Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-01, 09:43   #4681
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

dziękuję Wam za wszystkie gratulacje

kurczę nie mam teraz za bardzo czasu żeby przeczytać i skomentować wszystkie odpowiedzi, jutro usiądę a termin mam na połowę listopada
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 10:13   #4682
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
IMMORTAL_LOVER wypadają? może to przez wiosnę?
Mam nadzieję...
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 10:34   #4683
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez wobbly Pokaż wiadomość
czytam Was ! i ciesze sie każdym centymetrem razem z Wami.

moje aktualnie. 16 cm naturalnego jest ! krótkie, ale coraz dłuższe oczywiście..
tylko takie średnio dobre zdjęcie mam jak narazie, na żadnym innym nie widać.
bardzo ładne włosy, jakie błyszczące i grube!
ile już nie farbujesz?


Cytat:
Napisane przez jagnienia Pokaż wiadomość
Hello dziewczynki, tyle piszecie że nie dam rady wszystko przeczytać. Gratuluję przszłym mamusiom!!!!!!!!!!
Potwierdzam że w czasie ciąży no może nie u wszystkich ale w większości przypadków kondycja włosów jest lepsza, tak było u mnie zawsze wypadały mi w dużych ilościach, w ciąży przestały i bardzo szybko rosły, niestety jeszcze wtedy nie byłam na tyle mądra żeby przestać katować je farbami i moje włosy zyskały wtedy tylko na długości i ilości a nie na jakości. ZA to po pierwszej ciąży i po drugiej straciłam to wszystko z nawiązką część pewnie przez hormony część przez dietę (dzieciaczki alergiczne). Ale najważniejsze że teraz przyszedł rozumek do główki i trwam w postanowieniu nie farbowania.

Buziaczki dla wszystkich i miłych dowcipów primaaprylisowych
piękny kolor i jakie już dłuuugie!


Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Milagrosa- gratuluję

Mnie znowu wypadają garściami włosy i mam wrażenie, że mam ciągle tłuste włosy
Długo już Ci tak włosy wypadają? Może to przez to przetłuszczanie się, łój osłabia cebulki i przez to wypadają...
Choć mi i tak włosy się przetłuszczają, ale też zauważyłam, że od jakiegoś czasu włosy mi strasznie wypadają (zaczęły długo przed wiosną, także to nie z powodu wiosny), najlepsze jest to, że poszłam do dermatologa, przepisał mi jakiś szampon i tonik, czytam w domu co to za specyfiki a one na łupież
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 11:17   #4684
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

jagnienia, śliczne te naturalne bardzo ładny odcień
xyolax, właśnie miałam pytać, jak tam po wizycie u dermatologa, ale już mnie uprzedziłaś odpowiedzią hmmm nie wiem co jest z tymi lekarzami, coraz mniej potrafi ludziom pomóc, i coraz częściej słyszę jacy to ci dermatolodzy beznadziejni są i wcale nie pomagają... :/ ale może akurat to co Ci przepisał zadziała w stronę Ci sprzyjającą - może włosy jakoś cudem przestaną wypadać czego Ci życzę z całego serca
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 14:20   #4685
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Witam dziewczyny Jejciu jak ja dawno tu nie bylam...Oczywiscie nie farbuje wlosów choc przyznam,ze naszla mnie taka mysl,bo odrosty wygladaja teraz strasznie...mam 8cm. i niestety wyglada to bardzo nieestetycznie Jednak wytrwam jakos...Zdjecia nie wklejam,bo itak nie widac róznicy...Moze za jakies 2-3 mies, wkleje:P


Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
To jakiś rzadki okaz bo zazwyczaj hormony działają na niekorzyść włosów
Kobiecie w ciazy zanika naturalne wypadanie wlosów,dlatego ma ich wiecej i wydaja sie gestsze itp..Po porodzie jednak wszystko wraca do normy i kobieta zauwaza duza utrate wlosów-te wlosy,które nie wypadly podczas ciazy,wypadaja po urodzeniu dziecka
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 14:36   #4686
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
jagnienia, śliczne te naturalne bardzo ładny odcień
xyolax, właśnie miałam pytać, jak tam po wizycie u dermatologa, ale już mnie uprzedziłaś odpowiedzią hmmm nie wiem co jest z tymi lekarzami, coraz mniej potrafi ludziom pomóc, i coraz częściej słyszę jacy to ci dermatolodzy beznadziejni są i wcale nie pomagają... :/ ale może akurat to co Ci przepisał zadziała w stronę Ci sprzyjającą - może włosy jakoś cudem przestaną wypadać czego Ci życzę z całego serca
ale to nie tylko dermatolodzy tacy są, właśnie coraz to trudniej o dobrego lekarza ale szczerze mówiąc, boję się zastosować te rzeczy przepisane przez niego, jak nie mam łupieżu i używam czegoś przeciwłupieżowego zawsze ten łupież mi się pojawia, więc wolę nie ryzykować, bo do przetłuszczenia się włosów i wypadania dojdzie jeszcze 3 problem...
ale dziękuję, spróbuję powalczyć jeszcze trochę na własną rękę (ampułki radicala mi zostały, więc od dzisiaj zaczęłam wcierać ), jak dalej będzie bez zmian to chyba sama pójdę prosić się o skierowanie na badanie krwi

a jak w ogóle Twoje zdrówko ? już dobrze?
mi gardło przeszło, ale długo nie pobyłam zdrowa, bo dopadł mnie wstrętny kaszel :/ jakieś wirusy krążą chyba...

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny Jejciu jak ja dawno tu nie bylam...Oczywiscie nie farbuje wlosów choc przyznam,ze naszla mnie taka mysl,bo odrosty wygladaja teraz strasznie...mam 8cm. i niestety wyglada to bardzo nieestetycznie Jednak wytrwam jakos...Zdjecia nie wklejam,bo itak nie widac róznicy...Moze za jakies 2-3 mies, wkleje:P



Kobiecie w ciazy zanika naturalne wypadanie wlosów,dlatego ma ich wiecej i wydaja sie gestsze itp..Po porodzie jednak wszystko wraca do normy i kobieta zauwaza duza utrate wlosów-te wlosy,które nie wypadly podczas ciazy,wypadaja po urodzeniu dziecka
faktycznie długo Cię nie było, ale dobrze, że nie popełniłaś żadnego głupstwa i żadna farba czy rozjaśniacz Cię nie pokusiły
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 14:43   #4687
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość

faktycznie długo Cię nie było, ale dobrze, że nie popełniłaś żadnego głupstwa i żadna farba czy rozjaśniacz Cię nie pokusiły
No niestety mialam takie mysli i powie,ze nadal mam...Wstyd mi sie w pracy pokazywac-zwlaszcza,ze pracuje wsród wielu ludzi.Niektórzy juz sie pytaja,kiedy farbuje,bo w blondzie mi najlepiej i mnie wtedy skreca
Co do mojej nieobecnosci,to nadal bede sie pokazywala raz na jakis czas(jak mnie dolek dopadnie ) bo ucze sie jezyków obcych i co chwile jestem zajeta a wiadomo,ze doroslym ludziom trudniej przyswoic inny jezyk niz dziecku i dlatego nie mam zbytnio czasu na wizaz
PS duzo zdrówka dla Ciebie Xyolax i pozostalych wizazanek
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 16:15   #4688
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
ale to nie tylko dermatolodzy tacy są, właśnie coraz to trudniej o dobrego lekarza ale szczerze mówiąc, boję się zastosować te rzeczy przepisane przez niego, jak nie mam łupieżu i używam czegoś przeciwłupieżowego zawsze ten łupież mi się pojawia, więc wolę nie ryzykować, bo do przetłuszczenia się włosów i wypadania dojdzie jeszcze 3 problem...
ale dziękuję, spróbuję powalczyć jeszcze trochę na własną rękę (ampułki radicala mi zostały, więc od dzisiaj zaczęłam wcierać ), jak dalej będzie bez zmian to chyba sama pójdę prosić się o skierowanie na badanie krwi

a jak w ogóle Twoje zdrówko ? już dobrze?
mi gardło przeszło, ale długo nie pobyłam zdrowa, bo dopadł mnie wstrętny kaszel :/ jakieś wirusy krążą chyba...
a dziękuję, moje już ok czasami jeszcze tylko kaszlnę, ale to u mnie normalne, bo jak w czasie choroby dopadnie mnie kaszel to później ze 3 tygodnie się z nim muszę męczyć, ale teraz o dziwo szybciej mija także nie mam co narzekać a wirusy fakt, krążą i to w mega dużych ilościach, u mnie na uczelni 1/3 osób z katarem albo kaszlem chodzi, ale ja już nie zamierzam chorować - taka piękna pogoda za oknem, że aż chce się żyć! na mnie to w ogóle taka pogoda zbawiennie działa - mam taki dobry humor, że chyba nic mi go nie zepsuje, jeszcze dzisiaj miałam taki faaajny sen achh
ja Ci życzę zdrówka, żebyś nam tu wyzdrowiała szybko i już nie chorowała!
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 16:26   #4689
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość

Długo już Ci tak włosy wypadają? Może to przez to przetłuszczanie się, łój osłabia cebulki i przez to wypadają...
Choć mi i tak włosy się przetłuszczają, ale też zauważyłam, że od jakiegoś czasu włosy mi strasznie wypadają (zaczęły długo przed wiosną, także to nie z powodu wiosny), najlepsze jest to, że poszłam do dermatologa, przepisał mi jakiś szampon i tonik, czytam w domu co to za specyfiki a one na łupież
Praktycznie to przez cały czas mi wypadają,ale z różnym natężeniem. Z reguły częściej wypadają na wiosnę i jesień (tak samo łamią mi się paznokcie :/).
Poza tym mam takiego lenia, że nawet nie chce mi się nakładać rycyny na włosy
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 16:45   #4690
wobbly
Zadomowienie
 
Avatar wobbly
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: jelenia góra
Wiadomości: 1 839
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

agaa, namiętne_usta to co karolcia napisała,
ja już wróciłam do naturalnych

karolcia jeej jak mi się miło zrobiło, że mnie pamiętasz. dziękuje
jagnienia cuuudne odrosty !

xyolax nie farbuję od roku, za 4 dni minie równy rok.
dziękuje bardzo !

ImmortalLover no to i na paznokcie i na włosy zdecydowanie polecam skrzyp polny, w każdym rossmanie można kupić i jest przepotężnie skuteczny
__________________
od 14 czerwca 2012 - dieta
od sierpnia 2012 - na ratunek resztkom kondycji i pozostałościom po świetnym zdrowiu
95kg - 71 kg - 67kg
cel: 60kg


don't want nothing less cause i’m sure you’re the best..
11.07.13r.

Edytowane przez wobbly
Czas edycji: 2011-04-01 o 16:46
wobbly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 17:01   #4691
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez wobbly Pokaż wiadomość

ImmortalLover no to i na paznokcie i na włosy zdecydowanie polecam skrzyp polny, w każdym rossmanie można kupić i jest przepotężnie skuteczny
Piję już od ok miesiąca
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 17:21   #4692
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez wobbly Pokaż wiadomość
agaa, namiętne_usta to co karolcia napisała,
ja już wróciłam do naturalnych

karolcia jeej jak mi się miło zrobiło, że mnie pamiętasz. dziękuje
jagnienia cuuudne odrosty !

xyolax nie farbuję od roku, za 4 dni minie równy rok.
dziękuje bardzo !

ImmortalLover no to i na paznokcie i na włosy zdecydowanie polecam skrzyp polny, w każdym rossmanie można kupić i jest przepotężnie skuteczny
acha, no to w takim razie gratulacje! też bym chciała już mieć całe swoje naturalne, ale jeszcze muszę poczekać :P ale to że masz już całe naturalki to nie zmienia to faktu, że masz śliczne naturalki, tak jak już pisałam
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 18:52   #4693
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
ale to nie tylko dermatolodzy tacy są, właśnie coraz to trudniej o dobrego lekarza ale szczerze mówiąc, boję się zastosować te rzeczy przepisane przez niego, jak nie mam łupieżu i używam czegoś przeciwłupieżowego zawsze ten łupież mi się pojawia, więc wolę nie ryzykować, bo do przetłuszczenia się włosów i wypadania dojdzie jeszcze 3 problem...
ale dziękuję, spróbuję powalczyć jeszcze trochę na własną rękę (ampułki radicala mi zostały, więc od dzisiaj zaczęłam wcierać ), jak dalej będzie bez zmian to chyba sama pójdę prosić się o skierowanie na badanie krwi
mi wypadały włosy ok 2 lat garściami... dopiero tej zimy przestały bardzo pomogła mi wcierka rozmarynowa z BU do dziś ją stosuje profilaktycznie a próbowałam wszystkiego... nie wiem czy ją masz, ale jak nie możesz spróbować kosztuje coś ok 18 złotych
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 18:54   #4694
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
mi wypadały włosy ok 2 lat garściami... dopiero tej zimy przestały bardzo pomogła mi wcierka rozmarynowa z BU do dziś ją stosuje profilaktycznie a próbowałam wszystkiego... nie wiem czy ją masz, ale jak nie możesz spróbować kosztuje coś ok 18 złotych
Jak dostanę kasę to zakupię
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 17:07   #4695
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
No niestety mialam takie mysli i powie,ze nadal mam...Wstyd mi sie w pracy pokazywac-zwlaszcza,ze pracuje wsród wielu ludzi.Niektórzy juz sie pytaja,kiedy farbuje,bo w blondzie mi najlepiej i mnie wtedy skreca
Co do mojej nieobecnosci,to nadal bede sie pokazywala raz na jakis czas(jak mnie dolek dopadnie ) bo ucze sie jezyków obcych i co chwile jestem zajeta a wiadomo,ze doroslym ludziom trudniej przyswoic inny jezyk niz dziecku i dlatego nie mam zbytnio czasu na wizaz
PS duzo zdrówka dla Ciebie Xyolax i pozostalych wizazanek
Dziękuję Ci bardzo
No i zaglądaj do nas i trzymaj się z dala od wszelkich farb i rozjaśniaczy

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
a dziękuję, moje już ok czasami jeszcze tylko kaszlnę, ale to u mnie normalne, bo jak w czasie choroby dopadnie mnie kaszel to później ze 3 tygodnie się z nim muszę męczyć, ale teraz o dziwo szybciej mija także nie mam co narzekać a wirusy fakt, krążą i to w mega dużych ilościach, u mnie na uczelni 1/3 osób z katarem albo kaszlem chodzi, ale ja już nie zamierzam chorować - taka piękna pogoda za oknem, że aż chce się żyć! na mnie to w ogóle taka pogoda zbawiennie działa - mam taki dobry humor, że chyba nic mi go nie zepsuje, jeszcze dzisiaj miałam taki faaajny sen achh
ja Ci życzę zdrówka, żebyś nam tu wyzdrowiała szybko i już nie chorowała!
No to dobrze, że już jest dobrze
Ojj taka piękna pogoda dodaje energii U mnie pochmurno, ale duszno, nie lubię jak tak jest, bo niewiadomo co na siebie założyć I czy deszcz zaraz nie lunie...
I dziękuję Ci, kochana


Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Praktycznie to przez cały czas mi wypadają,ale z różnym natężeniem. Z reguły częściej wypadają na wiosnę i jesień (tak samo łamią mi się paznokcie :/).
Poza tym mam takiego lenia, że nawet nie chce mi się nakładać rycyny na włosy
Zazwyczaj na wiosnę i jesień wypada ich więcej Zaopatrz się w jakieś witaminki, albo drożdże, powinny pomóc, bo w przesileniu wiosennym to całkiem normalne Mi na paznokcie zawsze bardzo pomagały drożdże w tabletkach, zawsze wtedy miałam twarde jak kamienie może też spróbuj

Cytat:
Napisane przez wobbly Pokaż wiadomość
agaa, namiętne_usta to co karolcia napisała,
ja już wróciłam do naturalnych

karolcia jeej jak mi się miło zrobiło, że mnie pamiętasz. dziękuje
jagnienia cuuudne odrosty !

xyolax nie farbuję od roku, za 4 dni minie równy rok.
dziękuje bardzo !

ImmortalLover no to i na paznokcie i na włosy zdecydowanie polecam skrzyp polny, w każdym rossmanie można kupić i jest przepotężnie skuteczny
O no to bardzo ładnie

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
mi wypadały włosy ok 2 lat garściami... dopiero tej zimy przestały bardzo pomogła mi wcierka rozmarynowa z BU do dziś ją stosuje profilaktycznie a próbowałam wszystkiego... nie wiem czy ją masz, ale jak nie możesz spróbować kosztuje coś ok 18 złotych
No właśnie czytałam, że olejek rozmarynowy wpływa na wypadanie i przetłuszczanie włosów. Muszę się skusić na taką wcierkę skoro polecasz i u Ciebie się sprawdziła
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 17:23   #4696
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Dzięki ;*
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 17:33   #4697
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

hej dziwczyny, ja tak mało tu bwam z braku czasu, al dziś musze sie wyżalić bo mnie szlak trafił z tymi włosami, eh. wszystko jest ok, odrosty wielkie, prawie w tym samym kolorze co reszta, dopuki nie wyjdzie słońce bo jak świeci słońce to wtedy mam mysi blond plus rudawy ogon, jakby doczepiony, masakra jakaś,fatalnie się z tym czuję chcę już całe swoje włoski, ale ścięci odpada bububu
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 21:22   #4698
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
No niestety mialam takie mysli i powie,ze nadal mam...Wstyd mi sie w pracy pokazywac-zwlaszcza,ze pracuje wsród wielu ludzi.Niektórzy juz sie pytaja,kiedy farbuje,bo w blondzie mi najlepiej i mnie wtedy skreca
Co do mojej nieobecnosci,to nadal bede sie pokazywala raz na jakis czas(jak mnie dolek dopadnie ) bo ucze sie jezyków obcych i co chwile jestem zajeta a wiadomo,ze doroslym ludziom trudniej przyswoic inny jezyk niz dziecku i dlatego nie mam zbytnio czasu na wizaz
PS duzo zdrówka dla Ciebie Xyolax i pozostalych wizazanek
A ile masz latek i jakich języków sie uczysz?

Ja chyba położę szamponetkę żeby trochę wyrównać odcienie.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
uch, no chyba nie.
jakbym miala teraz miec 4 dziecko - lub co gorsza - znow bliznieta - to chyba bym zaczela rwac z glowy to co z takim trudem zapuscilam

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------



czasu na wlosy nie mam - a to ze pije pokrzywe, czy naloze olej, czy dowiem sie o tym jak pielegnowac swoej krecioly - to pzreciez nie zajmuje duzo czasu.
a wlasnie jak go nei mialam - to mialam obgolona glowe i po sprawie.
nie mozna miec wszystkiego, nieprawdaz
z reszta mam duze wlosy wiec wygodniej mi bylo ich nie miec niz miec.

ale teraz znow zapuszczam, bo chce meic dlugie na swoje 40 urodziny

To życzę żeby Ci się udało. A co z siwusami robisz?
Ja mam 38 z połówką i chyba na głowę upadłam , bo odhodowuję naturalki.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 10:46   #4699
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość

To życzę żeby Ci się udało. A co z siwusami robisz?
Ja mam 38 z połówką i chyba na głowę upadłam , bo odhodowuję naturalki.

no to jestem tu seniorka.
mi do 40 brakuje 15 miesiecy
i tez nie wiem co mi sie stalo w glowe - bo wlasnie zachcialo mi sie miec naturalne.
a od 16 roku zycia nie mialam

z siwusami nic nie robi, jak bylam non stop blondynka to w sumie nie mialam swiadomosci ich istnienia

teraz jak mnei najdzie to stoje pzred lustrem i skubie.
ale nie mam ich duzo, troche na gzrywce.
mam dosc jasny naturalny blond (dosc jasny, powiedzmy z poziomu 8 wg wzornika farb) i licze na to ze sie pieknie te siwe wkomponuja w reszte.
poza tym mam kilka partii zupelnie jasnych - wiec jak bedzie bardzo tragicznie to moze potem machne doslownie kilka jasniejszych pasm i bedzie wygladalo jakby tak mialo byc

ale do tego jeszcze dluga droga.najpierw chce miec wlosy opadajace luzno na plecy - pzry dobrych wiatrach za rok o tej porze
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2011-04-03 o 10:47
laudik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 11:19   #4700
jagnienia
Raczkowanie
 
Avatar jagnienia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 37
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Dziewczynki, dziękuję bardzo za miłe słowa, w końcu wyszło słoneczko, aż chce się żyć jak napisała któraś z Was, mam nadzieję że wyginą wszystkie wirusy , które nas męczą, bo ja też od listopada męczę się z dzieciaczkami jak nie jedno to drugie prycha a na końcu ja i mąż i koło się zamyka..
Marzę juz o "wylegiwaniu" się nad Bałtykiem
jagnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 12:15   #4701
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
A ile masz latek i jakich języków sie uczysz?

Ja chyba położę szamponetkę żeby trochę wyrównać odcienie.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------
Ja mam 27 skonczone ale czuje sie jak 18stka
Co do jezyków to ucze sie niderlandzkiego (umiem sie swobodnie porozumiec) i arabskiekiego-dopiero zaczynam ale juz wiem,ze bedzie ciezko...

Ja wczoraj zmywalam kokosa sama odzywka ale juz sie wiecej nie pokusze,bo wlosy u nasady mam jakies obciazone a odrosty to mam wrazenie,ze mi w miejscu stanely (ale wiem,ze to tylko wrazenie)
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 12:34   #4702
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Udało się! ścięłam ostatnie farbowane kosmyki i dziś mogę się pochwalić "naturalkami" i choć coraz częściej mam ochotę na jakiś "renament" koloru włosów to pozostaje nieprzekonana i dalej trwam w niemalowaniu.
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 12:39   #4703
jo4nna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Prosimy o zdjęcia
jo4nna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 12:49   #4704
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez andzelika666 Pokaż wiadomość
Udało się! ścięłam ostatnie farbowane kosmyki i dziś mogę się pochwalić "naturalkami" i choć coraz częściej mam ochotę na jakiś "renament" koloru włosów to pozostaje nieprzekonana i dalej trwam w niemalowaniu.
Gratuluję i zazdroszczę ! równiez poproszę o zdjęcia
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 13:55   #4705
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez andzelika666 Pokaż wiadomość
Udało się! ścięłam ostatnie farbowane kosmyki i dziś mogę się pochwalić "naturalkami" i choć coraz częściej mam ochotę na jakiś "renament" koloru włosów to pozostaje nieprzekonana i dalej trwam w niemalowaniu.
Gratuluje
proszę się pochwalić
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 14:20   #4706
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez andzelika666 Pokaż wiadomość
Udało się! ścięłam ostatnie farbowane kosmyki i dziś mogę się pochwalić "naturalkami" i choć coraz częściej mam ochotę na jakiś "renament" koloru włosów to pozostaje nieprzekonana i dalej trwam w niemalowaniu.
nooo to gratuluję (i zazdroooooszczę)
i też przyłączam sie do prozb o foto
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 20:55   #4707
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

andzelika666 gratulacje! i tak jak dziewczyny piszą, pochwal się nam swoimi naturalkami
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 20:58   #4708
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez andzelika666 Pokaż wiadomość
Udało się! ścięłam ostatnie farbowane kosmyki i dziś mogę się pochwalić "naturalkami" i choć coraz częściej mam ochotę na jakiś "renament" koloru włosów to pozostaje nieprzekonana i dalej trwam w niemalowaniu.
i ja gratuluję i pokazuj zdjęcia raz dwa
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 21:15   #4709
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
no to jestem tu seniorka.
mi do 40 brakuje 15 miesiecy
i tez nie wiem co mi sie stalo w glowe - bo wlasnie zachcialo mi sie miec naturalne.
a od 16 roku zycia nie mialam

z siwusami nic nie robi, jak bylam non stop blondynka to w sumie nie mialam swiadomosci ich istnienia

teraz jak mnei najdzie to stoje pzred lustrem i skubie.
ale nie mam ich duzo, troche na gzrywce.
mam dosc jasny naturalny blond (dosc jasny, powiedzmy z poziomu 8 wg wzornika farb) i licze na to ze sie pieknie te siwe wkomponuja w reszte.
poza tym mam kilka partii zupelnie jasnych - wiec jak bedzie bardzo tragicznie to moze potem machne doslownie kilka jasniejszych pasm i bedzie wygladalo jakby tak mialo byc

ale do tego jeszcze dluga droga.najpierw chce miec wlosy opadajace luzno na plecy - pzry dobrych wiatrach za rok o tej porze
Zazdroszczę. Ja nie mam takiego szczęścia i nie jestem naturalną blondynką.
No i mi do 40-ki brakuje dokładnie tyle samo. Jestem z lipca 72.

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Ja mam 27 skonczone ale czuje sie jak 18stka
Co do jezyków to ucze sie niderlandzkiego (umiem sie swobodnie porozumiec) i arabskiekiego-dopiero zaczynam ale juz wiem,ze bedzie ciezko...

Ja wczoraj zmywalam kokosa sama odzywka ale juz sie wiecej nie pokusze,bo wlosy u nasady mam jakies obciazone a odrosty to mam wrazenie,ze mi w miejscu stanely (ale wiem,ze to tylko wrazenie)

Ambitna jednostka z Ciebie. Podziwiam, bo arabski to ciężki temat.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 21:19   #4710
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Gratuluję i zazdroszczę ! równiez poproszę o zdjęcia
Wielkie dzięki za gratulacje Ale tak na prawdę to duża w tym Wasza zasługa! Gdyby nie ten wątek i wasz zapał pewnie nigdy by mi się nie udało. A więc bardzo, bardzo, ale to bardzo Wam dziękuję

ps.Zdjęcia wstawię jak tylko naładuję cyfrówkę
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.