasuje

A co do rozjaśniacza, to może chodzi po prostu o rozświetlacz?
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 19:16   #2940
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

testy całodzienne revlon pod względem trwałości i krycia zaliczył, ładnie wygląda na buzi, kryje świetnie, naturalnie wygląda, ale ciemnieje i to bardzo.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.