Idealne kosmetyki naturalne! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-14, 14:11   #91
colorandculture
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 120
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

a wyciąg z pestek grejpfruta?

co najlepiej działa na rozszerzone naczynka? juz po raz kolejny pytam, ale nie doczekuję sie odpowiedzi...
colorandculture jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 14:16   #92
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

Cytat:
Napisane przez colorandculture Pokaż wiadomość
a wyciąg z pestek grejpfruta?

co najlepiej działa na rozszerzone naczynka? juz po raz kolejny pytam, ale nie doczekuję sie odpowiedzi...
polecam lekturę poniższych wątków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=194047
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=295779

Z takich stricte naturalnych kosmetyków to na naczynka raczej nic nie pomoże Co prawda można się posiłkować olejem z dzikiem róży czy maceratem z kasztanowca, ale na spektakularne efekty nie ma co liczyć Podobno hydrolat z kocanki jest tez dobry na tego typu problemy, ale o tym, jak i o innych metodach, więcej w wątku z drugiego linka
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 15:06   #93
ninewest94
Raczkowanie
 
Avatar ninewest94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 404
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

a myślicie że maść arnikowa pomoże na sińce pod oczami? miałam żel pod oczy z arniką ale mnie nie pomógł
ninewest94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 12:59   #94
colorandculture
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 120
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

ja kupiłam sobie zel arnikowy z flos leku. jeny... naprawdę, jedyne co dobrego można o nim powiedzieć, to to, że nie podrażnia. nic nie dal. myślę, że maść też nic nie da. do tej pory doszałm do wniosku, że trzeba zacząć robić coś z ta witaminą c, używać regularnie, raz pójść na zabieg zamykania rozszerzonych naczynek i utrzymac ten efekt dzięki witaminie c. mam nadzieję, że dobrze mówię, tylko to wydaje mi się rozwiązaniem. wycią z grejpfruta, o którym pisałam wczesniej, choc nie doczekałam się dopowiedzi, używam. bardzo silnie oczyszcza. należy kilka kropli wykropić na wilgotną dłoń i masować wilgotna twarz. tak jakby się myło. taki masaż polepsza też ukrwienie. preparat działą bardzo dobrze, lecz wrażliwcy musza uważać, żeby nie stosować do dwa razy dziennie. może podrażnić.

a teraz... olej tamanu. w jakiej postaci najlepszy? jak stosować? po jakim czasie efekty? jakie efekty? mam cholerne blizny po trądziku i nie wiem czy to w ogóle zejdzie...
jeszcze co do olejku rycynowego. stosuję ostatnio tak, że nakładam na włosy w piątek wieczorem a zmywam w niedziele wieczorem. nie wim czy to cos da, nie wiem czy nie jestem głupia, bo to może zatkać pory i "przydusić" skórę. ale to moje skąpstwo. żeby nakąłdać co kilka dni na parę godzin, trzeba by sporo go zużywać... sama nie wiem. jak wyście go stosowały? po jakim czasie jakie efekty?



rozbudźmy ten temat na nowo
colorandculture jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 15:14   #95
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

Cytat:
Napisane przez colorandculture Pokaż wiadomość
stosuję ostatnio tak, że nakładam na włosy w piątek wieczorem a zmywam w niedziele wieczorem.
To nie ruszasz się z domu w weekend?
Gdzieś czytałm, że należy go trzymać max 8godzin więc nie wiem czy Twoje rozwiązanie to dobry pomsł....
Ja nakładam 2razy w tyg rycynowy+oliwa z oliwek na noc i to jest już dla mnie wystarczające.
A tu jest cały wątek o rycynowym stosowanym na włosy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4302
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 20:18   #96
colorandculture
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 120
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

ach, czego się dla urody nie robi. nadrabiam sobie w dni powszednie. zresztą zrobiłam to dopiero kilka rzy, a teraz widzę, że raczej wystarczy na osiem godzin na noc dwa razy w tyg
colorandculture jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 21:43   #97
alau
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

Cytat:
Napisane przez leweloff Pokaż wiadomość
do tej pory nie mam jakiegos rewelacyjnego sposobu na zaskorniki na nosie uzywalam tez acne derm, effeclar k, ale na nie nic:< niby ich jakos nie widac, nie sa ogromne, podskorne, ale sam fakt, ze sa mnie denerwuje. pozostaje regularne oczyszczanie chyba no albo cos mnie zapycha i nie wiem co. w sumie uzywam mineralnego filra na codzien, wiec..? eh.
Moje drogie-
bardzo lubię kosmetyki naturalne- nawet mam ostatnio na ich punkcie bzika..
ale też walczę od wielu wielu lat z zaskórnikami.. i dochodzę do wniosku- że jeśli chce się osiągnąć jakiś skutek widoczny- trzeba wydać trochę kaski- i udać się do dobrej (poleconej!) kosmetyczki.
Zafundować sobie serię kwasów- np.
najpierw oczyszczanie oczywiście..

albo peeling kawitacyjny..

a z naturalnych produktów- to bardzo polecam dwufazowy koncentrat AnneMarie Borlind - taki z olejkiem i wyciągiem z czerwonych pomarańczy..
jest super!
świetnie nawilża!
http://www.sklepnaturalny.pl/dwufazo...alizujacy.html

pozdrawiam!
alau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 09:20   #98
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
No ja do tych rewelacji podchodzę jednak sceptycznie. Co innego, gdyby to były badania z biblioteki pubmedu, ale ja nawet nie wiem kim jest ta pani pisząca o tych potwornych działanaich glinki na swojej stronie Faktem jest, że glinka osadza sie na skórze, dlatego też jest używana jako środek matujący w pudrach i kremach dla cer tłustych, ale jeśli używamy jej w formie maseczki, to nie ma czym martwic, bo przecież ja spłukujemy
I miałas słusznośc, ze sceptycznie. Ja niepotrzebnie spanikowałam.

Lavaerde okazała sie najlepsza glinka jaka miałam, z tym, że uzywalam z dodatkiem jakiegos olejku i głównie do zmywania lub bardzo krótkich maseczek.

No i moj ostatnio odkryty ulubiony kosmetyk naturalny- maski Khadi, teoretycznie mieszanki ajurwedyjskie. Podchodziłam sceptycznie, bo niektore produkty to Khadi ma srednio naturalne ( szampony konserwowane parabenem), ale maski to czyste mieszanki ziół. Kupilam 2 i jedna z nich (oczyszczająca) jest moim KWC wśród masek o tym dzialaniu (jeszcze zaden kosmetyk chyba nie otrzymał tego tytulu w moim prywatnym rankingu)
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 11:31   #99
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

Dla mnie z naturalnych kosmetyków wygrywa miód (na usta szczególnie) i olejek rycynowy na rzęsy. Plus pod oczy dla ukojenia zmęczenia - mokre i jeszcze letnie torebki zaparzonego nagietka albo rumianku położone na oczka i tak poleżeć z 5-10 minut
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 20:28   #100
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

Kawowe fusy do pilingu - od wczoraj jestem pod mega wrażeniem.

Maseczki do włosów z tym, co akurat się znajdzie w domu: rycynowy, oliwa, żółtko jajka, sok z cytryny, nafta, miód.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 19:34   #101
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

świetlik, glinki, nafta, olejki, ziółka, miód, jajko... muszę przejrzeć ten wątek od początku
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2009-03-05 o 19:35
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 14:15   #102
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

Przeczytane we "WRÓŻCE"
"Woda utleniona to nie tylko środek do dezynfekcji ran i rozjaśniania włosów. To także doskonałe lekarstwo....i metoda nasycenia tlenem organizmu.
Jak i na co stosować wodę utlenioną
-choroby skóry, zmiany grzybicze,brodawki i inne wykwity przecieraj 3% roztworem wody utlenionej
-zskórniki, zmarszczki,sucha skóra,cellulit wodę utlenioną zmieszaj pół na pół ze zwykłą. Po umyciu skóry zamocz watkę w roztworze i wymasuj nią twarzi szyję
-przy cellulicie wymasuj najpierw ciało specjalną rękawicą a następnie wetrzyj w skórę nierozcieńczony roztwór"
Ciekawi mnie Wasze zdanie. Ja spróbuję od dziś używać rozcieńczonej pół na pół i napiszę czy mi np nie wypaliło twarzy
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 11:14   #103
tarjaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 865
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

Cytat:
Napisane przez magdaSEM Pokaż wiadomość
Przeczytane we "WRÓŻCE"
"Woda utleniona to nie tylko środek do dezynfekcji ran i rozjaśniania włosów. To także doskonałe lekarstwo....i metoda nasycenia tlenem organizmu.
Jak i na co stosować wodę utlenioną
-choroby skóry, zmiany grzybicze,brodawki i inne wykwity przecieraj 3% roztworem wody utlenionej
-zskórniki, zmarszczki,sucha skóra,cellulit wodę utlenioną zmieszaj pół na pół ze zwykłą. Po umyciu skóry zamocz watkę w roztworze i wymasuj nią twarzi szyję
-przy cellulicie wymasuj najpierw ciało specjalną rękawicą a następnie wetrzyj w skórę nierozcieńczony roztwór"
Ciekawi mnie Wasze zdanie. Ja spróbuję od dziś używać rozcieńczonej pół na pół i napiszę czy mi np nie wypaliło twarzy
ostatnio gdzieś czytałam w internecie o właściwościach wody utlenionej(niestety nie pamiętam gdzie)
Daj znać jak działa
Ja też lubię kosmetyki naturalne, np. maseczkę z miodu do twarzy lub sam miód położony na usta
tarjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 11:10   #104
mirrera
Raczkowanie
 
Avatar mirrera
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 394
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

ja znów zaczęłam stosować ocet jabłkowy w roli tonika do twarzy i sobie mocno chwalę
mirrera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 12:00   #105
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

Cytat:
Napisane przez mirrera Pokaż wiadomość
ja znów zaczęłam stosować ocet jabłkowy w roli tonika do twarzy i sobie mocno chwalę
a jakie to ma działanie i w jakich proporcjach robisz?
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 15:03   #106
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

Cytat:
Napisane przez mirrera Pokaż wiadomość
ja znów zaczęłam stosować ocet jabłkowy w roli tonika do twarzy i sobie mocno chwalę
Ja z kolei ocet jabłkowy używam do płukania jamy ustnej, nie mam kamienia na zębach dzięki niemu.
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 16:36   #107
mirrera
Raczkowanie
 
Avatar mirrera
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 394
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość
a jakie to ma działanie i w jakich proporcjach robisz?
używam jako tonik - zakwasza skórę po umyciu mydłem, wygładza ją, świetnie napina i ujędrnia (to sama sprawdziłam), a według "uczonych" dodatkowo znacznie opóźnia proces starzenia skóry oraz wszelkie związane z tym efekty. Podobno ma też właściwości likwidowania grudek i zaskórników na twarzy, ale to dopiero sprawdzam

stosuję w proporcji: 1 miarka octu na 3 miarki wody, ale w niedługim czasie chce spróbować 1:1
mirrera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 16:53   #108
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

Cytat:
Napisane przez mirrera Pokaż wiadomość
stosuję w proporcji: 1 miarka octu na 3 miarki wody, ale w niedługim czasie chce spróbować 1:1
Nie będzie za mocne, według Ciebie?
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 17:22   #109
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

Cytat:
Napisane przez mirrera Pokaż wiadomość
używam jako tonik - zakwasza skórę po umyciu mydłem, wygładza ją, świetnie napina i ujędrnia (to sama sprawdziłam), a według "uczonych" dodatkowo znacznie opóźnia proces starzenia skóry oraz wszelkie związane z tym efekty. Podobno ma też właściwości likwidowania grudek i zaskórników na twarzy, ale to dopiero sprawdzam

stosuję w proporcji: 1 miarka octu na 3 miarki wody, ale w niedługim czasie chce spróbować 1:1
dzięki!
muszę chyba wypróbować najwyżej jak się nie nada to ocet do włosów będzie, a nie podrażnia taki tonik cery? czy trzeba omijać okolice oczu? pewnie tak
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 22:11   #110
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

mirrera- zasięgnęlam wiedzy- nie będzie za mocne.
Mam książkę o zastosowaniu octu jabłkowego w kosmetyce i domowym leczeniu. Dziś spróbuję maseczkę oczyszczającą. Podaję recepturę również dla Was
maseczka z nasączonej octem glinki oczyszcza i uspokaja zanieczyszczoną cerę, stosować raz w tygodniu, najlepiej podczas kąpieli, wtedy skóra jest bardziej chłonna.
3 łyżki stołowe nasączonej octem glinki rozmieszać z 1 łyżką oleju słonecznikowego. Nanosimy cienką warstwą na twarz i pozwalamy by oddziaływała około 1 godzinę. Spłukujemy ciepłą wodą i nawilżamy twarz. Jak już się nie odezwę, znaczy że wypaliła mi maseczka twarz
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 10:43   #111
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

Cytat:
Napisane przez mirrera Pokaż wiadomość
używam jako tonik - zakwasza skórę po umyciu mydłem, wygładza ją, świetnie napina i ujędrnia (to sama sprawdziłam), a według "uczonych" dodatkowo znacznie opóźnia proces starzenia skóry oraz wszelkie związane z tym efekty. Podobno ma też właściwości likwidowania grudek i zaskórników na twarzy, ale to dopiero sprawdzam

stosuję w proporcji: 1 miarka octu na 3 miarki wody, ale w niedługim czasie chce spróbować 1:1
a robisz jakąś większą porcje np. na tydzień czy każdorazowo mieszasz przed przetarciem twarzy???
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 20:58   #112
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

magdaSEM - chyba wypaliła, bo się nie odzywasz
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 07:02   #113
mirrera
Raczkowanie
 
Avatar mirrera
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 394
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

Cytat:
Napisane przez magdaSEM Pokaż wiadomość
Nie będzie za mocne, według Ciebie?
dla mnie za mocny nie jest, ale każda skóra jest inna, dlatego jeśli chcesz wypróbować to radzę zacząć od mniejszych stężeń (1:10) a jeśli nie bedzie się działo nic złego możesz stopniowo zwiększać. Dodam, że niektóre dziewczyny stosuja nawet 1:1 !!!

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
a robisz jakąś większą porcje np. na tydzień czy każdorazowo mieszasz przed przetarciem twarzy???
zrobiłam w małej buteleczce po hydrolacie (100ml) więc starczy na jakiś czas butelkę trzymam w lodówce !!!

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
Napisane przez magdaSEM Pokaż wiadomość
mirrera- zasięgnęlam wiedzy- nie będzie za mocne.
Mam książkę o zastosowaniu octu jabłkowego w kosmetyce i domowym leczeniu. Dziś spróbuję maseczkę oczyszczającą. Podaję recepturę również dla Was
maseczka z nasączonej octem glinki oczyszcza i uspokaja zanieczyszczoną cerę, stosować raz w tygodniu, najlepiej podczas kąpieli, wtedy skóra jest bardziej chłonna.
3 łyżki stołowe nasączonej octem glinki rozmieszać z 1 łyżką oleju słonecznikowego. Nanosimy cienką warstwą na twarz i pozwalamy by oddziaływała około 1 godzinę. Spłukujemy ciepłą wodą i nawilżamy twarz. Jak już się nie odezwę, znaczy że wypaliła mi maseczka twarz
no i jak poszło ???
mirrera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 09:13   #114
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

Cytat:
Napisane przez mirrera Pokaż wiadomość

zrobiłam w małej buteleczce po hydrolacie (100ml) więc starczy na jakiś czas butelkę trzymam w lodówce !!![COLOR="Silver"]
i ja spróbuje
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 10:24   #115
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

Cytat:
Napisane przez mirrera Pokaż wiadomość
no i jak poszło ???
Super! zamiast oleju słonecznikowego dodałam rycynowego. Buźka była baaaardzo gładka, jasna i odświeżona. Ale nie wytrzymałam całej godziny bo mi się strasznie kruszyła.
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 10:36   #116
mirrera
Raczkowanie
 
Avatar mirrera
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 394
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

no to GRATULACJE
też wypróbuję
mirrera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 14:03   #117
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

Cytat:
Napisane przez mirrera Pokaż wiadomość
no to GRATULACJE
też wypróbuję
Najlepsze jest to że robiłam ją około północy i gdy mój mąż wrocił z pracy i zapalił sobie światło na naszym korytarzu, na jego końcu stałam ja, zielona na twarzy, szyi i dekolcie. Mało zawału nie dostał, tak się wystraszył!!!!
A mi ze śmiechu cała ta sucha glinka popękała i posypała się...
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 16:28   #118
mirrera
Raczkowanie
 
Avatar mirrera
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 394
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

Cytat:
Napisane przez magdaSEM Pokaż wiadomość
Najlepsze jest to że robiłam ją około północy i gdy mój mąż wrocił z pracy i zapalił sobie światło na naszym korytarzu, na jego końcu stałam ja, zielona na twarzy, szyi i dekolcie. Mało zawału nie dostał, tak się wystraszył!!!!
A mi ze śmiechu cała ta sucha glinka popękała i posypała się...
Zebys tylko w efekcie tych wszystkich upięknień nie została "śliczną wdówką !!!"
mirrera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 17:14   #119
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

Cytat:
Napisane przez mirrera Pokaż wiadomość
Zebys tylko w efekcie tych wszystkich upięknień nie została "śliczną wdówką !!!"
To była zemsta za straszenie mnie ciągle.
Ale po drugim razie muszę przyznać, że mój dekolt lepiej reaguje na maseczkę. Skóra jest tam bardzo odnowiona, gładka i zdrowo wygląda. Chyba jeszcze zrobię sobie tonik octowy, może to jego zasługa.
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 14:19   #120
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

Mój TŻ się ze mnie śmiał, że go straszę glinką do czasu, gdy mu ją zrobiłam. Teraz mi ciągle podkrada
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.