Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-05, 10:58   #4321
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny wklejam moje włosy(ostatni raz farbowane 3 tygodnie temu) dla przypomnienia podkład deluxe 100 i na to stockholm.
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 11:49   #4322
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dzieki Dziewczyny jakio że mamy offtopowo, a juz poruszałysmy ten temat więc nie jest nam obcy, to mam takie pytanie: czy któraś z Was zajęła sie tak na poważnie przyspieszaniem porostu włosow? Jesli tak, to może piszecie o tym na innym wątku czy mogłybyście tu napisać w jakie kosmetyki i suplementy się zaopatrzyłyście?
Ja mam dylemat co do szamponu Nisim czy Dermena? Co do suplementów (kiedyś brałam Belisse i bolał mnie żoladek), picie pokrzywy jest moczopędne więc u mnie odpada. Ale dlatego proszę te z Was które na poważnie "przyspieszają" o napisanie listy, czego uzywacie. Dziękuje z gory I przyłączam sie do akcji blonding created by blond bunny
przyłączam się do pytania

ja postanowiłam zając się przyspieszaniem porostu, stosuje jak narazie szampon Dermena, potem wcieram ampułki Radical, biore belisse i pije skrzypokrzywe. Jak skoncze tą belisse to się przestawiam na Vitapil bo wg mnie lepiej działa(oczywiscie efekty po ok 1,5-2 opakowania). Mam też siemie lniane do picia ale się jeszcze nie przemogłam
Agatau, jak picie pokrzywy Ci się nie uśmiecha to może łykaj tabletki z pokrzywą(widziałam w aptece)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=394597&page=99 tu jest wątek o sposobach na przyspieszenie, muszę znaleźć trochę czasu i przez niego przebrnąć, to może się dowiem o czymś nowym, ale z 2 str żeby nie przesadzic

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny wklejam moje włosy(ostatni raz farbowane 3 tygodnie temu) dla przypomnienia podkład deluxe 100 i na to stockholm.
hmm..zamierzasz je rozjaśniać tak na dłuższą mete czy tylko chwilowa blondowa fanaberia? bo te zdjęcia tyłu Twoich włosków, delikatnie powiem-nie jest dobrze!
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 11:59   #4323
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
przyłączam się do pytania

ja postanowiłam zając się przyspieszaniem porostu, stosuje jak narazie szampon Dermena, potem wcieram ampułki Radical, biore belisse i pije skrzypokrzywe. Jak skoncze tą belisse to się przestawiam na Vitapil bo wg mnie lepiej działa(oczywiscie efekty po ok 1,5-2 opakowania). Mam też siemie lniane do picia ale się jeszcze nie przemogłam
Agatau, jak picie pokrzywy Ci się nie uśmiecha to może łykaj tabletki z pokrzywą(widziałam w aptece)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=394597&page=99 tu jest wątek o sposobach na przyspieszenie, muszę znaleźć trochę czasu i przez niego przebrnąć, to może się dowiem o czymś nowym, ale z 2 str żeby nie przesadzic

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------



hmm..zamierzasz je rozjaśniać tak na dłuższą mete czy tylko chwilowa blondowa fanaberia? bo te zdjęcia tyłu Twoich włosków, delikatnie powiem-nie jest dobrze!
Zgadzam się w 100% z koleżanką.Tez chciałam Ci na to zwrócić uwagę.Nie obraz się na nas.To tylko dla Twojego dobra.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 12:01   #4324
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hmm..zamierzasz je rozjaśniać tak na dłuższą mete czy tylko chwilowa blondowa fanaberia? bo te zdjęcia tyłu Twoich włosków, delikatnie powiem-nie jest dobrze!
na dłuższą metę, a poza tym ja ich nie rozjaśniam na całości tylko odrost
wcześniej wkleiłam zdjęcie włosów i dziewczyny mówiły, że nie są zniszczone... a poza tym to one nie są w ogóle wymodelowane, dwa dni po myciu, nic z nimi nie robiłam, nawet nie suszyłam...

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100% z koleżanką.Tez chciałam Ci na to zwrócić uwagę.Nie obraz się na nas.To tylko dla Twojego dobra.
już się pogubiłam jedne mi piszą, że nie są zniszczone, a Wy, że są i z Waszych wypowiedzi wynika, że nawet bardzo...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 12:13   #4325
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
na dłuższą metę, a poza tym ja ich nie rozjaśniam na całości tylko odrost
wcześniej wkleiłam zdjęcie włosów i dziewczyny mówiły, że nie są zniszczone... a poza tym to one nie są w ogóle wymodelowane, dwa dni po myciu, nic z nimi nie robiłam, nawet nie suszyłam...

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------


już się pogubiłam jedne mi piszą, że nie są zniszczone, a Wy, że są i z Waszych wypowiedzi wynika, że nawet bardzo...
Ewciu nie dołuj się bo to jeszcze bardziej im szkodzi.
Moze pomyśl co jeszcze może im pomóc.
Mowilas wczesniej ze Ci sie ciagna jak gumki,ja jak swoje takie miałam to niestety ale poszły pod nóż.Ja wole mieć krótsze ale zdrowsze.Ale u Ciebie to może dało by się jeszcze coś dodać.No nie wiem ja już ułożyłam sobie jako taki tok pielęgnacji.Jem dużo szczypiorku i rzeżuchy.Zawierają dużo siarki co pomaga włoskom.Moze próbuj innych rzeczy aż trafisz na swoją drogę.Mi osobiście bardzo pomógł olej z avokado i maska ze Świerzego owocu.No ale to trzeba być regularnym.No i len.Musisz szukać Ewcie.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 12:24   #4326
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Tak napisałam do snow, że też chciałabym móc tylko raz farbować i tak się zastanowiłam..

Kiedy farbowałam Palette XXL 00A która rozjaśnia o 5-7 tonów wyszło mi bielutko..
Natomiast kiedy farbowałam Palette XXL Mroźnym blondem który rozjaśnia tylko o 2-4 tony wyszło rudawo..

Skandynawski blond Palette którym mam robić podkład rozjaśnia od 4-6 tonów - czy jest więc możliwe, że będzie ładny biały odrost (lub zbliżony bez żółtka czy rudego) tak jak przy 00A? A jeśłi tak to co wtedy z n&e 522? Rozcieńczyć trochę z wodą i położyć same włosy na te 10 min ?
Co myślicie o tym dziewczynki ??
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 12:25   #4327
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ewciu nie dołuj się bo to jeszcze bardziej im szkodzi.
Moze pomyśl co jeszcze może im pomóc.
Mowilas wczesniej ze Ci sie ciagna jak gumki,ja jak swoje takie miałam to niestety ale poszły pod nóż.Ja wole mieć krótsze ale zdrowsze.Ale u Ciebie to może dało by się jeszcze coś dodać.No nie wiem ja już ułożyłam sobie jako taki tok pielęgnacji.Jem dużo szczypiorku i rzeżuchy.Zawierają dużo siarki co pomaga włoskom.Moze próbuj innych rzeczy aż trafisz na swoją drogę.Mi osobiście bardzo pomógł olej z avokado i maska ze Świerzego owocu.No ale to trzeba być regularnym.No i len.Musisz szukać Ewcie.
bardzo dobre rady kosmetyki to jedno, ale dieta najważniejsza. No i moze suplementy?? chociaz niestety-włos rozjaśniony, to włos martwy, wiec musisz się skupić na tym, żeby dobrze wyglądał zewnętrznie. Ja polecam oleje, a rycynowy na pierwszym miejscu.
Poza tym postaraj sie wyeliminować/ograniczyć prostownice i suszarke. Kiedy możesz to daj im schnąć naturalnie, związuj włoski jak będą sianowate-ale nie prostuj!!!
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 12:26   #4328
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dzieki Dziewczyny jakio że mamy offtopowo, a juz poruszałysmy ten temat więc nie jest nam obcy, to mam takie pytanie: czy któraś z Was zajęła sie tak na poważnie przyspieszaniem porostu włosow? Jesli tak, to może piszecie o tym na innym wątku czy mogłybyście tu napisać w jakie kosmetyki i suplementy się zaopatrzyłyście?
Ja mam dylemat co do szamponu Nisim czy Dermena? Co do suplementów (kiedyś brałam Belisse i bolał mnie żoladek), picie pokrzywy jest moczopędne więc u mnie odpada. Ale dlatego proszę te z Was które na poważnie "przyspieszają" o napisanie listy, czego uzywacie. Dziękuje z gory I przyłączam sie do akcji blonding created by blond bunny
Ja na poważnie się za to wzięłam - szczególnie po ścięciu moich gumkowatych włosków..
Ale średnio widzę efekty
Stosuję szampon farmaceris ten czerwony (miał przyspieszać porost), piję herbatę zieloną, biorę skrzypowitę, wcieram ampułki radicala i psikam też tym sprayem radicala..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 12:27   #4329
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ewciu nie dołuj się bo to jeszcze bardziej im szkodzi.
Moze pomyśl co jeszcze może im pomóc.
Mowilas wczesniej ze Ci sie ciagna jak gumki,ja jak swoje takie miałam to niestety ale poszły pod nóż.Ja wole mieć krótsze ale zdrowsze.Ale u Ciebie to może dało by się jeszcze coś dodać.No nie wiem ja już ułożyłam sobie jako taki tok pielęgnacji.Jem dużo szczypiorku i rzeżuchy.Zawierają dużo siarki co pomaga włoskom.Moze próbuj innych rzeczy aż trafisz na swoją drogę.Mi osobiście bardzo pomógł olej z avokado i maska ze Świerzego owocu.No ale to trzeba być regularnym.No i len.Musisz szukać Ewcie.
na razie myję je delikatnym szamponem i używam masek dolce i widzę już poprawę, nie dużą, ale zawsze coś... rzadko je prostuje, w ogóle nie używam suszarki...jedwab daje na końcówki, pryskam spray'em do włosów zniszczonych...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 12:27   #4330
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kochana ja zmywam maskę tak:
*Polewam letnia woda i lekko masuje aż spłucze ta skorupę w miarę
*Nakładam odżywkę byle jaka aby zmiękczyć włosy i usunąć pierwsza warstwę oleju i jaja,masując kawałek po kawałku
*na to idzie szampon(zależy,czasem starcza raz lub dwa razy
*no i gotowe a po osuszeniu lekko ręcznikiem i ręcznikiem papierowym(ponoć lepszy ręcznik papierowy niż frotowy)
*na to odzywka bez spłukiwania albo ze spłukiwaniem,zależny jaki dzień
I koniec.Dlatego Ci powiedziałam ze zrozumiesz co chciałam Ci wcześniej powiedzieć jak już ja nałożysz.To nie jest lekka robota ale efekty z czasem są i to wielkie.
Na razie troc hę się zraziłam, ale jak mówisz, że daje efekty to jeszcze zrobię, ale to z jakiś czas jak mi przejdzie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 12:28   #4331
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny ale pamiętajcie że Ewcia metodę podkładu dopiero chyba raz czy dwa zrobiła i te włosy co są takie gorsze to z poprzednich farbowań jak jeszcze kombinowała i kładła jedno na drugie jak my wszystkie.
Swoją drogą zauważyłam że u niej najgorzej włosy dostały po garnierze- na zdjęciach świeżego koloru już było widać że są mocno suche
Dlatego trzeba poczekać jeszcze parę miesięcy żeby to ścięła i miała nowe i dopiero będzie można powiedzieć.
Poza tym Ewcia wciąż nie dobrała farby po podkładzie wiec jeszcze ciągle są eksperymenty...
Dajcie jej czas.
Ewcia jak teraz będziesz robić odrost to zrób tak- podkład nałóż na 45 minut na sam odrost najlepiej poproś kogoś żeby ci nałożył.
Potem nałóż syossa? na odrost na 30 minut, po tym czasie polej wodą i przemasuj całość i potrzymaj nad wanną 5 minut.
Syoss ma świetną odżywkę do farby.
Będzie dobrze. Tym razem czasu już nie przedłużaj.

Snowhitee nie słyszałam o niczym wyrównującym kolor beżowy.
Color touche to farbki nietrwałe coś jak szampony koloryzujące na ileś tam myć. Często stosuje się je po rozjaśniaczu żeby nadać wlosom inny kolor jako tonery. Zabieg trzeba jednak powtarzać co 2 tyg. żeby kolor był ładny.
Do beżu mogę polecić płukankę fioletową delii bo jak się zrobi mocne stężenie albo robi ją co mycie to włosy nabierają takiego perłowego różowo-srebrnego połysku. Lekko zaczynają wpadać w beż.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 12:29   #4332
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny wklejam moje włosy(ostatni raz farbowane 3 tygodnie temu) dla przypomnienia podkład deluxe 100 i na to stockholm.
No ładny masz już ten odrost.

A ja nadal nie mogę zrozumieć, dlaczego z tyłu głowy mam dłuższy odrost niż tu z przodu
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 12:30   #4333
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
bardzo dobre rady kosmetyki to jedno, ale dieta najważniejsza. No i moze suplementy?? chociaz niestety-włos rozjaśniony, to włos martwy, wiec musisz się skupić na tym, żeby dobrze wyglądał zewnętrznie. Ja polecam oleje, a rycynowy na pierwszym miejscu.
Poza tym postaraj sie wyeliminować/ograniczyć prostownice i suszarke. Kiedy możesz to daj im schnąć naturalnie, związuj włoski jak będą sianowate-ale nie prostuj!!!
nie suszę w ogóle a prostuje rzadko, jeżeli chodzi o olejowanie to kiedyś próbowałam i były dla mnie jeszcze gorsze, bardziej suche zawsze schną"naturalnie" nigdy ich nie susze.
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 12:32   #4334
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Yattamanka skandynawski zawsze da odrost żółty rozjaśniaczowy bo zawiera żółtą blond farbę 10.0.
A 00A daje biały kolor.
Mimo że na podkład można dać obojętną to jeżeli ma to być jeden kolor już bez niczego to 00A jest ładniejszy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 12:33   #4335
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No ładny masz już ten odrost.
no a minęły trzy tygodnie dopiero
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 12:34   #4336
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Czesc dziewczyny .
Adzi - jeszcze raz slicznie dziekuje za wskazowki z lnem. Poczytalam troche na ten temat po tym jak napisalas posta i rzeczywiscie takie niezmielone ziarna sa w zasadzie niestrawne wiec pomoga tylko na tranzyt w jelitach i troche detox organizmu ale na wlosy / skore powinnam je zmielic. Zakupic i tak mam zamiar - rozejrze sie z poczatkiem tygodnia, ale chyba za mlynkiem tez. Wyczytalam w ogole, ze ziarenka trzeba przechowywac w lodowce i nalezy je zjesc w przeciagu 5 dni - to troche szybko jak dla mnie. Czytalam tez, ze swietne wlsciwosci ma olej lniany (pity, nie kladziony na wlosy) ale szybko ulega oksydacji i staje sie trujacy wiec w wielu krajach jest nielegalny. Podobno z tymi ziarenkami jest podobnie (tylko wiadomo jakos specjalnie trujace sie nie stana - wtedy tez by byly wycofane z rynku) i dlatego przechowywanie w lodowie.

Co do zapuszczania to ja robie to co Blond Bunny pisala - to rzetelna wiedza: dieta wysokobialkowa + masaze glowy. Do tego staram sie jesc duzo zieleniny - zawiera chyba zelazo i cos tam jeszcze co wlosom pomaga szybciej roznac. Ogolnie lepiej mikroelementy i witaminy czerpac z diety niz z suplementow bo duzo lepiej sie wchlaniaja i sa lepszej jakosci. Dlatego zadnych tabletek nie lykam. No i troche ruchu kilka razy w tygodniu - przy wysilku fizycznym krew zaczyna szybciej krazyc - co poprawia rowniez mikrokrazenie w skorze glowy i wlosy rosna szybciej. Zaczynam znowu picie pokrzywy. Zauwazylam ostatnio ze mam pelno baby hair tak gdzies dlugosci 3 cm - dlugosc koresponduje mniej wiecej do czasu mojego picia pokrzywy i Waxu - mnostwo nowych wloskow wyroslo - wiec na porost wracam do tej kombinacji. Ale chetnie zobacze wasze sposoby.

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-09-05 o 12:35
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 12:38   #4337
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale pamiętajcie że Ewcia metodę podkładu dopiero chyba raz czy dwa zrobiła i te włosy co są takie gorsze to z poprzednich farbowań jak jeszcze kombinowała i kładła jedno na drugie jak my wszystkie.
Swoją drogą zauważyłam że u niej najgorzej włosy dostały po garnierze- na zdjęciach świeżego koloru już było widać że są mocno suche
Dlatego trzeba poczekać jeszcze parę miesięcy żeby to ścięła i miała nowe i dopiero będzie można powiedzieć.
Poza tym Ewcia wciąż nie dobrała farby po podkładzie wiec jeszcze ciągle są eksperymenty...
Dajcie jej czas.
Ewcia jak teraz będziesz robić odrost to zrób tak- podkład nałóż na 45 minut na sam odrost najlepiej poproś kogoś żeby ci nałożył.
Potem nałóż syossa? na odrost na 30 minut, po tym czasie polej wodą i przemasuj całość i potrzymaj nad wanną 5 minut.
Syoss ma świetną odżywkę do farby.
Będzie dobrze. Tym razem czasu już nie przedłużaj.
no właśnie te zniszczone włosy mam jeszcze po rozjaśniaczu jak przechodziłam z czarnego pasemkami
a jeżeli chodzi o farbę którą położe jak już zrobię podkład to mam nadzieję, że ten syoss się sprawdzi i koniec z kombinowaniem, bo na pudełku jest naprawdę śliczny ten kolor
ale jak po tych 30 minutach mam polac wodą i wmasowac to resztę farby rozcieńczyc z wodą i wycisnąc na włosy czy jak to zrobic??
teraz będzie trzeci raz jak robiłam podkład, ale zauważyła, że odkąd przestałam używac garniera to włosy mi odżyły mimo farbowan innymi farbami. Po garnierze były najgorsze. Lepiej wyglądają jak robie podkład+farba niż sam garnier
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 12:41   #4338
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Właśnie wam miałam dziewczyny napisać że lepiej zamiast suplementu pić herbatkę z pokrzywy czy skrzypu ewentualnie dziurawca...
Albo parzyć zioła, lekko slodzić i z zacisniętnym nosem pic szklankę duszkiem- są lepiej przyswajalne.
No i zdrowa dieta- dużo warzyw i owoców i jak mówię białko.
Od tego nie utyjecie ja wręcz wciąż gubię wage- waże teraz 47,5kg o mamo! przez to i nieraz się zmuszam do ziemniaków czy makaronu albo pieczywa- na co dzień tego nie jem.
No i z rozsądkiem, bez przesady bo kłopotu sobie narobicie.
Nie wszystko naraz bo efekt będzie odwrotny.

Ewcia kładziesz syossa na odrost. To co ci zostanie niezużyte zostawiasz.
czekasz 30 minut i dokładasz na górę jakkolwiek te resztki, lecisz do wanny zlewasz to wodą ale trochę jakbyś chciała z tej farby szampon zrobić i masujesz rękami aż całość będzie pokryta pianą jak szamponem. I z tym siedzisz sobie 5 minut a wszystko zmywasz. Kolor się zrówna.
Potem będziesz mogła już tylko odrost co miesiac robić jak syosss sie sprawdzi ale ja daję 99.9 że będzie pięknie.
Syoss jest naprawdę delikatny i wlosy po nim mieciutkie i extra lśniące.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-09-05 o 12:45
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 12:51   #4339
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

infatuated to ja mam podobny plan jak Ty:

-kupić Dermene (niestety mycie codzienne) bo potem-
-ampułki Radicala
-Wax zagraniczny na skalp
-pokrzepol
-olej kokosowy Vatika - ten co niby troszke przyspiesza
-mam tez serum Radicala ale to raczej nie na skalp, a na włosy
-wiadomo ze maski ale to też na calosc a nie skalp
-suplementy chyba soboe daruje choć kusicie Skrzypovita

Wiadomo masaże, dieta, ruch jak radzi blond bunny

infatuated
a watek o przyspieszaniu znam, kiedyś sie czynnie tam udzialalam

http://www.farmona.pl/pielegnacja-wlosow/radical/

Znacie te kapsułki z dołu strony? Skład wydaje sie super. Wiele z nas jest uczulonych na cynk,co objawia się bólami brzucha po suplementach. Slrzypovita w składzie ma cynk czysty, a Radical siarczan cynku co może ułatwiać przyswajanie. Poprawcie mnie jeśli się mylę, bo nie znam się na tym wystarczająco żeby sie wypowiadać w sposób pewny.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-05 o 13:06
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 13:00   #4340
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
infatuated to ja mam podobny plan jak Ty:

-kupić Dermene (niestety mycie codzienne) bo potem-
-ampułki Radicala
-Wax zagraniczny na skalp
-olej kokosowy Vatika - ten co niby troszke przyspiesza
-mam tez serum Radicala ale to raczej nie na skalp, a na włosy
-wiadomo ze maski ale to też na calosc a nie skalp
-suplementy chyba soboe daruje choć kusicie Skrzypovita

Wiadomo masaże, dieta, ruch jak radzi blond bunny

infatuated
a watek o przyspieszaniu znam, kiedyś sie czynnie tam udzialalam

http://www.farmona.pl/pielegnacja-wlosow/radical/

Znacie te kapsułki z dołu strony? Skład wydaje sie super
To własnie te ampułki stosuję. ale jak mowilam szału nie ma.. Ja na razie 1 opakowanie kończe (15 ampułek) a na opakowaniu piszą, że najlepsze rezultaty po 4 tyg stosowaniu, czyli drugie tyle przede mną. Kosztują koło 32 zł

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Yattamanka skandynawski zawsze da odrost żółty rozjaśniaczowy bo zawiera żółtą blond farbę 10.0.
A 00A daje biały kolor.
Mimo że na podkład można dać obojętną to jeżeli ma to być jeden kolor już bez niczego to 00A jest ładniejszy.
Z tego co pamiętam 00A oprócz wody miał jeszcze proszek rozjaśniający, skandynawski pewnie tego nie ma? Pewnie jest delikatniejszy dla włosów - w sensie, mniejsze zniszczenia ?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 13:01   #4341
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

A kapsułki zna ktoras z Was? Te o ktorcyh pisalam 2 posty wyzej, te z siarczanem cynku
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 13:03   #4342
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Właśnie wam miałam dziewczyny napisać że lepiej zamiast suplementu pić herbatkę z pokrzywy czy skrzypu ewentualnie dziurawca...
Albo parzyć zioła, lekko slodzić i z zacisniętnym nosem pic szklankę duszkiem- są lepiej przyswajalne.
No i zdrowa dieta- dużo warzyw i owoców i jak mówię białko.
Od tego nie utyjecie ja wręcz wciąż gubię wage- waże teraz 47,5kg o mamo! przez to i nieraz się zmuszam do ziemniaków czy makaronu albo pieczywa- na co dzień tego nie jem.
No i z rozsądkiem, bez przesady bo kłopotu sobie narobicie.
Nie wszystko naraz bo efekt będzie odwrotny.

Ewcia kładziesz syossa na odrost. To co ci zostanie niezużyte zostawiasz.
czekasz 30 minut i dokładasz na górę jakkolwiek te resztki, lecisz do wanny zlewasz to wodą ale trochę jakbyś chciała z tej farby szampon zrobić i masujesz rękami aż całość będzie pokryta pianą jak szamponem. I z tym siedzisz sobie 5 minut a wszystko zmywasz. Kolor się zrówna.
Potem będziesz mogła już tylko odrost co miesiac robić jak syosss sie sprawdzi ale ja daję 99.9 że będzie pięknie.
Syoss jest naprawdę delikatny i wlosy po nim mieciutkie i extra lśniące.
no to zdradź mi proszę jak wyglądają Twoje codzienne posiłki??

mam nadzieję, że ten syoss będzie super
a takie jeszcze jedno pytanie zamówiłam te włosy 60-platynowy blond jak myślisz zgrają się z syoss'em?? czy będę musiała te clipy farbowac?? bo wasienka pisała, że nie będę ich mogła zafarbowac syosse'm bo on rozjaśnia od 2-4 tonów i to na clipy za dużo, bo one już i tak dużo przeszły i je zniszczę więc musi by farba nierozjaśniająca. A jak Ty myślisz?? bo mówisz, że ten syoss nie jest mocny tylko delikatny
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 13:05   #4343
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Yatta skandynawski też ma proszek rozjaśniający. Tylko farba jest w innym kolorze stąd trochę inny efekt.

Ewcia to jak trzeba będzie zafarbować clipy to dodasz do syossa wody ile ci napisze i pofarbujesz nim. Zawsze można obnizyć stężenie farby żeby farbowala ton w ton i mozna zrobić to z każdą farba.
Moje posiłki?
Rano kanapka z 1 bułki ale to rzadko cześciej duży jogurt albo kaszka manna do tego zielona herbata ok 0,5 litra.
Obiad porzadny czyli jakieś mięso np. kotlet, potrawka itp. z 1 ziemniakiem i kupa surówki różnego rodzaju tak że na talerzu jest pół na pół kotlet i surówka a ziemniak to dla samego faktu. Albo zupa na mięsie rosól, jarzynowa, fasolowa, pomidorowa itp.
Kolacji nie jadam, ale najczęściej między posiłkami zjadam ok. 1kg owoców różnego rodzaju w ciągu dnia.
No i mnóstwo piję w ciągu dnia z powodu nerek- nawet do 3l płynu dziennie, więc ciągle latam z jakąś herbatką zielona, cytrynową czy owocowe.
Słodyczy prawie nie tykam chyba że mam nalot to sobie wtedy nie żałuję.
Ale jak słodycze to jakieś konkretne typu czekolada, kawałek ciasta... a nie śmieciowe.
Staram sie nie jeść rzeczy przetworzonych, raczej sama gotuję tak jak lubię.
Nie mówię oczywiście że moja dieta jest genialna ale nigdy! nie miałam anemii czy jakichkolwiek niedoborów, nigdy nie ważyłam ponad 50kg, zawsze miałam mocne paznokcie i włosy. Czyli chyba służy.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-09-05 o 13:16
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 13:05   #4344
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ewcia to poczekaj może będzie lepiej.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-09-05 o 13:08
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 13:15   #4345
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Yatta skandynawski też ma proszek rozjaśniający. Tylko farba jest w innym kolorze stąd trochę inny efekt.
Aha, czyli poziom "zniszczeń" w zasadzie taki sam. Tak więc, jeśli faktycznie wyjdzie mi biało, jak poprzednio, to wystarczy, że tą n&e 522 zmalaksuje na główce i zostawię na 10 min i powinno wyjść tak jak Adzi ?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 13:15   #4346
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ewcia to poczekaj może będzie lepiej.
no uzbroję się w cierpliwośc
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 13:19   #4347
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Yatta tak wystarczy ze tak zrobisz. Ale kolor może się szybciej zmywać więc próbuj i obserwuj.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 13:27   #4348
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Yatta tak wystarczy ze tak zrobisz. Ale kolor może się szybciej zmywać więc próbuj i obserwuj.
Dzięki
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 13:31   #4349
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczynki powiedzcie mi czy któraś używała palette xxl 10 lub 11 ? jak wychodzą te kolorki? na włosach b.ciemny blond? bo 00a to może mi wyjść mega jasny biały a takiego nie chce a te xxl'ki są w sklepach w Anglii... dlatego pytam. jak któraś używała to niech wstawi fotki, z góry dzięki
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 13:47   #4350
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia to jak trzeba będzie zafarbować clipy to dodasz do syossa wody ile ci napisze i pofarbujesz nim. Zawsze można obnizyć stężenie farby żeby farbowala ton w ton i mozna zrobić to z każdą farba.
Moje posiłki?
Rano kanapka z 1 bułki ale to rzadko cześciej duży jogurt albo kaszka manna do tego zielona herbata ok 0,5 litra.
Obiad porzadny czyli jakieś mięso np. kotlet, potrawka itp. z 1 ziemniakiem i kupa surówki różnego rodzaju tak że na talerzu jest pół na pół kotlet i surówka a ziemniak to dla samego faktu. Albo zupa na mięsie rosól, jarzynowa, fasolowa, pomidorowa itp.
Kolacji nie jadam, ale najczęściej między posiłkami zjadam ok. 1kg owoców różnego rodzaju w ciągu dnia.
No i mnóstwo piję w ciągu dnia z powodu nerek- nawet do 3l płynu dziennie, więc ciągle latam z jakąś herbatką zielona, cytrynową czy owocowe.
Słodyczy prawie nie tykam chyba że mam nalot to sobie wtedy nie żałuję.
Ale jak słodycze to jakieś konkretne typu czekolada, kawałek ciasta... a nie śmieciowe.
Staram sie nie jeść rzeczy przetworzonych, raczej sama gotuję tak jak lubię.
Nie mówię oczywiście że moja dieta jest genialna ale nigdy! nie miałam anemii czy jakichkolwiek niedoborów, nigdy nie ważyłam ponad 50kg, zawsze miałam mocne paznokcie i włosy. Czyli chyba służy.
no to fajną masz tą dietę
to zobaczymy jak mi przyjdą te włoski wtedy pomyślimy jak to zrobic
dziękuję za pomoc
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.