Kręcone włosy z grzywką - do wymiany? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-29, 15:05   #1
dobrusia8e
Zadomowienie
 
Avatar dobrusia8e
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 372

Kręcone włosy z grzywką - do wymiany?


Cześć kochane kobietki, od jakiegoś czasu mam dylemat, czy nie zrobić czegoś ze swoimi włosami. Od chyba już 3 lat noszę na głowie kombinację kręconych włosów i grzywki. Czuję się w tej kombinacji dobrze, tylko z uwagi na słaby wzrok i coraz częstszą konieczność noszenia okularów - grzywka zaczyna mi przeszkadzać, co przemawia za jej bezlitosną likwidacją. Jednak ze względu na kształt mojej twarzy wiem, że bez grzywki moja twarz wygląda na jakieś 15 lat, czego oczywiście nie chcę. Jak na ponad 21 lat to i tak zawsze wyglądam znacznie młodziej w porównaniu do koleżanek i nie chcę tej różnicy jeszcze bardziej uwidaczniać
Moje loki kocham całym sercem i też nie chcę ich likwidować. Możecie mi coś doradzić żeby jednocześnie w jakiś sposób "pozbyć się" grzywki i nie wyglądać na gimbazę?

Załączam zdjęcia:
1, 2. Tak wyglądam powiedzmy na co dzień 1 ze związaniem, 2 bez związania
3. Moje włosy z tyłu
4. A tak wiążę zazwyczaj włosy, żeby moja twarz od przodu nie wyglądała na zbyt okrągłą (foto z Internetów)

P.S. na 2 zdjęciu jestem z makijażem, którego na co dzień nie robię, stąd efekt wyglądania "starzej" niż na 1. Zdjęcie 1 jest w sumie najnowsze.

Dzięki za wszystkie rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1380317_619292178113714_1881186121_n.jpg (33,9 KB, 249 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06380.jpg (84,0 KB, 266 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08253.jpg (89,4 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg galeria_we_dwoje_12.jpg (25,9 KB, 54 załadowań)
__________________

PM 2020
dobrusia8e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 16:26   #2
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Kręcone włosy z grzywką - do wymiany?

Dla mnie połączenie prostej grzywki i loków jest z góry nietrafione, więc jak najbardziej pozbyłabym się jej Według mnie mogłabyś skrócić włosy, tak do ramion, zapuścić grzywkę i zrobić przedziałek delikatnie na bok, żeby włosy opadały na czoło luźno z jednej strony jak taka grzywka na bok. Coś takiego jak w załączniku

Ale może wrzuć jeszcze zdjęcie z odsłoniętym czołem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg afa1d11c3931223ccdffbda8c7647e73.jpg (15,9 KB, 49 załadowań)
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 21:10   #3
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Kręcone włosy z grzywką - do wymiany?

haha zabawna jesteś
-Nie masz okrągłej twarzy, tylko podłużną, to grzywka Ci ją optycznie poszerza i skraca, przez co tak ci sie może wydawać .
-połączenie tej prostej grzywki z kręconymi włosami daje moim zdaniem bardzo kiepski efekt. zlikwiduj ją jak najszybiej, ....tzn zapuść.
- nie wyglądasz na 15 lat, dałabym dokladnie 20 gdybys się nas zapytala na ile wyglądasz. nie kumam co to za problem wyglądać mlodziej? kolo 30 stki docenisz te zalete o ile jeszcze bedziesz wyglądać młodziej niz metryka wskazuje.
no i jeśli już koniecznie chcesz wyglądac starzej to wiedz, że proste grzywki właśnie odejmują lat jeszcze bardziej, albowiem kojarzą się najbardziej z dziewczynami z podstawówek.

jestem pewna, ze jesli odsłonisz czoło to twarz nabierze szlachetności, bo masz piekne regularne rysy, włosy trzeba by może delikatnie wystopniować (dobry fryzjer obetnie kręcone włosy specjalnymi nożyczkami i przeznaczoną dla nich techniką)

jak masz ochote to dodaj choc jedno foto bez tej grzywki..
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 21:25   #4
dobrusia8e
Zadomowienie
 
Avatar dobrusia8e
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Kręcone włosy z grzywką - do wymiany?

Włosy są wystopniowane, tylko zdjęcie jest z czasów długo po wizycie u fryzjera i zdjążyły odrosnąć.
Chodziło mi o to, że właśnie bez tej grzywki wyglądam dużo młodziej niż z nią (szczególnie że nie noszę makijażu na co dzień) i właśnie bez niej twarz jest dużo bardziej okrągła, staje się zupełnie bez wyrazu - taki jest główny powód obecności tej grzywki: z nią właśnie powiedzmy wyglądam na swój wiek. Jutro dodam zdjęcie bez grzywki.
__________________

PM 2020
dobrusia8e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 09:47   #5
grazza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 64
Dot.: Kręcone włosy z grzywką - do wymiany?

Jak dla mnie ta grzywka jest okropna i powinnaś się jej pozbyć. I może nieco zmieniłabym kolor włosów. Ten mi jakoś do Ciebie nie pasuje.
grazza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 12:16   #6
dobrusia8e
Zadomowienie
 
Avatar dobrusia8e
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Kręcone włosy z grzywką - do wymiany?

Mimo wszystko dzięki za odpowiedzi, chociaż trochę mi się zrobiło przykro, bo właśnie taką fryzurę polecał mi każdy fryzjer i każda znajoma od samego dzieciństwa. Sama też dawno bym się jej pozbyła ze względu na przemęczenie oczu, ale jakoś nie przekonuje mnie kształt mojej twarzy bez grzywki (może to dyrdymały, bo jednak przez 90% swojego życia miałam grzywkę), ale to już same zobaczycie.
Dodaję zdjęcie, niestety wątpliwej jakości, ale lepszej opcji nie było

P.S. Koloru nie zmienię na pewno - moje włosy i tak są trochę podniszczone i wypadają, a to mój naturalny kolor i nie chcę się pchać w bagno farbowania i odrostów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-06-30 13.06.23.jpg (88,9 KB, 136 załadowań)
__________________

PM 2020
dobrusia8e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 12:25   #7
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Kręcone włosy z grzywką - do wymiany?

Cytat:
Napisane przez dobrusia8e Pokaż wiadomość

P.S. Koloru nie zmienię na pewno - moje włosy i tak są trochę podniszczone i wypadają, a to mój naturalny kolor i nie chcę się pchać w bagno farbowania i odrostów
Masz bardzo ładny kolor i pasuje A czemu nie zrobisz sobie fryzurki jak w twoim avku?

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Masz bardzo ładny kolor i pasuje A czemu nie zrobisz sobie fryzurki jak w twoim avku?
Masz swoje zdjęcie bez tych loków (bo teraz to jest trwała?)

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

[nie ma to jak brak edycji posta]
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-30, 12:38   #8
FashandRoll
Raczkowanie
 
Avatar FashandRoll
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 203
Dot.: Kręcone włosy z grzywką - do wymiany?

Zgadzam się, gdybyś zrobiła włosy jak na tym zdjęciu byłoby fajnie. Kręcone włosy i prosta grzywka nigdy nie wyglądają dobrze.
FashandRoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 12:38   #9
dobrusia8e
Zadomowienie
 
Avatar dobrusia8e
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Kręcone włosy z grzywką - do wymiany?

Hej, dzięki za miłe słowa
Tak, to trwała i to sporo odrośnięta, bo za chwilę będzie 5 miesięcy po jej zrobieniu Co pół roku chodzę ją odświeżać (zaufałam tylko jednemu fryzjerowi i na moje nieszczęście ma zakład 250 km od mojego miejsca zamieszkania ) Trwała wynikła stąd, że za dzieciaka włosy kręciły mi się naturalnie i zawsze w takich czułam (i czuję) się najlepiej.
Mam zdjęcie w prostych włosach sprzed 5 lat z dowodu - oczywiście z grzywką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dowód.jpg (9,3 KB, 98 załadowań)
__________________

PM 2020
dobrusia8e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 12:39   #10
dobrusia8e
Zadomowienie
 
Avatar dobrusia8e
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Kręcone włosy z grzywką - do wymiany?

Hmm, a co do tego avka, to w sumie nie wiem Na nim to włosy ani proste, ani kręcone Zawsze bardzo chciałam mieć grzywkę na bok, ale nie wiem czy to nie będzie podobna lipa jak ta, którą mam teraz?
__________________

PM 2020
dobrusia8e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 13:44   #11
PaulaPaulinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: xxx
Wiadomości: 9
Smile Dot.: Kręcone włosy z grzywką - do wymiany?

krecone wlosy z prosta grzywka? szczyt tandety, strasznie to wyglada, moim zdaniem duzo lepiej wygladalabys gdyby nie bylo tej grzywki, bo troche to tak wejsko wyglada
PaulaPaulinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-30, 15:27   #12
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Kręcone włosy z grzywką - do wymiany?

Zapuść grzywkę i daj sobie spokój z trwałą, to jakiś koszmar. Na Twoim miejscu skróciłabym włosy, zrobiła coś ciekawego i zadbała o nie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4880.jpg (75,9 KB, 34 załadowań)
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 16:58   #13
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Kręcone włosy z grzywką - do wymiany?

O jejku, przypominasz mi dziewczynę z początku lat 90-tych... Do poprawy i to migiem
__________________


Insta
bernikula jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 17:55   #14
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Kręcone włosy z grzywką - do wymiany?

A ja sie wylamie. Nosilam krecone wlosy z prosta grzywka latami. Posluchalam dobrych rad pod haslem: to zawszr wyglada zle i zapuscilam. Jak scielam po 3 latach bez grzywki, WSZYSCY stwierdzili ze duzo lepiej z prosta grzywka ^^

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 18:14   #15
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Kręcone włosy z grzywką - do wymiany?

Cytat:
Napisane przez PaulaPaulinka Pokaż wiadomość
krecone wlosy z prosta grzywka? szczyt tandety, strasznie to wyglada, moim zdaniem duzo lepiej wygladalabys gdyby nie bylo tej grzywki, bo troche to tak wejsko wyglada

nie chcialam pisac tak ostro, jak kolezanka wyżej,, chociaz juz wczoraj nasunęła mi się myśl o takiej wiejskiej remizie i paniach na weselu, które kombinują z wlosami na wszystkie mozliwości jednocześnie.
malują się do tego za mocno perlistymi cieniami i zakladają błyszczące ciuchy.
Nie i jeszcze raz nie.
to ze Ci ktoś tak doradzał całe życie to nie znaczy, że tak jest super. ludzie mają różne gusta, lepsze i gorsze. wg mnie połączenie grzywki z tymi kreconymi wlosami, (w dodatku teraz sie okazuje, ze to trwała) daje bardzo tandetny efekt. spojrzysz na to po latach to zrozumiesz.

jesli chcesz dalej robić trwałą, rób, ale może nieco grubszy skręt, nie takie spiralki.
w prostych też byłoby super, oczywiscie bez grzywki. masz twarz owalną nie okrągłą. z wiekiem pewnie wyostrzą Ci sie rysy.

sprobuj zrobić lepsze zdjecie, w lepszym świetle, do poprawy są chyba brwi, ale tego dobrze nie widać.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 18:32   #16
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Kręcone włosy z grzywką - do wymiany?

Poza tym masz prostą grzywkę od ucha do ucha - tak się nie tnie włosów! Koniecznie zmień fryzjera. Można dobrać grzywkę do kręconych włosów - nie takich sprężynek, ale luźniej kręconych, ale nie taką nieudaną.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 19:03   #17
WalickaAnia
Przyczajenie
 
Avatar WalickaAnia
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Kręcone włosy z grzywką - do wymiany?

ja wiem tylko tyle, że nie dowiesz się jak wyjdą włosy z symulacji ani z przypuszczeń. Trzeba to sprawdzić na sobie i tyle. Czasem miło się zaskoczyłam eksperymantalnymi fryzurami.
WalickaAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 19:46   #18
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Kręcone włosy z grzywką - do wymiany?

Cytat:
Napisane przez dobrusia8e Pokaż wiadomość
Hmm, a co do tego avka, to w sumie nie wiem Na nim to włosy ani proste, ani kręcone Zawsze bardzo chciałam mieć grzywkę na bok, ale nie wiem czy to nie będzie podobna lipa jak ta, którą mam teraz?
Jesli jako dziecku kręciły Ci się naturalnie, to przecież możesz wydobyć te fale... Zawsze to lepsze niż trwała. Pewnie wtedy wyjdą takie miękkie fale jak w twoim avku, które mogłabyś nosic z taką grzywką lekko falujacą na bok Poczytaj podforum dla kręconowłosych

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Lipa nie będzie, sztuczne loki wyglądają smutno, naturalne odżyją.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 08:25   #19
bitterhoneyy
Raczkowanie
 
Avatar bitterhoneyy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 55
Dot.: Kręcone włosy z grzywką - do wymiany?

Bardzo kiepskie połączenie prosta krzywka i loki... Zdecydowanie NIE, NIE, NIE!
__________________
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierunku, odwróć się i odpowiedz „No to patrz”.
bitterhoneyy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-01, 13:32   #20
dobrusia8e
Zadomowienie
 
Avatar dobrusia8e
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Kręcone włosy z grzywką - do wymiany?

włosy zostały ścięte


dziękuję wszystkim za pomoc, temat do zamknięcia
__________________

PM 2020
dobrusia8e jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 14:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.