Kolczyk W Brodzie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-15, 08:26   #1
kejcioszek
Przyczajenie
 
Avatar kejcioszek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
Talking

Kolczyk W Brodzie


Dziewczyny, co myślicie o kolczykach na twarzy, tzn konkretnie w brodzie?? Osd jakiegos czasu marze o zmianie
Czy któras z was ma juz doswiadczenie w tej dziedzinie i mogłaby napisać, jak długo mniej więcej goi się takie przekłute miejsce, ile może kosztować...

Dzięki
kejcioszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 10:23   #2
basia_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 7
Dot.: Kolczyk W Brodzie

Cytat:
Napisane przez kejcioszek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co myślicie o kolczykach na twarzy, tzn konkretnie w brodzie?? Osd jakiegos czasu marze o zmianie
Czy któras z was ma juz doswiadczenie w tej dziedzinie i mogłaby napisać, jak długo mniej więcej goi się takie przekłute miejsce, ile może kosztować...

Dzięki

powiem CI że miałam to samo.. marzyłam sobie o takim kolczyku i pewnego razu sobie zrobiłam (bez wiedzy rodziców- zauważyli po 4 dniach )
ja nie dawno sobie przekułam.. ale jak dobrze poczytałam to kolczyk w brodzie goi się koło 4 tygodni.
a i ile kosztuje hmm.. mi robił chłopak.. -więc ja mało zapłaciłam bo tylko kolczyk i igła z wenflonem..
a tak w salonie kosztuje około 110 zł z kolczykiem jak się nie mylę.

__________________
Uśmiech wędruje daleko...
basia_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 16:44   #3
Koorba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk W Brodzie

Cytat:
Napisane przez kejcioszek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co myślicie o kolczykach na twarzy, tzn konkretnie w brodzie?? Osd jakiegos czasu marze o zmianie
Czy któras z was ma juz doswiadczenie w tej dziedzinie i mogłaby napisać, jak długo mniej więcej goi się takie przekłute miejsce, ile może kosztować...

Dzięki


Ja mam takiego kolczyka od 6 dni. Opuchlizna już powoli schodzi, trochę jeszcze boli, i kolczyk haczy o dziąsło przy jedzeniu (na początku musi być dłuższy niż po wygojeniu się) ale jak się zagoi to wymieniam na krótszy i będzie bajka myślę ^ ^ Mi się tam bardzo podoba, ogólnie u kosmetyczki płaciłam 50 z kolczykiem, i z tego co mi wiadomo to więcej niż 60/70 nie kasują. Do tego jeszcze mam alergię na nikiel i dużo osób mówiło, ze kolczyk mi się nie przyjmie itp. ale jest ok ; )
Koorba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 15:49   #4
Bunifikatorek
Raczkowanie
 
Avatar Bunifikatorek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 153
Dot.: Kolczyk W Brodzie

Cytat:
Napisane przez Koorba Pokaż wiadomość
Ja mam takiego kolczyka od 6 dni. Opuchlizna już powoli schodzi, trochę jeszcze boli, i kolczyk haczy o dziąsło przy jedzeniu (na początku musi być dłuższy niż po wygojeniu się) ale jak się zagoi to wymieniam na krótszy i będzie bajka myślę ^ ^ Mi się tam bardzo podoba, ogólnie u kosmetyczki płaciłam 50 z kolczykiem, i z tego co mi wiadomo to więcej niż 60/70 nie kasują. Do tego jeszcze mam alergię na nikiel i dużo osób mówiło, ze kolczyk mi się nie przyjmie itp. ale jest ok ; )

Kobieto u kosmetyczki się takich rzeczy nie robi! Ona nie ma pojęciu o tym! Trzeba iść do salonu!!! Módl się, by nic Ci się nie stało...

Ja sama mam kolczyka w brodzie z boku, robiłam w renomowanym salonie piercingu i tatuażu i zapłaciłam 110 zł, ale przynajmniej mam pewność, że wszystko zostało zrobione jak należy...
Bunifikatorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.