Cała Prawda O Kremach...??? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-11, 18:59   #61
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez nan
Co do kremów firmy Olay. Na Biochemii Urody Basia ostrzegała przed składnikiem "polyacrylamide". Badania wykazały, że jest to składnik kancerogenny. Zawierają go linie Complete Care i Total Effects. Nie jestem jakoś szczególnie przewrażliwiona na tym punkcie, tym niemniej chciałam Wam to dziewczyny zasygnalizować. Co do mnie mam zamiar unikać tego składnika. Nie należę do osób, które jak gdzieś wyczytają, że np. w rzodkiewkach wykryto jakiś składnik rakotwórczy przestają je jeść i lecą od razu do lekarza na badania. Wprost przeciwnie - uważam, że w obecnych czasach tak naprawdę nie mamy do końca wpyłwu na to co jemy, co pijemy i czym oddychamy, mnóstwo rzeczy może nam zaszkodzić i szkodzi codziennie, a ludzie chorowali na raka również w czasach kamienia łupanego, gdy nie było przemysłu ani spalin. Wiedząc jednak, że takiego składnika do produkcji kremu użyto wolę go nie kupować. Po co mam to robić, skoro są inne, które go nie zawierają? Na to przynajmniej mam wpływ i jeżeli chcę mogę go unikać.
Dzieki za informacje To juz napewno go nie kupie Ja mialam wlasnie total Effect(wprawdzie probke tylko) ale moja skora go nie polubila(no i dobrze) wielu osobom jednak pasuje,w sumie ma bardzo dobre opinie i recenzentki sie zachwycaja......
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 19:00   #62
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez Wisnia
to chyba winika z faktu ze kobiecy organizm jest bardziej zalezy od hormonow i zmian jakies nastepuje, miesiaczka, ciaza, przekwitanie itd...
ja bym sie nie sugerowala ze jak facetowi dziala skutecznie to mi tez. owszem jak moja cera ma problemy to uzywam kremow dla dzieci bo sa delikatne ale pielegnuja - robie to tylko doraznie.
Wlasnie nasza skora potrzebuje wiecej,zreszta kazda skora ma inne indywidualne wymagania
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 20:02   #63
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez lexie
Ciekawa jestem czy da to jakieś fajne efekty... już praktycznie odstawiłam podkład, zawsze tak robie latem, uzywam go tylko na jakieś okazje kiedy nie jest za goraco
I mam wrazenie, że cera mi sie pprawia - ale to może być a) związane z etapem mojego cyklu b) złudzenie wywołane przyzwyczajeniem sie do wyglądu skóry bez podkładu

Teraz pora na kremy, zobaczymy...
ja mam identyczna cere czy podkladow uzywam, czy nie. ale uzywam tylko bardzo lekkie np color adapt czesto robie sobie dni bezpodkladowe, dla odpoczynku cery - nie wiem, czy cera faktycznie dzieki temu odpoczywa, ale mi jakos psychicznie lepiej jak to robie
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 20:19   #64
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
A czy ten Nivea jest w Polsce?(wklejam zdjecie)

Ja zamierzam wyprobowac ten kremik(ma 5 gwiazdek na forum amerykanskim)Podobno dziala,ma za zadanie ujedrniac(jedna recenzentka napisala ze 10 letnie rozstepy zaczynaja jej zanikac a nastepna ze zlikwidowal jej celulit i ze naprawde ujedrnia)Ciekawe ile prawdy w tych recenzjach?
Warto chyba wyprobowac jezeli jest w Polsce nie jest drogi
Pewnie, że jest . Nie wiem ile kosztuje, ale jutro chyba bedę w Rossmannie, to mogę sprawdzić. Kiedyś bardzo lubiłam balsam z tej serii (Q10), ale potem okazał się dla mnie zbyt mało natłuszczajacy, może krem będzie lepszy.

Masz adres polskiej strony Nivea: http://www.nivea.pl/frameset.php
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg q10.jpg (9,7 KB, 42 załadowań)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 20:28   #65
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

OOO to sie wystraszyłam... Mam jeden krem z serii complete care, spodobał mi sie nawet... Ale teraz to bede sie go bała użyc
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 20:37   #66
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez Noor
Pewnie, że jest . Nie wiem ile kosztuje, ale jutro chyba bedę w Rossmannie, to mogę sprawdzić. Kiedyś bardzo lubiłam balsam z tej serii (Q10), ale potem okazał się dla mnie zbyt mało natłuszczajacy, może krem będzie lepszy.

Masz adres polskiej strony Nivea: http://www.nivea.pl/frameset.php
Dzieki za stronke
Ja tego balsamu q10 nie probowalam ale ten modelujacy krem brzmi zachecajaco,niedlugo wyprobuje go tez napewno

Tu w Stanach nigdzie nie moge dostac maseczek Nivea i chusteczek dla niemowlat,a moze zle szukam.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 21:45   #67
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Czy moglybyscie podac link do stronki o skldnikach kremow ? Chyba musze sie czegos nauczyc i przestac slepo wierzyc, ze drogie znaczy najlepsze....
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-11, 21:55   #68
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

http://www.zerozits.com/Articles/acn...e/article6.htm

Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 22:08   #69
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Dzieki za stronke
Ja tego balsamu q10 nie probowalam ale ten modelujacy krem brzmi zachecajaco,niedlugo wyprobuje go tez napewno

Tu w Stanach nigdzie nie moge dostac maseczek Nivea i chusteczek dla niemowlat,a moze zle szukam.
Z "hamerykanckiej" strony Nivejki wynika, że dobrze szukasz - macie bardzo okrojona ofertę: http://www.niveausa.com/frameset.php (my zresztą też nie mamy pełnej w przeciwieństwie np. do Czechów - nie mamy ekskluzywnej lini Nivea Vital i kolorówki). Fuj!
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 22:24   #70
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez Noor
Z "hamerykanckiej" strony Nivejki wynika, że dobrze szukasz - macie bardzo okrojona ofertę: http://www.niveausa.com/frameset.php (my zresztą też nie mamy pełnej w przeciwieństwie np. do Czechów - nie mamy ekskluzywnej lini Nivea Vital i kolorówki). Fuj!
Znalazlam maseczke nivea i wiekszy wybor kosmetykow tej firmy na tej stronce
http://www.merchantamerica.com/qlife...&product=41781
Maja tez LRP i Vichy ale ceny troche wyzsze Nivea niz w sklepie internetowycm w ktorym ja kupuje(dla przykladu krem na noc w granatowym pudelku kosztuje tu $35 a ja zaplacilam okolo $12
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 11:53   #71
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Znalazlam maseczke nivea i wiekszy wybor kosmetykow tej firmy na tej stronce
http://www.merchantamerica.com/qlife...&product=41781
Maja tez LRP i Vichy ale ceny troche wyzsze Nivea niz w sklepie internetowycm w ktorym ja kupuje(dla przykladu krem na noc w granatowym pudelku kosztuje tu $35 a ja zaplacilam okolo $12
Normalne zdzierstwo!
Sprawdziłam cenę tego kremu modelującego w Rossmannie - ok. 26,50 zł za 300 ml (kurs dulara $ ok. 3,30 zł o ile dobrze pamiętam).
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-12, 16:06   #72
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez Noor
Normalne zdzierstwo!
Sprawdziłam cenę tego kremu modelującego w Rossmannie - ok. 26,50 zł za 300 ml (kurs dulara $ ok. 3,30 zł o ile dobrze pamiętam).
Tutaj on kosztuje $12 .99 za 283g,ale dolar spadl,zawsze myslalam ze 4 zl-chyba pamietam lepsze czasy


Ciekawa jestem czy ten kremik jest w Polsce- new skin z vitamina c-kosztuje tutaj $40-ale zdzierstwo na tej stronie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 16:24   #73
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

szczerze mowiac to masz w zupelnosci racje z tymi kremami. Sama po sobie sie przekonalam. Kiedy kupilam nowy krem byl wspanialy tylko przez tydzien... ktoregos dnia postanowialm ograniczyc uzywanie kremow, nie oczekiwanie okazalo sie ze cera wcale nie jest gorsza, a jej stan sie polepsza. Dzisaj smaruje twarz kremami tylko zima kiedy naprawde jest taka koniecznosc. Twarz myje mydelkami dla dzieci, ktore nawilzaja odpowiednio cere i nie przesuszaja jej. Odrzucilam takze zel do mycia twarzy. Stan mojej cery jest napewno lepszy teraz niz za czasow kiedy uzywalam tych wszystkich kosmetykow
blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 17:49   #74
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Tutaj on kosztuje $12 .99 za 283g,ale dolar spadl,zawsze myslalam ze 4 zl-chyba pamietam lepsze czasy


Ciekawa jestem czy ten kremik jest w Polsce- new skin z vitamina c-kosztuje tutaj $40-ale zdzierstwo na tej stronie
No powiedzmy, że $ "stoi" tak między 3,44 a 3,48 zł.
"New Skin" jest u nas, ale nie zwracałam uwagi ile ostatnio kosztuje, bo dla mnie to on jest o wiele za tłusty, ale na pewno nie 40$ - kosztuje jakieś 40 zł. Przyjezdżaj na zakupy
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 18:31   #75
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez Noor
No powiedzmy, że $ "stoi" tak między 3,44 a 3,48 zł.
"New Skin" jest u nas, ale nie zwracałam uwagi ile ostatnio kosztuje, bo dla mnie to on jest o wiele za tłusty, ale na pewno nie 40$ - kosztuje jakieś 40 zł. Przyjezdżaj na zakupy
Kurde no ja o tym marze Juz mam liste kosmetykow zrobiona
Kurcze ale zdzierstwo w tych Stanach ..........
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 19:03   #76
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Mnie zawsze zastanwialo dlaczego najwiecej problemow jest zawsze z twarzą, na ktora akuart kladziemy tyle specyfikow. Przeciez nie tylko tam jest delikatna skora. Np. na szyi takze a mimo to na twarzy robi nam sie "to wszystko" i to z nia mamy najwiecej problemow. Dziwne dziwne...
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 19:21   #77
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

dziewczyny!! A ja sobie cos postanowilam Od jakiegos czasu i tak uzywam kosmetykow przeznaczonych dla dzieci (tak jak wspomnialam wczesniej nie widze zadnych rewelacji) Ale mimo wszytsko pomyslalam sobie ze to i tak wyjdzie lepiej dla mnie niz gdybym uzywala ciezkich kosmetykow
Mam juz pare rzeczy takich jak: szampon, olikwa dla dzieci, oliwka bambino (ktora swietnie zmywa makijaz!) , krem z filtrami na slonce takze dla dzieci. Moze polecicie mi jeszcze jakis krem do twarzy? Tylko nie Bambino, bo jest zbyt tłusty
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 19:24   #78
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

zaraz jutro bym sobie zakupila
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 20:45   #79
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile
Mnie zawsze zastanwialo dlaczego najwiecej problemow jest zawsze z twarzą, na ktora akuart kladziemy tyle specyfikow. Przeciez nie tylko tam jest delikatna skora. Np. na szyi takze a mimo to na twarzy robi nam sie "to wszystko" i to z nia mamy najwiecej problemow. Dziwne dziwne...
na pewno po czesci dlatego, ze twarz jest wiecznie odslonieta, narazona na dzialanie agresywnych czynnikow srodowiska, poza tym czesto jej nieswiadomie dotykamy (czy to rekoma, czy czyms innym) - dlatego miedzy innymi na twarzy robi sie nam wiecej "niespodzianek".
poza tym na twarzy jest baaaardzo duzo miesni, a to prowadzi do znienawidzonych zmarszczek. emocje i nasze przezycia tez sie gromadza na twarzy.. wiec wiele biedna buzia musi przejsc
ja wciaz nie popieram teorii, ze kosmetyki szkodza. kazdemu szkodzi co innego i pomaga co innego. a co konkretnie, kazdy ma inaczej, i kazdy dochodzi sam.
nadmiar w zadnej dziedzinie nie jest dobry.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-12, 22:13   #80
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Dziekuje ;-)
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 22:19   #81
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile
Mnie zawsze zastanwialo dlaczego najwiecej problemow jest zawsze z twarzą, na ktora akuart kladziemy tyle specyfikow. Przeciez nie tylko tam jest delikatna skora. Np. na szyi takze a mimo to na twarzy robi nam sie "to wszystko" i to z nia mamy najwiecej problemow. Dziwne dziwne...
Skórę na szyi to ja mam idealną jak nigdzie indziej (na moim ciele)... gdybym miała taką samą skórę na twarzy, to byłoby cudownie..
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 15:51   #82
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Ja wciąż na odwyku od kremów
Dziewczyny, jakiego żelu używać, zeby oczyszczał przyzwoicie, ale nie wysuszał i nie ściągał skóry? Jesli znów zrobią mi się suche skórki, to bede musiała wrócić do kremów i z eksperymentu nici
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 16:28   #83
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez lexie
Ja wciąż na odwyku od kremów
Dziewczyny, jakiego żelu używać, zeby oczyszczał przyzwoicie, ale nie wysuszał i nie ściągał skóry? Jesli znów zrobią mi się suche skórki, to bede musiała wrócić do kremów i z eksperymentu nici
Lexie, mam ten sam problem. Dzisiaj rano w ramach eksperymentu nic z twarzą nie robiłam, nawet jej nie umyłam. Oczywiście nie nałożyłam też kremu. Może dla niektórych brzmi to okropnie, ale co tam Ja eksperymentuję Planowałam myć twarz tylko wieczorem, ale uzmysłowiłam sobie, że jak umyję to nic nie powstrzyma mnie od nałożenia kremu - bo po umyciu mam lekko ściągnięta cerę, czasem jak nie posmaruję dłużej kremem to robią mi się suche skórki na nosie. No i co tu zrobić?
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 17:14   #84
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Znalazłam ciekawy artykuł pod tytułem : "Trucizny piękności" Właśnie czytam Zapraszam http://www.halat.pl/kosmetyki.html
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 17:49   #85
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Ja znalazlam taka wlasnie sobie robie spis najmniej toksycznych kosmetykow

http://www.ewg.org/reports/skindeep/
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 17:53   #86
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Ja znalazlam taka wlasnie sobie robie spis najmniej toksycznych kosmetykow

http://www.ewg.org/reports/skindeep/
o, tez avatarek zmienilas? jaki sliczny
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 17:55   #87
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
o, tez avatarek zmienilas? jaki sliczny
Tak mnie wzielo na czarno biale,Twoj jest swietny
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 17:58   #88
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Cytat:
Napisane przez Joey
Lexie, mam ten sam problem. Dzisiaj rano w ramach eksperymentu nic z twarzą nie robiłam, nawet jej nie umyłam. Oczywiście nie nałożyłam też kremu. Może dla niektórych brzmi to okropnie, ale co tam Ja eksperymentuję Planowałam myć twarz tylko wieczorem, ale uzmysłowiłam sobie, że jak umyję to nic nie powstrzyma mnie od nałożenia kremu - bo po umyciu mam lekko ściągnięta cerę, czasem jak nie posmaruję dłużej kremem to robią mi się suche skórki na nosie. No i co tu zrobić?
Ja na razie uzywam żelu garniera oczyszczajacego, ale tej wersji do wrazliwej skóry... I na razie jest ok, ale mimo wszystko boje sie, ze po dłuższym czasie zacznie jednak wysuszac. Używam też toniku garniera, takiego w zielonej butelce, do skóry normalnej i mieszanej zdaje się. Po nim mam jakby troszke nawilżoną skórę, ale może to tylko takie wrazenie...

Kremu z filterm dziś uzyłam, ale to nieuniknione zaraz po powrocie do domu wszytsko z buzi zmyłam.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 18:08   #89
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Czy ktos uzywal SILIKOL SKIN ? Czy jest godny polecenia?I jakie rezultaty?
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 20:28   #90
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Cała Prawda O Kremach...???

Lexie, jak długo będzie u Ciebie trwał ów eksperyment? Ja kompletnie nie wiem, ile mam czekać na odpowiedni moment, zeby móc porównać cerę z tą którą miałam stosując kosmetyki.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.