Kosmetyki Ziaji - co sądzicie - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-22, 18:29   #1921
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
krem nuno zwykly czy tonujący??
tonujacy mam cale opakowanie i uzywam sobie czasami, bardzo fajny ale jak mam czasami wysyp pryszczy to nie chce katowac cery tym, pomimo iz niby antybakteryjny

a ten krem zwykly to mialam w probce i wg mnie super ale zawsze tak u mnie ze jak mam probke to bosko itp. a jak kupuje opakowanie to juz gorzej nie wiem dlaczego;]
Mam na myśli zwykły.

A co do próbek to właśnie ja mam też takie zdanie . Próbki są lepsze niż pełne opakowania.
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 21:04   #1922
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
a ten krem zwykly to mialam w probce i wg mnie super ale zawsze tak u mnie ze jak mam probke to bosko itp. a jak kupuje opakowanie to juz gorzej nie wiem dlaczego;]
Dokładnie tez tak mam i nawet tak własnie miałam z tym kremem antybakteryjnym-zachwyciły mnie jego próbki i kupiłam całe opakowanie, które zużyłam bez żadnych zachwytów...teraz dostałam znowu duzo tych próbek i jak użyje od czasu do czasu to jest świetny

Wygrałam dziś tonik aloesowy (w loterii los za 2 zł) ale nie pachnie za ładnie...a jak z działaniem???piszcie jesli uzywałyście
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 10:00   #1923
Błękitny Frędzelek
Raczkowanie
 
Avatar Błękitny Frędzelek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Dalej nie ma Ziaja Rebuild..... nic z tego nie rozumiem.
Błękitny Frędzelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 10:33   #1924
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez izapp1 Pokaż wiadomość
Tak. Iza P jestem . A całe moje imię brzmi Izabella P .

Ja mam tylko próbkę tego kremu , na cudowne działanie nie liczę .
hehe no to niezle

milo, ze sa dwie Izy P. z Rzeszowa

Cytat:
Napisane przez Błękitny Frędzelek Pokaż wiadomość
Dalej nie ma Ziaja Rebuild..... nic z tego nie rozumiem.
ale gdzie nie ma ?

w ogole w sprzedazy czy u Ciebie?
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 11:42   #1925
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Witam, chociaz do Ziaji swego czasu nie pałalam miłościa, to teraz nadrabiam, ze względu na krem z serii nuno i krem oliwkowy do rak Chce wybróbowac masła, inne serie do rak i tu mam problem, niby mieszkam w okregu- gdzie pełno miast i sklepow, ale za choinke nie moge dostac Ziaji. Tu mam do Wa prosbe:
- gdzie w okregu sosnowiec, katowic emoge dostac Ziaje? W trosmanie sa restzi, w naturze w ogole nie ma
- w jakim sklepie internetowym kupujecie produkty Ziaji??

Z gory dziekuje za odpowiedz
masło kakaowe z kremem jest w Naturze w promocji (przynajmniej było w czwartek)
(chciałam się załapać na buziaki)

link do aktualnych promocji
http://www.drogerienatura.pl/index.php?strona=promocje

ja używam na noc kremu oliwkowego lekka formuła i rano mam ładnie nawilżoną skórę
moja mama też go używa, bo prawie wszystko inne ją uczula
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."

Edytowane przez sylwiani
Czas edycji: 2007-10-23 o 12:37
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 17:25   #1926
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Ja widzialam dzis fajne zestawy Ziajowe, np. balsam oliwkowy do ciala plus krem oliwkowy do twarzy i miniaturka masla do ciala Re-Biuld (tak na oko jakies 20-30 ml) za 10 zl
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 17:48   #1927
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

ja kupiłam dziś krem do rąk opuncja figowa - i pachnie boosko, dla mnie. no i ręce nie są lejące po nim, co la mnie ważne, więc chyba zamieniam oliwkowy na ten. no i jeszcze krem do depilacji w saszetkach i maseczke - kozie mleko, ale zauważyłam, że ona przeciwzmarszczkowa :/ a ja myślałam, że do suchej skóry miała któraś z was tą maseczkę???
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 18:51   #1928
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Ja widzialam dzis fajne zestawy Ziajowe, np. balsam oliwkowy do ciala plus krem oliwkowy do twarzy i miniaturka masla do ciala Re-Biuld (tak na oko jakies 20-30 ml) za 10 zl
A gdzie je widziałaś?
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 18:59   #1929
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
maseczke - kozie mleko, ale zauważyłam, że ona przeciwzmarszczkowa :/ a ja myślałam, że do suchej skóry miała któraś z was tą maseczkę???
nie chce cie straszyc, ale ta maseczka jest dziwna...zastyga na buzi w formie normlanie tynkuzostawia strasznie niekomfortowy osad...

chyba,ze masz bardzo sucha skore to powinna sie wchlonac

a ona jest przeznaczona do skory suchej z tendencja do zmarszczek

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
A gdzie je widziałaś?
w takiej zwyklej drogerii, lokalnej sieciowce

byly jeszcze zestawy mleczko+tonik plus krem do rak

fajne
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 19:16   #1930
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

ja też te zestawy widziałam, jest ich sporo, odkryłam w poznaniu sklep zawalony ziają, w niskich cenachbajerrrr
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 19:48   #1931
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
nie chce cie straszyc, ale ta maseczka jest dziwna...zastyga na buzi w formie normlanie tynkuzostawia strasznie niekomfortowy osad...

chyba,ze masz bardzo sucha skore to powinna sie wchlonac

a ona jest przeznaczona do skory suchej z tendencja do zmarszczek
ojjj, no właśnie tak myślałam jak zobaczyłam, że z tendencją do zmarszczek... chyba zrezygbuje na razie z niej, albo poczekam na okres, kiedy moja skóra będzie bardziej przesuszona, bo z nią to różnie jest na szczęście to tylko saszetka i zapłaciłam za nią 1,60 zł
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 19:53   #1932
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Pisałam wam że wysłałam do Ziaji maila w którym pisałam że nowości docierają do nas bardzo poźno i że nie widziałam aby w którymkolwiek sklepie był pełny wybór. Odpisali że przekazą mojego maila przedstawicielowi który jest odpowiedzialny za mój rejon.
Dzisiaj dostałam maila od pana przedstawiciela Podał mi 3 sklepy mające pełny asortyment Ziaji: o 2 wógóle nie wiedziałam Trzeba będzie sie wybrać.

Dlatego polecam wam napisać maila do Ziaji aby przedstawiciel wysłał wam adresy sklepów - może tak jak ja nie wiecie o istnienui sklepików bogatychw Ziaje w waszym mieście
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 19:55   #1933
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Ja kupiłam balsam masło kakaowe, już ente opakowanie, które uwielbiam.
A do kompletu krem do twarzy masło kakaowe.
I chciałam o tym kremie pisać:
Czy Wam też ono się tak dziwnie rozmarowuje na skórze?
Takie mam odczucie jakbym gęsty krem na mokrej skórze rozsmarowywała, tak się on ślizga.

Przy czym niesamowicie piękną skórę mam po nim, ten krem jest idealny na zime, nie jest taki tłusty jak krem oliwkowy, idealnie nawilża i cera jest po nim taka miła, aksamitna
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 19:55   #1934
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
ojjj, no właśnie tak myślałam jak zobaczyłam, że z tendencją do zmarszczek... chyba zrezygbuje na razie z niej, albo poczekam na okres, kiedy moja skóra będzie bardziej przesuszona, bo z nią to różnie jest na szczęście to tylko saszetka i zapłaciłam za nią 1,60 zł
byc moze u ciebie sie sprawdzi, ma w sumie troche pozytywnych recenzji na KWC

jakbym policzyla ile kasy poszlo mi na takie tanie buble to wyszlaby calkiem niezla sumka, wole nie wiedziec jaka
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 19:57   #1935
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pisałam wam że wysłałam do Ziaji maila w którym pisałam że nowości docierają do nas bardzo poźno i że nie widziałam aby w którymkolwiek sklepie był pełny wybór. Odpisali że przekazą mojego maila przedstawicielowi który jest odpowiedzialny za mój rejon.
Dzisiaj dostałam maila od pana przedstawiciela Podał mi 3 sklepy mające pełny asortyment Ziaji: o 2 wógóle nie wiedziałam Trzeba będzie sie wybrać.

Dlatego polecam wam napisać maila do Ziaji aby przedstawiciel wysłał wam adresy sklepów - może tak jak ja nie wiecie o istnienui sklepików bogatychw Ziaje w waszym mieście
ja juz taki znalazłamw poznaniu
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 21:11   #1936
anulka0016
Raczkowanie
 
Avatar anulka0016
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 468
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Ja używam całej serii prócz żelu do mycia twarzy z serii Nuno i powiem że mi bardzo odpowiada
Mam suchą skórę na policzkach a ten krem mi ją wygładził i nei podrażnia, tonik nawilża mi skórę... Moja cera jest bardzo kapryśna - nosek i czoło jak księżyc, rozszerone pory i zaskóniki których za nic nie mogę usunąć, a na policzkach cera sucha.
W każdym razie Ziaję bardzo polecam
__________________
W przypadku facetów mniej znaczy więcej, bo im mniej poświęcasz im uwagi, tym większe wzbudzasz w nich pożądanie!

Przyczyną połowy
naszych blędów życiowych jest to,
że odczuwamy tam,
gdzie powinniśmy myśleć,
a myślimy tam,
gdzie powinniśmy odczuwać.
anulka0016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 07:04   #1937
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Anulka a używalas tego preparatu punktowego z nuno? Jedna z wizazanek juz tu o nim pisal ze super działa, ale moze ktoś jeszcze tez tak uważa??? to wtedy kupie-potrzebuje czasami cos takiego na niemiłe niespodzianki, któe ostatnio czesto sie pojawiająale nie wiem czy lepiej nie kupic czegos sprawdzonego (czyli acnefanu)...poradzcie!
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 07:23   #1938
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pisałam wam że wysłałam do Ziaji maila w którym pisałam że nowości docierają do nas bardzo poźno i że nie widziałam aby w którymkolwiek sklepie był pełny wybór. Odpisali że przekazą mojego maila przedstawicielowi który jest odpowiedzialny za mój rejon.
Dzisiaj dostałam maila od pana przedstawiciela Podał mi 3 sklepy mające pełny asortyment Ziaji: o 2 wógóle nie wiedziałam Trzeba będzie sie wybrać.

Dlatego polecam wam napisać maila do Ziaji aby przedstawiciel wysłał wam adresy sklepów - może tak jak ja nie wiecie o istnienui sklepików bogatychw Ziaje w waszym mieście
A to ciekawe
Ja np. kiedyś w SP chciałam kupić tonik nagietkowy, obeszłam cały sklep i nie widziałam go(było tylko mleczko) a potem w zykłym Społemie byłam przypadkiem i tam było tych toników na kopy Ciekawe od czego zależy gdzie jakie kosmetyki dają(do jakich sklepów)
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 08:52   #1939
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A to ciekawe
Ja np. kiedyś w SP chciałam kupić tonik nagietkowy, obeszłam cały sklep i nie widziałam go(było tylko mleczko) a potem w zykłym Społemie byłam przypadkiem i tam było tych toników na kopy Ciekawe od czego zależy gdzie jakie kosmetyki dają(do jakich sklepów)
Może akurat wtedy go nie było bo już sprzedali i czekali na nowa dostawe? Wydaje mi sie ze to od sklepu zalezy co zamawiają - mała drogeria weźmie raczej to co się najlepiej sprzeda, natomiast w większej (Rossmann, Natura) w której jest ogólnie duzo kosmetyków moze być problem z miejscem na wszystkie kosmetyki. Tak mi się wydaje. A te, kóre mają pełny asortyment Ziaji pewnie wyczuwają ich "potencjał"


Fuksja: użyłaś już może lekkiego kremu z opuncją? Jakbyś go porównała z Evą z melisą?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 10:15   #1940
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A to ciekawe
Ja np. kiedyś w SP chciałam kupić tonik nagietkowy, obeszłam cały sklep i nie widziałam go(było tylko mleczko) a potem w zykłym Społemie byłam przypadkiem i tam było tych toników na kopy Ciekawe od czego zależy gdzie jakie kosmetyki dają(do jakich sklepów)
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Może akurat wtedy go nie było bo już sprzedali i czekali na nowa dostawe? Wydaje mi sie ze to od sklepu zalezy co zamawiają - mała drogeria weźmie raczej to co się najlepiej sprzeda, natomiast w większej (Rossmann, Natura) w której jest ogólnie duzo kosmetyków moze być problem z miejscem na wszystkie kosmetyki. Tak mi się wydaje. A te, kóre mają pełny asortyment Ziaji pewnie wyczuwają ich "potencjał"

DLa mnie Rossmann i Natura sa katastrofalnie zaopatrzone
Chodze tam po konkretne produkty, np. do Natury czasem ogladnac kosmetyki Manhattan bo jak dotad w Rzeszowie chyba tylko u nich sai te taniutkie jak Essence, Sensique itp.do Rossmanna z reguly po jakas promocje z gazetki

Poza tym to maja po kilka produktow kazdej firmy i tyle
Tak samo z Ziaja---w Rossmannach ich produkty mozna policzyc na palcach jednej reki.W Naturze troszke wiecej,ale tam maja wysokie ceny.
Nie mowie o nowosciach, ani tu ani tam nikt nie slyszal o maslach do ciala Ziaji, ktore sa od maja w sprzedazy

Wstyd

Chyba umarlabym bez lokalnego Wispolu ( w sumie mogliby rozpoczac jakas ekspansje na innego wojewodztwa i miasta)---oni maja doslownie wszystko! od Flos-Leku do Dr Ireny Eris przez Sally Hansen
Naprawde wszystko tam znajde, a nowosci czasem maja zanim o nich wizazanki doniosa
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 10:30   #1941
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ja kupiłam balsam masło kakaowe, już ente opakowanie, które uwielbiam.
A do kompletu krem do twarzy masło kakaowe.
I chciałam o tym kremie pisać:
Czy Wam też ono się tak dziwnie rozmarowuje na skórze?
Takie mam odczucie jakbym gęsty krem na mokrej skórze rozsmarowywała, tak się on ślizga.

Przy czym niesamowicie piękną skórę mam po nim, ten krem jest idealny na zime, nie jest taki tłusty jak krem oliwkowy, idealnie nawilża i cera jest po nim taka miła, aksamitna
Ja mam takie same odczucie co do kremu kakaowego i jego rozsmarowywania.
Zresztą z dalszą częścią opini też się zgadzam Ja smaruję się tym kremem na noc bo na dzień wole coś lżejszego. Obecnie na dzień mam krem Calma i krem rozświetlajacy. Z obydwóch jestem bardzo zadowolona.
Mam zamiar kupić sobie krem oliwkowy ale ten lekka formuła bo zwykły mi nie pasuje.


U mnie nie ma sklepu dobrze zaopatrzonego w Ziaję Przynajmniej ja o takim nic nie wiem. Może ja też napiszę takiego maila do Ziajki
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 10:33   #1942
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez donia27 Pokaż wiadomość


U mnie nie ma sklepu dobrze zaopatrzonego w Ziaję Przynajmniej ja o takim nic nie wiem. Może ja też napiszę takiego maila do Ziajki
Napisz, napisz

ja jestem zdania, ze trzeba zawsze interweniowac, wtedy firmy wiedza,ze klienci ich obserwuja i staraja sie jescze bardziej
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 10:38   #1943
parabolka
Raczkowanie
 
Avatar parabolka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: pyrlandia
Wiadomości: 106
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ja juz taki znalazłamw poznaniu
gdzie jeśli można wiedzieć?? ;>
parabolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 12:37   #1944
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Hosenko a Ty w mailu do Ziaji pytałaś o sklepy W Krakowie czy NS?

Ja do Natury nie chadzam, bo nie mam po drodze żadnej, w Rossmannie byłam chyba z pół roku temu, najwolę SP bo mam najbliżej no i mają tam apteczne kosmetyki
Fajnie, że Ziaja jest ogólnodostępna nawet w mini-mini osiedlowych sklepikach, ale faktycznie powinny być miejsca, gdzie mają wszystkie Ziajowe kosmetyki(też te z serii PRO), takie sklepy firmowe
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 14:14   #1945
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Chyba umarlabym bez lokalnego Wispolu ( w sumie mogliby rozpoczac jakas ekspansje na innego wojewodztwa i miasta)---oni maja doslownie wszystko! od Flos-Leku do Dr Ireny Eris przez Sally Hansen
Naprawde wszystko tam znajde, a nowosci czasem maja zanim o nich wizazanki doniosa
Och tak, jestem za Byłam w Wispolu w Stalowej Woli - spędziłam w nim godzine (TZ sie troche niecierpliwił ). Tam jest rzeczywiście wszystko Szkoda tylko że kolorówka jest za ladą - nie można samemu macać - kolorówki też super wybór - od Miss Sporty, Pierre Rene, poprzez Loreal aż do Isa Dory czy Art Deco


Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hosenko a Ty w mailu do Ziaji pytałaś o sklepy W Krakowie czy NS?
W Nowym Sączu
Chciałam obadać jeden z tych podanych sklepów, ale chyba weszłam do innego bo Ziaji prawie wogle nie bylo. Były za to kosmetyki ... Dermacol - nie tylko ten słynny podkład, ale również kosmetyki do pielegnacji twarzy, ciała
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 16:01   #1946
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

ta dobrze zaopatrzona w Ziaję drogeria w moim mieście to też Wispol o ile się nie mylę
jedyne co w tej drogerii nie lubię to to, że kolorówki nie można "pomacać" bo jest za ladą - tak jak wspomniała Hosenka*

Ziaję Rebuild na rozstępy stosuję od ok. tygodnia, ale efektów na razie nie widać. Zresztą na opakowaniu pisze: "redukcja głębokości rozstępów o 72% *wyniki 56-dniowej kuracji" więc jeszcze muszę poużywać.

Ktoś niedawno prosił o "recenzję" szamponu Wygładzanie Zaprogramowane:
po pierwszym umyciu różnicy nie widziałam, włosy były jakie były przedtem. Jednak po następnych myciach zauważyłam (niewielką, bo niewielką, ale zawsze) różnicę - z natury moje włosy nie są ani proste ani całkiem kręcone, tylko takie "pomięte" - po umyciu włosów szamponem Ziaji i wysuszeniu suszarką kosmyki były jakby prostsze, bardziej miękkie i trochę wygładzone. Z każdym myciem jest troszkę lepiej, liczę na jakiś lepszy efekt po skończeniu całej butelki

A balsam 100% pielęgnacji bosko rozświetla
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 17:33   #1947
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Fuksja: użyłaś już może lekkiego kremu z opuncją? Jakbyś go porównała z Evą z melisą?
używałam go już

spróbuję go porównać.. jest bardziej gęsty niż krem z melisą, ale wchłania się szybko. trochę błyszczy, melisa za to u mnie dawała mat. wydaje mi się, że krem z opuncją nawilża o wiele bardziej, chociaż w sumie nie jestem w stanie tego obiektywnie ocenić, bo melisę używałam w czerwcu i lipcu a wtedy moja skóra nie potrzebowała aż takiego nawilżenia jak teraz.

oba kremy baardzo lubię, ale wydaje mi się, że na tą porę roku krem z opuncją lepiej się sprawdzi.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 18:11   #1948
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Och tak, jestem za Byłam w Wispolu w Stalowej Woli - spędziłam w nim godzine (TZ sie troche niecierpliwił ). Tam jest rzeczywiście wszystko Szkoda tylko że kolorówka jest za ladą - nie można samemu macać - kolorówki też super wybór - od Miss Sporty, Pierre Rene, poprzez Loreal aż do Isa Dory czy Art Deco

Masz racje z ta ladą
Ale w przeciwienstwie do Douglasow czy Sephor ja lepiej czuje sie za lada w Wispolu bo babki tam sprzedajace sa rewelacyjne, mile, bez zadnego zadecia, pokaza wszystko co chce, doradzaja i w dodatku nawet jak nic nie kupie zachowuja sie z klasą

Ostatnio tez odkrylam taki sklepik z duzym wyborem Ziaji, a takze kosmetykow naturalnych jak Lavera, CMD czy Logona.
Niestety jest to prywatny sklepik i nadrabiaja cenami niezle

Btw. Hosenka gratuluje zzielenienia
Robisz na plotkowym ?
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 18:14   #1949
anulka0016
Raczkowanie
 
Avatar anulka0016
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 468
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Anulka a używalas tego preparatu punktowego z nuno? Jedna z wizazanek juz tu o nim pisal ze super działa, ale moze ktoś jeszcze tez tak uważa??? to wtedy kupie-potrzebuje czasami cos takiego na niemiłe niespodzianki, któe ostatnio czesto sie pojawiająale nie wiem czy lepiej nie kupic czegos sprawdzonego (czyli acnefanu)...poradzcie!
nie uzywałam go jeszcze nie mogłam go nigdzie znaleźćAle też słyszałam wiele dobrych opinii o nimwięc jak znajdę na pewno zakupię sobie
__________________
W przypadku facetów mniej znaczy więcej, bo im mniej poświęcasz im uwagi, tym większe wzbudzasz w nich pożądanie!

Przyczyną połowy
naszych blędów życiowych jest to,
że odczuwamy tam,
gdzie powinniśmy myśleć,
a myślimy tam,
gdzie powinniśmy odczuwać.
anulka0016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 18:29   #1950
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
używałam go już

spróbuję go porównać.. jest bardziej gęsty niż krem z melisą, ale wchłania się szybko. trochę błyszczy, melisa za to u mnie dawała mat. wydaje mi się, że krem z opuncją nawilża o wiele bardziej, chociaż w sumie nie jestem w stanie tego obiektywnie ocenić, bo melisę używałam w czerwcu i lipcu a wtedy moja skóra nie potrzebowała aż takiego nawilżenia jak teraz.

oba kremy baardzo lubię, ale wydaje mi się, że na tą porę roku krem z opuncją lepiej się sprawdzi.
U mnie z melisą też dają mat Ale jest za lekki i słabo nawilża. Jak tylko dorwę tą serię to zakupię


Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Btw. Hosenka gratuluje zzielenienia
Robisz na plotkowym ?
Dziękuję
Jestem moderatorem Avonowym - szefostwo stwierdziło że rzeczywiście potrzebny porzadek i specjalny nadzór
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.