Prosze o pomoc Manhattan Clearzone - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-21, 16:21   #1
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684

Prosze o pomoc Manhattan Clearzone


Szukalam i szukalam i nic nie znalazlam. Dziewczynki amm tkai problem, gdyz zachecona recenzjami na KWC zdecydowalam sie zakup pudru prasowanego Manhattan Clearzone. Wybralam kolor najjasniejszy czyli 70 Vanilla. Paczka przyszla... i cos mi nie pasuje. Prosz e dziewczyy uzywajace tego kosmetyku o wypowiedz...gdzyz...

1) otrzymalam zamiast 70vanilla kolor 1 natural.... jest strasznie ciemny a sprzedawca twierdzi ze to ten sam odcien tylko zmienilo sie nazewnictwo :/
...stad pytanie nr 2... bo zauwazylam ze taka szata graficzna i wlasnie znakowanie 1,2,3 bylo w starych wersjach pudru, a ja nie moge sie dopatrzec daty waznosci. Przy opakowaniu ktos ewidentnie majstrowal.. bo byl starty jakims rozpuszczalnikiem nadrukowany nr seryjny, opakowanie otwierane.
3...brakuje gabeczki.. czy tam byla gabeczka ?
4.. puder straaaasznie smierdzi takim babcinym pudrem, bardoz mocno..czy to normalne?
5 nie ma daty waznosci :/ Sprzedawa odpowiedzial ze przeciez mam date ile jest wazny po otwarciu ..litosci.. kosmetyki nie sa wieczne.. Kazdy produkt musi miec fabrycznie date nie?

To dla mnie wazne, bo osttnio co nie zamowie na allegro to jest to kosmetyk przeterminowany! mam juz cala kolekcje smierdzacych(choc nieuzywanych) szminek, teraz puder Sprzedawca mi odpisal maial tlumaczacego wszystko...rowniez to ze to pder z niemiec i oni tam maja inaczej Bardzo prosze jakby ktoras miala zdjecia koloru 70 vanilla o wklejenie w ten watek... bo mial byc dla bladziochow a ten ktory otrzymlam(i ktory o zgrozo byl tematem aukcji!) jest dla mnie o jakies 4 tony za ciemny Specjalnie wybralam niezanizona cenowo aukcje bo myslalam ze otrzymam pelnowartosciowy kosmetyk
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 17:09   #2
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Prosze o pomoc Manhattan Clearzone

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Szukalam i szukalam i nic nie znalazlam. Dziewczynki amm tkai problem, gdyz zachecona recenzjami na KWC zdecydowalam sie zakup pudru prasowanego Manhattan Clearzone. Wybralam kolor najjasniejszy czyli 70 Vanilla. Paczka przyszla... i cos mi nie pasuje. Prosz e dziewczyy uzywajace tego kosmetyku o wypowiedz...gdzyz...

1) otrzymalam zamiast 70vanilla kolor 1 natural.... jest strasznie ciemny a sprzedawca twierdzi ze to ten sam odcien tylko zmienilo sie nazewnictwo :/
...stad pytanie nr 2... bo zauwazylam ze taka szata graficzna i wlasnie znakowanie 1,2,3 bylo w starych wersjach pudru, a ja nie moge sie dopatrzec daty waznosci. Przy opakowaniu ktos ewidentnie majstrowal.. bo byl starty jakims rozpuszczalnikiem nadrukowany nr seryjny, opakowanie otwierane.
3...brakuje gabeczki.. czy tam byla gabeczka ?
4.. puder straaaasznie smierdzi takim babcinym pudrem, bardoz mocno..czy to normalne?
5 nie ma daty waznosci :/ Sprzedawa odpowiedzial ze przeciez mam date ile jest wazny po otwarciu ..litosci.. kosmetyki nie sa wieczne.. Kazdy produkt musi miec fabrycznie date nie?

To dla mnie wazne, bo osttnio co nie zamowie na allegro to jest to kosmetyk przeterminowany! mam juz cala kolekcje smierdzacych(choc nieuzywanych) szminek, teraz puder Sprzedawca mi odpisal maial tlumaczacego wszystko...rowniez to ze to pder z niemiec i oni tam maja inaczej Bardzo prosze jakby ktoras miala zdjecia koloru 70 vanilla o wklejenie w ten watek... bo mial byc dla bladziochow a ten ktory otrzymlam(i ktory o zgrozo byl tematem aukcji!) jest dla mnie o jakies 4 tony za ciemny Specjalnie wybralam niezanizona cenowo aukcje bo myslalam ze otrzymam pelnowartosciowy kosmetyk

Sprawdz jak opakowanie a takze nazewnictwo odcieni wyglada na stronie Manhattanu a opinie o nim czy smierdzi itp itd zobacz w KWC.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 17:31   #3
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Prosze o pomoc Manhattan Clearzone

Juz patrzylam.. kazdy pisze co innego w sumie wech jest dosc indywidualna sprawa Odcienei sprawdzalam juz.. teraz stouje sie system "70" ale wlasnie nie wiem od jak dawna jest tak. Bo np jezeli wprowadzili cos takiego 2 ata temu to moge miec pewnosc ze puder jest przeterminowany..


Najbardziej ch0dzi mi o kolor.. zdjecie czy cos.. Ten ktory otrzymalam ponoc najjasniejszy jak dla mine jest to sredni/ciemny bez Jak do skory opalonej
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 19:50   #4
Gabunia811
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6
Dot.: Prosze o pomoc Manhattan Clearzone

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Szukalam i szukalam i nic nie znalazlam. Dziewczynki amm tkai problem, gdyz zachecona recenzjami na KWC zdecydowalam sie zakup pudru prasowanego Manhattan Clearzone. Wybralam kolor najjasniejszy czyli 70 Vanilla. Paczka przyszla... i cos mi nie pasuje. Prosz e dziewczyy uzywajace tego kosmetyku o wypowiedz...gdzyz...

1) otrzymalam zamiast 70vanilla kolor 1 natural.... jest strasznie ciemny a sprzedawca twierdzi ze to ten sam odcien tylko zmienilo sie nazewnictwo :/
...stad pytanie nr 2... bo zauwazylam ze taka szata graficzna i wlasnie znakowanie 1,2,3 bylo w starych wersjach pudru, a ja nie moge sie dopatrzec daty waznosci. Przy opakowaniu ktos ewidentnie majstrowal.. bo byl starty jakims rozpuszczalnikiem nadrukowany nr seryjny, opakowanie otwierane.
3...brakuje gabeczki.. czy tam byla gabeczka ?
4.. puder straaaasznie smierdzi takim babcinym pudrem, bardoz mocno..czy to normalne?
5 nie ma daty waznosci :/ Sprzedawa odpowiedzial ze przeciez mam date ile jest wazny po otwarciu ..litosci.. kosmetyki nie sa wieczne.. Kazdy produkt musi miec fabrycznie date nie?

To dla mnie wazne, bo osttnio co nie zamowie na allegro to jest to kosmetyk przeterminowany! mam juz cala kolekcje smierdzacych(choc nieuzywanych) szminek, teraz puder Sprzedawca mi odpisal maial tlumaczacego wszystko...rowniez to ze to pder z niemiec i oni tam maja inaczej Bardzo prosze jakby ktoras miala zdjecia koloru 70 vanilla o wklejenie w ten watek... bo mial byc dla bladziochow a ten ktory otrzymlam(i ktory o zgrozo byl tematem aukcji!) jest dla mnie o jakies 4 tony za ciemny Specjalnie wybralam niezanizona cenowo aukcje bo myslalam ze otrzymam pelnowartosciowy kosmetyk
Używałam własnie kosmetyku z tej serii, kolor 70 vanilla (odcień był naprawde jasny, napewno nie podchodził pod brąz a raczej był bardziej kremowy) Myśle że ktoś wcisnął Ci przeterminowany kosmetyk gdyż faktycznie teraz używa się oznaczeń "70 vanilla" czy "75 beige". Co prawda mój puder także niema daty ważności (czego nie zauważyłam wcześniej ) Gąbeczka powinna ewidentnie być w każdym opakowaniu, to część produktu także nie rozumiem jak może jej nie być w środku , zapach mojego fakt jest specyficzny ale nie nazwałabym go "śmierdzącym" także współczuję Ci nieudanych zakupów ;/ aha niestety nie mogę dołączyć zdjęcia gdyż pudru już praktycznie niema w opakowaniu. Pozdrawiam !
Gabunia811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 20:10   #5
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Prosze o pomoc Manhattan Clearzone

ja także mam uraz do kosmetyków kupowanych na allegro, ja zamowiłam raz błyszczyki i dostałam przeterminowane, tak że była zdarta data i była to jak potem widziałam w internecie stara wersja, moja koleżanka tak samo kupiła podkład ktory był dziwny, śmierdział i daty także nie było..
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 16:51   #6
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Prosze o pomoc Manhattan Clearzone

Dzieki dziewczyny za pomoc, poszperalam i znalazlam juz sedno problemu!

Otoz pan wystawil podklad manhattan CLEARZONE i dal kolorowke z manhattanu CLEARFACE! A clearzone wystepuje tylko w 1 kolorze wlasnie takim ciemno pomaranczowym :/ Doatkowo nie bylo w nim gabeczki no i ta starta data... uznano mi reklamacje..ale pieniedzy za wysylki juz mi nie zwroca

Zauwazylam ze pelno jest na allegro takich "rzutow" - polscy biznesmeni skupuja zachodnie przeterminowane kosmetyki jak ta nieszczesna 20letnia mielonke i zarabiaja na tym! Wiekszosc kosmetykow diora, ysl, clinique pochodzi albo z darmowych testerow albo sa przeterminowane wiem...bo mam ich niestety sporo :/ Postanowilam walczyc z takimi sytuacjami i wyobrazcie sobie ze tylko w tym tygodniu mialam juz 5 ZWROTOW! A na uakcjach widnialo "kosmetyk swiezy i nowy".. dobre!

Widze ze pojawila sie amsa tych manhattanow CLEARZONE... uwazajcie na nie! (temat jest chyba do zamkniecia..)
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.