Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!! - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-28, 19:18   #511
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
WYJDŹ
Kiedyś Ci takie wyśle w paczce .
Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
a to musze sie przejść i może coś dostane ;D . ciasto wygląda apetycznie chociaż chyba dostrzegam tam RODZYNKI ( bleeee)?
Dostaniesz dostaniesz tylko poszukaj .
Są są ale znikoma ilość
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 19:18   #512
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Masz gdzieś te filmiki? Bo znalazłam na YT tylko 1 level. Ale już mi słabo jak o tym pomyślę
Filmiki ściągał mi Tż z torrentów cały 4 gb zajmuje, a mówi że na maila nie pójdzie bo za duży

eee tam słabo, bosskoo jest

edit
źródło moje mówi, że na chomiku znajdziesz

idę ćwiczyć
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.



Edytowane przez alazkrainy
Czas edycji: 2012-03-28 o 19:20
alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 19:22   #513
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
mega skittles!


Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Kiedyś Ci takie wyśle w paczce .
Tylko spróbuj


Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Filmiki ściągał mi Tż z torrentów cały 4 gb zajmuje, a mówi że na maila nie pójdzie bo za duży

eee tam słabo, bosskoo jest

edit
źródło moje mówi, że na chomiku znajdziesz

idę ćwiczyć
Już paCZę
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 19:23   #514
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Tylko spróbuj
Grozisz mi?
A zapomniałam odpowiedzieć-ten sephorowy niebieski przypomina mi łudząco mój essence -Let's get lost!
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 19:23   #515
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

ewalucja, bo mi się tak przypomniało jak idzie wydłużanie rzęs? widzisz jakieś postępy? Są jeszcze dłuższe?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 19:27   #516
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Wam to się w głowach poprzewracało od tego dobrobytu internetowego i medialnego normalnie. Płaski brzuch, płaski tyłek a co za tym idzie figura bardziej zbliżona do ołówka aniżeli do klepsydry. A do tego przeraźliwie chude albo prawie... Dla zachowania zdrowia czy kondycji - ok, ale bez przesady. Przecież chcecie się odchudzać bez sensu. Pranie mózgu z nastawieniem na wieszaki normalnie wam zrobił ktoś, bo inaczej tego wytłumaczyć i nazwać nie umiem. Najgorsze, że to jest na wielką skalę i dziewczyny się w ten sposób okaleczają i wyglądają naprawdę źle... A później się dziwić że ta chora, tamta też, że tutaj bolą mięśnie, że coś innego a jak mają nie boleć skoro nie mają paliwa żeby prawidłowo funkcjonować? Ponadto pamiętać należy że podczas odchudzania tłuszcz spalany jest jako ostatni. Podczas głodówki traci się głównie mięśnie i kości a tłuszcz na końcu... Aż szkoda czytać takie rzeczy że któraś z naszych pięknych dziewczyn się odchudza choć zupełnie nie ma z czego... Opanujcie się w końcu!
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 19:34   #517
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Grozisz mi?
A zapomniałam odpowiedzieć-ten sephorowy niebieski przypomina mi łudząco mój essence -Let's get lost!
<notuje>

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Wam to się w głowach poprzewracało od tego dobrobytu internetowego i medialnego normalnie. Płaski brzuch, płaski tyłek a co za tym idzie figura bardziej zbliżona do ołówka aniżeli do klepsydry. A do tego przeraźliwie chude albo prawie... Dla zachowania zdrowia czy kondycji - ok, ale bez przesady. Przecież chcecie się odchudzać bez sensu. Pranie mózgu z nastawieniem na wieszaki normalnie wam zrobił ktoś, bo inaczej tego wytłumaczyć i nazwać nie umiem. Najgorsze, że to jest na wielką skalę i dziewczyny się w ten sposób okaleczają i wyglądają naprawdę źle... A później się dziwić że ta chora, tamta też, że tutaj bolą mięśnie, że coś innego a jak mają nie boleć skoro nie mają paliwa żeby prawidłowo funkcjonować? Ponadto pamiętać należy że podczas odchudzania tłuszcz spalany jest jako ostatni. Podczas głodówki traci się głównie mięśnie i kości a tłuszcz na końcu... Aż szkoda czytać takie rzeczy że któraś z naszych pięknych dziewczyn się odchudza choć zupełnie nie ma z czego... Opanujcie się w końcu!
Uau, ostro
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 19:43   #518
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Wam to się w głowach poprzewracało od tego dobrobytu internetowego i medialnego normalnie. Płaski brzuch, płaski tyłek a co za tym idzie figura bardziej zbliżona do ołówka aniżeli do klepsydry. A do tego przeraźliwie chude albo prawie... Dla zachowania zdrowia czy kondycji - ok, ale bez przesady. Przecież chcecie się odchudzać bez sensu. Pranie mózgu z nastawieniem na wieszaki normalnie wam zrobił ktoś, bo inaczej tego wytłumaczyć i nazwać nie umiem. Najgorsze, że to jest na wielką skalę i dziewczyny się w ten sposób okaleczają i wyglądają naprawdę źle... A później się dziwić że ta chora, tamta też, że tutaj bolą mięśnie, że coś innego a jak mają nie boleć skoro nie mają paliwa żeby prawidłowo funkcjonować? Ponadto pamiętać należy że podczas odchudzania tłuszcz spalany jest jako ostatni. Podczas głodówki traci się głównie mięśnie i kości a tłuszcz na końcu... Aż szkoda czytać takie rzeczy że któraś z naszych pięknych dziewczyn się odchudza choć zupełnie nie ma z czego... Opanujcie się w końcu!
Z pierwszą częścią się zgodzę ale jeżeli chodzi o głodówkę to nie.
Są głodówki właśnie lecznicze albo dla osób pragnących zrzucić ponad 10 kg ale trzeba się do tego odpowiednio nastawić i przygotować-jest to trudne ale do przeżycia. Nasz układ pokarmowy i wydalniczy zaczyna inaczej funkcjonować.
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:14   #519
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
O, patrzcie, jakie piękne kolczyki
I ile dobroci od Błękitka
śliczne kolczyki, proste i wdzięczne
no i kosmetykowo miło
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;33172296]Kupować czy nie ?(załącznik)[/QUOTE]
nic specjalnego, jeśli Ci się bardzo podoba to tak
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no własnie ciekawe są te zalezności... wielkość słoni, paznokci, zdjęcia a real... fajnie byłoby zebrać wszytskie łapki nasze w jednym miejscu i sobie pooglądać

ja noszę od dłuższego czasu 22 miewałam więcej, nie przeszkadzały mi, ale wizualnie mi było za długo. A w obecnym kształcie to w ogóle nie odczuwam długości, pewnie będzie trudno wrócić do kwadratów
fajnie by było

a ja mam tylko 1,3-1,5 cm
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
fajny klimatyczny polski horror to taki oksymoron ze ja piernicze


Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ze mną jest gorzej: Kuba powiedział, że może zapłacić za trzy, a ja znalazłam tylko jeden dla siebie
to może będzie na zaś
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
zwierzątko

resztę dokończę później mam nadzieję...miłego wieczorku

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
A kuci kuci *maca*
Mam 96 lakierów. Nie licząc odżywek, płynów i innych takich wynalazków. W paczce od trelle przyjedzie 97.
nie tak dużo wcale , chociaz...nie licząc wynalazków...zalezy ile wynalazków
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
[/COLOR]klikusiamy słitfocie na dobranoc
super
Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Całe życie marzę o niebieskich / zielonych oczach... Mam brązowe i bardzo ich nie lubię, choć wszyscy mówią, że ładne, bo duże itp.
Ja to mam problemy .
brązowe są super, uwielbiam
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
ja jak wiecie mam zielone oczy i w sumie je lubię,chociaż niebieskie też mi się podobają , a od dziecka chciałam mieć brązowe ( +ciemne włosy, ciemną karnację i wyglądać jak J.Lo )

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
[B]Hmmmm coraz częściej i więcej musze tu nadrabiać!!
ooo coś o mnie Wcale nie masz tak szerokiej płytki, nie gadaj :P
ja też...

nie mam straaaasznie szerokej, ale dużo szerszą od Twojej czy Orchidka ale pasuje do moich parówkowych palców
Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Och, to nowy watek zaniedbalam sie.
Wrzuce swoje pazurki na razie au naturel. Tak wygladaly w poniedzialek, swiezo po zrobionym manicure.
Rany, jakie te zdjecia duze - zapomnialam pozmniejszac, sorry.
super pazurki
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:20   #520
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Sama zamontowałam nową klawiaturę! Zupełnie sama! Całkiem sama!
Teraz jestem z siebie bardzo dumna i czuję się jakbym miała wielkieeeego penisa!
Możecie mnie chwalić
sasasasa!
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
A teraz kolorki!
(Na środkowym niebieski z Sephory )
kolorki cudne! ale krycie w niktórych bidne (żółć i zieleń)
Cytat:
Napisane przez Panna Mia Pokaż wiadomość
mój szybcioch wczorajszy

ps. dziewczyny polecicie jakiś skuteczny a niedrogi utwardzacz? bo do szłu mnie doprowadza jak na już niby suchych pazurach coś mi się odgniata a zwykły top nie daje rady
fajne zestawienie
nie znam tanich i dobrych, dla mnie nawet te drogie są niedobre
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
dzis prawie we mnie samochód uderzył... masakraaaaa serce mi stanelo
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:22   #521
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Po prostu nigdy więcej baletu
Pocieszę Cię- przeważnie na drugi dzień boli najbardziej
Ja nie mogę pojąć, jak można małą dziewczynkę zapisać na balet...

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Rozumiem i nie namawiam. Choć wiem, że nie potrafiłabym zrezygnować. Staram się wtedy chronić pyszczek i zasłaniam go. Wiem jednak, że dobrze to naczynkom nie robi. Ale jak na ciało wpływa.... relaksuje i niweluje wroga
Śniegowa, zasłanianie pyszczka niewiele da, ponieważ sauna daje odczyn ogólny.
A używasz sauny "po bożemu"? Mam na myśli 15 min sauny, zimny prysznic i ewentualnie znowu sauna?

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
No właśnie, naczynka. Plus genetyczne obciążenie skłonnością do żylaków - już mi na łydkach żyły widać, mimo stosowania się do wszelakich zaleceń lekarza.
Siostro... Ja od kilku lat mam już popękane naczynka na łydkach. Z roku na rok jest coraz gorzej... Moja mama ma żylaki i to takie brutalne dość. Już się cieszę...

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Chyba jednak sobie odpuszczę, bo jutro mam dwie godziny użytkowego w planach. A rock'n'roll będzie wymagał ode mnie duuuużo siły.

A teraz kolorki!
(Na środkowym niebieski z Sephory )
Użytkowy mi się najbardziej podobał, jak chodziłam na kurs dla narzeczonych Rock&roll też fajny <tańcuje>
Ty chodzisz z Kubą na tańce?

Fajne skittlesy

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A top.... No cóż ( zaczynak o nim na każdej stronie mówić) weź TEN
Miałam go kupić, ale kiedy w końcu podjęłam decyzję, że idę i kupuję, okazało się, że w Yoko jest przerwa urlopowa... I teraz mam topa z Catrice.
Ale następny bankowo będzie INM

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
przechodziłam na zielonym swietle na natolinie a jakiś młody i gniewny cisnął chyba ponad 100km/h i przejechał na czerwonym i ja byłam już w polowie pasów i on wtedy dopiero mnie zauważył i dał po hamulcach gdybym zobiła jeden krok do przodu to bym teraz z wami nie pisała. Zatrzymał się 15 cm odemnie... serce mi staneło na dobra chwilę i myślałam ze zemdleje a gość zobaczył ze stoje i odjechał bez slowa. do tej pory widze tą sytuacje przed oczami.
Ło matko, dobrze, że nic Ci się nie stało. Dzisiaj koło awf rowerzysta wpadł pod samochód. Chyba nic mu się nie stało, bo zdołał się podnieść, wyciągnąć rower spod samochodu i pogadać z kierowcą. Trzeba mieć oczy dookoła głowy.

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Mój juz zjedzony sernik, pyszny! I moja gołe pazurki zmienila mi sie płytka wydluzyla ! Teraz to zauważyłam. Znalazlam ich stare zdjecie poprostu porazka ! (mało widoczne ale jednak cos widac, takie ogryzki)
Sara, jakie ładne pazurki! Piękna płytka. I to ciacho

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Kiedyś kochałam chodzić na basen ale później moja mania czystości wzięła górę. Brzydzę się teraz strasznie pływać.

Jak już zrobiło nam się tak słodko to wklejam ciasto jakie dzisiaj zrobiłam a za nim dorwana nowość Mokate-kocham kawy. wybaczcie duży rozmiar!
Ja też lubię pływać, ale od jakiegoś czasu przeszkadza mi w tym mania dbania o włosy

Nie lubię kawowych słodyczy, ale Twoje ciacho wygląda tak ->

Panna Mia, urwało mi cytat. Oprócz tego, co dziewczyny już napisały, ja dodam od siebie- krem! Twoje łapki aż się proszą o krem do rąk

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Wam to się w głowach poprzewracało od tego dobrobytu internetowego i medialnego normalnie. Płaski brzuch, płaski tyłek a co za tym idzie figura bardziej zbliżona do ołówka aniżeli do klepsydry. A do tego przeraźliwie chude albo prawie... Dla zachowania zdrowia czy kondycji - ok, ale bez przesady. Przecież chcecie się odchudzać bez sensu. Pranie mózgu z nastawieniem na wieszaki normalnie wam zrobił ktoś, bo inaczej tego wytłumaczyć i nazwać nie umiem. Najgorsze, że to jest na wielką skalę i dziewczyny się w ten sposób okaleczają i wyglądają naprawdę źle... A później się dziwić że ta chora, tamta też, że tutaj bolą mięśnie, że coś innego a jak mają nie boleć skoro nie mają paliwa żeby prawidłowo funkcjonować? Ponadto pamiętać należy że podczas odchudzania tłuszcz spalany jest jako ostatni. Podczas głodówki traci się głównie mięśnie i kości a tłuszcz na końcu... Aż szkoda czytać takie rzeczy że któraś z naszych pięknych dziewczyn się odchudza choć zupełnie nie ma z czego... Opanujcie się w końcu!
Ło, Szyszka, poniosło Cię trochę, widzę. Ale samą prawdę napisałeś.
Z drugiej strony- dziewczyny tak mają, po prostu. Dzisiaj na rehabilitacji seksualnej mówiliśmy o zaburzonym postrzeganiu obrazu własnego ciała. Takie odchudzanie się z niczego m.in. się do tego zalicza. Niech się odchudzają. Byle z głową i rozsądnie.
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 20:27   #522
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Ja też lubię pływać, ale od jakiegoś czasu przeszkadza mi w tym mania dbania o włosy

Nie lubię kawowych słodyczy, ale Twoje ciacho wygląda tak ->
A to swoją drogą.. Mnie bardziej obrzydza fakt, że przed moim przyjściem na basen było już tam przykładowo 40 osób..

Nie jest kawowe, to makowco-kokosowiec z mandarynkami .
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:28   #523
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
haha.. dostałam 4 z historii (oczywiście 1pkt do 5 brakło - jak zwykle )
jutro mam na 13:30 do szkoły ^^ a zaraz ide malować pazurki po prawie tygodniowej przerwie ;P
ściągałaś i jeszcze Ci źle?
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A top.... No cóż ( zaczynak o nim na każdej stronie mówić) weź TEN
a powiesz coś więcej o nim?
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
przechodziłam na zielonym swietle na natolinie a jakiś młody i gniewny cisnął chyba ponad 100km/h i przejechał na czerwonym i ja byłam już w polowie pasów i on wtedy dopiero mnie zauważył i dał po hamulcach gdybym zobiła jeden krok do przodu to bym teraz z wami nie pisała. Zatrzymał się 15 cm odemnie... serce mi staneło na dobra chwilę i myślałam ze zemdleje a gość zobaczył ze stoje i odjechał bez slowa. do tej pory widze tą sytuacje przed oczami.
masakra
a ja kiedyś wpadłam p-od samochód, na szczęście wolno jechał
Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Mój juz zjedzony sernik, pyszny! I moja gołe pazurki zmienila mi sie płytka wydluzyla ! Teraz to zauważyłam. Znalazlam ich stare zdjecie poprostu porazka ! (mało widoczne ale jednak cos widac, takie ogryzki)
ale pycha!!!!

a pazurki wyglądają teraz świetnie! dużo korzystniej
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
ale efekty widzę, piersi są bardziej sprężyste, zadek mi zmalał
<zazdrość >
Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Jak już zrobiło nam się tak słodko to wklejam ciasto jakie dzisiaj zrobiłam a za nim dorwana nowość Mokate-kocham kawy. wybaczcie duży rozmiar!
ale jesteście!
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:31   #524
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

-> trellemorele
Słyszałem o takich przypadkach, ale to już było ekstremum gdzie pacjent (bo jednak czegoś takiego na własną rękę raczej się nie robi) był cały czas pod okiem lekarzy...

-> Mmedeah88
Może trochę, ale jak słyszę setny już praktycznie raz że aaa, dieta, odchudzanie i takie tam to... Ale znając życie i tak to do nikogo nie trafi i tak. Ale przynajmniej mi ulżyło
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:36   #525
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Szyszku
to prawda, że są takie co się odchudzają z kości na ości, ale dieta to nie zawsze równa się głodówka, trzeba znaleźć złoty środek, czasem trzeba schudnąć, żeby lepiej się czuć i być zdrowszym, ale nigdy nie odchudzałabym się poniżej mojej prawidowej wagi, ani nie odmawiałabym sobie jedzienia, bo po prostu lubię jeść a ważę tyle co półtorej dorodnej modelki

z drugiej strony nie wszystkie szczupłe dziewczyny chcą takie być, mam koleżankę, która waży 38 kilo, jest co prawda niziutka, ale i tak...i to jest matka 2letniego chłopca, nawet w ciąży urosły jej tylko piersi i brzuch
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:38   #526
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
-> trellemorele
Słyszałem o takich przypadkach, ale to już było ekstremum gdzie pacjent (bo jednak czegoś takiego na własną rękę raczej się nie robi) był cały czas pod okiem lekarzy...
Są też specjalne obozy gdzie ludzie wyjeżdżają przykładowo na 3 tygodnie ale samemu w domu również można dobrze przygotować się do takiej głodówki-trzeba mieć na ten temat na prawdę dużą wiedzę.. Pierwszy tydzień jest to przygotowanie do głodówki (warzywa i owoce) następnie głodówka i wychodzenie z niej. Wychodzenie jest bardzo ważne, ponieważ trzeba stopniowo zwiększać dostarczanie pokarmu bo inaczej może się to skończyć nawet smiercią.
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:40   #527
sara9311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 422
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

dzieekuje wszystkim za dobre slowo na temat moich pazurkow
sara9311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:46   #528
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Będę chyba dzisiaj malować, mam ochotę na coś extra, ale jakoś pomysłu brak
Osłoczyłam evelinki pachnące, jumpki, belle, sephorki i goldenroski z proteinami, jakieś życzenia co do kolejności wrzucania?
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:48   #529
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość

a i jeszcze mam pytanko za 100 punktów: kto mi rozjaśni krótko co to są te BB kremy bo tak sUabo się orientuje ?

i te próbki tego fluidu(?) pharmaceris dostane w każdej aptece czy gdzie bo szczerze powiedziawszy nie używam podkładów ( tylko okazjonalnie) a ten mnie bardzo zainteresował i chciałabym dopasować kolor żeby nie kupić zbyt ciemnego/jasnego ?
O BB są wątki, dużo na blogach, wpisz w google i będziesz wszystko wiedzieć. A tak skrótem to taki podkład tylko z lepszym składem - zazwyczaj. Ale ja dopiero zaczełam więc poczytaj lepiej zorientowanych mllou guru BB kremów. I wątek o nich.

Co do Pharmaceris to ja czasem szłam ze słoiczkiem i pytałam czy pani mi odleje odrobinę z testera.

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Warto popytać w kilku aptekach. o1 Ivony jest mega jasny(dla tzw. truposzów).
heheh to taki dla mnie kiedyś miałam trochę na wypróbowanie ale nie był to hit sezonu

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
nie mam straaaasznie szerokej, ale dużo szerszą od Twojej czy Orchidka ale pasuje do moich parówkowych palców
srówkowate!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 20:48   #530
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Będę chyba dzisiaj malować, mam ochotę na coś extra, ale jakoś pomysłu brak
Osłoczyłam evelinki pachnące, jumpki, belle, sephorki i goldenroski z proteinami, jakieś życzenia co do kolejności wrzucania?
Wszystkie na raz!
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:50   #531
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
śliczne kolczyki, proste i wdzięczne
no i kosmetykowo miło
(...)
nie tak dużo wcale , chociaz...nie licząc wynalazków...zalezy ile wynalazków
Cudowne są
Miło, bardzo miło

Wynalazki w 10 się mieszczą, więc jest dobrze

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
kolorki cudne! ale krycie w niktórych bidne (żółć i zieleń)

fajne zestawienie
Nie chciało mi się trzeciej warstwy już dawać

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Pocieszę Cię- przeważnie na drugi dzień boli najbardziej
Ja nie mogę pojąć, jak można małą dziewczynkę zapisać na balet...
(...)
Siostro... Ja od kilku lat mam już popękane naczynka na łydkach. Z roku na rok jest coraz gorzej... Moja mama ma żylaki i to takie brutalne dość. Już się cieszę...

Użytkowy mi się najbardziej podobał, jak chodziłam na kurs dla narzeczonych Rock&roll też fajny <tańcuje>
Ty chodzisz z Kubą na tańce?

Fajne skittlesy
Może kiedyś przestanie
Moje dziecko na balet niet. Nigdy. Na towarzyski, jak mamusia z tatusiem

Moja mama też ma, babcia miała, mamy siostra ma... Cóż ja mogę zrobić, jak nie podzielić ich los?

Z Kubą tańczymy, towarzyski. Ale nie było nas kilka razy, to musimy odrobić zajęcia na innych. Stąd był ten balet i stąd też jutro jest użytkowy


Przeczuwam koniec swojego związku
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:56   #532
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Moja mama też ma, babcia miała, mamy siostra ma... Cóż ja mogę zrobić, jak nie podzielić ich los?

Z Kubą tańczymy, towarzyski. Ale nie było nas kilka razy, to musimy odrobić zajęcia na innych. Stąd był ten balet i stąd też jutro jest użytkowy


Przeczuwam koniec swojego związku
A może akurat Ty nie będziesz miała.

To akurat rozruszasz mięśnie .

Ojoj..
Co się stało? Jeżeli nie chcesz-nie mów.
Pamiętaj zawszę po deszczu wychodzi słońce .
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:57   #533
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

trelle - niestety, jedna linia - jedna notka mało mam w życiu zasad to chociaż takiej się będę trzymać.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:58   #534
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Będę chyba dzisiaj malować, mam ochotę na coś extra, ale jakoś pomysłu brak
Osłoczyłam evelinki pachnące, jumpki, belle, sephorki i goldenroski z proteinami, jakieś życzenia co do kolejności wrzucania?
Jumpki
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 21:01   #535
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
trelle - niestety, jedna linia - jedna notka mało mam w życiu zasad to chociaż takiej się będę trzymać.
To ja poproszę sephorki
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 21:03   #536
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A sernik... Proszę Cię nie wrzucaj takich fotek, bo ja jestem uzależniona od słodyczy. Zjem wszystko co jest słodkie i na drzewo nie ucieka
Nie jesteś osamotniona
Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
KAMELEONY?
KLIK
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Co do Pharmaceris to ja czasem szłam ze słoiczkiem i pytałam czy pani mi odleje odrobinę z testera.
I odlewali bez problemu?
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 21:03   #537
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Cudowne są
Miło, bardzo miło

Wynalazki w 10 się mieszczą, więc jest dobrze



Nie chciało mi się trzeciej warstwy już dawać



Może kiedyś przestanie
Moje dziecko na balet niet. Nigdy. Na towarzyski, jak mamusia z tatusiem

Moja mama też ma, babcia miała, mamy siostra ma... Cóż ja mogę zrobić, jak nie podzielić ich los?

Z Kubą tańczymy, towarzyski. Ale nie było nas kilka razy, to musimy odrobić zajęcia na innych. Stąd był ten balet i stąd też jutro jest użytkowy


Przeczuwam koniec swojego związku
Mam nadzieję, że żartujesz
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 21:04   #538
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
A może akurat Ty nie będziesz miała.

To akurat rozruszasz mięśnie .

Ojoj..
Co się stało? Jeżeli nie chcesz-nie mów.
Pamiętaj zawszę po deszczu wychodzi słońce .
Oby

Hej, z przymrużeniem oka to było
Po prostu (nie, żebym myślała tylko o jednym, ale...) kobieta ma swoje potrzeby, a ta moje cholera siedzi i gra w WoWa I chodzenie w samej bieliźnie też nie działa
Ja tu się zamknę w sobie!
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 21:04   #539
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

ewalucja na sobie mialam kokardke- broszkę na łancuszku , pokazywalam na blogu tylko mi sie wywrócila :P a koszula z gieldy, zaplacilam 35zl:P
planuje jeszcze zrobic sobie słit focie w miętowej marynarceee lans.

a tak off topujac to zbulwersowala mnie moja nauczycielka-szefowa na praktykach, zaczela mowic ze jestesmy lenie, ze sie nie uczymy ( srednia 4.5 w technikum hello) ze w naszym wieku to ona juz pracowala i LEPIEJ zebysmy bogatych męzów szukaly.
to jej zroobilam wyklad, czy moze mam pracowac na weekendach i gdzie mnie przyjmą bez matury jak ludzie po 2 fakultetach roboty nie maja, czy moze na rurze robote mam sobie zalatwic, ale wtedy to musialabym doplacic., wiec zaden biznes.
czy moze sponsoring sobie zalatwie, czy bedzie lepiej? czy mysli ze gdybym miala mozliwosc to bym nie pracowala, czy mi pieniadze nie sa potrzebne.
i sie spytalam jeszcze czy mi sugeruje ze ja studiow nie skoncze. i ze sie jeszcze zdziwi.

i ona juz biedna nie wiedziala co powiedziec i podsumowala " bo KIEDYS bylo inaczej!" a ja mowie " bo TERAZ sa INNE czasy!" najpiej sprowadzic rozmowę do tonu " bo teraz ta mlodziez" a co to moja wina ? juz mi na to nie odpowiedziala.

ciekawe czy jej córunia sie dostanie na aktorstwo i czy nie bedzie musiala męza bogacza szukac pfff! no ale jak jej mamusia jest przekonana, że " ja to bym za pierwszym razem egzaminy zdala pf!" to o czym tu rozmawiac jak "za☠☠☠istość ocieka nią" .i ona takie ciezkie zycie miala, bo bez matki. dobrze, ze ja majac 19 lat nie mam problemow.
dodam baba ma 40 lat .

srry za off top, czy to moze ze mna jest cos nie tak?
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2012-03-28 o 21:06
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 21:04   #540
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

To dzisiaj jumpki, jutro seforki lecem nociać
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.