Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-26, 08:53   #1201
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cloche dziękuję za odpowiedź oczywiście wątek o wypadaniu podczytuję regularnie tak sobie pomyślałam ostatnio, żeby zamówić wierzbownicę i połykać, brałaś może, były efekty? Mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie czy można jakoś zbadać tą nadwrażliwość na DHT?
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 09:47   #1202
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Cloche dziękuję za odpowiedź oczywiście wątek o wypadaniu podczytuję regularnie tak sobie pomyślałam ostatnio, żeby zamówić wierzbownicę i połykać, brałaś może, były efekty? Mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie czy można jakoś zbadać tą nadwrażliwość na DHT?
z wierzbownica akurat nie probowalam... tzn kupilam sobie do picia (troche kiepsko z regularnoscia u mnie jednak bylo...). ale do lykania oczywiscie moze wiecej zdzialac. tylko trzeba uwazac na skore, bo moze sie troche wysuszyc. podobno
z tego co wiem, to nadwrazliwosci mieszkow na DHT sie nie bada. chyba sie nie da. ale to widac: wlosy sa cienkie, wypadaja nawet takie maluszki (o ile juz jakis wyrosnie). wypadaja z cebulkami, a nie sie lamia - to tez trzeba rozrozniac. zazwyczaj wlasnie na czubku glowy wlosy sa najciensze, a np. w tylnej czesci wygladaja calkiem normalnie. ale moze byc tez na calej glowie rownie kiepsko nie ma zasady...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 10:52   #1203
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
ja też trzymam kciuki żebyście znalazły fajną pracę jak najszybciej,albo żeby praca znalazła was

wracając jeszcze do wątku włosów to ktoś prosił żebym wkleiła jeszcze moją aktualną fryzurę, oto ona. ( trochę mi jeszcze brakuje do długości Korah )

i jeszcze dziewczyny noszące kolorowe skarpetki czy kupujecie je czasem w necie lub na allegro i macie jakieś sprawdzone sklepy, bo przydałoby mi się kilka nowych par ?
Fiolka, świetne włosy i świetna fryzurka
Tym bardziej podziwiam, że wymaga układania, na które zawsze byłam za leniwa Ale bardzo doceniam, że komuś się chce, no i oczywiście efekt
Co do skarpetek, kupuję stacjonarnie i to najczęściej pod wpływem impulsu - coś zobaczę i mam

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
zrobilam to na odpowiednim watku tak dla porownania - i tylko dlatego, ze masa dziewczyn z takim samym problemem jak moj tez wrzucila fotki.
poza tym, do zdjecia moznaby cos ulozyc, zaczesac odpowiednio i efekt moglby byc calkiem okej... i wtedy byscie pisaly: przesadzasz, przeciez jest super, czego sie czepiasz, bla bla...
pokaze wam, o co chodzi... teraz juz sie nie wstydze, bo jest lepiej pierwsze zdjecie z lipca zeszlego roku. chyba widac, ze srednio zarosniety skalp mialam potem bylo juz powoli lepiej, ale jesli nie wystajlingowalam wlosow, to byly bardzo niepokazowe. same antenki na czubie, a na dlugosci jakies marne strzepy. na tym zdjeciu wygladaja jednak spoko i nikt by nie powiedzial, ze mialam problem - ale jak juz wspomnialam: zdjecie przypadkiem udane i nie ukazuje prawdziwego stanu z tamtego okresu a trzecie zdjecie to stan z poczatku marca. juz sie wstydzic nie musze, ale wielce co pokazywac tez nie mam
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
zeby jeszcze ich wlascicielka normalnie wygladala
Closzku, ja ci już pisałam, że kolor i włosy śliczne, a różnica niesamowita
A za głupie gadanie
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 21:22   #1204
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
A za głupie gadanie
auaaaa!!!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 12:43   #1205
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Moje włosy są również wypadające i trochę bardziej zaczęłam się tym martwić. Zaczęło się rok temu od spartaczonego rozjaśniania. Brałam cynk, merz special, revalid, i inne suplementy i włosy się poprawiły na całym ciele tylko nie na głowie. Potem doszedł potworny stres i niedługo będę łysa.
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 13:26   #1206
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Moje włosy są również wypadające i trochę bardziej zaczęłam się tym martwić. Zaczęło się rok temu od spartaczonego rozjaśniania. Brałam cynk, merz special, revalid, i inne suplementy i włosy się poprawiły na całym ciele tylko nie na głowie. Potem doszedł potworny stres i niedługo będę łysa.
Stres jest najgorszy, nie tylko dlatego że niszczy organizm, ale i dlatego,że potwornie trudno mu się przeciwstawić
Sama niejednokrotnie słyszałam: weź się tak nie denerwuj, to ci zaszkodzi
Tak łatwo powiedzieć....

No ale jakoś z tym trzeba walczyć, ew wspomagać się (jedz banany, wysypiaj się koniecznie!!! zadbaj o relaks)
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 15:30   #1207
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dziewczyny, ale ja się dzisiaj brzydka czuję. Jeszcze kolega mi dzisiaj dopiekł, bo go na szczerości wzięło. Normalnie bym coś powiedziała, pomimo że się tyle lat znamy, ale dotknął mojego najczulszego punktu.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 16:17   #1208
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Przyszły moje nowe opraweczki.
Tak jak mówiłam muszę się nimi pochwalić

ale żeby nie było zbyt miło, to Tż poszedł dzisiaj na zdjęcie szwów i nie dość, że zadziałała spychologia ( lekarz rodzinny się wykręcił, że nie ma ja jałowych narzędzi żeby zdjąć szew ) został odesłany z taką prozaiczną sprawą do szpitala... i jeszcze tam nie potrafili ich zdjąć odcięli końcówkę i nić została w środku i stwierdzili, że wyjdzie samo ze strupem.
Do jasnej cholery jak nie potrafią sobie radzić z takimi rzeczami to niech zakładają szwy, które się same rozpuszczają. Ręce opadają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oprawki.jpg (80,0 KB, 37 załadowań)
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"

Edytowane przez fiolka85
Czas edycji: 2012-03-27 o 16:22
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 19:15   #1209
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Stres jest najgorszy, nie tylko dlatego że niszczy organizm, ale i dlatego,że potwornie trudno mu się przeciwstawić
Sama niejednokrotnie słyszałam: weź się tak nie denerwuj, to ci zaszkodzi
Tak łatwo powiedzieć....

No ale jakoś z tym trzeba walczyć, ew wspomagać się (jedz banany, wysypiaj się koniecznie!!! zadbaj o relaks)
No ja nic innego nie robię tylko się relaksuje bo pracy już od kilku miesięcy nie mogę znaleźć Pewnie dopiero jak znajdę to stres troszkę minie

Fiolka bardzo ładne okulary.
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 22:14   #1210
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Przyszły moje nowe opraweczki.
Tak jak mówiłam muszę się nimi pochwalić

ale żeby nie było zbyt miło, to Tż poszedł dzisiaj na zdjęcie szwów i nie dość, że zadziałała spychologia ( lekarz rodzinny się wykręcił, że nie ma ja jałowych narzędzi żeby zdjąć szew ) został odesłany z taką prozaiczną sprawą do szpitala... i jeszcze tam nie potrafili ich zdjąć odcięli końcówkę i nić została w środku i stwierdzili, że wyjdzie samo ze strupem.
Do jasnej cholery jak nie potrafią sobie radzić z takimi rzeczami to niech zakładają szwy, które się same rozpuszczają. Ręce opadają

AAAAAAA
Przecudne! przepiękne!!!!
A to takie korekcyjne mają być? bo już nie pamiętam.. Jeśli tak to pochwal się, gdzie je kupiłaś, koniecznie muszę takie przymierzyć!
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 22:17   #1211
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Troszkę pisałyśmy o włosach. Znalazłam na niemieckich stronach forum długowłosych (tam to się można napatrzeć na piękne włosy ) i poprzez forum dotarłam na bloga dziewczyny z niesamowitymi (jak dla mnie) wlosami. Ja takich nigdy nie będę miała

http://ellejtlc.blogspot.com/2010/11...mber-2010.html
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-03-27 o 22:18
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 22:23   #1212
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Troszkę pisałyśmy o włosach. Znalazłam na niemieckich stronach forum długowłosych (tam to się można napatrzeć na piękne włosy ) i poprzez forum dotarłam na bloga dziewczyny z niesamowitymi (jak dla mnie) wlosami. Ja takich nigdy nie będę miała

http://ellejtlc.blogspot.com/2010/11...mber-2010.html
Kolor mi się nie podoba, ale reszta cudo.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 22:24   #1213
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Troszkę pisałyśmy o włosach. Znalazłam na niemieckich stronach forum długowłosych (tam to się można napatrzeć na piękne włosy ) i poprzez forum dotarłam na bloga dziewczyny z niesamowitymi (jak dla mnie) wlosami. Ja takich nigdy nie będę miała

http://ellejtlc.blogspot.com/2010/11...mber-2010.html
Jakie długaśne! Niesamowite, że naturalne. Ale pewnie prostowane, nie moze być tak pięknie
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 22:39   #1214
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

No właśnie nie wiem czy prostowane. Nie czytałam tego bloga, ale dziewczyna chyba stawia na dość dobre naturalne produkty. Gdzieś mignęły mi JMO i Aubrey. Moje w zasadzie też są takie proste i im dłuższe tym cięższe, oczywiście nie ma absolutnie żadnego porównania.

Ostatnio moje włosy się podniszczyły. Trochę je zaniedbałam Nie ścinałam tez końcówek od września. Mam pytanie jaka fryzura domowa jest zdrowa dla włosów. Wiadomo rozpuszczone niszczą się, związane podobno też. Więc co z nimi robić, żeby być kiedyś taką Roszpunką
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 22:46   #1215
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem czy prostowane. Nie czytałam tego bloga, ale dziewczyna chyba stawia na dość dobre naturalne produkty. Gdzieś mignęły mi JMO i Aubrey. Moje w zasadzie też są takie proste i im dłuższe tym cięższe, oczywiście nie ma absolutnie żadnego porównania.

Ostatnio moje włosy się podniszczyły. Trochę je zaniedbałam Nie ścinałam tez końcówek od września. Mam pytanie jaka fryzura domowa jest zdrowa dla włosów. Wiadomo rozpuszczone niszczą się, związane podobno też. Więc co z nimi robić, żeby być kiedyś taką Roszpunką
Może warkoczyk i delikatna gumeczka? Albo chociaż przednie włosy złapać z tyłu takim klipsem płaskim, który nie łamie włosów. Ja latam cały czas w rozpuszczonych. Teraz mam zdrowe ładne włoski i nic mi się nie rozdwaja. Moja fryzjerka długo się bawiła nowymi ostrymi nożyczkami i nie degażowała mi włosów. O wiele lepiej wyglądają.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 22:47   #1216
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

wydaje mi sie, ze klamry takie niezbyt ostre, z dobrego materialu, powinny byc okej dla wlosow... nie?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 23:04   #1217
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Ja związuję do góry gumką, ale taka szeroką i też się nie niszczą.
A dziewczyna faktycznie używa naturalnych produktów, bo mi kilka marek też mignęło jak np. Tisserand.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 23:14   #1218
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dziewczyny, z innej beczki mam pytanko. Macie ulubione sklepy meblowe, internetowe lub sieciowe, pytam oczywiscie o takie, ktore mają zasieg na całą Polskę?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 23:46   #1219
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
AAAAAAA
Przecudne! przepiękne!!!!
A to takie korekcyjne mają być? bo już nie pamiętam.. Jeśli tak to pochwal się, gdzie je kupiłaś, koniecznie muszę takie przymierzyć!
będą korekcyjne,tylko muszę szkła zamówić
no wiesz, ja kupiłam od przedstawiciela, ale jeżeli jesteś z Poznania to mogę Ci napisać na PW w którym salonie będą dostępne

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Troszkę pisałyśmy o włosach. Znalazłam na niemieckich stronach forum długowłosych (tam to się można napatrzeć na piękne włosy ) i poprzez forum dotarłam na bloga dziewczyny z niesamowitymi (jak dla mnie) wlosami. Ja takich nigdy nie będę miała

http://ellejtlc.blogspot.com/2010/11...mber-2010.html
ja jednak nie jestem włosomaniaczką niby fajne,gładkie i długie, ale ja od razu wyobrażam sobie ile zachodu musi być z ich myciem , suszeniem i wcale jej nie zazdroszczę.I tak na prawdę nie za bardzo da się coś uczesać z tak długich włosów
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 00:19   #1220
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
będą korekcyjne,tylko muszę szkła zamówić
no wiesz, ja kupiłam od przedstawiciela, ale jeżeli jesteś z Poznania to mogę Ci napisać na PW w którym salonie będą dostępne



ja jednak nie jestem włosomaniaczką niby fajne,gładkie i długie, ale ja od razu wyobrażam sobie ile zachodu musi być z ich myciem , suszeniem i wcale jej nie zazdroszczę.I tak na prawdę nie za bardzo da się coś uczesać z tak długich włosów
Tu bym polemizowała. Mam koleżankę, która ma tak długie włosy jak ona i prawie codziennie ma inną fryzurę. Jedyny minus jest taki, że bardzo wcześnie ona i jej mama muszą wstawać aby coś wykombinować. No, ale ta dziewczyna w ogóle ma hopla na swoim punkcie, bo i codziennie inaczej ubrana musi być itd.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 06:06   #1221
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z innej beczki mam pytanko. Macie ulubione sklepy meblowe, internetowe lub sieciowe, pytam oczywiscie o takie, ktore mają zasieg na całą Polskę?
Ikea

Fiolko ładne opraweczki
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 06:59   #1222
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

fiolka niestety nie jestem z Poznania, a szkoda bo super. Ja jednak wolałabym przymierzyć niż tak w ciemno brać.

Dziewczyny, te które robiły tonik migdałowy, jest szansa nabycia wody do iniekcji bez recepty? Wczoraj chodziłam pół dnia za nią i w każdej mnie proszono o receptę.
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 07:21   #1223
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, te które robiły tonik migdałowy, jest szansa nabycia wody do iniekcji bez recepty? Wczoraj chodziłam pół dnia za nią i w każdej mnie proszono o receptę.
Poważnie?????
Pewnie chcą receptę na dużą flaszkę 500ml
takie małe fiolki (nomen omen po 5ml w zgrzewkach po 5 sztuk sprzedają bez recepty.Nazywa się to sól fizjologiczna
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 08:09   #1224
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tu bym polemizowała. Mam koleżankę, która ma tak długie włosy jak ona i prawie codziennie ma inną fryzurę. Jedyny minus jest taki, że bardzo wcześnie ona i jej mama muszą wstawać aby coś wykombinować. No, ale ta dziewczyna w ogóle ma hopla na swoim punkcie, bo i codziennie inaczej ubrana musi być itd.
Ekhm. Też chodzę codziennie inaczej ubrana i nie wiem co w tym złego?
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Poważnie?????
Pewnie chcą receptę na dużą flaszkę 500ml
takie małe fiolki (nomen omen po 5ml w zgrzewkach po 5 sztuk sprzedają bez recepty.Nazywa się to sól fizjologiczna
Mi też nie chcieli sprzedać pytałam o małe pojemności. Na pewno to jest to samo? bo sól fizjologiczną kupowałam bez problemu..
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 08:49   #1225
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Przyszły moje nowe opraweczki.
Tak jak mówiłam muszę się nimi pochwalić
Ojej, świetne są


Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Troszkę pisałyśmy o włosach. Znalazłam na niemieckich stronach forum długowłosych (tam to się można napatrzeć na piękne włosy ) i poprzez forum dotarłam na bloga dziewczyny z niesamowitymi (jak dla mnie) wlosami. Ja takich nigdy nie będę miała

http://ellejtlc.blogspot.com/2010/11...mber-2010.html
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Jakie długaśne! Niesamowite, że naturalne. Ale pewnie prostowane, nie moze być tak pięknie
Piękne włosy
Chociaż ma o tyle łatwiej, że włosy ma długie i gęste, ale dość cienkie, wiec troszkę ma łatwiej Aha, nie sądzę, żeby prostowała - im dłuższe włosy tym cięższe - same się prostują A tafla jak dla mnie wynika z pielęgnacji - w świetnym stanie są
Ja to bym chciała wiedzieć jak się takie upięcia z klamrą robi i skąd ona ma klamry, że łapią wszystkie włosy i do tego się trzymają

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ostatnio moje włosy się podniszczyły. Trochę je zaniedbałam Nie ścinałam tez końcówek od września. Mam pytanie jaka fryzura domowa jest zdrowa dla włosów. Wiadomo rozpuszczone niszczą się, związane podobno też. Więc co z nimi robić, żeby być kiedyś taką Roszpunką
Warkoczyk, luźniejszy taki; luźny kok albo spinany klamrą - takie grzebieniowe dobrze robią - takie ło - albo luźną frotką; z tym niszczeniem rozpuszczonych też bym nie przesadzała - gdyby się włosy od wszystkiego niszczyły (od wiązania, od nie wiązania), to byśmy wszystkie bez kłaków chodziły
Ja "na zewnątrz" chodzę w rozpuszczonych, spinam w domu, żeby mi nie przeszkadzały, a mają się całkiem dobrze

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z innej beczki mam pytanko. Macie ulubione sklepy meblowe, internetowe lub sieciowe, pytam oczywiscie o takie, ktore mają zasieg na całą Polskę?
Ikea
I nie ma problemów z dowozem, reklamacją czy dokupieniem elementów

Aha, też chodzę codziennie inaczej ubrana... a jeśli nie, to chociaż dodatki mam zawsze inne
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki


Edytowane przez vea7
Czas edycji: 2012-03-28 o 08:51
vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 08:56   #1226
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Mi też nie chcieli sprzedać pytałam o małe pojemności. Na pewno to jest to samo? bo sól fizjologiczną kupowałam bez problemu..
To nie jest dokładnie to samo - sól fizjologiczna (płyn fizjologiczny) stosuje się jednak także do iniekcji i ogólnie - przynajmniej w tym zakresie, w którym mi przyszło się z nią obchodzić (dla celów medycznych, nie kosmetycznych) stosuje się wymiennie z wodą (woda do iniekcji to po prostu woda destylowana/ redestylowana z zachowaniem szczególnych warunków)

Jednak na wątkach "migdałowych" dziewczyny czytałam,że robią peelingi także na soli fizjologicznej (chyba właśnie ze wzgl. na lepszą dostępność
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 09:39   #1227
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ekhm. Też chodzę codziennie inaczej ubrana i nie wiem co w tym złego?

Mi też nie chcieli sprzedać pytałam o małe pojemności. Na pewno to jest to samo? bo sól fizjologiczną kupowałam bez problemu..
Nic złego nie ma. Tylko po prostu ja nie wyobrażam sobie ciuchów po jednym dniu wrzucać już do prania, co i ona czyni. Ja rozumiem latem bluzka, a i owszem, bo każdy się poci mniej, więcej, ale każdy. Ale zimą? Albo codziennie spodnie buch do prania i ubierać świeże. Bez sensu. Ja spodnie noszę zawsze 7 dni, bluzki/sweterki 3/4 i nie widzę sensu zmieniania częściej tylko po to aby każdy zobaczył ile to ja ciuchów mam. Ona akurat ma dwie szafy ciuchów, jedną szafę butów, szafkę torebek i malutkie komódki z dodatkami (pierścionki, kolczyki, naszyjniki, wisiorki). Normalnie sklep by mogła otweirać. A teraz ciut poważniej. Ona niestety jest zakupoholiczką i potrafi jednego dnia przepierdzielić 600-700 złotych na same ciuchy + dodatki.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 09:43   #1228
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Nic złego nie ma. Tylko po prostu ja nie wyobrażam sobie ciuchów po jednym dniu wrzucać już do prania, co i ona czyni. Ja rozumiem latem bluzka, a i owszem, bo każdy się poci mniej, więcej, ale każdy. Ale zimą? Albo codziennie spodnie buch do prania i ubierać świeże. Bez sensu. Ja spodnie noszę zawsze 7 dni, bluzki/sweterki 3/4 i nie widzę sensu zmieniania częściej tylko po to aby każdy zobaczył ile to ja ciuchów mam. Ona akurat ma dwie szafy ciuchów, jedną szafę butów, szafkę torebek i malutkie komódki z dodatkami (pierścionki, kolczyki, naszyjniki, wisiorki). Normalnie sklep by mogła otweirać. A teraz ciut poważniej. Ona niestety jest zakupoholiczką i potrafi jednego dnia przepierdzielić 600-700 złotych na same ciuchy + dodatki.
Ech ja też bym potrafiła
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 09:54   #1229
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Ech ja też bym potrafiła
Myślę, że i więcej byśmy potrafiły... a jeśli dodać do tego kosmetyki, to w ogóle
Zresztą 600 zł na ciuchy, jak się ostatnio przekonałam, to wbrew pozorom wcale nie jest tak dużo... tylko skąd to sześc stów wziąć
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki


Edytowane przez vea7
Czas edycji: 2012-03-28 o 10:03
vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 10:00   #1230
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Czyli kurde mój minimalizm znowu się odezwał?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.