makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-25, 06:21   #4021
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Przydałaby się chyba wizyta u jakiegoś dobrego specjalisty

A patrząc na te fotki to rzeczywiście pasjonat popapraniec
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 07:41   #4022
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...3&postcount=41

Nie no bardzo dobrze, ze sie (nie)umiesz poslugiwac takimi programami. Wez sie facet juz nie pograzaj, tylko albo wstaw NORMALNE zdjecie (bez obrobek, nieudolnie namalowanwego makijazu, czy innych rozmyc), albo nikt nie bedzie ocenial Twoich nieudolnych wypocin paintowo/fotoshopowych.
nie pograżam się ! i to jest normalna fotka! a to co znaleźliście w internecie to nie jest moje nie prosiłem o ocenianie mojego zdjecia a makijaż mam wyśmienity i mi się podoba, zresztą wy też macie nieudolne makijaże ale co będę gadać ! nie chcę się z nikim kłócić bo nie o to mi chodzi. Zakończmy ten temat i tyle.

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Przydałaby się chyba wizyta u jakiegoś dobrego specjalisty

A patrząc na te fotki to rzeczywiście pasjonat popapraniec
lingeristka i plastyczka popapranka

Edytowane przez michigens
Czas edycji: 2013-10-25 o 07:33
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 07:52   #4023
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez michigens Pokaż wiadomość
nie pograżam się ! i to jest normalna fotka! a to co znaleźliście w internecie to nie jest moje nie prosiłem o ocenianie mojego zdjecia a makijaż mam wyśmienity i mi się podoba, zresztą wy też macie nieudolne makijaże ale co będę gadać ! nie chcę się z nikim kłócić bo nie o to mi chodzi. Zakończmy ten temat i tyle.

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------



lingeristka i plastyczka popapranka
Trollu daj spokój. Jeszcze ktoś wchodząc na to forum pomyśli, że tak naprawdę może wyglądać MP i się przerazi.

Widzieliście w ogóle jakiego tematu dotyczy "tego kogoś" (bo ciężko stwierdzić kim i w jakim celu tu jesteś) wpis?
"Dot.: komputerowe robienie makijazu ;D"

Przykład ludzi, którzy złapani za rękę stwierdzą, że to nie ich ręka...

A tak w ogóle kto to jest "lingeristka"?
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 08:02   #4024
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
Trollu daj spokój. Jeszcze ktoś wchodząc na to forum pomyśli, że tak naprawdę może wyglądać MP i się przerazi.

Widzieliście w ogóle jakiego tematu dotyczy "tego kogoś" (bo ciężko stwierdzić kim i w jakim celu tu jesteś) wpis?
"Dot.: komputerowe robienie makijazu ;D"

Przykład ludzi, którzy złapani za rękę stwierdzą, że to nie ich ręka...

A tak w ogóle kto to jest "lingeristka"?

michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 12:43   #4025
anior
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 335
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej, od dawna podczytywałam ten wątek, ale jakoś nigdy nie zabierałam głosu I tak nadszedł ten dzień, gdy poniekąd czuję się do tego zobowiązana. Chciałabym bardzo podziękować wszystkim, którzy tworzą i rozkręcają ten wątek( wnosząc tu rzetelne informacje i cenne wskazówki) Jesteście kopalnią wiedzy. Dzięki Wam, po wielu latach rozmyślań, zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi i oczu. Efekt jest genialny , pierwszy raz od wieeeeeeeelu lat, zupełnie bezstresowo pokazuję światu swoją "nagą" twarz, a wierzcie mi, moje brwi( a w zasadzie ich brak), były powodem u mnie sporych kompleksów. Dzięki zabiegowi moja samoocena i samopoczucie poprawiły się o 1000%. Polecam każdemu Uprzedzając pytania, zabieg robiłam w Krakowie w Gabinecie Różanym, o którego istnieniu dowiedziałam się dzięki Wam. Zdjęć nie wklejam, gdyż bez problemu można je znaleźć na facebooku Gabinetu. Serdecznie pozdrawiam Panią Renatę, a trollom i popaprańcom mówię: a kysz
anior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 13:50   #4026
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anior Pokaż wiadomość
Hej, od dawna podczytywałam ten wątek, ale jakoś nigdy nie zabierałam głosu I tak nadszedł ten dzień, gdy poniekąd czuję się do tego zobowiązana. Chciałabym bardzo podziękować wszystkim, którzy tworzą i rozkręcają ten wątek( wnosząc tu rzetelne informacje i cenne wskazówki) Jesteście kopalnią wiedzy. Dzięki Wam, po wielu latach rozmyślań, zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi i oczu. Efekt jest genialny , pierwszy raz od wieeeeeeeelu lat, zupełnie bezstresowo pokazuję światu swoją "nagą" twarz, a wierzcie mi, moje brwi( a w zasadzie ich brak), były powodem u mnie sporych kompleksów. Dzięki zabiegowi moja samoocena i samopoczucie poprawiły się o 1000%. Polecam każdemu Uprzedzając pytania, zabieg robiłam w Krakowie w Gabinecie Różanym, o którego istnieniu dowiedziałam się dzięki Wam. Zdjęć nie wklejam, gdyż bez problemu można je znaleźć na facebooku Gabinetu. Serdecznie pozdrawiam Panią Renatę, a trollom i popaprańcom mówię: a kysz
Która fotka jest Twoja jeśli można wiedzieć?
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 14:16   #4027
anior
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 335
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Jasne, że można. Dziś robiłam 2 korektę, bo zależało mi na bardzo wyrazistych brwiach, ale póki co nie ma dzisiejszej fotki w galerii, więc zerknij na zdjęcie po pierwszej korekcie z 26 września , przy czym uprzedzam, że na żywo całość prezentuje się znacznie lepiej i subtelniej( zdjęcie było wykonane zaraz po zabiegu, więc efekt jest mocno przerysowany). Brwi zostały idealnie dobrane do mojej twarzy i świetnie równoważą moje duże usta i szeroką twarz. Przez wiele lat dorabiałam sobie brwi kredką i cieniami podążając za moim naturalnym kształtem. I wychodziły dwie proste krechy. Pani Renata zmieniła mi całkowicie kształt, ale teraz trudno uwierzyć, że to nie są moje naturalne brwi. Twarz wydaje się być szczuplejsza i wymodelowana. Świetnie się w nich czuję
anior jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-25, 18:24   #4028
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anior Pokaż wiadomość
Jasne, że można. Dziś robiłam 2 korektę, bo zależało mi na bardzo wyrazistych brwiach, ale póki co nie ma dzisiejszej fotki w galerii, więc zerknij na zdjęcie po pierwszej korekcie z 26 września , przy czym uprzedzam, że na żywo całość prezentuje się znacznie lepiej i subtelniej( zdjęcie było wykonane zaraz po zabiegu, więc efekt jest mocno przerysowany). Brwi zostały idealnie dobrane do mojej twarzy i świetnie równoważą moje duże usta i szeroką twarz. Przez wiele lat dorabiałam sobie brwi kredką i cieniami podążając za moim naturalnym kształtem. I wychodziły dwie proste krechy. Pani Renata zmieniła mi całkowicie kształt, ale teraz trudno uwierzyć, że to nie są moje naturalne brwi. Twarz wydaje się być szczuplejsza i wymodelowana. Świetnie się w nich czuję
anior; najważniejsze że świetnie się w nich czujesz to jest ważne
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 19:08   #4029
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Jeśli nikt mi nie wierzy to jestem ja w całej okazałości nie jest to photoshop ani paint zajmuję się zdjęciami ale nie jest to przeróbka a oryginalne foto tak je sobie wstawiam i nie potrzebne mi są tu żadne zbędne komentarze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jpg.jpg (16,8 KB, 137 załadowań)
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 21:05   #4030
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 22:51   #4031
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ale ma facet (?)poczucie humoru
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-27, 12:57   #4032
ardua
Przyczajenie
 
Avatar ardua
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków,Wrocław,Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez michigens Pokaż wiadomość
Jeśli nikt mi nie wierzy to jestem ja w całej okazałości nie jest to photoshop ani paint zajmuję się zdjęciami ale nie jest to przeróbka a oryginalne foto tak je sobie wstawiam i nie potrzebne mi są tu żadne zbędne komentarze
To co piszesz, Twoje płytkie i pozbawione sensu/spójności wypowiedzi, te niby prawdziwe zdjęcia ,to żenująca próba udowodnienia czegoś? Czego ? ,bo jeżeli chciałeś być śmieszny ,to nie udało Ci się osiągnąć tego efektu.
Nieudolne próby wchodzenia w dyskurs nt. MP z osobami ,które zjadły zęby na wykonywaniu MP, to szczyt bezczelności z Twojej strony.
Podziwiam pobłażliwość w tonie komentarzy do Twoich wypocin na forum Dziewczyn , które jak widać z ich wypowiedzi mogą pochwalić się bogatą wiedzą nt. MP, czego Tobie brakuje...
A.
ardua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 19:58   #4033
delvera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

I zrobiłam Jestem zachwycona!! Dziękuję za wszelkie słowa wsparcia, bo rzeczywiście strach był niepotrzebny. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że sama mam problemy z odróżnieniem, które włoski są moje, a które narysowane W sumie to są trochę ciemniejsze ale Pani, która mi je robiła powiedziała, że z czasem rozjaśnieją i nie będzie widać żadnej różnicy... Polecam makijaż permanentny wszystkim którzy się wahają... Jestem tym bardziej zadowolona bo Pani Marta jest w Krakowie od niedawna i zamaskowała mi w prezencie pigmentem białą plamę na ramieniu, której trochę się wstydziłam i nie wzięła za to żadnych pieniędzy! Dzięki wszystkim, którzy mi polecili zabieg.
delvera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 12:59   #4034
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez delvera Pokaż wiadomość
I zrobiłam Jestem zachwycona!! Dziękuję za wszelkie słowa wsparcia, bo rzeczywiście strach był niepotrzebny. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że sama mam problemy z odróżnieniem, które włoski są moje, a które narysowane W sumie to są trochę ciemniejsze ale Pani, która mi je robiła powiedziała, że z czasem rozjaśnieją i nie będzie widać żadnej różnicy... Polecam makijaż permanentny wszystkim którzy się wahają... Jestem tym bardziej zadowolona bo Pani Marta jest w Krakowie od niedawna i zamaskowała mi w prezencie pigmentem białą plamę na ramieniu, której trochę się wstydziłam i nie wzięła za to żadnych pieniędzy! Dzięki wszystkim, którzy mi polecili zabieg.
delvera: najważniejsze to być zadowolonym i to się liczy
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 18:46   #4035
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

dziewczyny ekspertki pigmenty jakich firm i jakie mieszanki należałoby zastosowac żeby otrzymac takie kolory ust??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images (1).jpg (8,0 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (7,2 KB, 69 załadowań)
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 23:02   #4036
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja miałam podobny kolor do tego z trzeciego obrazka, moja linergistka mieszala róż z białym i wyszły mi one delikatnie brzoskwiniowo różowe - to pewnie tez troche zalezy od naszego naturalnego koloru ust
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 06:55   #4037
Studio Shee
Przyczajenie
 
Avatar Studio Shee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam serdecznie Asik G.
Kolor, jaki można uzyskać przy pigmentacji ust rzeczywiście zależny jest on naszej właśnej czerwieni wargowej (jest ona intensywniejsza bądź bledsza, w zależności od ilości melanocytów w skórze). Przy intensywniejszej czerwieni wargowej można dodać na koniec pigmentacji trochę odcieni bielących. Ale już mówię po kolei. Pierwsze usta, które wysłałaś są bardzo jasne. Tutaj należało by użyć delikatnego różu wargowego (np. Light cherry) + pigment, który je rozjaśni (Raspberry/Wild Rose). Efekt może być nieco intensywniejszy, jeżeli klientka posiada intensywną czerwień własną. Usta drugie są nieco ciemniejsze i lekko brązowawą poświatą. Osobiście nie polecam brązów, ponieważ nie są naturalnym kolorem. Niemniej efekt taki można uzyskać przez połączenie z beżem (np. Sable). Natomiast najłatwiej uzyskać jest taki kolor, jaki reprezentują usta trzecie Jeżeli czerwień wargowa jest jasna, to wystarczy brzoskwiniowy kolorem (Peach). Jeżeli natomiast jest ciemniejsza, to można go połączyć z bardzo fajnym żywym różem, który ma cechę rozjaśniania i ożywiania ust (np. Wild Rose). Mam nadzieję, że choć troszeczkę pomogłam Wszystkie nazwy pigmentów, o których piszę pochodzą z marki Long-Time-Liner, ponieważ właśnie na takich od lat pracuję. Można jednak zapewne znaleźć ich odpowiedniki
Pozdrawiam serdecznie.
Marta Pawlik
__________________
Studio Makijażu Permanentnego Shee
http://www.shee.pl/

ul. Szlak 50/206, Kraków
info@shee.pl
, +48 506 389 548
Studio Shee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 17:18   #4038
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

hey.
byłam dziś na korekcie brwi, które robiłam roku temu. za 2 tyg mam się zgłosić na poprawkę. lingeristka powiedziała, że nie mam ich niczym smarować i mam im pozwolić się złuszczyć w swoim tempie. a mi zależy by zatrzymać ten kolor na jak najdłużej bo szybciej mi się utlenia z powodu hashimoto i niedoczynności tarczycy. co zrobić, nawilżać czy nie?
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 19:41   #4039
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez inverso Pokaż wiadomość
hey.
byłam dziś na korekcie brwi, które robiłam roku temu. za 2 tyg mam się zgłosić na poprawkę. lingeristka powiedziała, że nie mam ich niczym smarować i mam im pozwolić się złuszczyć w swoim tempie. a mi zależy by zatrzymać ten kolor na jak najdłużej bo szybciej mi się utlenia z powodu hashimoto i niedoczynności tarczycy. co zrobić, nawilżać czy nie?
Nawilżać!!! i to czym pilniej, tym lepiej. Proponuję żebyś przez pierwsze 3 dni nakładała Tribiotic ok. 5 x dziennie, czyli średnio co 2 godziny a potem Solcoseryl maść ok. 3 x dziennie. Jak Ci zejda strupki to nakładaj maść tylko na noc, ale nakładaj. W przeciwnym wypadku te brwi będziesz miała słabiutkie, nawet po korekcie. Nie mocz tych brwi niczym, ani wodą, ani żadnymi specyfikami do zmywania makijażu. Nakładaj tylko te masci, najpierw jedną a potem te drugą.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 22:31   #4040
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

mam linomag maść, to musi mi starczyć na noc. a jutro kupię co każesz
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 22:40   #4041
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Może być, byle było cały czas nawilżone a od jutra Tribiotic
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 09:28   #4042
IwciaxD
Rozeznanie
 
Avatar IwciaxD
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 553
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam. Ja wykonalam wczoraj makijaz permanentny brwi i Pani kazala mi smarowac wazelina.

Polecam Agnieszke Ziach ze Środy Śląskiej. Wykonuje świetny makijaz. Wspolpracuje z roznymi salonami na dolnym slasku, wystarczy zadzwonic i sie zapytac. Ja akurat robilam w Legnicy.
__________________
65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58

Walczę!

19.07.2014 - WIELKI DZIEŃ
IwciaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 10:30   #4043
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez inverso Pokaż wiadomość
mam linomag maść, to musi mi starczyć na noc. a jutro kupię co każesz

Inverso i tak na wszelki wypadek, odradzam wazelinę
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 14:14   #4044
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

muscat, nawet nie mam wazeliny w domu, jedynie tubkę linomagu którym smaruje usta na noc. byłam w aptece kupiłam tribotic i solcoseryl, także zrobię jak sugerujesz. zależy mi by ta korekta starczyła na dłużej niż 5mscy
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 21:52   #4045
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Inverso mam nadzieję, że to Ci przedłuży trwałość makijażu, polecam Ci też zakupienie żelu aloesowego i jak już się pogoisz to tym żelem smaruj sobie brwi, one sa wtedy takie odświeżone i wyraźniejsze, poza tym aloes słynie z właściwości nawilżających i regenerujących. Oczywiście najlepiej żeby w tym żelu aloesowym było najwięcej aloesu więc patrz na skład
No i jeszcze jedna rzecz a'propos problemów ze skórą przy chorobach tarczycy, czy interesowałas się kiedykolwiek olejem lnianym, siemieniem lnianym i czarnym sezamem? Jeśli nie to poszukaj informacji na temat ich właściwości, może mogłabyś sobie zaaplikować taką naturalną terapię odżywczo-nawilżającą? Ja od 2 tygodni piję olej lniany i jestem zachwycona, teraz przymierzam sie do siemienia i sezamu czarnego
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 07:35   #4046
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

No to ja już po makijażu przeszczęśliwa! Bardzo się cieszę, że wybrałam metodę piórkową i nie posiadam dwóch ciemnych plam nad oczami :P przede wszystkim zależalo mi na naturalności z czystym sumieniem mogę też polecic Gabinet Różany Pani Renata bardzo sympatyczna, cierpliwa, odpowiadała na wszystkie moje pytania przy tym cholernie utalentowana, co można zauważyć od progu salonu Jednym słowem warto było przejechać te 600 km

Pani Renatko, Pani chciałam jeszcze raz bardzo podziękować i mam nadzieję, że widzimy się na korekcie!

PS. Efekty można zobaczyć na fb Gabinetu Różanego

Pozdrawiam!
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 09:58   #4047
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Ja miałam podobny kolor do tego z trzeciego obrazka, moja linergistka mieszala róż z białym i wyszły mi one delikatnie brzoskwiniowo różowe - to pewnie tez troche zalezy od naszego naturalnego koloru ust
Hej pamietam ze na poprzednim blogu mialas notke o makijazu permanentnym i zdjecia jak masz wykonany bardzo mi sie spodobal u Ciebie , jestem wlasnie po zrobieniu brwi 2 grudnia czeka mnie korekta ale odcien mam zdecydowanie za jasny sa przezroczyste prawie. Mysle tez o zrobieniu ust. Moglabys znowu napisac taka notke albo dolaczyc tutaj zdjecia? Chcialabym pokazac jaki odcien ma mi teraz zrobic
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 07:14   #4048
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez blackhairkate Pokaż wiadomość
Hej pamietam ze na poprzednim blogu mialas notke o makijazu permanentnym i zdjecia jak masz wykonany bardzo mi sie spodobal u Ciebie , jestem wlasnie po zrobieniu brwi 2 grudnia czeka mnie korekta ale odcien mam zdecydowanie za jasny sa przezroczyste prawie. Mysle tez o zrobieniu ust. Moglabys znowu napisac taka notke albo dolaczyc tutaj zdjecia? Chcialabym pokazac jaki odcien ma mi teraz zrobic

Miło jest czytać i widzieć jak wszystkie Panie są zadowolone fajnie tak powinno być ja też jestem zadowolony ze swoich brwi pokażcie swoje fotki i nie wstydźcie się swoich brwi
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 00:29   #4049
nicola28
Raczkowanie
 
Avatar nicola28
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 52
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam wybieram sie za ok miesiac na wykonanie makijażu permanentnego brwi . I tu zaczyna sie moje pytanie , co powinnam wiedziec aby nie dac sobie spartaczyć /
Słyszłam czytałam o metodzie poprzez szablon, o metodzie " włoskowej " i "zwykłej nie włoskowej "
Jeatem zielona !! chciałabym aby wyglądało to jak najbardziej to możliwe naturalnie . Moje brwi sa w stanie oplakanym i od bardzo dawna ich nie wyrywam ( cos ok 2-3 lat ) stosuje olejki ale nic nie pomaga . Mam dosc i dlatego zdecydowałam sie na ten makijaż . Cena to 700 zł za 3 wizyty ( 1 wizyta pozniej jakas przerwa i 2 pozostale wizyty to poprawki )
jest to najlepszy Salon Urody u mnie w miescie ,
oto zdjecie z moimi paskudnymi brwiami
I najważniejsze jak z bolem przy takim zabiegu ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg asia.jpg (32,1 KB, 109 załadowań)
nicola28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 07:29   #4050
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez nicola28 Pokaż wiadomość
Witam wybieram sie za ok miesiac na wykonanie makijażu permanentnego brwi . I tu zaczyna sie moje pytanie , co powinnam wiedziec aby nie dac sobie spartaczyć /
Słyszłam czytałam o metodzie poprzez szablon, o metodzie " włoskowej " i "zwykłej nie włoskowej "
Jeatem zielona !! chciałabym aby wyglądało to jak najbardziej to możliwe naturalnie . Moje brwi sa w stanie oplakanym i od bardzo dawna ich nie wyrywam ( cos ok 2-3 lat ) stosuje olejki ale nic nie pomaga . Mam dosc i dlatego zdecydowałam sie na ten makijaż . Cena to 700 zł za 3 wizyty ( 1 wizyta pozniej jakas przerwa i 2 pozostale wizyty to poprawki )
jest to najlepszy Salon Urody u mnie w miescie ,
oto zdjecie z moimi paskudnymi brwiami
I najważniejsze jak z bolem przy takim zabiegu ?
A skąd jesteś?

Myślę, że najlepiej gdyby jakaś linergistka się wypowiedziała, jednak z doświadczenia wiem, że warto najpierw zobaczyć prace i efekty danej osoby. Jesteś w stanie wtedy ocenić czy są one zbliżone do tego co sama chciałabyś uzyskać. Zawsze możesz umówić się na konsultację. Tam powinni odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, a przy okazji pokazać np zdjęcia (jeżeli nie maja umieszczonych ich na swojej stronie). Pytaj o wszystko co budzi Twoje obawy. Sprawdź czy dana osoba ma certyfikaty (chociaż oczywiście nie jest to od razu potwierdzeniem umiejętności).

Jeżeli chodzi o naturalność to mi właśnie na takim efekcie zależało, dlatego wybrałam metodę piórkową. Jakieś szablony czy metodę tradycyjną na Twoim miejscu raczej bym sobie odpuściła...

Jeżeli chodzi o ból to jest to kwestia bardzo indywidualna... Każdy przecież ma inny próg bolu. Oczywiście linergistka smaruje brwi najpierw maścią znieczulającą także nie ma się co obawiać. Duże znaczenie ma też pewnie nastawienie psychiczne
Ja miałam robione kreski dolne i brwi... i tak jak kreski przy moich łzawiących oczach były odczuwalne... tak przy brwiach mogłabym usnąć także jak widzisz nie ma zasady

Pozdrawiam

Edytowane przez justaa_
Czas edycji: 2013-11-14 o 07:30
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.