Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-28, 10:57   #4021
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Mamusia moja kupiła błotko do włosów.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-ghassoul.html

Używała, któraż babeczka? Bo coś kojarzę, chyba kiedyś przewijał się jego temat.
Miałam je w saszetce, zastosowałam po olejowaniu i fajnie olej ściągnęło, ale to błotko wg mnie bardziej jest do oczyszczania (co w moim przypadku prowadzi do przesuszenia włosów)
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:04   #4022
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

witajcie Blondyneczki ale piękna pogoda to chyba wynagrodzenie za deszczowy lipiec

Asia bez Jasia ale masz laskę w nowym avku rób badanka i wracaj do zdrówka

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
no to masz w czym przebierać i wybierać Ja mieszkam w małym mieście i nie mam tak dobrze. Właściwie robi się to miasto emerytów, wszyscy młodzi wyjeżdżają gdyż nie ma tu perspektyw na życie, pracy nie można nigdzie dostać. Wieczorami pustki na ulicach. Już nie kręcą się tak kiedyś.. sama jestem poniekąd zmuszona wyjechać, ale boję się tych zmian czy dam radę. Będę sama w wielkim mieście skazana sama na siebie. Praca od rana do wieczora boję się ze nie będę miala siły na naukę i przede wszystkim czasu przez co zawale studia. Kiedyś tak nie mogłam doczekać się dorosłego życia a teraz dalabym wszystko aby wrócić do szkolnych lat. Żyć beztrosko...

troszkę sie wyzalilam..

oj, pobieranie krwi kończy się dla mnie półgodzinnym lezeniem na lezance i przywracaniem mnie do świata żywych mdleje po prostu
niby jest tego sporo ale większość ze starymi szmatami nawet nie byłam tylko widziałam i słyszałam że są mam swój ulubiony i jeszcze jeden do których zaglądam ostatnio rzadziej ale nadrobię
chyba wszędzie z pracą ciężko
faktycznie może być na początku ciężko sama w innym mieście i ciągle praca i nauka nieciekawie zapowiada się podziwiam ale myślę że poradzisz sobie

pobieranie krwi

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Jestem oazą spokoju, bujającym się kwiatkiem na wietrze, jestem na diecie, nie potrzebuję słodyczy.... jestem oazą spokoju , bujającym się kwiatkiem na wietrze, jestem na diecie, nie potrzebuję słodyczy.... JESTEM...!


---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chce się lekko przyciemnić na jesień....jaką farbę byście mi polecały ? Chodzi mi o średni blond, coś jak ma Socha



http://www.koktajl24.pl/static/img/g...hgaincc0j7.jpg

https://polki.pl/work/privateimages/...olki/47632.jpg

https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/47630.jpg
bardzo fajny kolorek ma Socha
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:04   #4023
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Bunny to super,że trafilas na taka dentystkę

Nikola według mnie te spodnie są na Ciebie za duże. Ja bym zwróciła
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:07   #4024
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Mamusia moja kupiła błotko do włosów.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-ghassoul.html

Używała, któraż babeczka? Bo coś kojarzę, chyba kiedyś przewijał się jego temat.
ja używałam z tej firmy ale https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...z-baobabu.html

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez lost_in_minds Pokaż wiadomość
Dziękuję Dziewczyny za miłe słowa

Asiabb-kondycja jest super, bardzo miękkie i lsnią fajnie Chyba już przy niej zostanę, jak do końca tak będzie fajnie Bo chyba jaśniej na 9% już mi nie wyjdzie
Dodaje fotki zrobione przed chwilą-bez lampy i z
ładnie

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
gdzieś Ty to widziała/słyszała
u mnie ma być pięknie aż do niedzieli włącznie
u mnie tak samo
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:12   #4025
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość




niby jest tego sporo ale większość ze starymi szmatami nawet nie byłam tylko widziałam i słyszałam że są mam swój ulubiony i jeszcze jeden do których zaglądam ostatnio rzadziej ale nadrobię
chyba wszędzie z pracą ciężko
faktycznie może być na początku ciężko sama w innym mieście i ciągle praca i nauka nieciekawie zapowiada się podziwiam ale myślę że poradzisz sobie

pobieranie krwi

Brak mi sił do tego wszystkiego. Boję się wyjeżdzać, będę sama zdana tylko na siebie. Mieszkania w centrum są strasznie drogie. Znalazłam fajne i tanie 10 km od centrum. Restauracja w której miałabym pracować znajduje się w centrum godz. pracy od 12-22 także długo i nie wiem czy miałabym siłę na naukę bo to praca kelnerki. W dodatku praca do późna i wracać autobusami wieczorem sama do domu to niezbyt bezpieczne. Sama nie wiem co robić
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:13   #4026
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja słyszalam ze do konca pazdziernika ma byc tak ładnie
oby

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejooo



oby ! noy avek



prywatny to kosi nieźle i współczuje ze nie możesz sobie czegoś kupić ale co ząbki trzeba zrobić ! ja mam wszystkie zrobione tylko nie wiem co zrobić z jednym którego minimalny kawałek sie ukruszył ,ale to chyba jakaś kosmetyka jest wiec za to pewnie zapłacę ale ósemka mi sie pokazała i mi strasznie zawadza i jeszcze cała nie wyrosła nie wiem co z nią zrobić ,chyba sie na wizytę umowię



witamy kochana chcesz sochę na włoskach



ooo ciekawa jestem co to za cudo

dziewczyny powiecie mi czy któraś z was używała tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,31076,amla-hair-oil.html niby włosy po nim jak u azjatki proste
ja słyszałam, że może przyciemniać włosy

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
to wystarczy kruche ciasto zrobić i cała filozofia
łaaa dzisiaj masa kajmakowa się pięknie ubiła i jest pyszniejsza niż wczoraj śniadanie z bani

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Snowi używasz tego olejku rycynowego? ja smaruję nim rzęsy od dwóch tygodni, od zdjęcia sztucznych i powiem Ci, że już jest wielka poprawa w lewej odrastają, dziura się wypełnia nowymi rzęskami, a w prawej już jest piękna firanka i mniej mi się kręcą te moje barany
używam używam, co 2 dni brwi też nim przeciągam wydaję mi się, że to i to delikatnie się przyciemniło

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
no to ciesze sie ,że trafiłaś na dobrą dentystkę. Ja do mojej chciałam się zapisać na wizyte, ostatnio mnie pobolewa jeden ząb to za jakieś 2 miesiące ma wolny termin.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Kobietki
wstawiłam zdjęcia spodni do albumu, proszę o szczere wypowiedzi czy jest mi w nich dobrze, mam krótkie nogi bo jestem niska i masywne uda wiem.. Ciężko mi dobrać spodnie. Nie wiem czy je zostawić czy zwrócić. Chyba muszę je zwęzić i obciąć bo są za długie i nie wyglądają dobrze z botkami?
fajne spodnie a czy nie możesz po prostu trochę podwinąć nogawek zobacz w mój album tam mam zdj w beżowych spodniach i koszuli, spodenki są też na mnie za długie ale są wąskie bardzo nogawki i radzę sobie z tym właśnie podwijając je 2x chyba źle nie wygląda

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Brak mi sił do tego wszystkiego. Boję się wyjeżdzać, będę sama zdana tylko na siebie. Mieszkania w centrum są strasznie drogie. Znalazłam fajne i tanie 10 km od centrum. Restauracja w której miałabym pracować znajduje się w centrum godz. pracy od 12-22 także długo i nie wiem czy miałabym siłę na naukę bo to praca kelnerki. W dodatku praca do późna i wracać autobusami wieczorem sama do domu to niezbyt bezpieczne. Sama nie wiem co robić
napisz kochana mniej więcej miejsce w którym znajduje się to mieszkanie i praca napiszę Ci jak będę wiedziała czy to bezpieczne
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:13   #4027
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny to super,że trafilas na taka dentystkę

Nikola według mnie te spodnie są na Ciebie za duże. Ja bym zwróciła
są dobre w biodrach, akurat bym powiedziała, ale właśnie na dole niezbyt się układają. Nie wiem czy bawić się w zwężanie i obcinanie.
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 11:16   #4028
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejooo



oby ! noy avek



prywatny to kosi nieźle i współczuje ze nie możesz sobie czegoś kupić ale co ząbki trzeba zrobić ! ja mam wszystkie zrobione tylko nie wiem co zrobić z jednym którego minimalny kawałek sie ukruszył ,ale to chyba jakaś kosmetyka jest wiec za to pewnie zapłacę ale ósemka mi sie pokazała i mi strasznie zawadza i jeszcze cała nie wyrosła nie wiem co z nią zrobić ,chyba sie na wizytę umowię



witamy kochana chcesz sochę na włoskach



ooo ciekawa jestem co to za cudo

dziewczyny powiecie mi czy któraś z was używała tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,31076,amla-hair-oil.html niby włosy po nim jak u azjatki proste
mi ostatnio ukruszył się ale to "uraz mechaniczny" był Kotka złamane ukruszone lub pęknięte ząbki należy jak najszybciej naprawić, aby uniknąć dalszych uszkodzeń bo może Ci ukruszyć się większy kawałek Wiesz dentystka ostatnio mówiła mi jak byłam że wszystko zależy od rozmiaru uszkodzenia ząbka bo można tylko wygładzić lub poddać kosmetycznej korekcji zazwyczaj przy małych-średnich to wypełnienia jak większe ubytki to już licówki i korony
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:17   #4029
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
oby



ja słyszałam, że może przyciemniać włosy



używam używam, co 2 dni brwi też nim przeciągam wydaję mi się, że to i to delikatnie się przyciemniło



fajne spodnie a czy nie możesz po prostu trochę podwinąć nogawek zobacz w mój album tam mam zdj w beżowych spodniach i koszuli, spodenki są też na mnie za długie ale są wąskie bardzo nogawki i radzę sobie z tym właśnie podwijając je 2x chyba źle nie wygląda

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------



napisz kochana mniej więcej miejsce w którym znajduje się to mieszkanie i praca napiszę Ci jak będę wiedziała czy to bezpieczne
kochana spodnie sa już podwinięte.. są za długie jakieś 10 cm. Chyba je zaniose do krawcowej żeby mi skróciła i zwęziła. Właśnie przez to podwinięcie się tak układają i tak jakby "wybrzuszają" nie wiem jak to ująć.
Co do miejsca pracy jeszcze nie wiem dokładnie na jakiej ulicy, wiem , że w samym centrum. W piątek mam spotkać się ze studentką która rezygnuje z tej pracy bo studiuje dziennie a ja miałabym pracować za nią. To znajoma z mojego miasta. Mieszkanie jest na targówku na Wyspowej
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:18   #4030
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
to wystarczy kruche ciasto zrobić i cała filozofia
łaaa dzisiaj masa kajmakowa się pięknie ubiła i jest pyszniejsza niż wczoraj śniadanie z bani

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Snowi używasz tego olejku rycynowego? ja smaruję nim rzęsy od dwóch tygodni, od zdjęcia sztucznych i powiem Ci, że już jest wielka poprawa w lewej odrastają, dziura się wypełnia nowymi rzęskami, a w prawej już jest piękna firanka i mniej mi się kręcą te moje barany
fajnie że rzęski wracają do zdrowia

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mniej dzis boli moj nowy skarbek
teraz bardziej mi doskwiera dziaslo
uwielbiam go jest przesliczny, najladniejszy ze wszystkich jakie mam i nawet ladniejszy niz moje oryginalne
az tupie nozkami z niecirpliwosci do przyszlego wtorku na kolejna wizyte tak mi sie spodobalo- chce juz miec wszystkie takie sliczne


ja poczulam sie naprawde zadbana i "chciana" przez dentystke- za kazde moje przymkniecie oczek z bolu przerywala borowanie.
doslownie 2 ruchy i przerwa i znow... i tak ponad pol godziny.
kilka razy wylaczyla wiertelko i pytala czy moze jednak damy znieczulenie czy wytrzymam. z gory spytala czy lecze zeby w znieczuleniu czy bez nigdy nikt mnie o to nie pytal z poprzednich i bylam w lekkim szoku i strachu ze moze bedzie strasznie bolalo- bolalo fakt bo bardzo gleboko musiala borowac ale sie zawzielam i czekalam- tym bardziej ze tak mi szla na reke.

szlifowala mi zabka z tym nagryzaniem kolorowego papierka ponad 20 razy... zmieniala ten kapturek szlifujacy na coraz mniejsze gradacje. tez obrabiala go z 10 minut bo z poczatku mialam uczucie jakbym miala go za duzego o pol cm
ale nie bylo moich bokow zeba wiec wiadomo ze jak sie od formy odlewa to potem wiecej szlifowania.

no i upychala mi to wypelnienie po kawaleczku doslownie- wkladala raz takie zolte niteczki a raz biale grudki i potem je w zabku rozkladala i swiecila tym swiatelkiem- a z 10 razy chyba... doslownie po kawaleczku- pierwszy raz mi ktos tak dlugo wypelnial i tak dokladnie- ale kolor dobrany identyko z moimi zebami.
jak pokazalam tz to zapytal a ktory ty robilas bo nie widze
byl w szoku ze tak pieknie zrobiony- a wczesniej mialam w tym zebie chamski amalgamat-szary


to czekam na ciuszki!


nie wiedzialam ze tam sie daje jakies lekarstwo
niemniej jeszcze troszke go czuje ale juz nie tak.
poza tym jest troszke "wiekszy" niz byl, bo wczesniej byl juz tyle razy lepiony i wiercony, jeszcze plomba w czesci sie wykruszyla wiec moze stad moje inne odczucie.
już tydzień na zakupach nie byłam wybiorę się w piątek
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:20   #4031
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
oby

fajne spodnie a czy nie możesz po prostu trochę podwinąć nogawek zobacz w mój album tam mam zdj w beżowych spodniach i koszuli, spodenki są też na mnie za długie ale są wąskie bardzo nogawki i radzę sobie z tym właśnie podwijając je 2x chyba źle nie wygląda
rzeczywiście źle nie wyglądają ale chyba masz węższe nogawki na dole.
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 11:22   #4032
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
widze wlasnie ze ten moj prywatny wcale niezle nie kosi- odpukac tfu tfu!
bo jak robilam na nfz to placilo sie tylko za biala plombe- bo na nfz szare dziadostwo- i za plombe placilam 100zl.
a tu za naprawde mnostwo roboty zaplacilam 120zl- i czulam mega roznice w opiece medycznej i zabiegu.
zaluje ze od poczatku nie chodzilam prywatnie do dentysty.
ja mam 4 osemki w tym jedna sie psuje wiec do roboty
myslalam nad ich usunieciem- ale tz mi nie pozwolil i kazal je robic bo musze miec piekne zeby i gadaj z takim
w wiekszosci zabki mam popsute na tzw. stycznej- czyli tu gdzie sie lacza- i przez to sa oba do roboty.
tak zebym miala popsute w srodku- to tylko te gdzie plomba jest nieszczelna i trzeba je sprawdzic i od nowa plombowac- jest ich doslownie kilka...
jakiejs tragedii nie mam, nie myslcie, jak juz to maluskie dziurki wielkosci uklucia od szpilki. ale zrobic to trzeba.
to do roboty 5 latek nie byłaś u dentysty a aż takiej tragedii z tego co piszesz nie ma to bardzo dobrze powolutku wszystko sobie wyleczysz ja tam chodzę prywatnie bo wolę mieć gwarancję na ząbka znam bardzo dużo osób które usuwały te nieszczęsne 8 niektórzy tylko dolne inni górne a jeszcze inni wszystkie bo albo przesuwały zgryz albo psuły się i dentystka też mówiła że 8 zazwyczaj mają to do siebie że szybko psują się

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-09-28 o 11:24
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:25   #4033
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość

Kobietki
wstawiłam zdjęcia spodni do albumu, proszę o szczere wypowiedzi czy jest mi w nich dobrze, mam krótkie nogi bo jestem niska i masywne uda wiem.. Ciężko mi dobrać spodnie. Nie wiem czy je zostawić czy zwrócić. Chyba muszę je zwęzić i obciąć bo są za długie i nie wyglądają dobrze z botkami?
do takiej długości botków lepiej pasują spodnie maksymalnie obcisłe w nogawkach, żeby się właśnie tak nie marszczyły po wpuszczeniu do buta
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

gadaj do słupa a słup stoi jak dupa

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
u mnie tak samo
wiedziałam, że po takiej beznadziejnej pogodzie w wakacje, wrzesień będzie najładniejszym miesiącem
Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Brak mi sił do tego wszystkiego. Boję się wyjeżdzać, będę sama zdana tylko na siebie. Mieszkania w centrum są strasznie drogie. Znalazłam fajne i tanie 10 km od centrum. Restauracja w której miałabym pracować znajduje się w centrum godz. pracy od 12-22 także długo i nie wiem czy miałabym siłę na naukę bo to praca kelnerki. W dodatku praca do późna i wracać autobusami wieczorem sama do domu to niezbyt bezpieczne. Sama nie wiem co robić
dasz sobie radę, zepnij się w sobie
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
używam używam, co 2 dni brwi też nim przeciągam wydaję mi się, że to i to delikatnie się przyciemniło
ja brwi nim nie ruszam i tak mam grube, mocne, po olejku jakby mi zaczęły szybciej rosnąć to wyglądałabym jak goryl
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
fajnie że rzęski wracają do zdrowia


już tydzień na zakupach nie byłam wybiorę się w piątek
ulga, że wracają do zdrówka

ja na zakupach takich fest to nie wiem kiedy byłam, wszystko przez oszczędzanie na buty, ale w październiku będzie trzeba się wybrać na shopping
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:27   #4034
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
oby



ja słyszałam, że może przyciemniać włosy



używam używam, co 2 dni brwi też nim przeciągam wydaję mi się, że to i to delikatnie się przyciemniło



fajne spodnie a czy nie możesz po prostu trochę podwinąć nogawek zobacz w mój album tam mam zdj w beżowych spodniach i koszuli, spodenki są też na mnie za długie ale są wąskie bardzo nogawki i radzę sobie z tym właśnie podwijając je 2x chyba źle nie wygląda

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------



napisz kochana mniej więcej miejsce w którym znajduje się to mieszkanie i praca napiszę Ci jak będę wiedziała czy to bezpieczne
też tak robię w niektórych
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:28   #4035
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
kochana spodnie sa już podwinięte.. są za długie jakieś 10 cm. Chyba je zaniose do krawcowej żeby mi skróciła i zwęziła. Właśnie przez to podwinięcie się tak układają i tak jakby "wybrzuszają" nie wiem jak to ująć.
Co do miejsca pracy jeszcze nie wiem dokładnie na jakiej ulicy, wiem , że w samym centrum. W piątek mam spotkać się ze studentką która rezygnuje z tej pracy bo studiuje dziennie a ja miałabym pracować za nią. To znajoma z mojego miasta. Mieszkanie jest na targówku na Wyspowej
to mieszkanie 10min od centrum to na pewno nie jest nawet jadąc samochodem to niezły kawałek do Wileńskiego a od Wileńskiego do centrum to tramwajem np 20min

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
rzeczywiście źle nie wyglądają ale chyba masz węższe nogawki na dole.
tak wąziutkie nogawki są na całej długości
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:36   #4036
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
kochana spodnie sa już podwinięte.. są za długie jakieś 10 cm. Chyba je zaniose do krawcowej żeby mi skróciła i zwęziła. Właśnie przez to podwinięcie się tak układają i tak jakby "wybrzuszają" nie wiem jak to ująć.
Co do miejsca pracy jeszcze nie wiem dokładnie na jakiej ulicy, wiem , że w samym centrum. W piątek mam spotkać się ze studentką która rezygnuje z tej pracy bo studiuje dziennie a ja miałabym pracować za nią. To znajoma z mojego miasta. Mieszkanie jest na targówku na Wyspowej
o to skrócić i nie będzie problemu
też czasami zdarzało się że skracałam ale jak mam za długie minimalnie to nie opłaca się

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
do takiej długości botków lepiej pasują spodnie maksymalnie obcisłe w nogawkach, żeby się właśnie tak nie marszczyły po wpuszczeniu do buta



wiedziałam, że po takiej beznadziejnej pogodzie w wakacje, wrzesień będzie najładniejszym miesiącem

dasz sobie radę, zepnij się w sobie

ja brwi nim nie ruszam i tak mam grube, mocne, po olejku jakby mi zaczęły szybciej rosnąć to wyglądałabym jak goryl

ulga, że wracają do zdrówka

ja na zakupach takich fest to nie wiem kiedy byłam, wszystko przez oszczędzanie na buty, ale w październiku będzie trzeba się wybrać na shopping
Kitka Ty wiesz kto jest słupem
wrzesień za✂✂✂isty
też zacznę traktować tym olejkiem brwi
ale niedługo buciki będą
a do mnie mamcia wczoraj Ty pomyśl już co chcesz dostać pod choinkę więc siedzę i myślę

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-09-28 o 11:40
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:39   #4037
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

ooo Lady dopiero zobaczyłam w Twoim podpisie kod rabatowy do e-torebki fajnie, że chociaż jedna Blondyna ma

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kitka Ty wiesz kto jest słupem
wrzesień za✂✂✂isty
też zacznę traktować tym olejkiem brwi
ale niedługo buciki będą a do mnie mamcia wczoraj Ty pomyśl już co chcesz dostać pod choinkę więc siedzę i myślę
wiem wiem kto jest słupem ciekawe kiedy wróci

nie za wcześnie na wymyślanie prezentów gwiazdkowych?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:42   #4038
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
to mieszkanie 10min od centrum to na pewno nie jest nawet jadąc samochodem to niezły kawałek do Wileńskiego a od Wileńskiego do centrum to tramwajem np 20min



tak wąziutkie nogawki są na całej długości
no właśnie może jeszcze tak być ,że nie będzie bezpośredniego autobusu, albo przystanków z pod domu i będę musiała kawałek iść. A pracę kończyłabym róźnie bo albo od 12-22 albo od 16-24 i wracaj teraz sama kiedy ciemno do domu. Pracować musiałabym do późnych godzin także nie wiem czy podołam ze studiami. Czy będzie czas na nauke i czy nie wysiąde ze zmęczenia. Nie wiem czy się porywać na to wszystko, cały czas mam taką niepewność jak to będzie, czy sobie poradzę. Może lepiej zostać tu gdzie mieszkam i iść na jakiś staż z urzędu pracy, kokosów nie będę zarabiać ale od 700-900 zł. Z drugiej strony staż trwa 3 miesiące, a co potem?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:45   #4039
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ooo Lady dopiero zobaczyłam w Twoim podpisie kod rabatowy do e-torebki fajnie, że chociaż jedna Blondyna ma

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------


wiem wiem kto jest słupem ciekawe kiedy wróci

nie za wcześnie na wymyślanie prezentów gwiazdkowych?
mam kodzik to już wiesz z jakiego skorzystać gdybyś skusiła się kiedyś na e-torebeczkę

dziś na pewno jeszcze

wcześnie ale sama nie wiem co bym chciała więc muszę zacząć już wymyślać
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 11:50   #4040
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny ja widzę, że Tobie wizyta u dentysty naprawdę się spodobała haha ja się dentysty nigdy nie bałam, ale żeby nie móc doczekać się następnej wizyty to nigdy tak nie miałam

a lekarstwo zawsze się wpuszcza, samo oczyszczenie i zalepienie dziurki nic nie daje, przecież może psuć się dalej

wygląda na to, że trafiłaś do fajnej dentystki z misją żeby każdy lekarz taki był to życie stałoby się naprawdę łatwiejsze
no spodobalo mi sie jeszcze jak!
od razu zaznaczylam ze sie boje dentystow, bolu i wszystkiego- i dziewczyny z top-dentu traktowaly mnie jak dziecko pytaly co sie dzieje, z czym przyszlam a jak powiedzialam ze mam zapuszczone zeby przez niemile doswiadczenia z innym dentystami to od razu opieka niezwykla- mile, cudowne dziewczyny!
zreszta one wszystkie w wieku naszym- tak na oko max 30 lat bym dala no i 2 starsze wlascicielki osrodka-tak kolo 50tki.
podobalo mi sie bo gabinet tez sliczny- fioletowo- bezowo- rozowy
kubeczki jednorazowe roz neon, maska pani dentystki tez roziowa, zegarek na scianie przede mna-rozowo-srebrne serce i w ogole czulam sie jak w przedszkolu a nie u dentysty napiecie ze mnie zeszlo jak zobaczylam gabinet


Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
no to ciesze sie ,że trafiłaś na dobrą dentystkę. Ja do mojej chciałam się zapisać na wizyte, ostatnio mnie pobolewa jeden ząb to za jakieś 2 miesiące ma wolny termin.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Kobietki
wstawiłam zdjęcia spodni do albumu, proszę o szczere wypowiedzi czy jest mi w nich dobrze, mam krótkie nogi bo jestem niska i masywne uda wiem.. Ciężko mi dobrać spodnie. Nie wiem czy je zostawić czy zwrócić. Chyba muszę je zwęzić i obciąć bo są za długie i nie wyglądają dobrze z botkami?
tu widzialam po grafiku ze roznie z terminami- sa dni zawalone i te badziej puste gdzie da sie wcisnac- a mnie obojetna godzina i termin bo i tak wiecej jak 2 zeby w mcu nie zrobie.
poza tym jest kilka gabinetow i pracuje chyba 8 dentystek, 2 implantologow i 3 asystentki wiec miejsca sa.
ja jak z bolem bylam- to od reki przyjmuja wszedzie ale najczesciej na nfz jest od razu haslo- rwanie wiec ja sie tak nie godzilam nigdy.
no i traktuja jak psa ze sie nie czekalo grzecznie w kolejce, dlatego tez bardziej podoba mi sie traktowanie prywatnie.

co do spodni- ja bym zwezila w udach- bo ja lubie mega obcisle jak legginsy, w pasie sa chyba ok ale bym nie skracala.
nogawki mozesz podwinac i wpuscic w buty a beda dobre tez do butow na wyzszym obcasie w razie co.
ja kiedys bylam glupia i skracalam nogawki zawsze do adidasow a potem nalozylam obcasy- a byla moda na dzwony i wiecie jak wygladalam jak pajac

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja trafiłam na taką fajną dentystkę właśnie z NFZ-tu i za plombę utwardzaną białą płacę 40-50zł i właśnie miałam podobnie ze na złączach mi sie zeby psuły,ale już mam zrobione tylko mam pare zebów co bruzdy na nich czyli takie jakby ktoś szpilką ukłuł czarne dziurki ale to żaden dentysta nie chce tego robić bo to nie ma sensu jak sie nie powiększa ale pewnie wkoncu je zrobię
to ja mam takie uklucia szpilka i mnie ona chce to wszystko robic

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

gadaj do słupa a słup stoi jak dupa
no nie....
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:59   #4041
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


co do spodni- ja bym zwezila w udach- bo ja lubie mega obcisle jak legginsy, w pasie sa chyba ok ale bym nie skracala.
nogawki mozesz podwinac i wpuscic w buty a beda dobre tez do butow na wyzszym obcasie w razie co.
ja kiedys bylam glupia i skracalam nogawki zawsze do adidasow a potem nalozylam obcasy- a byla moda na dzwony i wiecie jak wygladalam jak pajac
ja jak będe je zwęzać to od kolana w dół bo w udach są dopasowane.
A do zdjęcia w botkach już je podwinęłam a i tak się marszczą. Pójde do krawcowej wezmie 10 zł i po problemie, a za spodnie dałam 40 zł

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Bunny jeśli chcesz to możesz skopiować zdjęcia po szlachetnej perle i wstawić na bloga może się komuś spodoba
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 12:03   #4042
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Hej Kochane

Kupilam sobie zachwalany przez Was podkład z kremem Olay
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 12:05   #4043
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny to super,że trafilas na taka dentystkę

Nikola według mnie te spodnie są na Ciebie za duże. Ja bym zwróciła
w sumie w ciemno nie szlam- sprawdzilam ta klinike przez google i z polecenia znajomych
ale wiadomo kazdy jest inny i co innego mu pasuje, na szczescie w realu okazalo sie super.

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to do roboty 5 latek nie byłaś u dentysty a aż takiej tragedii z tego co piszesz nie ma to bardzo dobrze powolutku wszystko sobie wyleczysz ja tam chodzę prywatnie bo wolę mieć gwarancję na ząbka znam bardzo dużo osób które usuwały te nieszczęsne 8 niektórzy tylko dolne inni górne a jeszcze inni wszystkie bo albo przesuwały zgryz albo psuły się i dentystka też mówiła że 8 zazwyczaj mają to do siebie że szybko psują się
a na ile jest taka gwarancja na zabka?
na co dokladnie? trzeba miec paragon czy jak?
kiedys byl ten trend ze 8 usuwali, bo nie potrzebne i sie psuja.
ale przez takie lekkie usuwanie zebow moja mama jest w kropce bo nie moze sobie zrobic implantow- bo kosci jej siadly przez ponad 20 lat... i na razie ma szczeke oparta na zatrzaskach na 2 ostatnich zebach- ktore juz sie tak popsuly ze nic nie zostalo nawet ze sztywtow, robia jej sie ropnie na dziaslach i jedzie na antybiotykach ale przeciaga w czasie bo najlepsi specjalisci z implatologi w lbn w konsultacji pow. jej ze nie da rady zrobic jej tych implantow zeby sie reszta protezy trzymala bo musieli by kosc przeszczepiac.
a ona sobie nie wyobraza zycia na takiej protezie ruchomej przylepianej np. corega i nie wie co robic, stad ma ciagle depresje i stroni od ludzi...
a jakby wtedy ratowala te zeby mimo wszystko- to dzis na pewno bylby choc jeden ktory by zastapiono implantem i osadzono proteze to nauczylo mnie ze zeby moga sie psuc ale nie mozna dopuscic by miec braki w zebach przez wiele lat- w sensie ze np. nie ma sie kilku i jest widoczna dziura.
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ooo Lady dopiero zobaczyłam w Twoim podpisie kod rabatowy do e-torebki fajnie, że chociaż jedna Blondyna ma

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------


wiem wiem kto jest słupem ciekawe kiedy wróci

nie za wcześnie na wymyślanie prezentów gwiazdkowych?
mam nadzieje ze nie predko
laska jest uwielbiana rozniez na innych watkach

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
ja jak będe je zwęzać to od kolana w dół bo w udach są dopasowane.
A do zdjęcia w botkach już je podwinęłam a i tak się marszczą. Pójde do krawcowej wezmie 10 zł i po problemie, a za spodnie dałam 40 zł

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Bunny jeśli chcesz to możesz skopiować zdjęcia po szlachetnej perle i wstawić na bloga może się komuś spodoba
nikola a dasz mi linka?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 12:07   #4044
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

A w ogole mam juz spory odrost Ale on jest dość jasny, dziwne, taki blond na poziomie 8.
A i tak zdjecia robilam na tłustych wlosach, dzis umylam po 3 dniach
A zanim zafarbuje to jeszcze 2 tyg na pewno.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1323.jpg (65,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1322.jpg (64,0 KB, 16 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 12:08   #4045
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no spodobalo mi sie jeszcze jak!
od razu zaznaczylam ze sie boje dentystow, bolu i wszystkiego- i dziewczyny z top-dentu traktowaly mnie jak dziecko pytaly co sie dzieje, z czym przyszlam a jak powiedzialam ze mam zapuszczone zeby przez niemile doswiadczenia z innym dentystami to od razu opieka niezwykla- mile, cudowne dziewczyny!
zreszta one wszystkie w wieku naszym- tak na oko max 30 lat bym dala no i 2 starsze wlascicielki osrodka-tak kolo 50tki.
podobalo mi sie bo gabinet tez sliczny- fioletowo- bezowo- rozowy
kubeczki jednorazowe roz neon, maska pani dentystki tez roziowa, zegarek na scianie przede mna-rozowo-srebrne serce i w ogole czulam sie jak w przedszkolu a nie u dentysty napiecie ze mnie zeszlo jak zobaczylam gabinet



tu widzialam po grafiku ze roznie z terminami- sa dni zawalone i te badziej puste gdzie da sie wcisnac- a mnie obojetna godzina i termin bo i tak wiecej jak 2 zeby w mcu nie zrobie.
poza tym jest kilka gabinetow i pracuje chyba 8 dentystek, 2 implantologow i 3 asystentki wiec miejsca sa.
ja jak z bolem bylam- to od reki przyjmuja wszedzie ale najczesciej na nfz jest od razu haslo- rwanie wiec ja sie tak nie godzilam nigdy.
no i traktuja jak psa ze sie nie czekalo grzecznie w kolejce, dlatego tez bardziej podoba mi sie traktowanie prywatnie.

co do spodni- ja bym zwezila w udach- bo ja lubie mega obcisle jak legginsy, w pasie sa chyba ok ale bym nie skracala.
nogawki mozesz podwinac i wpuscic w buty a beda dobre tez do butow na wyzszym obcasie w razie co.
ja kiedys bylam glupia i skracalam nogawki zawsze do adidasow a potem nalozylam obcasy- a byla moda na dzwony i wiecie jak wygladalam jak pajac


to ja mam takie uklucia szpilka i mnie ona chce to wszystko robic


no nie....
ale fajny gabinecik

wyobrażam to sobie

...i tak nic nie dociera
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 12:13   #4046
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
no właśnie może jeszcze tak być ,że nie będzie bezpośredniego autobusu, albo przystanków z pod domu i będę musiała kawałek iść. A pracę kończyłabym róźnie bo albo od 12-22 albo od 16-24 i wracaj teraz sama kiedy ciemno do domu. Pracować musiałabym do późnych godzin także nie wiem czy podołam ze studiami. Czy będzie czas na nauke i czy nie wysiąde ze zmęczenia. Nie wiem czy się porywać na to wszystko, cały czas mam taką niepewność jak to będzie, czy sobie poradzę. Może lepiej zostać tu gdzie mieszkam i iść na jakiś staż z urzędu pracy, kokosów nie będę zarabiać ale od 700-900 zł. Z drugiej strony staż trwa 3 miesiące, a co potem?
nie wiem kochana musisz sobie wszystko na spokojnie przemyśleć

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej Kochane

Kupilam sobie zachwalany przez Was podkład z kremem Olay
i jak?

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A w ogole mam juz spory odrost Ale on jest dość jasny, dziwne, taki blond na poziomie 8.
A i tak zdjecia robilam na tłustych wlosach, dzis umylam po 3 dniach
A zanim zafarbuje to jeszcze 2 tyg na pewno.
mam taki sam
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 12:15   #4047
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

snowhitee
A jaki masz-ja ten do jasnej. Na razie mala proba i jest ok
Juz masz odrost, dopiero co farbowlas
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 12:15   #4048
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
w sumie w ciemno nie szlam- sprawdzilam ta klinike przez google i z polecenia znajomych
ale wiadomo kazdy jest inny i co innego mu pasuje, na szczescie w realu okazalo sie super.


a na ile jest taka gwarancja na zabka?
na co dokladnie? trzeba miec paragon czy jak?
kiedys byl ten trend ze 8 usuwali, bo nie potrzebne i sie psuja.
ale przez takie lekkie usuwanie zebow moja mama jest w kropce bo nie moze sobie zrobic implantow- bo kosci jej siadly przez ponad 20 lat... i na razie ma szczeke oparta na zatrzaskach na 2 ostatnich zebach- ktore juz sie tak popsuly ze nic nie zostalo nawet ze sztywtow, robia jej sie ropnie na dziaslach i jedzie na antybiotykach ale przeciaga w czasie bo najlepsi specjalisci z implatologi w lbn w konsultacji pow. jej ze nie da rady zrobic jej tych implantow zeby sie reszta protezy trzymala bo musieli by kosc przeszczepiac.
a ona sobie nie wyobraza zycia na takiej protezie ruchomej przylepianej np. corega i nie wie co robic, stad ma ciagle depresje i stroni od ludzi...
a jakby wtedy ratowala te zeby mimo wszystko- to dzis na pewno bylby choc jeden ktory by zastapiono implantem i osadzono proteze to nauczylo mnie ze zeby moga sie psuc ale nie mozna dopuscic by miec braki w zebach przez wiele lat- w sensie ze np. nie ma sie kilku i jest widoczna dziura.

mam nadzieje ze nie predko
laska jest uwielbiana rozniez na innych watkach


---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------


nikola a dasz mi linka?

nie wiem dokładnie bo słyszałam różnie może zależy od ząbka a już na pewno od gabinetu spotkałam się już z tym że 3 m-ce to minimum ale bywa przeważnie na pół roku a czasami zdarza się nawet na rok
poniekąd trzeba mieć paragon ale ja mam wszystko w karcie, rzadko brałam paragon ale zdarzało się jednak reklamacji jeszcze nigdy nie robiłam odpukać niby tak, ja też nie wyrywam ząbków ale akurat dolnych 8 musiałam się pozbyć bo by mi przesunęły zgryz i wypchały do przodu inne ząbki jakoś straty 8 nie odczułam po 1 są to zęby które nie wszyscy mają są z tyłu więc nie widać ich braku w uzębieniu zapuszczać ząbków żeby psuły się też nie wolno bo wtedy mogą już nie nadawać się do leczenia niestety i innego wyjścia niż rwanie nie będzie może tak było w przypadku Twojej mamy nie wiem nie znam sytuacji

oby nie prędko

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-09-28 o 12:19
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 12:16   #4049
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A w ogole mam juz spory odrost Ale on jest dość jasny, dziwne, taki blond na poziomie 8.
A i tak zdjecia robilam na tłustych wlosach, dzis umylam po 3 dniach
A zanim zafarbuje to jeszcze 2 tyg na pewno.
o agatko, ja juz bym farbowala z moim ciemniakiem
jak ty tyle wytrzymasz?
nie przeszkadza ci?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 12:17   #4050
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee
A jaki masz-ja ten do jasnej. Na razie mala proba i jest ok
Juz masz odrost, dopiero co farbowlas
daj znać jak sprawuje się po dłuższym użytkowaniu dla mnie bomba ciągle mam ten do średniej niedługo muszę kupić nowy bo każda koleżanka która mnie odwiedzi to testuje go
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.