Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-24, 21:52   #781
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

zamawiałam 4.11 try me free
i do mnie wczoraj doszło ale nie zmieściło się w skrzynkę
i odebrałam dziś

jutro będę próbować
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 21:55   #782
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Ja zamawiałam 11/16/09 pewnie dojdzie po świętach
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 22:28   #783
__Hetero
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 22
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Witam

Będę wkrótce robiła pierwsze zamówienie z EDM i mam problem z doborem koloru podkładu i różu + pytanie dot. Finishing Dust'ów.

Wiem że trudno jest dobrać kolor na podstawie zdjęć katalogowych produktu a nawet sampli forumowiczek (zawsze pozostaje kwestia warunków robienia zdjęcia, ustawień monitora etc.), zamówiłam więc z Allegro zestaw 6 próbek kolorów wydających się najlepiej pasować do mojej cery (wciąż na nie czekam... ), a wybrane kolory to: Fair, Sandy Fair, Ivory, Multi-Tasking Neutral, Perfect i Pink Tan.

Mój problem polega na tym że generalnie mam jasną cerę, jednakże w środkowej części twarzy wydaje się zaczerwieniona. Mam suchą skórę (alergiczno-atopową) choć - przynajmniej na twarzy - lekko błyszczącą. Nie wiem którą formułę podkładku powinnam wybrać? - teoretycznie powinnam "glo" ale może lepszy będzie pół-mat? Nie mam możliwości sprawdzenia różnic szczególnie że próbki podkładów będą z formuła intensive... Co byście radziły?

Mój kolejny problem to kolor różu. W przyszłości na pewno zamówię sobie próbki kilku upatrzonych kolorów (w różnych odceniach) jednak obecnie chcę kupić jedno duże opakowanie. Zależy mi na kolorze jasnym, subtelnym - w odcieniu różu. Patrząc w katalog Soft Touch sprawiał wrażenie zbyt dosłownie różowego, podobał Waffle Cone, Bouquet czy Best Friends oraz Nick Nack - który wydał mi się idealnym wyborem. Niestety gdy przeglądnęłam Wizażowy album i zobaczyłam jak ciemno i wyraziście Nick Nack wygląda na skórze, czuję się zdezorientowana. Z kolei Waffle Cone wygląda jasno i bardzo naturalnie (pomimo że w katalogu jest ukazany jako dość ciemny), a Soft Touch świetnie prezentuje się na skórze. Czy posiada któraś z was wymienione przeze mnie kolorki do bezpośredniego porównania lub używała ich i mogłaby podzielić się spostrzeżeniami?

Ostatni problem to Finishing Dust - nie wiem czy wybrać zwykły czy Sunlight. Czytałam że różnica jest niewielka tyle że podobno Sunlight nieco koryguje ewentualne zaczerwienienia - czy to prawda?

Wybaczcie mój długi post ale chciałam dokładnie opisać problem
__Hetero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 05:43   #784
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Mam mały problem: otóż zostały mi blizny i grudki po trądziku a czasem pojawiają się zmiany ropne (nie wspomnę o wagrach na czole które zakryłam grzywka). Mogę te dotknięte miejsca traktować kwasami? (acne derm?) i innymi maściami od dermatologa? Bo nakładam na to podkład no ale nie wszystko kryje idealnie np. Nieszczęsne Czoło. Może jakiś korektor bym sobie zafasowała? Doradźcie proszę
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 06:04   #785
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Napisałam wczoraj maila do EDM odnośnie korektorów nawilżających.
Dokładniej spytałam czy będą one dostępne w bigach w tym roku jeszcze, bo nie wiem czy zamawiać zestaw collection czy czekać.

Odpowiedz jak to przystało na EDM nie rozwiązująca problemu

Hello Gosia:
Thanks for checking in. Yes, we do plan on selling them individually- we are waiting on new packaging, but I don't have an ETA on that. If we get any more detailed info, I will certainly let you know.
Let us know if you have any more questions.
Kate

W skrócie czekają na nowe opakowania, ale nie mają jakiegoś pozwolenia [chyba że coś źle rozumiem i ETA nie jest jakimś miernikiem jakości czy coś]
Oraz jeśli będą mieli więcej informacji, poinformują mnie

Akurat w to nie wierze bo mając tylu klientów nie zdołają sobie o mnie przypomnieć
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2009-11-25 o 06:06
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 06:18   #786
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

Susanna - chyba się skuszę na tego prasowańca po Twoich fotkach A swoją drogą.. gąbeczką?? Ja sobie nią robię piękną maskę, za to LHK - idealnie
Bierz, jest fajny Co prawda jest to odcień żółty ale taki ciepły Próbowałam nakładać LHK ale robią mi się smugi, nie umiem równo pokryć twarzy kolorem. Jak Ty to robisz? A gąbeczką małe ilości pas pas miejsce koło miejsca i potem delikatnie rozcieram nie robi się macha.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 06:23   #787
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Bierz, jest fajny Co prawda jest to odcień żółty ale taki ciepły Próbowałam nakładać LHK ale robią mi się smugi, nie umiem równo pokryć twarzy kolorem. Jak Ty to robisz? A gąbeczką małe ilości pas pas miejsce koło miejsca i potem delikatnie rozcieram nie robi się macha.
A kryje dużo lepiej od sypanej wersji... ?
Mam ochotę kolejne zamówienie a po prostu w tym miesiącu nie mogę sobie pozwolić na takie zakupy Już ostatnio ostro nadwyrężyłam budżet No chyba, że się jakaś premia w pracy zdarzy, to już wiem na co ją przeznaczę
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 07:16   #788
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
A kryje dużo lepiej od sypanej wersji... ?
Mam ochotę kolejne zamówienie a po prostu w tym miesiącu nie mogę sobie pozwolić na takie zakupy Już ostatnio ostro nadwyrężyłam budżet No chyba, że się jakaś premia w pracy zdarzy, to już wiem na co ją przeznaczę
Ciężko powiedzieć czy lepiej. Jest to zupełnie inna bajka Ale kryje dobrze, żałuję tylko że nie ma sweet almond prasowanego gdyby był całkowicie przerzuciłabym się na prasowańce co za wygoda, nic nie pyli, nie kruszy, lusterko się nie brudzi a puderniczka jest solidnie wykonana 1 klasa.
I mam wrażenie że podkład dłużej się trzyma ale muszę go jeszcze poużywać
Jak w sobotę będzie dobra pogoda to zrobię porównanie - sama zobaczysz czy dla Ciebie nie będzie za żółty.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog

Edytowane przez Susanna
Czas edycji: 2009-11-25 o 07:17
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 09:17   #789
justitinka
Przyczajenie
 
Avatar justitinka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Napisałam wczoraj maila do EDM odnośnie korektorów nawilżających.
Dokładniej spytałam czy będą one dostępne w bigach w tym roku jeszcze, bo nie wiem czy zamawiać zestaw collection czy czekać.

Odpowiedz jak to przystało na EDM nie rozwiązująca problemu

Hello Gosia:
Thanks for checking in. Yes, we do plan on selling them individually- we are waiting on new packaging, but I don't have an ETA on that. If we get any more detailed info, I will certainly let you know.
Let us know if you have any more questions.
Kate

W skrócie czekają na nowe opakowania, ale nie mają jakiegoś pozwolenia [chyba że coś źle rozumiem i ETA nie jest jakimś miernikiem jakości czy coś]
Oraz jeśli będą mieli więcej informacji, poinformują mnie

Akurat w to nie wierze bo mając tylu klientów nie zdołają sobie o mnie przypomnieć
ETA to termin dostarczenia, czyli w tym przypadku EDM nie wiem kiedy przyjdą im opakowania
justitinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 09:24   #790
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez justitinka Pokaż wiadomość
ETA to termin dostarczenia, czyli w tym przypadku EDM nie wiem kiedy przyjdą im opakowania
dziękuję Czyli nie wiadomo kiedy będą nawilżające korektory big

Hetero, używam golden fair i dla mnie:
* soft touch jest po prostu jasnym delikatnym różem, bardzo subtelnie wygląda na policzkach
*wafle cone wygląda jakbym się czymś ubrudziła
* nick nack jest za ciemny, znacznie bardziej z podobnych kolorów wolę weekend getaway, naprawdę ładnie wygląda
* best friends jest fioletowy, uwaga na niego

Na zaczerwieniania na twarzy mint, co do formuły to skoro masz suchą i atopową to odradzam intensive, będzie wyglądać brzydko. Lekko błyszcząca twarz... spróbuj semi matte.


Zastrzegam że to tylko moje odczucia
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2009-11-25 o 09:31
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 13:28   #791
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

wracam z zajęć, a tu czeka na mnie paczuszka myślę: "o fajnie przyszły cienie..." otwieram a to zamówienie z 11 listopada czyli to z 4 listopada nie dotarło jeszcze w ogóle, a składane tydzień później - już tak. no i weź tu ogarnij EDM i pocztę polską ale fajnie, że w ogóle jakieś dotarło

aa i ja używam soft touch - generalnie super róż na co dzień, na mojej twarzy (winged butter) nieco się ociepla, bardzo delikatny, ale świeży. tylko czasem jak mam gorszy dzień to jakoś tak "zaróżawia" (ups, podkreśla mi to słowo) policzki, że wyglądam jakbym biegała... :/

Edytowane przez mykofenolan mofetilu
Czas edycji: 2009-11-25 o 13:32
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 13:32   #792
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

ETA to Estimated Time of Arrival, chyba miala na mysli ze nie wiedzą jeszcze kiedy korektory ukażą się w sprzedaży
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 15:58   #793
Angii007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Kurde, tak chciałabym wypróbować Pudru i podkładu EDM, ale nie mam takiej możliwości :// Nie ma tu kogoś z Żywca lub okolic, kto będzie coś zamawiał i mógłby mi przy okazji też zamówić (oczywiście za koszt wysyłki tez zapłace) Naprawde bardzo mi zależy ( pozdrawiam gorąco
Angii007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 16:00   #794
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Angii007 Pokaż wiadomość
Kurde, tak chciałabym wypróbować Pudru i podkładu EDM, ale nie mam takiej możliwości :// Nie ma tu kogoś z Żywca lub okolic, kto będzie coś zamawiał i mógłby mi przy okazji też zamówić (oczywiście za koszt wysyłki tez zapłace) Naprawde bardzo mi zależy ( pozdrawiam gorąco
no to zasuwaj na zbiorowe kochana...organizują się chyba jeszcze ze dwa... a co ci trzeba tak na szybko?
z EDM nie ma problemu

a dostałam volcano czy jak mu tam.....i tyle
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja

Edytowane przez aljaka
Czas edycji: 2009-11-25 o 16:02
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 16:33   #795
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

a ja mam podkład golden medium intensive i wydawał mi sie ładny (tzn ze pasuje) ale teraz taki dziwnie zółty mi sie wyjade.. moze zrobie zdjecie jutro jak bedzie swiatło i mi pomozecie.. tylko szkoda.. bo mazłam sie 3 razy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 16:35   #796
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
używam golden fair i dla mnie:
* soft touch jest po prostu jasnym delikatnym różem, bardzo subtelnie wygląda na policzkach
*wafle cone wygląda jakbym się czymś ubrudziła
* nick nack jest za ciemny, znacznie bardziej z podobnych kolorów wolę weekend getaway, naprawdę ładnie wygląda
* best friends jest fioletowy, uwaga na niego

Na zaczerwieniania na twarzy mint, co do formuły to skoro masz suchą i atopową to odradzam intensive, będzie wyglądać brzydko. Lekko błyszcząca twarz... spróbuj semi matte.


Zastrzegam że to tylko moje odczucia
Mnie rownież przydała się twoja wypowiedz, bo włąsnie miałam o to samo zapytać. Mam podkład Soft Butter Pech w formule Intensiv, ale przesusza mi buzię (do tego kwasy) i na dni gdy moja skóra wygląda lepiej chciałabym wziąć coś lżejszego, pomyślałam o Semi-matte. Czy krycie w matte i semi-matte jest podobne?
Róż też planuje kupić - Soft Touch, Nick Nack (ale chyba zrezygnuję skoro za cimny), Snuggle lub Back to School - nie wiem który wybrać. Nie umiem za dobrze nakałdać różu, dlatego wolałabym na początek coś delikatnego, żeby nie przedobrzyć i najlepiej bez drobinek (dziwnie się czuję w drobinkach w ciągu dnia), delikatnie satynowego. Właśnie w jakimś takmi delikatnym różowo brzoskwiniowym kolorze.
Mam jeszcze pytanie - nie widze na stronie EDM żadnego pędzla do różu, a gdzieś tutaj czytałam ze mają wejść jakieś nowe, czy to oznacza, że na chwilę obecną żadnego nie kupię? Może mogłabym go zastąpić jakimś innym? Odkąd używam Flat Topa każdy z moich starych pędzli drapie mnie niemiłosiernie.

-----------------------------------------------------------------
I kto się zgodzi na wspólnozakupowym zrobić mi zamówienie z: 2 podkładów, 2 róży (dla mnie i mamy) pędzla i jakiegoś pudru wykończeniowego/bazy. Chyba będę musiała na raty zamawiać
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 16:37   #797
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV


Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
a ja mam podkład golden medium intensive i wydawał mi sie ładny (tzn ze pasuje) ale teraz taki dziwnie zółty mi sie wyjade.. moze zrobie zdjecie jutro jak bedzie swiatło i mi pomozecie.. tylko szkoda.. bo mazłam sie 3 razy

dokładnie maiłam to samo (pokręciłam kolejność słów) i dlatego poświęciłam sobotę ...nakładałam podkład na pół twarzy i po 1-1,5h sprawdzałam co się dzieje......czekałam aż się podkład przegryzie
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 16:40   #798
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ciężko powiedzieć czy lepiej. Jest to zupełnie inna bajka Ale kryje dobrze, żałuję tylko że nie ma sweet almond prasowanego gdyby był całkowicie przerzuciłabym się na prasowańce co za wygoda, nic nie pyli, nie kruszy, lusterko się nie brudzi a puderniczka jest solidnie wykonana 1 klasa.
I mam wrażenie że podkład dłużej się trzyma ale muszę go jeszcze poużywać
Jak w sobotę będzie dobra pogoda to zrobię porównanie - sama zobaczysz czy dla Ciebie nie będzie za żółty.
Dzięki za szczegółowy opis i czekam na zestawienie...
Muszę jeszcze poszukać jakiegoś porównania wszystkich kolorów prasowańców, o ile są takie
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 16:41   #799
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Mnie rownież przydała się twoja wypowiedz, bo włąsnie miałam o to samo zapytać. Mam podkład Soft Butter Pech w formule Intensiv, ale przesusza mi buzię (do tego kwasy) i na dni gdy moja skóra wygląda lepiej chciałabym wziąć coś lżejszego, pomyślałam o Semi-matte. Czy krycie w matte i semi-matte jest podobne?
Róż też planuje kupić - Soft Touch, Nick Nack (ale chyba zrezygnuję skoro za cimny), Snuggle lub Back to School - nie wiem który wybrać. Nie umiem za dobrze nakałdać różu, dlatego wolałabym na początek coś delikatnego, żeby nie przedobrzyć i najlepiej bez drobinek (dziwnie się czuję w drobinkach w ciągu dnia), delikatnie satynowego. Właśnie w jakimś takmi delikatnym różowo brzoskwiniowym kolorze.
Mam jeszcze pytanie - nie widze na stronie EDM żadnego pędzla do różu, a gdzieś tutaj czytałam ze mają wejść jakieś nowe, czy to oznacza, że na chwilę obecną żadnego nie kupię? Może mogłabym go zastąpić jakimś innym? Odkąd używam Flat Topa każdy z moich starych pędzli drapie mnie niemiłosiernie.

-----------------------------------------------------------------
I kto się zgodzi na wspólnozakupowym zrobić mi zamówienie z: 2 podkładów, 2 róży (dla mnie i mamy) pędzla i jakiegoś pudru wykończeniowego/bazy. Chyba będę musiała na raty zamawiać
ja będę robić, wpisać cię (napisz na PW)
a co do różu..ja mam taką metodę...jak mi sie spieszy nakładam róż (mocna ciapa) i potem rozcieram flacikiem z odrobinką podkładu...efekt nega naturalny po soft touche i snuggle zostaje mgiełka... po np wake up cole super polik
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 16:43   #800
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

zapewnie stwierdzicie ze totalnie to nie moj odcien myslicie ze jest szansa ze komus on sie spodoba i bedzie miał akurat w swojej ofercie (wymiankowej) ten co mnie bedzie pasował..?
chciałabym równiez pozbyc sie pedzla foundation brush do niczego mi sie nie przydaje
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 16:44   #801
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
zapewnie stwierdzicie ze totalnie to nie moj odcien myslicie ze jest szansa ze komus on sie spodoba i bedzie miał akurat w swojej ofercie (wymiankowej) ten co mnie bedzie pasował..?
chciałabym równiez pozbyc sie pedzla foundation brush do niczego mi sie nie przydaje
ja kocham ten pędzel do korektora pod oczy, kocham, kocham daj mu szansę
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 16:49   #802
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

jeszcze własnie nie mam korektorA :p musze zrobic zakupy..
tylko jest jeszcze taka sprawa.. bo.. mam w tym roku studniówke.. i chciałam sie troszke opalic.. no i jak bedzie z podkładem..? hmm.
aa i jeszcze sprawa ze kupuje kwas salicylowy (wiem ze nie mozna sie opalac z nim) wiec mysle ze moze zakryje twarz czy to zły pomysł?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 16:51   #803
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Hmmm tak patrzę na te fotki i z prasowanych chyba bardziej pasowałby mi Golden Fair, Golden Medium chyba zbyt ciemny (bo Sweet Almond mi się ostatnio za ciemny zrobił, więc mieszam go z korektorem Intensive Fair).
Jestem załamana, odkryłam swój kolor a teraz się okazuje że muszę szukać na nowo

Czy któraś z Was używała może Sweet Almond który zrobił się zbyt ciemny i odnalazła swój jaśniejszy ideał?
Jakieś rady może?
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 16:52   #804
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

aa i jak to jest z odcieniem cery i odcieniem wlosów moze wiecie? bo ja w sumie cere robie na ciepły a włosy raczej zimne (farbuje na popielaty braz)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 17:00   #805
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Mnie rownież przydała się twoja wypowiedz, bo włąsnie miałam o to samo zapytać. Mam podkład Soft Butter Pech w formule Intensiv, ale przesusza mi buzię (do tego kwasy) i na dni gdy moja skóra wygląda lepiej chciałabym wziąć coś lżejszego, pomyślałam o Semi-matte. Czy krycie w matte i semi-matte jest podobne?
Róż też planuje kupić - Soft Touch, Nick Nack (ale chyba zrezygnuję skoro za cimny), Snuggle lub Back to School - nie wiem który wybrać. Nie umiem za dobrze nakałdać różu, dlatego wolałabym na początek coś delikatnego, żeby nie przedobrzyć i najlepiej bez drobinek (dziwnie się czuję w drobinkach w ciągu dnia), delikatnie satynowego. Właśnie w jakimś takmi delikatnym różowo brzoskwiniowym kolorze.
Mam jeszcze pytanie - nie widze na stronie EDM żadnego pędzla do różu, a gdzieś tutaj czytałam ze mają wejść jakieś nowe, czy to oznacza, że na chwilę obecną żadnego nie kupię? Może mogłabym go zastąpić jakimś innym? Odkąd używam Flat Topa każdy z moich starych pędzli drapie mnie niemiłosiernie.
Krycie jest mniejsze, poza tym np. formuła matte ma takie maluteńkie świecące drobinki, ale spokojnie, wygląda to na buzi ładnie

Ja kocham Snuggle Tylko on ma dość dużo drobinek Ale na dzień się nadaje.

W załącznik swatche, nie są one moje, znalezione w internecie.
Plus lektura obowiązkowa blog Cathy Tam znajdziesz... wszystko

Co do pędzli do różu ja używam foundation brush, czasem LHK Jeśli zależy Ci na teraz by kupić to jest na allegro angled blush brush.

Co do allegro... znalazłam ostatnio ofertę Olive Fair prasowańca... i nie kupiłam a teraz żałuję...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2009-11-25 o 17:03
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 17:19   #806
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Hetero Pokaż wiadomość
Witam
Mój kolejny problem to kolor różu. W przyszłości na pewno zamówię sobie próbki kilku upatrzonych kolorów (w różnych odceniach) jednak obecnie chcę kupić jedno duże opakowanie. Zależy mi na kolorze jasnym, subtelnym - w odcieniu różu. Patrząc w katalog Soft Touch sprawiał wrażenie zbyt dosłownie różowego, podobał Waffle Cone, Bouquet czy Best Friends oraz Nick Nack - który wydał mi się idealnym wyborem. Niestety gdy przeglądnęłam Wizażowy album i zobaczyłam jak ciemno i wyraziście Nick Nack wygląda na skórze, czuję się zdezorientowana. Z kolei Waffle Cone wygląda jasno i bardzo naturalnie (pomimo że w katalogu jest ukazany jako dość ciemny), a Soft Touch świetnie prezentuje się na skórze. Czy posiada któraś z was wymienione przeze mnie kolorki do bezpośredniego porównania lub używała ich i mogłaby podzielić się spostrzeżeniami?
Ja mam Waffle Cone oraz Best Friends, oba kolorki polecam, mnie bardzo pasuja! Waffle Cone jest bardzo naturalny, delikatny, w kolorze takiej zlocistej kawy z mlekiem. Mimo ze na zdjeciach, ktore znalazlam w internecie wygladal na ciemny, zamowilam i nie zaluje! Zupelnie nie wyglada jak na zdjeciach. Bardzo fajny, naturalny efekt, jest to chyba jeden z nielicznych rozy, ktore nie zmieniaja u mnie na twarzy koloru. Raczej krzywdy nie da sie nim zrobic. Best Friends - takze super, delikatny, naturalny roz (czy cos w tym stylu, z kropla bezu czy czegos), na moich policzkach nie wychodzi fioletowawy, bardzo go lubie. Zastanawialam sie tez nad Bouquet, pewnie kiedys zamowie. Zalaczam fotke - Waffle Cone i Best Friends w towarzystwie Tea Time oraz Fawn Original Glo, zeby latwiej bylo ocenic ewentualna jasnosc koloru. Chcialam zrobic jeszcze swatche na skorze, ale niestety jest juz u mnie na to za ciemno i nie wychodzi to dobrze.. Jezeli ktos bylby zainteresowany, moge to zrobic jutro.

EDIT: O, wlasnie, powyzsze zdjecie ze swatchami na rece - wedlug mnie Waffle Cone wyszedl tam strasznie ciemno. Mam go wlasnie pacnietego na rece, jestem blada, a on jest ledwo, ledwo widoczny. Wedlug mnie daje zupelnie inny efekt, niz na tym zdjeciu powyzej...

EDIT 2: Aha, Soft Touch tez mialam i jak dla mnie zupelnie nietrafiony - to rozbielony, pudrowy roz, u mnie zero efektu, nawet jak nakladalam duze ilosci. Nie widzialam absolutnie nic, a jestem blada (Olive Fair / Linen, teraz Fawn do wyrownania kolorytu pomiedzy moja twarza, a szyja).

Edytowane przez v-x-n
Czas edycji: 2009-11-25 o 17:27
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 17:21   #807
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dzisiaj dotarly do mnie zestawy probek zamawiane 14 i 16 listopada, oba wyslane 16
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 17:24   #808
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny a ma któraś Sky Blue Concealer?Bo tak się na niego czaję i sama nie wiem czy mi się przyda
Kurcze w takim razie zaczynam się poważnie niepokoić o paczkę z 5.11
Fluxus może sprawdź na poczcie czy sobie już tam grzecznie nie leży jeśli nie dojdzie do piątku dobrze?
__________________
Alicja w krainie czarów.


Edytowane przez SugaMama1988
Czas edycji: 2009-11-25 o 17:39
SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 17:34   #809
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Waffle Cone dzisiaj przyszedl do mnie i co prawda na twarzy jeszcze nie testowalam ale wydaje sie delikatny
mam tylko taki swatch swoich rozy, musze w koncu jakies fotki porobic
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-11-25 o 17:39
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 17:36   #810
heroin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 572
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny jestem w szoku, to moje pierwsze zamówienie z EDM i otrzymałam je po 8 dniach. Byłam przygotowana na miesiąc czekania a tu proszę co za niespodzianka. Teraz tylko pozostaje wypróbować i lepiej żeby odcienie się zgadzały bo zamówiłam wszystko w pełnowymiarowych opakowaniach taka jestem niecierpliwa .
heroin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.