L'OREAL EXCELLENCE Creme... - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-21, 21:53   #271
aqnes1129
Raczkowanie
 
Avatar aqnes1129
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 32
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

hej, dziewczyny, zaczytałam się w wątku ale nie znalazłam tego czego chciałam. Postanowiłam moje złoto popielato żólte włosy potraktować excellencem 10.21, bo był w naturze w promocji. (myslalam nad garnier nutrisse, ale stanelo na tym) napisane na opakowaniu jest, że to "bardzo bardzo jasny lodowy blond", dlatego mnie skusiło, a jak zaczełam szukać coś o tym odcieniu, to się okazało, że loreal nie ma takiego, a jest "bardzo bardzo jasny blond perłowy". Oba opakowania są identyczne, babki na zdjęciach te same, ale nazwa się różni, czy to jakaś wada, czy o co chodzi?
No i jeśli to jakaś wada, a to tak naprawdę ten sam kolor, to mogłaby któaś was wrzucić zdjęcia, bo widziałam, że ktoś wcześniej wrzucał, ale zdjęć już tam obecnych nie było. Chce wiedzieć głównie jak farbuje/rozjaśnia odrost, bo mam go na poziomie 7 taki mysi.
aqnes1129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 21:55   #272
Kokosanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
kupiłam właśnie tą farbę! masz może zdjęcia??
Jakieś znalazłam Raz farbowałam z jasnego brązu na ten odcień, a drugi raz z blondu znowu na ten sam. Efekt podobny. Wklejam ten drugi przypadek :P przed i po.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg loreal1.jpg (13,3 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loreal.jpg (31,8 KB, 212 załadowań)
Kokosanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 11:22   #273
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez Kokosanna Pokaż wiadomość
Jakieś znalazłam Raz farbowałam z jasnego brązu na ten odcień, a drugi raz z blondu znowu na ten sam. Efekt podobny. Wklejam ten drugi przypadek :P przed i po.

bardzo fajnie wyszło obawiałam się, że może jakoś rudo wychodzi, także na następne farbowanie biorę tę farbę, dzięki za fotki
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 13:22   #274
Kosia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 22
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Podbijam wątek, mam nadzieję że ktoś się odezwie. Jak wychodzi 8.13 perłowy beż na włosach "mysich" lub na rozjaśnianych do jasnego blondu?
__________________

www.biger.pl
Biger na Facebooku
Kosia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 14:51   #275
Delilah77
Przyczajenie
 
Avatar Delilah77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa G. czasem Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez Kosia_ Pokaż wiadomość
Podbijam wątek, mam nadzieję że ktoś się odezwie. Jak wychodzi 8.13 perłowy beż na włosach "mysich" lub na rozjaśnianych do jasnego blondu?
Też jestem ciekawa bo jestem na etapie oszukiwania odpowiedniej farby do moich wlosów
Delilah77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 18:03   #276
rozynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Unhappy Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Bardzo prosze Was o pomoc ... czytam, szperam i wiem juz na pewno ze wskocze w te farby ... tylko jaki odcien???

Kiepsko wygladam we wszelkich rudosciach i miedziach, nie chce tez kasztanu, ani ciemnego brazu ... chcialabym wrocic do "natury" ... jestem ciemnym blondem, szatynka.

Po ostatniej wizycie u fryzjera wygladam tak jak na fotce, calkiem sie rozmywam w tym kolorze, niby wiosna ze mnie ponoc, i milam miec tylko lekko rozjasniony kolor, ale ja sie czuje zupelnie jak kurczak.

Macie juz doswiadczenia z tymi farbami ... podpowiedzcie mi prosze

Myslalam o 7.1 ... blond popielaty ... tak na zdjeciu wyglada jak cos w rodzaju ciemniejszego bezu ... chyba ???

Co wy na to?????

Blagam pomozcie! Skoro moj maz nawet tw ze wygladam kiepsko, to musi byc naprawde zle ... zazwyczaj nie komentuje ... a teraz zareagowal odrazu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Moje zdjęcie 20.png.jpg (7,3 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e710.png.jpg (14,0 KB, 32 załadowań)
rozynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 09:06   #277
rozynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Doradzcie prosze!

Edytowane przez rozynka
Czas edycji: 2012-04-19 o 14:43
rozynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 17:56   #278
niunia_05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 293
GG do niunia_05
Blond Miedziano-Złocisty 7.43 Loreal Excellence creme

Witam Kochane, czy któraś farbowała się tą farbą? Bardzo prosiłabym o zdjęcia ponieważ nie mogę znaleźć opinii na temat tego kolorku Dziękuję ślicznie Chodzi mi o kolorek Blond Miedziano-Złocisty 7.43

Edytowane przez niunia_05
Czas edycji: 2012-04-20 o 18:12
niunia_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 10:38   #279
rozynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cozzz nie doczekalam sie odpowiedzi od Was, zaryzykowalam i powiedzmy ze jest dobrze.

Kolor 7.1 popielaty blond ... moim zdaniem wyszedl jak na pudelku. Jest zimny, blyszczacy, ale to wciaz nie moj kolor ... tzn nie dla mnie. Jakis taki "mysi" ...

Mimo wszystko mozna powiedziec ze wyglada naturalnie ... zdjecia jak nizej.

zdj. nr 1 moja baza
zdj. 2 i 3 po farbowaniu ... czas jakies 20 minut, balam sie ze wyjdzie zbyt ciemny wiec nie trzymalam 30.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1000403.jpg (57,2 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000466.jpg (60,4 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000470.jpg (94,5 KB, 194 załadowań)
rozynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 22:18   #280
natalia_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 22
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Hej wszystkim.Farbowalam juz loreal excellence creme 5.0 czyli sredni braz ale cos wzielo mnie na ciemny.Ten sredni braz jakis taki cos w ryzy wpada na czubku glowy-chociaz niekoniecznie-jak dla mnie chyba za jasny.Ciekawa jestem jak wydzie mi na wlosach loreal excellence creme 4.0 czyli ciemny braz(3.0 jest jako darkest brown czyli odpada,mam raczej jasna cere).Mam nadzieje ze nie wyjda mi czarne-to bylaby chyba tragedia.Czy moze mi ktos doradzic,albo chociaz poinformowac co wychodzi po tym 4.0?Baze ma srednio brazowa aktualnie-jasniejsze na gorze a ciemniejsze na dole(te na dole i tak ida na sciecie)Mile widziane zalaczenie fotek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg loreal%20exellen%204.jpg (16,2 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez natalia_86
Czas edycji: 2012-05-21 o 22:21
natalia_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 09:00   #281
rozynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez natalia_86 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim.Farbowalam juz loreal excellence creme 5.0 czyli sredni braz ale cos wzielo mnie na ciemny.Ten sredni braz jakis taki cos w ryzy wpada na czubku glowy-chociaz niekoniecznie-jak dla mnie chyba za jasny.Ciekawa jestem jak wydzie mi na wlosach loreal excellence creme 4.0 czyli ciemny braz(3.0 jest jako darkest brown czyli odpada,mam raczej jasna cere).Mam nadzieje ze nie wyjda mi czarne-to bylaby chyba tragedia.Czy moze mi ktos doradzic,albo chociaz poinformowac co wychodzi po tym 4.0?Baze ma srednio brazowa aktualnie-jasniejsze na gorze a ciemniejsze na dole(te na dole i tak ida na sciecie)Mile widziane zalaczenie fotek
Ja tez sie zastanawialam nad tym kolorem, ale powiem Ci ze sie jakos zawiesilam z jego polozeniem, bo wszedzie na Wizazu gdzie watek tego koloru sie pojawil dziewczyny pisza, ze on swietnie i rowno kryje ale wychodzi czarny, a dopiero po kilku myciach jest fajny ciemny braz. Zastanawiam sie czy nie polozyc go np na dwa razy ... ja jak widac wyzej mam krotkie wlosy wiec by starczyo, tylko ze przy obecnym kolorze to bylaby zmiana ekstremalna :-(

Tez bym chetnie jakies foty obejrzala ... kobitki odezwicie sie.
rozynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 11:59   #282
sofia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Witam dziewczyny wcześniej tylko was czytałam ale mośe i moje doświadczenia z excellencem sie komuś przydadzą A wiec:
1) pierwsze moje doświadczenie z excellencem bylo jakieś 1,5 roku temu, kładłam jasny brąz 5.0.
Kładłam go na włosy, które były po dwóch farbowaniach u fryzjera ciemnym blondem na wcześniejszy bardzo jasny blond, wiec troche zniszczone, a mój naturalny kolor to jasny braz/ciemny blond, 0 siwych. Na początku byłam załamana- wyszedł nierównomierny ciemny brąz ze smolisto czarnymi smugami, wściekłam się niesamowicie,bo zależało mi wtedy aby uzyskac naturalny jasny braz. Jak się potem okazalo kolor sie wymywał a po 3 tygodniach z każdym myciem bylo widac różnicę aż wkońcu uzyskałam jasny brąz, zdecydowanie ciepły, a na zdjęciach w sloncu gdzieniegdzie przebłyskiwał w bardzo ciemny zlocisty blond. Byłam zadowolona, zdecydowanie atutem tej farby jest to że nie pogarsza stanu włosów, i bardzo przyjemnie sie ją nakłada- ma fajną kremową konsystencje.

2) drugie moje doswiadczenie było dopiero co, na włosy farbowane wczesniej odcieniami jasnych naturalnych brazów położyłam 6.13 orzechowy beż. Na początku moje włosy miały kolor czekolady, odcien zdecydowanie nie zimny, ale również nie jednoznacznie ciepły, taki bym powiedziała stonowany ciepły- bardzo ładny kolor, aczkolwiek ciemny, z orzechowym beżem to wogóle nic wspólnego nie miało. Mniej wiecej po miesiącu kolor wypłukał sie o jakies 3 tony, do bardzo ciepłego rudawego karmelu, mniej wiecej na poziomie 6 i tak jak jedna z wizazanek okresliła- jak sie zmywa to wychodzi żywe złoto. Powiem jasno- koło orzechowego beżu to to nawet nie stało. Dla mnie to nie problem, dobrze sie czuje w ciepłych tonach i ogólnie kolor był bardzo bardzo ładny tylko nie miał nic wspólnego z tym co miało wyjść- jak którejś z was zależałoby na zimnym odcieniu ciemnego blondu to bedzie rozczarowana.
Po kolejnych 2 tygodniach, umyciu szamponem przeciwłupieżowym, i paru wizytach na basenie kolor sie splukał do poziomu 7 i lekko wypłowiał.

Na ten moment jestem po histori nr 2 i długo myślałam co z tym zrobić, mam mozna powiedziec wypłowiały poziom 7, ale jesli bym położyła nr 7 Blond, to znowuż wyjdzie mi 6 lub 5 i bedzie się miesiąc zmywał, a ja już nie chce znowu mieć takich ciemnych... Myślałam żeby pofarbować jakim ciepłym odcieniem z poziomu 8 aby wyszedł mi właśnie 7 ale nigdzie nie moglam dostać, ani w osiedlowej drogerii, ani w tesco, naturze czy carrefourze. Wieć wkońcu kupiłam dwie farby: 7-blond i 9.3 bardzo jasny blond złocisty, mam zamiar je wymieszać, tak myśle w stosunku 2:1 czyli wiecej blondu, 1/3 jasnego blondu złocistego.
Co o tym myślicie?
Czy te dwa odcienie mają różne % wody utlenionej? Robiąc takie manewry powinnam również zrobić tak jak jedna z dziewczyn i zmieszać również kremy utleniające?
Ciekawa jestem co o tym myślicie, może już któraś z was ma doświadczenie w takim mieszaniu odcieni excella?

Edytowane przez sofia
Czas edycji: 2012-05-24 o 11:17
sofia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 17:37   #283
sofia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

.

Edytowane przez sofia
Czas edycji: 2012-05-24 o 10:43
sofia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 18:04   #284
natalia_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 22
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez rozynka Pokaż wiadomość
Ja tez sie zastanawialam nad tym kolorem, ale powiem Ci ze sie jakos zawiesilam z jego polozeniem, bo wszedzie na Wizazu gdzie watek tego koloru sie pojawil dziewczyny pisza, ze on swietnie i rowno kryje ale wychodzi czarny, a dopiero po kilku myciach jest fajny ciemny braz. Zastanawiam sie czy nie polozyc go np na dwa razy ... ja jak widac wyzej mam krotkie wlosy wiec by starczyo, tylko ze przy obecnym kolorze to bylaby zmiana ekstremalna :-(

Tez bym chetnie jakies foty obejrzala ... kobitki odezwicie sie.
hej rozynka.Wlasnie polozylam sobie ten kolor(loreal excellence creme 4).Nie wyszedl czarny-tylko taki bardzo ciemny braz podchodzacy pod czarny,ale po pierwszym myciu troche sie wlosy rozjasnily i ten kolor mi bardzo odpowiada wiec innego juz szukac nie bede.W blondach tak jakos nie za bardzo wygladam- taka jakas rozmyta no i te moje czarne brwi...(swoj naturalny kolor wlosow mam sredni popielaty braz).Jesli chcesz przyciemnic teraz wlosy to nie kladz zadnych cieplych odcieni na ten popiel bo cuda moga ci wyjsc-zielen na przyklad.Szukaj pelnych kolorow bez domieszek czyli czyste 7,6 lub 5.Wez sobie na poczatek ten z numerem 5 czyli sredni braz a jak za jasny to dopiero 4.Ja jednak doradzilabym tobie zebys poczekala,wyplukala troche ten popielaty i wziela sobie jakies fajne odcienie na poziomie 6(na zdjeciach widze,ze brwi masz takie ciemny blond,jasny braz)-czyli jasne brazy podchodzace pod ciemny blond-calkiem fajny bylby dla ciebie 6.13 lub 6.41..Mnie ten 4 tak wyszedl na wlosach-zalaczam zdjecia.1)z lampa blyskowa 2)przy swietle bez lampy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0100.jpg (56,0 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0104.jpg (51,1 KB, 93 załadowań)

Edytowane przez natalia_86
Czas edycji: 2012-05-23 o 20:29
natalia_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 18:35   #285
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

ja farbuje 10.21 i jestem bardzo zadowolona
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 05:51   #286
rozynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez natalia_86 Pokaż wiadomość
hej rozynka.Wlasnie polozylam sobie ten kolor(loreal excellence creme 4).Nie wyszedl czarny-tylko taki bardzo ciemny braz podchodzacy pod czarny,ale po pierwszym myciu troche sie wlosy rozjasnily i ten kolor mi bardzo odpowiada wiec innego juz szukac nie bede.W blondach tak jakos nie za bardzo wygladam- taka jakas rozmyta no i te moje czarne brwi...(swoj naturalny kolor wlosow mam sredni popielaty braz).Jesli chcesz przyciemnic teraz wlosy to nie kladz zadnych cieplych odcieni na ten popiel bo cuda moga ci wyjsc-zielen na przyklad.Szukaj pelnych kolorow bez domieszek czyli czyste 7,6 lub 5.Wez sobie na poczatek ten z numerem 5 czyli sredni braz a jak za jasny to dopiero 4.Ja jednak doradzilabym tobie zebys poczekala,wyplukala troche ten popielaty i wziela sobie jakies fajne odcienie na poziomie 6(na zdjeciach widze,ze brwi masz takie ciemny blond,jasny braz)-czyli jasne brazy podchodzace pod ciemny blond-calkiem fajny bylby dla ciebie 6.13 lub 6.41..Mnie ten 4 tak wyszedl na wlosach-zalaczam zdjecia.1)z lampa blyskowa 2)przy swietle bez lampy
Hej Natalio ... bardzo Ci dziekuje i za fotki i za podpowiedzi dotyczace kolorow ... sprobuje poczekac tak jak piszesz ... i wtedy pokombinuje ... dziekuje Ci za porade. A co do wlosow zielonych to powiem szczerze ze wlasnie po 7.1 ten popielaty blond wydaje mi sie wciaz jakis taki zielony ... Twoj braz jest bomba, blyszczacy i wlasnie ciemny brazowy a nie czarny, ale chyba jednak jak dla mnie bedzie zbyt ciemny ... popatrze jeszcze na Twoje propozycje i sprobuje cos wybrac. Jeszcze raz dziekuje.
rozynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 12:03   #287
iNnaKinga
Przyczajenie
 
Avatar iNnaKinga
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z domu?:)
Wiadomości: 9
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Pomocy!
Mam nadzieje ze ktos zagląda tutaj i mi pomozea więc....miałam pasemka na moich blond włosach koloru ciemny blond taki mysi.Chciałam mieć całe jednakowe więc kupiłam rozjaśniacz....u nasady wyszły mi ni to żółte,ni to rudawe jasne....Czytałam ze mogłabym teraz uzyc farby Loreal Excellence -perłowy beż i wtedy on wyrówna kolory....bo w moim przypadku mam u nasady ten ni to zółty ni to rudy...a koncówki mam koloru platyny po użyciu szamponu Joanny Ultra Kolor System.Kolor miał sie zneutralizowac jednak nie ruszył nasady włosow i nadal sa takie jak pisałam Boje sie już eksperymentowac z ta farba więc może ktos doradzi bardzo prosze....Czy ta farba pokryje moja rudawo-żólta czupryne?

Błagam


iNnaKinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 17:56   #288
natalia_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 22
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

hej.Musze ci powiedzieć że chyba ten perłowy beż będzie chyba z domieszką pepielu(jeżeli coś ma na opakowaniu z numerem 1 po przecinku.Na zółtą czuprynę nie kładż nic z popielem bo ci może zielonkawy wyjść)Po rozjaśniaczu włosy są żółte lub marchewkowe-niestety i wtedy na to kładziesz farbę,więc kolor ci powinien wyjść).Weż sobie jednak jakiś ładny odcień blondu z zerem po przecinku(żeby jednak zielony odcień nie wyszedł).Ja blondu osobiście nie mam ale wiem co nie co od dziewczyn na ten temat.Myślę że w zależności od tego jaki kolor wybierzesz ,kolor farby powinien pokryć twoje rudawo-żółte włosy.

Edytowane przez natalia_86
Czas edycji: 2012-07-22 o 17:58
natalia_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 18:05   #289
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez natalia_86 Pokaż wiadomość
hej.Musze ci powiedzieć że chyba ten perłowy beż będzie chyba z domieszką pepielu(jeżeli coś ma na opakowaniu z numerem 1 po przecinku.Na zółtą czuprynę nie kładż nic z popielem bo ci może zielonkawy wyjść)Po rozjaśniaczu włosy są żółte lub marchewkowe-niestety i wtedy na to kładziesz farbę,więc kolor ci powinien wyjść).Weż sobie jednak jakiś ładny odcień blondu z zerem po przecinku(żeby jednak zielony odcień nie wyszedł).Ja blondu osobiście nie mam ale wiem co nie co od dziewczyn na ten temat.Myślę że w zależności od tego jaki kolor wybierzesz ,kolor farby powinien pokryć twoje rudawo-żółte włosy.
Oj... Lepiej nie udzielaj rad, skoro się na tym nie znasz

Kingo, zajrzyj na bloga Blond Bunny, tutaj akurat link o barwach we fryzjerstwie, mam nadzieję, że Ci pomogą

http://blogblondbunny.blogspot.com/2...zjerstwie.html

Na żółte włosy - perła jak najbardziej
Na rudawe - popiele

Jeśli nadal masz wątpliwości to napisz do Bunny maila, odpisuje na każdego.
Najlepiej byłoby gdybyś pokazała jakieś zdjęcia, wtedy na pewno mogłaby Ci doradzić jeszcze lepiej.

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2012-07-22 o 18:07
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 16:17   #290
iNnaKinga
Przyczajenie
 
Avatar iNnaKinga
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z domu?:)
Wiadomości: 9
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Oj... Lepiej nie udzielaj rad, skoro się na tym nie znasz

Kingo, zajrzyj na bloga Blond Bunny, tutaj akurat link o barwach we fryzjerstwie, mam nadzieję, że Ci pomogą

http://blogblondbunny.blogspot.com/2...zjerstwie.html

Na żółte włosy - perła jak najbardziej
Na rudawe - popiele

Jeśli nadal masz wątpliwości to napisz do Bunny maila, odpisuje na każdego.
Najlepiej byłoby gdybyś pokazała jakieś zdjęcia, wtedy na pewno mogłaby Ci doradzić jeszcze lepiej.


Chciałam wam dziewczyny napisac ze po tej farbie,uratowałam swoje włosy i po 3 dniach wyszłam na ulice dziękuje za pomoc...położyłam ten popiel i już nie mam żółci ani rudych teraz tylko myśle co robić z odrostami bo pewnie sie pojawia juz niedługo,frapuje mnie myśl czy czasami nie będe musiala ich rozjaśniac a pózniej farbowac znowu,bo się chyba załamie chyba że farba pokryje odrosty....jak myślicie?

Pozdrawiam was serdecznie i dziękuje za rady wszystkim
iNnaKinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 20:37   #291
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez iNnaKinga Pokaż wiadomość
Chciałam wam dziewczyny napisac ze po tej farbie,uratowałam swoje włosy i po 3 dniach wyszłam na ulice dziękuje za pomoc...położyłam ten popiel i już nie mam żółci ani rudych teraz tylko myśle co robić z odrostami bo pewnie sie pojawia juz niedługo,frapuje mnie myśl czy czasami nie będe musiala ich rozjaśniac a pózniej farbowac znowu,bo się chyba załamie chyba że farba pokryje odrosty....jak myślicie?

Pozdrawiam was serdecznie i dziękuje za rady wszystkim
spróbuj farbą z 9% oksy, jak będzie kiepsko to zamień na 12%, powinno być dobrze, chyba, że masz włosy trudne do rozjaśniania
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 15:56   #292
MaZalotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Ja używam 10 jasny blond, kolor świetny! bardzo naturalny. moje naturalne włosy sa raczej koloru "mysiego". Nie niszczy włosów, mimo, ze mam delikatne i cienkie. są błyszczące i miekkie. bez żółtości ani rudości. Luzie reagują zaskoczeniem, gdy słyszą, ze to farbowany blond w salonie rudawe wychodziły odrosty, ale ona używała chyba 9. w każdym bądź razie - POLECAM!
MaZalotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 14:25   #293
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Dziewczyny, czy któraś z was farbowała brązem złocistym (4.03)?

Ciekawa jestem tej złocistości - czy należy spodziewać się rudych refleksów?

Normalnie farbuje brązem (4).
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada

Edytowane przez tennyo4
Czas edycji: 2013-02-07 o 08:01
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 00:17   #294
natalia_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 22
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Hmm,ja uwazam ze sam braz 4.0 jest dosc cieply(no niby neutralny).Mnie sie wyplukiwal do jakis rudosci co mnie ostro wkurzalo bo w takich rudych blaskach to za fajnie nie wygladam wiec przerzucilam sie na 4.01 czyli ciemny chlodny braz(przynajmniej na rudo sie nie swiece).Natomiast ten 4.03 to na bank cieply braz wiec moze byc taki marchewkowo-czerwony w swietle no moze bardziej zoltawy.Jak ci nie bedzie pasowac i bedzie za cieply to mozesz z powrotem wrocic do 4.0.
natalia_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 20:48   #295
Ilena9
Przyczajenie
 
Avatar Ilena9
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 13
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

A robiła, któraś z Was może kolor Brąz lub Ciemny Brąz? Bo jestem ciekawa efektu a mam włosy koloru ciemnego blondu w dodatku bardzo rozjaśnione w połowie - nie od ombre tylko od rozjaśniacza a u nasady ciemne brązowe. Chciałam jakiś zimny brąz, bo mam chłodny typ urody a włosy mają rudawe refleksy i chciałam to zniwelować. Co poradzicie?

Edytowane przez Ilena9
Czas edycji: 2013-07-08 o 20:50
Ilena9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 14:05   #296
natalia_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 22
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Hej Ilena9.Niestety ciemny brąz jest na poziomie 4.0 i wychodzi dość ciepło.Sama stosowałam i doszłam do wniosku że kolor jak dla mnie za ciepły,wypłukiwał się na taki rudawy,rdzawy.Teraz zmieniłam na 4.1(w Polsce z excellence jest niedostępny ale z preference jest na rynku) czyli ciemny popielaty brąz i rudości już nie ma,żeby jeszcze poprawić kolor na chłodniejszy robię małą domieszkę koloru(dosłownie kilka rozrobionych kropel,no może ciut więcej) koloru 2.01 czyli granatowa czerń lub 2.12(p12 loreal preference czyli granatowa perłowa czerń) wychodzą super chłodne bez rudości.Nawet jak też zastosujesz kolor 3.0 to będziesz miała rdzawy refleks.Kolor 4.01 wychodzi ciemno(jest super ciemnym brązem) ale jak chcesz takiej lekkiej chłodnej brązowej czerni to domieszaj więcej 2.01 lub 2.12(preference p12) do 4.01 i będzie ok.Zwróć też uwagę,że kolory chłodne(4.1 lub 4.01) są ciemniejsze niż kolory naturalne (4.0) więc doradzałabym ci kolor 4.01 i zrobić małą domieszkę 2.01 lub p12.Powodzenia w uzyskaniu twojego chłodnego brązu.

Edytowane przez natalia_86
Czas edycji: 2013-07-14 o 11:15
natalia_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 11:36   #297
natalia_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 22
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

wez pod uwagę ten kolor i ten,ktory chcesz domieszać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 25223_127544.jpg (33,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loreal-paris-feria-by-preference-21-bla-svart_250x250.jpg (13,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loreal-feria-preference-farba-nr-p12-granatowa-perlowa-czer.jpg (33,8 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez natalia_86
Czas edycji: 2013-07-14 o 11:45 Powód: nie moge załadować zdjęć-za trudno
natalia_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 17:04   #298
Ilena9
Przyczajenie
 
Avatar Ilena9
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 13
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Zrobiłam jednak kolor 4.03 świetlisty ciemny brąz i powiem, ze nie jest to kolor ciepły a na pewno nie tak jednoznacznie - moim zdaniem jest bardziej to zimny kolor i faktycznie dość ciemny ale mnie się efekt podoba Ma takie czerwonawe refleksy ale jednak jest to taki zimny kolor.
Ilena9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 15:25   #299
natalia_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 22
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Ważne że tobie się podoba ale niestety 4.03 nie jest zimnym kolorem jest to tak zwany ciemny złoty brąz czyli ma wiekszą domieszkę czerwonego wraz z zielonym.Chłodne to tylko popiele,beże i wszystkie opalizujące w nazwie.
natalia_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 11:53   #300
Ilena9
Przyczajenie
 
Avatar Ilena9
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 13
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Ekspertem nie jestem ale parę osób już mi powiedziało, ze ten kolor wyszedł mi dość chłodno, może to zależy od naturalnego koloru włosów. Nie wiem.

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Ale następnym razem będę wiedzieć, zeby kupować kolory z opalizujące w nazwie
Ilena9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-12 20:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.