Miejsce Intymne A Depilator - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-29, 08:28   #91
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Miejsce Intymne A Depilator

o boże, to było STRASZNE
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 14:22   #92
delightful_girl
Zadomowienie
 
Avatar delightful_girl
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 886
Dot.: Miejsce Intymne A Depilator

Cytat:
Napisane przez dorotqa Pokaż wiadomość

Wczoraj próbowałam też pęsetą, metoda podobna do depilatora Długo to trwa, ale za to mniej boli, bo wyrywa się po jednym włosku, a nie kilka naraz, poza tym nie ma krostek ani ranek, bo włoski nie są wyrywane tak "agresywnie" jak przy pomocy depilatora
O kurcze, a to da się przeżyć? Nigdy nie próbowałam czegoś takiego ale chyba niedługo się skuszę hehe.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
__________________

Powstrzymaj Zabijanie Psów!


Stop Pseudohodowcom!



"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same".

— Phil Bosmans

delightful_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 15:59   #93
lili_901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Miejsce Intymne A Depilator

Czesc. A jaki depilatro mozecie doradzic ? Byl by to moj pierwszy. Mam wrazliwa skore. Miło by było gdyby był w przystepnej cenie pozdrawiam
lili_901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 20:02   #94
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Miejsce Intymne A Depilator

Cytat:
Napisane przez lili_901 Pokaż wiadomość
Czesc. A jaki depilatro mozecie doradzic ? Byl by to moj pierwszy. Mam wrazliwa skore. Miło by było gdyby był w przystepnej cenie pozdrawiam

Powiem tak - ja od wielu już lat stosuję do każdego miejsca, a więc i intymnych też, depilator Philips Satinelle. Zwykle służy mi 2-3 lata, po czym kupuję nowy. Ostatnio skusiłam się na najnowszego Brauna - Silk-epil 7. Spodziewałam się rewelacyjnego depilatora, który nie będzie miał mankamentów jakie posiadały Philipsy (np. urywanie niektórych włosków przy skórze zamiast wyrywanie z cebulką, co powodowało szybsze odrastanie włosków). I cóż... mam bardzo mieszane odczucia. Jeśli chodzi o dokładność depilacji to faktycznie robi to lepiej niż Philips, skóra dłużej pozostaje gładka, ale - i tu wielki minus - nadaje się tylko do płaskich powierzchni, typu nogi czy ręce. Przy pachach czy miejscach intymnych zupełnie się nie sprawdza. Depilacja taka skutkuje bólem i mocnym podrażnieniem skóry, ze zranieniem włącznie. Więc teraz używam 2-óch depilatorów: Brauna i Philipsa, w zależności którą część ciała depiluję
Aha, Philips wystarczy ten najprostszy, z tym że ja już jestem przyzwyczajona do depilacji miejsc intymnych więc mnie to już nie boli, ale osobę początkującą może zaboleć. Zdecydowanie jednak polecam Ci do takiej depilacji depilator Philipsa, a nie Brauna. Poza tym Philips Satinelle ma przystępną cenę
Ja po tym Braunie chyba jednak pozostanę z powrotem wierna Philipsowi
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 17:33   #95
july89
Raczkowanie
 
Avatar july89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: nibylandia......
Wiadomości: 196
Dot.: Miejsce Intymne A Depilator

o matko... po przeczytaniu tego watkunie wiem czy sie bac czy nie.... checia bym wydepilowala miejsca intymne bo denerwuje mnie ciagle golenie , odrastanie, klucie odrastajacych wloskow itp.... probowalam woskiem ale nie dalam rady.... do kosmetyczki jakos hmmmm krepuje sie pojsc...
nogi bez problemu zawsze depiluje woskiem sama w domku i jest ok, mysle teraz o zakupie depilatora aby depilowac nozki ale okolice bikini.... hmmmm ?
a co z ta mascia emla? mozna ja kupic bez recepty?
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
july89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 13:59   #96
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Miejsce Intymne A Depilator

Witam,
mimo iż wątek powstał już dawno postanowiłam dodać swoje opinie na temat depilowania depilatorem miejsc intymnych. postanowiłam- zagryzam zęby i depiluję całość. takie było postanowienie do rozpoczęcia.... Gdy zaczęłam depilować wzgórek łonowy myślałam że popłaczę się z bólu, z tego bólu aż zaczęłam się pocić.
Podjęłam decyzję, ze przeprowadzę depilację wzgórka i na tym kończę. I tak rozłożyłam ją na dwa dni bo pierwszego nie dałam rady całego wzgórka skończyć. Cóż, mam przynajmniej nadzieję że efekty będą długofalowe bo nie uśmiecha mi się tej gehenny przechodzić często, jak również liczę na to że z czasem skóra się przyzwyczai, a włoski będą odrastać słabsze, a co za tym idzie ból znośniejszy ... Może wtedy przejdę dalej.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.