Patenty na bycie NAJ :) - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-13, 21:48   #4771
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Chyba na razie będę jechać na maści Alantan Plus
Ten krem jest faajny co prawda używam go dopiero od dwóch dni, ale skóra po aplikacji jest taka miękka i matowa... ale nawilżona przez noc zmniejszył ilość kropek na twarzy.. czary-mary?
mam nadzieję, że przy dłuższym stosowaniu nie zapcha :/
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 21:51   #4772
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

no tak ... a gdyby tak jakiś krem do rąk czy stóp z mocznikiem który składowo jest ok ? nie no już nie myślę i głupoty gadam, lepiej będzie jak pójdę spać

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
Ten krem jest faajny co prawda używam go dopiero od dwóch dni, ale skóra po aplikacji jest taka miękka i matowa... ale nawilżona przez noc zmniejszył ilość kropek na twarzy.. czary-mary?
mam nadzieję, że przy dłuższym stosowaniu nie zapcha :/
co masz na myśli?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 22:07   #4773
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

czerwone rażówy :P a dokładniej krostki, albo miejsca po wągrach usuniętych mechanicznie pryszczy aktualnie jako takich nie mam
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 22:15   #4774
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

chyba zakupię tą maść
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 01:01   #4775
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ja czekam na moje pierwsze zamowienie ze stronki Zrob Sobie Krem (mialam zamawiac na mazidlach ale do 10 stycznia nie sprzedaja kwasu Ha)... ZSK drozszy ale coz... zrezygnowalam z hydrolatu (23zl)

moj patent na dzis tak, na DZIS, bo juz poniedzialek, perfumy... kazda kobieta powinna posiadac swoj niepowtarzalny zapach... nie nachalny, ale kobiecy i nurtujacy, no i oczywiscie pasujacy do osobowosci

przez weekend wachalam 200 probek perfum FM, ale nie kupie ich tylko na ich podstawie szukam 'mojego' zapachu i kupie oryginal jesli mi stan konta pozwoli

chce kupic takie perfumy, za ktorymi moj TZ bedzie szalec a inni faceci rowniez docenia... nieosiagalne? hmm jade dzis do centrum handlowego i wyprobuje na sobie oryginaly

mysle o Euphorii CK (wiem, polowa kobiet go ma ), Delicious Night DKNY (frapujacy), ewentualnie Gucci (II lub inne)...

tylko moj TZ mi powiedzial wczoraj ze nie lubi na mnie perfum, lubi jak pachne soba... takze na randki delikatny psik szyi a do pracy 2 mocne psiki
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 07:31   #4776
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Też myślę nad kupieniem dobrych perfum już od dłuższego czasu. Ale chodzę, wącham i wybrać nie mogę. Mam nadzieję, że na święta nastąpi zastrzyk gotówki, który zmotywuje mnie w końcu do zdecydowania się.

dotka a czemu ty masz tak bardzo przesuszoną skórę? tzn. samą z siebie masz suchą czy stosujesz jakieś wysuszacze? jest zima, okres najbardziej "szokujący" dla skóry, trzeba ją bardzo często nawilżać. jeśli stosujesz coś wysuszającego to może zmniejsz częstotliwość, bo nie ma sensu fundować skórze huśtawki: maksymalne wysuszenie, duże nawilżenie (tak sobie gdybam, nie wiem czy tak robisz)
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 10:00   #4777
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Hej.
Może wiecie, czy taki aloes nadaje się do stosowania bezpośrednio na twarz ?
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p46052-Aloe...eofarm__500_ml

I przy okazji zapytam czy ktoś stosował Denoxinal ? O taki - http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p16112-Deno...abletki_30_szt

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Jaki krem mam kupić? Kupiłabym Humektan, ale jest go tylko 30 g, a mnie potrzeba więcej w tej samej cenie...

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Może ten? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-niepogode.htm
Może coś z serii zijaja med? Mają solidne produkty Dziewczyny często polecają też Dermosan i Alantan
Mi niestety na dłuższą metę Humektan nie służy.. Przez wakacje było super, a teraz co się posmaruje to coś wyskoczy :/ Chyba cera się przyzwyczaiła., Dlatego muszę zmieniać kremy. Teraz mam ziaję med na trądzik różowaty i w połączeniu z tonikiem AHA/BHA z Bu, dobrze działa Nareszcie widzę poprawę.

Edytowane przez Narc
Czas edycji: 2009-12-14 o 10:03
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 10:27   #4778
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Hej.
Może wiecie, czy taki aloes nadaje się do stosowania bezpośrednio na twarz ?
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p46052-Aloe...eofarm__500_ml
tak, oczywiście. ja mam identyczny
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 11:28   #4779
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
Ten krem jest faajny co prawda używam go dopiero od dwóch dni, ale skóra po aplikacji jest taka miękka i matowa... ale nawilżona przez noc zmniejszył ilość kropek na twarzy.. czary-mary?
mam nadzieję, że przy dłuższym stosowaniu nie zapcha :/
ja stosowałam go na początku rano i wieczorem, teraz tylko na wieczór - zaczyna mnie troszku zapychać, więc racdzę uważać. Głównie to mam więcej wągrów przez niego, jakieś mega duże krosty nie wyskakują. Faktycznie jest b. dobry, kupie go pewnie jak mi sie skonczy, mam 1/2 opakowania jeszcze bo dośc wydajny jest

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
tak, oczywiście. ja mam identyczny
gdzie go mozna dostac w aptekach go dostane czy tylko przez internet?
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 13:24   #4780
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez RedApple Pokaż wiadomość
ja stosowałam go na początku rano i wieczorem, teraz tylko na wieczór - zaczyna mnie troszku zapychać, więc racdzę uważać. Głównie to mam więcej wągrów przez niego, jakieś mega duże krosty nie wyskakują. Faktycznie jest b. dobry, kupie go pewnie jak mi sie skonczy, mam 1/2 opakowania jeszcze bo dośc wydajny jest

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------


gdzie go mozna dostac w aptekach go dostane czy tylko przez internet?
W aptekach doz
tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 13:43   #4781
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

dzięki
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 13:47   #4782
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość

takze na randki delikatny psik szyi a do pracy 2 mocne psiki


Też musze się wybrac po nowy zapach

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
W aptekach doz
koniecznie muszę kupić!


Kurde, przez Was moje wydtaki się nieustannie zwiększają
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 16:01   #4783
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Tylko że mocznik to przez Internet, a mnie potrzeba już Marudzę jak stara panna
Mocznik mozesz kupic takze w aptece, musisz sie usmiechnac do aprzedawczyni i załatwi, duzo szybciej niz przez interenet bedziesz go miala, ale niestety drozej, jak pytałam u siebie w aptece cena byla poda 2 razy wieksza niz np na ZSZ, ale jesli potrzebujesz na szybko mala ilosc muszesz kupic

Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość
ja czekam na moje pierwsze zamowienie ze stronki Zrob Sobie Krem (mialam zamawiac na mazidlach ale do 10 stycznia nie sprzedaja kwasu Ha)... ZSK drozszy ale coz... zrezygnowalam z hydrolatu (23zl)

moj patent na dzis tak, na DZIS, bo juz poniedzialek, perfumy... kazda kobieta powinna posiadac swoj niepowtarzalny zapach... nie nachalny, ale kobiecy i nurtujacy, no i oczywiscie pasujacy do osobowosci

przez weekend wachalam 200 probek perfum FM, ale nie kupie ich tylko na ich podstawie szukam 'mojego' zapachu i kupie oryginal jesli mi stan konta pozwoli

chce kupic takie perfumy, za ktorymi moj TZ bedzie szalec a inni faceci rowniez docenia... nieosiagalne? hmm jade dzis do centrum handlowego i wyprobuje na sobie oryginaly

mysle o Euphorii CK (wiem, polowa kobiet go ma ), Delicious Night DKNY (frapujacy), ewentualnie Gucci (II lub inne)...

tylko moj TZ mi powiedzial wczoraj ze nie lubi na mnie perfum, lubi jak pachne soba... takze na randki delikatny psik szyi a do pracy 2 mocne psiki
tez czekam na paczke z tej stronki, myslalam ze dzis przyjdzie ale nie ma
Euphoria CK jest boska ostatnie kropelki mam juz we flakoniku niestety ale pewnie kupie jeszcze jedne kiedys tam bo szaleje na ich punkcie (tak po cichu powiem ze faceci-moze nie wszyscy ale tez lubia ten zapach)
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 17:54   #4784
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez oczko1205 Pokaż wiadomość
Euphoria CK jest boska ostatnie kropelki mam juz we flakoniku niestety ale pewnie kupie jeszcze jedne kiedys tam bo szaleje na ich punkcie (tak po cichu powiem ze faceci-moze nie wszyscy ale tez lubia ten zapach)
Potwierdzam.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 18:18   #4785
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Nie wiem czy się udało... Po cichutku na to liczę, ale...
Trądzik miałam przez 6 lat. Zaskórniki, wypryski, okropne podskórne gule...
Byłam u kilkunastu dermatologów, ginekologów. Stosowałam przeróżne domowe sposoby, suplementy, antybiotyki zewnętrzne i wewnętrzne, hormony, itp. itd. Chyba wszystko poza izotekiem. Natomiast poprawy nie było. Wygląd cery dzieliłam na: zły lub tragiczny. Dorobiłam się depresji, z której na szczęście udało mi się wyjść. W końcu trafiłam do ginekologa-endokrynologa, który rozpoznał u mnie zespół policystycznych jajników (pco). Jestem na kuracji hormonami. Od prawie pół roku jest nieźle z cerą. Obecnie mogę nawet powiedzieć, że dobrze. Tylko od czasu do czasu coś wyskakuje.
Zostały mi zaskórniki, rozszerzone pory i niestety... mnóóóstwo blizn i przebarwień. Stosuję kwasy, retinoidy i widzę, że powolutku znikają. Nie łudzę się jednak, że będę miała kiedyś ładną cerę - nie będę miała. Blizny ubytkowe pozostaną już na całe życie. Ale nie przejmuję się tym jakoś bardzo. "Przyzwyczaiłam się" już do moich blizn.
Modlę się tylko o to, żeby po odstawieniu leków trądzik nie wrócił...
A zabiegi laserowe? Ja też mam kilka blizn na policzku, póki c chodzę na mikrodermabrazję, bo na laser nie mam czasu, ze wzg na konieczność kilkudniowego odcięcia się od świata...
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 18:32   #4786
Aik
Przyczajenie
 
Avatar Aik
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja rowniez od wielu lat, jak wiele z was zmagalam sie ze swoja cera...walczylam i w koncu wygralam choc wygrana okazala sie duzo prostsza niz myslalam! Nie pomogly mi leki, masci, antybiotyki...
Okazalo sie ze w moim przypadku najwieksze znaczenia mialo oczyszczanie skory. Jeszcze kilka miesiecy temu przy wieczornym demakijazu uzywalam albo mleczka albo jakiegos zelu do mycia twarzy, ewentualnie zelu z peelingiem. Przelomem okazalo sie wprowadzenie tonika... Kiedy zaczelam go uzywac przezylam szok!!! Po zmyciu twarzy mleczkiem i zelem zastosowalam tonik i wacik byl pomaranczowy! Po demakijazu mleczkiem i plynem bylam pewna ze mam czysta twarz natomiast jak sie okazalo wcale tak nie bylo...
Obecnie moj zestaw nr 1 to:
- zel do mycia twarzy bez mydla - Ziaja Tin Tin/Calma
- tonik (doszlam do wniosku, ze nie ma znaczenia jakiego uzywam, moze to byc jakis Ziaji nawilzajacy, choc najbardziej preferuje tonik do cery wrazliwej Garniera)
- krem na dzien (ktorego uzywam na dzien i na noc ) Garnier do cery wrazliwej - jest rewelacyjny! Dla mnie porownywalny do Avene - daje ten sam efekt trwalego nawilzenia, tylko cena o polwe nizsza, i jest naprawde delikatny. Do tej pory uzywalam oprocz Avene rowniez Galenic i Clarins, ale obecnie (pod wplywalem pozytywnych recenzji w kwc ) zamienilam je na Garniera do cery wrazliwej i jestem zniego naprawde zadowolona,
- profilaktycznie na brode i czolo stosuje krem na bazie ziol - Acnefan

I banal,ale dziala naprawde - nie dotykam twarzy rekoma.

Wszystkie te zbaiegi sprawily, ze mam cere z marzen, szczerze mowiac nigdy nie przypuszczalam ze stane sie szczesliwa posiadaczka cery idealnej Jesli chodzi o makijaz, uzywam Lirene City Matt, a czasem tylko oproszam twarz pudrem matujacym, niby nie musze, ale lepiej sie czuje, to chyba kwestia przyzwyczajenia , choc czasem zdarza mi sie wyjsc bez makijazu i jest to dla mnie wieli, wieeeelki przelom...

Polecam wam moja metode, byc moze i wam pomoze... dla mnie okazla sie lepsza od przepisanych przez dermatologa lekow, gdyz przyczyna tkwila po prostu w oczyszczaniu.... i byc moze w nawilzaniu. Powyzsze kosmetyki nie sa wcale drogie, co rowniez mnie zaskoczylo, ale co najwazniejsze okazaly sie dla mojej cery zbawienne...

Teraz szukam jeszcze jakiegos skutecznego przeciwzmarszczkowego preparatu pod oczy... Czaje sie na Nanobase

pozdrawiam wszystkie wizazanki

Edytowane przez Aik
Czas edycji: 2009-12-14 o 18:39
Aik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 19:18   #4787
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
A zabiegi laserowe? Ja też mam kilka blizn na policzku, póki c chodzę na mikrodermabrazję, bo na laser nie mam czasu, ze wzg na konieczność kilkudniowego odcięcia się od świata...
Pewnie by pomogły w dużym stopniu, ale niestety po pierwsze nie mam właśnie kiedy ich zrobić, a po drugie nie mam pieniędzy na zrobienie kilkunastu. Poza tym mam kilka głębokich blizn ubytkowych (podobnych do śladów po ospie), które dałoby się (może) zlikwidować tylko dzięki dermabrazji (ale na zrywanie skóry to ja się nie zgodzę).
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 19:24   #4788
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
dotka a czemu ty masz tak bardzo przesuszoną skórę? tzn. samą z siebie masz suchą czy stosujesz jakieś wysuszacze? jest zima, okres najbardziej "szokujący" dla skóry, trzeba ją bardzo często nawilżać. jeśli stosujesz coś wysuszającego to może zmniejsz częstotliwość, bo nie ma sensu fundować skórze huśtawki: maksymalne wysuszenie, duże nawilżenie (tak sobie gdybam, nie wiem czy tak robisz)
Co kilka dni używam Brevoxylu

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Może coś z serii zijaja med? Mają solidne produkty Dziewczyny często polecają też Dermosan i Alantan
Mi niestety na dłuższą metę Humektan nie służy.. Przez wakacje było super, a teraz co się posmaruje to coś wyskoczy :/ Chyba cera się przyzwyczaiła., Dlatego muszę zmieniać kremy. Teraz mam ziaję med na trądzik różowaty i w połączeniu z tonikiem AHA/BHA z Bu, dobrze działa Nareszcie widzę poprawę.
Ktoś coś pisał, że Ziajowe kremy zawierają pochodne formaldehydu... Jak je rozpoznać?

Hm, może rzeczywiście krem Alantan byłby dobry... Moja skóra raczej nie jest podatna na zapychanie, ale lepiej dmuchać na zimne

Cytat:
Napisane przez oczko1205 Pokaż wiadomość
Mocznik mozesz kupic takze w aptece, musisz sie usmiechnac do aprzedawczyni i załatwi, duzo szybciej niz przez interenet bedziesz go miala, ale niestety drozej, jak pytałam u siebie w aptece cena byla poda 2 razy wieksza niz np na ZSZ, ale jesli potrzebujesz na szybko mala ilosc muszesz kupic
W takim razie w sobotę robię rundkę po aptekach
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 19:37   #4789
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Tak też sądziłam... Ale bardzo dziękuję No to wracam na KWC...

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

To może ten? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-do-twarzy.htm
Skład: Aqua, Helianthus Annuus Seed Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Etylhexyl Stearate, Glycerin, Cetyl Alcohol, Olea Europaea Oil, Cera Alba, Dicaprylyl Carbonate, Parfum, Calendula Officinalis Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Sodium Hydroxide
Pewnie będzie zapychał, gliceryna i olejki w składzie.
A może BD extrasensitive? Ten ma już dużo lepszy skład, gliceryne na dalszej pozycji, zawsze warto spróbować, ja użyłam parę razy i nic się nie stało. Zawsze można wykorzystać do ciała.
A taki prosty skład, a 5 zł BD <3

Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość
klask i:kla ski:
heh
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 19:40   #4790
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Nie wiem czy się udało... Po cichutku na to liczę, ale...
Trądzik miałam przez 6 lat. Zaskórniki, wypryski, okropne podskórne gule...
Byłam u kilkunastu dermatologów, ginekologów. Stosowałam przeróżne domowe sposoby, suplementy, antybiotyki zewnętrzne i wewnętrzne, hormony, itp. itd. Chyba wszystko poza izotekiem. Natomiast poprawy nie było. Wygląd cery dzieliłam na: zły lub tragiczny. Dorobiłam się depresji, z której na szczęście udało mi się wyjść. W końcu trafiłam do ginekologa-endokrynologa, który rozpoznał u mnie zespół policystycznych jajników (pco). Jestem na kuracji hormonami. Od prawie pół roku jest nieźle z cerą. Obecnie mogę nawet powiedzieć, że dobrze. Tylko od czasu do czasu coś wyskakuje.
Zostały mi zaskórniki, rozszerzone pory i niestety... mnóóóstwo blizn i przebarwień. Stosuję kwasy, retinoidy i widzę, że powolutku znikają. Nie łudzę się jednak, że będę miała kiedyś ładną cerę - nie będę miała. Blizny ubytkowe pozostaną już na całe życie. Ale nie przejmuję się tym jakoś bardzo. "Przyzwyczaiłam się" już do moich blizn.
Modlę się tylko o to, żeby po odstawieniu leków trądzik nie wrócił...
dziękuję za odpowiedź.
wiem, że jedna z koleżanek mojej mamy chodziła na lasery i chyba jej pomogły, choć nie do końca.. wiadomo, że niektóre ślady pozostaną na całe życie.
Cytat:
Napisane przez Aik Pokaż wiadomość
Ja rowniez od wielu lat, jak wiele z was zmagalam sie ze swoja cera...walczylam i w koncu wygralam choc wygrana okazala sie duzo prostsza niz myslalam! Nie pomogly mi leki, masci, antybiotyki...
Okazalo sie ze w moim przypadku najwieksze znaczenia mialo oczyszczanie skory. Jeszcze kilka miesiecy temu przy wieczornym demakijazu uzywalam albo mleczka albo jakiegos zelu do mycia twarzy, ewentualnie zelu z peelingiem. Przelomem okazalo sie wprowadzenie tonika... Kiedy zaczelam go uzywac przezylam szok!!! Po zmyciu twarzy mleczkiem i zelem zastosowalam tonik i wacik byl pomaranczowy! Po demakijazu mleczkiem i plynem bylam pewna ze mam czysta twarz natomiast jak sie okazalo wcale tak nie bylo...
Obecnie moj zestaw nr 1 to:
- zel do mycia twarzy bez mydla - Ziaja Tin Tin/Calma
- tonik (doszlam do wniosku, ze nie ma znaczenia jakiego uzywam, moze to byc jakis Ziaji nawilzajacy, choc najbardziej preferuje tonik do cery wrazliwej Garniera)
- krem na dzien (ktorego uzywam na dzien i na noc ) Garnier do cery wrazliwej - jest rewelacyjny! Dla mnie porownywalny do Avene - daje ten sam efekt trwalego nawilzenia, tylko cena o polwe nizsza, i jest naprawde delikatny. Do tej pory uzywalam oprocz Avene rowniez Galenic i Clarins, ale obecnie (pod wplywalem pozytywnych recenzji w kwc ) zamienilam je na Garniera do cery wrazliwej i jestem zniego naprawde zadowolona,
- profilaktycznie na brode i czolo stosuje krem na bazie ziol - Acnefan

I banal,ale dziala naprawde - nie dotykam twarzy rekoma.

Wszystkie te zbaiegi sprawily, ze mam cere z marzen, szczerze mowiac nigdy nie przypuszczalam ze stane sie szczesliwa posiadaczka cery idealnej Jesli chodzi o makijaz, uzywam Lirene City Matt, a czasem tylko oproszam twarz pudrem matujacym, niby nie musze, ale lepiej sie czuje, to chyba kwestia przyzwyczajenia , choc czasem zdarza mi sie wyjsc bez makijazu i jest to dla mnie wieli, wieeeelki przelom...

Polecam wam moja metode, byc moze i wam pomoze... dla mnie okazla sie lepsza od przepisanych przez dermatologa lekow, gdyz przyczyna tkwila po prostu w oczyszczaniu.... i byc moze w nawilzaniu. Powyzsze kosmetyki nie sa wcale drogie, co rowniez mnie zaskoczylo, ale co najwazniejsze okazaly sie dla mojej cery zbawienne...

Teraz szukam jeszcze jakiegos skutecznego przeciwzmarszczkowego preparatu pod oczy... Czaje sie na Nanobase

pozdrawiam wszystkie wizazanki
zazdroszczę ci, że twój problem okazał się tak banalny, jednak w moim przypadku wygląda to nieco inaczej..
wprowadzenie toniku na pewno nie załatwi sprawy, ale widzę poprawę stanu mojej cery, więc się zbytnio nie martwię (:
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 20:23   #4791
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Aik jaką masz cere? co to za krem Garniera? nie zapycha cię?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 20:30   #4792
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Aik dobrze, że u Ciebie wystarczyło dobre oczyszczanie i nawilżanie, zazdroszczę Ja choć staram sie jak umiem, porządnie sie oczyszczam itp. to ciągle coś tam wyskakuje. A używam Epiduo, bez tego byłaby katastrofa pomimo sumiennego oczyszczania i uzywania dobrych kosmetyków. Eh
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 20:30   #4793
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
A może BD extrasensitive? Ten ma już dużo lepszy skład, gliceryne na dalszej pozycji, zawsze warto spróbować, ja użyłam parę razy i nic się nie stało. Zawsze można wykorzystać do ciała.
A taki prosty skład, a 5 zł BD <3
o którym mówisz bo są dwa? czemu użyłaś parę razy? ;>
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 21:57   #4794
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

A jak myślicie, czy kupienie mocznika w aptece wymaga dużo szczęścia?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 01:11   #4795
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ech dziewczyny, a mozecie mi polecic jakis delikatny szampon? mam wrazenie ze wyrzadzilam sobie krzywde odchodzac od szamponow z SLES... kiedys uzywalam Loreali, Garnierow, Pantene i innych 'mocnych' szamponow i wszystko bylo ok. postanowilam od nich odejsc, bo tyle sie slyszalo zlego o SLES/SLS i zaczelam kupowac wolny od tych skladnikow szampon z TheBodyShop (w trakcie 2 butli). Chcialam powrocic do szamponow zwyklych gdyz nie zauwazylam poprawy po uzyciu szamponow 'naturalnych'. I nie moge! Kazdy szampon, ktory uzylam po TBS mi nie odpowiada!! Swedzi mnie glowa i wyskakuja mi na glowie pojedyncze krostki! uzywam obecnie Palmolive czerwony, wczesniej dosc prosty w skladzie szampon Bootsa... nie wiem co robic, czy mimo swedzenia dalej stosowac szampon, az skora sie znow 'przyzwyczai' czy moze znalezc jakis delikatny szampon? Nie chce babydreama ani innych szamponow bez SLS bo jednak mi nie sluza... :/ co radzicie??

dodam ze Palmolive nie zawiera nawet SLES a (chyba lagodniejszy) Ammonium Laureth sulfate
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 01:44   #4796
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość
ech dziewczyny, a mozecie mi polecic jakis delikatny szampon? mam wrazenie ze wyrzadzilam sobie krzywde odchodzac od szamponow z SLES... kiedys uzywalam Loreali, Garnierow, Pantene i innych 'mocnych' szamponow i wszystko bylo ok. postanowilam od nich odejsc, bo tyle sie slyszalo zlego o SLES/SLS i zaczelam kupowac wolny od tych skladnikow szampon z TheBodyShop (w trakcie 2 butli). Chcialam powrocic do szamponow zwyklych gdyz nie zauwazylam poprawy po uzyciu szamponow 'naturalnych'. I nie moge! Kazdy szampon, ktory uzylam po TBS mi nie odpowiada!! Swedzi mnie glowa i wyskakuja mi na glowie pojedyncze krostki! uzywam obecnie Palmolive czerwony, wczesniej dosc prosty w skladzie szampon Bootsa... nie wiem co robic, czy mimo swedzenia dalej stosowac szampon, az skora sie znow 'przyzwyczai' czy moze znalezc jakis delikatny szampon? Nie chce babydreama ani innych szamponow bez SLS bo jednak mi nie sluza... :/ co radzicie??

dodam ze Palmolive nie zawiera nawet SLES a (chyba lagodniejszy) Ammonium Laureth sulfate
Hmmm...no to rozpiescilas skórę główki

To może coś "pomiędzy", czyli któryś Fitomed

Ale prawdę powiedziawszy, to nie wiem, co w takiej sytuacji polecić...wątpię, żeby skóra się przyzwyczaiła już teraz...
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 07:02   #4797
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

dragon a może wina tkwi w trochę w tym szamponie palmolive?
uzywałam kiedyś i dostałam łupieżu, swędziałą mnie skóra głowy, coś okropnego :/


ja teraz używam babydream, johnsohn's baby (ten żółty, uwielbiam zapach ) albo farmony z czarnej rzodkwi.




Dziewczyny, czy olejek herbaciany jak nakładacie na krostkę to taki porostu z buteleczki? czy moze rozcienczacie go z czyms?
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 12:40   #4798
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ag4- wiesz co mam nadzieje ze to przez ten szampon chociaz mialam lekkie swedzenie tez po innych... ale takie niezauwazalne, nawet nie skojarzylam tego ze zmiana szamponu a w tym przypadku masakra dam mu ostatnia szanse dzisiaj...
dzieki!
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 15:59   #4799
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
dragon a może wina tkwi w trochę w tym szamponie palmolive?
uzywałam kiedyś i dostałam łupieżu, swędziałą mnie skóra głowy, coś okropnego :/


ja teraz używam babydream, johnsohn's baby (ten żółty, uwielbiam zapach ) albo farmony z czarnej rzodkwi.




Dziewczyny, czy olejek herbaciany jak nakładacie na krostkę to taki porostu z buteleczki? czy moze rozcienczacie go z czyms?
Gdzie kupiłaś? Polecasz? Ostatnio używałam szamponu z Hipp, ale uznałam, że muszę spróbować czegoś innego
tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 16:48   #4800
Aik
Przyczajenie
 
Avatar Aik
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Hej rzeczywiscie, w moim przypadku problem okazal sie banalny, ale uwierzcie mi wcale sie taki nie wydawal...
krem garniera nie zapycha mnie i bardzo mi odpowiada, jak pisalam jest moim zdaniem porownywalnej jakosci jak kremy z wyzszej polki, to krem z serii kosmetykow do cery wrazliwej https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-wrazliwej.htm
Jeszcze rok temu rowniez nie przypuszczalam, ze rozwiazanie mojego problemu bedzie tak proste, spedzalam godziny na przeczesywaniu wizazu w poszukiwaniu idealnej dla mnie metody, uzywalam przeroznych specyfikow, rowniez dermatologicznych, ale czasem choc brzmi to naprawde nieprawdopodobnie najprostsze rozwiazania sa najbardziej skuteczne...
Tak czy inaczej trzymam kciuki za was wszystkie aby i wam sie udalo wygrac wasze bitwy pozdrawiam!
A.
Aik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.