głupia panika. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-19, 17:55   #1
whatever_001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7

głupia panika.


tabsy cilest(zażywane co do godziny, wedle zaleceń)+durexy extra safe. ryzyko wpadki-wiem niewielkie. jednak mimo tego wszystkiego jakiś wewnętrzny strach. nie chce po każdym razie się stresować (chociażby młody wiek) jak sobie z tym stresem poradzić? i nie piszcie, że gówniara nic nie wiedząca, bo na temat antykoncepcji naczytałam się od groma, tabletek też nie biorę od tygodnia, tylko już prawie pół roku. myślicie że rozmowa z gin pomoże? czy samo przejdzie z czasem? na seks zdecydowalam sie dopiero miesiac temu,to moze tak sie stresuje przez to ze to poczatki? w kazdym razie z seksu chce się cieszyć, a nie stresować.

za kazda odpowiedz dziekuje
whatever_001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 17:57   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: głupia panika.

Cytat:
Napisane przez whatever_001 Pokaż wiadomość
tabsy cilest(zażywane co do godziny, wedle zaleceń)+durexy extra safe. ryzyko wpadki-wiem niewielkie. jednak mimo tego wszystkiego jakiś wewnętrzny strach. nie chce po każdym razie się stresować (chociażby młody wiek) jak sobie z tym stresem poradzić? i nie piszcie, że gówniara nic nie wiedząca, bo na temat antykoncepcji naczytałam się od groma, tabletek też nie biorę od tygodnia, tylko już prawie pół roku. myślicie że rozmowa z gin pomoże? czy samo przejdzie z czasem? na seks zdecydowalam sie dopiero miesiac temu,to moze tak sie stresuje przez to ze to poczatki? w kazdym razie z seksu chce się cieszyć, a nie stresować.

za kazda odpowiedz dziekuje
odpowiedź jest niestety prosta:
nie jesteś gotowa na seks
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 18:06   #3
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: głupia panika.

Hm ja się bałam na początku, przekonałam się gdy zobaczyłam że mijają miesiące a ciąży nie ma i powoli przestawiałam się i zaczynałam ufać antykoncepcji.
Odpuść sobie, widzisz że od pół roku w ciążę nie zaszłaś i nie ma takiej możliwości. Albo nie jesteś gotowa na seks, albo wychowano cie tak że podświadomie myślisz że robisz coś złego i spotka cię kara w postaci dziecka, albo po prostu powinnaś iść do lekarza
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 18:22   #4
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: głupia panika.

Polecam wątek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=422042
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 19:52   #5
anulcia_88
Rozeznanie
 
Avatar anulcia_88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 716
Dot.: głupia panika.

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Hm ja się bałam na początku, przekonałam się gdy zobaczyłam że mijają miesiące a ciąży nie ma i powoli przestawiałam się i zaczynałam ufać antykoncepcji.
Odpuść sobie, widzisz że od pół roku w ciążę nie zaszłaś i nie ma takiej możliwości. Albo nie jesteś gotowa na seks, albo wychowano cie tak że podświadomie myślisz że robisz coś złego i spotka cię kara w postaci dziecka, albo po prostu powinnaś iść do lekarza
Cytat:
Napisane przez whatever_001 Pokaż wiadomość
tabsy cilest(zażywane co do godziny, wedle zaleceń)+durexy extra safe. (...)tabletek też nie biorę od tygodnia, tylko już prawie pół roku. (...) na seks zdecydowalam sie dopiero miesiac temu,to moze tak sie stresuje przez to ze to poczatki? (...)
muszynianka chyba źle doczytałaś bo jest napisane, że od pół roku bierze tabsy, a od miesiąca się kocha...

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;18685842]Polecam wątek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=422042[/QUOTE]

szajajaba widzę, że promujesz swój wątek


whatever_001 niestety, ale Marwari ma rację... albo się przekonasz, albo za każdym razem będziesz się schizować i szukać u siebie objawów ciąży...
anulcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 15:44   #6
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: głupia panika.

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
odpowiedź jest niestety prosta:
nie jesteś gotowa na seks
Zgadzam się.
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 19:05   #7
erina22
Raczkowanie
 
Avatar erina22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 169
Dot.: głupia panika.

a ja Cię rozumiem. Każda dziewczyna może się bać że wpadnie. Ja tak samo miałam na początku. Mój pierwszy miesiąc brania tabletek to były nerwy. Jednak poszłam na całość, on skończył w środku, a potem czekanie na okres. Pojawił się i od tego czasu zaczęłam ufać tabsom. Nie przejmuj się, masz prawo się bać i to jest normalne. To nie magia, to chemia, która działa więc śmiało możesz sobie odpuścić gumki.
erina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 19:14   #8
Pacyfkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 100
Dot.: głupia panika.

wątek szajajaby jest warty przeczytania
Pacyfkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 19:30   #9
AaliceE
Raczkowanie
 
Avatar AaliceE
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 250
Dot.: głupia panika.

przestań się denerwować, pogadaj z partnerem, myślę, że po czasie Ci minie
__________________
“Simplicity, simplicity, simplicity! I say let your affairs be as one, two, three and to a hundred or a thousand. We are happy in proportion to the things we can do without.”

- Henry David Thoreau
AaliceE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.