Nasze Życie w Ameryce ... cz. II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-23, 20:33   #61
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Hej dziewczyny,

zabciu wow ciesze sie, ze Ci pomogla ta woda z lodem i ze dzieki Bogu i partii czujesz sie lepiej juz

Ja swoja droga w kienie nie pamietam kiedy bylam chyba w sylwestra ostatnim razem z TZtem bylismy.

schoolcraft wiesz jak Reign of light napisala o tych kotkach, ze jeden to mi sie przypomnialo, ze ogladalam taki program cats 101 i tam taka pani weterynarz mowila, ze zawsze lepiej jest dwa koty niz jeden. Ona miala duzo racji bo wiem jak jest z moja kotka, ze ona zawsze byla jedna i teraz jest taki selfish i taka zazdrosnica. Dwa koty to zawsze jest im lepiej i sa takie bardziej przyjazne i nie wiem jak to nazwac, ze chyba nie nudzi im sie tak bo sa dwa. W zasadzie to nie ma zadnej roznicy miec jeden kot, a dwa jesli chodzi o koszta i czesto w tych schroniskach maja takie bonusy, ze jak wezmiesz dwa to jakas tam jest znizka.

Z kotami to jest tak, ze one chodza swoimi drogami. Czesto jest tak, ze one sa takie *******owate troche i sie gubia, potem nie umieja trafic do domu. Ja w PL jak jeszcze rodzice meli duzy dom w lesie nad jeziorem to mialam 15kotow. Byl taki moj ukochany zambie caly czarny ogromny byl naprawde uwielbialam go i tez wlasnie mi zginal. Potem mialam podobnego, a tamten z kolei dostal gronkowca i sie tak meczyl biedny bo wtedy jakos nie bylo znane zeby z kotem biec do weterynarza i za bardzo wiadomo $ nie bylo.

Rowniez ciesze sie, z ejuz lepiej sie czujesz

Mi ciagle bola nogi kolana, ale ja juz tak bede miala do konca zycia bo jak bylam mala chorowalam na bardzo ciezka chorobe i jezdzilam na wozku bo nie moglam chodzic. Jak jest taka pogoda to juz w ogole koszmar z moimi nogami. A jeszcze 3lata temu mialam wypadek i spadlam z chustawki ogrodowej, dwa metry nad ziemia sie wzblam i spadlam na plecy na sacrum i mi sie kreg przestawil. Od tamtej pory mam problemy i z tym tez bo mi wtedy zaczelo odbierac lewa noge i padalo na bidra. Geez musze zaczac cwiczyc znow bo czuje sie ostatnio jakbym miala ze 70lat

Reign of light ciesze sie z Twoich sukcesow w szkole. Ciekawe historyjki. Nie znam slownictwa medycznego po ang. i w pewnej chwili jak czytalam myslalam, ze sie uczylas zakladac ten motylek co do kroplowki sluzy, a jak doczytalam to mysle o jej To sie babcia zdziwila

Oki doki uciekam. Pozdrawiam Was serdecznie
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423

Edytowane przez Samantha7
Czas edycji: 2010-10-24 o 03:37
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 11:46   #62
valencja
Raczkowanie
 
Avatar valencja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
GG do valencja
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

A ja dziś z innej beczki, wiem ze nasz wątek nie dotyczy diet ale jesteś za to bezstronne. Muszę wam powiedzieć co robię od miesiąca, co prawda nigdy przedtem nie stosowałam żadnych diet, ale chciałam stracić 5 kg bez efektu jojo i w necie przeczytałam o diecie Dukana no i od dobrego miesiąca ja stosuję, ale chyba ją zakończę, tak się jakoś słabo czuje po niej, niby miała być taka dobra bez efektów ubocznych. itd. Jesz ile chcesz tyle że same proteiny, a potem dodajesz warzywa -no i jak dotrwasz do 3 fazy i zastosujesz się do 4 nie masz efektu jojo. straciłam 3 kg ale za to na aerobiku i stepie nie wyrabiam, po prostu normalnie fizycznie wysiadam. Na aerobic step i siłownie chodzę już kilka lat nigdy podczas ćwiczeń nie musiałam odpoczywać albo aby mi się słabo zrobiło normalnie to nie wiarygodne co może zrobić z tobą dieta. Weszłam na fora aby dowiedzieć się czy tylko ja tak mam a tam dziewczyny mi odpisują że Dukan zabrania ćwiczeń, to sobie myślę co to za dieta jak ćwiczyć nie możesz. mało tego jedna laska na forum mnie obsobaczyła że jego książki nie przeczytałam a przeczytałam nic w niej takiego nie napisał, to ona ze on napisał ich kilka.
To co mam kupić wszystkie jego książki by w którejś w końcu przeczytać ze ćwiczyć nie mogę..
Mało tego poświęciłam 2 godziny temu forum nie na wizaz od razu mówię i przeczytałam wszystkie wypowiedzi w jednej w nich dziewczyna pisze ze zaczęło jej strasznie śmierdzieć z buzi tak bardzo ze nawet chłopak się z nią całować nie chce a gumy do żucia nie pomagają, a jakaś inna jej odpisała że to super bo to znak ze dieta działa a ja myślę ze to znak że z żołądkiem się coś dzieje.
Moja mam twierdzi ze upadłam na głowę że nie mając nadwagi sama sobie utrudniam życie hahaha, ale widzę ze przez jakieś 4 lata przybrało mi się około 3-4kg chociaż regularnie ćwiczę.
Nie wiem czy próbować zostać przy niej jeszcze jakiś czas i zobaczyć co będzie.
Czytając fora ludzie sobie ja chwalą może na mnie tylko tak działa.

Edytowane przez valencja
Czas edycji: 2010-10-24 o 11:52
valencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 16:09   #63
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Hej!

zaaaabciu, no to szkoda, ze nie trafiliscie na ten film! A bylam ciekawa co tam bylo, bo sama bym sie bala go ogladac

Ile juz pomalowaliscie? I ile jeszcze zostalo?

Samantha7, koty ogolnie sa bardzo madrymi stworzeniami

valencja, moim zdaniem bez zastanowienia powinnas przestac stosowac ta diete, bo sie wykonczysz! Ja sie na dietach nie znam, ale w tej chwili biore klase Nutrition i w kazdym "chapter" trabia o tym, ze tak naprawde nic nie pomoze ze straceniem wagi, a potem z utrzymaniem jej - zadne diety, zadne "miracle pills". Trzeba zdrowo sie odzywiac oraz cwiczyc. Na pewno bardzo trudno jest wprowadzic takie cos by bylo rutyna, ale te wszystkie diety moga niezle zepsuc organizm i juz nigdy tego nie da sie odwrocic.
Wiec tak jak pisalam - zdrowe jedzenie oraz cwiczenia (minimum 60 minut na dzien "moderate" cwiczen). Ja sie ciagle zabieram za taki "plan", ale nijak nie moge go zrealizowac. Tzn. mi nie chodzi o spadek kg, bo ja bardzo chuda jestem, ale ogolnie kazdy musi dobrze sie odzywiac i cwiczyc.

Pozdrawiam
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!

Edytowane przez schoolcraft
Czas edycji: 2010-10-24 o 16:10
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 19:27   #64
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Hej
Ja mam tylko takie głupie pytanie..
Czy w Ameryce na prawdę jest tak oh, ah i w ogóle? Czy jest tak jak w każdym innym miejscu na Ziemi?
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 20:27   #65
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez blackamor Pokaż wiadomość
Hej
Ja mam tylko takie głupie pytanie..
Czy w Ameryce na prawdę jest tak oh, ah i w ogóle? Czy jest tak jak w każdym innym miejscu na Ziemi?
Rzeczywiscie glupie pytanie
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 00:05   #66
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
zaaaabciu, no to szkoda, ze nie trafiliscie na ten film! A bylam ciekawa co tam bylo, bo sama bym sie bala go ogladac

Ile juz pomalowaliscie? I ile jeszcze zostalo?
No ja tez zaluje ze nie pojechalismy na ten film ale mam nadzieje ze bedzie jeszcze okazja

My wlasnie wrocilismy z naszgo domku i tak ... 3 pokoje wymalowane korytarz tez .. sypialnia musi by wymalowana jeszcze raz lazienke bedziemy zmieniac dopiero po Halloween Jutro ide umyc podlogi takze porobie zdjecia i wrzuce


Cytat:
Napisane przez blackamor Pokaż wiadomość
Hej
Ja mam tylko takie głupie pytanie..
Czy w Ameryce na prawdę jest tak oh, ah i w ogóle? Czy jest tak jak w każdym innym miejscu na Ziemi?
Jest tak jak w kazdym miejscu na ziemi
Trzeba ciezko pracowac , uczyc sie .. dolary nie wisza na drzewach jak to niektrzy w Polsce mysla Ale napewno jest sie latwiej mlodym osobom wybic latwiej znalesc prace szybciej sie usamodzielnic itp.

I nie sadze zeby to pytanie bylo glupio... sama ja gdybym mieszkala caly czas w Polsce tez bym sie zastanawialo jak to jest w Ameryce ..

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie glupie pytanie

ojj chyba za nerwowa jestes dziewczyna tylko pyta z ciekawosci przeciez


p.s a tak wogole to pisalam do moda zeby przeniosl nasz watek i narazie cisza ..
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 01:46   #67
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
ojj chyba za nerwowa jestes dziewczyna tylko pyta z ciekawosci przeciez

mylisz sie
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!

Edytowane przez schoolcraft
Czas edycji: 2010-10-25 o 01:56
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 02:49   #68
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
mylisz sie
calkiem mozliwe
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 17:43   #69
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
No ja tez zaluje ze nie pojechalismy na ten film ale mam nadzieje ze bedzie jeszcze okazja

My wlasnie wrocilismy z naszgo domku i tak ... 3 pokoje wymalowane korytarz tez .. sypialnia musi by wymalowana jeszcze raz lazienke bedziemy zmieniac dopiero po Halloween Jutro ide umyc podlogi takze porobie zdjecia i wrzuce




Jest tak jak w kazdym miejscu na ziemi
Trzeba ciezko pracowac , uczyc sie .. dolary nie wisza na drzewach jak to niektrzy w Polsce mysla Ale napewno jest sie latwiej mlodym osobom wybic latwiej znalesc prace szybciej sie usamodzielnic itp.

I nie sadze zeby to pytanie bylo glupio... sama ja gdybym mieszkala caly czas w Polsce tez bym sie zastanawialo jak to jest w Ameryce ..

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------




ojj chyba za nerwowa jestes dziewczyna tylko pyta z ciekawosci przeciez


p.s a tak wogole to pisalam do moda zeby przeniosl nasz watek i narazie cisza ..
No właśnie to mnie denerwuje w niektórych osobach.. że myślą, że Ameryka to raj na Ziemi
Dziękuje za potwierdzenie moich przekonań
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 20:15   #70
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Ja nie emigrantka i mam nadzieje, ze mnie nikt tu nie zlinczuje za maly offtop. Watek Wasz znam, czasami podczytuje i po cichu zazdroszcze mieszkania w tak pieknym kraju.
Przydreptalam tu z prosba o pomoc . Otoz potrzebuje pomocy w zakupie czegos. Prawie nikt nie chce wyslac do Polski a jesli juz chcesz to za okolo 100$, co razem z moim owym zakupowym marzeniem, ktorego w Polsce spelnic nie moge daje naprawde spora kwote na ktora mnie nie stac.
W razie checi pomocy zamowilabym to moje zakupowe marzenie do Was do domu kurierem a Wasza pomoc polegalaby na wyslaniu mi tego do Polski (pienadze w kazdej chwili jestem w stanie przeslac Pay Palem lub na wybrane przez Was konto w Polsce).
Oczywiste jest dla mnie to, ze osoba, ktora zechcialaby mi pomoc poswiecilaby swoj czas i energie na wizyte na poczcie. Z ogromna checia odwdzieczylabym sie jakims podarkiem z Polski (ulubionym kosmetykiem, ktorego tu nie macie, plyta, ksiazka, ulubionymi slodyczamia, gazetami itp itd).
Uciekam juz stad i nie offtopuje wiecej. Mam nadzieje, ze jakas dobra dusza sie znajdzie .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-10-25 o 20:19
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 23:01   #71
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Wrzucam zdjecia postepow w domku + lawy i stolik pod TV Na gorze przemalowalismy wszystko z brazu na bialo tzn okna , drzwi , szafy , obicia dookola podlogi , dalismy lampy ( jeszcze jeden pokoj zostal zeby zalozyc wiatrak ) no i nowe klamki

1- sypialnia 1
2- sypialnia 2
3- korytarz
4- sypialnia 3
5- lazienka ( ktora bedzie zmieniona calkiem teraz tylko przygotowana na impreze )
6- korytarz
7- sypialnia 4 bedzie malowana jeszcze raz
8- lampa na korytarzu
9- schody na dol
10- kuchnia sciagnelismy pokli , mezul zalozyl 3 lampki ( jeszcz dwie musi podpiac )
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 23:03   #72
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

1- stolik pod TV
2- duza lawa
3- mala lawy
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 12:07   #73
valencja
Raczkowanie
 
Avatar valencja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
GG do valencja
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Żaaabcia- mieszkanko wygląda śliczniusio i mebelki ładne no noo. Kolorki wyszły wam jak ta lala.
valencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 18:17   #74
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Zaaaabcia-super kolorystyka i swietna kuchnia
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 02:04   #75
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez valencja Pokaż wiadomość
Żaaabcia- mieszkanko wygląda śliczniusio i mebelki ładne no noo. Kolorki wyszły wam jak ta lala.
dziekuje slicznie

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Zaaaabcia-super kolorystyka i swietna kuchnia
dziekuuuuje
w kuchni tylko sciagnelismy szafki w ich mniejscu sa teraz te lampki

chcielismy zmienic uchwyty ale niestety na tych starych sa takie blaszki i nie moglismy dokupic takich podobnych .. a bez nich widac roznice drewna niestety
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2010-10-28 o 20:17
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 20:18   #76
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Dziewczyny .. co tu takie pustki? Gdzie sie podziewacie?

Elfik - trzymam kciuki za Twoje prawko
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 20:26   #77
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny .. co tu takie pustki? Gdzie sie podziewacie?

Elfik - trzymam kciuki za Twoje prawko
Hej -ja jestem

Dzieki
-powiedzialam szefowi w pracy zeby mi wyznaczyl date-no i mam date-teraz musze sie sprezyc
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 20:30   #78
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Hej -ja jestem

Dzieki
-powiedzialam szefowi w pracy zeby mi wyznaczyl date-no i mam date-teraz musze sie sprezyc

wyrobisz sie napewno spokojna glowa
i dobrze ze masz date wyznaczona bo tak to bys zwlekala


u nas w sobote parapetowke .. i sie wlasnie dowiedzialam ze spi u nas ... 13 osob ..
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 20:39   #79
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
wyrobisz sie napewno spokojna glowa
i dobrze ze masz date wyznaczona bo tak to bys zwlekala


u nas w sobote parapetowke .. i sie wlasnie dowiedzialam ze spi u nas ... 13 osob ..
No mam nadzieje-modl sie za mnie-ja juz rozwalilam kolo-poszlo do naprawy,niewiem co bedzie dalej-ale mam motywacje bo mam date

Jak Wy zmiescicie 13 osob?Ale w nowym domu da rade-duzy jestUdanej imprezy
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 20:49   #80
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
No mam nadzieje-modl sie za mnie-ja juz rozwalilam kolo-poszlo do naprawy,niewiem co bedzie dalej-ale mam motywacje bo mam date

Jak Wy zmiescicie 13 osob?Ale w nowym domu da rade-duzy jestUdanej imprezy

dasz rade poczatki sa zawsze ciezkie

No wlasnie tez sie zastanawiam nad tym tzn w jednym pokoju beda 4 osoby w drugim 3 osoby w trzecim 2 osoby w czwartym my zostaje jeszcze sofa dla 2 osob no i w jadalni najwyzej sie kogos polozy
Narazie szukam poduszedk i koloder .. a pasuje wszystko wyprac wczesniej

a wsumie beda wypici to i tak im bedzie to obojetne gdzie spia
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 21:03   #81
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
dasz rade poczatki sa zawsze ciezkie

No wlasnie tez sie zastanawiam nad tym tzn w jednym pokoju beda 4 osoby w drugim 3 osoby w trzecim 2 osoby w czwartym my zostaje jeszcze sofa dla 2 osob no i w jadalni najwyzej sie kogos polozy
Narazie szukam poduszedk i koloder .. a pasuje wszystko wyprac wczesniej

a wsumie beda wypici to i tak im bedzie to obojetne gdzie spia


Tez prawda
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 07:03   #82
valencja
Raczkowanie
 
Avatar valencja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
GG do valencja
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Elfik- powodzenia z prawkiem będzie dobrze zobaczysz
A prawo jazdy z PL nie można mieć? Ja jeździłam na moim te 6 miesięcy jak byłam, co prawda nikt mnie nie zatrzymał ale myślałam że mogę ale jajka hahaha
Elfik czy zdawanie prawka jest jak w PL czy inaczej tzn. testy potem jazdy. Ile to teraz kosztuje? Pytam gdybym to musiała jeszcze raz przechodzić ihhhh
Żaaaaaaaabciu udanej parapetówy do samego rana, może karaoke zróbcie moja kumpela wypożyczyła sprzęt na swoja parapetówę fajny ubaw był.

valencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 18:50   #83
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Valencja-ja w Polsce prawka nie mialam-mieszkalam w sumie w Wawie wiec nie bylo mi potrzebne.
Co zdawania tutaj to najpierw robi sie permit(czyli takie pozwolenie na jezdzenie z osoba towarzyszaca ktora ma prawko-czyli zdaje sie test-ja juz mam permit-za to sie nie placi).
A potem jest egzamin praktyczny(czyli jazda z egzaminatorem) -za to niewiem ile sie placi ale podobno nieduzo-pewnie mniej niz$50 ale pewna nie jestem

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2010-11-01 o 00:10
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 22:23   #84
valencja
Raczkowanie
 
Avatar valencja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
GG do valencja
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Efik zdasz
Żaaaaabcia udanej parapetówy i życzę ci jak najmniej do sprzątania po imprezie.
Na koniec stań w drzwiach i powiedz kochani a teraz do roboty bo jak nie to
żartuje oczywiście chociaż hehehee
valencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 01:14   #85
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Hej,

mialam napisac juz dawno , ale jakos zawsze nie bylo juz jak.

valencja co do diet to jest tak, ze hehe jak tu przyjedziesz to i tak w porownaniu do wiekszosci Amerykanek bedziesz wygladala jak anorektyczka Takze nie ma co sie martwic.

Ja stosowalam niedawno diete "odchudzanie na zawolanie" dieta WN "wysoko nasycona" masz 6 posilkow dziennie udalo mi sie w 10 dni schudnac 5 funtow. Juz pierwszego dnia czulam sie swietnie.
Ta dieta mowi, zeby nie cwiczyc, ale ja sobie cwiczylam troszke. Kilka brzuszkow , sklonow, podskoki jakies wyglupy to bardziej byly zeby sie choc troche poruszac.

Miesnie nie lubia nudy , wiec musi to byc cos fajnego nie meczacego i skutecznego. Moze wprobuj aoerobiczna Weidera czy jaos tak Ja nie dalam rade bo mam problemy z kregoslupem i to za duze obciazenie dla mnie bylo, ale czesc z tych cwiczen robilam.

Jak masz jakas diete i Ci pisza, ze nie ma efektu jojo to jest bzdura. Wiesz o co chodzi w tym wszystkim, ze jak juz stosujesz ta diete to musisz ja stosowac do konca zycia czyli tak juz sie odzywiac jak w diecie. Moze po schudnieciu nie az tak drastycznie, ale mniej wiecej dalej nie mozesz sobie pozwolic, zeby zrec np. co drugi dzien ciastka, czekoladki czy tlustego kotleta. No i przede wszystkim zadnych ziemniakow ani bialego chleba, masla czy smazonych na oleju rzeczy.

W USA jest taki olej w sprayu nazywa sie canola oil i ja go wlasnie uzywam jak chce cos sobie usmazyc.

Ta diete mozesz kupic przez internet. Poszukaj sobie na google.
Ja z nia nie bylam glodna nigdy.
Tylko musi byc ta WN bo ta pierwsza co jest tylko 4 posilki dziennie nie jest taka dobra bo ja bylam ciagle glodna i slabo sie czulam.

Co do prawka to jak masz juz w PL prawko to tutaj to tylko formalnosc. Jedziesz autem TZta z nim. Zdajesz test pisemny u mnie dali mi nawet po PL ten test, a potem jazda.
Egzaminator sprawdza czy umiesz zamykac dzrzwi, swiatla, kierunki, hamulec, klakson. Potem wyjezdzacie kilka STOPow do okola, skret na swietle i do bazy.
Ja sie tak stresowalam jak nie wiem co jezdzilam na PL prawku nielegalnie jakies 2lata. Az w koncu TZ mnie zmusil bo inaczej bym sie nie odwazyla, a to byl pikus
Jeszcze bylam biegowka nie automatem to w ogole. Oplata u mnie nie pamietam ile bylo jakies $20 nie jestem pewna, ale powyzej $50 to napewno nie jest.

A jak tam pakujesz sie powoli ?

CzarnyElf napewno zdasz. Bede trzymac kciuki, zeby sie udalo. A poza tym nawet jak nie to swiat sie chyba nie zawali, nie kazdy musi byc w tej dziedzinie mistrzem i zawsze jest druga szansa. Ale wierze, ze zdasz, uszy do gory

A jak tam clomid? Cos sie rozwija u Ciebie? Ja czekam bo juz jestem po abstynencji Glupie to jest troche i takie dziwne. Sex na zawolanie, ale co zrobic takie zycie. Po tym clomid to tak mi bolaly jajniki, ze nie moglam usiasc ani stac przelezalam caly dzien w lozku. Myslalam juz , ze ja emergency pojade, ale jakos mi przeszlo. Mialam jakies takie dziwne skurcze jak prze @ ale gorzej bolalo. Bardzo. Jakbym miala rodzic czy co.

I ciagle mi sie jesc chce po nim , nie wiem Ty tez tak masz?

zaaaabcia swietnie pomalowaliscie. Dom zyje swiezoscia.

A na parapetowke powiedz swoim gosciom zeby wzieli ze soba spiwor kazdy. Napewno zrozumieja to ludzie, ze nie masz tyle kolder.

Moja kuzynka ostatnio szla wlasnie na jakas pijacka impreze ze spaniem i kazdy bral spiworek ze soba Takim to juz potem wszystko jedno

Udanej imprezki zycze .
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423

Edytowane przez Samantha7
Czas edycji: 2010-10-30 o 01:18
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 09:03   #86
valencja
Raczkowanie
 
Avatar valencja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
GG do valencja
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Samantha7- Jeszcze nie zaczęłam ,ale już mam listę jakie rzeczy biorę i co ze spożywki . Dieta zakończona i tak już chyba ważyłam za mało bo znajomi się pytali czy nie jestem chora, a ciotka zaczepiła moją mamę na ulicy i powiedziała że chyba w tej Ameryce to jakieś problemy miałam bo na wycieńczoną wyglądam hahahaa Ta to zawsze z czymś wystrzeli. 45!! A ćwiczę bardzo dużo, mój Tż mówił mi że jego znajomego dziewczyna prowadzi zumba w naszym mieście że możemy iść jak chce bo wie jak lobię sport.
Wczoraj dostałam e-mail mój tutor z biblioteki pytał kiedy wracam bo nie wie czy ma czekać czy brać innego studenta. Byście widziały jak szybko mu odpisywałam
Samanta a co ty za tabletki bierzesz i na co to?
Z prawkiem mój tz był się pytać podali mu stronę, jeszcze nie zaglądałam.
www.dps.state.ok.us/dls/
valencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 10:12   #87
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez valencja Pokaż wiadomość
Samantha7- Jeszcze nie zaczęłam ,ale już mam listę jakie rzeczy biorę i co ze spożywki . Dieta zakończona i tak już chyba ważyłam za mało bo znajomi się pytali czy nie jestem chora, a ciotka zaczepiła moją mamę na ulicy i powiedziała że chyba w tej Ameryce to jakieś problemy miałam bo na wycieńczoną wyglądam hahahaa Ta to zawsze z czymś wystrzeli. 45!! A ćwiczę bardzo dużo, mój Tż mówił mi że jego znajomego dziewczyna prowadzi zumba w naszym mieście że możemy iść jak chce bo wie jak lobię sport.
Wczoraj dostałam e-mail mój tutor z biblioteki pytał kiedy wracam bo nie wie czy ma czekać czy brać innego studenta. Byście widziały jak szybko mu odpisywałam
Samanta a co ty za tabletki bierzesz i na co to?
Z prawkiem mój tz był się pytać podali mu stronę, jeszcze nie zaglądałam.
www.dps.state.ok.us/dls/
Wow 45kg kurde to malo. Nie wiem ile masz wzrostu. Ja mam 160 w kapeluszu i pamietam, ze jak wazylam 45kg (a mialam wtedy anemie) to strasznie wygladalam. Choc w sumie tesknie zeby tak wazyc teraz jak kiedy choc te 50kg, a tu 58 nie wiem ta Ameryka pod tym wzgledem jest wkurzajaca. Malo ruchu nic sie nie chce.

Od wypadku mam problemy z kregoslupem to jak za duzo cos sie ruszam to zaraz mi doskwiera.

No to dla Ciebie dieta definitywnie jest skonczona

Ja biore tabletki na owulacje, zeby zajsc w ciaze bo nie kazdy ma tak latwo jakby sie wydawalo, niektorzy musza walczyc o dziecko. No i mnie takie cos wlasnie spotkalo. He czasem to mi w to trudno uwierzyc bo moja cala rodzina jest bardzo duza. Sama mam 4 rodzenstwa jeszcze i duzo kuzynow. Z kazdej strony nie ma mniej niz 3 dzieci.
Z mojego pokolenia zostalam tylko ja i moja kuzynka, ktora chyba zakonnica zostanie wiec sie nie liczy.

Ale jestem dobrej mysli jakos to bedzie

Pozdrawiam.
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 05:56   #88
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

dziewczyny pisze do Was ten message.
Obcielam sobie grzywke sama. Wypilam sama butelke wina.

Wiem wiem

Ale co ja zrobie jestem artystka i nic na to nie poradze.

Ej fajne te "nasze zycie w Ameryce" Szkoda ze takie smutne i samotne

Fuck nie ma co sie oszukiwac, ze jest pieknie. God nie wiem jak Wy , ale ja ciagle o cos walcze...

Dobrze, ze mam Was. W sumie szkoda, ze na wizazu bo wiem, ze inne zmije to podczytaja


CzarnyElf
schoolcraft
Zabcia
Ramonik KOCHAM WAS DZIEWCZYNY!!!
Reign of light
valencja


Yes I'm a little fragile.


Wybaczcie starej glupiej zawsze artystce ze spalonego teatru

__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423

Edytowane przez Samantha7
Czas edycji: 2010-10-31 o 06:05
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 14:07   #89
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cześć Dziewczyny

Za tydzień przylatuję na pół roku do USA i w związku z tym mam do Was pytanie. Mój ginekolog przepisał mi 3 opakowania pigułek anty, a kolejne kazał mi sobie kupić już w USA Czy muszę iść do amerykańskiego gina po recepte, czy można je dostać w aptekach bez recepty?

Pytam, bo wiem że wizyty u lekarzy w USA są b. drogie + fakt, że oni zawsze zlecają wykonanie jakichś badań itd. A wolałabym uniknąć dużych kosztów, tym bardziej, że jadę turystycznie, a nie do pracy...
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 14:29   #90
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Hej!

Samantha7, wow co za wyznania! Ja tez Cie bardzo lubie
I tak wogole, to wpadam, zeby zyczyc Ci powodzenia w nauce, bo wiem, ze od jutra zaczynasz szkole Zycze Ci duzo sily i wytrwalosci i jestem pewna, ze swietnie sobie poradzisz! Wpadaj chociaz od czasu do czasu i dawaj znac co u Ciebie

P.S. Nie pij juz tego wina, bo jesli zaciazylas, to nie wolno Ci

Zaaaabcia, bardzo fajny domek! Widze, ze juz sporo zrobiliscie. Napisz jak sie udala parapetowka

Layila, jesli sie nie myle, to tabletki anty sa tylko na recepte tutaj

Pozdrawiam
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-15 13:18:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:29.