Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-09, 13:27   #3241
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
nie wyłamie się , bo szkoda by było to zmarnować wczoraj jaką fotkę znalazłam , patrzcie jakie włoski cudne nie wiem czy są 100% naturalne, ale fajne kolorki:P ten po lewej wygląda na naturalny:P
o matko jakie wygładzenie w ps
a kolory faktycznie bardzo ładne
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 13:32   #3242
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Skrab90 ładny maleńki odrościk i prawie nie widać Tym razem dasz rade
Chardon a jakiej odżywki używasz to spłukania Vatiki? Ja do spłukania olejów zazwyczaj używam szamponu do dzieci
mysia m postaram sie zrobić zdjęcie moich fal Dunaju
Ja niestety kobitki też musze myć codziennie włosy,dzień po myciu mogłabym frytki smażyć na włosach :S
Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 13:36   #3243
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
oo.. a myślałam, ze Ty 'nasza' jestes Moze dołaczysz?
Pomysl- miec włosy które po umyciu i zostawieniu nawet bez odzywki beda lsniace i piekne..
Ja lubię sobie po prostu poprzeglądać różne wątki, tak z ciekawości. Chociaż kiedyś też tu pisałam.

Właściwie to na swój sposób wracam do natury, bo zaczęłam naturalną pielęgnację w tym od pewnego czasu olejowanie, parę dni temu skusiłam się na swoją pierwszą wcierkę ze świeżej, wyciśniętej rzepy. Będę to dalej praktykować i jeszcze jakieś ziołowe płukanki by się przydały. Poza tym staram sie unikać silikonów i SLS, prostownicę rzuciłam, żadnych suszarek, lakierów, pianek, ani innych cudów.

Co do farbowania, to już dwa razy próbowałam wrócić do naturalnego koloru i jakoś nie mogłam się do niego przekonać. Farbowanie to taki mój ostatni grzeszek, chociaż przyznam, że bywa, że mi się go odechciewa. Szczególnie, że teraz jakiś nierównomierny kolor mi się porobił i nie wiem, co z tym robić.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 13:48   #3244
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie, nie mam ochoty dbać o włosy, tak mi się nie chce, że nawet sobie nie wyobrażacie że może istnieć aż takie lenistwo.
Boję się, że odbije się to na moich włosach, na ich kondycji. Tylko je myje ;/ na odżywki nawet nie mam ochoty ;/ Wiążę je po myciu i na tym kończy się moje układanie włosów Chciałabym znowu zacząć o nie dbać, ale za cholerę nie chce mi się.
a nie dbaj sobie. Za 2-3 miesiace wrócisz skruszona do pielegnacji

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Zrobiłam dzisiaj foty, ale odrost mało się odróżnia od farbowanych i jestem zadowolona na mokrych włosach go widać , ale przy suchych prawie w ogóle , wiem , że tym razem uda mi się zapuścić
super praktycznie nie ma żadnej róznicy! na pewno Ci się uda
Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
nie wyłamie się , bo szkoda by było to zmarnować wczoraj jaką fotkę znalazłam , patrzcie jakie włoski cudne nie wiem czy są 100% naturalne, ale fajne kolorki:P ten po lewej wygląda na naturalny:P
to nie sa naturalki, watpię nie u modelek
Cytat:
Napisane przez Patisha87 Pokaż wiadomość
Skrab90 ładny maleńki odrościk i prawie nie widać Tym razem dasz rade
Chardon a jakiej odżywki używasz to spłukania Vatiki? Ja do spłukania olejów zazwyczaj używam szamponu do dzieci
mysia m postaram sie zrobić zdjęcie moich fal Dunaju
Ja niestety kobitki też musze myć codziennie włosy,dzień po myciu mogłabym frytki smażyć na włosach :S
czekamy
Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Ja lubię sobie po prostu poprzeglądać różne wątki, tak z ciekawości. Chociaż kiedyś też tu pisałam.

Właściwie to na swój sposób wracam do natury, bo zaczęłam naturalną pielęgnację w tym od pewnego czasu olejowanie, parę dni temu skusiłam się na swoją pierwszą wcierkę ze świeżej, wyciśniętej rzepy. Będę to dalej praktykować i jeszcze jakieś ziołowe płukanki by się przydały. Poza tym staram sie unikać silikonów i SLS, prostownicę rzuciłam, żadnych suszarek, lakierów, pianek, ani innych cudów.

Co do farbowania, to już dwa razy próbowałam wrócić do naturalnego koloru i jakoś nie mogłam się do niego przekonać. Farbowanie to taki mój ostatni grzeszek, chociaż przyznam, że bywa, że mi się go odechciewa. Szczególnie, że teraz jakiś nierównomierny kolor mi się porobił i nie wiem, co z tym robić.
a to juz jestes weteran naturalkowy
dobrze, ze tak dbasz. Wyjdzie im to na zdrowie, nawet jesli farbujesz. Wiem, bo moje dobrze pielegnowane farbowance wygladają dobrze, własnie dziki pielegnacji.
Na razie mam cel- wytrzymam pół roku. Potem pewnie mi bedzie żal marnowac to, co zapusciłam
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 13:56   #3245
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
o matko jakie wygładzenie w ps
a kolory faktycznie bardzo ładne

no strasznie wygładzone

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Patisha87 Pokaż wiadomość
Skrab90 ładny maleńki odrościk i prawie nie widać Tym razem dasz rade
Chardon a jakiej odżywki używasz to spłukania Vatiki? Ja do spłukania olejów zazwyczaj używam szamponu do dzieci
mysia m postaram sie zrobić zdjęcie moich fal Dunaju
Ja niestety kobitki też musze myć codziennie włosy,dzień po myciu mogłabym frytki smażyć na włosach :S
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 16:28   #3246
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Exquise no jak możesz... To chociaż odżywkę b/s. Bo potem będziesz płakać, że się rozdwajają, puszą i są pfe

Patisha używam Joanny b/s (najczęściej z zieloną herbatą i pokrzywą) albo Isany i dobrze się sprawdzają.

Skarb jakbyś nie zaznaczyła odrostu to bym go nie wypatrzyła. Piękny ten Twój kolor!
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 17:34   #3247
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
o matko jakie wygładzenie w ps
a kolory faktycznie bardzo ładne
też o tym pomyślałam
chciałam taki kolor...
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 17:41   #3248
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Dziewczyny Wam tez tak wolno wlosy rosna? Farbowalam ostatnio 19 grudnia wlosy a mam odrost dopiero na 2 cm
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 17:43   #3249
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny Wam tez tak wolno wlosy rosna? Farbowalam ostatnio 19 grudnia wlosy a mam odrost dopiero na 2 cm
ja mam takie od października
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 17:50   #3250
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Niestety jakoś zwolniły baaardzo moje włosy. Więc warto się pocieszyć, że to tylko wpływ zimy. Za niedługo jak się ociepli i będzie słonko to przyspieszą!
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 18:16   #3251
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

No moje też niestety nie rosną w zawrotnym tępie Ale to taki standart do 1.5 cm na miesiąc a jak dopalacze wcierałam to 2 cm... niestety nie wyczarujemy raczej 3-4 cm w miesiac(
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 19:11   #3252
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Tak czasem czytam watek dziewczyn, ktore zapuszcaja wloski i robia rozne wcierki itd to niektorym tyle rosna w 2 tygodnie...
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:02   #3253
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Mi najszybciej po wcierce Radicala rosły, i ten jej zapach <zakochany> Jak zuzyje to co mam to o niej pomyśle Jeszcze Jantar tez mi sluzyl
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:32   #3254
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Mysiu, co masz w awatarze? Jak tak przegladam wizaz i natykam sie na twoje wlosy to zawsze mnie skreca z zazdrosci, sa takie geste .
Karmela41, mysle ze sam rozmaryn wystarczy zeby wyrownac kolorek, ja tez nie cierpie 'slonecznych refleksow' dla mnie to poprostu odbarwione wlosy, ktore sa zniszczone , mieszkam w Ameryce Poludniowej i chowam sie przed sloncem jak moge bo juz mi na lewej skroni najpierw usmazylo wlosy na platyne, po czym mi wypadly , teraz mam tam takie 4cm baby hair'y. Nie wiem czy dobrze rozumuje ale wymyslilam ze jak bede je troche przyciemniac ziolami to ochroni je to tez przed sloncem i rzeczywiscie po tych plukankach sa w lepszej kondycji.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:38   #3255
Izabella8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Witam

Farbuję włosy od 4lat(z drobnymi przerwami) i po tak długim czasie postanowiłam powrócić do swojego naturalnego koloru(naturalny kolor to popielaty blond/ciemny blond bądz średni blond).Od jakiegoś roku próbuje różnych rzeczy lecz one nie skutkują.
Kupowałam farby o naturalnym odcieniu moich włosów lecz każda farba zmywała się(ok.3tyg) po jakimś czasie (wypróbowałam już wszystkie).Aby temu zapobiec używałam odżywek,kremów i olejków lecz nadaremnie.Ostatnio słyszałam o dekoloryzacji.Czytałam trochę na ten temat lecz moja wiedza jest w tym zakresie jest niekompletna więc zwracam się z prośbą do WAS
1.Czy po ściągnięciu koloru włosy bardzo są zniszczone??
2.Czy po tym zabiegu faktycznie włosy są białe i trzeba je na nowo zafarbować na naturalny odcień?
3.Ile taki zabieg kosztuję?

Z góry Bardzo dziękuję za odpowiedz
Pozdrawiam serdecznie
Izabella8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:52   #3256
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

mi tez wolniej rosną niż latem

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Exquise no jak możesz... To chociaż odżywkę b/s. Bo potem będziesz płakać, że się rozdwajają, puszą i są pfe

Patisha używam Joanny b/s (najczęściej z zieloną herbatą i pokrzywą) albo Isany i dobrze się sprawdzają.

Skarb jakbyś nie zaznaczyła odrostu to bym go nie wypatrzyła. Piękny ten Twój kolor!

dzięki , tez się ciesze
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:05   #3257
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Izabella8 Pokaż wiadomość
Witam

Farbuję włosy od 4lat(z drobnymi przerwami) i po tak długim czasie postanowiłam powrócić do swojego naturalnego koloru(naturalny kolor to popielaty blond/ciemny blond bądz średni blond).Od jakiegoś roku próbuje różnych rzeczy lecz one nie skutkują.
Kupowałam farby o naturalnym odcieniu moich włosów lecz każda farba zmywała się(ok.3tyg) po jakimś czasie (wypróbowałam już wszystkie).Aby temu zapobiec używałam odżywek,kremów i olejków lecz nadaremnie.Ostatnio słyszałam o dekoloryzacji.Czytałam trochę na ten temat lecz moja wiedza jest w tym zakresie jest niekompletna więc zwracam się z prośbą do WAS
1.Czy po ściągnięciu koloru włosy bardzo są zniszczone??
2.Czy po tym zabiegu faktycznie włosy są białe i trzeba je na nowo zafarbować na naturalny odcień?
3.Ile taki zabieg kosztuję?

Z góry Bardzo dziękuję za odpowiedz
Pozdrawiam serdecznie
To nie ten wątek
Poszukaj wątku o dekoloryzyacji włosów, my wracamy do natury poprzez zapuszczenie naturalnych włosów.
__________________
Peace, love, zumba !

Edytowane przez xyolax
Czas edycji: 2011-02-09 o 21:06
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:05   #3258
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Izabella8 ściągnięcie koloru polega na "wywabianiu" warstwy farby z Twoich włosów i w założeniu ma pozwolić dojść do naturalnego koloru. W praktyce jeśli farbujesz od dawna i na różne kolory ściągnięci koloru nie będzie się w efektach różnić od zwykłego rozjaśniania.
Włosy po tego typu inwazyjnych zabiegach zawsze są zniszczone i przesuszone. Nawet bardzo
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:37   #3259
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Izabella8 Pokaż wiadomość
Witam

Farbuję włosy od 4lat(z drobnymi przerwami) i po tak długim czasie postanowiłam powrócić do swojego naturalnego koloru(naturalny kolor to popielaty blond/ciemny blond bądz średni blond).Od jakiegoś roku próbuje różnych rzeczy lecz one nie skutkują.
Kupowałam farby o naturalnym odcieniu moich włosów lecz każda farba zmywała się(ok.3tyg) po jakimś czasie (wypróbowałam już wszystkie).Aby temu zapobiec używałam odżywek,kremów i olejków lecz nadaremnie.Ostatnio słyszałam o dekoloryzacji.Czytałam trochę na ten temat lecz moja wiedza jest w tym zakresie jest niekompletna więc zwracam się z prośbą do WAS
1.Czy po ściągnięciu koloru włosy bardzo są zniszczone??
2.Czy po tym zabiegu faktycznie włosy są białe i trzeba je na nowo zafarbować na naturalny odcień?
3.Ile taki zabieg kosztuję?

Z góry Bardzo dziękuję za odpowiedz
Pozdrawiam serdecznie
Tak sa zniszczone w zaleznosci od twojego obecnego stanu wlosow. Bywa, ze trzeba sciac duza czesc wlosow. Oprocz tego po sciagnieciu koloru konieczne jest farbowanie wlosow ktore tez wykonuje fryzjer. To wszystko wchodzi w sklad dekoloryzacji A ceny od 100 w gore...
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 21:43   #3260
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

No i dekoloryzacja zwłaszcza ciemnych kolorów nie daje rezultatów o jakich sie marzy... Mi z początku wlosy nie wydawaly sie tak bardzo zniszczone jednak teraz po roku kiedy mam juz prawie cale swoje widze jak te wczesniejsze wlosy byly zniszczone...
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:46   #3261
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

ahhh kobietki muszę się Wam pochwalić, dzisiaj stałam przed ścianą śmierci przez jakieś 10 minut ALE! nie po to żeby farbę kupić ale żeby pomóc siostrze w doborze kolorku i jak się patrzyłam na te opakowania to nawet nie miałam ochoty żadnej sobie do koszyka nie wrzucić chyba jednak dam radę

a no i na jutro jestem zapisana do fryzjera na ścięcie końcówek - jakieś 5 cm i grzywki już się doczekać nie mogę mimo tego, że chce mieć jak najdłuższe włosy a zetnę ""aż" 5 cm
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:51   #3262
MikiCziki
Raczkowanie
 
Avatar MikiCziki
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 43
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Witajcie Wojowniczki!
Nadal jestem z Wami! Czytam, podziwiam i myślę, że jestem silna. Nie farbuję od 16 października. Zakupiłam vitakę kokosową oraz Dabur Amla jasmine- olejek do jasnych włosów. Mam zamiar wcierać codziennie wieczorem na całą noc. Zobaczymy... Moim celem jest zejście z jasnego blondu do moich miodowych polskich kolorów. Je*** te farbowanie. Zauważyłam, że to dla mnie ostatni dzwonek. Włosy jeszcze są w dobrym stanie, ale myślę, że kwestia roku dwóch z farbowaniem i miałabym KU KU na główce. Dlatego powrót do naturalnych w tym momencie jest jak najbardziej dobry. Nie jest to dla mnie taka łatwa decyzja, gdyż w jasnych wyglądam jak anioł, chłopak też mnie woli w tym jaśniejszym wydaniu. Ale nie dbam o to- już się pogodził z tym, że do ślubu czyli pewnie tak za ok 2 lata pójdę w naturalach...

Dziewczyny bardzo Was proszę o wsparcie Napiszcie co sądzicie o moim kolorze... Chodzi mi po głowie szamponetka joanny perłowy blond, aby przyciemnić te jasne włosy i ujednolicić kolor... Czy warto, ktoś używał joanny perłowy blond na jasne włosy w celu przyciemnienia?????? Bardzo proszę o radę bądź wybicie mi tego pomysłu z główki!!!!!

Wstawiam fotki. Pierwsza fota to mój naturalny na całej długości kolor i właśnie do niego zmierzam.

3mam za Was kciuki i odezwę się niebawem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (17,9 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ble.jpg (33,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ble2.jpg (38,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ble3.jpg (53,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ble4.jpg (57,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ble5.jpg (32,8 KB, 12 załadowań)
MikiCziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 22:01   #3263
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Najlepsze sa twoje naturalne!! Powaznie mowie najladniejszy kolor
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 22:08   #3264
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Bardzo ładne naturalki i maja dość jasny kolorek )nie farbuj swoje masz śliczne ! i wloski odplaca Ci to swoja kondycja;)
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 22:15   #3265
jo4nna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Szczerze powiedziawszy próbowałam szamponetki z Joanny i nic a nic nie złapało mi koloru, ani na odrostach, ani na reszcie tlenionych. Pewnie zależy od włosów, na zdrowych trudniej przyjmuje- łuski pozamykane, więc z jednej strony się cieszyłam, że są zdrowe, ale z drugiej nie bardzo podobało mi się to, że nie było widać żadnego efektu... Jeśli chcesz, to spróbuj, ale nawet jeśli zafarbuje włosy, to zmyje się po 2-3 myciach, w związku z tym nie wiem czy jest sens... Od siebie radzę albo przemęczyć, albo zafarbować u fryzjera utlenione włosy na kolor zbliżony do naturalnych i raz na zawsze spokój
jo4nna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 22:16   #3266
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez MikiCziki Pokaż wiadomość
Witajcie Wojowniczki!
Nadal jestem z Wami! Czytam, podziwiam i myślę, że jestem silna. Nie farbuję od 16 października. Zakupiłam vitakę kokosową oraz Dabur Amla jasmine- olejek do jasnych włosów. Mam zamiar wcierać codziennie wieczorem na całą noc. Zobaczymy... Moim celem jest zejście z jasnego blondu do moich miodowych polskich kolorów. Je*** te farbowanie. Zauważyłam, że to dla mnie ostatni dzwonek. Włosy jeszcze są w dobrym stanie, ale myślę, że kwestia roku dwóch z farbowaniem i miałabym KU KU na główce. Dlatego powrót do naturalnych w tym momencie jest jak najbardziej dobry. Nie jest to dla mnie taka łatwa decyzja, gdyż w jasnych wyglądam jak anioł, chłopak też mnie woli w tym jaśniejszym wydaniu. Ale nie dbam o to- już się pogodził z tym, że do ślubu czyli pewnie tak za ok 2 lata pójdę w naturalach...

Dziewczyny bardzo Was proszę o wsparcie Napiszcie co sądzicie o moim kolorze... Chodzi mi po głowie szamponetka joanny perłowy blond, aby przyciemnić te jasne włosy i ujednolicić kolor... Czy warto, ktoś używał joanny perłowy blond na jasne włosy w celu przyciemnienia?????? Bardzo proszę o radę bądź wybicie mi tego pomysłu z główki!!!!!

Wstawiam fotki. Pierwsza fota to mój naturalny na całej długości kolor i właśnie do niego zmierzam.

3mam za Was kciuki i odezwę się niebawem
śliczny masz ten naturalny kolorek
co do szamponetki to utrzyma Ci się ona max do 5 myć, a z tego co widziałam na próbnikach w sklepie, to Perłowy Blond chyba Ci nie przyciemni włosów, może jakiś troszkę ciemniejszy odcień, ale z tego co pamietam to xyolax używała tych szamponetek to może napisze coś więcej
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 22:51   #3267
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Dziewczynyyy mam manie na temat włosów ! Zakupiłam oleje i nakładam co drugi dzień, a dzisiaj miałam troche czasu i przeglądałam strony o pięlegnacji włosów i napaliłam się na Amle z jaśminem i na maske i emulsje Gloria... No i sprawdzilam gdzie moge u siebie kupic kallosa latte bo bardzo mi sluzyl z tego co pamietam. Mam manie i ciagle kupuje cos do włosów i później nawet nie mam tego kiedy zużyć. To jakieś uzależnienie...Chyba popadam w paranoje;P No i jutro robie kuracje olejową mojej mamie którą wkoncu namowilam
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 09:08   #3268
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny Wam tez tak wolno wlosy rosna? Farbowalam ostatnio 19 grudnia wlosy a mam odrost dopiero na 2 cm
Hmm, to ja 15go i mam troche ponad 2,5cm. Standard. Wolno to niecały centymetr na miesiąc Bywało, że jak je skatowałam, to rosły 0,5-0,8cm na 5-6 tygodni.. Nie narzekaj, kobietkom nieraz rosnie mniej nawet na dopalaczach

Ale ja dzis 3ci dzien łykam Skrzypovite, piję drożdze i wybieram sie dzis po ampułki z joanny rozmarynowe Pora troche podopalac

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
Mysiu, co masz w awatarze? Jak tak przegladam wizaz i natykam sie na twoje wlosy to zawsze mnie skreca z zazdrosci, sa takie geste .
Karmela41, mysle ze sam rozmaryn wystarczy zeby wyrownac kolorek, ja tez nie cierpie 'slonecznych refleksow' dla mnie to poprostu odbarwione wlosy, ktore sa zniszczone , mieszkam w Ameryce Poludniowej i chowam sie przed sloncem jak moge bo juz mi na lewej skroni najpierw usmazylo wlosy na platyne, po czym mi wypadly , teraz mam tam takie 4cm baby hair'y. Nie wiem czy dobrze rozumuje ale wymyslilam ze jak bede je troche przyciemniac ziolami to ochroni je to tez przed sloncem i rzeczywiscie po tych plukankach sa w lepszej kondycji.
ojej ślicznie dziękuje , jest ich dużo ale dosc cienkie. Fryzjerki zawsze załamuja rece przy cięciu, ze trzeba degazowac, bo za geste. A w p..pe wsadzcie te degazowki. Jak mi jedna pojechała tym po grzywce, to zostały mi smetne, rozdwojone piórka. Mysle, ze duza zasługa jest rodzaj ciecia- ja mam na półokragło z lekko wycieniowanymi końcami- wtedy włosów wydaje sie wiecej
a avatar..hmm.. taka fantazja mój przedziałek z sową skojarzył mi się z jakims zwierzakiem, taki zmierzwion.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
ahhh kobietki muszę się Wam pochwalić, dzisiaj stałam przed ścianą śmierci przez jakieś 10 minut ALE! nie po to żeby farbę kupić ale żeby pomóc siostrze w doborze kolorku i jak się patrzyłam na te opakowania to nawet nie miałam ochoty żadnej sobie do koszyka nie wrzucić chyba jednak dam radę

a no i na jutro jestem zapisana do fryzjera na ścięcie końcówek - jakieś 5 cm i grzywki już się doczekać nie mogę mimo tego, że chce mieć jak najdłuższe włosy a zetnę ""aż" 5 cm
zuch dziewczynka
Cytat:
Napisane przez MikiCziki Pokaż wiadomość
Witajcie Wojowniczki!
Nadal jestem z Wami! Czytam, podziwiam i myślę, że jestem silna. Nie farbuję od 16 października. Zakupiłam vitakę kokosową oraz Dabur Amla jasmine- olejek do jasnych włosów. Mam zamiar wcierać codziennie wieczorem na całą noc. Zobaczymy... Moim celem jest zejście z jasnego blondu do moich miodowych polskich kolorów. Je*** te farbowanie. Zauważyłam, że to dla mnie ostatni dzwonek. Włosy jeszcze są w dobrym stanie, ale myślę, że kwestia roku dwóch z farbowaniem i miałabym KU KU na główce. Dlatego powrót do naturalnych w tym momencie jest jak najbardziej dobry. Nie jest to dla mnie taka łatwa decyzja, gdyż w jasnych wyglądam jak anioł, chłopak też mnie woli w tym jaśniejszym wydaniu. Ale nie dbam o to- już się pogodził z tym, że do ślubu czyli pewnie tak za ok 2 lata pójdę w naturalach...

Dziewczyny bardzo Was proszę o wsparcie Napiszcie co sądzicie o moim kolorze... Chodzi mi po głowie szamponetka joanny perłowy blond, aby przyciemnić te jasne włosy i ujednolicić kolor... Czy warto, ktoś używał joanny perłowy blond na jasne włosy w celu przyciemnienia?????? Bardzo proszę o radę bądź wybicie mi tego pomysłu z główki!!!!!

Wstawiam fotki. Pierwsza fota to mój naturalny na całej długości kolor i właśnie do niego zmierzam.

3mam za Was kciuki i odezwę się niebawem
Twój kolor jest przesliczny, ale ten naturalny. Masz niewielka róznice miedzy odrostami a reszta, wiec chyba to nie bedzie wielka zmiana dla odcienia, ale za to jaka dla zdrowia włosków!

nie polecam prłowego blondu- z rozjasnianych na jasny blond zrobił mi w swoim czaise rudawy-ciepły a na odrostach nic a nic. Potem próbowałam po raz drugi i to samo. A włosy zamiast odzywic, to jakos wtedy spuszył. I zmył sie po 2 myciach.

dziewcyzny polecały tu szmponetke z Joanny 014 słodkie cappucino, ze wychodiz naturalnie jak ciemny blond. I trzyma sie do kilku myc. Natomiast nie kus się na Marion, bo ciemny blond podobno wychodzi rudo i nie spłukuje się.

Cytat:
Napisane przez AngelkaMorelka Pokaż wiadomość
Dziewczynyyy mam manie na temat włosów ! Zakupiłam oleje i nakładam co drugi dzień, a dzisiaj miałam troche czasu i przeglądałam strony o pięlegnacji włosów i napaliłam się na Amle z jaśminem i na maske i emulsje Gloria... No i sprawdzilam gdzie moge u siebie kupic kallosa latte bo bardzo mi sluzyl z tego co pamietam. Mam manie i ciagle kupuje cos do włosów i później nawet nie mam tego kiedy zużyć. To jakieś uzależnienie...Chyba popadam w paranoje;P No i jutro robie kuracje olejową mojej mamie którą wkoncu namowilam
ooo.. zainteresowałas mnie tą amlą z jasminem.. choc ja się jej troche boję, bo amla moze nadawac zielonkawy odcien, ale ta amla jako amla.

ja juz sie czaje na sese albo kokosowy
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 09:30   #3269
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 445
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Byłam wczoraj u fryzjer, żeby podciąć sobie końce na których zostało jeszcze trochę farby Wrzucam zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3356.jpg (126,7 KB, 67 załadowań)
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me





karolcia2106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 10:59   #3270
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez MikiCziki Pokaż wiadomość
Witajcie Wojowniczki!
Nadal jestem z Wami! Czytam, podziwiam i myślę, że jestem silna. Nie farbuję od 16 października. Zakupiłam vitakę kokosową oraz Dabur Amla jasmine- olejek do jasnych włosów. Mam zamiar wcierać codziennie wieczorem na całą noc. Zobaczymy... Moim celem jest zejście z jasnego blondu do moich miodowych polskich kolorów. Je*** te farbowanie. Zauważyłam, że to dla mnie ostatni dzwonek. Włosy jeszcze są w dobrym stanie, ale myślę, że kwestia roku dwóch z farbowaniem i miałabym KU KU na główce. Dlatego powrót do naturalnych w tym momencie jest jak najbardziej dobry. Nie jest to dla mnie taka łatwa decyzja, gdyż w jasnych wyglądam jak anioł, chłopak też mnie woli w tym jaśniejszym wydaniu. Ale nie dbam o to- już się pogodził z tym, że do ślubu czyli pewnie tak za ok 2 lata pójdę w naturalach...

Dziewczyny bardzo Was proszę o wsparcie Napiszcie co sądzicie o moim kolorze... Chodzi mi po głowie szamponetka joanny perłowy blond, aby przyciemnić te jasne włosy i ujednolicić kolor... Czy warto, ktoś używał joanny perłowy blond na jasne włosy w celu przyciemnienia?????? Bardzo proszę o radę bądź wybicie mi tego pomysłu z główki!!!!!

Wstawiam fotki. Pierwsza fota to mój naturalny na całej długości kolor i właśnie do niego zmierzam.

3mam za Was kciuki i odezwę się niebawem
naturalki są super
a co do szamponetki to perłowy blond na 100% nie przyciemni Ci włosów, on tylko może Ci nadać lekki połysk (no chyba, że miałabyś białe włosy, to mógłby dojść perłowy refleks). Bardziej bym Ci poleciła naturalny blond, nie przyciemnia dużo, ale różnica w kolorze jest jednak zauważalna. No i nie zapominaj, że pare myć i koloru nie ma, u mnie jak miałam jasne włosy to 1-2 mycia i nie było śladu, także zastanów się czy napewno opłaca Ci się jej używać, bo to raczej szamponetki np. na wyjście gdzie chcesz ujednolicić czy zmienić kolor, bo 'nie wypada' pojawić się z odrostami...

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj u fryzjer, żeby podciąć sobie końce na których zostało jeszcze trochę farby Wrzucam zdjęcie
cudowne
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.