Mam wielką prośbę, kto pomoże mi z dodatkami i "oprawą" mojej osoby na wesele? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-21, 12:22   #1
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077

Mam wielką prośbę, kto pomoże mi z dodatkami i "oprawą" mojej osoby na wesele?


Za "bardzo" nie długo mam weselę. Myślałam , że mam w czym iśc ale okazało się, że jednak nie do końca. Dlatego wyruszyłam na poszukiwania sukienki. Chciałam kupić dopasowana... ale kupiłam całkiem inną.

Sukienka ma dołączony czarny pasek,ale nie chce dobierać czarnych dodatków. Mam torebkę turkusową, którą zamierzam ubrać, do tego kupię taki pasek turkusowy i kwiat we włosy.

Buty ubieram te co na zdj, ponieważ są najwygodniejsze z moich butów

Teraz nie wiem co zrobić z biżuterią??

Czy postawić na złoto, na srebro? czy jakąś w kolorze? Czy ubrać kolczyki, cos na szyje? czy może branzoletke?

NIE wiem także jaki makijaż?? czy zrobic zwykły smokey eyes w odcieniach brązu i dodać tam "coś" turkusowego czy pomarańczowego??

i jakie paznokcie( u rak i nóg) ?


nie wiem czy te buty mogą zostac takie "samotne" czy dołożyć "gdzieś" coś w odcieniach butów??

Prosiłabym o dokładny opis, idąc od góry.. czyli jaki makijaż może być, bizuterie, buty itp.

Moj typ urody to zima, mam piwne/brązowe oczy, brązowe oczy, oliwkową karnację, jestem dośc opalona na ramionach i nogach.

aha... sukienka na zdj ma troche przełamane kolory, moja jest koloru pastelowego pomarańczu, może trochę moreli. Jednak jest to jakis tam pomarańcz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka-vert.jpg (91,0 KB, 102 załadowań)

Edytowane przez afrodytek
Czas edycji: 2012-08-21 o 12:24
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 10:38   #2
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Mam wielką prośbę, kto pomoże mi z dodatkami i "oprawą" mojej osoby na wesele?

Przeczytałam Twoj watek. Szczerze powiedziawszy niebardzo widze turkusowa torebke do tego zestawu kolorystycznego z uwagi na to, ze moze wyjsc zbyt kolorystycznie. Jeden zdecydownay kolor tj. kolor Twojej sukienki jest wystarczajacy i dodatki typu bizuteria, buty, pasek etc. powinny byc stonowane.Czasami mniej znaczy lepiej.

Proponowalabym Ci zalozyc pasek(zamiast czarnego) w kolorze butow, skoro tylko je chcesz ubrac zeby podtrzymac kolorystyke. Do tego srebrne dodatki,ale nie wiem jak bedziesz miala uczesane wlosy, jezeli spiete to ,poldlugie srebrne kolczyki wystarcza. Jezeli rozpuszczone i zakrywajace ucho to drobne wciskane srebrne kolczyki wystarcza i jakas delikatna bransoletke. Jakos nie widze tutaj zadnego najszyjnika.

Odnosnie makijazu to moze byc smokey eyes najlepiej w odcieniach grafitu.

Fajnie tez komponowalyby sie zlote dodatki z Twoja sukienka,ale z uwagi na kolor butow zrezygnowalabym z nich.

Tylko nie wiem co z torebka, turskusow adla mnie odpada, srebrna tez mi sie nie widzi,bo za duzo srebrnych dodatkow by bylo. Moze jakas szaro-czarna?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:47.