Msm? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-21, 13:18   #1
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina

Msm?


Przepraszam że zakładam nowy wątek, ale jak wpisuję do wyszukiwarki MSM to wychodzi mi brak wyników, nie rozumiem dlaczego...

Natknęłam się na kilka postów z których zrozumiałam, że to jakieś tabletki i że przeznaczone są do czego innego, ale że zmniejszają przetłuszczanie się skóry. Czy ktoś mógłby napisać coś więcej? Jakie dokładnie efekty, jak dawkować, jakieś skutki uboczne? Firma, cena? Bardzo Was proszę.
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 14:11   #2
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Msm?

Sprobuj wpisac metylosulfonylometan, czyli pelna nazwe. Albo na stronie Olimpu, ktory to robi. Powodzenia. Acha. Cena 28 zl za120 kaps. Od 2 do 4 dziennie.
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 15:54   #3
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: Msm?

Dziękuję. Na wizażu wpisywanie metylosulfonylometan nadal nie pomaga, a w googlu wychodzą mi strony dla kulturystów
Poczytałam co pisze producent, ale tam jest o działaniu na stawy i chrząstki.
Dziewczynom które to łykają, jak rozumiem, pomaga to na skórę. Czy któraś z użytkowniczek mogłaby się wypowiedzieć?
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 13:28   #4
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Msm?

Katrina, zajrzyj do wątku "cudowne tabletki na zmarszczki", tam jest sporo o MSM. Wyszukiwarka na Wizażu działa od słów 4-literowych w górę, dlatego nie pokazuje wyników dla MSM.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 18:54   #5
gonzalesik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9
Dot.: Msm?

Uważam, że super, że Katrina rozpoczęła ten wątek dot. tylko i wyłącznie o MSM. Ja też o nim niewiele wiem, a przymierzam się do połykania tego specyfiku. Jednakże chciałabym usłyszeć trochę szczegółów na temat jego działania i sposobów brania. Właśnie na wątku o tbletkach na zmarszczki dowiedziałam się, że należy go przyjmować w połączeniu z wit.C. Nie ukrywam że wyżej wymieniony wątek jest bardzo rozbudowany (dla mnie BOMBA!), ale zajmuje dużo czasu przejrzenie wszystkiego od A do Z. dziewczynmy- specjalistki od MSM proszę podzielcie się wszystkimi szczegółami na temat MSM.
gonzalesik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 20:26   #6
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Msm?

Cytat:
Napisane przez katrina
Dziękuję. Na wizażu wpisywanie metylosulfonylometan
Może szukasz nie tam gdzie trzeba:
http://www.google.pl/custom?domains=...D%3A1%3B&hl=pl

Spójrz na ramkę na samej górze strony - tam jest wyszukiwarka Google, która przeszukuje tylko Wizaż.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 13:51   #7
kaemka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 608
Dot.: Msm?

Cytat:
Napisane przez Midi
Katrina, zajrzyj do wątku "cudowne tabletki na zmarszczki", tam jest sporo o MSM. Wyszukiwarka na Wizażu działa od słów 4-literowych w górę, dlatego nie pokazuje wyników dla MSM.
Off topic: mnie też nie działała wyszukiwarka, jak wpisywałam MSM, teraz wiem, dlaczego. Dzięki za wyjaśnienie .
__________________
Mądrość przychodzi z wiekiem. Najczęściej jest to wieko od trumny.
kaemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.