dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadania - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-20, 17:33   #61
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

ja sobie kupiłam owoce suszone jakby mnie bardzo męczyło. co prawda to też kupa cukru ale lepsze niż batonik czy ciastka no zakładając że nie zeżrę wszystkich w pół godziny
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 18:15   #62
zosianiekowalska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Moje Miasto
Wiadomości: 118
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

Witajcie dziewczyny, fajny watek!

BjutifulGerl
znam ten ból gdy po katorżniczej diecie (też kilka zaliczyłam) nadrabia się stracone kilogramy! Ale teraz przeszłam na własną dietę (oczywiście wykorzystuję nabytą wcześniej wiedzę teoretyczną). Przez 1,5 roku z BMI 27 zeszłam na 21. Prosta dieta, szybkie gotowanie, 5 x dziennie. Apetyt na słodycze wyeliminowany.

Ale Ty Maliniarko jedz częściej, ramy nie ramy ale po kilku godzinach głodu organizm wszystko zmagazynuje na zapas (w postaci tłuszczyku).

Arletka, pasek będzie do lata, teraz przewieś szaliczek - wyszczupla!
zosianiekowalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 19:21   #63
justico
Raczkowanie
 
Avatar justico
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 174
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

Właśnie najgorzej jest na randce...pizza, fryty, gofry, kawa z bitą śmietaną, czekolada do picia....aaaa!!!
hehehe, najgorsze, że wiekszośc TŻ nie lubi zdrowego odchudzania. Ja mojego kiedyś po wegetariańskich knajpkach ciągałam. Potem przyznał się, że w domu kiełbasą dojadał
justico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 21:25   #64
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

Cytat:
Napisane przez zosianiekowalska Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, fajny watek!
Ale Ty Maliniarko jedz częściej, ramy nie ramy ale po kilku godzinach głodu organizm wszystko zmagazynuje na zapas (w postaci tłuszczyku).
Witaj
Staram się, najgorzej, że wieczorami rzucam się na jedzenie, a nawet jeśli się nei rzucam to knajpy itd

Dzisiaj z tej radości, że waga pokazała troszkę mniej: kawa mrożona, pół pizzy, pół porcji makaronu, a to wszystko między 19 a 22 przynajmniej z deseru zrezygnowałam
Masakra! Zaduście mnie
A jutro będzie obiadek, a potem winko i ciacha. Potem znów post, obiecuję!

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez justico
hehehe, najgorsze, że wiekszośc TŻ nie lubi zdrowego odchudzania. Ja mojego kiedyś po wegetariańskich knajpkach ciągałam. Potem przyznał się, że w domu kiełbasą dojadał
Wiesz, ja nawet nie lubię takiego żarcia typu kebab, fryty, hamburgery---to już całkiem fuj. Ale na randce mam popijać dietetyczną colę? Ręka sama wędruje po kolejny kąsek
Lubię za to pizzę, a słodkiego nigdy nie odmawiałam przed odchudzaniem. Doszedł brak ruchu związany z problemami zdrowotnymi, potem do tego depresja...i nagle 15 kilo więcej niż dziś...byłam przerażona, że nawet tego nie zauważyłam że nikt mi tego nie powiedział. Wiem, że tłuszczyk rozłożył mi się równomiernie i może tego aż tak nie było widać. Ale nie da się nie zauważyć takiej zmiany wagi moim zdaniem w środowisku rodzinnym. tyle, że u mnie w domuna słowo Dieta zaraz było 1000 pokrewnych: Anoreksja, Bulimia, Ty się w chorobę wpędzisz, Anemię będziesz miała. Na "boli mnie głowa" zawsze była odpowiedź, "bo Ty nic nie jesz". Nawet jak przy wszystkich pochłonęłam obiad z dwóch dań i jeszcze deser
Było super, póki ćwiczyłam, wystarczył wf, sksy, czasem siłownia. A teraz to ciężko Chyba odbiegłam od tematu
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 21:57   #65
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

to i ja do was się dołączę do tego postu z podjadaniem nie mam problemu ale słodycze to jadam rzadko. będę mieć mniej niż 40 dni postu,bo się zaczął 4 dni ale dobre i 36 dni

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

jutro was nadrobienie w czytaniu bo dziś już zbyt padnięta jestem
__________________


Edytowane przez pysia1711
Czas edycji: 2010-02-20 o 21:58 Powód: znów nieszczęsna pysiowa ortografia i gramatyka ;)
pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 21:58   #66
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

ja się dołaczam, staram sie nei ejsc słodyczy od czwartku, a od jutra zaczynam dietke proteinowa- zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 22:24   #67
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

Witajcie dziewczyny powodzenia!!!
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 06:18   #68
_wanilia_
Raczkowanie
 
Avatar _wanilia_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Los Angeles, California
Wiadomości: 52
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

Widzę, że przyłączyło się parę nowych osób. Super! Witajcie dziewczyny!

4 dzień za mną . Wczoraj mama próbowała mi wcisnąć słodycze, ale się nie dałam podejść . Zresztą świadomość, że Wy dziewczyny dzielnie trwacie, daje więcej siły do mówienia NIE. Ale wkurza mnie to, że powiedziałam jej, że w poście nie chcę jeść słodyczy, a ona jakąś dywersję uprawia . Uroki mieszkania z rodzicami w wieku 25 lat . Najszczuplejszy okres w moim życiu miałam kiedy mieszkałam sama, ale wiecie jak jest - ekonomia mnie dopadła . Ale marzy mi się samodzielne mieszkanie....

Maliniarka, widzę że zaczęłaś się udzielać na forum Makijaże. Bardzo ładnie

moya07, podziwiam Cię za tą dietę proteinową. Ja nie dałabym rady tak kompletnie bez węglowodanów. Ale na pewno jest to skuteczne - moja ciotka schudła na niej 10 kg w miesiąc (ale żeby była jasność, miała z czego chudnąć ).

W poniedziałek się chyba zważę, żeby wiedzieć na czym stoję. Ciekawe ile uda mi się zrzucić przez te 40 dni . Z 3 lub 4 kg pewnie, bo wolno chudnę. Docelowo chciałabym do 58 kg (mam 165 cm), a teraz jest pewnie ok. 64. To jest waga, w której czuję się najlepiej. I na pewno się uda - muszę tylko być twarda .

Miłego poranka, dziewczynki!

Edytowane przez _wanilia_
Czas edycji: 2010-02-21 o 06:20 Powód: ortografia ;)
_wanilia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 08:07   #69
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Wiesz, ja nawet nie lubię takiego żarcia typu kebab, fryty, hamburgery---to już całkiem fuj. Ale na randce mam popijać dietetyczną colę? Ręka sama wędruje po kolejny kąsek
Lubię za to pizzę, a słodkiego nigdy nie odmawiałam przed odchudzaniem. Doszedł brak ruchu związany z problemami zdrowotnymi, potem do tego depresja...i nagle 15 kilo więcej niż dziś...byłam przerażona, że nawet tego nie zauważyłam że nikt mi tego nie powiedział. Wiem, że tłuszczyk rozłożył mi się równomiernie i może tego aż tak nie było widać. Ale nie da się nie zauważyć takiej zmiany wagi moim zdaniem w środowisku rodzinnym. tyle, że u mnie w domuna słowo Dieta zaraz było 1000 pokrewnych: Anoreksja, Bulimia, Ty się w chorobę wpędzisz, Anemię będziesz miała. Na "boli mnie głowa" zawsze była odpowiedź, "bo Ty nic nie jesz". Nawet jak przy wszystkich pochłonęłam obiad z dwóch dań i jeszcze deser
Było super, póki ćwiczyłam, wystarczył wf, sksy, czasem siłownia. A teraz to ciężko Chyba odbiegłam od tematu
Eh, u mnie jest identycznie i strasznie mnie to wkurza! O anoreksji non stop gada mi moja babcia (która twierdzi że jestem za chuda, pomijając fakt że ważę 70,5 kg przy wzroście 174 cm ). Moja mama też ostatnio ciągle mi gada że nic nie jem itp itd a jem praktycznie non stop, co 2,5-3h, praktycznie co chwilę przychodzę do kuchni i robię sobie coś do jedzenie. Ale nie - bo ja nic nie jem! Wrrr...

Cytat:
Napisane przez _wanilia_ Pokaż wiadomość
W poniedziałek się chyba zważę, żeby wiedzieć na czym stoję. Ciekawe ile uda mi się zrzucić przez te 40 dni . Z 3 lub 4 kg pewnie, bo wolno chudnę. Docelowo chciałabym do 58 kg (mam 165 cm), a teraz jest pewnie ok. 64. To jest waga, w której czuję się najlepiej. I na pewno się uda - muszę tylko być twarda .
Kurcze, a ja miałam się zważyć dopiero za miesiąc (16 marca) ale już mnie nosi z ciekawości i tak mi się coś zdaje że nie wytrzymam i zważę się teraz we wtorek, czyli tydzień odchudzania i ścisłej diety, jestem strasznie ciekawa czy coś mi ubyło, choć zdaję sobie sprawę z tego, że na początku odchudzania najwięcej traci się wody, aczkolwiek tłuszczu też troszeczkę zobaczymy
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 08:34   #70
arletka13
Zadomowienie
 
Avatar arletka13
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: inny świat:)
Wiadomości: 1 095
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

no ja niestety wczoraj nie wytrzymałam a raczej zapomniałambo upiekłam babke i była z polewą czekoladową i taka mi cudowna wyszła że zapomniałam że nie jem słodkiego i zjadłam kawałeczekale mały...
ale za to przez dzień mało jadłam, bo o 11 talerzyk zupki grzybowej, i o 17 2kanapki, i kubak harbaty.ważyłam się wczoraj rano i ważyłam 52 kg, a teraz dosłownie przed chilą i przed śniadaniem waże 51czy to możliwe???????????:rolley es:
wiecie jutro powinnam mieć okres a wcale nie chce mi się słodkiegomoże w ciąży jestem?ale...ważne że mi się nie chce
miłego dnia
__________________
jesteś pierwszą myślą gdy wstaję rano i ostatnią gdy kładę się spać...
arletka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 12:08   #71
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

Ja dzisiaj zaczelam dietke juz ta proteinowa^^
Hmm, ja waze 66,8 przy wzorscie 173. Chce tak 58-60
U mnei w domu na szczescie nie ma czegos takiego, bo mama ciagle sie odchudza i z rozmiaru 42 spadla na 34/36...
Nie uwaza mnie za szczupła i nawet widze, ze się cieszy, ze chce cos z sobą zrobic.
U mnie dobre ciastos toi na stole, ale sie nei przełamie, gdybym nie byla na diecie to bym wziela kawaleczek, ale tak to sie trzymam.
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 14:53   #72
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

ja dziś bez słodyczy daje radę zamiast nich jadłam do śniadania musli tropikalne i jogurt świetne zamienniki słodyczy
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 14:58   #73
tomalinka
Wtajemniczenie
 
Avatar tomalinka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 123
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

Mogę się też dołączyć? Od TERAZ (niestety nie mogę napisać że od dzisiaj:P) żadnych słodyczy, chipsów, przekąsek, fast foodów itp.
tomalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 16:50   #74
zosianiekowalska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Moje Miasto
Wiadomości: 118
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

Domowe wsparcie jest ważne, mnie wspiera mąż, ale zaczyna pyszczyć że mam już kości na dekolcie, więc muszę uważać.

A mamy i babcie lubią tłuściutkie dziewczynki! To wpychanie ciast i ciasteczek mamy prawie wszystkie.
zosianiekowalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 18:30   #75
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

Powiem tylko tyle, upiłam się i na jednym ciastku się nie skończyło. Tego dnia nie liczę
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 18:41   #76
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Powiem tylko tyle, upiłam się i na jednym ciastku się nie skończyło. Tego dnia nie liczę
oj, oj


no ale też Wszystkiego Najlepszego
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 18:46   #77
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

Cytat:
Napisane przez vanilla
Maliniarka, widzę że zaczęłaś się udzielać na forum Makijaże. Bardzo ładnie
Miło, że zauważyłaś uczę się!

Marcheweczko, dziękuję

P.Z a z którego wątku ja Ciebie kojarzę?
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 19:12   #78
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

no to pierwszy dzień bez słodyczy zaliczony zobaczymy jak będzie jutro
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 19:20   #79
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

Gratulacje pysiaku oby tak dalej!
Net mi się kończy, niech szlag weźmie tego iPlusa
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 20:39   #80
Marta9911
Rozeznanie
 
Avatar Marta9911
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 695
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

Witam

Chętnie się przyłącze

Trochę o mnie:

Mam na imię Marta, 18 lat
-waga 51/52kg
-wzrost 164 cm
-cel 48/49 kg

Ze słodyczami, które widnieją na półkach sklepowych nie mam problemu, fast-foody poszły out ponad pół roku temu i nie tesknie za nimi Budzą we mnie obrzydzenie
Gorzej jest z własnymi wypiekami, uwielbiam gotować/piec Oczywiście, jeśli piekę ciasta, ciasteczka to robie je w wersji light nawet dla rodzinki, zastępuje cukier fruktoza/słodzikiem w proszku lub suszonymi owocami, ewentualnie miodem, używam tylko mąki pełnoziarnistej, razowej, wszelkiego rodzaju tłuszcze typu masełko również jest wyeliminowane z ciast (oprócz bloku czekoladowego, w którym maseło śmietankowe jest niezbędne), bazuje na płatkach owsianych, otrebach, twarogu chudym, owocach, jajkach etc., jest o wiele zdrowszy taki przysmak i wiem, co jem aaaa do takich mam słabośc

Niedługo jadę na obóz matematyczny (7dni), a długa podróż przed mną, aż do Zakopanego wiadomo, że wtedy na drogę każdy bierzę słodyczę więc postanowiłam zrobic je sama Mykne na zakupy i zrobie sobie ciasteczka/biszkopty etc.

Pozdrawiam
__________________
Wzrost: 165/167cm

Jest
: 68-70 kg

Cel
: 50-56 kg
Marta9911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 20:47   #81
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

Witaj Marto powiem szczerze, że przeraża mnie twój cel wagowy...
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 21:11   #82
Marta9911
Rozeznanie
 
Avatar Marta9911
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 695
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

Maliniarka czemu 'przeraża? Hmm.. mi głównie chodzi o wymiary Chce mieć w tali 59 cm, a co najważniejsze stracić boczki, które sa moja zmorą i fałdkę na brzuchu.


DobranoC
__________________
Wzrost: 165/167cm

Jest
: 68-70 kg

Cel
: 50-56 kg

Edytowane przez Marta9911
Czas edycji: 2010-02-21 o 21:15
Marta9911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 21:24   #83
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

przeraża, bo masz mój wzrost i chcesz ważyć ponad jeszcze 12 kilo mniej niż ja mam.... :|
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 06:00   #84
_wanilia_
Raczkowanie
 
Avatar _wanilia_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Los Angeles, California
Wiadomości: 52
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

5 dzień za mną . Spoko. Ale to był długi dzień...
_wanilia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 08:06   #85
Kika80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 131
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

Hej dziewczyny dołaczę do Was i ja. Od 7 dni jestem na "Planie wypłukiwania tłuszczy", to moj pierwsza dieta w życiu. Nawet daję sobię z nią radę , na początku było ciężko bez cukru i soli ale teraz już jest ok . Przy wzroście 165, tydz temu ważyłam 54,5 kg. Dziś rano -53kg i mniej więcej po -1,5cm w pasie, biodrach, udach. Właściwie nie chodzi mi o wagę, tylko o te cm, bo mam sflaczły brzuch i cellulit. W pasie tydz temu miałam 69cm - to na w miarę szczupłą osobę, dużo. Słodyczy nie jem w post od kilku lat zawsze zrzucam ok 1kg, w tym czasie, (choś pokusy są, mój chłopak jest uzależniny od czekolady , a wiecie czym to się kończy ;D). W każdym razie mam trochę podwyższonny cukier (cukrzyca się czai), więc zawsze staram dać sobie trochę odpoczynku od cukru (nie słodzę, nie jem czekolady, cukierków, ciast, naleśników). Jem za to więcej owoców - też cukier ale mój organizm nie daje za wygraną i się go domaga. W zeszłym roku miałam wpadkę - 3 dni pod rząd się zażerazłam czekoladą ale potem było już dobrze . Zobaczymy jak będzie w tym roku. Pozdrawiam i trzymam kciuki.
Kika80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 08:29   #86
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

Cytat:
Napisane przez Kika80 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny dołaczę do Was i ja. Od 7 dni jestem na "Planie wypłukiwania tłuszczy", to moj pierwsza dieta w życiu. Nawet daję sobię z nią radę , na początku było ciężko bez cukru i soli ale teraz już jest ok . Przy wzroście 165, tydz temu ważyłam 54,5 kg. Dziś rano -53kg i mniej więcej po -1,5cm w pasie, biodrach, udach. Właściwie nie chodzi mi o wagę, tylko o te cm, bo mam sflaczły brzuch i cellulit. W pasie tydz temu miałam 69cm - to na w miarę szczupłą osobę, dużo. Słodyczy nie jem w post od kilku lat zawsze zrzucam ok 1kg, w tym czasie, (choś pokusy są, mój chłopak jest uzależniny od czekolady , a wiecie czym to się kończy ;D). W każdym razie mam trochę podwyższonny cukier (cukrzyca się czai), więc zawsze staram dać sobie trochę odpoczynku od cukru (nie słodzę, nie jem czekolady, cukierków, ciast, naleśników). Jem za to więcej owoców - też cukier ale mój organizm nie daje za wygraną i się go domaga. W zeszłym roku miałam wpadkę - 3 dni pod rząd się zażerazłam czekoladą ale potem było już dobrze . Zobaczymy jak będzie w tym roku. Pozdrawiam i trzymam kciuki.
hihi, też jestem "czekoladową panienką", a może byłam - oby. Uwielbiałam czekoladę, choć dziwię się, że jeszcze nigdy w życiu nie zjadłam całej tabliczki naraz - może dlatego, że zawsze byłam pulpecikiem i byłam świadoma tego co robię i co może się stać. Teraz oczywiście też uwielbiam (a jakby ) ale od kiedy postanowiłam sobie, że kończę z tym i ani grama słodkiego do ust nie wezmę, to tak się tego trzymam i ochota mi przeszła, po prostu się odzwyczaiłam lecz obawiam się właśnie, że takie ilości jakie kiedyś pochłonęłam wszystkich słodyczy, mogą przyczynić się do cukrzycy, którą (obawiam się) mogę mieć... Boję się iść na badania krwi i zorientować się co i jak bo boję się tej diagnozy
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 09:41   #87
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Miło, że zauważyłaś uczę się!

Marcheweczko, dziękuję

P.Z a z którego wątku ja Ciebie kojarzę?
a to do mnie pytanie czy do vanilii? bo jak do mnie to ja Ciebie z Szafy kojarzę. i a propos Szafy to mogę powiedzieć, że nie przejmuj się, że inne dziewczyny mają tyle samo wzrostu a dążą do dużo mniejszej wagi- wszystko zależy tez od budowy, a widzę na zdjęciach, że już wyglądasz bardzo fajnie, nie musisz nic zmieniać, warto utrzymać efekty
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 11:39   #88
Kika80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 131
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
cukrzycy, którą (obawiam się) mogę mieć... Boję się iść na badania krwi i zorientować się co i jak bo boję się tej diagnozy
Prawdopodobne nie masz cukrzycy, bo pewnie już byś o tym wiedziała (jednak nie zanam się na tym za bardzo). Warto iść i zrobić takie badanie - ukłują i po bólu . Przynajmniej takie podstawowe, badające cukier na czczo, mnie ty wyniki nie wyszły za dobre i musiałam mieć robioną tkz "krzywą cukrową" - pobieranie krwi, co pół godzin (ok 5 razy), po wypiciu glukozy (fuuujjj - po tej glukozie przez tydz nie wzięłam nic słodkiego do ust). Okazało się, że cukrzycy nie ma ale cukier mieści się w górnej granicy. Idź - przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz ... pozdrawiam
Kika80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 14:55   #89
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
a to do mnie pytanie czy do vanilii? bo jak do mnie to ja Ciebie z Szafy kojarzę. i a propos Szafy to mogę powiedzieć, że nie przejmuj się, że inne dziewczyny mają tyle samo wzrostu a dążą do dużo mniejszej wagi- wszystko zależy tez od budowy, a widzę na zdjęciach, że już wyglądasz bardzo fajnie, nie musisz nic zmieniać, warto utrzymać efekty
Dziękuję Ci, właśnie ten Twój nick mnie drażnił, bo nie wiedziałam skąd

Witaj Kiko

$ylwu$, moim zdaniem też lepiej się przebadać i wiedzieć. nawet jakby coś było nie tak, to czas jest zwykle ważny w tych przypadkach.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

zjadłam dzisiaj 3 banany i pomarańczę ale słodyczy jako takich nie ruszam
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 17:13   #90
Marta9911
Rozeznanie
 
Avatar Marta9911
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 695
Dot.: dobry wstęp do zmiany sposobu odżywiania. 40 dni Postu bez słodyczy i podjadani

Dokładnie, waga nie odzwierciedla wyglądu U mnie sa niesforne boczki

Myslicie , że hula hop da mi cos na boczki?
__________________
Wzrost: 165/167cm

Jest
: 68-70 kg

Cel
: 50-56 kg
Marta9911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.