Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-25, 19:56   #2011
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Odebrałam paczkę od Zenka i tak:

- zestaw Lancome jest z 2007r. do tego porządnie wgniecione pudełko a miał być na prezent nie wiem co, oni rzucali się tą paczką czy co....
- mikrodermabrazja - mam podobne wrażenia jak Ilios ale ja nie mam dołączonych baterii, Iliosie gdzie je masz - jakoś są przyczepione do pudełka czy wrzucone do paczki?
- gratisowe serum Lancome- to prawdziwa rasowa purchawka, aż się boję otwierać takie wrażenie jak by była wyschniąta w środku bo taka lekka i opakowanie do tego pobrudzone czymś
- gratisowy róż z Mineralogics- wybierałam najjaśniejszy jaki był na stronie, a ten co dostałam wygląda w świetle lampy jak brązer, nic tam nie widzę różowego ale jeszcze jutro zobaczę jak będzie jasno. Miał ktoś coś z tej firmy- warte to coś?

Jednym słowem tym razem po zakupach u Zenka uczucia mieszane
ja nie mam wgniecionego pudla, ale staroc i nie wiem czy do Zenka nie napisac, ale zobacze chyba jak z nimi w srodku

baterie sa w srodku w tym pudelku jak podniesiesz ta machine mikrodermabrazjowa, to one pod nia sa

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

w ogole to kupilam sweter taki http://www.houseoffraser.co.uk/Fenn+...efault,pd.html tylko, ze rozowy.. bo w tk maxie go dorwalam za 70 zl [w ogole to kocham ten sklep ]
wiedzialam, ze tak bedzie, no ja nie umiem wejsc do tk maxa i wyjsc z pustymi rekami ale i tak jestem z siebie dumna, bo przymierzalam jeszcze 2 boskie sukienki, a ostatecznie wzielam tylko sweter
on ma kaszmir w skladzie i jest taaaaaaaak miekki moge w nim zamieszkac
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 19:58   #2012
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość


ja póki co mam tylko dla dziecia prezent
i "kawałek" prezentu dla męża
i to tyle
a osób masa
i jeszcze perspektywa że za chwile w szpitalu będę i już w ogóle kaplica
Chyba zartujesz Mejkap. Daruj sobie prezenty w tym roku .Dziecko na swiat wydajesz. Mozna to wiec podciagnac pod prezent dla meza, rodzicow i tesciow. Starszemu dziecku tylko cos kup bo pewnie nie zachwyci go siostra pod choinke .

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ech, właśnie się zapisałam do innego zamówienia
Nie szkodzi. Mozesz zamowic drugi raz ze mna . Ogromnym plusem bedzie odbior osobisty. Ten moj urok i czar .

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

ja dopiero w przyszlym tyg bede miec kase a wzielabym jakies mydelko moja sis lubi takie cuda a rodzicom moze tez jakies mydlo bo tam bylo takie czarne co to niby spowalnia procesy starzenia! a moja mama ciagle myje buzie zwyklym mydlem i zdziwiona, ze jej oczy lzawia!
Czekamy wiec do przyszlego tygodnia.
Ja jeden chyba na prezent wezme i jeden dla siebie . Tylko, zeby chetni byli.

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość

U mnie to samo. Nawet pomysłów nie mam
Moze Lush?

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


James!
Lushowy potworze! teraz bede miala dylemat zycia!
:p

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;23449761]Dooobre Jaka kobieta musi być przebiegła w tym życiu [/QUOTE]

Ciezko zycie. Trzeba sobie radzic .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-11-25 o 20:05
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 20:04   #2013
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja nie mam wgniecionego pudla, ale staroc i nie wiem czy do Zenka nie napisac, ale zobacze chyba jak z nimi w srodku

baterie sa w srodku w tym pudelku jak podniesiesz ta machine mikrodermabrazjowa, to one pod nia sa

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

a u mnie nie ma baterii.....a w dodatku te baterie które wkładam (próbowałam Energizer i takie akumulatorki) nie pasują jakoś- to znaczy tam jest taki bolec i jak te baterie wpycham to przez chwile zaczyna działać, no ale jak są sam ułożone żeby zamknąć machinę to jedna z nich nie przylega z dwóch stron przez ten wystający bolec


sprawdź sobie czy te Zenkowe pasują, bo może one są jakieś inne
a to są w ogóle AA czy jakieś inne?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 20:06   #2014
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

sprawdze jutro, bo w pracy to pudlo mam i zamelduje od rana jakie to baterie. ale dziwnie, ze Zenek ich tam nie wlozyl pewnie do walkmana zabral
bo ogolnie w tym pudelku, pod ta maszynka [a dokladnie pod jej raczka] jest takie wglebienie na baterie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 20:22   #2015
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
sprawdze jutro, bo w pracy to pudlo mam i zamelduje od rana jakie to baterie. ale dziwnie, ze Zenek ich tam nie wlozyl pewnie do walkmana zabral
bo ogolnie w tym pudelku, pod ta maszynka [a dokladnie pod jej raczka] jest takie wglebienie na baterie


no wgłębienie teraz widzę, chyba napisze do Zenka żeby pożyczył tych baterii jak skończy słuchać muzykę....
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 20:23   #2016
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

powiedz, ze mu pospiewasz przez skype jak bedziesz sobie mikrodermabrazjowac twarz
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 20:35   #2017
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
powiedz, ze mu pospiewasz przez skype jak bedziesz sobie mikrodermabrazjowac twarz



Ja mu pośpiewam, tej piosenki długo nie zapomni

A sweter fajny, pokusiłaś mnie tym sklepem, ciągle koło niego przechodzę ale jeszcze nigdy nie weszłam....teraz czuję że to był błąd
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....


Edytowane przez Taszanta
Czas edycji: 2010-11-25 o 20:37
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 21:51   #2018
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Melduje, ze szczota kliknieta. Wzielam czarno-rozowa wersje do torebki.

Poza tym wzielam tez suchy szampon. Jest bardzo tani i ma bardzo dobre noty (tu, tu i tu). Ponoc szal a zadna z Was go nie zauwazyla .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 22:10   #2019
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Taszanta, to wejdz wejdz koniecznie. ja ten sklep kocham mozna tam dorwac super ciuchy. czasami jest tylko problem z rozmiarem, bo zwykle maja ciuchy w 1-2 sztukach. ja kocham tam kupowac sukienki imprezowe, bo nikt inny takich nie ma [np taka Załącznik 3554313 ] w dodatku czesto sa ciuchy z firm moze u nas nieznanych, ale jak potem sprawdzam w necie, to sie okazuje, ze jednak znane, tylko nie przeze mnie np ten moj dzisiejszy sweter albo np ostatnio kupilam sobie torebke z billy bag za 50 zl
ja zwykle nie mam duszy szperacza [np w zyciu mi sie nie udalo nic upolowac w lumpexie ], a tam zawsze cos znajde. maja tez dzial z rzeczami do domu, gdzie np za jakies smieszne pieniadze kupilam sobie rozowa patelnie
sa tam tez buty, byly np emupodobne mega dobrej jakosci podobno, a za pol ceny i ogolnie czasami sie trafiaja piekne rzeczy
maja tez jakies zagraniczne slodycze, kosmetyki tez jakies sa, moja przyjaciolka sie zawsze nimi podnieca, ale ja jednak wole inne
w kazdym razie naprawde warto tam zajrzec. tylko trzeba sie przygotowac na dluuuuuuuuuuugie chodzenie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 22:19   #2020
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;23452014]

Nie szkodzi. Mozesz zamowic drugi raz ze mna . Ogromnym plusem bedzie odbior osobisty. Ten moj urok i czar .


Czekamy wiec do przyszlego tygodnia.
Ja jeden chyba na prezent wezme i jeden dla siebie . Tylko, zeby chetni byli.

Moze Lush?


:p

Ciezko zycie. Trzeba sobie radzic .[/QUOTE]ja bym moze wziela zestaw dla siostry, dla mamy i dla siebie- jezeli mi go Tzt sprezentuje bo i tak nic innego nie potrzebuje a fajnie byloby takie pudlo dostac

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;23454391]Melduje, ze szczota kliknieta. Wzielam czarno-rozowa wersje do torebki.

Poza tym wzielam tez suchy szampon. Jest bardzo tani i ma bardzo dobre noty (tu, tu i tu). Ponoc szal a zadna z Was go nie zauwazyla .[/QUOTE]omg....glupio teraz
szampon taki fajny a my nie mamy!!!
jak dostaniesz to nam powiesz czy musimy miec i bedziemy sie na niego rzucac!!


ilios! ja cie zbanuje za chwile normalnie!!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 22:29   #2021
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

dlaczego?

ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 22:32   #2022
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Ja tez szczotę kliknęłam wczoraj(czarną, żeby się moje włosy nie wystraszyły ), jak będzie 'fe' to ...
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 00:13   #2023
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

James, zdaj koniecznie relację z szamponu jak dojdzie. To może być niezłe rozwiązanie w awaryjnych sytuacjach

W tk maxie byłam raz. Prawdą jest, że trzeba się uzbroić w cierpliwość i dłuuugie chodzenie. Mnie to jakoś zniechęciło, ale byłam wtedy zmeczona
Moja znajoma tez zachwyca się tym sklepem ( i stylistki z gazety kobiecej ponoć też - znajoma pracuje w wydawnictwie )
Widziałam kilka kosmetyków TIGI, ale akurat nic nie potrzebowałam.
Muszę się przejść jeszcze raz
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 06:56   #2024
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

tzn ja powiem tak - ja, jak juz wspominalam, nie mam duszy szperacza w wiekszosci sklepow w takim stylu sie strasznie mecze, bo ja musze miec wszystko pukladane fasonami, kolorami i w ogole ale jak juz sie jakos przelamalam tam - to naprawde mozna tam znalezc takie rzeczy, ze wszystkie sieciowki sie chowaja a ceny sieciowkowe w zasadzie [no moze poza takimi mega markami projektantow, ktore kosztuja wiecej, ale i tak mniej niz normalnie ]

ja bardzo polecam
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 08:24   #2025
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

dlaczego TK nie ma w 3city?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 09:12   #2026
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;23454391]
Poza tym wzielam tez suchy szampon. Jest bardzo tani i ma bardzo dobre noty (tu, tu i tu). Ponoc szal a zadna z Was go nie zauwazyla .[/QUOTE] James, gorąco proszę o relację z szamponu. Fajna sprawa, ja czasem awaryjnie używam do podniesienia i odświeżenia klapniętych włosów pachnącego talku do ciała. Delikatnie oprószam i wyczesuje porządnie, efekt jest super. No ale wymaga jasnych włosów, bo lubi bielić

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Taszanta, to wejdz wejdz koniecznie. ja ten sklep kocham
Co jak co, ale z Iliosem to nic , tylko oszczędzać Aż się przejdę, bo zawsze omijam ten sklep szerokim łukiem, jeden raz weszłam, zrobiłam 5 kroków i wyszłam. A tu szpargały do domu, kosmetyki, no proszę, raj!!!
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 09:21   #2027
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
becco, ja tez enfamilem a wczesniej Bebilonem dla wczesniakow i zle go tolerowala.. teraz jest duzo lepiej.

w moim SS jest 69.19 - ja mam rade: zwieksz licczbe kropel do zalecnych 15 kropel do mleka

chyba tak zrobię....podziękować:roz a:
becca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 09:32   #2028
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

ja daje 15 kropel teraz, i atrakcji brzuszkowych brak - nawet kupki sa lepsze
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 10:13   #2029
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dlaczego TK nie ma w 3city?
a dlaczego nie ma w Krakowie

Przy okazji dostałam wczoraj 2 kremy BB, po pierwszych testach jestem zachwycona
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 10:30   #2030
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
James, gorąco proszę o relację z szamponu. Fajna sprawa, ja czasem awaryjnie używam do podniesienia i odświeżenia klapniętych włosów pachnącego talku do ciała. Delikatnie oprószam i wyczesuje porządnie, efekt jest super. No ale wymaga jasnych włosów, bo lubi bielić

Co jak co, ale z Iliosem to nic , tylko oszczędzać Aż się przejdę, bo zawsze omijam ten sklep szerokim łukiem, jeden raz weszłam, zrobiłam 5 kroków i wyszłam. A tu szpargały do domu, kosmetyki, no proszę, raj!!!
tak, jestem mistrzem oszczedzania, niebawem nakreca "wyznania zakupocholiczki 2" ze mna w roli glownej [albo z nami wszystkimi moze Zenka zagra Dzony Depp ].
ale ale...
ja chcialam na swoje usprawiedliwienie powiedziec, ze nie mam debetu ani karty kredytowej, ktora splacam [wprawdzie konto prawie czyste, ale dzisiaj wyplata przyjdzie ]

co do tk max to ja tez tak mialam
tak jak mowie - mnie do niego zaciagnela przyjaciolka "szperaczka" ktora zawsze w outletach i lumpeksach upoluje takie ciuchy, ze ja padam z zazdrosci. i moja pierwsza reakcja na ten sklep byla "aaaa! ja chce do Zary itp, gdzie nie ma chaosu" ale teraz juz sie nauczylam [co nie zmienia faktu, ze w lumpeksach itp nadal nie umiem, stoje przed tymi ciuchami i widze "same szmaty " a chwile pozniej sie okazuje, ze jakos inne dziewczyny cos tam znajduja no ale juz sie pogodzilam z tym faktem, ze pozostane nielumpeksowa ] i zwykle cos ciekawego znajde


[dzisiaj w pracy kazdy mnie pyta gdzie upolowalam sweter w takim radosnym kolorze, a w dodatku on przez dodatek kaszmiru i angory jest taki mily i pomyslec, ze zaplacilam za niego mniej niz zarowe sweterki z serii basic, ktore uwazam, ze sa obraza dla wszystkich swetrow swiata, tak beznadziejny jest ten material ]
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dlaczego TK nie ma w 3city?
Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
a dlaczego nie ma w Krakowie

Przy okazji dostałam wczoraj 2 kremy BB, po pierwszych testach jestem zachwycona
zapraszam do poznania

Edytowane przez ilios
Czas edycji: 2010-11-26 o 10:31
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 10:36   #2031
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Dziewczyny przyszłam się poradzić

Kupiłam na all nową czapkę Atmosphere, dzisiaj ją dostałam i czapka wygląda ok, ma metkę, ale okropnie śmierdzi papierosami Ja nie palę i u mnie nikt nie pali, więc ten smród mnie zabija Jak można sprzedawać nową rzecz przesiąkniętą fajkami
Co mam zrobić dziewczyny Wyprać ? Napisałąm już do sprzedawcy, że to niedopuszczalne
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 10:49   #2032
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przyszłam się poradzić

Kupiłam na all nową czapkę Atmosphere, dzisiaj ją dostałam i czapka wygląda ok, ma metkę, ale okropnie śmierdzi papierosami Ja nie palę i u mnie nikt nie pali, więc ten smród mnie zabija Jak można sprzedawać nową rzecz przesiąkniętą fajkami
Co mam zrobić dziewczyny Wyprać ? Napisałąm już do sprzedawcy, że to niedopuszczalne
chyba tylko pralnia chemiczna poradzi na to

czapka fajna
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 11:01   #2033
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przyszłam się poradzić
Czapa genialna, ale chyba takiej futrzanej wyprać się nie da, może wystawisz ja na trochę na balkon, choć nie wiem czy to pomoże. Rozumiem Cie doskonale, ja kiedyś kupiłam gazetę w małym kiosku i w domu się okazało, że cała przesiąknięta dymem, nie dałam rady jej czytać
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 11:02   #2034
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

ale fajna czapka

a ja w kazdej KAZDEEEEJ czapce wygladam masakrycznie
zima to albo obciac sobie glowe, albo zamarzac

ja bym poczekala na jakas reakcje sprzedawcy
ale pewnie pozostanie pranie

[przy okazji prania, wczoraj przymierzalam fajna sukienke, za 30 zl ale byla wlasnie do czyszczenia chemicznego, wiec w sumie to prawie bardziej oplacaloby sie ja wyrzucic po uzyciu niz wyprac ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 11:02   #2035
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
zapraszam do poznania
oj chętnie bym się przejechała
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 11:08   #2036
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
chyba tylko pralnia chemiczna poradzi na to

czapka fajna
dziękuję
Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Czapa genialna, ale chyba takiej futrzanej wyprać się nie da, może wystawisz ja na trochę na balkon, choć nie wiem czy to pomoże. Rozumiem Cie doskonale, ja kiedyś kupiłam gazetę w małym kiosku i w domu się okazało, że cała przesiąknięta dymem, nie dałam rady jej czytać
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ale fajna czapka

a ja w kazdej KAZDEEEEJ czapce wygladam masakrycznie
zima to albo obciac sobie glowe, albo zamarzac

ja bym poczekala na jakas reakcje sprzedawcy
ale pewnie pozostanie pranie

[przy okazji prania, wczoraj przymierzalam fajna sukienke, za 30 zl ale byla wlasnie do czyszczenia chemicznego, wiec w sumie to prawie bardziej oplacaloby sie ja wyrzucic po uzyciu niz wyprac ]
No właśnie też pomyślałam o chemicznej pralni Nie lubię czapek, ale niestety musze swój łepek chronić, bo mam ciągłe problemy z zatokami, więc niestety, albo ciągłe antybiotyki, albo gar na głowę Tę mi poleciły dziewczyny na wątku o modzie, bardzoi mi się spodobała i rzeczywiście jest tak "umaszczona" kolorystycznie jak na modelce, bo widziałam niby te, a inne
No nic poczekam na reakcję sprzedawcy A już bym chciala zrobić w niej premierę, bo u mnie już ostro biało i ciągle pada śnieg
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 11:37   #2037
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
bo u mnie już ostro biało i ciągle pada śnieg
ojej, nie mów nawet, a ja miałam nadzieję, że nie będzie zimy w tym rokuu mnie dziś piękne słońce
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 11:42   #2038
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

bedzie zima bo ja chce moje szare emu nosic
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 12:03   #2039
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
ojej, nie mów nawet, a ja miałam nadzieję, że nie będzie zimy w tym rokuu mnie dziś piękne słońce
Zazdroszczę ogromnie
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
bedzie zima bo ja chce moje szare emu nosic
Ja dzisiaj juz byłam w EMU. Jak w piecyku Super
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 12:04   #2040
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

ja juz wczoraj bylam w emu tez
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.