Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-30, 19:36   #1981
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę, że babassu na 100 % nie ma zapachu.
i wrzucam Wam zdobycze lipcowe, ale bez mydełka Żółty Sandał, bo jest w łazience. Miałyście olej z pachnotki? Jak ktoś miał hydrolat z kocanki i miał odruch wymiotny, to odradzam hydrolat lawendowy, cuchnie tak samo.
Piękne zdobycze

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
ale jajca ! oczy też mi już zwariowały ??
ciekawa sprawa...


świetne nabytki

przyszła do mnie moja pierwsza paczuszka zza oceanu
zdjęcie kiepskiej jakości dlatego wstawiam linki
-
Alima pure - Organic Nourishing Lipbalm
http://www.alimapure.com/lips/nouris...r=fig-f4onlfig
Yarok - feed your volume conditioner
http://shop.yarokhair.com/FEED-YOUR-...r-fdyrve02.htm
Sevani botanica - advanced complexion corrector
http://www.sevan☠☠☠☠☠☠☠.com/products...ion-corrector/
100%pure - jasmine green tea tonique
http://www.100percentpure.eu/JASMINE...IQUE-s/489.htm
Nie macie litości z tymi zakupami. Cudowności

To jest własnie dowód na to, że kosmetyki różnie na nas działają. Początkowo bardzo się przejmowałam, że polecany przeze mnie kosmetyk się nie sprawdza. Już jednak wiem, że co mi służy niekoniecznie będzie służyło komuś innemu.

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ja mam olej z pachnotki bardzo go lubię

Dziewczyny, ale piękne zakupki!!

u mnie edm jojoba nie jest jakiś mega rozświetlający.. zauważyłam że buzia wygląda na wypoczętą i ładniejszą i dopiero potem skojarzyłam z waszymi postami.. ale nie błyszczy się, jest matowa tylko rozświetlona

Ja bardzo lubię minerałki Anabelle minerals http://annabelleminerals.pl/
swego czasu za 8 zł można było zamówić 3 próbki. Zamówiłam 2 kolory kryjącej formuły i róż -słoiczki są bardzo duże, produktu jest na prawdę sporo myślę ze nawet więcej niż e 2 słoiczkowych samplach edm.
Moja buzia je lubi, jak tak dalej pójdzie to skuszę się na pełnowymiarowe, zwłaszcza że cena jest baardzo atrakcyjna
choć edm też kusi...
Takie odczucia własnie mam w stosunku do minerałków EDM.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ivii, jp91 melduje, ze akcja pod kryptonimem napad na czeski DM zakonczona sukcesem Co prawda byly duze braki nad czym bardzo ubolewem nie kupilam kremu do rak ani pomadki pomaranczowo waniliowej, kolorowki tez nie a bardzo sie na nia napalalam. Ale pocieszylam sie kilkoma innymi rzeczami Oto maly update mojej kolekcji
No i kolejna kusicielka. Piękne zakupy!

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Cuda. A był może żel do brwi?
Z tego co widzę, to odżywka i tusz do rzęs.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 19:41   #1982
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Z tego co widzę, to odżywka i tusz do rzęs.
Miałam na myśli: czy był w czeskim DM-ie.

edit.
Przypomniało mi się, że przecież Gayenka nawet mi podała cenę w koronach. Cofam pytanie.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-07-30 o 19:43
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:24   #1983
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Miałam na myśli: czy był w czeskim DM-ie.

edit.
Przypomniało mi się, że przecież Gayenka nawet mi podała cenę w koronach. Cofam pytanie.
Wybacz Chyba czas spać
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:33   #1984
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ivii, jp91 melduje, ze akcja pod kryptonimem napad na czeski DM zakonczona sukcesem Co prawda byly duze braki nad czym bardzo ubolewem nie kupilam kremu do rak ani pomadki pomaranczowo waniliowej, kolorowki tez nie a bardzo sie na nia napalalam. Ale pocieszylam sie kilkoma innymi rzeczami Oto maly update mojej kolekcji

Ty to nazywasz małym updatem??????
przecież tego jest cała masa !!!!
szalejesz ostatnio...oby Ci służyło

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Piękne zdobycze



Nie macie litości z tymi zakupami. Cudowności

To jest własnie dowód na to, że kosmetyki różnie na nas działają. Początkowo bardzo się przejmowałam, że polecany przeze mnie kosmetyk się nie sprawdza. Już jednak wiem, że co mi służy niekoniecznie będzie służyło komuś innemu.



Takie odczucia własnie mam w stosunku do minerałków EDM.



No i kolejna kusicielka. Piękne zakupy!



Z tego co widzę, to odżywka i tusz do rzęs.
myślę, że w gruncie rzeczy odbieramy je tak samo tylko opisałyśmy je innymi słowami
ja też zgadzam się z tym co napisała Gayenka
nie są one do końca matowe bo coś tam jednak rozświetlają a buzia wygląda po nich na wypoczętą i jest ładnie rozpromieniona
na gładkiej twarzy mojej mamy wyglądało to fantastycznie natomiast na mojej niekoniecznie, niestety nie przykryło też wystarczająco pryszczolów, ale to być może różnica w pielęgnacji, którą stosujemy
ogólnie podkład bardzo dobry i godny wypróbowania, tylko preferencje mamy inne

ja się bardzo cieszę, że trafiłam na to forum, polecacie tutaj wiele fajnych rzeczy, czasem brakuje mi tylko tego, że jeśli ktoś, coś chwali to nie pisze jaki ma typ cery/ włosów. wiem, że sporo z Was zna się osobiście, ale jest też grono czytelników nieudzielających się na forum, którym łatwiej byłoby dobrać coś dla siebie gdyby wiedzieli jakim potrzebom dany kosmetyk sprostał
a polecać zdecydowanie warto bo zawsze jest szansa, że coś dla kogoś również okaże się hitem
dojść do tego można tylko metodą prób i błędów na własnym organiźmie, ale w końcu kto nie ryzykuje...ten nie pije szampana
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:08   #1985
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
ja się bardzo cieszę, że trafiłam na to forum, polecacie tutaj wiele fajnych rzeczy, czasem brakuje mi tylko tego, że jeśli ktoś, coś chwali to nie pisze jaki ma typ cery/ włosów. wiem, że sporo z Was zna się osobiście, ale jest też grono czytelników nieudzielających się na forum, którym łatwiej byłoby dobrać coś dla siebie gdyby wiedzieli jakim potrzebom dany kosmetyk sprostał
a polecać zdecydowanie warto bo zawsze jest szansa, że coś dla kogoś również okaże się hitem
dojść do tego można tylko metodą prób i błędów na własnym organiźmie, ale w końcu kto nie ryzykuje...ten nie pije szampana
o właśnie, trzeba pamiętać o profilu cery/włosów. większość dziewczyn pewnie będzie miała wpis na ten temat na swoim profilu, ale on taki mało konkretny... wiem jedno: drugiej takiej ociekającej tłuszczem gęby jak moja to tu na wątku nie ma
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:13   #1986
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
o właśnie, trzeba pamiętać o profilu cery/włosów. większość dziewczyn pewnie będzie miała wpis na ten temat na swoim profilu, ale on taki mało konkretny... wiem jedno: drugiej takiej ociekającej tłuszczem gęby jak moja to tu na wątku nie ma
przyjeżdżaj do Polski, porównamy, bo mam podejrzenia co do tego, że CIę pobić i zdobyć złoty medal w klasyfikacji
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:34   #1987
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ivii, jp91 melduje, ze akcja pod kryptonimem napad na czeski DM zakonczona sukcesem Co prawda byly duze braki nad czym bardzo ubolewem nie kupilam kremu do rak ani pomadki pomaranczowo waniliowej, kolorowki tez nie a bardzo sie na nia napalalam. Ale pocieszylam sie kilkoma innymi rzeczami Oto maly update mojej kolekcji
Brawo brawo
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 21:59   #1988
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

myślę, że jeśli chodzi o tłustość gęby to i dla mnie znalazłoby się miejsce na podium...ale spoko - nie będę się przepychać
medal przyznałabym sobie również za wielkość porów i ilość paskudztwa, które się w nich gromadzi
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 22:09   #1989
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
myślę, że jeśli chodzi o tłustość gęby to i dla mnie znalazłoby się miejsce na podium...ale spoko - nie będę się przepychać
medal przyznałabym sobie również za wielkość porów i ilość paskudztwa, które się w nich gromadzi
No to musiamy podzielić się podium. Od czasu nasilenia problemów zdrowotnych buzia tłusta, pory wielkie i do tego wulkany. Znów mi nowy powstaje A nie mam kremiku Gaia. Oby dotarł przed wakacyjnym wyjazdem.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 22:21   #1990
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ale cudowności Zazdroszczę tego dostępu do DM...
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
zaszalałaś
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Cuda. A był może żel do brwi?
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość


No i kolejna kusicielka. Piękne zakupy!



Z tego co widzę, to odżywka i tusz do rzęs.
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

Ty to nazywasz małym updatem??????
przecież tego jest cała masa !!!!
szalejesz ostatnio...oby Ci służyło
dziekuje za mile slowa dziewczyny musialam troche uzupelnic zapasy, ale i tak nie kupilam wszystkiego
Serum z rozy ciekawie sie zapowiada bede stosowac razem z derma rollerem na twarzy bo czysty olej idzie na cialo
A te ampulki z kiwi co tak polecalyscie to jak stosowac pod maske czy na noc solo??
Jutro ciag dalszy przyjemnosci "ruskie" kosmetyki sa juz w Polsce
Promolcia twoje zakupy tez sliczne czekam na info jak sprawuje sie 100% pure bo tez mnie kiedys ta firma kusila
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 23:46   #1991
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
myślę, że jeśli chodzi o tłustość gęby to i dla mnie znalazłoby się miejsce na podium...ale spoko - nie będę się przepychać
medal przyznałabym sobie również za wielkość porów i ilość paskudztwa, które się w nich gromadzi
To ja zostaję sama z pierwszym miejscem za suchość, swędzenie i czerwone poliki
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 23:50   #1992
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę, że babassu na 100 % nie ma zapachu.
i wrzucam Wam zdobycze lipcowe, ale bez mydełka Żółty Sandał, bo jest w łazience. Miałyście olej z pachnotki? Jak ktoś miał hydrolat z kocanki i miał odruch wymiotny, to odradzam hydrolat lawendowy, cuchnie tak samo.
Jak pachnie ten oczarowy? Ja byłam zakochana w tym z BU, ale jakiś czas temu zmienili dostawce.

Cytat:
Napisane przez Kinia_F Pokaż wiadomość
anula_ga,
ja znalazłam fajne mydleka na http://www.yves-rocher.com.pl/higiena/mydla , zwlaszcza te pachnace fajnie wygladaja. kiedys miala faze na takie kolorowe mydla glicerynowe ale jakos tak wysuszaly trochę skórę.
Przy okazji zamówienia olejku do ciała bio wzięłam te 3 małe mydełka. Dla gości w sam raz. Tylko naturalne one raczej nie są...

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ivii, jp91 melduje, ze akcja pod kryptonimem napad na czeski DM zakonczona sukcesem Co prawda byly duze braki nad czym bardzo ubolewem nie kupilam kremu do rak ani pomadki pomaranczowo waniliowej, kolorowki tez nie a bardzo sie na nia napalalam. Ale pocieszylam sie kilkoma innymi rzeczami Oto maly update mojej kolekcji
Gratulacje zakupów. Ładny zestawik. Sama zastanawiam się nad zamówieniem olejku z porzeczki
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 06:12   #1993
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Jestem pod wielkim wrażeniem ruskich kosmetyków.Wstałam i ciąglę macam włosy

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

Dziewczynki liczę na wasze zdanie.Czy ten skład wart jest 130zł??

Aqua, Cetearyl olivate, Sorbitan olivate, Squalane, Caprylic/Capric triglyceride, Persea gratissima oil, Butyrospermum parkii butter**, Glucose, Mel, Parfum*, Phormium tenax leaf juice, Triticum vulgare germ oil, Sclerotium gum, Olea europaea leaf extract, Totarol, Glucose oxidase, Lactoperoxidase, Oenothera biennis oil, Tocopherol, Leptospermum scoparium oil, Citral, Citronellol*, Eugenol*, Geraniol*, Limonene*, Linalool*. *From natural essential oils. **Certified organic.

i jeszcze ten:

Aqua, Glycerin, Simmondsia chinensis seed oil**, Butyrospermum parkii butter**, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl palmitate, Sorbitan palmitate, Sorbitan olivate, Galactoarabinan, Sclerotium gum, Glucose, Parfum*, Mel, Phormium tenax leaf juice, Olea europaea leaf extract, Glucose oxidase, Lactoperoxidase, Tocopherol, Leptospermum scoparium oil, Limonene*, Linalool*. *From natural essential oils. **Certified organic.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2012-07-31 o 06:13
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 06:45   #1994
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ivii, jp91 melduje, ze akcja pod kryptonimem napad na czeski DM zakonczona sukcesem Co prawda byly duze braki nad czym bardzo ubolewem nie kupilam kremu do rak ani pomadki pomaranczowo waniliowej, kolorowki tez nie a bardzo sie na nia napalalam. Ale pocieszylam sie kilkoma innymi rzeczami Oto maly update mojej kolekcji
eno, eno, fajurskie zakupki.
Teraz pytanie: czy rzeczy lecą do szafy? czy do użytku już?
czekam na opinie tego myjadła nagietkowego do buzi i tej maski do włosów
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
przyszła do mnie moja pierwsza paczuszka zza oceanu
zdjęcie kiepskiej jakości dlatego wstawiam linki
ja również nie znam ani jednej rzeczy, ale wyglądają zacnie. Tym bardziej będziemy czekać na opinie
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę, że babassu na 100 % nie ma zapachu.
i wrzucam Wam zdobycze lipcowe, ale bez mydełka Żółty Sandał, bo jest w łazience. Miałyście olej z pachnotki? Jak ktoś miał hydrolat z kocanki i miał odruch wymiotny, to odradzam hydrolat lawendowy, cuchnie tak samo.
ładnie . Ja kocankę (za radą anuli ) wymieszałam z hydro cytrynowym i zapch dużo na tym zyskał. Może tą lawendę też by się dało z jakimś pachnącym pomerdać?
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Umyłam włosy ruskim do tłustych,świetnie się pieni.Przypomina mi kuomayepięknie pachnie,choć na włosach zapachu już nie czuć.
Nałożyłam maskę drożdżową i powiem wam piknie jest
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
eee Eviś,który to szampon???
http://kalina-sklep.pl/organiczny-sz...0ml-p-131.html
jak to mówi anula-tanie to jak barszcz a przyjemności kupa (znaczy anula nie o tym szamponie, o drożdżówce zdaje się-i to też prawda )
ja już wiem,że się skuszę na zamówienie
cieszę się niezmiernie że ci się spodobał
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

myślę, że w gruncie rzeczy odbieramy je tak samo tylko opisałyśmy je innymi słowami
ja też zgadzam się z tym co napisała Gayenka
nie są one do końca matowe bo coś tam jednak rozświetlają a buzia wygląda po nich na wypoczętą i jest ładnie rozpromieniona
na gładkiej twarzy mojej mamy wyglądało to fantastycznie natomiast na mojej niekoniecznie, niestety nie przykryło też wystarczająco pryszczolów, ale to być może różnica w pielęgnacji, którą stosujemy
ogólnie podkład bardzo dobry i godny wypróbowania, tylko preferencje mamy inne

ja się bardzo cieszę, że trafiłam na to forum, polecacie tutaj wiele fajnych rzeczy, czasem brakuje mi tylko tego, że jeśli ktoś, coś chwali to nie pisze jaki ma typ cery/ włosów. wiem, że sporo z Was zna się osobiście, ale jest też grono czytelników nieudzielających się na forum, którym łatwiej byłoby dobrać coś dla siebie gdyby wiedzieli jakim potrzebom dany kosmetyk sprostał
a polecać zdecydowanie warto bo zawsze jest szansa, że coś dla kogoś również okaże się hitem
dojść do tego można tylko metodą prób i błędów na własnym organiźmie, ale w końcu kto nie ryzykuje...ten nie pije szampana
tak łądnie o tych edmach piszecie że już się swoich doczekać nie mogę.
Chciałam już jakiś czas temu po pierwszych zachwytach margo kupić próbasy na everyday cosmetics, ale kurczę ciągle nie było jednej z próbek, które chciałam. Ale ostatnio, chyba closzek, wrzucała stronę kosmetyki mineralne i tam były wszystkie chciane przeze mnie próbasy podkładów.
Wzięłam jeszcze mini bronzerek i pyndzel niby-flat z ecotools. Chciałam jeszcze jakąś próbkę różu, ale nie było w próbasach żadnej z mnie interesujących.
Oby mi się spodobały tak jak wam

Bardzo łądnie podsumowałaś to o polecaniu i naszych typach cer i włosów
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
myślę, że jeśli chodzi o tłustość gęby to i dla mnie znalazłoby się miejsce na podium...ale spoko - nie będę się przepychać
medal przyznałabym sobie również za wielkość porów i ilość paskudztwa, które się w nich gromadzi

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Jutro ciag dalszy przyjemnosci "ruskie" kosmetyki sa juz w Polsce
czekamy z niecierpliwością na wrażnia i co by się już zacząć ślinić
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To ja zostaję sama z pierwszym miejscem za suchość, swędzenie i czerwone poliki
włąśnie miałam pisać, że bym tu z tobą podium dzieliła w kwestii suchości i czerwieni, ale, ale odkąd zmieniłam pielęgnację już nie budzę się ze szypiącym papierem ściernym na buzi, a czerwień się znacznie zmniejszyła, także chyba spadnę oczko niżej
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Jestem pod wielkim wrażeniem ruskich kosmetyków.Wstałam i ciąglę macam włosy
to mam nadzieję, że ci podpasi dalej tyż, bo dobre i tanie

a drożdżówę ile trzymałaś?
---
Ja mam cerę: suchą, wrażliwą, naczynkową i na tą "naczynkowość" bardzo pomogły mi samorobione dobra z półproduktów.
serum z olejową wit.C+olej malinowy
Tonik: kocanka+cytryna+kompleks na naczynka
i teraz zrobiłam kolejną porcję serum olejowo-hialuronowego, tym razem na olejach z mogdałów, arganowym i róży piżmowej oraz z ekstraktami z ruszczyka i dzikiej róży. No mówię wam boskie jest , buzia uspokojona, gładziuteńka, miodzio normalnie
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 07:05   #1995
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Eviś drożdżówkę trzymałam może 2 minuty

Tej maski nie ma w kalinie prawda?rzućcie linkiem do sklepu z nią,bo zmieniłam lapa i w ulubionych pusto,a nazwy nie pamiętam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 07:19   #1996
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

jest w kalinie http://kalina-sklep.pl/drozdzowa-mas...0ml-p-255.html
oni tam mają dziwnie tą nawigację strony zrobioną
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 07:30   #1997
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
jest w kalinie http://kalina-sklep.pl/drozdzowa-mas...0ml-p-255.html
oni tam mają dziwnie tą nawigację strony zrobioną
dzięki o rany!ona ma aż 300 ml

a ten drugi sklep jak się ma?bio coś tam...

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

ale w kalinie mają beznadziejny podział kosztów wysyłkizależny od tego ile kasy się u nich wyda.Im więcej tym niższy koszt wysyłki.No absurd jakiś,jeszcze się z czymś takim nie spotkałam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 07:36   #1998
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ivii, jp91 melduje, ze akcja pod kryptonimem napad na czeski DM zakonczona sukcesem Co prawda byly duze braki nad czym bardzo ubolewem nie kupilam kremu do rak ani pomadki pomaranczowo waniliowej, kolorowki tez nie a bardzo sie na nia napalalam. Ale pocieszylam sie kilkoma innymi rzeczami Oto maly update mojej kolekcji
superancko i twoje łupy też świetne. Zamelduję się na priva

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
Ja mam cerę: suchą, wrażliwą, naczynkową i na tą "naczynkowość" bardzo pomogły mi samorobione dobra z półproduktów.
serum z olejową wit.C+olej malinowy
Tonik: kocanka+cytryna+kompleks na naczynka
i teraz zrobiłam kolejną porcję serum olejowo-hialuronowego, tym razem na olejach z mogdałów, arganowym i róży piżmowej oraz z ekstraktami z ruszczyka i dzikiej róży. No mówię wam boskie jest , buzia uspokojona, gładziuteńka, miodzio normalnie
Moja cera bardzo podobna, tylko na nosku się do tego tłuści.
Mam jeszcze pół kocanki to dokupię cytrynowy i wymieszam. Cytrynowy to był mój pierwszy hydrolat i pamiętam, że urzekł mnie świeżym zapachem.
A to serum z olejową wit. C to jak robisz? Po prostu dodajesz ją do oleju, czy coś jeszcze dorzucasz? Po wakacjach chcę sobie coś z tą olejową ukręcić.
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 07:42   #1999
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

a mi się ogólnie to podoba, bo zazwyczaj się zamawia więcej niż jedną rzecz i to wtedy fajne jest. Podwójnie oszczędzasz (ta...jasne ), a poza tym nawet te najwyższe koszty -11zł to normalna cena za paczkę. W innych sklepach np. płacisz zawsze tyle samo, a tu chociaż czasem mniej-także po mojemu sprawiedliwie

I na bioarpie też fajnie tylko w drugą stronę-zależnie od wagi ceny zaczynają się już od 6,5zł. Co mnie cieszy, bo w najbliższym czasie nabędę tylko jedno masełko, więc nie będę musiała nic domawiać co by mu smutno nie było

bioarp

tylko tu nie mają Natura siberica do włosów
---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Moja cera bardzo podobna, tylko na nosku się do tego tłuści.
Mam jeszcze pół kocanki to dokupię cytrynowy i wymieszam. Cytrynowy to był mój pierwszy hydrolat i pamiętam, że urzekł mnie świeżym zapachem.
A to serum z olejową wit. C to jak robisz? Po prostu dodajesz ją do oleju, czy coś jeszcze dorzucasz? Po wakacjach chcę sobie coś z tą olejową ukręcić.
wg przepisu z mazdieł-tylko olej i wit.C- kocham je i uwielbiam i co tylko.
I świetnie się przechowuje w takiej buteleczce z ZSK
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 07:51   #2000
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a mi się ogólnie to podoba, bo zazwyczaj się zamawia więcej niż jedną rzecz i to wtedy fajne jest. Podwójnie oszczędzasz (ta...jasne ), a poza tym nawet te najwyższe koszty -11zł to normalna cena za paczkę. W innych sklepach np. płacisz zawsze tyle samo, a tu chociaż czasem mniej-także po mojemu sprawiedliwie

I na bioarpie też fajnie tylko w drugą stronę-zależnie od wagi ceny zaczynają się już od 6,5zł. Co mnie cieszy, bo w najbliższym czasie nabędę tylko jedno masełko, więc nie będę musiała nic domawiać co by mu smutno nie było

bioarp

tylko tu nie mają Natura siberica do włosów
---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------


wg przepisu z mazdieł-tylko olej i wit.C- kocham je i uwielbiam i co tylko.
I świetnie się przechowuje w takiej buteleczce z ZSK
mi się podoba na bioarpie,przesyłka pobraniowa już od 12 zł
a w kalinie w ogóle pobraniowej nie makurcze szkoda,że w bioarpie nie ma NS,tak bym miała wszystko za jednym zamachem
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 07:53   #2001
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
mi się podoba na bioarpie,przesyłka pobraniowa już od 12 zł
a w kalinie w ogóle pobraniowej nie makurcze szkoda,że w bioarpie nie ma NS,tak bym miała wszystko za jednym zamachem
a czemu zawsze pobraniową bierzesz? jak to drożej....
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 08:13   #2002
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Meyla a wpadła Ci w oko może ta maska?

http://kalina-sklep.pl/zlota-maska-d...zna-p-420.html
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 08:24   #2003
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
przyjeżdżaj do Polski, porównamy, bo mam podejrzenia co do tego, że CIę pobić i zdobyć złoty medal w klasyfikacji
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
myślę, że jeśli chodzi o tłustość gęby to i dla mnie znalazłoby się miejsce na podium...ale spoko - nie będę się przepychać
medal przyznałabym sobie również za wielkość porów i ilość paskudztwa, które się w nich gromadzi
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
No to musiamy podzielić się podium. Od czasu nasilenia problemów zdrowotnych buzia tłusta, pory wielkie i do tego wulkany. Znów mi nowy powstaje A nie mam kremiku Gaia. Oby dotarł przed wakacyjnym wyjazdem.
porow moze nie mam juz takich tragicznych, ale tlusta jestem... a po nalozeniu mineralkow alima mam wrazenie, ze one jeszcze szybciej wywoluja sebum na wierzch tragedia, mowie wam... dlatego jestem taka szczesliwa, ze wyprobowalam podklad living nature, bo ani nie obkleja jak inne fluidy, ani nie wyciaga/wysysa ze mnie sebum
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dziekuje za mile slowa dziewczyny musialam troche uzupelnic zapasy, ale i tak nie kupilam wszystkiego
Serum z rozy ciekawie sie zapowiada bede stosowac razem z derma rollerem na twarzy bo czysty olej idzie na cialo
A te ampulki z kiwi co tak polecalyscie to jak stosowac pod maske czy na noc solo??
Effa, te ampulki mozesz uzyc jak ci sie podoba to jest tak: albo jako kuracje przez 7 dni pod rzad, albo w razie potrzeb. na moja tlusta gebe fajnie sie ta ampulka nadaje zamiast toniku i smarowidla pod makijaz. po prostu po umyciu leci ampulka na twarz, szyje i dekolt. mam po niej nawilzona i gladka skore i na noc tez mozna sobie ja zapodac w ramach bezkremowej nocy
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 08:24   #2004
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Gratulacje zakupów. Ładny zestawik. Sama zastanawiam się nad zamówieniem olejku z porzeczki
Teraz kupilam olejek antycellulit na probe ale porzeczkowy tez mam i bardzo fajny jest lubie go klasc na wlosy

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
eno, eno, fajurskie zakupki.
Teraz pytanie: czy rzeczy lecą do szafy? czy do użytku już?
czekam na opinie tego myjadła nagietkowego do buzi i tej maski do włosów
czekamy z niecierpliwością na wrażnia i co by się już zacząć ślinić
Czesc na wakacje zakupilam specjalnie mniejsze opakowania niz standardowe, a reszta do biezacego uzytku
Ruski juz mam kolega przywiozl mi je i zostawil w pracy
Rogal od rana mam na twarzy chyba nie musze mowic jakie to uczucie jestem w kosmetycznym raju maslo truskawkowe pachnie oblednie shea waniliowe jak cukier waniliowy tez super ale raczej delikatnie i nie nachanie mialam gest i dalam je przyjaciolce z pracy ale ma mi troche dac na testy
Kolega powiedzial ze nastepnym razem przywiezie katalog i od czasu do czasu cos moze przywiezc w zaleznosci od tego ile bedzie mial bagazu
Kosmetyki sa o polowe tansze niz w pl a i moze ja w pazdzierniku polece do Moskwy
dziekuje Cloche za info w takim razie wezme je ze soba na wakacje, skora na sloncu dostanie w kosc wiec taka kuracja im sie przyda


Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-07-31 o 08:30
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 08:52   #2005
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Czesc na wakacje zakupilam specjalnie mniejsze opakowania niz standardowe, a reszta do biezacego uzytku
Ruski juz mam kolega przywiozl mi je i zostawil w pracy
Rogal od rana mam na twarzy chyba nie musze mowic jakie to uczucie jestem w kosmetycznym raju maslo truskawkowe pachnie oblednie shea waniliowe jak cukier waniliowy tez super ale raczej delikatnie i nie nachanie mialam gest i dalam je przyjaciolce z pracy ale ma mi troche dac na testy
Kolega powiedzial ze nastepnym razem przywiezie katalog i od czasu do czasu cos moze przywiezc w zaleznosci od tego ile bedzie mial bagazu
Kosmetyki sa o polowe tansze niz w pl a i moze ja w pazdzierniku polece do Moskwy

pochwal się ruskimi
jak polecisz to będę chętna na kilka rzeczy

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ivii, jp91 melduje, ze akcja pod kryptonimem napad na czeski DM zakonczona sukcesem Co prawda byly duze braki nad czym bardzo ubolewem nie kupilam kremu do rak ani pomadki pomaranczowo waniliowej, kolorowki tez nie a bardzo sie na nia napalalam. Ale pocieszylam sie kilkoma innymi rzeczami Oto maly update mojej kolekcji
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 09:14   #2006
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Teraz kupilam olejek antycellulit na probe ale porzeczkowy tez mam i bardzo fajny jest lubie go klasc na wlosy


Czesc na wakacje zakupilam specjalnie mniejsze opakowania niz standardowe, a reszta do biezacego uzytku
Ruski juz mam kolega przywiozl mi je i zostawil w pracy
Rogal od rana mam na twarzy chyba nie musze mowic jakie to uczucie jestem w kosmetycznym raju maslo truskawkowe pachnie oblednie shea waniliowe jak cukier waniliowy tez super ale raczej delikatnie i nie nachanie mialam gest i dalam je przyjaciolce z pracy ale ma mi troche dac na testy
Kolega powiedzial ze nastepnym razem przywiezie katalog i od czasu do czasu cos moze przywiezc w zaleznosci od tego ile bedzie mial bagazu
Kosmetyki sa o polowe tansze niz w pl a i moze ja w pazdzierniku polece do Moskwy
dziekuje Cloche za info w takim razie wezme je ze soba na wakacje, skora na sloncu dostanie w kosc wiec taka kuracja im sie przyda

zazdroszczę rusków i pięknych zakupów z Alverde
a ampułki próbowałam pod maskę, ale czekam aż się chwilę wchłoną bo boję się, że maska mi je spije zamiast skóry (efekt fajny, ale to kompleksowa zasługa), same też próbowałam ale nie w serii tylko doraźnie i też nieźle wypadają(ciekawe jakby się sprawowały tak dzień w dzień)
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 09:50   #2007
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
włąśnie miałam pisać, że bym tu z tobą podium dzieliła w kwestii suchości i czerwieni, ale, ale odkąd zmieniłam pielęgnację już nie budzę się ze szypiącym papierem ściernym na buzi, a czerwień się znacznie zmniejszyła, także chyba spadnę oczko niżej


Ja mam cerę: suchą, wrażliwą, naczynkową i na tą "naczynkowość" bardzo pomogły mi samorobione dobra z półproduktów.
serum z olejową wit.C+olej malinowy
Tonik: kocanka+cytryna+kompleks na naczynka
i teraz zrobiłam kolejną porcję serum olejowo-hialuronowego, tym razem na olejach z mogdałów, arganowym i róży piżmowej oraz z ekstraktami z ruszczyka i dzikiej róży. No mówię wam boskie jest , buzia uspokojona, gładziuteńka, miodzio normalnie
Też nie mam teraz wielkich problemów z suchością i ściągnięciem, wystarczy mycie bez wody, a jak z wodą to olejem (teraz OCM), a nie żelem czy mydłem. Rano przecieram twarz micelem P&R, jestem nim zachwycona Póki co nic mnie nie uczulił, a dwa tygodnie chyba spokojnie używam. Zobaczymy za miesiąc co będzie, jak nie uczuli i nie będzie innych niespodzianek z jego strony, to będzie mój namber łan
Do tego zawsze krem czy olej na gębę. I w ten sposób moja skóra wygląda na zupełnie normalną, zdrową i szczęśliwą, lubię jak się błyszczy w taki zdrowy sposób Jedynie jak te wielkie upały były, to tylko myłam twarz micelem / olejem i spryskiwałam hydrolatem, bo krem to spływał mi od razu i sensu nie widziałam. I sucho nie było jakoś specjalnie , to już postęp, bo w zeszłe lato to mogłam o czymś takim tylko pomarzyć A Ty możesz sobie pozwolić na niekremowanie?
Za to za czerwień na pewno biorę pierwsze miejsce, bo ja nawet z nią nie walczę Moja mama ostatnio jak byłam u niej stwierdziła, że teraz to ja blada i tak jestem, w porównaniu z tym jakie miałam czerwone poliki jak dzieckiem byłam
Arganowy olej jest cudowny, chyba zgapię od Ciebie przepis na serum

Jak się stosuje tonik z PHA, to naprawdę nie trzeba się filtrować? Chcę zamówić z BU we wrześniu i się trochę dygam jednak.
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-07-31 o 09:52
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 09:54   #2008
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Meyla a wpadła Ci w oko może ta maska?

http://kalina-sklep.pl/zlota-maska-d...zna-p-420.html
ma silikon
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Czesc na wakacje zakupilam specjalnie mniejsze opakowania niz standardowe, a reszta do biezacego uzytku
Ruski juz mam kolega przywiozl mi je i zostawil w pracy
Rogal od rana mam na twarzy chyba nie musze mowic jakie to uczucie jestem w kosmetycznym raju maslo truskawkowe pachnie oblednie shea waniliowe jak cukier waniliowy tez super ale raczej delikatnie i nie nachanie mialam gest i dalam je przyjaciolce z pracy ale ma mi troche dac na testy
Kolega powiedzial ze nastepnym razem przywiezie katalog i od czasu do czasu cos moze przywiezc w zaleznosci od tego ile bedzie mial bagazu
Kosmetyki sa o polowe tansze niz w pl a i moze ja w pazdzierniku polece do Moskwy

łał, fajnie. No, gest miałaś
oczywiście również będę ustawiać się w kolejce po prośbie przy kolejnych wyprawach jak będzie możliwość
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 10:06   #2009
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
pochwal się ruskimi
jak polecisz to będę chętna na kilka rzeczy
jak wroce do domu to zrobie fote teraz nie mam odpowiedniego tla
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
zazdroszczę rusków i pięknych zakupów z Alverde
a ampułki próbowałam pod maskę, ale czekam aż się chwilę wchłoną bo boję się, że maska mi je spije zamiast skóry (efekt fajny, ale to kompleksowa zasługa), same też próbowałam ale nie w serii tylko doraźnie i też nieźle wypadają(ciekawe jakby się sprawowały tak dzień w dzień)
szkoda ze nie wiedzialam, ze to takie cuda wzielabym wiecej bo nie wiem kiedy znowu pojade do cieszyna Z ciekawosci chyba dzis wyprobuje ta ampulke

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość

łał, fajnie. No, gest miałaś
oczywiście również będę ustawiać się w kolejce po prośbie przy kolejnych wyprawach jak będzie możliwość
czasem mi sie zdarza nie wiem chyba jakies zacmienie umyslu mialam albo taka euforia mnie ogarnela ze nie panowalam nad soba
powoli zaluje bo posmarowalam sobie rece i z minuty na minute coraz bardziej mi sie zapach podoba tej wanilii ale na szczescie jutro przyniose sobie pojemniczek i odda mi troche tego masla
Jak wyjazd wypali to bedziemy myslec moze uda sie cos przywiezc
Kolega mowi, ze sklep maja wypasiony mnostwo fajnych rzeczy i zapachow. Pani go zaczepiala i doradzala cos jeszcze, ale powiedzial ze ma konkretne zamowienieMozna zamawiac przez neta z dostawa do domu ehhh rozmarzylam sie, super kosmetyki i taniocha straszna chyba sie wyprowadze sie do Moskwy
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 10:09   #2010
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Kobiety moje drogie z przetłuszczającymi się buźkami... czy Wy wszystkie wiążecie swoje problemy z cerą z rozchwianymi hormonami?
pytam tak czysto...hmmm...statystyc znie no i z ciekawości oczywiście...
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.