kolagen - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-16, 11:04   #1
milenna
Raczkowanie
 
Avatar milenna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 78

Kolagen activ


Chciałam się z Wami podzielić cudem kremikiem kolagen aktiv fajnie napina skóre po dłuższum stosowaniu zniknęły mi zmarszczki mimiczne i wogóle po jego zakupie dużo kosmetyków trafiło do kosza. Dla mnie rewelacyjny i pomaga mi teraz w walce z trądzikem drogi ale bardzo wydajny
milenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 12:14   #2
milenna
Raczkowanie
 
Avatar milenna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 78
Dot.: Kolagen activ

Efekty kuracji kolagenowej

Pierwsze przypuszczenia o dobroczynnym działaniu preparatu pojawiły się już na początku, gdy eksperymentalnie i z dobrym skutkiem stosowano go u pacjentów cierpiących na urazy i zwyrodnienia stawów, ścięgien i kości (u osób starszych i u sportowców), na schorzenia narządu rodnego, na problemy skóry, na stwardnienie rozsiane.
Badania naukowe, które potwierdzałyby ponad wszelką wątpliwość przenikalność preparatu przez skórę i jego działanie lecznicze, potrwają jeszcze długo. Jedynie trzy ośrodki na świecie są należycie wyposażone, by prowadzić badania tego niezwykłego białka.


Cudowny kosmetyk...
...który nigdy nie drażni skóry, a pomaga na niemal wszystkie jej problemy (zalecany jest przede wszystkim kolagen biały):
-
- daje naturalny lifting i odmłodzenie twarzy, likwiduje zwiotczenia, daje efekt naprężenia;
- rozjaśnia przebarwienia;
- wspomaga leczenie trądziku młodzieńczego i różowatego;
- korzystnie działa na skórę alergiczną;
- redukuje blizny, rozstępy i cellulit;
- przyśpiesza gojenie ran i oparzeń;
- regeneruje włosy i paznokcie, siwe włosy ciemnieją, wspomaga wzrost brwi i rzęs (głównie kolagen grafitowy).

Sposób na dobre samopoczucie...
...bo przenikając przez skórę do najbliżej położonych niej organów, poprawia kondycję tych, które cierpią na niedostatek własnego kolagenu. Szczególnie przydatny jest tutaj kolagen szary i grafitowy:
- przy stosowaniu na powieki poprawia ostrość widzenia;
- stymuluje procesy naprawcze w parodontozie;
- poprawia krążenie żylne i tętnicze, powoduje zwiększenie siły mięśniowej;
- wspomaga leczenie żylaków;
- znacząco wspiera leczenie chorób zwyrodnieniowych stawów i osteoporozy;
- łagodzi bóle reumatyczne, likwiduje opuchliznę i uśmierza ból;
- poprawia nastrój (np. kąpiele z dodatkiem kolagenu grafitowego).


hamuje proces starzeninia
Wspomaga leczenie...
...bo wchodzi na miejsce "zużytego" kolagenu w chorych narządach. Pomocny przy takich schorzeniach jak:
- osteoporoza, czyli choroba objawiająca się kruchością kości i ich podatnością na złamania;
- stwardnienie rozsiane, czyli ciężka i jak dotąd nieuleczalna choroba polegająca na stopniowym zaniku białkowych osłonek włókien nerwowych, których podstawowym składnikiem jest kolagen;
- kolagenozy, czyli choroby tkanki łącznej - kolagenu - do których dochodzi wskutek autoimmunoagresji. Wskutek tworzenia się przeciwciał skierowanych przeciwko własnemu kolagenowi zniszczeniu ulegają elementy strukturalne ważnych narządów;
- nowotwory, które powstają wtedy, gdy w tkankach i komórkach nowotworowych wytwarzane są metaloproteazy - kolagenazy - czyli enzymy niszczące kolagen. Niszcząc przestrzenną strukturę kolagenu, ochraniającego w postaci tzw. "torebki" każdy narząd, ułatwiają rozprzestrzenianie się agresywnych komórek nowotworowych.

Uprzyjemnia życie...
...w postaci dwóch kosmetyków do zastosowania intymnego, w których kolagenowi aktywnemu biologicznie towarzyszą substancje sprzyjające zdrowiu i witalności narządów płciowych:
- jest alternatywą dla hormonalnej terapii zastępczej dla osób, które nie mogą lub nie chcą jej stosować - mimo że preparaty kolagenowe nie zawierają hormonów;
- przywraca witalność narządów płciowych u kobiet (kolagen w połączeniu z witaminami) i u mężczyzn (kolagen w połączeniu z melaniną);
- poprawia zdrowie narządów płciowych, sprzyjając eliminacji problemów ze stanami zapalnymi i schorzeniami narządów rodnych u kobiet oraz z przerostem gruczołu prostaty u mężczyzn;
- dodatek kwasu mlekowego w preparacie intymnym dla pań sprzyja właściwej higienie i florze mikrobiologicznej pochwy.


milenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 12:33   #3
milenna
Raczkowanie
 
Avatar milenna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 78
Dot.: Kolagen activ

Szkoda,że nie ma tu nikogo kto by mógł się podzielić na temat tego kremu. ja z niego jestem bardzo zadowolona ))
milenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 12:18   #4
SweetCzarnulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 121
kolagen?

http://allegro.pl/item170602342_sola...en_od_ss_.html


co o tym myślicie? chodziłam swego czasu na solarium i boję się, że wyjdą mi zmarszczki. chciałabym wrócić do solarium (10 min raz na 2 tyg) ale boję się. nie wiem jak się skutecznie zabezpieczyć...
SweetCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 12:23   #5
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: kolagen?

Tak szerokie działanie kolagenu to ściema, nie kupuj tego, zwłaszcza za takie pieniądze

Miałam gdzieś o nim artykuł, postaram się go odnaleźć i część przepisać.

Poszukaj przez wyszukiwarkę Wizażu, znajdziesz więcej informacji na temat kolagenu
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 12:27   #6
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: kolagen?

O używam właśnie tego kolagenu. Stosuję go od 2 miesięcy. Mozę to przypadek ale mi się cera polepszyła. Mam problemy z cerą mieszaną, odkąd stosuję kolagen wypryski pojawiają się zdecydowanie mniej. Najpierw kolagen a potem kremik. Jestem zadowolona. Na szczęście kolagen kupuje mama a ja się dołączam do użytkowania
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 12:36   #7
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: kolagen?

Cytat:
Napisane przez SweetCzarnulka Pokaż wiadomość
chciałabym wrócić do solarium (10 min raz na 2 tyg) ale boję się. nie wiem jak się skutecznie zabezpieczyć...
jedyna skuteczna metoda zabezpieczenia się przed skutkami opalania, to... unikanie promieni UV. żaden kosmetyk nie zniweluje w 100% skutków opalania się.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 14:13   #8
SweetCzarnulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 121
Dot.: Kolagen activ

no jasne, że nic nie da 100% zabezpieczenia, jednak nie wyobrażam sobie mieć białej cery. po prostu nieładnie wyglądam taka trupio blada, dlatego chciałabym choć trochę przybrązowić skórę (oczywiście nie chcę się spalić na kurczaka z rożna, jedynie nadać cerze złoty odcień)... planuję zakup jakiegoś kosmetyku przeznaczonego tylko do opalania w solarium, który przyspieszy wydzielanie melaniny i wspomoże opalanie, myślałam też nad tabletkami z beta-karotenem... na razie używam samoopalacza, ale efekty marne, kolor nienaturalnie żółty, nierównomierny, zacieki... i w ogole, tragedia. na plecach to już w ogóle nie umiem sobie poradzić z aplikacją i strasznie denerwuje mnie to, że trzeba siedzieć i czekać, aż to wszystko się wchłonie... żeby nie zabrudzić ubrań. no i strasznie śmierdzi :/
SweetCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 16:04   #9
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Kolagen activ

Cytat:
Napisane przez milenna Pokaż wiadomość
Szkoda,że nie ma tu nikogo kto by mógł się podzielić na temat tego kremu. ja z niego jestem bardzo zadowolona ))
Dziwne, nie? A to taki cud. Przytoczyłabym opinie mojej mamy na jego temat, ale zawierała by za dużo niecenzuralnych słów. Wyrażenia "złodzieje" i "naciągacze" należały do najłagodniejszych.
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 19:22   #10
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kolagen activ

Ja napisałam swoją opinię i jest jak najbardziej pochlebna. Efektu skalpela nie można się spodziewać ale fajnie się gęstość skóry poprawiła i jest gładsza. O wypryskach już pisałam wyżej.
właśnie zamawiam 2 słoiczek.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 22:04   #11
SweetCzarnulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 121
Dot.: Kolagen activ

to jak to w końcu jest? działa, czy nie? nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto. a może polecicie inne kremy, które zapobiegają zmarszczkom? strasznie nie podoba mi się moja cera, jest taka ziemista, szorstka, ma nierównomierny koloryt, jakieś zmarszczki pod oczami, taka mało jędrna się stała... i taka biała jest, że aż poleciałam szybko posmarować ją samoopalaczem, co oczywiście zaowocowało żółto-ziemistym kolorem, ale chyba lepszy ten żółty od szaro-niebieskiego, który był wcześniej... co powiecie na serię vichy? widziałam wiele kosmetyków które wydają się dobre, ale nie wiem które są odpowiednie dla mnie, przypominam , że mam 21 lat... a nie chcę zamęczać skóry w tak młodym wieku kosmetykami 40+
__________________
Jeśli schudnę 8 kg to przysięgam, że już nigdy więcej nie tknę chipsów, orzeszków, czekolady!!!
SweetCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 22:55   #12
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Kolagen activ

kolagen działa nawilżajaco (nawilżenie przejściowo spłyca zmarszczki). i to wszystko.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 09:53   #13
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Kolagen activ

On w ogóle nie dziala. A jego działanie nawilżające prawdopodobnie sprowadza się do pokrycia twarzy pewną powłoką, która zapobiega utracie wody. Ot, i wszystko. Szkoda forsy.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 16:02   #14
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Kolagen activ

Cytat:
Napisane przez SweetCzarnulka Pokaż wiadomość
to jak to w końcu jest? działa, czy nie? nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto. a może polecicie inne kremy, które zapobiegają zmarszczkom? strasznie nie podoba mi się moja cera, jest taka ziemista, szorstka, ma nierównomierny koloryt, jakieś zmarszczki pod oczami, taka mało jędrna się stała... i taka biała jest, że aż poleciałam szybko posmarować ją samoopalaczem, co oczywiście zaowocowało żółto-ziemistym kolorem, ale chyba lepszy ten żółty od szaro-niebieskiego, który był wcześniej... co powiecie na serię vichy? widziałam wiele kosmetyków które wydają się dobre, ale nie wiem które są odpowiednie dla mnie, przypominam , że mam 21 lat... a nie chcę zamęczać skóry w tak młodym wieku kosmetykami 40+
Najlepsza recepta- krem ze stabilnym wysokim filtrem i krem lub serum z witaminą C- /Active C LRP, serum Flavo C Aurigia, samodzielnie robione serum z wit. C z Biochemii/ na zmarszczki, przebarwienia, ziemistość cery.
Daj sobie przy takiej cerze spokój z solarium bo ją tylko dobijesz...

Też mam 21 lat i przy takiej pielęgnacji cera jest porcelanowa, promienna

Ps: Nie ma czegoś takiego jak kosmetyki dobierane do wieku- kosmetyki dobiera się do stanu cery- poczytaj w poradniku kosmetycznym na stronie głównej.
Pzdr
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 18:33   #15
SweetCzarnulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 121
Dot.: Kolagen activ

no właśnie w tym problem, że jak pójdę na solarium to moja cera jest piękna - zdrowa, o lekko złocistym odcieniu, nabiera koloru i życia, znikają krostki... a tak jest straszna... i wyglądam jakbym dopiero co uciekła z kostnicy :/
__________________
Jeśli schudnę 8 kg to przysięgam, że już nigdy więcej nie tknę chipsów, orzeszków, czekolady!!!
SweetCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 21:57   #16
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Kolagen activ

Cytat:
Napisane przez SweetCzarnulka Pokaż wiadomość
no właśnie w tym problem, że jak pójdę na solarium to moja cera jest piękna - zdrowa, o lekko złocistym odcieniu, nabiera koloru i życia, znikają krostki... a tak jest straszna... i wyglądam jakbym dopiero co uciekła z kostnicy :/
Po solarium skóra grubieje, staje się brzydsza, ze zdwojoną siłą następuje nawrót krostek. Pozytywne efekty są krótkotrwałe, to Ci się zwyczajnie nie opłaca. Daj jej spokój z solarium, postaw na filtr + wit. C i czekaj cierpliwie
Ładnie ożywia cerę krem Y&U z Carosome Eris, stosowałam go przez dłuższy czas i cera stała się delikatnie brzoskwiniowa
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8813
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 06:34   #17
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kolagen activ

Cytat:
Napisane przez SweetCzarnulka Pokaż wiadomość
no właśnie w tym problem, że jak pójdę na solarium to moja cera jest piękna - zdrowa, o lekko złocistym odcieniu, nabiera koloru i życia, znikają krostki... a tak jest straszna... i wyglądam jakbym dopiero co uciekła z kostnicy :/
To normalne. Ja też tak mam ALE z tego co piszesz to nie chcesz przesadzać z opalaniem. Zacznij może od 5 minut jeśli masz tak jasną karnację. A tak w ogóle to kolagen stosuje sie jako bazę pod krem którego używasz normalnie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 10:54   #18
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Kolagen activ

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Zacznij może od 5 minut jeśli masz tak jasną karnację. A tak w ogóle to kolagen stosuje sie jako bazę pod krem którego używasz normalnie
Nie idź na solarium, sama będziesz robić skórze krzywdę, to nie poprawi stanu cery.

Czyli zamiast tego kolagenu mogłabyś kłaść mocniej nawilżający krem lub raczej serum, wyszłoby pewnie na to samo.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 17:36   #19
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kolagen activ

Cytat:
Napisane przez rzastin Pokaż wiadomość
Nie idź na solarium, sama będziesz robić skórze krzywdę, to nie poprawi stanu cery.

Czyli zamiast tego kolagenu mogłabyś kłaść mocniej nawilżający krem lub raczej serum, wyszłoby pewnie na to samo.
U mnie kremy inne niż matujące niestety odpadają :-/ Zaraz buzia mi się błyszczy no i powstają krostki (mam nadzieję, że z wiekiem będzie lepiej...). Makijaż spływa i brzydko to wygląda (tym bardziej ze nosze okulary). Wiem...nawilżenie to podstawa... dlatego stosuję kolagen a na to krem matujący i jest naprawdę dobrze
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-07, 20:39   #20
SweetCzarnulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 121
Dot.: Kolagen activ

ale ja blada tak brzydko wyglądam :/ po prostu nie do twarzy mi z jasną karnacją. gdy trochę się przybrązowię od razu wszyscy mowią "jak ty ładnie wyglądasz". mam ciemne wlosy i pasuje mi ciemniejszy kolorek skory (oczywiscie nie "kurczak z rozna" jak niektore spalone panny). nie chce rozjasniac wlosow, juz dosc przeszly, jak mialam blond pasemka to nie chodzilam na solarium... teraz z ciemnymi wlosami wygladam blado :/ jak trup
__________________
Jeśli schudnę 8 kg to przysięgam, że już nigdy więcej nie tknę chipsów, orzeszków, czekolady!!!
SweetCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 20:52   #21
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Kolagen activ

Cytat:
Napisane przez SweetCzarnulka Pokaż wiadomość
ale ja blada tak brzydko wyglądam :/ po prostu nie do twarzy mi z jasną karnacją. gdy trochę się przybrązowię od razu wszyscy mowią "jak ty ładnie wyglądasz". mam ciemne wlosy i pasuje mi ciemniejszy kolorek skory (oczywiscie nie "kurczak z rozna" jak niektore spalone panny). nie chce rozjasniac wlosow, juz dosc przeszly, jak mialam blond pasemka to nie chodzilam na solarium... teraz z ciemnymi wlosami wygladam blado :/ jak trup
Kup sobie dobry puder brązujący do twarzy i daj cerze odpocząć albo idź na solarium i szykuj się za 10 lat na lifting Masz zawsze wybór i nikt Cię nie zmusi do czegoś, czego nie chcesz, ale po co na własne życzenie sobie szkodzić?
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 07:55   #22
czarnadora
Przyczajenie
 
Avatar czarnadora
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 11
Question kolagen cd

czy ktoś słyszał o kolagenie?..jest podobno rewelacyjny na zmarszczki, blizny i rozstępy...stosował ktoś?..pomaga?..i jaki wybrać?
czarnadora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 09:32   #23
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Kolagen activ

Dziewczyny nieznalazlam nic ciekawego na temat kolagenu a niechce zakładac moje watku moze by mi rozjasnicie w glowie naczytalam sie o cudownych własciwosciach kolagenu http://www.collagenline.com/efekty_stosowania.html szczegolnie interesuje mnie usuniecie rozstepow i naczynek czy to mozliwe ? mam 17 lat i chce pozbyc sie tego swinstwa zeby wreszcie zalozyc krotnie spodenki albo isc na plaze czy to pomoze ?
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 10:17   #24
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Kolagen activ

czy usunie rozstępy i rozszerzone naczynka? nie ma szans.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 10:19   #25
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Kolagen activ

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
czy usunie rozstępy i rozszerzone naczynka? nie ma szans.
Czyli to nie prawda co pisze na tej stronie ? ehh
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 16:50   #26
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Kolagen activ

rozstępny jest BARDZO CIĘŻKO usunąć nawet inwazyjnymi zabiegami; możesz poczytać tu: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...648&a=80197333
a kolagen to tylko żel nawilżający
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 17:11   #27
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Kolagen activ

Boże to tegi niczym sie nieusunie załamka i jak z tym żyć :/ ?
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 13:53   #28
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
kolagen

czy uzywa ktoras z Was kremu do biustu z kolagenem? firmy Bielenda. jestem ciekawa opinii
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 14:33   #29
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: kolagen

Przesuwam wątek. Usunęłam posty nie na temat.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 14:49   #30
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: kolagen

Dziekuje
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.