Jak wyczyścić 'pojemnik' po tuszu do rzęs? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-16, 19:19   #1
Izabela_wow
Raczkowanie
 
Avatar Izabela_wow
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 68

Jak wyczyścić 'pojemnik' po tuszu do rzęs?


Natknęłam się przypadkiem na 'domową' odżywkę do rzęs (olejek rycynowy,wit E i keratyna) postanowiłam że może spróbuję Tylko tak sobie myślę w czym to trzymać?W gazecie było napisane w pojemniku po tuszu ale jak go wyczyścić?Szczoteczkę rozumiem ale sam pojemnik?Próbowalam tzn tą szczoteczką w środku i moczy się chyba już drugi dzień i nadal resztki tuszu.Ma ktos pomysł?Albo ewentualnie w czym to przechowywać?

Edytowane przez Izabela_wow
Czas edycji: 2013-07-16 o 19:24
Izabela_wow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 19:38   #2
Pretty Little Liars
Raczkowanie
 
Avatar Pretty Little Liars
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 381
Dot.: Jak wyczyścić 'pojemnik' po tuszu do rzęs?

Również mam ten sam problem, wizażystki polecają wodę, mydło,patyczek higieniczny i cierpliwość Osobiście polecam mleczko do demakijażu < jeśli Ci go nie szkoda tak zmarnować >
Pretty Little Liars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 19:39   #3
Klarira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 36
Dot.: Jak wyczyścić 'pojemnik' po tuszu do rzęs?

Cytat:
Napisane przez Izabela_wow Pokaż wiadomość
Natknęłam się przypadkiem na 'domową' odżywkę do rzęs (olejek rycynowy,wit E i keratyna) postanowiłam że może spróbuję Tylko tak sobie myślę w czym to trzymać?W gazecie było napisane w pojemniku po tuszu ale jak go wyczyścić?Szczoteczkę rozumiem ale sam pojemnik?Próbowalam tzn tą szczoteczką w środku i moczy się chyba już drugi dzień i nadal resztki tuszu.Ma ktos pomysł?Albo ewentualnie w czym to przechowywać?
Ja bym spróbowała tam wlać zmywacz do paznokci i potrzymać jakiś czas w środku. Samo się powinno rozpuścić a potem tylko wylać
Klarira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 19:43   #4
_ruDzik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Zachodniopomorskie ;)
Wiadomości: 344
Dot.: Jak wyczyścić 'pojemnik' po tuszu do rzęs?

Ja także próbowałam oczyścic pojemniczek od tuszu ale bezskutecznie. Dłubałam w nim patyczkami do uszu, wkładem do długopisu, wykałaczkami, cienkimi pędzelkami, wlewałam wodę, mydło, płyn micelarny - wszystko na nic.
Za to udało mi się oczyścic samą szczoteczkę po tuszu, a moją odżywkę trzymam w pudełeczku po kremie do twarzy. Jedynym minusem tego rozwiązania jest to, że po każdym użyciu odżywki należy dokładnie myc szczoteczkę
__________________
Dbam o włosy.
Dbam o cerę.

Pani filolog
_ruDzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 20:04   #5
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Jak wyczyścić 'pojemnik' po tuszu do rzęs?

Ja też próbowałam,ale nadaremnie...wobec tego odłożylam olejek rycynowy na półkę
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 20:13   #6
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: Jak wyczyścić 'pojemnik' po tuszu do rzęs?

Zmywacz do paznokci nie, bo jesli dobrze sie nie wyplucze to odzywka nam zaszkodzi.

Trzeba znalezc po pierwsze odpowiednie opakowanie. Najlepiej takie po odzywce do rzes, najlatwiej sie zmyje. Jesli nie to mini tusz, najlepiej w tubie o jasnym kolorze, tak zebys mogla zajrzec do srodka. Ja wymylam wlasnie biale mini opakowanie.

Jesli masz takie po pierwsze wybierz tusz szczoteczka albo paleczka do uszu, potem rozpusc olejem, plukaj mydlem itp. Powinno sie udac.

Jesli nie to przechowuj ta odzywke w innym opakowaniu, a nakladaj szczoteczka po tuszu.
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 22:11   #7
Klarira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 36
Dot.: Jak wyczyścić 'pojemnik' po tuszu do rzęs?

Ewentualnie można jeszcze wypróbować buteleczkę po odżywce do paznokci albo po błyszczyku do ust a szczoteczkę trzymać osobno gdzieś schowaną ja jeszcze nie próbowałam czyścić buteleczki po tuszu do rzęs, ale gdybym to zaczełą robić to ojejku wszystko by to musiało przejść, od zmywacza do paznokci (wiem, że trzeba wypłukać dokładnie ) aż po podgrzewanie tego (jeszcze nie wiem jak xD ). W każdym razie powodzenia, bo wiem, że nie łatwo to wyczyścić
Klarira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-17, 09:39   #8
pyzyzmiesem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 311
Dot.: Jak wyczyścić 'pojemnik' po tuszu do rzęs?

ja robiłam tak: wlewałam gorącą wodę, zakręcałam, wstrząsałam i powtarzałam aż wylewana woda była przezroczysta. Potem lałam micele - najtańsze, szkoda lepszych na coś takiego - idealnie nadają się biedronkowe i powtarzałam to co z wodą. Ważne żeby micele na jakiś czas zostawić w środku - nawet na cała noc. Później znowu woda. Suszyłam i tyle. Nie odważyłabym się czyścić czarnego pojemnika bo nie widać, czy jest zupełnie czysty
pyzyzmiesem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 10:00   #9
Izabela_wow
Raczkowanie
 
Avatar Izabela_wow
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 68
Dot.: Jak wyczyścić 'pojemnik' po tuszu do rzęs?

Dzieki za odp Dziewczyny a słuchajcie może w tym 'pojemniku' po serum z wit C?Tzn ta mała ciemna buteleczka?Z tego co wiem jak dodam wit E musi być w ciemnym tak?Ewentualnie szczoteczke czyścić za każdym razem i trzymac osobno?
ostatnio układając kosmetyki wpadłam na tą buteleczkę, nie wiem czy to dobry pomysł bo z tym tuszem chyba będzie ciężko pojemnik czarny.
Chyba,że ta buteleczka odpada to będę się męczyla dalej
Izabela_wow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 11:23   #10
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Jak wyczyścić 'pojemnik' po tuszu do rzęs?

A ja bym kupila opakowanie do tuszu w sklepie dla mieszaczy ;o) To tania przyjemnosc.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 22:36   #11
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: Jak wyczyścić 'pojemnik' po tuszu do rzęs?

Ja męczyłam sie z mydłem i trochę zeszło ,ale najbardziej pomógł wrzątek
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 23:34   #12
mago24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Jak wyczyścić 'pojemnik' po tuszu do rzęs?

Mnie sie udalo wyczyscic nawet nieprzezroczysty pojemniczek po tuszu
Do tego celu najlepiej nadaje sie pojemniczek w ksztalcie walca a nie wrzecionowaty wrzatek dziala cuda na gorze mojego pojemniczka znajduje sie taka zatyczka ktora lekko podwarzylam i wyciaglam wtedy cala sprawa stala sie znacznie latwiejsza wrzatek swietnie rozpuszcza zaschly tusz a dokladnie wyczyscilam pojemniczek za pomoca patyczka do szaszlykow i recznika papierowego kiedy wyciagany recznik byl juz calkiem czysty patyczkiem do uszu sprawdzilam "kancik" u gory pojemniczka jeszcze raz wyparzylam i wypukalam plynem do demakijazu wytarlam do sucha recznikiem papierowym i patyczkiem do szaszlykow i zmatowalam spowrotem jest czysciutki i bez zadnych pozostalosci tuszu buziolki
mago24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 00:19   #13
eMila253
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jak wyczyścić 'pojemnik' po tuszu do rzęs?

Wiem, że już minął rok odkąd padło to pytanie, ale właśnie miałam ten sam problem, może komuś sie jeszcze przyda cały czas wlewałam wodę z żelem do demakijażu i nic tylko traciłam czas. Aż w końcu wpadłam na genialny pomysł, wepchnęłam za pomocą wsówki do włosów chusteczkę do demakijażu, oczywiście nie całą i wyciągnęłam. I tak za pomocą 4/5 chusteczek udało mi sie szybko wyczyścić pudełko (1 chusteczkę używałam 4 razy, od każdego rogu)
eMila253 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 08:01   #14
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Jak wyczyścić 'pojemnik' po tuszu do rzęs?

hmm ja rano przed pracą napełniłam wodę miską z mydłem i zostawiłam buteleczkę w wodzie. Następnego dnia już nie było sladu po tuszu - zmieniając często wodę. Musi upłynąć czas tak aby tusz mógł się wypłukać
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-23 09:01:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.