Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-17, 18:03   #3451
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ja pierwszą literkę nazwiska mam Ł i w EDM wpisuje L i nigdy(a zamówień było już z 10) nie było problemu.
Ale używam mBankowej karty wirtualnej rozliczanej w USD - czyli dla tych co się boją - "ładuje" ją określoną kwotą i potem podaje numer i płace. jej jedyny minus to opłata roczna 25zł ale ja robie dużo zakupów - więc mi to pasuje (zresztą oszczedność na 1 zamówieniu z EDM jest większa). A no i taniej wychodzi w przeliczeniu na dolary - regularnie kurs miałam niższy o ok. 10gr w stosunku do paypala
Co do strony to sie przyzwyczaimy - jakiś tydzień dwa i dopracują szzcegóły - ja bym wstrzymała się z zamawianiem.
najgorszy jest brak dowolnych sampli - ale tak szczerze mówiąc - jak ktoś wklei swoją buźkę tu to jest tyle pomocnych wizażanek że doradzą w jakie kolory celować - wiec nie trzeba wydawać niewiadomo ile.
A ja po prostu myślę że ludzie ciągle zamawiali gratisowe próbki i ich używali zamiast kupować bigi. No i się nie dziwie ze zmienili - nam sie to nie podoba - ale przyznajcie - EDM jako jedyna firma miało tak duże sample za darmo.
Może powinni przerzucić się na system - mały sampel w strunowcu za centa? skoro inne firmy tak robią...
Co do paypala - mnie osobiście to nie rusza

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

a no i mi się podoba ze w try me są i cienie i róże - bo po co miałam ciągle testować podkłady? teraz moge mieć gratis 3 cienie - to całkiem dobry układ dla tych co wiedzą jaki kolor mają
__________________

avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 19:13   #3452
mariquita89
Raczkowanie
 
Avatar mariquita89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 143
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ja też używam tej karty mbanku, o której pisała avalonka i polecam ją wszystkim ponieważ jest to bardzo bezpieczny sposób

Do tej pory nie udało mi się znaleźć dla siebie odpowiedniego podkładu EDM i chyba zrezygnuję z dalszego szukania biorąc pod uwagę te zmiany. Już zamówiłam próbki EGM i Lumiere a tu halt Wydaje mi się, że najlepszym wyjściem na to, że ludzie zamawiają sample zamiast bigów byłoby np. ograniczenie sampla danego odcienia na jedno konto zamiast wprowadzać takie dziwaczne kity
mariquita89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 19:17   #3453
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez T3kla Pokaż wiadomość
A na pewno nie nałożyłaś za dużo? Ile warstw?
Tu zdjęcie Cathy ile proszku powinno się dać na 1 warstwę. Przy więcej niż 3 takich warstwach już może być za dużo.
Z tego co wiem każda formuła jest mniej kryjąca, może matte albo semi-matte

Patrzę na to zdjęcie i jestem w szoku To jedna warstwa na całą twarz? Po prawie roku doszłam do wprawy w nakładaniu, ale taka ilość to mi na nos starcza
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 19:31   #3454
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

myślę, że ilośc proszku na tym zdjeciu to wersja dla pięknej cery

ja także daje wiecej (duuzo wiecej)
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 20:06   #3455
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
myślę, że ilośc proszku na tym zdjeciu to wersja dla pięknej cery

ja także daje wiecej (duuzo wiecej)
Ufff Odetchnęłam z ulgąProblemów z cerą nie mam strasznych, podkład minerlany nauczyłam się nakładać, ale zużywam go całkiem, całkiem, na jeden raz. Jeszcze jak wezmę pod uwagę, że połowa pyli, a druga wsiąka we Flat Topa.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 20:08   #3456
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
Ja pierwszą literkę nazwiska mam Ł i w EDM wpisuje L i nigdy(a zamówień było już z 10) nie było problemu.
Ale używam mBankowej karty wirtualnej rozliczanej w USD
Nie wiem, może to wina moje karty, mam Visę Electron Inteligo. Spróbuję jeszcze z EDM, kiedyś miałam taki problem na stronie Delias, trochę się przestraszyłam bo myślałam że te 300 złotych wcięło a transakcja nie doszła do skutku, na szczęście tylko zablokowali.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 21:03   #3457
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Patrzę na to zdjęcie i jestem w szoku To jedna warstwa na całą twarz? Po prawie roku doszłam do wprawy w nakładaniu, ale taka ilość to mi na nos starcza
No tez sie zszokowałam,że tylko tyle
A ja mam zwykła kartę Visa do konta osobistego i juz mi kaskę (14zl) sciagneli,a 11. zamawiałam,wiec czekam,że dojda probki...
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 21:33   #3458
dorkabl
Zadomowienie
 
Avatar dorkabl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Radom
Wiadomości: 1 348
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ilość na jeden policzek Moze to faktycznie super wprawa w nakładaniu. No nie wiem...
dorkabl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 22:07   #3459
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Załamana siedzę...porażka...akurat jak zaczęłam testować EDm to taki numer...chyba płakać będę normalnie...
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 22:14   #3460
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Nie bedzie juz paypalabo zamrazał zamówienia EDMowe i się wkurzyli.
To jest Oficjalne stanowisko EDM...

To zaczynam szukać czy mogę moją karta płacić w necie...
z PP jest taki myk, że pobierają ostatnio opłaty za "wpłynięte" pieniądze, tzn. że jakiś tam procent, jak ktoś nam przeleje kasę, jedna ze stronek, która właśnie robi przelewy na mój PP wpisuje, ze to prezent od rodziny i wtedy PP nie pobiera opłat


swoją drogą też mi się udało, w zeszłym tyg zamawiałam pędzel i próbki, tylko że wysyłka do USA i do Polski dotrą dopiero za miesiąc.... ale się mi udało, będzie pędzel
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 22:21   #3461
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny czy ma któraś z was na zbyciu sampel podkładu w odcieniu golden-medium tan lub warm-toffee w formule Intensive są mi one potrzebne a na EDM już nie ma kitów z dowolnymi samplami jeżeli któraś chce się ich pozbyć pisać na PW
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 22:23   #3462
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

SaraSara - nie ma co się zalamywac

jest jeszcze wymianka, pewnie duzo osob ma niepotrzebne probki podkladow, ja sama mam tego od groma, tylko musze dobrac mojej mamie podklad i mojej kolezance jeszcze

potestuj inne firmy, a jak uprzesz sie przy EDM to zaglądnij na wymianke
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 22:28   #3463
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
SaraSara - nie ma co się zalamywac

jest jeszcze wymianka, pewnie duzo osob ma niepotrzebne probki podkladow, ja sama mam tego od groma, tylko musze dobrac mojej mamie podklad i mojej kolezance jeszcze

potestuj inne firmy, a jak uprzesz sie przy EDM to zaglądnij na wymianke

Tylko problem jest w tym że ja nie mam nic na wymianę więc nie wiem czy da radę
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 22:33   #3464
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
Ja pierwszą literkę nazwiska mam Ł i w EDM wpisuje L i nigdy(a zamówień było już z 10) nie było problemu.
Ale używam mBankowej karty wirtualnej rozliczanej w USD - czyli dla tych co się boją - "ładuje" ją określoną kwotą i potem podaje numer i płace.
Tez mam tego typu kartę. Jest bezpieczna - to jej wielka zaleta. No i rzeczywiście koszt "przewalutowania" jest niższy niż z PayPala, czasem nawet bardziej niż 10 gr, jak kiedyś wyliczyłam.

A tego proszku dla mnie też mało i tez zdaje mi się, że to zalezy od cery (jeśli jest świetna - to może wystarcza...).
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 22:43   #3465
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Patrzę na to zdjęcie i jestem w szoku To jedna warstwa na całą twarz? Po prawie roku doszłam do wprawy w nakładaniu, ale taka ilość to mi na nos starcza
Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
myślę, że ilośc proszku na tym zdjeciu to wersja dla pięknej cery

ja także daje wiecej (duuzo wiecej)
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ufff Odetchnęłam z ulgąProblemów z cerą nie mam strasznych, podkład minerlany nauczyłam się nakładać, ale zużywam go całkiem, całkiem, na jeden raz. Jeszcze jak wezmę pod uwagę, że połowa pyli, a druga wsiąka we Flat Topa.
Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
No tez sie zszokowałam,że tylko tyle
Cytat:
Napisane przez dorkabl Pokaż wiadomość
Ilość na jeden policzek Moze to faktycznie super wprawa w nakładaniu. No nie wiem...
Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
A tego proszku dla mnie też mało i tez zdaje mi się, że to zalezy od cery (jeśli jest świetna - to może wystarcza...).
No proszę, a mi jako początkującej w wątku trikowym bodajże jak pokazano to zdjęcie to też byłam w szoku, nawet je sobie zapisałam i zaczęłam szkołę żeby zejść do jak najmniejszej ilości proszku, a tu jednak nie wszyscy nakładają tak mało.
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 22:58   #3466
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

dobrze - będziesz oszczędnie zużywać proszki
ja niestety przeginam w drugą stronę - wiem ze sypie za dużo, ale i tak nie umiem sobie zrobić maski - ale też muszę schodzić "w dół". U mnie proszek się marnuje - nie mam czasu na clebrowanie makijażu więc szybko wysypuje i źle się to kończy...to zdjęcie chyba na pulpit sobie wsadzę.
__________________

avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 08:19   #3467
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny,jezeli ktos juz o tym pisal to sorry za powtorke, podklady ale EDM podklady mozna kupic na allegro:
http://www.allegro.pl/item706556089_...olory_edm.html

I chyba dzieki temu sama sie skusze,cena nie odstrasza
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2009-08-18 o 08:20
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 08:51   #3468
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Wiemy, że są na Allegro, ale kupowanie ich tam jest nieopłacalne. A na pewno było do momentu, kiedy były duże kity na stronie EDM. Przypuszczam, że i teraz się nie opłaca - zwłaszcza, że sprzedawcy na All zaraz zwęszą co się stało ze stronką i ceny podniosą.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 09:28   #3469
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny,jezeli ktos juz o tym pisal to sorry za powtorke, podklady ale EDM podklady mozna kupic na allegro:
http://www.allegro.pl/item706556089_...olory_edm.html

I chyba dzieki temu sama sie skusze,cena nie odstrasza
niestety ta cena odstrasza i wiedza o tym wszystkie tu obecne stałe uzytkowniczki EDM-owych kosmetykow
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 09:50   #3470
essme
Raczkowanie
 
Avatar essme
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny....załamka!
Weszłam dziś na nową stronę EDM. Czy mam rozumieć, że nie ma już darmowych samplów? tylko teraz trzeba płacić 5$ i w dodatku nie można sobie samemu kompletować + mogę tylko wybrać albo foundation albo blush itp. ?!

W dodatku nie podoba mi się 'podgląd' odcieni...zbyt dużo musze się męczyć... w dodatku jakoś tak trudno mi porównać odcienie ze sobą
essme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 09:51   #3471
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

prawie 9zł za próbkę - żal. skoro na stronie były gratis... wiem że są robione z bigów - więc tym bardziej żal.
3 próbki i sprzedającemu zwraca się koszt biga (ze starego kitu) i właśnie dlatego moim zdaniem wycofali kity również przez użytkowniczki wizażu, które na allegro robiły takie akcje.
__________________

avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 09:54   #3472
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny,jezeli ktos juz o tym pisal to sorry za powtorke, podklady ale EDM podklady mozna kupic na allegro:
http://www.allegro.pl/item706556089_...olory_edm.html

I chyba dzieki temu sama sie skusze,cena nie odstrasza
mniemam, że to nie reklama?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 10:04   #3473
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

własnie listonosz przyniosl mi ostatnia samplowa paczuszke, 5 pieknie zapakowanych w rulonik koloru szarego sampelkow za 4,68 $ ehhhh i ta chwila radosci z rozrywanej ostatniejEDM-mowskiej koperty tylko zbiorówka pozostała
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 10:06   #3474
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
mniemam, że to nie reklama?
e tam, żeby zaraz każdego kto da link do all podejrzewać o reklamę
mi się wydaje że i tak bardziej nam się opłaca robić dalej zamówienia w opcji po 12 sztuk i więcej niż kupować samemu na allegro.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 10:33   #3475
essme
Raczkowanie
 
Avatar essme
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ciągle próbuję coś kombinować na tej stronie... Czy te "TRY ME NOW - FREE samples" są free?? Niby za free ale jednak muszę płacić 5$ za te 3 marne sample. Czy ktoś mi może to wytłumaczyć?! I w dodatku cholera nie moge sobie wybrać kolorów. Ja np. chciałam wziąć spróbować ciemniejszy odcień podkładu dla mojej sis (opalenizna) a dla siebie jasny kolor bo ostatnio zamówiłam za ciemny. No i co tu zrobić?! NADA!! Chrzanić tę nową stronę EDM.
essme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 10:45   #3476
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez LadyDaisy Pokaż wiadomość
własnie listonosz przyniosl mi ostatnia samplowa paczuszke, 5 pieknie zapakowanych w rulonik koloru szarego sampelkow za 4,68 $ ehhhh i ta chwila radosci z rozrywanej ostatniejEDM-mowskiej koperty tylko zbiorówka pozostała
mi tez właśnie moje 2 ost free sampelki właśnie doszły ehh szkoda a mam tyle koleżanek do nawrócenia
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 10:55   #3477
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez essme Pokaż wiadomość
Ciągle próbuję coś kombinować na tej stronie... Czy te "TRY ME NOW - FREE samples" są free?? Niby za free ale jednak muszę płacić 5$ za te 3 marne sample. Czy ktoś mi może to wytłumaczyć?! I w dodatku cholera nie moge sobie wybrać kolorów. Ja np. chciałam wziąć spróbować ciemniejszy odcień podkładu dla mojej sis (opalenizna) a dla siebie jasny kolor bo ostatnio zamówiłam za ciemny. No i co tu zrobić?! NADA!! Chrzanić tę nową stronę EDM.
ktoś juz Ci to wytłumaczył i było to edm, wszytsko opisali na stronie z samplami. Jeśli masz wątpliwości--> 1. post.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 10:55   #3478
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
mniemam, że to nie reklama?
Dobrze mniemasz

Wybaczcie to wtracenie z allegro , gdzies na MM ktos pisal ze sa jakies problemy z PayPallem, a ze kukam na allegro czesto,to pomyslalam ze moze komus cos to da takla aukcja. Nie bywam na tym dziale czesto,dlatego na wstepie napisalam "Sorry...".
Cena mi sie nie wydawala straszna, bo sie kompletnie nie orientuje w cenach tych minerałow a 15 zł to nie az tak zle wg mnie.
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2009-08-18 o 11:21
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 11:26   #3479
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ja nie rozpaczam bo wole meow Ma wiecej odcieni. Mam juz je rozpracowane i mam tam kolor idealny, a w edm nie ma takiego
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 11:30   #3480
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Bede musiala edytowac opis pedzli. Dotarla do mnie ostatnia paka z EDM i widze wyraznie, ze nowy skosny pedzel do rozu bardzo sie rozni od poprzednika, jest duzo mniej zwarty i mniej gesty.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.